Wszystko zmieniło się 13 kwietnia 2024 roku na Bliskim Wschodzie — WSZYSTKO!!!

Zamieszczone w dniu 15 kwietnia 2024 r., autor: State of the Nation


PRZECZYTAJ KONIECZNIE: MIAŻDŻĄCY SUKCES IRANU W
IZRAELU ROZBITY PUNKT PO PUNKCIE


Stan narodu

Najpierw przeczytajcie to OGROMNE exposé, którego nie przeczytacie w mediach głównego nurtu, ani nie znajdziecie o nim zbyt wielu doniesień w mediach alternatywnych.

Iran uderzył w tajną izraelską bazę wywiadowczą na Wzgórzach Golan! Rozbity przez atak rakietą balistyczną

Mówisz o GAMECHANGER… … … Nie ma nic większego.

I ani Iran, ani Izrael nie będą mówić o tym niezwykle bogatym celu, który teraz wyparował.

Właśnie tam, w jednej chwili, Iran był w stanie wymierzyć szybką i zaciekłą zemstę na zbójeckim państwie Izrael za tak wiele rażącego terroryzmu popełnionego przeciwko narodowi irańskiemu.

Jaki terroryzm?

TEN NIEKOŃCZĄCY SIĘ TERRORYZM, KTÓRY TRWA OD DZIESIĘCIOLECI, Z KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ MIAŁA MIEJSCE BEZ ODWETU ZE STRONY IRANU:

“Bo każdy syjonistyczny podżegacz wojenny wie teraz, że będzie siedziałą kaczką w przyszłości, jeśli Teheran zdecyduje się na dalszą odpłatę za niezliczone ataki terrorystyczne w Iranie; zabójstwa w Iranie i poza jego granicami; sabotaż irańskiej infrastruktury, sieci energetycznej, ośrodków badawczych oraz przemysłu naftowego i gazowego; inwazja na rządowe i korporacyjne sieci komputerowe, a także kilka innych wysoce destrukcyjnych włamań”.
(ŹRÓDŁO: IRAŃSKA “MISJA WYKONANA”)

Oczywiście, o wiele bardziej oczywistą zmianą jest to, że Izrael został na zawsze zdemaskowany jako bezzębny tygrys, którym zawsze był.

W Teksasie nazywa się ten rodzaj nieustannego przechwałek “All Hat, No Cattle”.

Doprawdy, nie ma nic większego niż to, gdy chodzi o wysoce łatwopalną i dynamiczną “geopolityczną szachownicę Bliskiego Wschodu”.

Syjonistyczni tyrani i terroryści nie tylko zostali zdemaskowani za liliputowe oszustwa, którymi zawsze byli, ale teraz nie mają dokąd pójść w następstwie ich bezwzględnego ludobójstwa w Gazie i trwającego palestyńskiego holokaustu. I stali się jeszcze bardziej niebezpiecznymi wrogami swoich sąsiadów, z których niektórych oszukali do normalizacji stosunków pod rządami arcysyjonisty Trumpa.


KLUCZOWY PUNKT: Największym błędem i epickim błędem, jakiego dopuściło się syjonistyczne państwo Izrael, jest to, że znacznie utrudniło różnym tyraniom na całym Bliskim Wschodzie (np. Arabii Saudyjskiej i Egiptowi) wystarczające spacyfikowanie swoich obywateli i utrzymanie totalitarnego status quo. Innymi słowy, skrajne barbarzyństwo i barbarzyństwo popełnione przeciwko Palestyńczykom jeszcze bardziej zradykalizowały cały arabski i muzułmański Bliski Wschód przeciwko brutalnemu syjonizmowi. Jest to niczym innym jak katastrofą dla przyszłości apartheidowskiego państwa Izrael.


Być może największą konsekwencją dla Izraela w wyniku ich niekończącej się chazarskiej grupy jest to, że zrazili do siebie ogromną liczbę Amerykanów. To samo dotyczy Europejczyków. Nie dość, że postępowa strona amerykańskiej polityki zawsze krzywiła się na nagie okrucieństwo syjonistycznego traktowania Palestyńczyków, to jeszcze teraz ma szokująco przerażające ludobójstwo, które można dodać do listy pretensji przeciwko “Rzeźnikowi Bibiego” i jego masowym mordercom z Likudu. Amerykańscy konserwatyści są jeszcze bardziej wściekli na tę ohydną niesprawiedliwość.

Nie tylko to, ale cały Sojusz BRICS i Globalne Południe na zawsze zwróciły się przeciwko temu, co jest obecnie uważane za pariasa państwa narodowego Izrael. Syjonistyczny Izrael zawsze miał bardzo niewielu przyjaciół w światowej wspólnocie narodów, a teraz mają tylko szybko upadające Stany Zjednoczone, już upadłą Wielką Brytanię i wkrótce upadające Niemcy i Francję.

Spójrzcie, Biden podobno właśnie powiedział Netanjahu prosto w twarz, że niegdyś niezwyciężone Siły Zbrojne USA nie poprą odwetu IDF. To wszystko i tak było fałszywe, ponieważ Netanjahu wiedział, że IFD zostało zlikwidowane, oczywiście z wyjątkiem ich organizacji terrorystycznej Mossad. Następujący sposób:

“Jest tylko jeden powód, dla którego Izrael odwołał swój udawany
zamiar “
uderzenia odwetowego” i nie ma to nic wspólnego z
czymkolwiek, co ma związek z 
kłamliwym Joe Bidenem. W rzeczywistości ma to wiele wspólnego z faktem,
że irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej
jednoznacznie stwierdził
że jakikolwiek
izraelski odwet spotka się z irańską odpowiedzią
10 razy intensywniejszą niż ich atak zaporowy
z 13 kwietnia.

— Doświadczony analityk wywiadu i były oficer armii amerykańskiej

Ciąg dalszy nastąpi —

Stan narodu
15 kwietnia 2024 r

Wszystko zmieniło się 13 kwietnia 2024 roku — WSZYSTKO!! | SOTN: Alternatywne wiadomości, analizy i komentarze (stateofthenation.co)

Wypowiedz się