List starego Żyda do Papieża Franciszka z pozwem o odszkodowanie. Czy to fałszywa wiadomość?

Przez Kevin Barrett 23 lipca 2017

Omawialiśmy podchwytliwy temat „fałszywych wiadomości” („Fake News”), całkiem kompleksowo zbliżonego do pojęcia – ataku po „fałszywą flagą” (False Flag ) Weekly News …podczas pierwszego segmentu, ostatniego odcinka tego programu w tym tygodniu

A więc tutaj mamy test na inteligencję dotyczący “fałszywych wiadomości” („Fake News”) . Poniżej jest historyjka na którą natrafiłem w internecie. Czy to fałszywa informacja? Czemu? Czemu nie? Wasze odpowiedzi w sekcji komentarzy będą ocenione.

Z poważaniem

Kevin Barrett , Veterans Dziś Editor

Papież i Żyd

List otwarty do Papieża Franciszka, przez nawróconego Żyda Pinchusa Feinsteina

Środa, 20 stycznia 2016

Jego Świątobliwość Franciszek
Watykan
stycznia 2016

Drogi Ojcze Święty

Jestem żydem. Mam pewność, jaką również miał Menachem Mendel Scheeerson z Crow Heights w Brooklinie, że jestem bezpośrednim potomkiem Króla Dawida po stronie ojca (moja matka, jak zostałem zapewniony, była potomkiem Hillel).

Mam 74 lata. Przeszedłem na katolicyzm w wieku 17 lat, w ostatnim roku pontyfikatu papieża Piusa XII.

Postąpiłem tak, bo byłem  przekonany, że ​​muszę zaakceptować i  wierzyć w to, że Jezus Chrystus był moim zbawicielem i ja w to uwierzyłem. I uwierzyłem, że muszę być ochrzczonym członkiem Jego Kościoła, żeby mieć szansę na zbawienie. Więc nawróciłem się i zostałem ochrzczony w Kościele Katolickim, a potem bierzmowany.

Przez lata ofiarowałem dziesiątki tysięcy dolarów zarówno na świętopietrze (własny skarbiec papieża, który jest oczywiście Waszej Świętobliwości świetnie znany) jak i mojej parafii oraz diecezji.

Przez ten czas uczęszczałem na tysiące mszy, setki świętych godzin modlitw, nowenn, tysiące nabożeństw różańcowych, odbyłem setki wycieczek do spowiedzi w konfesjonałach.

Teraz w roku 2015 i 2016 przeczytałem słowa Wasza Świątobliwości oraz osób z “Komisji Pontyfikacyjnej”.

Obecnie jego Świętobliwość naucza, że ponieważ rasowo jestem Żydem, boskie przymierze ze mną nigdy nie zostało złamane i nie może być złamane. Nie wspomina Ojciec Święty o czymkolwiek co mógłbym zrobić, żeby zagrozić Przymierzu, które Bóg ma ze mną ze względu na to, że jestem Żydem.
Uczy Wasza Świętobliwość, że to jest nienaruszalne Przymierze, bez wspominania o tym, że zależy to od tego czy jestem dobrym człowiekiem.
Logicznie rzecz biorąc, jeśli Przymierze Boga ze mną jest nie do złamania, ponieważ jestem Żydem rasowym, więc taki jak ja, może zrobić wszystko co chce, a Bóg będzie nadal utrzymać przymierze ze mną i ja pójdę do Nieba.

Wasza Komisja Pontyfikacyjna napisała w grudniu zeszłego roku: “Kościół katolicki nie przeprowadza ani nie wspiera żadnej konkretnej zinstytucjonalizowanej działalności misyjnej względem Żydów… to nie znaczy, że Żydzi są wykluczeni z boskiego zbawienia, ponieważ nie wierzą w Jezusa Chrystusa jako Mesjasza Izraela i Syna Bożego”

Wierzę w to czego Komisja uczy pod Ojca patronatem i w jego imieniu oraz w to co zostało przez Waszą Świątobliwość zadeklarowane podczas styczniowej wizyty w synagodze.

W rezultacie, nie widzę sensu we wstawaniu co niedziela, żeby pójść na mszę, odmawianiu różańca czy  przystępowaniu do sakramentu pojednania w sobotnie popołudnie.

Wszystkie te czynności są zbędne dla mnie. Opiera się to na nauczaniu, teraz wiem, że ze względu na moją szczególną wyższość rasową w oczach Boga, nie muszę  tego robić.

Obecnie nie widzę powodu dla mojego chrztu w 1958 roku. Nie było potrzeby, żebym został ochrzczony. Nie wiem też po co Jezus przyszedł na ziemię i przemawiał do żydowskich dzieci Abrahama. Jak Ojciec twierdzi, byli oni już ocaleni jako rezultat ich pochodzenia od biblijnych patriarchów. Do czego byłby im potrzebny?

W świetle tego co Ojciec i jego Komisja Pontyfikacyjna mnie nauczyła, okazuje się, że Nowy Testament jest oszustwem, przynajmniej w kwestii żydów. Wszystkie te dysputy i nauki skierowane do żydów były bezcelowe.

Jezus musiał to wiedzieć, jednak był wytrwały w sprawianiu dużego kłopotu żydom, twierdząc że muszą narodzić się na nowo. Musieli uwierzyć, że on jest ich Mesjaszem, musieli przestać postępować według ich ludzkich tradycji, i nie mogli iść do Nieba dopóki nie uwierzyli że był Synem Bożym.

Wasza Świętobliwość i jego Komisja poinstruowali mnie w kwestii prawdziwej drogi do mojego zbawienia: mojej rasy. To wszystko czego potrzebują i wszystko czego kiedykolwiek potrzebowałem. Bóg ma przymierze z moimi genami. To moje geny mnie ratują. Teraz wszystko jest dla mnie jasne.

W konsekwencji, skontaktuje się z Państwem mój prawnik. Wnoszę pozew przeciwko papiestwu i Kościołowi rzymskokatolickiemu. Chcę moje pieniądze z powrotem, wraz z odsetkami, oczekuję odszkodowania za straty moralne oraz odszkodowania wyrównawczego za psychiczna krzywdę, której doznałem z powodu Kościoła katolickiego, ponieważ zmusił mnie do sądzenia, ze potrzebuję czegokolwiek innego niż mojej wspaniałej rasowej tożsamości, po to abym poszedł do Nieba po śmierci.

Na drodze sądowej będę także dochodził zadośćuczynienia za zmarnowany czas, który  mógłbym spędzić pracując w mojej firmie, zamiast trwonić go czczenia Jezusa, ponieważ ​​Kościół teraz mówi, że nie trzeba wierzyć, aby być  zbawionym. Twoi prałaci  i duchowni powiedzieli mi coś zupełnie innego w roku 1958. Zostałem okradziony!

Z poważaniem,
Pinchus Feinstein
2617646 Ocean View Ave.
Miami Beach, Floryda 33239

P.S. Przesyłam ten list również do Hoffmana, byłego reportera Associated Press z Nowego Jorku, oczekując, że nagłośni on sprawę wśród tych, którzy powinni o niej wiedzieć. Przesyłam mu to w formie snu, nie mniej jednak, to reprezentuje uczucia wielu ofiar waszego złodziejskiego Kościoła. <Uszczypnięcie>

Opublikowano za: http://www.veteranstoday.com/2017/07/23/pinchus/

 

Od Redakcji KIP: Takie pokłosie przynoszą teologo-talmudyczne ekwilibrystyki intelektualne, między biskupami i rabinami, prowadząc do pełnej judaizacji stworzonego przez Pawła ( Szawła – byłego faryzeusza) chrześcijaństwa – jak w poniższym tekście, i/lub otwierając drogę do zniszczenia materialnej bazy Kościoła Katolickiego,  jak w powyższym artykule!!! Red. KIP

 

Chrześcijański syjonizm jest sprzecznością w pojęciu …

Syjonizm odbiega od serca Nowego Testamentu …

Chrześcijański syjonizm dodaje paliwo do napięć między muzułmanami, chrześcijanami i Żydami

Rev. Awad wyjaśnia w swej książce PALESTYNKI POMOCY:

“Chrześcijański syjonizm jest sprzecznością w pojęciu …

Syjonizm odbiega od serca Nowego Testamentu …

Chrześcijański syjonizm dodaje paliwo do napięć między muzułmanami, chrześcijanami i Żydami …

Jeśli realizowany będzie program socjalistyczny dla syjonistów, będzie to oznaczało śmierć Palestyny Chrześcijaństwo w Ziemi Świętej …
Syjonizm zmarginalizuje  kościół …

Chrześcijańscy syjoniści przeważnie poparli wojnę w Iraku i nadal wspierają represyjne izraelskie środki na Zachodnim Brzegu …

 

Ślepy punkt chrześcijańskich syjonistów to fakt, że naród palestyński, każdego dnia i każdego aspektu ich życia, żyje pod opresyjną okupacją wojskową …

 

W przeciwieństwie do proroków Starego Testamentu chrześcijańscy syjoniści nie mają proroczych słów upominania dla państwa Izrael”. [3]

Jako senator Joe Biden rozmawiał z telewizją Shalom i stwierdził: “Istnieje ta nierozsądna więź między kulturą, religią, etnicznością, którą większość ludzi nie rozumie … Nie musisz być Żydem być syjonistą, jestem syjonistą “.

Sen Joe Biden Jestem syjonistą

Syjonizm zaczął się jako nacjonalistyczna filozofia rozwinięta wśród żydowskich Żydów w XIX wieku, która dążyła do stworzenia bezpiecznej  ojczyzny dla Żydów.

Chrześcijański syjonizm jest ruchem ekstremistycznym, popierającym twierdzenia tych, którzy wierzą, że państwo Izrael powinno przejąć kontrolę nad wszystkimi ziemiami obecnie kwestionowanymi między Palestyńczykami, a Izraelczykami. Odnosi się do tworzenia i ekspansji nowoczesnego stanu Izraela, jako wypełnienia biblijnej przepowiedni dotyczącej drugiego przyjścia Jezusa.

Syjonizm chrześcijański jest także nowoczesnym ruchem teologicznym i politycznym, obejmującym najbardziej ekstremalne ideologiczne pozycje syjonizmu, stając się tym samym szkodliwym dla sprawiedliwego pokoju w Palestynie i Izraelu.

Program chrześcijańskiego syjonizmu stanowi światopogląd, w którym Ewangelia jest identyfikowana z ideologią imperium, kolonializmem i militaryzmem. W swojej ekstremalnej formie przywiązuje szczególną uwagę do wydarzeń apokaliptycznych prowadzących do końca historii, a nie do życia miłości i sprawiedliwości Chrystusa.

Uważając, że Bóg walczy po stronie Izraela, chrześcijańscy syjoniści apelują o bezwarunkowe poparcie dla najbardziej ekstremalnych stanowisk politycznych związanych z Ziemię Świętą, które wykluczają sprawiedliwy pokój między wszystkimi obywatelami. Jakiś chrześcijański syjonista mówił – osoby przypisały nawet huraganowi Katrina do Bożego gniewu, że Ameryka nie powstrzymuje Izraela od “wyzwolenia” w Strefie Gazy. Wielu z nich konsekwentnie sprzeciwia się wszelkim dążeniom do rozwiązania konfliktu, co potwierdziłoby aspiracje polityczne zarówno Palestyńczyków, jak i Izraelczyków.

Syjonizm chrześcijański jest zarówno ruchem politycznym, jak i sposobem interpretowania aktualnych wydarzeń ze szczególnym uwzględnieniem Izraela i Bliskiego Wschodu, a jego promotorzy podzielają wiele przekonań, ale nie są zorganizowani w żadnej instytucji.

Przez całą historię chrześcijanie czasami przekręcali  pismo święte, aby usprawiedliwić przemoc:  krucjat,  antysemityzmu, za niewolnictwa i kościół jest zbyt powolny, aby odpowiedzieć na te biblijne zniekształcenia, które przyniosły katastrofalne skutki.

Chrześcijańscy syjoniści – zwłaszcza ci, którzy mają skłonności dyspensancjonistyczne – których motywy są wyrażane w kategoriach współczucia wobec narodu żydowskiego – są zgodni w dosłownym czytaniu Pisma Świętego, które promuje polityczny program rozwoju terytorialnego, który dał zielone światło niesprawiedliwościom przeciwko Palestyńczykom i dodał paliwo do zaognienia konfliktu na Bliskim Wschodzie.

Od Redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o: fałszowaniu historii Polski przez Watykan i Hierarchie Kościoła Katolickiego,  relacjach Polski z Watykanem, Rządu RP z KRK, Listach KEP i Biskupów przepraszających Niemców i Banderowców za ich zbrodnie na Polakach, oskarżaniu Polaków o niepopełnione zbrodnie, sojuszu z judaizmem przeciw Polakom, judaizacji Kościoła, procesach rozpadu Polski, współuczestnictwie Watykanu w budowie Nowego Porządku Świata  i historii Ziemi, ponieważ te z pozoru odległe tematyki łączą się ze sobą w pełny obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

 Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki” lub „świątobliwej”, wyłączającej umysł „nowomowy”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się