Barbarzyńskie okrucieństwo! Izrael “złoży w ofierze” czerwone jałówki jutro

HALA TURNERAŚWIAT ŚRODA, 21 KWIETNIA 2024 

Barbarzyńskie okrucieństwo! Izrael do " Ofiara" Jałówki czerwone, jutro

W pokazie barbarzyństwa i barbarzyństwa, Izrael “złoży w ofierze” jutro czerwone jałówki; jako “Duchowe Oczyszczenie” dla rabinów, którzy “odbudują Trzecią Świątynię”. Tyle tylko, że aby to zrobić, muzułmańskie Wzgórze Świątynne musi być… Hm… Poszedł.

Podczas ceremonii podobnej do rytuału voodoo, w której szamani odcinają głowy kurczakom lub kozom, Izraelczycy “składają w ofierze” czerwone jałówki. I ośmielają się nazywać siebie “cywilizowanymi”? Barbarzyńcy dzicy.

Ale świat już widzi, że Izrael jest barbarzyńskim, dzikim krajem w oparciu o zrzucanie prawie 2000-funtowych bomb z myśliwców na budynki mieszkalne, szkoły, szpitale i obozy dla uchodźców w Gazie w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Oczywiście, ich okrucieństwo było również widoczne, gdy 1 kwietnia zbombardowali kompleks ambasady Iranu w Damaszku w Syrii.

Rząd izraelski – i naród izraelski są tak chorzy psychicznie – że byli przerażeni, że Iran uderzył na nich w odwecie za atak na ambasadę – a potem mieli czelność oświadczyć, że musi być “oko za oko”, nazywając irański odwet “atakiem”, za który Izrael musiał odpowiedzieć!

Bezmyślnym, brutalnym, dzikim ludziom nigdy nie przychodzi do głowy, że to ONI rozpoczęli to od ataku na ambasadę!

Izraelskie psychotyczne okrucieństwo jest tak okrutne, tak obłąkane psychicznie, że z dnia na dzień bombardowali nawet zwykłych cywilów.

Tu. Patrzeć. Z Rafah w Gazie:

PRZED wybuchem:

Rafah, Gaza, kilka sekund przed izraelskim nalotem

Jak miał miejsce Wybuch:

Rafah, Gaza PODCZAS izraelskiego nalotu

WIDEO:

Państwo Izrael jest psychicznie obłąkane, a ludzie, którzy wspierają to państwo, naprawdę potrzebują pomocy psychiatrycznej. Popieranie lub popieranie takiej brutalności i brutalnej, bezmyślnej przemocy jest pewnym znakiem, że oni również są chorzy psychicznie.

Ci zacofani, o niskim IQ, podobni do sekt, Izraelczycy przyprawiają normalnego człowieka o mdłości na żołądek.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/component/content/article/barbaric-savagery-israel-to-sacrifice-red-heifers-tomorrow?catid=17&Itemid=220

Comments

  1. makepeace1961 says:

    Sami z siebie niech złożą ofiary. Co te jałówki im zrobiły?

Wypowiedz się