ROBERT DAVID STEELE NIE ŻYJE. „Nikt tak nie zapracował dla swojego kraju”.

 *Oto jak SOTN często widział RDS podczas naszych sesji Skype z nim, podobnie jak wielu jego widzów podczas jego żywych i inspirujących filmów.

State of the Nation

Gdybyś znał Roberta Davida Steele’a tak jak my, wiedziałbyś, że absolutnie pokochałby podtytuł tego hołdu. Odkąd Trump po raz pierwszy ubiegał się o stanowisko POTUS w 2015 roku, SOTN miał przyjemność wielokrotnie rozmawiać z byłym oficerem CIA. Nigdy tak naprawdę nie wiedziałeś, jak zakończy się rozmowa.

Wiedziałeś jednak, że RDS zawsze „pracował sobie na głowie”, wykonując jeden z wielu obywatelskich obowiązków i inne ważne rzeczy w imieniu swoich współobywateli. Podczas kilku z tych rozmów RDS zachęcał nas do wspierania etapu na Florydzie jego zbliżającej się wówczas trasy krajowej.

Chciał nawet, abyśmy pomogli rozpocząć całą kampanię właśnie tutaj, w Tallahassee. Delikatnie się sprzeciwialiśmy… raz po raz. Wiedzieliśmy, że taka trasa nie jest dobrym pomysłem Z CAŁKOWICIE OCZYWISTYCH POWODÓW.

W erze Covida byliśmy całkiem pewni, że taka publiczna procesja głośnych wydarzeń może łatwo zakończyć się katastrofą. SOTN zawsze utrzymywała oczywistą pewność, że COVID-19 jest przede wszystkim wysoce wyrafinowaną bronią biologiczną.

Nie tylko to, ale także to, że COVID-19 reprezentuje zaawansowaną formę bioinżynierii klasy broni, która teraz tworzy przerażające warianty, takie jak Delta i Lambda.

Najważniejsze jest to, że od samego początku tej całkowicie wytworzonej pandemii sprawcy Covid metodycznie usuwali każdego, kogo zechcą, a następnie łatwo obwiniają o to COVID-19.

Ta taktyka skradania się jest wykorzystywana w szczególności przeciwko wszystkim głośnym anty-szczepionkowcom.

Kabała NWO nie toleruje ani Ruchu Antyszczepionkowego, ani Grup Obrony Wolności Zdrowia.

Oczywiście RDS znalazł się na skrzyżowaniu wszystkich tych organizacji z powodu odmowy przyjęcia zastrzyku z Covida.

Dlatego jego „wycieczka podnosząca świadomość” stanowiła bardzo realne zagrożenie zarówno dla OPERACJI COVID-19, jak i programu Covid Super Vaccination Agenda.

OSTRZEŻENIE: Ze względu na to, jaka jest naprawdę stawka dla Mocy, które są, prawi i świadomi ludzie muszą wiedzieć, że wznoszenie się zbyt wysoko na platformie publicznej jest niezwykle niebezpieczne.

Dlatego zaniepokojeni obywatele są bardzo zachęcani do przebywania w dużych grupach; protestować masowo i opierać się milionom.

Im bardziej wyróżniają się liderzy Ruchu Covid Prawda, tym większym celem staną się. Z pewnością RDS o tym wiedział. Ale jego misja była dla niego zbyt ważna.

RDS wie również, że szpitale w Ameryce zostały przekształcone w fabryki śmierci.

Niemniej jednak został hospitalizowany w jednym z nich na Florydzie i zgodnie z przewidywaniami został zabity przez osławiony otwór wentylacyjny ( respirator).

Jego lekarze nie tylko nie zapewnili żadnych alternatywnych metod leczenia, o które prosił, ale zapewnili mu przedwczesną śmierć, stosując szkodliwe protokoły, które, jak udowodniono, powodują ludobójstwo geriatryczne wszędzie tam, gdzie są stosowane w amerykańskim systemie opieki zdrowotnej.

Postawmy sprawę jasno: do tej pory, odkąd Plandemia rozpoczęła się w styczniu 2020 r., miliony zostały zabite przez broń biologiczną COVID-19. Podobnie miliony zostaną zabite przez uzbrojone szczepionki przeciw Covidowi.

Podobnie wiele nieświadomych dusz umrze w różnego rodzaju placówkach opieki zdrowotnej z rąk pracowników służby zdrowia w wyniku jatrogennego zabójstwa.

Ludzie, dokładnie tak zginęło ponad 100 milionów ludzi podczas hiszpańskiej pandemii grypy w 1918 roku. Wszystko zostało zaplanowane w ten sposób.

W rzeczywistości ten ludobójczy spisek przestępczy z 1918 r. był wzorem dla pandemii Covid 2020/2021.

Zob.: OPERACJA COVID-19: ujawniony plan pandemii, system ukrycia wprowadzany etapami Robert David Steele wiedział o tym wszystkim.

Być może nieświadomie poświęcił się dla większego dobra, aby ujawnić ten wysoce zorganizowany i trwający spisek wyludnienia ludzkości poprzez globalną wojnę biologiczną i niekończące się akty bioterroryzmu za pośrednictwem COVID-19.

Dolna linia

A kto tak naprawdę to zrobił i dlaczego?

SYSTEM to zrobił. To znaczy, cieszący się teraz złą sławą BESTIA SYSTEM! Z czego amerykański system opieki zdrowotnej jest głównym organem, ponieważ przekształcił się w pełnowymiarową fabrykę śmierci Covid.

Podobnie jak nazistowskie Niemcy, gdzie lekarzom i naukowcom dano wolną rękę w eksperymentowaniu i mordowaniu w imię „postępu naukowego”, Amerykanie zezwolili na przejęcie podobnej tyranii medycznej.

W przeciwnym razie, dlaczego RDS miałby kiedykolwiek podawać tak toksyczny lek farmaceutyczny, jak Remedivir?!

Zobacz: Dlaczego na świecie Robert David Steele otrzymał niebezpieczny lek, taki jak Remdesivir?!

Niech Robert David Steele spoczywa w pokoju! Nasze najgłębsze kondolencje dla jego żony i dzieci. Sempre Fi, RDS! Sempre Fi! Państwo Narodu 30 sierpnia 2021

Referencje

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=81599

Wypowiedz się