Wnikliwa analiza sytuacji globalnej i ataków w Paryżu Benjamina Fulforda

FulfordBenjamin Fulford ujawnia od wielu lat ścierające się wektory sił politycznych pod głęboką powierzchnią światowej sceny politycznej. Jest synem dyplomaty kanadyjskiego, który pochodził z Łodzi. W młodości zbuntował się wobec wartości i zasad funkcjonowania cywilizacji Zachodu i wyjechał najpierw do Amazonii, a następnie do Japonii, gdzie mieszka od ponad 20 lat i jest „topowym” dziennikarzem. Będąc bystrym obserwatorem życia politycznego, gospodarczego, społecznego, zarówno Japonii, Azji, jak i Zachodu sformułował dwa, można by rzec prawa obecnej cywilizacji. Twierdzi, że zrozumiał co to jest ekonomia, dopiero po rozmowach z najwyższego szczebla szefami mafii japońskiej – Yakuza. Drugie jego twierdzenie, że władza w większości krajów, jest nierozdzielnie powiązana ze światem przestępczym w jeden organizm. Jego przewidywania dość często się potwierdzają lub oddają układ odziaływania sił globalnych, którego skutki widać na powierzchni światowej sceny politycznej. Dlatego jego analizy są warte uwagi, zwłaszcza dla wytrawnych analityków systemowych i prognostyków.

Redakcja KIP

Raport Benjamina Fulforda, 16 listopada 2015

Gigantyczna operacja psychologicznej wojny, gdzie „terroryści ISIS” rzekomo zabili ponad sto osób w Paryżu w piątek 13 listopada, 2015 r., była tylko częścią trwającego ‚handlu koniami’ w kierunku rządu światowego.

Aby to zrozumieć, przyjrzyjmy się kilku kluczowym wydarzeniom związanymi z wypadkami w Paryżu.

Po pierwsze, fakt, że tysiące świadków, wszyscy posiadający telefony z wideo, nie byli w stanie nagrać wydarzenia z tego dnia udowadnia, że to było tylko ogromne wydarzenie propagandowe, jak NSA i inne źródła się zgadzają.  Ponadto, wszystkie 8 kamer bezpieczeństwa podłączonych do obszarów, w których rzekome masakry miały miejsce zostały wyłączone, co oznacza wysoki poziom współpracy z policją francuską bezpieczeństwa, powiedziały źródła CIA.

Następnie spójrzmy na to, co było wynikiem tego wydarzenia.  Francja wprowadziła stan wojenny i zamknęła swoje granice.  Jest to klasyczna strategia Gladio, według której wyprodukowany incydent terroru jest używany do wdrożenia rządu wojskowego.

Ponadto Francuzi nalegają przez ich pełnomocnika, Christine Lagarde, szefową MFW, aby zastąpić dolara SDR ’em [aktywa uzupełniające rezerwy walutowe, zdefiniowane i utrzymywane przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW)  – kr]. Ta decyzja ma być podjęta na posiedzeniu w dniu 30 listopada.

30 listopada to także dzień, kiedy około 120-tu światowych przywódców, w tym z Rosji, Stanów Zjednoczonych i Chin, zgromadzi się w Paryżu, aby „omówić globalne ocieplenie.”  Ktoś, kto rzeczywiście sprawdza fakty wie, że „globalne ocieplenie„ nie ma nic do wspólnego z naukową prawdą, a wszystko z utworzeniem rządu światowego.  Chodzi o to, aby sfinansować ten rząd światowy globalnym „podatkiem węglowym„.   Sam świat się nie nagrzewa, a nawet jeśli, to jest to z powodu cykli słonecznych i nie CO2.

Jednak incydent w Paryżu i nieraportowane, ale nawet bardziej dramatyczne wydarzenia na Bliskim Wschodzie, są częścią jakiegoś bardzo poważnego konfliktu wewnętrznego pomiędzy różnymi frakcjami walczącymi o dominację światowego rządu, który jest obecnie przedmiotem negocjacji.

Są również sprzeczne dowody na temat, kto dokładnie zainscenizował wydarzenia w Paryżu i inne podobne czarne operacje, które pojawiają się z coraz większą regularnością.

Rosjanie, wciąż są wściekli z powodu zestrzelenia ich samolotu w dniu Halloween (31 października).  Mówią, że byli to ci sami ludzie, którzy kryją się za wydarzeniami w Paryżu.  Prezydent Rosji, Władimir Putin powiedział, że „nie będzie zajmować się psem, który go ugryzł, ale właściciel psa będzie pociągnięty do odpowiedzialności.„

Według Rosjan właściciel tego konkretnego „psa„ to Korporacja Vanguard i ich zależna spółka, Raytheon.  Właściciele tej korporacji są systematycznie ścigani przez Rosjan.

Oprócz tego, jest teraz prowadzona operacja chińska, rosyjska, irańska i Pentagonu na Bliskim Wschodzie, która niszczy zasilające bazy chazarskiej mafii i ich niewolniczy reżim izraelski.  Masywne porażki, odczuwalne przez Chazarów i ich zależnej jednostki, ISIS na Bliskim Wschodzie, mają historyczne znaczenie.

Rosjanie mówią „Putin” zbombardował kilka przedsiębiorstw, ISIS produkujących ropę naftową i konwojów z ropą naftową, która została już zakupiona przez partnerów biznesowych ISIS i „maniak Putin”  zbombardował rafinerie ISIL„.  Innymi słowy, zaczęli atakować portfele właścicieli ISIS, gdzie to naprawdę boli.  Mówią, że to jest dopiero początek.

Źródła Pentagonu i CIA zgadzają się z Rosjanami, że chazarska mafia i ich pełnomocnik Izrael chwieją się pod bezprecedensowym atakiem.  Wewnątrz Syrii, siły rządowe odbiły Aleppo, drugie co do wielkości miasto w tym kraju.  Ponadto, ISIS stracił miasto Ramadi i miasto Sindżar w Iraku.

Do tego Rosjanie przeprowadzają najazdy powietrzne na pełnomocników chazarskich sił w Libanie podczas, gdy Amerykanie atakują ich w Libii.  To ma efekt odcinania ich całego dochodu z ropy naftowej i narkotyków.

Dodatkowo do tego Izrael jest oblężony gospodarczo.   Izraelscy producenci broni stracili 50% swojej sprzedaży od 2012 z powodu embarga na broń.

Izrael pozostaje również pod chińską, rosyjską i Pentagonu blokadą wojskową, która nie zostanie zniesiona, dopóki nie wycofa się ze wszystkich nielegalnie okupowanych terytoriów.  Nawet izraelski lobbing utrzymania Wzgórz Golan został odrzucony.

Zarówno Pentagon jak i Rosjanie uważają, że chazarski mob i ich pełnomocnicy ISIS zainscenizowali ataki w Paryżu jako zemstę za te niepowodzenia.  Źródła Pentagonu mówią, ze te ataki były nieudanym wysiłkiem, aby wciągnąć NATO do walki w imieniu Izraela w Syrii.  Zamiast tego, narody G20 właśnie spotykający się w Turcji zgodziły się, że Izrael i ich przekupieni politycy w Stanach Zjednoczonych byli wiodącą przyczyną światowego terroryzmu.

Rosjanie, ze swojej strony również mówią, że Francja była celem, ponieważ Francuzi i Niemcy starali się zatrzymać dystrybucję „podrobionych dolarów „super-K” przez Chazarów na Ukrainie.

Kryzys uchodźców jest również postrzegany przez Rosjan jako kara dla Europejczyków.  Rosjanie twierdzą, że prześledzili wszystkie konta zachęcające uchodźców na Twitterze  do wyjazdu do Europy i do miasta San Francisco w Stanach Zjednoczonych.

Możliwe, że jest głębsza agenda w tym działaniu.  Po pierwsze kryzys uchodźców zmusił większość krajów w UE do ponownego narzucenia kontroli granicznych.  Jednocześnie wyłaniający się socjalistyczny rząd w Portugalii domaga się obniżenia płatności długu, najprawdopodobniej zaogniając kryzys zadłużenia, który jest nadal aktywny w Grecji.  Jeśli dostaną cięcia w płatności długu to Hiszpania, Włochy i Grecja będą prosić o to samo, a tym samym będzie to stanowić zagrożenie dla Euro.

Pamiętajcie, budynek Parlamentu Europejskiego został zaprojektowany wiele lat temu na podobieństwo wieży Babel.  Wieża Babel zawaliła się, stawiając pod znak zapytania, czy rząd Euro od samego początku został również zaprojektowany do upadku.

Następnie, czy pamiętacie okładkę styczniowego wydania magazynu ‚Economist’ [Ekonomista], który jest własnością Rothschildów przedstawiającą dwie strzałki z numerami 115 i 113, które łatwo można zamienić na 151113, datę ataku w Paryżu?   Tuż obok strzałki na zdjęciu jest Alicja z „Alicji w Krainie Czarów” wpatrującą się w portret Da Vinci, który jest w Muzeum Luwru w Paryżu.

http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions

Na portrecie w Luwrze jest kobieta, która jak głosi legenda, była kochanką króla Francji.  Jej mąż, aby zemścić się na królu, zainfekował się syfilisem, aby przenieść go na króla przez jego żonę.

https://en.wikipedia.org/wiki/La_belle_ferronni%C3%A8re

Tak więc, jeśli zechcemy spekulować dalej, ataki w Paryżu były długo planowaną zemstą na linii krwi francuskiego establishmentu przez Iluminatów anty-linii krwi.

Poza ukrytymi spekulacjami, Niemcy płacą najwięcej dla Euro, a Francuzi korzystają najbardziej.  Koniec Euro zaszkodziłby Francji najbardziej.  Tak więc wyraźniej, francuski establishment korzysta ze stanu wojennego w takich okolicznościach.

Ponadto, jak jest wspomniane na początku tego artykułu, wielki, światowy zjazd rozpoczyna się w Paryżu w dniu 30 listopada, aby omówić „globalne ocieplenie” , także znane jako „globalne rządzenie.”  Stan wojenny i zamknięte granice pomogą ochronić 120 światowych przywódców tam zgromadzonych.

Gdy większość przemówień światowych liderów w 70. rocznicę ONZ we wrześniu określiła jako jasne, że istnieje konsensus, że muszą być zrobione zmiany w jaki sposób kierujemy naszą planetą.  Kraje, które nie zasiadły przy amerykańskim, brytyjskim, chińskim, francuskim i rosyjskim stole zwycięstwa Drugiej Wojny Światowej chcą, aby te kraje zrezygnowały ze swojego monopolu na weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.  Większość krajów zgadza się również, że więcej jest do zrobienia, aby zlikwidować ubóstwo i zakończyć niszczenie środowiska.

Istnieje wyraźna zgoda wśród obecnych światowych przywódców, że jakieś nowe zasady prowadzenia planety, zasadniczo jakiś światowy rząd jest potrzebny.

Więc jakie są możliwe do zidentyfikowania frakcje w negocjacjach w kierunku rządu światowego?

Francuzi, Niemcy i ich europejscy sojusznicy naciskają, aby zrobić MFW najpotężniejszym instrumentem ich Nowego Porządku Świata poprzez zaproszenie Chińczyków do przyłączenia się do stołu SDR-a, tym samym zastąpienia dolara, czymś co oni kontrolują.

Jedynym problemem z tym jest to, że MFW ma przerażające udokumentowanie gwałtu, grabieży i zubożenia krajów w celu uzyskania korzyści dla wielkich korporacji.  Nikt nie chce rządu światowego MFW z wyjątkiem ludzi, którzy teraz kontrolują MFW.

Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka.  Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.

Chińczycy również wierzą w merytokrację, ale z jedną istotną różnicą; chcą upewnić się, że jakikolwiek merytokratyczny, światowy rząd nie będzie ostatecznie kontrolowany przez ludzi Zachodu.

Dlatego toczy się walka pełnomocnicza pomiędzy militarną, przemysłową frakcją  (twierdza iluminatów) i Chińczykami.  Jest to uwidocznione w przejęciu drukarki dolara Rezerwy Federalnej przez amerykańską armię wewnątrz Stanów Zjednoczonych i reakcji Chin w odcięciu kredytu handlowego dla USA.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-15/global-trade-still-freefall-imports-collapse-largest-three-us-ports

Amerykanie zareagowali, oferując krajom blisko Chin „ochronę„ przed Chińczykami.  Reklamują chęć stawienia się Chinom poprzez wysyłanie samolotów i statków do spornych terytoriów kontrolowanych przez Chiny.

Na koniec dnia, Chińczycy i USA / Zachodnia militarna frakcja przemysłowa może znaleźć jakiś kompromis z udziałem większej kontroli nie-zachodnich instytucji światowych.  Powodem tego jest fakt, że alternatywa 3. Wojny Światowej i zniszczenie 90% naszej planety jest nie do pomyślenia.  Innymi słowy, mając wybór między wygraną-wygraną [obie strony wygrywają – kr], a przegraną-przegraną, to łatwo się domyśleć, kto wygra-wygra.

Przegrana w tym wszystkim będzie chazarska mafia, która będzie zmuszona do rezygnacji ze swoich marzeń zniewolenia ludzkości w ich 1000–letniej Rzeszy.  Źródła Iluminatów mówią, że  oczekują następnego chazarskiego incydentu w okolicach Świąt Dziękczynienia (26 listopada).

* Rzeczywiste rosyjskie źródła umieściły „Putin” w cudzysłowie, ponieważ powiedzieli, że jest on w rzeczywistości przedstawicielem ich zbiorowego podejmowania decyzji, a nie osobą wykonującą rzeczywiste przywództwo.


Komentarz Davida Wilcocka pod artykułem:   Zrobiłem szybkie wyszukiwanie zdjęć w następstwie strzelaniny.  Jest ich kilka widocznych, ale nic bardzo wyraźnego.  Wiec punkt Bena, że bardzo mało jest amatorskiego materiału filmowego, jest poprawny.   Wydaje się nieprawdopodobne, że nawet jedna osoba nie wcisnęła zdjęcia na Twitterze lub Instagramie, ale jest to czysta spekulacja z mojej strony.

Oto artykuł, jaki znalazłem na stronie Daily Mail po incydencie:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3319244/Video-reveals-horrific-moment-terrorists-opened-fire-crowd-music-fans-Bataclan-killing-89-people-shows-musician-hiding-drums-escape.html

 Przetłumaczyła Krystal

http://beforeitsnews.com/alternative/2015/11/text-benjamin-fulford-says-paris-psy-ops-is-part-of-ongoing-moves-towards-world-government-3244168.html

https://www.youtube.com/watch?v=PGxtu5wGcU4

Opublikowano za: https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/raport-benjamina-fulforda-16-listopada-2015/

PS. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o charakterze historycznym i geopolitycznym, wraz z tekstami objaśniającymi bieżące wydarzenia i procesy oraz połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/klamstwa-i-falszerstwa-ekonomii-polityki-i-historii/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/kwiaty-nie-tylko-dla-paryzan-kto-steruje-terroryzmem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/operacje-falszywej-flagi-w-historii/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gearoid-o-colmain-o-zamachach-w-paryzu-13-11-2015-dla-rt-international-pl/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/francja-we-wlasnych-sidlach/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/czolowy-rabin-izraela-o-zamachach-w-paryzu-to-rewanz-za-holocaust/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/spij-spokojnie-mosad-czuwa-przeczytaj-jak-rzad-finansuje-antypolskie-organizacje-z-pieniedzy-polskich-obywateli/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/wnikliwa-analiza-sytuacji-globalnej-i-atakow-w-paryzu-benjamina-fulforda/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się