IZRAEL JEST SKOŃCZONY

Zamieszczone w dniu 4 kwietnia 2024 r., autor: State of the Nation


Terrorystyczne państwo Izrael
właśnie wysadziło w powietrze międzynarodowy
porządek dyplomatyczny – NA ZAWSZE!Uwaga redaktora SOTN: Po pierwsze, powiedzmy sobie jasno o celowym zabiciu przez Izrael siedmiu pracowników pomocy humanitarnej World Central Kitchen (patrz zdjęcia powyżej) w poniedziałek 1 kwietnia 2024 r. w Gazie. Śledczy na miejscu udowodnili już, że było to precyzyjne uderzenie przeprowadzone specjalnie w celu zamordowania tych pracowników i ochotników (patrz zdjęcia poniżej). Głównym motywem było oczywiście zniechęcenie do przyjazdu do Gazy wszystkich pracowników pomocy humanitarnej, którzy są pilnie potrzebni, aby złagodzić celowe głodzenie Palestyńczyków przez reżim Netanjahu.
Naprawdę, jeśli kiedykolwiek był decydujący moment w historii apartheidu syjonistycznego państwa Izrael, to jest to właśnie ten.
Jest takie stare powiedzenie, które mówi: “Kogo bogowie chcą zniszczyć, tego najpierw doprowadzają do szaleństwa”.
Tym jednym fiaskiem fiasek, klęską porażek, pomyłką za gafami, neonazistowski reżim Netanjahu udowodnił całej światowej wspólnocie narodów, że oszalał.
Co oznacza, że o Netanjahu można kategorycznie powiedzieć jedno:

KLUCZOWE PUNKTY: Niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale World Central Kitchen (WCK) nakarmiła więcej Palestyńczyków niż wszystkie inne organizacje pomocowe razem wzięte od początku izraelskiego ludobójstwa w Gazie. Co więcej, ta niezwykła organizacja non-profit i pozarządowa jest niezwykle aktywna, karmiąc głodujących ludzi na większej liczbie obszarów dotkniętych klęskami żywiołowymi na całym świecie niż jakakolwiek inna podobna organizacja pomocowa. Jaki jest kluczowy punkt, który nie wróży dobrze Netanjahu i spółce? World Central Kitchen jest głęboko doceniana i szczerze kochana za swoją niesamowitą pracę, pomagając cierpiącej ludzkości na całym świecie. W rzeczywistości World Central Kitchen jest jedyną organizacją charytatywną, którą SOTN kiedykolwiek poparło i zrobiło to z całego serca. Kiedy więc szalony Netanjahu celowo i brutalnie zamordował tych wielkich bohaterów WCK, narobił sobie wrogów z milionów ludzi na całym świecie. A kiedy ta tragiczna historia naprawdę stanie się wirusowa, być może miliardy ludzi zobaczą, że syjonistyczne państwo Izrael jest najbardziej [RAŻĄCO] zbójeckim i przestępczym narodem we współczesnej historii, gdzie nie ma nawet bliskiego drugiego stopnia. Zobacz: Szef World Central Kitchen José Andrés oskarża Izrael o “bezpośredni atak” na konwój z pomocą dla Gazy

Ważne jest, aby podkreślić, że Drużyna Netanjahu osiągnęła swój cel, jakim było zatrzymanie wszelkiej pomocy dla Gazy za pomocą tego jednego haniebnego aktu szokującego terroryzmu.

Podsumowanie:

“NETANJAHU
PO PROSTU
WKRĘCIŁ

PSIAKA”

Bo jeśli jest jedno naprawdę złe posunięcie, którego nigdy nie da się wytłumaczyć, to była to wysoce wyrachowana masakra dokonana przez Netanjahu na tych niewinnych i dzielnych pracownikach pomocy humanitarnej WCK. I nie da się tego cofnąć.
Mało tego:

Stan narodu
3 kwietnia 2024 r
P.S. Poniżej znajduje się jedno z pierwszych doniesień medialnych, które zagłębia się w ten ukierunkowany atak, który Netanjahu i spółka podstępnie i nieudolnie próbowali przedstawić jako “błąd”.

IDF celowo namierzył konwój z pomocą – media

Premier Izraela Benjamin Netanjahu określił wcześniej śmierć siedmiu pracowników organizacji humanitarnych jako “tragiczną” i “niezamierzoną”

RT.com

IDF deliberately targeted aid convoy – media
© AFP / Said Khatib

Izrael wystrzelił w poniedziałek trzy razy rakiety w kierunku konwoju z pomocą humanitarną w Gazie, zabijając wszystkich zaangażowanych w ten proceder, z powodu podejrzenia, że agent Hamasu podróżował z tą grupą, donosi Haaretz, powołując się na źródła obronne.

Wcześniej we wtorek premier Izraela Benjamin Netanjahu przyznał, że w ataku IDF zginęło siedmiu pracowników humanitarnych w palestyńskiej enklawie, mówiąc, że siły Izraela “nieumyślnie uderzyły w niewinnych ludzi” w “tragicznym” incydencie.

Doniesienia Haaretz sugerują jednak, że konwój był celowym celem. Źródła obrony gazety powiedziały, że samochody były “wyraźnie oznaczone na dachu i bokach” logo WCK, ale jednostka IDF odpowiedzialna za bezpieczeństwo trasy “zidentyfikowała uzbrojonego mężczyznę” z grupą i “podejrzewała, że jest terrorystą”.

Po rozładowaniu pomocy żywnościowej w magazynie, konwój jechał z powrotem trasą zatwierdzoną przez IDF, kiedy jednostka “rozkazała operatorom dronów zaatakować jeden z samochodów pociskiem”.

Źródła powiedziały jednak Haaretz, że mężczyzna, który rzekomo był uzbrojony i znajdował się w food trucku, nigdy nie opuścił magazynu.

Konwój został trafiony trzy razy z rzędu, wyjaśnili, że niektórzy pasażerowie samochodu, który został uderzony jako pierwsi, byli widziani, jak wysiadali z pojazdu, a nawet “powiadomili osoby odpowiedzialne, że zostali zaatakowani”.

Kilka sekund później kolejny pocisk uderzył w samochód. Gdy zbliżał się trzeci wagon, pasażerowie próbowali przenieść do niego rannych, gdy uderzył w nich trzeci pocisk. Cała siódemka zginęła w atakach.

Źródła obrony powiedziały Haaretz, że incydent był “frustrujący”, ponieważ IDF “stara się jak może, aby dokładnie uderzyć w terrorystów” i wykorzystuje wszystkie dostępne dane wywiadowcze, tylko po to, by niektóre jednostki “zdecydowały się rozpocząć ataki bez żadnego przygotowania”.

Oddzielnie śledztwo przeprowadzone przez Agencję Weryfikacyjną Sanad Al Jazeery wykazało, że Izrael “celowo celował” w samochody w “trzech kolejnych atakach”. Serwis wykorzystał informacje z otwartych źródeł, zeznania świadków, a także zdjęcia z miejsca zdarzenia, aby stworzyć chronologiczną i geograficzną oś czasu incydentu.

World Central Kitchen (WCK) “natychmiast” wstrzymała swoją działalność w regionie po ofiarach śmiertelnych, ponieważ Izrael nadal blokuje pomoc dla północnej Strefy Gazy wśród ostrzeżeń ze strony ONZ i organizacji pozarządowych o zbliżającej się klęsce głodu. Dyrektor generalna Erin Gore nazwała te zgony “niewybaczalnymi”.

Izrael wypowiedział wojnę Hamasowi po tym, jak palestyńscy bojownicy przeprowadzili niespodziewany transgraniczny nalot 7 października ubiegłego roku, zabijając około 1100 osób i biorąc ponad 200 zakładników. Według palestyńskiego Ministerstwa Zdrowia izraelska kampania wojskowa spowodowała śmierć co najmniej 32 000 osób.

Agencja ONZ ds. uchodźców palestyńskich (UNRWA) poinformowała w zeszłym miesiącu, że od wybuchu ostatniego konfliktu zginęło 165 pracowników organizacji humanitarnych.

___
https://www.rt.com/news/595311-world-central-kitchen-israel-hamas/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=221352

Comments

 1. marcin says:

  |||Izrael wypowiedział wojnę Hamasowi po tym, jak palestyńscy bojownicy przeprowadzili niespodziewany transgraniczny nalot 7 października ubiegłego roku, zabijając około 1100 osób i biorąc ponad 200 zakładników. Według palestyńskiego Ministerstwa Zdrowia izraelska kampania wojskowa spowodowała śmierć co najmniej 32 000 osób.|||

  To jest bardzo stronnicza interpretacja wydarzeń z 7 października zeszłego roku. Do dzisiaj w Izraelu żydowska ludność demonstruje z tego powodu że wtedy to żydowscy żołnierze na rozkaz z góry strzelali do ludzi, którzy tutaj są uznani za ofiary bojowników Hamasu, więcej ofiar podobno zginęło od ofiar kul żydowskich żołnierzy. Uznanie ataku Hamasu za niespodziewany również jest mocno naciągane. Niespodziewany dla kogo? Być może dla ofiar, ale niemożliwe było przygotowanie tego ataku bez wiedzy izraelskich sił specjalnych, ponadto Izrael został ostrzeżony o spodziewanym ataku Hamasu przez Egipt. To wszystko to kłamstwa ale tak chyba musi być.

  Eksterminacja arabskiej ludności Gazy (i być może Zachodniego Brzegu Jordanu) to zdarzenia, które są postulowane w Piśmie Świętym. To dlatego ludobójstwo to jest ignorowane przez władze całego świata, które przyglądają się tej sytuacji z cichym zrozumieniem. Nietrudno to udowodnić.

  Rozważmy Pismo Święte.
  Najpierw Księga powtórzonego prawa, rozdział 20 (https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1401): 16 Tylko w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo, niczego nie zostawisz przy życiu. 17 Gdyż klątwą obłożysz Chetytę, Amorytę, Kananejczyka, Peryzzytę, Chiwwitę i Jebusytę, jak ci rozkazał Pan, Bóg twój, 18 abyście się nie nauczyli czynić wszystkich obrzydliwości, które oni czynią ku czci bogów swoich, i byście nie grzeszyli przeciw Panu, waszemu Bogu. 

  O jakim dziedzictwie wspomina Pwt 20:16? Tam chodzi o przymierze z Abrahamem, zapewne przedostatnie przymierze z Abrahamem. Księga Rodzaju 15 (https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=15): 18 Wtedy to właśnie Pan zawarł przymierze z Abramem, mówiąc: „Potomstwu twemu daję ten kraj, od Rzeki Egipskiej aż do rzeki wielkiej, rzeki Eufrat, 19 wraz z Kenitami, Kenizytami, Kadmonitami, 20 Chetytami, Peryzzytami, Refaitami, 21 Amorytami, Kananejczykami, Girgaszytami i Jebusytami”.

  To jest właśnie normatywna podstawa budowy projektu Wielkiego Izraela od Nilu do Eufratu. Ewentualnie w węższej interpretacji może chodzić o ostatnie przymierze z Abrahamem, rozdział 17 (https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=17): 8 I oddaję tobie i twym przyszłym potomkom kraj, w którym przebywasz, cały kraj Kanaan, jako własność na wieki, i będę ich Bogiem. 

  Jakkolwiek by rozumieć termin „dziedzictwo” z Pwt 20:16, Gaza należy do Kanaanu i leży pomiędzy Nilem a Eufratem. Wymordowanie tamtejszej ludności arabskiej jest postulowane w przywołanym fragmencie Księgi powtórzonego prawa i to właśnie dlatego rządzący całym światem ze zrozumieniem i cichą akceptacją (mimo teatralnych gestów adresowanych do ciemnej publiczności) już ponad pół roku przyglądają się ludobójstwu. Przeprowadzana operacja była planowana czy postulowana tysiące lat temu, co również nietrudno udowodnić. Przywołajmy proroctwo Jeremiasza.

  Księga Jeremiasza 47 (https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=688): 1 Słowo Pana, które zostało skierowane do proroka Jeremiasza przeciw Filistynom, nim faraon zdobył Gazę. 2 To mówi Pan: „Oto się wody spiętrzą od północy i zamienią we zburzony potok. Zaleją kraj i wszystko, co go napełnia, miasta oraz ich mieszkańców. Wtedy ludzie krzyk podniosą i wyć będą wszyscy mieszkańcy ziemi 3 na odgłos tętentu kopyt jego koni, dudnienia jego rydwanów, terkotu ich kół. Ojcowie nie będą zważać na synów, gdyż osłabły im ręce. 4 Nadszedł bowiem dzień, by zniszczyć wszystkich Filistynów. I wytępię wszystkie niedobitki, mogące nieść pomoc dla Tyru i Sydonu. Pan zniszczy naprawdę Filistynów, pozostałość z wyspy Kaftor. 5 Ostrzyżona jest do cna Gaza, spustoszony Aszkelon. Aszdod, reszto Anakitów, dokądże będziesz sobie czynić nacięcia? 6 Biada, mieczu Pański! Jak długo nie zaznasz spoczynku? Wróć do swej pochwy, powstrzymaj się i uspokój! 7 Jakże ma on zaznać spokoju, skoro Pan wydał mu rozkaz? Przeciw Aszkelonowi i przeciw brzegom morza – tam go skierował”. 

  Ten kraj nazywa się Palestyną właśnie od Filistynów. W wierszu 4 prorok pisze: „nadszedł bowiem dzień, by zniszczyć wszystkich Filistynów” a chodzi o eksterminację w celu zabezpieczenia tyłów przed atakiem na Liban. Rezultatem ma być „ostrzyżenie Gazy” a owo „ostrzyżenie” to tylko eufemizm oznaczający totalne wymordowanie ludności.

  Serce każdego prawdziwego żyda i chrześcijanina powinno radować się widząc spełnianie się proroctw z Pisma Świętego na naszych oczach. Zbliżamy się do epoki mesjańskiej a Bibi Netanjahu to mąż boży zwyczajnie realizujący proroctwo Jeremiasza.

Wypowiedz się