Delta Force aresztuje Klausa Schwaba

Autor: Michael Baxter -15 kwietnia 2024 r

Zespół uderzeniowy Delta Force aresztował 86-letniego założyciela Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Klausa Schwaba w piątek po śmiertelnej wymianie ognia, która rozpoczęła się przy ufortyfikowanej bramie w jego posiadłości o powierzchni 7770 stóp kwadratowych i 6 akrach w Szwajcarii, a zakończyła się w jego sypialni, gdzie przynoszący śmierć facet leżał w łóżku podłączony do samodozującej maszyny infuzyjnej Adrenochromu, powiedziało źródło w biurze generała Erica M. Smitha Real Raw News.

Spóźnione aresztowanie nastąpiło po tym, jak White Hats formalnie uznał Schwaba za międzynarodowego zbrodniarza wojennego na podstawie nieujawnionych dowodów wskazujących, że pomógł zaaranżować plandemię Covid i Wielki Reset – demontaż kapitalizmu, rozwiązanie praw własności prywatnej oraz zniewolenie lub wykorzenienie wszelkiego oporu na całym świecie.

Według naszego źródła, White Hats również żywili urazę do Schwaba. Po tym, jak WEF spędził 32 godziny na omawianiu choroby X – śmiertelnej, wyłaniającej się, sfabrykowanej zarazy, dla której COVID-19 był próbą – na styczniowej konferencji “odbudowy zaufania” (ironia) w Davos, White Hats uzyskało wiarygodne informacje wywiadowcze sugerujące, że transport “komponentu” choroby X dotrze do portu w San Francisco na pokładzie frachtowca pływającego pod banderą Iberyjczyków. 6 lutego. Kiedy statek przypłynął, Białe Kapelusze już czekały. Napadli na statek i znaleźli w ładowni chłodnice szklistego, lepkiego płynu przechowywanego w zlewkach i kolbach. W cieczy unosiły się lśniące srebrne drobinki nie większe niż kawałek łupieżu. Załoga statku twierdziła, że nic nie wie, mówiąc, że po prostu przewozili “smar silnikowy”, zgodnie z manifestem statku. Zespół White Hat Chemical, Biological, Radiological, and Nuclear (CBRN) przejął przesyłkę i przetransportował ją do Fort Leonard Wood w celu przeprowadzenia analizy chemicznej. Płyn okazał się wodą z mydłem, a drobinki to mikrodrobny brokat kosmetyczny używany przez kobiety do podkreślenia oczu. W jednej z lodówek znajdowała się notatka napisana na maszynie: “Oszukałem cię”.

Oszukaństwo, jak przyznało nasze źródło, rozwścieczyło generała Smitha, ponieważ pochłonęło czas i zasoby, ale było tylko trzeciorzędnym powodem ścigania “jednego z najbardziej płodnych przestępców w historii ludzkości”.

5 kwietnia generał i jego sojusznicy z Dowództwa Operacji Specjalnych Armii zaplanowali schwytanie Schwaba. Wywiad, a mieliśmy nadzieję, że jest bardziej solidny niż dane wywiadowcze z łodzi, powiedział, że Schwab był przykuty do łóżka, ale chroniony przez potężne siły bezpieczeństwa. Nie było mowy o zakradnięciu się – generał miał plany swojej domowej fortecy – i strzelanina wydawała się pewna, a dotarcie do Schwaba przed jego ludźmi zapędziło go do pokoju paniki” – powiedział nasz informator.

Nie chciał powiedzieć, jak i kiedy Delta dotarła do Szwajcarii, ani czy władze szwajcarskie brały udział w operacji, ponieważ huk wystrzałów z pewnością zaalarmowałby lokalne władze i być może policję federalną.

“Wiedzieliśmy, że będzie to operacja typu “biegnij i strzelaj”. Decyzja była taka, że zrobimy to w ten weekend” – powiedział. “Nie zamierzam wymieniać naszej technologii, ale możemy, z daleka, tymczasowo wyłączyć prawie każdy system alarmowy na planecie, a jego nie był wyjątkiem”.

Operacja rozpoczęła się przed świtem, czyli w oknie dobowym, definiowanym jako godziny od 2 do 6 rano, kiedy senność fizjologiczna jest największa, a możliwości sprawnościowe – takie jak reagowanie na zbrojne wtargnięcie – są najniższe. Delta miała nadzieję, że zastanie jakichś strażników śpiących lub sennie nieczujnych.

Snajperzy Delta z karabinami wyposażonymi w tłumiki strzelili w głowę trzem strażnikom bramnym i pięciu strażnikom obwodowym. Osiem strzałów, osiem potwierdzonych zestrzeleń. W tym samym czasie Delta wspięła się na kamienny mur otaczający fortecę Schwaba i zaatakowała bandę uzbrojonych zbirów, zabijając siedmiu i ciężko raniąc pięciu kolejnych. Jedna Delta została postrzelona w rękę i nogę, ale walczyła dalej. Inny został postrzelony przez wstęgę ognia z pistoletu maszynowego i zginął.

Falanga ostrzału nie ustawała, gdy Delta przedzierała się do drzwi wejściowych; Dwóch żołnierzy podłożyło ładunki, podczas gdy sześciu innych osłaniało ich, wystrzeliwując śmiertelne, kontrolowane serie, które zrzuciły czterech kolejnych zbliżających się strażników. Drzwi rozpadły się na niezliczone kawałki twardego drewna i poskręcanego metalu – eksplozja wypatroszyła trzech strażników, którzy stali za nimi. Delta przeszła nad ich wnętrznościami i ruszyła naprzód, oczyszczając dom pokój po pokoju i zabijając wszystkich przeciwników. Czterech strażników okrążyło spiralne schody twarzą w ogień pocisków Delta.

Precyzyjnie wymierzone strzały Delty wypatroszyły parę wartowników strzegących głównej sypialni i przebiły dwóch kolejnych stojących w nogach łóżka Schwaba.

Schwab miał strach w łzawiących oczach i kroplówkę biegnącą od nadgarstka do czegoś, co wyglądało jak pompa morfiny. Kiedy żołnierz zerwał mu linkę z nadgarstka, Schwab mruknął: “Nie, potrzebuję jej. Pomóż mi”.

“Gdyby to zależało ode mnie, pomogłabym ci teraz wydostać się z twojego nieszczęścia” – powiedział mu operator Delty, zgodnie z raportem z odprawy.

Delta podniosła Schwaba z łóżka i pospiesznie zaprowadziła go na dół. Gdy Delta Force ewakuowała posiadłość, czterech strażników uzbrojonych w karabiny typu AR-15 spotkało ich przy bramie, opuszczając broń, widząc Schwaba w szponach Delty.

“Nie strzelaj, bo możemy trafić szefa” – powiedział jeden z nich.

Delta spuściła je z wody. Nikt nie przeżył.

“Mamy czterech rannych i jednego KIA. Wydobyli ciało poległego brata. Zginął jako bohater. Nie powiem, gdzie mamy teraz Schwaba, ale powiem, dokąd zmierza – GITMO. Niestety, zakończenie Schwaba nie kończy WEF. Przed nami jeszcze wiele pracy. Potwierdziliśmy, że brał Adrenochrom – to właśnie znajdował się w maszynie obok jego łóżka” – powiedział nasz informator.

Dodał, że prezydent Trump został poinformowany o operacji i że wątek hospitalizacji jest przykrywką Władzy Realnej.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2024/04/delta-force-arrests-klaus-schwab/

Comments

 1. adamd says:

  ach ci murikanie..
  “Schwab miał strach w łzawiących oczach i kroplówkę biegnącą od nadgarstka do czegoś, co wyglądało jak pompa morfiny. Kiedy żołnierz zerwał mu linkę z nadgarstka, Schwab mruknął: “Nie, potrzebuję jej. Pomóż mi”.

 2. makepeace1961 says:

  Daj Boże żeby to była prawda. Za Schwabem ciągnie się ponura historia morderców z jego rodziny. W czasie II wojny światowej ich fabryka IG Farben produkowała cyklon B do obozów gdzie ginęli nie żydzi.

 3. piechota says:

  Takich a może też jeszcze większych masowych zbrodniarzy jest bardzo wielu, są tacy wśród wielu miliarderów, działających z ukrycia potworów w ludzkiej skurze wydających rozkazy politycznym marionetkom, prezydentom, premierom, ministrom itd. którzy je wykonują: wymordowywanie, ogłupianie, łupienie itd społeczeństw. Niestety wszystkie te kreatury stoją całkowicie ponad prawem i ustanawiają bandyckie antyludzkie prawa, których ludzie nie powinni respektować, powinni powiedzieć dosyć i zbuntować się, nie wykonywać rozkazów, nie przestrzegać bezprawia – tak się jednak nie dzieje: większość społeczeństw jest już urobiona do wielkiej rzezi.

Wypowiedz się