Globalne supermocarstwo Rothschildów pod przywództwem Nathaniela – V barona de Rothschild

Klan Rothschildów składający się z wielu spokrewnionych rodzin jest najpotężniejszą rodziną bankierską na świecie. Jak pisze Chińczyk Song Hongbing w książce pt. „Wojna o pieniądz” – w XIX wiecznej Europie wyróżniano 6 mocarstw: Rosję, Anglię, Francję, Prusy, Austro-Węgry i… klan Rothschildów, których znawcy uważali za największe mocarstwo. Za wszystkimi wojnami od 2,5 wieku stała rodzina Rothschildów. W jej własności i/lub zarządzaniu znajdują się prawie wszystkie banki narodowe z wyjątkiem: Syrii, Iranu, Kuby, Korei Północnej i od niedawna, także Rosji. Taka potęga nuklearna jak Rosja, pod przywództwem Putina, dopiero odebrała Centralny Bank Rosji w marcu 2015 r. Było to związane ze zniknięciem Prezydenta Putina na blisko 10 dni, kiedy to się działo. W tym czasie, zabito jego szefa ochrony osobistej, który miał być mianowany na szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji. Ale zarządzanie Bankiem zostało odebrane i jego polityka zmieniła się radykalnie – ze szkodzącej gospodarce rosyjskiej – na wspierająca rozwój gospodarczy i dobrobyt obywateli.

Jak ważne jest opanowanie emisji pieniądza, w tym kredytowego w skali świata, do zarządzania krajami i globalnego, określił ponad dwa wieki temu założyciel klanu i jego żona:

 • Meyer Amschel Rothschild [Cytat z filmu „Money as Debt”]: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy ich Prawa”
 • Natomiast Gutle Schnaper, żona tegoż Mayera Amschela Rothschilda i matka jego pięciu synów stwierdziła: „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by żadnych nie było.

W poniższym tekście przedstawiono cześć kulis funkcjonowania tej rodziny i powiązań z innymi oligarchami i wpływowymi osobami, które im służą. Polecamy tą lekturę dla zrozumienia istoty globalnych powiązań w sieci globalistów, za pomocą najważniejszego narzędzia jakim jest zmonopolizowane przez bankierów w skali świata: emisja pieniądza, w tym kredytowego oraz kontrolowanie rynków finansowych.  Kluczowym, jawnym realizatorem budowy NWO jest klan Rothschildów, który ma nad sobą nadzór tajnych organizacji, których przywódcy nie są znani.

Jednak plany Nowego Porządku Świata,  coraz bardziej się załamują. Wpływ na załamywanie się realizacji planów ma rosnąca w przyśpieszającym tempie świadomość ludzi na całym świecie, przede wszystkim dzięki internetowi, który trudno jest ocenzurować.

Redakcja KIP

 

Międzynarodowe imperium Nathaniela – V barona de Rothschild

Nathaniel de Rothschild, spadkobierca bankowego imperium wraz z wspólnikami przejmuje światowe złoża surowców mineralnych. Dzięki bliskim kontaktom z europejskimi i amerykańskimi politykami oraz rosyjskimi oligarchami przejmuje złoża w  Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie i Rosji.

Rothschild 1Na zdjęciu: V baron de Rothschild – Nathaniel

Rodzina Rothschild

W 1980r. doszło do podziału Grupy Rothschild, którą kierował wówczas lord Evelym de Rothschild, jego kuzyn Jacob IV baron de Rothschild  postanowił odejść z pokładu N M Rothschild & Sons,  Jacob otrzymał  fundusz inwestycyjny Rothschild Investment Trust, który został założony w 1961 roku z jego inicjatywy. W 1988 roku baron Jacob zmienił jego nazwę na RIT Capital Partners, obecnie bank inwestycyjny jest zarządzany przez jego syna V barona de Rothschild – Nathaniela 

Francuski bankier Baron David René James de Rothschild jest obecnie zarządzającym bankowym imperium N M Rothschild & Sons. Evelyn odsprzedał swoje udziały francuskim kuzynom, po czym wraz z żoną Lynn w 2003 roku utworzyli międzynarodowy holding inwestycyjny E.L.Rothschild.

Lord Evelyn wraz z żoną Lynn de Rothschild są organizatorami Konferencji Inclusive Capitalism, której celem jest budowa „nowego” kapitalizmu, więcej… tutaj

Nathaniel de Rothschild

Podczas studiów na Uniwersytecie w Oxford wstąpił do założonego ponad 200 lat temu elitarnego stowarzyszenia Bullingdon Club  do którego należeli m.in politycy David Cameron, George Osborne, Boris Johnson.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_Bullingdona

Rothschild 2The Bullingdon Club 1993 r.

 1. Nathaniel de Rothschild: spadkobierca  finansowego imperium RIT Capital Partners
 2. William Nourse:  dyrektor w Deutsche Bank Hong Kong
 3. Jo Johnson: pracował dla Deutsche Bank oraz  redakcji  Financial Times, obecnie jest politykiem
 4. Christopher Egerton-Warburton: po 14 latach pracy dla Goldman Sachs założył własny fundusz inwestycyjny specjalizujący w inwestowaniu na rynku afrykańskim
 5. Dan Higgins:  pracował jako  zarządzający aktywami w banku Merrill Lynch obecnie współwłaściciel funduszu hedgigowego Fauchier Partners
 6. Paul Higgins: adwokat specjalizujący się w sprawach związanych z oszustwami finansowymi
 7. Luke Bridgeman: syn wicehrabiego Bridgeman, zarządzający aktywami funduszu inwestycyjnego Dawnay Day wartego 4 mld dolarów
 8. Harry Mount: syn polityka Ferdinand Mount, kuzyn Davida Camerona, początkowo pracował jako bankier, później adwokat, obecnie niezależny dziennikarz pracujący m.in. dla New York Daily Telegraph
 9. 16. George Osborne: brytyjski polityk, członek Partii Konserwatywnej, członek Izby Gmin od 2001, Kanclerz Skarbu od 2010

 Do rodzinnego interesu Nathaniel wprowadzony został po ukończeniu studiów  w 1994 roku, jako 23 latek objął stanowisko zarządcy aktywami  banku Lazard Brothers, był prezesem w bankach Morgan Stanley i Lehman Brothers.  Jest obecnie prezesem banku inwestycyjnego RIT Capital Partners, posiada udziały m.in. w Atticus Capital, Barrick Gold,  Rusal, British Petrol.

Rothschild Natanel 3Na zdjęciu: Natalie Portman, Nathaniel Rothschild

 Był żonaty z  modelką Annabelle Neilson z którą rozwiódł się w 1997r. Nahaniel prowadzi towarzyskie życie, jest częstym bywalcem wyścigów konnych, pokazów mody oraz Londyńskich i Nowojorskich nocnych klubów. Do jego byłych partnerek należą m.in. aktorka Natalie Portman (pochodzi z wpływowej żydowskiej rodziny, jej dziadek był polskim rabinem, za rolę w filmie Czarny łabędź otrzymała nagrodę Oskara), modelka Petra Nemcova, księżniczka Florence von Preussen (ur. 1983) prawnuczką niemieckiego cesarza Wilhelma II.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Natalie_Portman

http://en.wikipedia.org/wiki/Nathaniel_Philip_Rothschild

Rothschild Jacob 4 Na zdjęciu: Natalie Portman, Jacob Rothschild, Henry Kissinger

Nathaniel Rothschild w polskim gazie – Grupa Duon S.A.

Artykuł opublikowany 7 kwietnia 2014 w polskiej edycji magazynu Forbes:

„…O giełdowej spółce z Poznania zrobiło się głośno rok temu, gdy ujawniono, że jako pierwsza dokonała transakcji zakupu na polskiej giełdzie gazu (dziś 47 proc. transakcji na polskiej giełdzie gazu przypada na Duon).  Duonu kontroluje wehikuł inwestycyjny brytyjskiej gałęzi Rothschildów – RIT Capital Partners PLC. Tej znanej od stuleci rodziny nikomu na świecie nie trzeba przedstawiać…

Duon sprowadza gaz przede wszystkim z Kaliningradu gdzie ma własną fabrykę LNG, importuje go też interkonetorami z Czech i Niemiec a nawet eksportuje na Ukrainę. Ostatnio firma dokonała pierwszego importu gazu z terminalu w Antwerpii.

Przede wszystkim odkąd stery w rodzinnym imperium przejął 40-letni Nat Rothschild, to surowce i energetyka stały się głównym celem inwestycyjnym rodziny, której majątek szacuje się na miliardy funtów. Oprócz RIT Capital Partners, czy udziałów w gigancie surowcowym Glencore, jednym z bardziej znanym funduszy Rothschildów jest Atticus Capital oraz fundusz Vellar…

Rothschild 5Dziś Genel Energy jest jednym z największych producentów gazu i ropy w Kurdystanie, a jej wartość szacuje się na 5 mld dolarów.

Inwestycja Rothschildów na polskim rynku to tylko drobny ułamek ich działalności, ale niewykluczone, że może jeszcze się w polskim kontekście pojawią. Nat Rothschild częściej jednak bywa w Rosji u swego przyjaciela Olega Deripaski – rosyjskiego miliardera, który jest właścicielem koncernu Rusal produkującego aluminium. Zresztą Rothschild uczestniczył w debiucie Rusalu Deripaski na londyńskiej giełdzie.To Rothschild pomaga Deripasce w kwestiach pozyskania zagranicznego kapitału i razem z politykiem brytyjskim Peterem Mendelsonem wprowadzili go w najwyższe kręgi światowego biznesu.

Sam Nat Rothschild jest tak samo zafascynowany surowcami jak Jan Kulczyk i prawdopodobne, że ich drogi się jeszcze się złączą w jakimś wspólnym projekcie ( artykuł pisany jeszcze przed śmiercią Kulczyka – red.). Jeśli chodzi o Duon oczywiście nie ma on takiego znaczenia jak Genel Energy dla Rothschildów, ale raczej na tej inwestycji nie stracą…”

http://www.forbes.pl/duon-i-rothschildowie-w-polskim-gazie,artykuly,174525,1,1.html

Artykuł opublikowany 24.10.2008 w Gazeta Wyborcza :

„…na luksusowym jachcie „Queen K„, który należy do aluminiowego magnata Olega Deripaski, gościł obecny brytyjski minister ds. biznesu, a ówczesny unijny komisarz ds. handlu Peter Mandelson. Niedługo potem wyszło na jaw, że w tym samym czasie na „Queen K” zabawiał również minister skarbu w gabinecie cieni George Osborne  odpowiadający za zbieranie funduszy dla torysów Andrew Feldman.

Wszyscy trzej politycy znaleźli się tam za sprawą brytyjskiego bogacza lorda Nathaniela Rothschilda. Lord, który przyjaźni się zarówno z Mandelsonem, jak i Osobornem, zaprosił ich do swojej willi na greckiej wyspie Korfu…”

http://wyborcza.pl/1,76842,5843383,Klopotliwe_wizyty_na_jachcie_rosyjskiego_oligarchy.html#ixzz301vncovg

Montenegro

W 2011 roku z okazji swoich 40 urodzin  Nathaniel de Rothschild wyprawił trwającą 3 dni imprezę w czarnogórskim kurorcie Porto Montenegro.

Na liście 300 zaproszonych gości znaleźli się przedstawicieli branży surowcowej, wydobywczej, mediów, politycy i finansiści.  Prywatności strzegła armia rosyjskojęzycznych ochroniarzy, goście otrzymali karty identyfikacyjne pozwalające poruszać się anonimowo po posiadłości.

Port Montenegro, zbudowany jest  na pozostałościach zniszczonej przez epokę komunistyczną bazy marynarki wojennej. Nathaniel planuje wybudować na wybrzeżu miejsce dla właścicieli olbrzymich jachtów.  Plany są również aby zrobić tu szkołę międzynarodową i pola golfowe, aby zaspokoić mega-bogatych mieszkańców,  pobliska stocznia handlowa ma być przekształcona w stocznię do konserwacji super jachtów. Rodzina Sawiri  buduje  wartą 1 mld funtów przystań po drugiej stronie Zatoki Kotorskiej.

Poniżej 9 minutowy reportaż wyemitowany w czarnogórskiej telewizji, na nagraniu możemy zobaczyć plany budowy portu w Montenegro oraz Nathaniela w towarzystwie wspólników rosyjskiego oligarchy Olek Deripaska oraz Peter Munk właściciela największe kopalni złota na świecie Barrick Gold.

Lista gości Nathaniela jest bardzo długa ale wystarczy przytoczyć kilka nazwisk, żeby zorientować się jaką branżą jest najbardziej zainteresowany. Urodzinowa lista gości została opublikowana w brytyjskiej prasie, m.in. w dzienniku „The Independent”.

http://www.independent.co.uk/news/people/news/superrich-party-people-say-lets-go-to-montenegro-2308101.html

Kilka nazwisk z listy gości Nathaniela Rothschild:

Rothschild 6Peter Mandelson – pochodzenie żydowskie, brytyjski polityk, członek Partii Pracy, minister w rządzie Tony’ego Blaira i Gordona Browna, czasowo komisarz Unii Europejskiej w Komisji José Barroso. W 1999, 2009 i 2011 brał udział w spotkaniach Grupy Bilderberg.

Rothschild Jacob 6Na zdjęciu: Jacob Rothschild, Peter Mandelson (Korfu)

13 października 2008 r. otrzymał dożywotni tytuł barona i zasiadł w Izbie Lordów. Na początku 2009 r. znalazł się na szczycie zestawienia pięćdziesięciu najbardziej wpływowych, otwarcie homoseksualnych polityków brytyjskich.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Peter_Mandelson

Rothschild 7 AbramowiczRoman Abramowicz, pochodzenie żydowskie, rosyjski przedsiębiorca i polityk. Abramowicz jest jednym z najbogatszych ludzi świata, uważa się go za najzamożniejszego człowieka urodzonego w Europie Wschodniej. Forbes wycenił jego majątek na 23,5 mld dolarów. Rosjanin do wielkiej fortuny doszedł w pierwszej połowie lat 90., dzięki interesom prowadzonym wspólnie z Borysem Bierezowskim, który był łącznikiem między Kremlem a bankierami, nazywany był bankierem prezydenta Jelcyna (został odnaleziony martwy w 2013r. w Londynie). Abramowicz przez wiele lat był właścicielem firmy naftowej Sibnieft,  w 2005 odsprzedał ją Gazpromowi. W 2000 został gubernatorem Czukotki, urząd ten sprawował do 3 lipca 2008 r.  W 2003r. zakupił angielski klub piłkarski Chelsea F.C.

Rothschild 8 ZukovNa zdjęciu: Alexander Zukov z córką Daria Zukova

Abramowicz jest w związku z Daria Zhukova, pochodzenie żydowskie po matce, córka Alexandra Borisovich Radkin Zhukov, rosyjskiego oligarchy posiadającego  posiadłości w Sardynii, Izraelu, Moskwie i Londonie. Alexander prowadzi działalność związaną z rynkiem surowcowym, jest powiązany z KGB i zorganizowaną przestępczością. W 1991 roku aresztowany przez włoską policje, pod zarzutem organizacji nielegalnego transportu broni na Bałkany (30 tyś. karabinów kałasznikow, 10 tyś. pocisków przeciwpancernych i 32 mln amunicji znaleziono na statku Jadran Express) po 6 miesiącach aresztu został zwolniony i oczyszczony z zarzutów.

Daria Zhukova – http://pl.wikipedia.org/wiki/Darja_%C5%BBukowa

Alexander Zukov – http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Radkin_Zhukov

Rothschild 9 Jacht AbramowiczaRoman Abramowicz jest właścicielem wartego 400 milionów dolarów jachtu „Eclipse” o długości  167 metrów, jacht jest kuloodporny, a wśród 70 członków załogi statku znajdują się byli komandosi brytyjskich służb specjalnych SAS. Abramowicz to częsty bywalec adriatyckich kurortów i bliski przyjaciel Nahaniela Rothschilda, jego nazwisko znajduje się na liście urodzinowych gości  w Montenegro.

Abramowicz jest przewodniczącym rady nadzorczej Federacji Żydowskich Wspólnot w Rosji, stałym darczyńcą organizacji Chabad Lubawicz,  za czasów Jelcyna był jedną z najważniejszych osób w jego otoczeniu, to właśnie on zasugerował nominację Putina. Zanim Putin sformował swój pierwszy gabinet, Abramowicz z każdym nominowanym przeprowadzał osobiste konsultacje. Także kandydatura Dmitrija Miedwiediewa – jako następcy Putina na stanowisku prezydenta – była konsultowana z Romanem Abramowiczem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Abramowicz

Rotkschild 9 DeripaskaOleg Władymirowicz Deripaska – pochodzenie żydowskie, rosyjski przedsiębiorca, uważany za jednego z najbogatszych ludzi na świecie (9 miejsce według Forbes 2008r). Jest przewodniczącym rady nadzorczej oraz właścicielem 66% akcji koncernu aluminiowego RUSAL.

Pod koniec 2007 roku wszedł w posiadanie pakietu większościowego Norylski Nikiel. Jest także udziałowcem kanadyjskiego producenta samochodów Magna, austriackiego koncernu budowlanego Strabag i niemieckiego Hochtief. Inwestował  w budowę infrastruktury koniecznej do zorganizowania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku.

20120126134916562_0001.jpgNa zdjęciu: Peter Munk, Peter Mandelson, Oleg Deripaska, Nathaniel Rothschild.

Rothschildowie pomogli Deripaska w załatwieniu wizy do USA, Deripaska był uważany przez amerykańskie służby za człowieka powiązanego z rosyjską mafią, po interwencji Rothschildów Deripaska otrzymał wizę. Więcej w artykule brytyjskiego dziennika Daily Mail:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2099639/The-Russian-oligarch-Old-Etonian-billionaire-deeply-disturbing-questions-Lord-Mandelsons-integrity.html

Rothschild 11 Deripaski jachtDeripaska jest zaangażowany  w różnego rodzaju działalność na całym świecie, sama grupa finansowa Basic Element której jest właścicielem zatrudnia 250.000 osób, bliski przyjaciel Nathaniela Rothschilda, zaangażowany również w walkę z globalnym ociepleniem, geoinzynieria, właściciel wartego mln dolarów jachtu „Queen K”.

Rothschild Jacob i DeripaskaNa  zdjęciu: Jacob Rothschild, Olek Deripaska

Podczas spotkania w na corocznym forum ekonomicznym organizowanym przez Georga Sorosa w Davos (Szwajcaria) Rick Davis kierownik kampanii wyborczej senatora McCain  zainicjował spotkanie z Deripaska w prywatnej willi. Rick Davis jest lobbystą współpracującym z wieloma korporacjami, głównie telekomunikacyjnymi takimi jak  Bellsouth, SBC Communications and Verizon Corporate Services. Więcej: http://usatoday30.usatoday.com/news/politics/election2008/2008-03-23-mccainlobbyists_N.htm?csp=34

Rothschild 12W połowie września na stronie The Nations zostały opublikowane zdjęcia Johna McCain  który obchodził swoje  siedemdziesiąte urodziny w Czarnogórze, w sierpniu 2006 roku na  jachcie  Raffaello Follieri’ego  i  jego dziewczyny gwiazdy filmowej Anne Hathaway. (O Follierim zrobiło się głośno, kiedy został zatrzymany przez FBI w 2008 roku za malwersacje związane ze sprzedażą nieruchomości kościelnych w USA).  W tym samym dniu, największy  z mega-jachtów na świecie „Queen K” był zacumowany w tej samej Zatoce Kotorskiej. Właściciel „Queen K”  znany jako „Oligarcha Putina”to Oleg Deripaska. Więcej w artykule:

http://exiledonline.com/kremlin-whores-how-mccain-staff-sold-countries-to-putin/

Deripaska jest uważany za przyjaciela   Romana Abramowicza. Interesuje się piłką nożną, zainwestował w klub piłkarski FK Moskwa.

Deripaska kontroluje też zakłady Aviakor w Samarze, które pod koniec 2009 r remontowały polski rządowy samolot Tu-154M, na kilka miesięcy przed  feralnym lotem do Smoleńska.

Oleg Deripaska dzięki kontaktom z rosyjskim grupami przestępczymi  m.im mafią Izmaiłowską i braćmi Czernymi w krwawy sposób  zmonopolizował rynek aluminium.

Rothschild 14 Deripaska i samolot polski w jego hangarzeWięcej o działalności Olga Deripaska, remoncie rządowego samolotu Tu-154 oraz kontaktach z rosyjskimi służbami przeczytamy w polskiej prasie:

http://niezalezna.pl/3822-tu-154-fsb-i-pranie-brudnych-pieniedzy

http://www.fakt.pl/Co-laczy-mafie-z-remontem-Tu-154-,artykuly,84309,1.html

Na marginesie można wspomnieć o tajemniczym zaginięciu malezyjskiego samolotu, po którym powstało wiele hipotez, ale nikt nie interesował się tym, kto był na pokładzie, otóż wśród inżynierów było kilku właścicieli patentu w firmie której udziały miał Londyński fundusz inwestycyjny należący do Jacoba i jego syna Nathaniela de Rothschild, więcej w artykule Wolna-Polska… tutaj

Artykuł opublikowany 22-09-2010 w gazecie Rzeczpospolita:

„…Obaj panowie się przyjaźnią. Piąty baron Rothschild zwany Natem ma 39 lat i uchodzi za wybitnego finansistę. 42-letni Deripaska to jeden z najbogatszych Rosjan. W 2008 r. brytyjskie media pisały, że to Nat poznał oligarchę z Peterem Mendelsonem, unijnym komisarzem ds. handlu. Potem komisarz miał lobbować w Unii wygodne dla Deripaski decyzje. Mendelson zaprzeczył, ale odszedł ze stanowiska.

Baron Rothschild jest członkiem rady nadzorczej firmy Deripaski En+ (ma 47 proc. UC Rusal). Czy teraz baron pomoże Deripasce przejąć kontrolę nad rosyjskim niklem? Walka idzie o koncern o wartości rynkowej ponad 30 mld dol. i ubiegłorocznym zysku netto ponad 2,6 mld dol.”

http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/539025.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Oleg_Deripaska

Rothschild 15 Peter Munk, urodzony na Węgrzech żyd, obecnie kanadyjski biznesmen, którego majątek oceniany jest na pół miliarda dolarów. Właściciel Koncernu wydobywczego Barrick Gold, który jest dzisiaj największym producentem złota na świecie. Munk jest bliskim przyjacielem rodziny Rothschild i częstym gościem w posiadłości Rothschildów na greckiej wyspie Korfu. Posiada 40 metrowy super jacht o nazwie Golden Eagle na którego pokładzie zatrudnionych jest na stałe pięciu członków załogi.

Rothschild 16 i RockefellerNa zdjęciu: Peter Munk w towarzystwie Williama Rhodesa i David Rockefellera (przewodniczących dwóch największych fundacji finansujących badania naukowe, stypendia, ośrodki badawcze)

 http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Munk

Rothschild Natanel 17Na zdjęciu od lewej: Mehmet Sepil (turecki miliarder z branży surowcowej, właściciel koncernu Genel Energy który posiada pola naftowe m.in. w Kosowie, Afganistanie i Iraku, przyjaciel rodziny Rothschild), Tony Howard, Nathaniel Rothschild

Tony Hayward to kolejny miliarder z urodzinowej listy Nathaniela Rothschilda. Hayward  był  prezesem BP, zrezygnował ze stanowiska po wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej, jest  obecnie jednym z partnerów biznesowych  rodziny Rothschild na rynku surowcowym.

Więcej o wspólnych planach inwestycjach Howarda, Nehmet Sepil i Rothschildów na terenach Bliskiego Wschodu i Afryce w artykule New York Times oraz w magazynie biznesowym Forbes:

http://www.nytimes.com/2012/09/02/business/tony-hayward-former-bp-chief-returns-to-oil.html?pagewanted=all&_r=0

http://www.forbes.com/sites/christopherhelman/2014/07/08/how-to-invest-with-a-rothschild-in-iraqi-oil/

Rothschild 18 rodzina SawrisRodzina Sawiris, Egipska dynastia, najbogatsza rodzina na kontynencie Afrykańskim, wyceniana przez Forebs na 36 mld dolarów, branża: nieruchomości, turystyka, telekomunikacja, technologia, przemysł. Naguib Sawiris jest prezesem koncernu telekomunikacyjnego Telcom, wartość majątku Naguiba została wyceniona przez magazyn Forbes na ponad 3 mld dolarów.

 Rothschild 19 Naguib

 Naguib był gościem Georga Sorosa na forum ekonomicznym w Davos oraz  urodzinowym gościem Nathaniela w Montenegro, zdjęcia z Montenegro znajdują się na stronie Toronto Life:

http://www.forbes.com/profile/naguib-sawiris/

 Rothschild 20 król MolotlegiKról Kgosi Leruo Molotlegi, pochodzi z królewskiej rodziny plemienia Bafokeng Nation – pół autonomicznego regionu plemiennego w Afryce Południowej, tereny bogate w platynę, biznesowy kontakt Nathaniela Rothschilda w interesach mineralnych i gospodarczych w Afryce.

Rothschild 21 NatanelZdjęcie z 40-tych urodzin Nathaniela w Montenegro, od lewej: Peter Munk, Oleg Deripaska, Nathaniel Rothschild, Król Molotlegi z dynastii Bafokeng , Hannah Rothschild

http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Bafokeng_Nation

http://www.bafokeng.com/present/royal-family

Rothschild 22 ObamaRothschild 23 NathanelMilo Djukanovic, premier Czarnogóry,  International Consortium of Investigative Reporters (ICIJ) opublikował raport w którym oszacowanego Djukanovica na 14,7 mln dolarów, jego brat Alexander Đukanović zgromadził majątek wyceniany  na  168 mln dolarów, siostra Ana Kolarević jest właścicielką renomowanej kancelarii adwokackiej, specjalizującej się w reprezentowaniu rosyjskich oligarchów i polityków.

Na zdjęciu od lewej: Nathaniel Rothschild, Peter Munk, premier Czarnogóry Milo Djukanovic

Więcej zdjęć w artykule z 2011 roku w brytyjskim dzienniku Daily Mail:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2012882/Peter-Mandelson-parties-super-rich-Nat-Rothschild-Montenegro.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Milo_%C4%90ukanovi%C4%87

Rothschild 24 ArnaultNa zdjeciu: Bernard Arnault podczas odznaczenia orderem królowej Elżbiety II za zasługi dla Brytyjskiego Królestwa

Bernard Arnault – pochodzenie żydowskie, francuski biznesmen, prezes LVMH, według raportu Forbesa z 2011 r. najbogatszy człowiek w Europie, 4 najbogatszy człowiek na świecie. Jego majątek wyceniany jest na 41 mld dolarów.

Rothschild 24 jacht ArnaultaBernard Arnault pochodzi z bardzo zamożnej rodziny  z Roubaix. W 2007 r. Arnault został zaliczony przez Time Magazine do 100 najbardziej wpływowych ludzi świata.

W  2007 r.  prasa podała informację, że  Arnuld finansował studia na Sorbonie Kathryn Blair (córka byłego premiera Wielkiej Brytanii Tony’ego Blaira). Podczas studiów Kathryn Blair, otrzymywała od Arnaulta zakwaterowanie, ochronę i transport.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bernard_Arnault

Więcej zdjęć z urodzinowej imprezy w Montenego na stronie:

http://www.torontolife.com/informer/features/2011/11/07/destination-munkistan/5/

 Rezydencja Nathaniela Rothschild – Korfu

W miejscowości Agios Stefanos na greckiej wyspie Korfu mieści się 3O akrowa posiadłość  Nathaniela Rothschilda, która od wielu lat przyciąga wielu znakomitych gości, polityków, biznesmenów i właścicieli super luksusowych jachtów. Po raz pierwszy o greckiej posiadłości Nathaniela  poinformował brytyjski The Gouardian w 2008 roku opisując spotkanie Nathaniela z politykiem Georgem Osbornem (również członek The Bullingdon Club), Peterem Mandelsonem, rosyjskim oligarchą Olek Deripaska oraz synem ówczesnego prezydenta Libii, Saif Kaddafi. Więcej informacji na temat późniejszego konfliktu Kadaffiego z Rothschildami w artykule Wolna-Polska… tutaj

http://www.theguardian.com/politics/blog/2008/oct/22/georgeosborne-mandelson

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1284132/Tony-Blair-special-adviser-dictator-Gaddafis-son.html

Rothschild 25 posiadłość rodzinyW 2008 roku brytyjski dziennik The Independent umieścił artykuł zatytułowany: „Wydarzenia z Korfu: Jak naprawdę działa ten świat”. Artykuł mówi o politykach odwiedzających posiadłość należącą do żydowskich bankierów Rothschild.

http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/the-corfu-controversy-how-the-world-really-works-973817.html

W 2009 roku brytyjski The Telegraph zatytułował swój artykuł „Lord Mandelson steruje krajem z Korfu” w artykule opisane są spotkania lorda Mandelsona z baronem Nathanielem de Rothschild.

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/5990227/Lord-Mandelson-runs-the-country-from-Corfu.html

„Financial Times” opublikował informacje, że wśród bliskich znajomych Rothschildów jest także magnat prasowy Murdoch, w posiadłości Nathaniela na Korfu odbyło się przyjęcie urodzinowe dla córki Ruperta Murdocha

http://www.ft.com/cms/s/0/c81e01b6-9fd3-11dd-a3fa-000077b07658.html#axzz3Rrv10lDT

Rothschild 25 Jacob i MurdochRupert Murdoch, pochodzenie żydowskie,  właściciel  największej na świecie korporacji prasowej, telewizyjnej i wydawniczej – News Corporation, do której należą m.in. dzienniki The Sun, New York Post, The Times, Daily News, stacje telewizyjne British Sky, wytwórnie filmowe Metromedia, Sky Channel i wytwórnia 20th Century Fox.

Arabska stacja informacyjna Al-Jazeerah  nazywa Murdocha żydowskim magnatem medialnym na usługach Rotszyldów. Murdoch jest potentatem naftowym, wieloletnim partnerem biznesowym Jacoba Rothschild w wielu inwestycjach, m.in. w spółce naftowo gazowej Genie Energy Ltd. która posiada złoża ropy na terenie Syrii. W eksploatacji syryjskich złóż ropy przeszkadza Murdochowi oraz Rothschildom obecny prezydent Asad, dziś wiemy, że dzięki amerykańskim przyjaciołom Rothschildów jak senator John McCain prezydent Obama wysłał 500 milionów dolarów na dozbrojenie powstającego ISIS i obalenie Asada.

http://www.globalresearch.ca/srael-grants-first-golan-heights-oil-drilling-license-to-dick-cheney-linked-company/5347779

Właścicielami i członkami rady nadzorczej naftowej spółki Genie Energy są:

– Jacob Rothschild

– Ruperta Murdoch

– Richard Cheney (polityk, biznesmen, 46 Vice Prezydent USA w latach 2001 – 2009, za kadencji George W. Bush)

– Michael H. Steinhardt (żydowski finansista z Wall Street)

https://en.wikipedia.org/wiki/Genie_Energy

Dziwnym trafem kiedy przyjrzymy się planom wydobycia ropy i gazu przez Genie Energy okazuje się, że prawie w 100 procentach mapa ta pokrywa się z wyznaczoną przez rząd stanów zjednoczonych „osią zła” jest to lista 7 krajów, które kancelaria prezydenta G.W. Busha wytypowała jako zagrożenia dla międzynarodowego bezpieczeństwa i demokracji.

Lista 7 krajów ( Irak, Syria, Liban, Libia, Somalia, Sudan oraz Iran)  została  przedstawiona Generałowi Wesley Clark 10 dni po wydarzeniach z 11 września 2001 roku, opisuje on swe zdziwienie w stwierdzeniu, że USA planowały napaść na Irak. Generał Clark w latach 1997–2000 był naczelnym dowódcą Połączonych Sił Zbrojnych NATO w Europie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wesley_Clark

W artykule poniżej znajduje się  wideo z oświadczeniem generała Clarka z marca 2007 roku.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nagranie-z-2007-roku-usa-planowaly-inwazje-na-7-krajow-po-911-2014-12

http://en.wikipedia.org/wiki/Rupert_Murdoch

Rothschild 26 Jacob i Murdoch na jachcieNa zdjęciu: Murdoch na pokładzie jachtu „Kingdom” należącego do Saudyjskiego księcia i najbogatszego arabskiego miliardera Al-Waleed bin Talal (z lewej strony) majątek 32 mld dolarów.

Murdoch podobnie jak Rothschildowie jest bliskim przyjacielem saudyjskiego księcia Al-Waleed bin Talal. Saudyjska rodzina królewska ma pochodzenie żydowskie, religia wyznawana przez Saudyjczyków to Wahabizm, który pomimo że jest uważany za Islam, czerpie całymi garściami z rasistowskich nauk rabinicznych Talmudu. Radykalni Wahabici są szkoleni przez saudyjską rodzinę królewską do odgrywania roli terrorystów, więcej w artykule:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/saudyjczycy-glupcze-2014-09

Rothschild 27 Saudyjski książe Al-Waleed-bin-TalalNa zdjęciu: Saudyjski książe Al-Waleed-bin-Talal  na pokładzie boening 747

Al-Waleed bin Talal, saudyjski książę ze względu na olbrzymi portfel inwestycji giełdowych nazywany jest „Arabskim Warrenem Buffettem” jest najbardziej wpływową osobą w świecie arabskim. W styczniu 2013, „the Bloomberg Billionaires Index” uznał Talal  za 10-ego najbogatszego człowieka na świecie z majątkiem 28.7 mld dolarów (obecnie wyceniany na 32mld), właściciel  holdingu  KHC posiadającego udziały w wielu znanych korporacjach m.in.: Citigroup, Four Seasons, Fairmount, Mövenpick, Swissotel, News Corporation, Samba, Apple, Time Warner, and Twitter.

http://wikiality.wikia.com/Alwaleed_bin_Talal

Rothschild 28 David Geffen, Peter MandelsonaNa zdjęciu: David Geffen, Peter Mandelsona (zadeklarowani pederaści, żydowskiego pochodzenia) na terenie posiadłości Nathaniela Rothschilda (Korfu)

David Geffen, pochodzenie polsko-ukraińskie, żyd, producent filmowy, zadeklarowany homoseksualista. W 1994 roku wspólnie ze Stevenem Spielbergiem (pochodzenie żydowskie) i Jeffreyem Katzenbergiem (pochodzenie żydowskie) założył wytwórnię filmową DreamWorks.

http://pl.wikipedia.org/wiki/David_Geffen

Geffen jest właścicielem mierzącego 137 metrów długości jachtu „Rising Sun”. W 2009 roku brytyjski Daily Mail umieścił zdjęcia Geffena oraz Mandelsona w posiadłości Rothschildów:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1206901/Mandelson-launches-crackdown-file-sharing–just-days-meeting-record-producer.html

Geffem ma także szerokie kontakty polityczne wśród amerykańskich polityków, więcej na temat kontaktów Geffena, wraz ze zdjęciami jego posiadłości i jachtu w artykule Daily Mail:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2104346/Billionaire-David-Geffen-69-splits-toyboy-lover-41-years-junior-years.html

Rothschild 29 Lawrence Joseph EllisonLawrence Joseph Ellison, pochodzenie żydowskie, 3 miejsce na liście najbogatszych ludzi w Ameryce, założyciel i prezes firmy produkującej oprogramowanie do obsługi baz danych, Oracle Corporation. Jednym z projektów, przy którym pracował była baza danych opracowywana przez CIA. Projekt ten nosił kryptonim „Oracle”. W 2012 roku za kwotę 500 mln dolarów kupił 6tą co do wielkości wyspę na Hawajach, jest właścicielem statku „Sayonara”(ok. 140 m długości), kosztującego ponad 200 mln USD, Ellison jest częstym gościem w posiadłościach Rothschildów i bliskim przyjacielem Lynn Forester de Rothschild – amerykanka, od 2000r. żona Evelyna de Rothschild, która zbudowała światłowodową infrastrukturę w USA, Europie i Ameryce Łacińskiej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Larry_Ellison

Rotszyldowie – Syjonizm  

W 1897 roku żydowscy bankierzy Lord Edmond Rothschild z Londynu i Jacob H.Schiff z Nowego Jorku, pozyskali Theodora Herzla dla Światowego Kongresu Syjonistycznego w Bazylei, Szwajcaria; 197 delegatów spotkało się tam i zaaranżowało plan Podboju Świata wraz z podwalinami dla Rządu Światowego.

 „Jesteśmy jednym narodem. Nie jesteśmy amerykańskimi czy rosyjskimi Żydami, jesteśmy tylko i wyłącznie Żydami!(…) Z kilkoma wyjątkami, które w ogóle się nie liczą, cała światowa prasa jest w naszych rękach” – Theodor Herzl, Światowego Kongresu Syjonistycznego w Bazylei, Szwajcaria 1897 roku, źródło: „LE TEMPS” Paryż, 3. września 1897

 Dr Mandelstam, profesor Uniwersytetu Kijowskiego, Rosja [ówczesna], na Kongresie Syjonistów w Bazylei w 1898 powiedział:

„Żydzi energicznie odrzucają ideę połączenia z innymi narodami i trzymają się nieustępliwie ich historycznej nadziei, t.j. światowego imperium”. – źródło „THE FOUNDATIONS OF THE NINETEENTH CENTURY”  H. S Chamberlain’a, strona 335. Również str. 221  „DEMOCRACY AND WORLD DOMINION”

 Powstanie państwa Izrael nigdy nie było celem syjonistów ale środkiem do budowy światowego imperium. Rothschildowie stworzyli państwo Izrael i są właścicielami 80 procent jego powierzchni.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-sa-wlascicielami-80-izraela-2014-08

Rotszyldowie – Masoneria

Początkowo masoneria była organizacją skupiającą rzemieślników (murarzy, architektów, budowniczych pałaców i katedr) do której Rotszyldowie wprowadzili żydowską kabałę, alchemię i ezoterykę tworząc ryty masońskie. Dziś masoneria jest organizacją elitarną, nazywana „sztuką królewską” ze względu na przynależność do organizacji wielu członków arystokratycznych rodów. Rodzina Rotszyld do dziś kontroluje wszystkie masońskie loże, w tym dwa główne ryty francuski i szkocki, mające swoje loże matki w Paryżu i Londynie.

Masońskie rytuały na stopnie mistrzowskie opisują oddanie masonerii kultowi starożytnej żydowskiej kabały,  kult ten wywodzi się z Egiptu i Babilonu, jest on rdzeniem wszystkich masońskich rytów.

„Masoneria poszukuje światła. To poszukiwanie prowadzi nas bezpośrednio do tyłu, czyli do Kabały” –  “Morals and Dogma”  str. 741, Albert Pike, 33-go stopnia mason

Poniżej fragment inicjacji masońskiej na stopień mistrza, umieszczony na stronie masonerii polskiej:

„Mógłbym nawet okazać niewątpliwie: że naśladujemy Żydów, w oczyszczeniu Prozaelitów naszych przez elementa, nade wszystko przez ogień, i w połowie większy naszych obrzędów, gdyby nie zaginęła znaczna liczba pomników sekt starożytnych w Religii Żydowskiej. Tak więc wyszedłszy my od Żydów, i naśladuiąc ich w stylu Azjatyckim, w guście Talmudycznym”

Źródło: http://wolnomularstwo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=641&Itemid=40

Rabin Rosji Berel Lazar

Rabin Shlomo Dovber Pinchas Lazar,  znany jako Berel Lazar, (ur. 19 maja 1964)  Naczelny Rabin Rosji.

Rothschid 29 G.W.Bush, Berel Lazar (Chabad Lubawicz N.Y.)Na zdjeciu: G.W.Bush, Berel Lazar (Chabad Lubawicz N.Y.)

Do 15 roku życia mieszkał w Mediolanie. Potem udał się na studia do Nowego Jorku, kontynuował  nauki rabiniczne w  Rabbinical College of America w Morristown, New Jersey . W wieku 23 lat został wyświęcony na rabina w Centrum Chabad Lubawicz w Nowym Jorku. W 1990 roku został mianowany rabinem Moskwy, w 1991 za pośrednictwem Lew Lewiew Lazar nawiązał kontakty z żydami Borysem Bierezowskim i Romanem Abramowiczem , którzy stali się hojnymi darczyńcami  Moskiewskiego Chabad Lubawicz. 

Lewiew to Izraelski miliarder, mieszkający w Anglii, właściciel najdroższego domu na Wyspach Brytyjskich i przyjaciel Rotszyldów.

http://www.pb.pl/1279657,57605,najdrozszy-dom-na-wyspach-sprzedany

Rothaschild 30 Borys Bierezowski i Roman AbramowiczNa zdjęciu: Borys Bierezowski i Roman Abramowicz (George Soros organizator corocznych szczytów ekonomicznych w Davos i przedstawiciel rodziny Rothschild wykreował tych oligarchów do udziału w zyskach z  rosyjskiej prywatyzacji)

W 1992 r. Lazar został mianowany przewodniczącym Rabinicznych Sojuszy Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP). Na początku lat dziewięćdziesiątych Lazar był aktywnym uczestnikiem powstania Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego, a w 1996 r. został członkiem Prezydium.

Dnia 29 maja 2000 r. Berel Lazar stał się obywatelem Rosji, zachowując obywatelstwo amerykańskie.

Dnia 18 września 2000 r. w Moskwie otwarto centrum Żydów na uroczystość przybył nowy zaprzysięgły prezydent Putin, a 21 grudnia 2000 r. w towarzystwie mera Moskwy Juri Łużkow i Putina zapalił świece chanukowe .

Władimir Putin odznaczał rabina Lazara kilkukrotnie najwyższymi orderami federacji rosyjskiej za jego „wielki osobisty wkład w wzmocnienie moralne i kulturowe oraz ożywienie życia duchowego i wolności religijnej w kraju.”

We wrześniu 2005 r. Lazar stał się członkiem Izby obywatelskiej Rosji. Izba obywatelska została utworzona w 2005 roku na zalecenie Putina do analizowania wniosków ustawodawczych i monitorowania działań Parlamentu, rządu i innych organów rządowych w Rosji. Ma rolę podobną do Komitetu Nadzoru i ma uprawnienia konsultacyjne. http://en.wikipedia.org/wiki/Public_Chamber_of_Russia

Oxford – Chabad Lubawicz

Uniwersytet Oxford na którym od ponad 200 lat działa prężnie elitarny The Bullingdon Club jest też miejscem spotkań społeczności żydowskiej, która ma możliwość wstąpienia do organizacji Chabad Lubawicz, organizacji syjonistycznej przybliżającej studentom żydowską kulturę i mistycyzm kabały.

Chabad organizuje wykłady i sympozja, szabatowe obiady dla studentów, dostęp do biblioteki, a także oferuje serwis randkowy dla członków diaspory, dostępny po zarejestrowaniu na  stronie internetowej:

http://www.oxfordchabad.org/

Rabin Rosji Berel Lazar – Nathaniel Rothschild

Prelekcja zorganizowana przez Chabad na Uniwersytecie Oxford pod hasłem „Życie Żydów w Rosji: wczoraj i dziś”.  Wykład w imieniu Uniwersytetu Oxford prowadził  profesor studiów rosyjskich prof. Robert Service. Gośćmi honorowymi byli Naczelny Rabin Rosji Berel Lazar oraz Nathaniel de Rothschild.

Rothschild 32 Berel Lazar i inniNa zdjęciu: Melissa Friedman ( żydówka reprezentująca organizacje Chabad na Uniwersytecie Oxford), Israel Meir Lau (przez 10 lat był naczelnym rabinem Izraela, ur. w Piotkowie Trybunalskim w 1937r.) Berel Lazar (naczelny rabin Rosji), David Slager (członek i sponsor organizacji Chabad, bliski przyjaciel i partner biznesowy Nat Rothschilda)

Po wykładzie prof. Service głos zabrał Nathaniel de Rothschild:

„Jedyną rzeczą jaka kwalifikuje mnie do zabrania głosu dzisiejszego wieczory jest fakt, że jestem bardzo bliskim przyjacielem Rabbi Berel Lazar. Dziękuję Elliot Shear za sponsorowanie tego wydarzenia i dziękuję mojemu przyjacielowi i partnerowi biznesowemu David Slager za sponsorowanie tego centrum.

Po raz pierwszy odwiedziłem Rosję w 1992 roku, kiedy jeszcze byłem studentem Oxfordu. Regularnie odwiedzam Rosję od około 2001 r. (…) Poznałem się Rabbi Lazar w Szwajcarii na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, zaczęliśmy rozmawiać i przybliżył mi on obraz Rosji, tak powstała nasza przyjaźń i zacząłem odwiedzając jego centrum w Rosji.

Jestem pod wielkim wrażeniem tego co dokonał Berel Lazar w Rosji. (…) Siedziba Chabad jest miejscem odwiedzanym przez Żydów i nie Żydów, posiada Synagogę i basen, a obecnie trwają prace nad zbudowaniem żydowskiego muzeum.

Rabin Lazar jest wielką siłę jednoczącą w Rosji. Spotkałem kilka ważnych osób w jego centrum, w tym wpływowego Rosjanina, muzułmańskiego biznesmena, który został moim przyjacielem.Mam tylko wspaniałe rzeczy do powiedzenia o Rabbi Lazar i jestem bardzo zaszczycony mogąc go wam dzisiaj przedstawić.” – Nathaniel Rothschild

Rothschild 33 Nathaniel Rothschild, Centrum Chabad Lubawicz na Uniwersytecie OxfordNathaniel Rothschild, Centrum Chabad Lubawicz na Uniwersytecie Oxford

Kolejny głos zabrał Naczelny Rabin Rosji Berel Lazar:

Moją popularność zawdzięczam panu Rothschildowi mojemu przyjacielowi i jest wielką  przyjemnością dla mnie, widzieć ile pan Rothschild i pan David Slager zrobili dla ruchu Chabad Lubawicz na  Oxford University”

Kolejna część przemówienia Lazara zatytułowana: „Młody rosyjski chłopak”: „Opowiem wam krótką historię, która odbyła się w Sankt Petersburgu około 50 lat temu o młodym chłopaku nie Żydzie, wychowywany się w bardzo biednej rodzinie. To były czasy, kiedy większość ludzi mieszkała w mieszkaniach komunalnych, które miały oddzielne pokoje dla rodzin oraz wspólną kuchnię i salon.

Ten chłopiec miał biednych rodziców, którzy rzadko bywali we własnym domu. Miał jednak szczęście, że  rodzina z innego pokoju zaczęła go zapraszać do siebie. Ojciec tamtej rodziny był profesorem, który pomagał mu odrabiać pracę domową i wychowywał młodego chłopaka. Rodzina, która była Żydowska zapraszała młodego chłopca na piątkową kolacje by świętować wspólnie Szabat. On do dziś pamięta, jak tamta rodzina po wspólnym posiłku zaczynała czytać starą książkę. (…)

Wiele, wiele lat później, ten sam chłopiec dorastał i objął stanowisko zastępcy burmistrza w Petersburgu. Były problemy z otwarciem szkoły żydowskiej w Sankt Petersburgu, około 19 lat temu. Zastępca Burmistrza słyszał że władze miasta nie chcą dać uprawnień do otwarcia szkoły.

On podszedł do Wiceministera Edukacji i zapytał go, dlaczego nie chcesz dać uprawnienia do otwarcia szkoły żydowskiej? On powiedział, bo jestem Żydem i każdy powie, że to dlatego, że jestem Żydem otworzyłem szkołę żydowską. Myślałem, że byłoby lepiej pozostawić status quo. Nie ma żadnej szkoły żydowskiej i zostawić to jak jest; to będzie lepiej dla wszystkich.

Wiceburmistrz w Petersburgu, wziął dokumenty i wydał zezwolenie, pomimo że nie był uprawniony do tego. Tak powstała pierwsza szkoła żydowska w Sankt Petersburgu. Ten chłopiec to Vladimir Władimirowicz Putin.

 …nie mam wątpliwości, że ożywienie i sukces dzisiejszego życia żydowskiego w Rosji jest zasługą byłego prezydenta Rosji pana Putina.(…)

Godzinę temu słyszałem od  Elliot Shear o planowanym spotkaniu w Buckingham Palace Shimona Peresa z księciem Filipem Duke of Edinburgh

Sharon  podczas pobytu  w Rosji odbył wiele długich spotkań z panem Putinem. Za każdym razem, kiedy wychodził ze spotkania zapewniał pana Olmert i pana Netanjahu, że Izrael ma bardzo bliskiego przyjaciela na Kremlu.” – rabin Berel Lazar

 W dalszej części wykładu Lazar opowiada o przyjacielskich stosunkach Putina z byłym premierem Izraela.

Lazar wspomniał także o kontynuowaniu bliskiej przyjaźni z narodem żydowskim przez obecnego prezydenta Miedwiedewa co wykorzystują antysemickie i nacjonalistyczne organizacje antyrządowe oskarżające obecnego prezydenta Rosji Miedwiedewa, że jest Żydem po matce i że ma żydowskie nazwisko, Lazar dodał, że według jego informacji „prezydent nie jest żydem ale w Rosji nigdy nie jest do końca wiadomo, kto nie jest Żydem.”

Cała treść przemówienia w j.angielski na stronie Chabad Oxford:

http://www.oxfordchabad.org/templates/articlecco_cdo/aid/640796/jewish/chief-rabbi-of-russia-berel-lazar.htm

Przemówienie rabina Berel Lazar na zjeździe Chabad Lubawicz w Nowym Jorku

Rabin Rosji Berel Lazar powtórzył tę samą historię przyjaźni Putina z narodem żydowskim oraz wyliczył jego zasługi dla narodu żydowskiego w Rosji podczas spotkania międzynarodowego kongresu Chabad Lubawicz w Nowym Jorku.

Putin oczami internautów: czyli jedna strona medalu

„Putin wygrywa z bankami centralnymi na dwóch poziomach. Po pierwsze jest pionierem starań na rzecz pozbawienia dolara statusu waluty rezerwowej świata. O to poszły wojna syryjska i iracka (sprzedaż ropy za złoto, a nie za petrodolara). Putin zdemaskował też fałszywą flagę Obamy (gazowanie syryjskich rebeliantów), tym czym była w rzeczywistości. Dalej, Putin jest teraz w stanie odmówić przyjmowania zapłaty w dolarach za gaz sprzedawany Europie. Jeśli petrodolar zginie, co stanie się z gospodarką USA? Jeśli do tego dojdzie, bardzo szybko dowiemy się dlaczego DHS zakupił 2,2 mld sztuk amunicji wraz z 2700 transporterami opancerzonymi.

Po drugie, Putin zagraża poprzez możliwość zostania głównym dostawcą energii. Wraz z podpisaniem ostatniej umowy gazowej pomiędzy Rosją a Chinami, Putin podminował kontrolę nad energią, którą banki centralne cieszyły się od momentu utworzenia Arabii Saudyjskiej (którą utworzono, aby kontrolować produkcję ropy).

Putin pluje Rezerwie Federalnej i innym bankom centralnym G7 w twarz, zachęcając Iran do sprzedawania ropy za złoto. Stawia to międzynarodowe finanse na głowie. Putin ma również wystarczającą siłę militarną, oraz jądrową, aby przeciwstawić się bezpośredniej, konwencjonalnej inwazji militarnej przeciwko Rosji. Putin ustawił się w pozycji kontrolującego potrzeby energetyczne Europy – Europejczycy będą zmuszeni wybierać między ogrzewaniem swoich domów, a pozostawaniem sojusznikami USA. W konsekwencji doprowadzi to do rozpadu NATO, a w porównaniu – zwiększy siłę militarną Putina.”

Kim więc jest Putin?

Putin został wykreowany przez oligarchów z otoczenia Jelcyna, tych samych, których wspierał przyjaciel rodziny Rothschild George Soros.

Obraz dzisiejszej Rosji najlepiej opisują sami Rosjanie:

Syjonistyczna Władza Rothschildów

Rothschildowie przez stulecia kultywowali tradycję wydawania córek za członków arystokratycznych rodów oraz zaprzyjaźnionych rodzin. Według historyków i ekonomistów Rothschildowie do połowy XIX wieku przejęli kontrolę nad europejską bankowością, posiadając ponad połowę światowego bogactwa, dziś są właścicielami Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, który kontroluje banki centralne, finanse świata. Więcej dowiesz się w filmie dokumentalnym o kreacji pieniądza „Money Masters” (Władcy Pieniędzy). Film opowiada historie kreacji pieniądza i współczesnej bankowości,  od 2o minuty przedstawia bankowość Rothschildów, której początkiem było powstanie pierwszego prywatnego banku centralnego na świecie – Banku Anglii w 1694 roku, cały ponad 3 godzinny film z polskim lektorem… tutaj

Poprzez koligację z innymi rodzinami żydowskich bankierów i przemysłowców jak m.in. GoldsmithRockefeller, Du Pont, Schiff, Warburg, Sassoon Rothschildowie uzyskali olbrzymie wpływy na całym świecie. Dzisiaj klan Rothschildów liczy około 1,5 tysiąca członków, kontroluje międzynarodową masonerie i syjonizm, a poprzez koligację rodzinne, biznesowe, polityczne oraz zgromadzony majątek, ukryty w różnego rodzaju funduszach inwestycyjnych nadaje kierunek w jakim zmierza świat.

„Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżenie, to jestem winny i jestem z tego dumny.”-„Memoirs”,David Rockefeller, autobiografia „wspomnienia” 2002r, str.405 , książka dostępna w sieci amazon

Rothschild 34 Meyer AmschelZobacz także, kto gra pierwsze skrzypce w rodzinie Rothschild:

Przygotował: Michał KK

Opublikowano za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/energetyka-surowce-europie-wschodniej-celowniku-nat-rothschilda-40-letniego-spadkobierce-bankowego-imperium-2014-07

Comments

 1. prostopopolsku1 says:

  Fascynacja klanem Rotszyldów

  jest dość rozpowszechniona, choć zasady jego funkcjonowanie, są nader proste i niezmienne od czasów założyciela, handel ludźmi, czasem żywcem, jak to miało miejsce choćby w wojnach secesyjnej, I i II.

  Zrozumieć “geniusz” tego planu, jest łatwiej, jeśli uświadomić sobie podstawy ideologii tego klanu i społeczności, do której należy. W ostatnim linku także parę uwag o takich karierach jak Deripski.

Wypowiedz się