Biskupi polscy, dlaczego ukrywacie przed Polakami historyczne fakty dotyczące prawdziwych korzeni naszego narodu?

Biskupi polscy na Jasnej GórzeBiskupi podczas Konferencji Episkopatu Polski na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze. Fot. niedziela.pl

Biskupi polscy, jeśli – jak głosicie – jesteście patriotami i zależy wam na prawdzie, dlaczego ukrywacie przed Polakami olejny obraz z drugiej połowy XVIII w. przedstawiający prawdziwy poczet królów i książąt lechicko-polskich, począwszy od króla Lecha I Wielkiego rządzącego wielkim Imperium Lechitów w latach 1729-1679 przed naszą erą?!

Poczet królów starożytnego wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze – powinien być wyeksponowany w miejscu łatwo i ogólnie dostępnym.

Obraz ten jest unikatem, więc – jako taki – ma status dobra narodowego i należy pomyśleć o jakimś szczególnie godnym miejscu jego stałej ekspozycji.

Lechia poczet królów na Jasnej GórzePoczet królów starożytnego wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze [POWIĘKSZ ZDJĘCIE]

Biskupi polscy, prawda o „chrzcie Polski” w 966 r., którego nie było (prawdziwy chrzest Polski w obrządku rzymskim miał miejsce za króla Koszyszko Piasta herbu Kroy dnia 1 stycznia 845 r., a w obrządku słowiańskim za króla Ziemowita Reformatora w 874 r.), oraz o istnieniu starożytnego wielkiego Imperium Lechitów już zaczyna budzić i obudzi w końcu Polaków.

Historyczne fakty o Polsce jako wielkim starożytnym imperium (Imperium Lechitów), o epokowym dla wszystkich Słowian znaczeniu, a przez Słowian i dla wszystkich Ziemian (konsekwencja: rozpad Unii Europejskiej, upadek Kościoła katolickiego w Polsce, a więc i na świecie), po wielu wiekach ciemności powoli zaczynają wreszcie wychodzić na światło dzienne (apokalypsis = podniesienie zasłony niewiedzy) i docierać do świadomości najpierw polskiej młodzieży. A współczesna polska młodzież tym różni się od swoich zapóźnionych nauczycieli rodem z epoki dinozaurów, że – w przeciwieństwie do nich – potrafi bardzo sprawnie i błyskotliwie wyszukiwać Najważniejsze-z-Ważnych informacje z sieci.

A informacje o naszych prawdziwych naRodowych korzeniach są przecież tymi Najważniejszymi-z-Ważnych…

LechiaWielkie Imperium Lechitów graniczące z Królestwem Franków (pierwsze państwo niemieckie powstało dopiero w 919 r. we Fritzlarze) [POWIĘKSZ]

Biblijny dowód na istnienie starożytnego wielkiego Imperium Lechitów: Księga Sędziów 15, 9.

To wymienione w Biblii imperium zachowało swoją państwową ciągłość od XVIII wieku przed naszą erą (!), a ujarzmione zostało dopiero w 966 roku naszej ery przez Watykan, który zniszczył prawie wszystkie artefakty przebogatej duchowej i materialnej starożytnej kultury naszych Pramatek i Praojców Słowian, paląc na stosach najbardziej sensytywne dzieci naszego słowiańskiego naRodu – funkcjonujące na pierwotnych algorytmach Ziemi, żyjące w harmonii z przejawioną Naturą i wedle wzorcowego, macierzystego kosmicznego boskiego prawa.

Polacy są do dziś trzymani w głębokiej niewiedzy i celowym zakłamaniu przez oficjalną rządową naukę (co najmniej od czasów Komisji „Edukacji” Narodowej) oraz od 966 r. przez Kościół. I właśnie teraz, właśnie w tym 2016 roku przyszedł wreszcie czas na Wielką Pobudkę Śpiących Słowiańskich Rycerzy…

TAW

Opublikowano za: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/05/25/biskupi-polscy-dlaczego-ukrywacie-przed-polakami-historyczne-fakty-dotyczace-prawdziwych-korzeni-naszego-narodu/

Od Redakcji KIP: Polski dyplomata będący w Libii na placówce dyplomatycznej opowiedział piszącemu te słowa następującą historie. Opiekujący się nim Libijczyk z ramienia Władz Libijskich, który go polubił, podczas powrotu z jakiegoś spotkania autostradą wzdłuż Morz Śródziemnego, zawiózł go do ruin starożytnego miasta. W tych ruinach pokazał mu zachowany pomnik jeźdźca na koniu i zapytał: czy wiesz kto to jest ? Polski dyplomata odpowiedział mu że nie wie – kto to jest. Na to Libijczyk objaśnił mu:

TO JEST POMNIK LECHITY, KTÓRY RZĄDZIŁ NAMI 2500 LAT TEMU !!!

Tym dyplomatą był Albin Siwak – autor 10 poczytnych książek z 4 obiegu, których nie można kupić inaczej, jak bezpośrednio od Autora lub czytelników jego książek.

Od Redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o: fałszowaniu historii Polski przez Watykan i Hierarchie Kościoła Katolickiego,  relacjach Polski z Watykanem, Rządu RP z KRK, Listach KEP i Biskupów przepraszających Niemców i Banderowców za ich zbrodnie na Polakach, oskarżaniu Polaków o niepopełnione zbrodnie, sojuszu z judaizmem przeciw Polakom, judaizacji Kościoła, procesach rozpadu Polski, współuczestnictwie Watykanu w budowie Nowego Porządku Świata  i historii Ziemi, ponieważ te z pozoru odległe tematyki łączą się ze sobą w pełny obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

 Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki” lub „świątobliwej”, wyłączającej umysł „nowomowy”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Comments

 1. zapiniotodement says:

  Może ciut, ciut przyczynię się do Wielkiej Pobudki Śpiących Słowiańskich Rycerzy
  popiskując 2 pytania i polecając “Kajfasz nabił goji w chrześcijaństwo”:

  1) Skąd się wziął “Pan Bóg”- miłujący wszystkich i przebaczający wszystkim – a więc będący przeciwieństwem “Jehowy” – ludobójcy popierającego zdradę, oszustwo i mściwego do 12-tego pokolenia?

  2) Kto wygra takie starcie: chrześcijański bokser nadstawiający raz jeden policzek, a potem drugi, bo sobie wypchał rękawice watą Nowego Testamentu, żydowskiemu bokserowi w rękawicach wypełnionych ołowiem Talmudu i z sercem pełnym nienawiści do gojów?
  Dla niezbyt rozgarniętych dodam, że sędzią w tym starciu jest rabin albo judeokatolik…

  Jestem ochrzczony, byłem do Pierwszej Spowiedzi ze 3 razy, potem 1 raz do Komunii, Pierwszej, i odtąd mam takie “wyznanie”: Pan Jezus Chrystus – “TAK”,
  Kościół – “NIE”.
  Uważam, że chrześcijaństwo jest tak długo zgubne dla chrześcijan – jak długo nie
  potrafimy odseparować żydów od siebie!
  Więcej:
  http://www.sfinia.fora.pl/katolicyzm,7/pytanie-laika-o-ofiare-jezusa,2560-425.html#199585

Wypowiedz się