Oto nadchodzi Ameryka – pierwsza wrześniowa NIESPODZIANKA!

Opublikowano Wrzesień 2, 2022, autor: State of the Nation


Rozpoczyna się największa operacja
gaslightingu w historii politycznej USAWRZEŚNIOWA NIESPODZIANKA:
Biden wypowiada wojnę prawicy
1 września 2022 r. – dzień
, który będzie żył w niesławie

Stan narodu

To się nigdy wcześniej nie zdarzyło w historii Ameryki.

Siedzący POTUS ogłasza, że połowa obywateli USA to “półfaszyści”, “terroryści” i “ekstremiści”, których należy zidentyfikować i politycznie zneutralizować.

Skrupulatnie sformułowane oszczerstwa Bidena są oczywiście wymierzone w “Republikanów MAGA”. Oznacza to, że jeśli głosowałeś na Donalda J. Trumpa w 2020 r., Automatycznie jesteś republikaninem MAGA.

Klasyczna strategia dziel i rządź

To, co robi tutaj kierowana przez komunistów Partia Demokratyczna, to wbijanie klina głęboko w serce GOP. Wyróżniając “niezwykle niebezpiecznych” Republikanów MAGA, dają staromodnym Republikanom sprzed Trumpa wyjście, aby nie kojarzyć się z takimi “ekstremalnymi” i “niebezpiecznymi” elementami.

KLUCZOWE PUNKTY: Tym, co sprawia, że prawdziwi Republikanie MAGA są tak bardzo niebezpieczni dla Partii Demokratycznej i globalistów NWO, jest to, że są patriotami poszukującymi prawdy, szczególnie tam, gdzie dotyczy to całkowicie skradzionych wyborów POTUS w 2020 roku. Oczywiście, bycie prawdziwymi patriotami czyni ich również niezwykle niebezpiecznymi dla całego programu Nowego Porządku Świata. Właśnie dlatego potus imposter Joe Biden po prostu demonizował ich – USA – w sposób nigdy nie widziany w historii tej Republiki Konstytucyjnej.


Czy widzisz, jak niezliczeni Bidenici, Obamabots, Clintonistas, Berniacs i Pelosians robią to zaledwie dwa miesiące przed połową kadencji?! I w jaki sposób cia Mockingbird Media stworzyło 50-stanową komorę echa, aby znacznie wzmocnić wiele niebezpieczeństw nawiedzonych w kraju przez “republikanów MAGA”?

Najwyraźniej jest to niezwykle desperacka i wysoce skoordynowana strategia globalistycznej kabały NWO, aby stworzyć maksymalny podział wśród wszystkich konserwatystów w kraju. W ten bardzo ukradkowy sposób Demokraci mają nadzieję oderwać jak najwięcej prawicowych wyborców, jak to możliwe … … …. szczególnie w świetle tego, jak wiele milionów Demokratów na zawsze opuszcza partię. W rzeczywistości wybory uzupełniające powinny być niczym innym jak niezrównaną krwawą łaźnią dla Partii Demokratycznej.

Ale dlaczego ci demokratyczni polityczni bolszewicy mieliby stosować taką taktykę spalonej ziemi, która z pewnością rozpali całe ciało polityczne?

Po co stosować tak bezczelną, prowokacyjną i złośliwą sztuczkę, która mogłaby nawet doprowadzić do bardzo prawdziwej zimnej wojny domowej?

Ponieważ Demokraci są tak zdesperowani, aby wygrać wybory w połowie kadencji, że będą próbowali ukraść wszystkie wybory w zasięgu wzroku – TO DLATEGO!

W związku z tym ich główny plan gry obraca się wokół siania nasion maksymalnego chaosu, zamieszania i konfliktu między teraźniejszością a dniem wyborów. Bo tylko we mgle wojny, szczególnie w silnie podżeganych wojnach kulturowych, będzie wystarczająco dużo rozproszenia, aby ujść im na sucho z kradzieżami, jak to z powodzeniem zrobili podczas cyklu wyborczego w 2020 r. pod przykrywką OPERACJI COVID-19.

Wszystko, czego potrzebują DEM, to kilka “prawdopodobnych” powodów, dla których tak wiele wyborów nagle zmieniło się (po masowym oszustwie wyborczym) na zwycięstwa Demokratów w ostatniej chwili. Dlatego Amerykanie wkrótce doświadczą “największej operacji gaslightingu w historii politycznej USA”, ponieważ są ofiarami jednego choreograficznego psyop po drugim, z których każdy ma na celu umożliwienie komunistycznej Partii Demokratycznej dzielenia i rządzenia prawicą bez oddania nawet jednego strzału.Konkluzja

Globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata, pociągająca za sznurki całej Partii Demokratycznej, doskonale wie, że totalna wojna domowa naprawdę nie ma sensu w Ameryce 21 wieku, więc ich plan upadku Republiki Amerykańskiej jest wykonywany poprzez systematyczną marginalizację i oczernianie wszystkich obywateli, którzy nie podpisują się pod globalizmem we wszystkich jego różnorodnych przejawach.

Tak długo, jak prawica może być utrzymywana w obronie w dającej się przewidzieć przyszłości, lewica z pewnością będzie realizować agendę NWO, trzymając lejce władzy zarówno w władzy wykonawczej, jak i ustawodawczej rządu federalnego USA.

Na szczęście, z powodu niezrównanego małżeństwa arogancji i ignorancji, które miało miejsce w całym kierownictwie Partii Demokratycznej w całym kraju, fałszywie wierzą, że ich niezwykle ryzykowny i daffy gambit doprowadzi ich do zwycięstwa 8 listopada. Nie będzie.

Jednak prawica nadal musi upewnić się, że dobrze ułożone plany lewicy są udaremniane na każdym kroku. Pamiętaj, że najlepszym sposobem na rozśmieszenie Boga jest zaprojektowanie wielkiego planu. Chcesz, aby On naprawdę wył: zrób “doskonały”, ale zły plan.


Nienawistna retoryka Bidena wobec Amerykanów
daje GOP znakomitą szansę


Zajmijmy się udaremnianiem ich planów, Patrioci!

Stan narodu
Wrzesień 2, 2020

Odniesienie

Joe Biden naprawdę przeszedł w niebezpieczne miejsce (wideo)

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=131394

Wypowiedz się