Cudowne łóżka medyczne Videos: O tak, istnieją! || Kat – Czwartek, 18 lutego 2021 r

Czwartek, 18 lutego 2021 r.

Miraculous Med Bed Videos :

O tak, istnieją! || Kat


Źródło: Dinar Chronicles | Kat

W listopadzie 2020 roku Charlie Ward zaprezentował wideo w Med Beds, ale potem zostało ono usunięte z utube.

Niedawno znalazłam je ponownie i załączam link do tego bloga.

Załączam zapis nagrania wideo autorstwa Losha. Losha to kanał, a to jest jej strona internetowa:

https://www.livewithlosha.com

Plasma & Tachyon Energy Holographic Med Beds / Secret Space Programs

Pamiętaj o tym bardzo ważnym INTEL:

W filmie z 2-16-21 Charlie Ward poinformował o tym

„Po włączeniu Kwantowego Systemu Finansowego

wiele rzeczy się zmieni.

To się dzieje natychmiast

odbiera moc
stanom de * ep i ca_bal

co wtedy oznacza
mamy dostęp
do łóżek medycznych ”.

Skupiam się na
cuda i cuda
które wkrótce będą obmywać wszystkie.

Lecimy do świata 5D + Quantum.
Naprawdę błogosławiony czas życia.

Tu jest Kat, w kółko.


_____________________

Med Beds Quantum Energy Healing System 11-18-20
Med Beds Quantum Energy Healing System

Med Beds – Quantum Healing Technologies – Transkrypcja
przez Losha

Wiadomość od Międzygalaktycznego Sojuszu Istot ŚwiatłaTa wiadomość została przekazana przez kanadyjskie medium psychiczne Tracey Milne.

Pozdrowienia, drogi aniołku Gwiazdy Ziemi, jestem KaiMeara. W dzisiejszej transmisji pragniemy opowiedzieć o jednej z pierwszych technologii, która zostanie udostępniona ludności świata wraz z zapowiedzią NESARA i GESARA. Jeśli nie jesteś pewien tych warunków, zalecamy najpierw obejrzenie naszego filmu.

Wraz z nowymi, darmowymi systemami zasilania dostarczanymi przez cewki Tesli oraz nowymi urządzeniami antygrawitacyjnymi i replikatorami, otrzymasz również zupełnie nowe łóżka medyczne holograficzne, czyli łóżka medyczne. Te nowe łóżka medyczne będą wyposażone w bardzo wyjątkowe funkcje, w tym wsparcie diagnostyczne, naprawy chirurgiczne oraz odbudowę i odmładzanie komórek i DNA. Krótko mówiąc, staną się integralną częścią Twojej opieki zdrowotnej i utrzymania zdrowia, zmieniając wszystko w Twojej branży opieki zdrowotnej, jaką znasz.

Te łóżka medyczne, w połączeniu z wyszkolonym nadzorem medycznym i automatycznymi stacjami medycznymi, zapewnią różnorodne opcje i metody przywrócenia optymalnego stanu zdrowia naczynia fizycznego.

Te łóżka stanowią milowy krok w branży opieki zdrowotnej na całym Twoim pięknym świecie … ponieważ obecnie jest ich wystarczająco dużo, aby rozpocząć wdrażanie w każdym kraju, który ich potrzebuje. Wyobraź sobie pakiet opieki zdrowotnej bez chemioterapii, toksycznych chemikaliów, usuwania narządów lub konieczności długotrwałego życia z bliznami, chorobami i dysfunkcjami.
Jeśli myślisz, że to wszystko brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, lub jak coś z filmu science-fiction, rozumiemy Twoje zastrzeżenia. Jednak prosimy was, abyście pamiętali, że „ukrywanie się na widoku” jest jedną z ulubionych taktyk Deep State i Secret Space Program.

Od bardzo dawna Deep State pokazuje technologię wykraczającą poza twoje najśmielsze marzenia, jak w filmach Avengers i Kings Men. Tylko dlatego, że myślisz, że oglądasz, fantasy jest na tobie, jeśli chodzi o ciemnych. O ile wiedzą, pokazują ci prawdę, po prostu nie zadawałeś właściwych pytań ani nie domagałeś się właściwych odpowiedzi.

To paskudna sztuczka, która została na tobie wykonana i jest to jedna z dynamiki, która ma się dramatycznie zmienić wraz z ogłoszeniem NESARA i GESARA … ponieważ te nowe technologie zostaną wydane jako część tego ekscytującego i życia- pakiet wzmacniający.
_____________________

Kat Notatki: Załączam 3 fragmenty filmów z filmów, które pokazują nam Med Beds.

Pamiętam, jak oglądałam każde i pomyślałam: „WOW, jak fajnie, czy to nie byłoby świetne?!?” mieć przy sobie ..

To jest wspaniałe. One istnieją. Stan głęboki nakłaniał nas do myślenia, że ​​to „Sci Fi”.

Piąty element, 1997 – Stworzenie Leeloo


https://www.youtube.com/watch? v = 8-uvOpMyPgIELIZJUM, 2013 Future Medical Pod z ElysiumPASAŻEROWIE, 2016 Pasażerowie – Aurora ratuje JimaStan de * ep ukrywał cudowną technologię na widoku.Jak powiedział Gene Decode: „Ca_bal żyją wysoko i potężnie dzięki technologii o milion lat przed nami. Wszystko to zostanie wydane wraz z NESARA / GESARA”.

W wywiadzie 9-10-21 z Charliem Wardem Jason Shurka opowiedział nam o laserach w DUMBach, które odparowują Żołnierzy na miejscu.

Jason opowiedział nam również o systemie metra, który łączy wszystkie kontynenty, wykorzystując technologię Tesla. Możesz wskoczyć do jednego z tych pociągów w Los Angeles i dotrzeć do Londynu pół godziny później.

Ten pociąg został pokazany w programie MEN IN BLACK INTERNATIONAL, 2019

MIB Men In Black International – Klip 02 – Secret Subway and London Headquarters


_____________________

A teraz przejdźmy do szczegółów tych łóżek do terapii kwantowej, które są dostępne w trzech różnych odmianach, spełniających trzy różne funkcje i odmiany, które są obecnie dostępne do wprowadzenia.
Numer jeden, Holographic Med Bed, to łóżko diagnostyczne i lecznicze.

Po drugie, Łóżko Regeneracyjne współpracuje z Twoim DNA i komórkami macierzystymi, regenerując stare tkanki lub brakujące narządy.

Łóżko numer trzy to Łóżko Regresowo-Odmładzające. Pomagają one w odmłodzeniu komórek, oferując terapię regresji wieku, a także terapię, która pomaga tłumić niechcianą pamięć.

Jak można się już domyślić, technologie te nie powstały na Ziemi, ponieważ zostały przekazane waszym tajnym agencjom kosmicznym, dla dobra ludzkości. To był niefortunny wybór, że osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji moralnych zdecydowały się zachować tę technologię dla siebie. Z przyjemnością potwierdzamy, że ten błąd jest obecnie naprawiany, a odpowiednie osoby pracują obecnie za kulisami, aby zapewnić powszechne rozpowszechnienie tych technologii.

Wszystkie trzy łóżka działają na poziomie kwantowym, wykorzystując wibracje i częstotliwości, skanery 3-D i soczewki załamujące, a także chirurgicznie precyzyjne lasery do otwierania i zamykania ran.

Posiadają również wiele technologii diagnostycznych i monitorujących, które zapewniają lekarzowi pełne informacje zarówno podczas sesji diagnostycznych, jak i naprawczych.

Wykorzystując cząstki tachionów i energię plazmy, maszyna ta współpracuje z ludzkim naczyniem, zapewniając maksymalną naprawę przy minimalnej inwazji. Wszystkie trzy łóżka Med działają z podobnymi technologiami, zostały właśnie dostosowane do trzech różnych zastosowań i zabiegów.

Łóżko numer jeden … Holographic Med. Łóżka te mogą wykonywać na żywo skany ciała w celu diagnozy, a także leczyć wszelkie choroby ze znacznie większą dokładnością w znacznie krótszym czasie i przy znacznie mniejszej inwazji na ludzkie naczynie.

Te łóżka medyczne skanują każdą część twojego ciała w celu diagnozy i interpretacji, w tym skóry, mięśni, kości, narządów, gruczołów, sprawności neurologicznej i hormonalnej. Może również przeprowadzić analizę krwi i analizę DNA, która wyszukuje i jest w stanie skorygować wszelkie dziedziczne markery niektórych chorób, zapewniając szybką i bezbolesną analizę całego układu fizycznego. Każda potrzebna operacja zostanie wykonana natychmiast, w tym wyrostek robaczkowy, operacja serca i cesarskie cięcie.

Holograficzne łóżka medyczne są wyposażone w takie funkcje jak: szczelna, przezroczysta osłona operacyjna, która ogranicza zarazki i klaustrofobię; wygodne podpórki kończyn, środek znieczulający w płynie w sprayu, laserowe skalpele, laserowe lustra; funkcje życiowe zmysłowe i obrazowe; identyfikacja diagnostyczna i analityczna; i sterowane komputerowo ramiona chirurgiczne.

Te łóżka medyczne są zbudowane z bardzo zaawansowanej, ale ściśle ograniczonej sztucznej inteligencji, która potrzebuje połączenia z człowiekiem do pracy, jako środka zapobiegawczego zapewniającego koegzystencję w ramach współpracy.

Komputer używany do obsługi jest bardzo podobny do urządzenia do rezonansu magnetycznego, jednak zamiast pola magnetycznego i promieniowania te łóżka medyczne wykorzystują energię plazmatyczną do pracy z tobą na poziomie subatomowym i wibracyjnym. Ponieważ jest to wszechświat wibracyjny, a ty jesteś istotą wibracyjną, jest to bardzo homeopatyczne podejście do leczenia, które oferuje wiele korzyści z niewielkimi lub żadnymi skutkami ubocznymi … poza szokiem, zdumieniem i zachwytem!

Koniec z długim czasem oczekiwania, niekończącymi się testami lub wypróbowywaniem leków, które nie działają. Pożegnaj się z chemioterapią i pożegnaj ludzi umierających z powodu udaru i chorób serca.

Łóżko medyczne numer dwa … łóżko regeneracyjne … te łóżka będą szczególnie przydatne dla każdego, kto potrzebuje przeszczepu narządu, wymiany narządu, brakujących lub odciętych kończyn oraz przeszczepu skóry w przypadku oparzeń trzeciego stopnia.

Korzystając z technologii podobnej do pierwszych wspomnianych przez nas łóżek, łóżka te koncentrują się na bezpośredniej pracy z szablonami DNA przy użyciu pola harmonicznego rezonansu, które jest nadal obecne w pamięci komórkowej organizmu. Jak wielu z was wie, wasze ciało posiada pamięć komórkową, czego dowodem jest zespół „kończyny fantomowej”.

Te łóżka będą w stanie zmienić życie wielu, wielu ludzi, a zastosowań jest nieskończenie wiele … i to tylko po to, abyś zaczął … cały system opieki zdrowotnej wkrótce się zmieni i stanie się wsparciem zdrowotnym i system odmładzania. Czy jesteś podekscytowany, mój drogi?
Ostateczne łóżko medyczne dotyczy regresji wieku i pamięci. To łóżko pomoże ludziom, którzy cierpią z powodu traumatycznych wspomnień, PTSD i pomoże im uwolnić ich umysł od przerażającego montażu obrazów i serca z głębi rozpaczy.

[ Uwaga Kat: To jest Med Łóżko, które leczyło Żołnierzy, którzy doznali poważnej traumy po tym, co widzą, kiedy udają się do DUMB, aby uratować dzieci. Niewysłowione okropności i zepsucie.]

To łóżko pomoże Ci również przywrócić młodzieńczy wygląd i poczujesz napięcie skóry i mięśni oraz poprawi wszystkie zmysły, szczególnie w obszarze wzroku, słuchu i smaku. Pracując z własnymi szablonami DNA i wieloma ogniotrwałymi soczewkami, a także naturalnym zegarem wewnętrznym Twojego organizmu, jesteśmy w stanie wykonać te procedury bezboleśnie, z największymi korektami pochodzącymi z Twojego umysłu i serca, ponieważ czujesz się teraz tak fantastycznie!

Ponownie, łóżka te wykorzystują energię plazmatyczną, a nie materiały radioaktywne, skupiając się zamiast tego na rekalibracji i regeneracji, gdy tylko jest to możliwe. Umożliwia to użytkownikowi powrót do optymalnego zdrowia w bardzo krótkim czasie.
Pomyśl tylko, co ta technologia będzie oznaczać dla Ciebie, Twojej rodziny, Twoich przyjaciół… dla wszystkich dzieci, które właśnie uratowano z tuneli… . i dla każdej osoby niepotrzebnie cierpiącej na dające się naprawić schorzenia.

Tak więc, przygotujcie się, drodzy, bo zaraz zrobicie razem ten wspaniały skok milowy… wszystkie kraje, które podpisały umowę GESARA… która obejmuje do 205 krajów, skorzystają z tej możliwości.

Jeśli ta wiadomość Cię podnieca, podziel się nią z innymi podobnie myślącymi ludźmi … bo im bardziej musisz się na tym skupić, tym szybciej możemy wprowadzić ją do Twojej rzeczywistości.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na wysłuchanie tej wiadomości.

W Miłości i Świetle jestem KaiMeara, przemawiającym do was w imieniu Międzygalaktycznego Sojuszu Istot Światła.
Do następnego razu Namaste.
_____________________

Crystal Palace – Gilbert Williams

______________________________________________

Wypowiedz się