Robert David Steele: Donald Trump jest prawdopodobnie szantażowany przez Izrael

USA imperium zła

Fragmenty audycji Sarah Westhall.

Sarah Westhall: Trump głosił, że chce się wycofać z wojen, w szczególności z Syrii, ale także z innych miejsc. Mamy ciągłą wojnę. Także miał zamiar wykończyć ISIS. W Afganistanie zrzucono tę wielką bombę. Dlaczego nastąpiła zmiana kierunku z tym ostatnim atakiem na Syrię?

Robert David Steele: Po pierwsze incydent z gazem w Syrii był operacją fałszywej flagi. Trzeba zaznaczyć, że nowy dyrektor CIA Mike Pompeo, który był liderem w klasie w West Point, co jest wielkim osiągnięciem, odebrał to we właściwy sposób – powiedział Trumpowi, że była to operacja fałszywej flagi i że w związku z tym nie powinniśmy na to reagować. Trump zareagował na to w ten sposób odsuwając go od możliwości podejmowania decyzji odnośnie ataku.
Tak więc są 3 powody, dla których nastąpił atak na Syrię, który jest absolutnie niezgodny z konstytucją. Nie ma znaczenia, że za Obamy mieliśmy takich rzeczy sporo. Ale mieliśmy nadzieję, że Trump będzie działał z godnie z konstytucją.

Możliwość pierwsza – Trump był od samego początku kandydatem Rządu Cieni (Deep State) i był jakby bezpiecznikiem na wypadek gdyby Hillary Clinton nawaliła. I teraz pokazuje swoje prawdziwe kolory. Mam nadzieję, że nie jest to prawdą.

Możliwość druga – Trump jest okłamywany. To wiemy na pewno. Mam wewnętrzne źródło informacji, które podaje, że Izrael i Arabia Saudyjska zapłaciły nie tylko za tę pierwszą operację fałszywej flagi, ale także, jak podaje sam Putin, kolejne ataki nastąpią jeszcze przed 1 czerwca – datą wyznaczoną przez  neokonserwatystów i Izrael zmuszenia USA do wysłania 150,000 żołnierzy do Syrii. Co będzie początkiem 3 wojny światowej, było by to czyste szaleństwo.
John McCain, były dyrektor CIA John Brennan i generał Herbert McMaster – doradca d.s. narodowego bezpieczeństwa konspirują z Davidem Petraeusem, byłym skompromitowanym naczelnikiem sił zbrojnych, który pracuje dla syjonistycznej firmy KKR w Nowym Jorku, negocjują bezpośrednio z premierem Izraela Netanjahu i rodziną królewską Saudi. Atak fałszywej flagi był opłacony przez Arabię Saudyjską i Izrael i był umożliwiony dzięki poparciu amerykańskich neokonserwatystów. Robią dokładnie to co generał Wesley Clark ujawnił na YouTube odnośnie Iraku.

Sarah Westhall: Przed tą wojną domową Syria była pokojowym dobrze prosperującym państwem, gdzie ludzie żyli spokojnie obok siebie. Dlaczego tak zależy nam na Syrii, czy stanowi ona dla nas zagrożenie, czy chodzi o ropę naftową?

Robert David Steele: O rurociąg, a także podział religijny. Wróćmy na moment do Libii, która była także pokojowym krajem z dużą ilością złota, ropy i wody. Hillary Clinton sprzedała Libię Francuzom. Francuzi wpłacili pieniądze na Fundację Clintonów i w ten sposób kupili Libię. Chcieli lepszych warunków zakupu ropy, a Libijczycy im tego nie chcieli dać. Tak więc Francuzi wraz z CIA zniszczyli Libię gdyż chodziło o lepsze ceny ropy. Z czego jednak ludzie nie zdają sobie sprawy, inne są prawdziwe koszty takiego działania – Libia bowiem utrzymywała wszystkich uchodźców, powstrzymując ich przed najazdem na Europę. Tak więc gdy zniszczyliśmy Libię, to przyczyniliśmy się do powstania ISIS, w której znalazły się różne elementy jak sunniccy oficerowie z zamkniętej przez idiotę Paula Bremera armii irackiej. Zamknęliśmy więc jedyny zawór bezpieczeństwa pomiędzy Północną Afryką i Europą.

Jeśli chodzi o Syrię, to mamy tu do czynienia z reżimem zaprzyjaźnionym z Rosją i Iranem od długiego czasu. Jakiś czas temu w Syrii doszło do wojny o wodę. Wówczas mądrze przenieśliśmy elektrownie słoneczne i systemy odsalania wody do innego regionu, co powinniśmy również zrobić w Somalii i Jemenie. Miało to umożliwić upadek Syrii do takiego punktu, w którym była by możliwe zmiana reżimu. USA nie ma żadnych legalnych podstaw by zmieniać reżimy, tak więc Donald Trump złamał każdą obietnicę, którą dał Amerykanom tym co robi.
Trzecią możliwością jeśli chodzi o nasz atak pociskami jest to, że Donald Trump jest niesamowicie błyskotliwym graczem, który gra w szachy w trybie 3D, podczas gdy reszta z nas gra w warcaby. Jest wiele wskazówek na to, że ten atak pociskami był ustalony z Rosją i Syrią – z Assadem i Putinem. Baza wojskowa, którą zaatakowano była opuszczona, a pasa startowego w ogóle nie tknięto. Sekretarz Obrony Jim Mattis okłamał społeczeństwo mówiąc, że wszystkie pociski osiągnęły cel. Jim Mattis jest kłamcą, tylko 39% pocisków osiągnęło cel. (…)
Jest też możliwość, że część pocisków zmieniło kurs na skutek działania rosyjskiego pasywnego systemu obrony. Rosja ma dwa rodzaje obrony przeciwko pociskom, a Syria ma właśnie w posiadaniu rosyjskie systemy. Działają poprzez albo zestrzelenie pocisku innym pociskiem – czyli aktywnie, bądź też pasywnie – przez atak elektromagnetyczny, który „ogłupia” pocisk, dezorientuje go i powoduje jego samo eksplozję.

Nie wiem dokładnie o co chodzi, pewne jest to, że Donald Trump kłamał ukrywając fakt, że atak sarinem był fałszywą flagą. Profesor MIT Theodore Postol wykonał ostatnio wspaniałą pracę udowadniając, że atak gazem nie mógł być działem Assada. (…) Tak samo jak ja obaliłem wszelkie argumenty Johna Brennana, że wybory w USA były zhakowane przez Rosjan, co było kłamstwem, profesor Postol obalił argumenty Białego Domu i DoD (Departamentu Obrony), że atak gazem był autorstwa Assada. Biały Dom kłamie, Sekretarz Obrony kłamie i Sekretarz Stanu też kłamie w wypowiedziach publicznych.

Sarah Westhall: Jaki może być cel takiego działania?

Robert David Steele: Mogą być trzy powody. Pierwszy to łapówka, którą dała Trumpowi Lynn Rothschlild i dlatego on jest ich „rybką”. Przykro mi, taka opcja jest ohydna. Podczas wyborów analitycy dziwili się, że Trump się sam dyskredytował w różnych sytuacjach. Doszli do wniosku, że mógł być przekupiony przez Rotszyldów łapówką w wysokości 20 miliardów dolarów. Jego sieć jest warta w tej chwili około 2 miliardy dolarów. Brutto posiada 5 miliardów, ale też ma 3 miliardy długów. Tak więc niewiele znaczy w świecie miliarderów. Może być wiec kupiony.
Są przesłanki, że tak się stało bowiem Goldman Sachs zrobił pewne złe założenia jeśli chodzi o przyszłość handlu ropą naftową. Kurs obecny to 51 dolarów za baryłkę, Goldman Sachs wyszedł założenia, że będzie wyższy, ok. 200 dolarów za baryłkę. Najprostszym sposobem uniknięcia konsekwencji przez Goldman Sachs jest więc rozpoczęcie wojny na Bliskim Wschodzie. I jest to zgodne z długoterminowym planem Izraela bałkanizacji Bliskiego Wschodu i przejęcia Syrii. Od lat 80-tych planowali już unicestwienie Syrii.
Druga opcja jest taka, że jeśli jest tak bystry, to Donald Trump zrobił to po to by uciszyć neokonserwatystów, media, zdobyć więcej oddechu, robiąc jednocześnie testy na wszystkich jego doradcach – jakie będą ich działania i czy uznają pierwszeństwo Ameryki czy Izraela.

W tej chwili alternatywna prawica jest gotowa opuścić Donalda Trumpa. Jeśli to się stanie, to będzie po nim. Dojdzie do impeachmentu nie tylko przez Demokratów, ale także przez patriotów z Tea Party. To naprawdę jest bardzo poważne.

Sarah Westhall: Sądzę, że ludzie z wszystkich stron są bardzo zawiedzeni tymi wojnami, szczególnie Syrią. Jest to szaleństwo. Przypomniałeś generała Wesley Clarka, chciała bym do tego wrócić, gdyż mówił on wtedy, że USA zaatakuje 7 państw w ciągu następnych 5 lat. Syria i Libia były na tej liście, czy ma to związek z tą strategią i czy chodzi o bogactwa naturalne, czy też o banki centralne. Ponieważ te kraje nie mają banków centralnych.

Robert David Steele: Jest to niesamowicie ważne spostrzeżenie. Sprawa Syrii jest sprawą Izraela i Arabii Saudyjskiej, która chce poprowadzić rurociąg do morza. Hillary Clinton sprzedała Jemen i Syrię Arabii Saudyjskiej za miliony dolarów na Fundację Clintonów, moim zdaniem miliardy na konta zagraniczne. Nie przeprowadzono odpowiedniego dochodzenia odnośnie Clintonów wliczając w to Chelsea. Charles Ortel wykonał fenomenalne dochodzenie odnośnie Fundacji Clintonów, dowodząc, że jest to największe „charytatywne” oszustwo na świecie. I działa wspólnie z rodziną Bushów. (…)
Daję wielki kredyt Peterowi Dale Scottowi za napisanie książki o tzw. Deep State (Rządzie Cieni), w który wchodzą nie tylko niewybieralni oficjele w Waszyngtonie, ale jest to także Komisja Trójstronna, Rotszyldzi, Watykan i poprzez nie główne banki, City of London i Wall Street, która bezkarnie manipuluje wymianą walut i stopami procentowymi. Idąc w dół, mamy tyranię dwóch partii w każdym kraju. Jedyną uczciwą partią w Wielkiej Brytanii jest Partia Niepodległości (UK Independence Party). Pozostałe dwie partie współpracują z bankami, podobnie jak Republikanie i Demokraci w USA. Musiałem kandydować na Prezydenta by odkryć, że mamy 8 akredytowanych partii w USA. Pozostałe 6 są blokowane – Zieloni, Libertarianie, Natural Law Reform, Socjaliści, Konstytucyjna itd. Tak więc nie mamy uczciwie funkcjonującej demokracji w USA.
Co jest to, połączenie izraelskiego syjonistycznego interesu, i nie chodzi tu o dobrych Izraelczyków czy też 9 milionów żydów amerykańskich, którzy nie mają znaczenia w politycznej dyskusji.

9 milionów żydów nie ma wystarczająco dużej mocy by zmieniać działania amerykańskiego rządu. Moc Izraela i syjonistów oparta jest na łapówkarstwie i szantażu. Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell, córka Roberta Maxwella są agentami Mossadu, jest o nich świetna książka. Przez ostatnie 10 lat nagrywali amerykańskich polityków robiących złe rzeczy dzieciom obu płci. Po to jest Lolita Island i różne hotele, z których niektóre mogą być zlokalizowane w Trump Tower, pod kontrolą Epsteina.

Mamy więc obecnie wielki problem. I jeśli Donald Trump się nie wyplącze z tego w ciągu około najbliższego tygodnia, oczekuję wystartowania koalicji narodowej (We the People) w maju, która połączy Libertarianów, Zielonych, Niezawisłych, Konstytucjonalistów… Będą to Ralph Buchanan, Ron Paul, Dennis Kucinich, Jesse Ventura, Ralph Nader, Virgil Goode, DeBlasio, Jill Stein w opozycji. Ja też wraz z Cynthią McKinney, która jest moim partnerem – jest to „bogini”, niezwykle uczciwa osoba, mamy razem naszą Political Action Committee. Będziemy mieć jedno główne żądanie – elektoralną reformę 2017. Chcemy umieścić 10 osób w Kongresie i 2 w Senacie, które nie będą miały nic wspólnego z 2 głównymi partiami. Chcemy stworzyć tzw. „swing vote” głos zmiany, który przywróci integralność w pracy Kongresu. Potem będziemy działać jako koalicja. (…)
Donald Trump wyglada teraz jak switch-and-bait (przynęta z zamianą, określenie handlowe – pokazanie klientowi taniego towaru, a potem zaoferowanie droższego).

Sarah Westhall: Tak to wygląda po tym co na początku zaoferował społeczeństwu. Było to świetne i teraz wygląda to jakby ktoś go zastraszył. Wygląda jakby się zmienił…

Robert David Steele: Tak. Opcja A to, że Lynn Rotchschild się za niego wzięła. Nikt nie wie, że Al Gore sprzedał się za 100 milionów dolarów, był przy tym Sydney Blumenthal. Warren Christopher przyniósł mu ofertę z Wall Street. (…) Tak więc kandydat na prezydenta może być kupiony za właściwą sumę. Na Donalda Trumpa potrzeba dużo ponad 100 milionów. Przyjrzeliśmy się wraz z analitykami ile by potrzeba pieniędzy by go kupić. Oceniliśmy to na 20 miliardów. Gdyż to pozwala na zaopatrzenie każdego z jego dzieci w kilka miliardów, a on sam może pójść na emeryturę.

Druga opcja to szantaż wobec Donalda Trumpa. Są dwie opcje, które się rozważa – pierwsza, w którą raczej nie wierzę, to nagranie wideo gdzie Trump gwałci i morduje małą dziewczynkę o imieniu Maria (Mary). Imię Mary jest szczególnie wyraźnie używane w tym kręgu. Innym szantażem jest to, że Izrael ma gdzieś w USA podłożoną bombę nuklearną, coś podobnego do tego co użyto w Fukushimie. Tam zainstalowano właśnie izraelskie urządzenia (chodzi zapewne o kamery stereoskopowe izraelskiej firmy Magna, przyp. M.P.). To może być argument dla Trumpa, że musi grać w ich piłkę, jeśli nie chce mieć katastrofy nuklearnej.
Trzecią opcją jest to, że Donald Trump jest okłamywany przez Kushnera, McMastera, jedyną osobą, która go nie okłamuje jest Steve Bannon i to właśnie on otrzymał od Trumpa publiczny policzek. Jest jeszcze jedna osoba, która się pozytywnie wyróżnia, jest to Mike Pompeo (nowy dyrektor CIA). Jestem z niego naprawdę dumny, gdyż byłem bardzo zwiedzony pracą CIA.
C.d.n.

Opublikowano za: https://www.monitor-polski.pl/robert-david-steele-donald-trump-jest-prawdopodobnie-szantazowany-przez-izrael/#more-13820

Wypowiedz się