Niepokojące zmiany: Satanizm rośnie w siłę… a publiczność się cieszy

Paul McGuire – profesor w King’s College, autor 14 książek, prowadzący w Los Angeles program pt. „Paul McGuire Show” oraz komentator Fox News ocenia, że Satanizm jest jedną z najszybciej rozwijających się religii w zachodnim świecie, a przede wszystkim w USA.

Jest wg. niego bardzo prawdopodobne, że amerykańscy sataniści już niedługo zażądają uznania ich religii za oficjalną, wraz z wszelkimi w takiej sytuacji przysługującymi im przywilejami.

Występ Jacka Black, podczas ceremonii MTV Music Video Awards, w zeszłym miesiącu został przez profesora Paula Mc Guire uznany za „niebezpieczny precedens”, ponieważ tak on jak i wielu jego kolegów twierdzą, iż jest  to tylko czubek wielkiej góry lodowej, jeśli chodzi o problematykę satanizmu, tak w USA jak i w całym współczesnym świecie.

Podczas swojego występu, Jack Black poprosił publiczność aby ta podała sobie ręce i utworzyła łańcuch. Następnie Jack poprosił wszystkich aby pomodlili się wraz z nim do „ukochanego księcia ciemności – szatana”. W swoich modłach do szatana prosił między innymi o to, aby występujący i nominowani artyści osiągali swoje sukcesy jak najdłużej. Na koniec poprosił wszystkich: „pokażcie mi rogi”, sugerując aby cala publiczność ułożyła swoje dłonie w znak satanistycznego pozdrowienia, co też większość posłusznie uczyniła.

Niektórzy twierdzą, że cała ta heca z modłami do szatana, nie była niczym innym jak tylko reklamą nowej, heavy metalowej gry komputerowej pt. „Brutal Legend”.  Inni znów zachowują wstrzemięźliwość z tego prostego powodu, ze Jack Black jest komikiem.

Nie zmienia to faktu, iż jest on znany ze swojej silnej niechęci do chrześcijaństwa, co wyraził on nad wyraz dobitnie biorąc udział w innej grze komputerowej, ośmieszającej ówczesne starania stanu Kalifornia, aby zachować instytucję małżeństwa wyłącznie dla par heteroseksualnych. Jack Black, podczas całego swojego występu nie dał w żaden sposób poznać, iż chodzi mu o jakakolwiek formę żartu, a znając jego postawę względem religii można by pokusić się o przypuszczenie, że nie był to zwykły występ komika.

Gwiazda radiowego talk show – Jesse Lee Peterson mocno skrytykował MTV za pokazywanie, czy wręcz promowanie tego typu zachowań, które określił jako mocno skrajne kulturowo i obyczajowo. „Oni celowo nadają tego typu programy, w których konsekwentnie próbuje się zmienić zachowania młodej publiczności i doprowadzać do ich deprawacji”powiedział Peterson.

Negacja moralności, jako czegoś przestarzałego i niepraktycznego oraz zachwalanie swobody życia, w tym też seksualnego, staje się w dzisiejszych czasach nie tylko faktem obyczajowym, lecz także prawnym. Pozwala to przypuszczać, ze sfera polityczna jest silnie zainteresowana jak najsilniejszym „rozluźnieniem” więzów obyczajowych w społeczeństwach zachodnich. Jest to dość kontrowersyjna postawa elit politycznych, biorąc pod uwagę, iż w innych sferach życia społecznego, nowe prawa stają się raczej coraz bardziej rygorystyczne. Nie powinno się więc wydawać dziwne, że taka właśnie atmosfera, sprzyja wzrostowi popularności wszelkich „sprzyjających” rozwiązłości trendów, jakim niewątpliwie jest, bądź co bądź także niebezpieczny satanizm.

Coś niedobrego dzieje się w ostatnich latach:

W Wielkiej Brytanii, w kilkudziesięciu szkołach podstawowych wprowadzono w tym roku testowy, lecz mimo to obowiązkowy program edukacyjny pt. „Historia Gejów i Lesbijek”, w którym nie tylko uczy się dzieci historii homoseksualizmu, lecz promuje się go jako pozytywną alternatywę dla nich. Rodzice nie zgadzający się na to, aby ich dzieci uczęszczały na tego typu zajęcia są poddawani karom finansowym oraz grożą im procesy sądowe (poniżej: zdjęcie przedstawiające artykuł z Daily Mail).

Sam Traktat Lizboński wprowadza co najmniej niepokojące zmiany prawne, jeśli chodzi o zachowania seksualne dotychczas uważane za niedopuszczalne i które były prawnie zakazane. Chodzi tu na przykład o Pedofilię, czy też Zoofilię.

Na stronie http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com możemy przeczytać, iż:

Treść strony numer 412, Artyku 21. Karty Praw Traktatu Lizbońskiego jest identyczna do treści Artykułu 2-81 z Eurokonstytucji, i głosi co następuje : “Każda forma dyskryminacji na podstawie (…) orientacji seksualnej lub jakiegokolwiek innego czynnika, jest zabroniona”.

We wszystkich poprzednich traktatach, jak np. Traktat Nicejski, istniał dodatkowy protokół, który wykluczał pedofilię z ochrony przed dyskryminacją (NJS 16 Sierpień).

Oszałamiająco, w Traktacie Lizbońskim; co potwierdza Biuro Informacji Uni Europejskiej (EU Information Office), nie ma takiego protokołu dotyczącego pedofilii!

źródło: http://sioe.wordpress.com/2008/09/09/the-lisbon-treaty-permits-paedophilia-the-end-of-the-eu/ oraz http://www.youtube.com/watch?v=vdHuRabSQDU&feature=player_embedded

Wszystkie wyżej wymienione działania wydają się być świadomą polityką społeczną elit politycznych świata zachodniego. Ma ona spowodować dalsze osłabienie więzi rodzinnych i społecznych, doprowadzając do zmiany relacji jednostka – państwo …. na korzyść państwa (państwo silne a jednostka słaba). Za pojęciem państwa nie ukrywają się jednak zwykli  ludzie, lecz właśnie ci sami politycy, którzy w tak burzliwych czasach jak obecne, chcą upewnić się, że ich obecna polityka nie będzie spotykać się ze zbyt silnym oporem społecznym.

Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tak zmasowanym atakiem wszelkiego rodzaju propagandy rozwiązłości, jaki obecnie obserwujemy. Większość programów TV jest wręcz zalana seksem. W wielu krajach puszcza się w godzinach szczytu program, w którym matki wybierają gej-partnerów dla swoich synów i są szczęśliwe jeśli uda im się wybrać najprzystojniejszego. tematyka większości programów „kreci się”  wokół seksu. Obniżono pułap wieczornych godzin, w których puszcza się erotyczne, czy wręcz nawet pornograficzne już programy. Sex i w tym homoseksualizm stały się codziennością w większości młodzieżowych serialów.

Nie chodzi nam tutaj o negowanie seksu i homoseksualizmu jako zjawiska. Zastanawiają nas jedynie powody stosowania tak zmasowanej ich propagandy.

Powinniśmy uzmysłowić sobie, że nasze pokolenie doświadcza wielkich zmian technologicznych, społecznych, politycznych i gospodarczych. Jesteśmy świadkami ekspresowej transformacji świata, jakiej jeszcze nigdy w historii nie było. Przykłady Irlandii, Polski i Czech – krajów znanych z ich przywiązania do religii i rodziny, w których „zbyt ostrożnie” podchodzi się do takich zmian, wybitnie pokazują, iż tradycyjność lub konserwatyzm są silną przeszkodą dla ich przeprowadzania.

Możemy tylko przypuszczać jakie jeszcze zmiany nas czekają. Nie powinniśmy się wiec dziwić, że wielka polityka jest zainteresowana mentalnym osłabieniem społeczeństw, czyniąc ich podatniejszymi na „sterowanie”,  w z góry zaplanowanym kierunku. 

Satanizm 25Satanizm dziwnie dobrze wpasowuje się w taki obrazek…

Satanizm 24Zdjęcie powyżej: dłonie ułożone w znaku pozdrowienia satanistów

Satanista Ronnie James Dio, wokalista grupy satanistycznych zwyrodnialców pod nazwą The Black SabbathSatanista Ronnie James Dio, wokalista grupy satanistycznych zwyrodnialców pod nazwą The Black Sabbath   

Satanizm 23Zdjęcie powyżej: znani politycy pozdrawiający w sposób łudząco podobny …

 Posted by lukasz845 on 17 Marzec 2012

 Źródło: globalnaswiadomosc.com

Opublikowano za: https://polskiepanstwopodziemne.wordpress.com/2012/03/17/niepokojace-zmiany-satanizm-rosnie-w-sile-a-publicznosc-sie-cieszy/

Wypowiedz się