Największa zmiana technologiczna wszechczasów na Ziemi – jest teraz w drodze!

The Greatest Technology Shift on Planet Earth of all Time; is Now on the Way! || Mark Baughman
poniżej tłumaczenie


Największa w historii zmiana technologii na planecie Ziemia; jest teraz w drodze! || Mark Baughman
Czwartek, 26 listopada 2020 r

Jesteście świadkami narodzin nowego narodu i nowej ery na planecie Ziemi! || Mark Baughman

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/10/the-final-battle-between-light-and-dark.html

Największa zmiana technologiczna na Ziemi wszechczasów; jest teraz w drodze!

Co jeśli powiem ci, że wiele technologii w tak zwanych filmach science fiction i telewizji jest rzeczywistych i po prostu trzymanych z dala od głównej populacji dla zysku i kontroli?

Większość z was z łatwością uwierzy, że bogaty koleś wstrzymał wiele technologii dla zysku, aby jego machina pieniędzy działała. Można by także uwierzyć, że zrobiły to rządy w celu kontroli ludności. Przynajmniej można by uwierzyć, że dobre rządy robią to z tak zwanych powodów „bezpieczeństwa narodowego”.

W tym drugim przypadku ludzie z łatwością uwierzą w obecny paradygmat, że nowa broń, która ma taktyczną przewagę na polu bitwy lub nowa, jak „Stealth Aircraft”, była utrzymywana w tajemnicy ze względów „bezpieczeństwa narodowego”. Miałoby to sens, jeśli spojrzeć na liczbę konfliktów i wojen, w które była zaangażowana Ameryka, przez wiele z tych kiepskich wymówek, by wysłać naszych młodych mężczyzn i kobiety do walki.

„Wojna z faszyzmem”, taka jak nazistowskie Niemcy podczas I i II wojny światowej. „Wojna przeciwko komunizmowi” jak w Wietnamie i inne działania wojskowe. I największe wymuszone i niekończące się kłamstwo wojenne ostatniego stulecia; „Wojna z terroryzmem”.

Ameryka wydała sześć bilionów dolarów na niekończącą się wojnę „Phantom Terrorist” za następnym krzakiem lub rogiem! Wszystko zaczęło się od tego, że Bush, CIA i Mossad zaplanowali i przeprowadzili masowe wydarzenie pod fałszywą flagą, w którym eksplodowały bliźniacze wieże 9/11, a nie uderzyły ich samoloty. To był tylko CGI (obraz generowany komputerowo).

Miało to podsycić bardzo stare pożary „Wielkiej Wojny Krucjat”, które postawiły Kościół katolicki jako prowokatora do niewiarygodnych czterech wojen trwających 175 lat między chrześcijanami i muzułmanami w latach 1096-1271. Nic dziwnego, że nazwali to „ Średniowiecze”. Opinia publiczna kupiła kłamstwo z 11 września; hak, linka i ciężarek. Ja też przez jakiś czas. Prosimy o zbadanie tego, jeśli chcesz zobaczyć: https://en.wikipedia.org/wiki/9/11:_The_Big_Lie#

Odbyło się tylko jedenaście wojen oficjalnie ogłoszonych przez Kongres, ale dzięki nowszym przepisom prezydent może zaangażować wojska, prawie według własnego uznania, każdy z naszych amerykańskich prezydentów mógł rozkazać naszym wojsku wzięcie udziału w konfliktach we wrześniu 2014 r. Dowództwo brało udział w nie mniej niż 134 konfliktach na świecie w jednym czasie, pod administracją Obamy.

Z artykułu prasowego „The World” „Były to konflikty, które wywołały rozległe najazdy wojskowe, w tym ataki dronów, ale nie zostały oficjalnie ogłoszone”. Łatwo można zauważyć, że „Wojskowy Kompleks Przemysłowy”, zaplecze i opłacani politycy zarabiają pieniądze na utrzymaniu „machiny wojennej” i przepływu pieniędzy. Oczywiście jest to celem superbogatych iluminatów i ich bankierów, aby nadal drukować pieniądze w „ich imieniu”.

Dzięki tej pracy w tle, rząd Stanów Zjednoczonych ma ponad 6 000 tysięcy tajnych patentów pod nazwą „bezpieczeństwo narodowe”. Wszystkie zostaną wydane na całym świecie.Do diabła, niektóre z tych patentów, w które byłem zaangażowany, dotyczą urządzeń z czystą energią zwanych „energią punktu zerowego” i mogą dostarczać czystą i przenośną energię do domu za pomocą urządzenia nie większego niż duży osuszacz. Jestem inżynierem i zbudowałem prototyp.

Większość technologii NIGDY nie powinna być klasyfikowana i trzymana z dala od ogółu społeczeństwa. Chodziło o kontrolę i chciwość; sprawa bardzo prosta. Zamierzamy ogromnie zmienić sposób, w jaki robimy rzeczy. Moim zadaniem jest wprowadzenie tej technologii na otwarty rynek w nadchodzącym „nowym paradygmacie” technologii open source, aby rozwijać ludzkość. Nie dotyczy to tylko portfeli kilku osób.

Moja grupa humanitarna podzieli się tym ze wszystkimi niewielkimi kosztami. Nie wolno nam osiągać zysków. Te grupy projektowe w pozytywny sposób dotkną wszystkich na planecie i zostaną udostępnione wszystkim ludziom we wszystkich krajach.

Zamierzamy awansować „Ludzkość do cywilizacji Star Trek”. Czy to brzmi zbyt ambitnie czy trochę szalenie? Założę mój mały szalony blaszany kapelusz i wyjaśnię, co będziemy robić przez następne dwadzieścia lat.

Pozwólcie, że zabiorę was na ścieżkę 145-letniego przemysłu samochodowego z silnikiem spalinowym zapoczątkowanym w 1885 roku. Pierwszy silnik tego typu odniósł komercyjny sukces w 1860 roku. Większość silników ma tylko 20% sprawność cieplną, ale może być 50%, ale to rzadkie. Oznacza to, że ten silnik NIE jest bardzo dobrą wydajną lub czystą technologią. Powoduje to powstawanie wielu zanieczyszczeń z niespalonego paliwa, takich jak tlenek węgla, węglowodory i tlenki azotu. Jak, do diabła, nadal korzystamy z tej technologii przez tak długi czas?

Cóż, tak jak to się zaczęło, bankierzy i elita chcieli czegoś, co stworzy biznes dla zysku. Chcieli powtarzającego się rachunku dla klienta, podpowiedź: benzyna. To nie różni się od rachunku za kabel lub rachunek za prąd.

Wykorzystajmy te pochłaniające gaz samochody i ciężarówki na stałe, aby generować zyski. Henry Ford stworzył najpopularniejszy Model „T” i opłacalny w zakupie, ale dostał 21 mil na galon. Dziś przeciętny samochód dostaje 24,9 mil na galon.

Co jest nie tak z tą 145-letnią branżą? Prawdziwa innowacja, ale przemysł jest tak naprawdę „kontrolowaną maszyną do robienia pieniędzy” dla elit i karteli naftowych. Z historii, było wiele wczesnych modeli elektrycznych, ale ludzie z dużymi pieniędzmi nie chcieli, aby było to było masowo produkowane.

Obecnie Volkswagen wyprodukował samochód zbliżający się do 280 MPG, który jest „zakazany” w Stanach Zjednoczonych. Oto „Volkswagen XL1 to 1-litrowy silnik wysokoprężny z 240 do 280 MPG”. Tylko 250 było produkowanych w 2014 roku i sprzedawanych tylko w Europie. To jest prawdziwe i nie sprzedawane w USA. Mam źródła, które podają, że na początku lat 70-tych inżynierowie osiągnęli blisko 90 MPG, ale nie zostali publicznie udostępnieni.

Teraz jedno z najważniejszych ukrytych wydarzeń w przemyśle samochodowym. Wodór był poszukiwany przez wiele firm. GM (General Motors) w Ameryce było naprawdę gorąco na tropie znalezienia tego rozwiązania i włożyli pieniądze tam, gdzie ich usta, z 1 miliardem dolarów w latach 80-tych. Po tylu latach po prostu się zatrzymał i NIGDY nie wyprodukował gotowego produktu na rynek.

Dlaczego GM miałby to zrobić? Zostały one stłumione i NIE pozwolono im wejść na rynek. Wielu krytyków tej technologii twierdzi, że trudno byłoby mieć stacje paliw wodorowych. Ale nie mówią wam, że „rozszczepianie” cząsteczek wody w celu wytworzenia paliwa wodorowego nie jest kosztowne. Możesz podzielić wodę na pokładzie swojego samochodu.

Widzisz, że ktoś w ich przydomowym garażu wymyślił, jak przystosować wszystkie silniki spalinowe do paliwa wodorowego i wyprodukować je na pokładzie. To był Stanley Meyer. Wygląda na to, że wymyślił sposób na dostosowanie tego do twojego garażu! To właśnie osiągnął Stanley Meyer wiele lat temu swoim własnym buggy wydmowym zbudowanym w garażu, który pływał od wybrzeża do wybrzeża na 21 galonach wody.

Mówiąc prościej; wodór nie jest tak drogi ani trudny do wytworzenia. Na to nie pozwalają „wielkie koncerny naftowe”.

Obecna manipulacja z zakładu wykazała, że ​​wodór kosztowałby więcej, aby podzielić wodę i stacje magazynowe w całym kraju, koszt byłby wyższy niż posiadanie obecnej benzyny, którą mają teraz! Na podstawie moich wewnętrznych informacji nawet General Motors wymyślił, jak „rozdzielać wodę” na pokładzie pojazdu.

Ale nasz mechanik z podwórka, Stanley Meyer złożył wniosek i otrzymał patent na swój wynalazek. Chciał zmniejszyć zależność od ropy naftowej i paliw kopalnych. Meyer powiedział: „Stało się konieczne, abyśmy spróbowali wprowadzić alternatywne źródło paliwa i zrobić to bardzo szybko”. Został zamordowany 21 marca 1998 r. Z moich źródeł zaoferowano mu miliard dolarów za technologię i odmówił jej przyjęcia, wkrótce potem był martwy. Jego historia:https://mysteriousfacts.com/mysterious-death-of-stanley-meyer/ .

Aby wyjaśnić nieco dokładniej działanie technologii, jeśli woda zostanie podzielona, ​​nadal musimy wyprodukować cząsteczkę H2 o określonej wielkości mikronów, aby działała. Samo rozdzielenie H2O nie jest trudne, ale samo zrobienie tego, nie przezwycięży bardzo słabej sprawności silnika spalinowego, wewnętrznego spalania od 20 do 25%.

Musimy wyprodukować specjalną cząsteczkę H2. Następnie potrzebujemy napięcia specjalnych świec zapłonowych do około 150 kilowoltów. Następnie tworzymy „grzmot” wewnątrz komory spalania, aby wywołać eksplozję nadmiernej jedności, aby przezwyciężyć to źle zaprojektowane źródło zasilania.

Naprawdę, za pomocą pioruna możemy uzyskać do 500% więcej niż to, co włożyliśmy. Jedność definiuje się jako wydobycie więcej niż włożysz do systemu.To święty Graal inżyniera! W tej konstrukcji wszystkie elementy są spalane w komorze spalania, a ze spalin wydobywa się tylko woda. Tak, Stanley Meyer wymyślił to w swoim garażu na tyłach domu.

Nie rozpaczaj za poświęceniem Stanleya Meyera, ta technologia ma inne patenty, a firmy stworzyły bardzo podobną technologię. Działa bardzo dobrze! Obecne samochody możemy zaadaptować za około 3000 dolarów.

Dowiedziałem się również, że Hummer wypuści wersję H4 w 2022 r. Z 11500 funtów momentu obrotowego na koła, podczas gdy silnik wysokoprężny GMC na rok 2020 wytwarza 910 funtów momentu obrotowego na stopę. GM jest właścicielem Hummer Motors. Nowo zaprojektowany H4 jest elektryczny i osiąga prędkość od 0 do 60 mil na godzinę w trzy sekundy!

Wow, wiemy, że silniki wysokoprężne w pociągach pracują nad wytwarzaniem energii elektrycznej, a wtedy bardzo mocne silniki elektryczne dostarczają moc pociągu i zwiększony moment obrotowy na koła.

Przechodzimy do silników elektrycznych, które mają dwadzieścia dwie części ruchome, podczas gdy silnik spalinowy ma ponad 22 000 części ruchomych. Jak myślisz, które byłyby bardziej niezawodne w perspektywie długoterminowej? Silniki elektryczne również mają dużo większy moment obrotowy. Widzicie, dowiedziałem się, że przemysł ma nową technologię H4 od wielu lat, jeśli nie dziesięcioleci, te iluminackie dranie!

Z moich źródeł wynika, że ​​w nowo zaproponowanym paradygmacie czystych technologii benzyna będzie „zakazana”, a samochody elektryczne i wodorowe będą rządzić. Ale chwileczkę, a co z latającymi samochodami lub statkami antygrawitacyjnymi?

Dobre pytanie, moi głodni technologii przyjaciele, zamierzamy wyprodukować najwspanialszą technologię i niewiarygodną technologię. Nie damy się stłumić bankierom i elicie kontrolującej. Potężny Sojusz zabierze ich do ładnej małej celi lub gorzej.

Większość nowych technologii wywodzi się ze stosunkowo nowszej idei zwanej fizyką kwantową. To jest badanie tego, co dzieje się między cząsteczkami. Aby to wyjaśnić, fizyka kwantowa to naturalne sekrety przestrzeni między atomami i wyjaśnia naturę i zachowanie materii i energii na poziomie atomowym i subatomowym.

Nawet przy użyciu mikroskopu elektronowego nie możemy zobaczyć tych małych wydarzeń ani tak zwanych cząstek. Ale dzięki eksperymentom nauczyliśmy się, że one istnieją i to jest droga do wielkich postępów technologicznych w naukach humanistycznych, aby produkować kolejny poziom wspaniałych produktów.

Zobacz poniżej, nawet Albert Einstein nie mógł uwierzyć, że istnieje coś „między cząsteczkami”. Ta idea i że ludzkość nie może poruszać się szybciej niż „prędkość światła”, o której myślał Einstein, i po prostu NIE jest prawdą.

Proszę spojrzeć na Patent USA, statek wykorzystujący promienniki mikrofalowe na poszyciu statku, aby osiągnąć bezwładną redukcję masy, aby umożliwić mu prześlizgiwanie się z ekstremalną prędkością w królestwie kwantowym, zamiast normalnej przestrzeni. US10144532B2 Navy, patent dr Paisa.

Te idee ograniczały umysły ludzkości i badaczy. Stworzyły pułap lub pudełko myśli, które utrudniały tworzenie nowych produktów. Ale słynna formuła E = MC do kwadratu Einsteina jest wyraźnie poprawna i od teraz wiemy, że nie ma prawdziwej materii, prawie cała energia na poziomie 99,999% wibruje z określoną częstotliwością i jest inteligentna.

Widzicie, zostało to udowodnione przez wielu fizyków w ramach nowszych badań sfery kwantowej. Jednym z produktów, który będzie produkowany masowo, jest czyste źródło zasilania dla każdego domu; mały i kompaktowy generator. Nie będzie trzeba płacić miesięcznej opłaty za energię. To urządzenie z energią punktu zerowego usuwa niezbędne pierwiastki z powietrza, z Królestwa Kwantowego. Widzisz, energia punktu zerowego jest najniższą możliwą energią, niż mechanika kwantowa w systemie fizycznym może mieć i jest energią stanu podstawowego !! Energia punktu zerowego to energia, która pozostaje, gdy cała inna energia zostanie usunięta z systemu !!

Wróćmy do latających samochodów lub pojazdów antygrawitacyjnych, jak wspomniano powyżej. Tak, marynarka wojenna i siły powietrzne miały konkurencyjne programy dotyczące podróży kosmicznych i prędkości szybszych od światła. Tak, istniały SSP (tajne programy kosmiczne), które były silnie podzielone, aby zachować je w tajemnicy.

W końcu mamy „Siłę Kosmiczną” wyprodukowaną przez prezydenta Trumpa, aby naprawdę ujawnić w otwartym świetle tę starą technologię, która naprawdę zaczęła się w Ameryce pod koniec lat czterdziestych XX wieku. Klejnot koronny TR3A został po raz pierwszy oblatany w 1981 roku, a teraz Siły Kosmiczne używają TR3C, wysoce elektrolizowanego statku z urządzeniem zasilającym energię punktu zerowego. Zobacz zdjęcie Zdjęcie TR3C.

MFD (Magnetic Field Disruptor) generuje magnetyczne pole wirowe, które neutralizuje działanie grawitacji o 89 procent !! To nie jest antygrawitacja, ponieważ antygrawitacja zapewnia siłę odpychania, którą można wykorzystać do napędu. Zmniejszyło to również siły „G” lub siły grawitacji okupantów o 89%. Silniki rakietowe o zmiennym wektorze zapewniają ciąg z paliw wodorowych, tlenowych lub metanowych, których wlot / wydech jest również „wektorem kierunkowym” z ładunkiem statycznym. W centrum obrazu pomarańczowa poświata to MFD. Prędkości od 4000 do 5000 MPH w atmosferze i powyżej 28000 MPH poza atmosferą. Ciekawe, dlaczego wahadłowiec został zatrzymany, cóż, wojsko miało TR3C do obsługi / wystrzeliwania satelitów i udania się w dowolne miejsce w Układzie Słonecznym, ale w rzeczywistości były to tylko „statki zwiadowcze”.

Wszystko to było trzymane w ścisłej tajemnicy, a technologia antygrawitacyjna była nawet powyżej tajnego poziomu projektu Manhattan czy projektu bomby atomowej w latach czterdziestych XX wieku. Jako ojciec Stealth Aircraft, Ben Rich był dyrektorem i inżynierem w słynnej firmie Lockheed Martin Skunk Works w Kalifornii w latach 1975–1991. Publicznie przedstawił wiele cytatów: i chciał, żeby prawda się wydostała, a jeden z nich brzmiał: „Mamy środki, by podróżować między gwiazdami, ale te technologie są zamknięte w czarnych projektach, a wydostanie ich na korzyść ludzkości wymagałoby aktu Bożego. Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, już wiemy, jak to zrobić ”, 1991.

Większość z nich musi naprawdę zrozumieć, że prawdziwa prawda o pochodzeniu „teorii spiskowej” została naprawdę wymyślona przez grupę kontrwywiadu CIA lub armii amerykańskiej. Powodem było to, że w latach pięćdziesiątych w Ameryce miało miejsce wiele obserwacji UFO i nie bez powodu.

Jako jeden z wielkich badaczy i zbieraczy bezpośredniej wiedzy z doświadczonych i wiarygodnych źródeł wojskowych, która obecnie liczy ponad 1200 sygnalistów w rządowych czarnych projektach; Dr Steven Greer MD napisał książki, prowadził seminaria, organizował spotkania, a nawet wyprodukował książkę i film zatytułowany „Unacknowledged” o UFO i ukrywaniu kontaktów z kosmitami.

Tak, to on jest zaangażowany od ponad 30 lat i ukuł go jako „Największy sekret świata”. Sekretem jest „kontakt z obcymi”, o którym rząd amerykański wiedział od 1941 roku. Istnieją przytłaczające dowody na tę jednoznaczną prawdę.

Myślę, że są dwa najlepsze przykłady. Wracamy do słynnej katastrofy w Roswell w 1947 roku. Prawdziwy problem polega na tym, że prawdę powiedział pierwszego dnia dowódca bazy wojskowej w pobliżu miejsca katastrofy wydając „komunikat prasowy”, z którego wynikało, że ​​prawdopodobnie była to technologia obca i „nieznanego pochodzenia”!

Ale kiedy tego samego dnia najwyższy przywódca dotarł do informacji, wszystko się zmieniło, przyszły rozkazy, aby zmienić komunikat prasowy w katastrofę, jako zwykły „balon pogodowy”. To dlatego tak wielu ludzi NIE wierzy w nic, co wojsko mówi o Roswell i nie bez powodu.

Było wielu wojskowych i niewojskowych, którzy stwierdzili, że to prawda. Drugi wypadek miał miejsce 17 kwietnia 1897 roku w pobliżu Aurory, Teksas na farmie lokalnego sędziego Proctora obcy statek, który zderzył się z jego wiatrakiem i zbiornikiem na wodę. Było to omawiane w wielu teksaskich gazetach, a ŻADNY stan wojskowy ani [D] eep State nie ukrywał prawdziwej historii. Cytat z gazet: „Pilotowi, który nie był mieszkańcem tego świata, zapewniono chrześcijański pogrzeb na cmentarzu Aurora”. Pochowali także pozostałości radioaktywnego statku kosmicznego. Zobacz historię: https://www.historyandheadlines.com/april-17-1897-ufo-crashes-aurora-texas-alien-buried-christian-rites/

Dlaczego ci to mówię? Cóż, wielką tajemnicą było to, że od lat czterdziestych XX wieku istniał na całym świecie potworny „Race for Alien Technology”, prowadzony przez rządy, które o tym wiedziały. Wielu przywódców bało się i zachowywało tajemnicę.

Ale prawdziwym powodem, dla którego trzymano to w tajemnicy, były: władza, pieniądze, kontrola i chciwość. Elity chciały rozpowszechniać technologię i zachować dla siebie to, co najlepsze.

Wiele osób, które wiedzą, że mamy 80-100 lat do tyłu i zgadzam się z tym. Widzisz, epoka komputerów i cały postęp technologiczny w ciągu ostatnich 70 lat był spowodowany inżynierią wsteczną katastrofy technologii obcych statków. Proszę, zbadaj sam siebie. Zacząłbym od książki „The Day After Roswell” autorstwa płk. Philipa J. Corso, moich książek; „Greatest Transition in Human History”, a wkrótce zostanie wydany „Civilization of the Universe”. Polecam dr Stevena Greera MD

Podstawowy tranzystor i układ scalony zostały poddane inżynierii wstecznej, aby przyspieszyć rozwój rasy ludzkiej. Widzisz, ludzie opracowali lampę próżniową, aby wzmocnić / lub użyć elektronicznego przełącznika. Koncepcja tranzystora była skrajnie inną konstrukcją; że przejście na obwody półprzewodnikowe w krótkim czasie było niemożliwe w ramach czasowych rozwoju. Wielu też wyznało prawdę.

Następną technologią, o której będę mówić, jest Food-Replicator, dzięki któremu można zrobić jedzenie z „energii plazmowej” tak jak w programach „Star Trek”. To jest prawdziwe, jak to się działo i dzieje się teraz w przestrzeni kosmicznej. Nie jest łatwo uprawiać żywność na międzygwiezdnym statku kosmicznym z SSP (Secret Space Program). Widzieć zdjęcie;

Teraz „klejnotem koronnym” nowej technologii jest tzw. Med-Bed, zwane także Niebiańskimi Komnatami lub Kokonami. Są naprawdę trzy poziomy.

Najwyższy poziom, Niebiańskie Komory, mogą wyleczyć lub naprawić wszystko, nawet wymianę narządu ręki lub nogi, z oryginalną formą DNA / RNA z energii plazmy zamkniętej w polu tachionowym. Zaawansowane kapsułki medyczne są wyposażone w technologię mikro lasera i wiele soczewek ogniotrwałych, które mogą manipulować naturalnym chronometrem organizmu i wykonywać procedury regresji wieku poprzez modyfikację DNA. Tak, bardzo zaawansowana technologia i odwrócona inżynieria kosmitów. Nazywa się to ponownym atomizacją.

Holographic Med-Beds to anatomiczna soczewka skanująca 3D i technologia laserowa, która pozwala na pełną diagnostykę wszystkich układów organizmu, w tym czynników neurologicznych, leczenie infekcji poprzez zastrzyki skoncentrowanych antybiotyków, detoksykację organizmu w celu leczenia chorób takich jak rak, rana podstawowa lub zaawansowana naprawa, regeneracja kończyn poprzez odbudowę komórkowego DNA i usuwanie blizn. Można wykonać inne zabiegi, takie jak wycięcie wyrostka robaczkowego, ablacja laparoskopowa i cięcie cesarskie.

Trzeci typ to zaawansowane holograficzne oprogramowanie superkomputerowe, które może tworzyć różnego rodzaju engramy pamięciowe, które można odcisnąć w mózgach ludzi za pomocą wizualnych obrazów widma światła, aby stworzyć fałszywe lub zmienione wspomnienia ekranowe lub nauczyć się nowych rzeczy.

Zanim będziemy zbyt podekscytowani, w tej chwili na planecie nie ma niczego dla ludzi. Tak, programy SSP używają ich w kosmosie i na Marsie lub Księżycu, ale będziemy musieli uzyskać doskonałe modele do inżynierii wstecznej i przetestować je. Następnie w końcu wyprodukować je masowo. To zajmie trochę czasu, może półtora roku, zanim wielu zacznie pomagać wszystkim .

Planujemy nie obciążać ludzi tą niesamowitą technologią. Ale zanim będziesz mógł użyć jednego z nich, trzeba będzie sprawdzić i nauczyć się nowych nawyków, a nie prawdziwej kontroli.

Nie chcemy dawać nowego ciała narkomanowi lub alkoholikowi, jeśli znowu zrobią to samo. To jest dla wszystkich na planecie, bez względu na to, czy są bogaci, czy biedni, i najpierw dla tych, którzy są w wielkiej potrzebie. To właśnie zamierzamy zrobić; NIE chodzi o pieniądze, władzę czy chciwość. Właśnie tego potrzeba na tej planecie, aby naprawdę zmienić sytuację. Z przyjemnością dokonamy poważnych zmian w życiu ludzi, to nasza jedyna wielka nagroda.

Z jednym z ostatnich rzekomych tajnych wtajemniczonych w kosmiczne programy, bez nazwisk, ale w trakcie rozmowy, z „Stillness in the Storm”:

„Mówi o wysoce zaawansowanych technologiach poza światem, takich jak komory lecznicze tachionów, technologia portalowa, łóżka wskrzeszające, replikatory i pigułki odmładzające , nie jest pierwszą ani ostatnią osobą, która omawia te ukryte opatentowane technologie. Te zmieniające życie wynalazki są dosłownie spoza tego świata i obejmują zdolność nie tylko odradzania brakujących kończyn i leczenia chorób, ale także odmładzania atomów i komórek w ciele, a także odwracania procesu starzenia. „

Wnioski

Musimy być Sherlockiem Holmesem! Dlatego z biegiem czasu musimy zagłębiać się w dowody.

Musimy powiedzieć: jakie wielkie tajemnice się szykują?

Musimy rozeznać, jakie informacje są prawdą, a co propagandą.

Wiemy, że media głównego nurtu są w ekstremalny sposób kontrolowane przez elitę, aby wypełnić swoje portfele. Mają to by mieć władzę nad nami wszystkimi.

Ponieważ ludzkość została odseparowana nawet w tej galaktyce. W tej chwili wielu nie zna prawdy, ale ona nadchodzi. Byliśmy kontrolowani i okłamywani przez iluminatów.

Wielu, którzy są przytomni lub częściowo przebudzeni, na razie wciąż musimy przeprowadzić nasze badania. Ścieżka do oświecenia to myślenie krytyczne.

Ścieżka prawdy to dzielenie się informacjami na całym świecie i prowadzenie naszych badań. Internet był narzędziem do obalenia dawnych potęg, aby oddać władzę ludziom i naprawdę poznać prawdę.

Spójrz na informacje C19 dotyczące ograniczeń w naszym życiu osobistym. Pozwoliło to wielu ludziom obudzić się na prawie całą korupcję rządu i totalitarną kontrolę.

Spójrz, co naprawdę zrobił prezydent Trump: pozwólcie państwu [D] eep wykopać dziurę tak wielką z oszustwami wyborczymi, że wszyscy pójdą do więzienia i zostaną usunięci. To największe żądło w historii Ameryki.

Pozwoli to wielu dostrzec tę wielką zmianę, która będzie wynikać z obu tych oszustw i przestępstw. To zakończy główne media, jakie znamy.

Dlaczego miałbyś tracić czas na kłamstwa?

Bo ludzie zdadzą sobie sprawę ze „swojej władzy” i NIE pozwolą tym oszukańczym rządom i ludziom na posiadanie jakiejkolwiek władzy w przyszłości. Bo ludzie zrobili swoje badania i obudzili się!

Myślenie krytyczne jest bowiem mantrą świadomości! Myślenie o sobie i kierowanie sobą to prawdziwa świadomość.

Nigdy więcej nie będziemy prowadzeni przez skorumpowanych przywódców i kłamców.

Będziemy mieli prawdziwą „wolność ludu” i „przez lud” . Niech wolność zapanuje dla wszystkich ludzi na Ziemi!

Prawda cię wyzwoli!

Opublikowano za: https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/11/the-greatest-technology-shift-on-planet.html

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tej problematyki polecamy następujące artykuły:

Gdzie, u licha, jest ta darmowa energia?
Nowoczesne technologie (free energia) – przegląd encyklopedyczny
ZADZIWIAJĄCY MAGNETYCZNY SILNIK KOHEI MINATO
Ogniwa paliwowe (fuel cells)
O silniku molekularnym Potapowa – Schaubergera
Nikola Tesla Gospodarz Świata
Udostępnienie światu niezwykłych technologii przez Fundację Keshe

Comments

 1. privatus says:

  Jednym z problemów dla wielkiej finansjery jest wolny czas ludzi, którzy mogliby zaangażować się w działania na rzecz ludzkości. Stąd działania w kierunku ograniczania wolnego czasu, np. podwyższanie wieku emerytalnego itd. Podrzucanie ludziom różnych wyssanych z palca bredni, jak ten artykuł, jest jednym ze sposobów „zagospodarowywania” tego wolnego czasu.

 2. adamd says:

  quote;
  „Nie chcemy dawać nowego ciała narkomanowi lub alkoholikowi, jeśli znowu zrobią to samo. To jest dla wszystkich na planecie, bez względu na to, czy są bogaci, czy biedni, i najpierw dla tych, którzy są w wielkiej potrzebie. To właśnie zamierzamy zrobić; NIE chodzi o pieniądze, władzę czy chciwość. Właśnie tego potrzeba na tej planecie, aby naprawdę zmienić sytuację. Z przyjemnością dokonamy poważnych zmian w życiu ludzi, to nasza jedyna wielka nagroda.”
  …….
  No tak.. jak uważnie przeczytać ww. tekst to są są to tzw. „obiecanki macanki”.
  Altruiści do sześcianu! Nie chcemy!! MY!
  Czyli depopulacja jest błogosławieństwiem, ba, nawet k0niecznością!
  Śmieci trzeba zutylizować ! Jest jedno ale, kto zakwalifikowany będzie jako śmieć?
  A tak nawiasem, wszystko zostało opisane w literaturze tzw. SF od początków jej narodzin, czyli od Biblii i innych ksiąg świętych.
  Wszystko opisano! Autorzy SF nie byli ludźmi po wykształceniu podstawowym. Obecnie podstawówką są STUDIA a dawna sześciolatka jest równoważna z powszechnym obecnie licencjatem… „Limes Inferior” Janusz Zajdel.
  Nawiedzony ci ON był przez extraterestial ? A może wzorem kapłanów ćpał halucynogenne grzybki? Wszyscy autorzy SF byli z najwyższej półki intelektualnej i mieli dostęp do wiedzy o której nam się nie śniło. Dzielili się tą wiedzą…
  Po latach SF straciło popularność, na korzyść Fantazy, bliższej bajkom zasłyszanym w dzieciństwie.
  Osobiście, do dziś lubię jak ktoś umawia się ze mną na rurki z kremem.. oczywiście jutro… bo dziś jest trochę roboty do zakończenia…

 3. adamd says:

  Technologia i umysł….
  https://d3konspiracja.neon24.pl/post/159913,podprogowe-techniki-prezentacji
  Dźwięki zwane muzyką też działają podprogowo…

Wypowiedz się