Ważne fakty historyczne: starożytne cywilizacje i istoty pozaziemskie

Środa, 24 listopada 2021, 01:42

Ważne fakty historyczne

  • Istoty pozaziemskie żyją na Ziemi.
  • Negatywny program obcych.
  • Diaboliczny plan Towarzystwa Jezusowego dotyczący Nowego Porządku Świata.
  • Główne zmiany w celu przywrócenia naszego statusu.

 

Cywilizacja Atlantydy znacznie wyprzedzała naszą

Historycy ustalili, że pierwsze lądowanie na Ziemi Nefilim konkretnie zwanych Anunnaki miało miejsce około 450 000 lat temu. I zniszczyli cywilizację Atlantydy. Oczywiste jest, że istoty te miały możliwość podróżowania międzyplanetarnego ponad 500 000 lat temu. Tymczasem naukowcy doszli do wniosku, że życie faktycznie rozwinęło się również na planetach zewnętrznych, Jowiszu, Saturnie, Uranie i Neptunie.

Od ponad 2000 lat badacze starożytności zastanawiają się nad opisami Platona o narodzie wyspiarskim Atlantydy. Te pytania, które do dziś fascynują badaczy i odkrywców.

Atlantyda istniała przez kilkaset tysięcy lat. Większość czasów Atlantydy była epokami światła! Dopiero ostatnia faza, okres od 17.500 p.n.e. do 10.500 p.n.e, była w dzisiejszych terminach epoką mroczną, ale bogatą w lekcje.

Złoty Okres Atlantydy miał najwyższy poziom Świadomości Światła, jaki kiedykolwiek osiągnięto na planecie Ziemia w jakiejkolwiek zaawansowanej cywilizacji, wyższy niż Lemuria, Mu i nasza cywilizacja.

Czy Atlantyda była prawdziwym miejscem, czy tylko literackim chwytem – ostrzeżeniem przed narodową dumą i pychą? 

Jak mogła po prostu zniknąć cywilizacja, która była w stanie utrzymać imperium morskie i zagrażać bezpieczeństwu Grecji? 

Dlaczego w żadnym starożytnym tekście poza Platona nie ma wzmianki o Atlantydzie?

Gdzie znajdowała się stolica wyspy? 

A co mogłoby zniszczyć ten słynny naród – jak twierdził Platon – w ciągu nocy i dnia? 

Te pytania kierowały badaczy geologicznych na całym świecie – od Maroka po Indonezję, od Boliwii po Morze Północne, od Morza Śródziemnego po Saharę. Wszyscy w poszukiwaniu Atlantydy. Mimo to większość komentatorów uznałaby opis Platona za nic innego jak literacką fikcję. Ale jakie są implikacje dla ludzkości, jeśli są prawdziwym objawieniem utraconej historii?

Na razie nie jest znany okres cywilizacji Atlantydy w dziejach Ziemi, gdyż literatura na ten temat w archiwach Biblioteki Aleksandryjskiej została zniszczona 2300 lat temu.

[ Zniszczone zostały jedynie księgi rachunkowe, natomiast cała wiedza została zabrana i przeniesiona do Europy, a obecnie znajduje się w Tajnym Archiwum Watykańskim, którego długość wynosi według różnych danych od 22 – 90 kilometrów – red kip ]

Władcy Aleksandrii postanowili zrealizować jeden z najśmielszych celów ludzkości: zebrać pod jednym dachem całą wiedzę świata. W swojej rozkwicie Biblioteka Aleksandryjska mieściła bezprecedensową liczbę zwojów i przyciągała największe umysły greckiego świata. Ale pod koniec V wieku pne wielka biblioteka zniknęła. Wielu wierzyło, że został zniszczony w katastrofalnym pożarze. Prawda o powstaniu i upadku biblioteki jest  znacznie bardziej złożona .

Wersja angielska – https://www.youtube.com/channel/UCOx9…

Wersja hiszpańska –  https://www.youtube.com/watch?v=RtE4V6TnQ1U

Zdecydowanie zaleca się obejrzenie znakomitego wideo „ Zakazana starożytna wiedza ”, które z pewnością zaskoczy twój umysł, jeśli nie otworzysz oczu!. Gdy już zrozumiesz esencję, będziesz chciał ponownie obejrzeć ten film.


Istoty pozaziemskie żyją na Ziemi

Aby życie rozwijało się tak, jak znamy, woda jest koniecznością. Teksty mezopotamskie nie pozostawiają wątpliwości, co do obecności wody na 12. planecie Nibiru, planecie, z której pochodzą Anunnaki. Ze względu na obecność wody planeta ta nazywana jest zieloną planetą życia.

Aby zachować tę matrycę, ziemscy władcy ostatecznie pozyskali pomoc templariuszy, Magi-Kapłaństwa Melchizedeka, a także część Starożytnego Kapłaństwa Salomona, które bezpośrednio łączy Zakon z najstarszymi cywilizacjami, starożytnym egipskim kapłaństwem faraońskim.

Kapłaństwa biblijnego króla Melchizedeka i króla Salomona, a także esseńczycy, nagrali Zwoje znad Morza Martwego i Zwoje Nag Hammadi, w tym Zaginione Ewangelie i Księgę Henocha.

Ci na szczycie hierarchicznej piramidy są znani jako lucyferiańscy faraonowi władcy Octogon z siedzibą w Szwajcarii, która wydaje się być rdzeniem globalnej ośmiornicy rządzących elit z mackami sięgającymi do każdej niszy „naszego” społeczeństwa.

Obecnie Templariusze Octogon są rządzącą oligarchią świata i znajdują się na szczycie piramidy hierarchii znajdującej się w Szwajcarii, jako  Templariusze Szwajcarscy Octogon , a następnie druga warstwa obejmująca Sorosa i nazistów. W rzeczywistości naziści są integralną częścią Oktogonu i poniekąd należą do czołówki.

Octogon to nazwa wysoce tajnej organizacji nazistowskiej, która pod koniec drugiej wojny światowej pozyskała całą swoją fortunę z zagrabionego nazistowskiego złota i towarów zdeponowanych w Szwajcarii, aby wykorzystać je do przyszłych wojen i nielegalnych działań.

Znany niemiecki skandal z lat 90-tych dotyczących czarnych funduszy wykorzystywanych w kampaniach politycznych wyborczych Helmuta Kohla i CDU finansowane były ze złota nazistów, wyprane w Szwajcarii i zorganizowane przez organizację Octogon tajemnicą hitlerowskich pod  kodem tajnym słowem  ‚ templariuszy Szwajcarii

Są to szwajcarscy templariusze faraońscy bankierzy z masońskimi sługami piątej kolumny, którzy tworzą rządzącą oligarchię na całym świecie.

Ci rządzący faraonowie wywodzą się z tajemnych religii Lucyfera, które wyszły z Babilonu i Egiptu, obecnie określane jako Globalna Elita lub Globalna Mafia.  Postrzegają oni nas ludzi jako swoich niewolników i własność, aby robić z nami, co im się podoba. W tym celu stworzyli pola energetyczne,

Negatywny program obcych 

Wibracyjne częstotliwości poprzez 5G łączą świadomość uczestników z  Negatywną Agendą Obcych . To grupy Archontów na planecie Saturn manipulują energiami Świadomości, które przekazują satanistyczne wierzenia.

Po ustanowieniu templariuszy lucyferiańskich, którzy potajemnie zastąpili na ziemi pierwotnych templariuszy, chrystusowych esseńczyków i Maji Graala, ogłosili oni swój genetyczny elitaryzm i boskie prawo do rządzenia. Systematycznie mordowali każdego w populacji, kto nie przestrzegał ich programu.

Główne wydarzenie wyzwalające na osi czasu rozpoczęło się wraz z celtyckimi inwazjami 9500 lat temu, kiedy Negatywna Agenda Obcych i ich lucyferiańscy templariusze podjęli pierwszą próbę stworzenia super-rasy genetycznych elit rządzących planetą Ziemia.

Proces ten przekształcił się w masonerię, templariuszy, różokrzyżowców, jezuitów i inne tajne stowarzyszenia, które trwają do dziś. Te tajne stowarzyszenia zostały pierwotnie utworzone przez lucyferiańskich rycerzy templariuszy i ostatecznie mają na celu ukrycie starożytnej świętej wiedzy o prawdziwym pochodzeniu ludzkości przed zwykłymi ludźmi, aby skierować ich w strumień fałszu, ignorancji i zorganizowanej religii, w szczególności Kościoła Rzymu i islamu.

W celu optymalnego zrozumienia tej ważnej informacji, niezwykle zalecane jest przestudiowanie powyższych linków osadzonych.

Diaboliczny plan Towarzystwa Jezusowego dotyczący Nowego Porządku Świata

Czarnym papieżem jezuitą jest wielebny ojciec  Arturo Marcelino Sosa Abascal , który niedawno zastąpił swojego poprzednika Adolfo Nicolása, a od 2016 roku jest przełożonym generalnym Towarzystwa Jezusowego Diabolicznego Planu Nowego Porządku Świata w Cesarstwie Rzymskim. Kontroluje tajne stowarzyszenia, które z kolei kontrolują CIA i poprzez JTTF – The Joint Terrorism Task Force – agencje FBI i amerykańskiego Intela, które kierują handlem narkotykami, przedstawionymi transportami broni uranu, nielegalną bronią z białym fosforem, grabieżą organów, kręgami pedofilii, kradzieżami samochodów, nielegalnym wykorzystaniem kontenerów dyplomatycznych itp. i wreszcie ofiarami z ludzi i handlem ludźmi.

Tajne stowarzyszenia są marionetkami  Czarnego Papieża, podczas gdy Czarny Papież  jest marionetką CIA. Fundacja Clintona służy CIA i jej programom i jest wspierana przez Kongres USA. Departament Obrony jest wsysany i osuszany przez CIA i ma swoich szpiegów w Kongresie. Z drugiej strony CIA jest marionetką szwajcarskich templariuszy Octogon. Swoje pieniądze ukrywają między innymi w Bitcoinie, który został stworzony przez  Alicję w laboratoriach CERN LHC w Genewie .

Watykan kontrolowany przez jezuitów jest jedynym właścicielem wszystkich zachodnich krajów korporacyjnych i poprzez ich akt urodzenia, z nazwiskiem wpisanym wielkimi literami, każdej osoby na Ziemi: Szatan rządzi, poprzez masonów, jest właścicielem Watykanu, podczas gdy papież jest jego niewolnikiem .

Katolicyzm zostanie wykorzeniony na zawsze, prawdopodobnie prędzej niż później. Przez całą historię satanistyczny zakon jezuitów lucyferiańskich był związany z wojną i ludobójstwem. Jezuici zostali formalnie usunięci z wielu krajów, w tym z Francji i Anglii, ale nadal są szeroko obecni i aktywni w Hiszpanii i we Włoszech.

„Przełożony Generalny” Towarzystwa Jezusowego to oficjalny tytuł przywódcy zakonu rzymskokatolickiego, jezuitów. Jest on ogólnie nazywany Ojcem Generałem. Stanowisko to często nosi uwłaczający przydomek Czarnego Papieża.

Jezuici i Kościół rzymskokatolicki zmienili historię i ukryli resztę, fabrykując „bajki” o prawdziwej historii ziemi. Jedno z takich kłamstw dotyczyło Marii Magdaleny, która w rzeczywistości była żoną Jezusa i urodziła mu dwóch synów o imionach Jesus II Justus i Józefa wraz z córką o imieniu Tamar. Ta wiedza została stłumiona przez Kościół rzymskokatolicki. Kościół rozpoczął procedurę zabijając naukowców w 1600 r., aby zmienić narrację, aby służyła ich Agendzie.

Główne zmiany w celu przywrócenia naszego statusu

Święty Graal, czyli Sangreal Graal, dotyczy krwi Jezusa i prawdy o tym, kto jest czyim potomkiem. Wielu wysuwa fałszywe roszczenia do pewnych linii krwi, w tym Rothschildów i Monarchów.

Trwają poważne zmiany, aby przywrócić nasz status i nauczyć nas, co zrobiła nam Globalna Kabała Przestępczości Głębokiego Stanu, która obejmuje Draco Reptilian,  Grays i inne pozaziemskie istoty ze wszechświata celowo ukrytego przed nami przez te ciemne istoty. Papież Franciszek jest jezuitą  i niedawno głosił, że jego bogiem jest Lucyfer, co sugeruje, że papież jest szatańskim czcicielem.

Rzymski papież i wszyscy jego zbrodniarze wojenni, niektórzy udający Żydów, którzy w rzeczywistości są chazarskimi mafiosami, a także cała europejska rodzina królewska, naziści i pedofile, są satanistami. Zajmują stanowiska w Watykanie, Londynie, Waszyngtonie i Państwie Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku. Informacja ta została otrzymana od osoby z wewnątrz, która z oczywistych powodów chce pozostać anonimowa:

Wszyscy na stanowiskach władzy absolutnej, jak królowa Anglii, Dom Orański w Holandii, Soros, Rotszyldowie, Bushes, Clintonowie, Rockefellerowie, papież, ukryta hierarchia jezuitów, itd., są jedną rodziną rodową. Są dla siebie kuzynami, siostrzeńcami, wujami i siostrzenicami.

Przeczytaj książkę 1984 napisaną przez George’a Orwella, a dowiesz się, jak  pojawiliśmy się w dzisiejszej historii, odłupując na każdym kroku kawałek naszej wolności, nosząc maskę na twarz, dystans społeczny i blokadę, to najnowsze ataki na nasze wolne dusze.

Ci, którzy nie śpią, żyją swoim codziennym życiem, w systemie matrycy 3D i po cichu zgadzają się na tyranię Deep State, chyba że teraz wypowiedzą się przeciwko niej. Tak,  trzeba wstać i podjąć działania , aby zrezygnować z dzisiejszego głębokiego stanu Matrix.

Myśleć należy następująco:

To nie fałszywy wirus korony zmienił świat, to globalna mafia wykorzystała koronę, jako pretekst do zmiany świata na swoją korzyść. Odkryli przecież, że statystyki zdrowotne są jeszcze większą okazją do ich despotyzmu głodu i statusu niż wszystkie wskaźniki statystyk ekonomicznych. 

Krótko mówiąc, jak stwierdził kiedyś Hans Herman Hoppe:

Państwo to instytucja zarządzana przez bandy morderców, grabieżców i złodziei, otoczona przez chętnych katów, propagandystów, pochlebców, oszustów, kłamców, klaunów, szarlatanów, głupców i pożytecznych idiotów – instytucja, która brudzi i kala wszystko, czego dotknie.

Zepsuł się nie tylko system monetarny, ale i cała struktura świata. Wkrótce nie będzie już wolności; zostaliśmy zniewoleni przez nasze akty urodzenia i system podatkowy. Zostaliśmy przejęci na własność kabały Deep State, aby płacić im pieniądze z podatków, zarządzane przez bank watykański. 

Z każdym dniem jest gorzej. Punkt bez powrotu zbliża się wielkimi krokami i wkrótce minie. Pozostało niewiele czasu na działanie w interesie naszej wspólnej obrony. Jeśli nie działasz teraz, zasługujesz na to, co dostajesz.

Lightworkers są potężnymi kreatywnymi istotami, których zadaniem w tym czasie jest podnoszenie i przenoszenie wielu przez energetyczny chaos i zamieszanie związane z nadchodzącym przejściem ze świata 3D do świata 5D. Ważne jest, aby dostosować się do wyższych częstotliwości, aby zoptymalizować swoją świadomość, która jest twoim hasłem do wejścia do portalu do świata 5 D.

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/11/wazne-fakty-historyczne-starozytne.html

Wypowiedz się