O „utytłanych” znachorach medycznych w mendiach i gotowaniu żaby !!!

O schizofrenii medyczno-farmaceutycznej, finansowaniu służby zdrowia i aberracji związanej z epidemią koronowirusa w Polsce, mówi dr Jerzy Jaśkowski. Syndrom gotowanej żaby polega na tym, zgodnie z przeprowadzonym eksperymentem, że jak żabę gotowano wolno, stopień po stopniu, to nie zauważyła kiedy się ugotowała, natomiast jak żabę, czyli Polaków, gotuje się coraz szybciej, to widzą, że parzy i coraz bardziej trzeźwo oceniają, co z nimi się w Polsce robi.

Redakcja KIP

 

Świat jest inny odc. 124 – Gotowanie ŻABY

Wybrane komentarze

Regina Pogrzebska

Robienie testów na tego świrusa ma znaczenie dla tych, co maja już na niego szczepionkę 😏

Dziadek Tymo

A co we Włoszech, co podają, jak sie do tego odnieść? Podobno większość seniorów była szczepiona? Pytam jako statystyczny Kowalski nie mam wiedzy

Regina Pogrzebska

Dziadek Tymo czytałam artykuł, w którym twierdzi się, ze faktycznie był program powszechnego szczepienia, zwłaszcza starszych. Jeśli to prawda, to niestety, ale ludziom osłabili tymi szczepieniami naturalny system immunologiczny, dlatego jest tam tak wiele zachorowań. Do tego wszechobecne w tym regionie maszty 5G i wirus zbiera żniwo 😏 Trzeba wziąć tez pod uwagę fakt, ze większość przypadków śmiertelnych, to ludzie w starszym wieku i schorowani, a powodem śmierci tych osób nie był wirus, tylko choroby współistniejące. Już nawet włoscy lekarze zaczynają głośno o tym mówić, niestety w mediach głównego nurtu takie osoby nie są w ogóle dopuszczane do głosu, bo wyszło by na to, ze ta pandemia, to zwykła ściema

Adam Asłan

Randap był na liście środków bojowych w Wietnamie, podczas operacji amerykańskiej w latach 70.0pryskiwali nim lasy, puszcze żeby Wietnamczycy nie mieli gdzie się chować.

FL Aria

Duże filmy zarabiają a małe pozamykali. Czyli bogaty ma być bogatszy; średni biedny a my znamię bestii i do roboty. Tak to widzę

mania dania

@Eryk Klarek Mam mały problem, wokół siebie ( nie rodziny – ta jest swiadoma) nie widzę osób, które zdają sobie sprawę z tego, że to polityka i to ta wielka. Boją się i to wręcz panicznie. Zrozumieją? Nie, bo telewizorów i różnych tych nadajników nie wyłączą. A ilu z nich jest w stanie wysłuchać i zrozumieć tego wspaniałego lekarza starej daty, ale z pięknym młodym umysłem? Patrzę na wyświetlenia i… boję się. To budzenie to będzie dłuuugi proces.

RoballGB

Celem tego działanie jest wywołanie kryzysu gospodarczego – virus to tylko przykrywka

MichaelFromDublin 1 dzień temu (edytowany)

Dokładnie, ponoć najczęściej sprawcą jest ten kto najbardziej na tym zyskuje…. a kto najwięcej na tym obecnie zyskuje to już widać. Pozostali wypłyną na wierzch już niedługo, popatrzmy, poobserwujmy, pomyślmy.

Dawid Pawlikowski 4 godziny temu

Jak ktoś organizuje taki ogólnoświatowy teatrzyk to chce osiągnąć wiele celów za jednym uderzeniem, min. ograniczenie praw wolności przez nowe ustawy, zarobienie miliardów na kontrolowanym kryzysie, wprowadzenie obowiązkowych szczepień nie tylko dzieci za nasze pieniądze, testowanie zachowań społeczeństwa, zastosowanie doktryny strachu, aby społeczeństwo zgodziło się na nowe niekorzystne rozwiązania, test 5G, który możliwy jest tylko pod osłoną fałszywej epidemii, upadek zaufania do dotychczasowych walut w celu wprowadzenia waluty globalnej, ograniczenie liczby starszych ludzi, którzy obciążają system ekonomiczny, ograniczenie liczby ludzi przez powodujące niepłodność przymusowe szczepienia, przejęcie upadających firm przez wielkie korporacje itd.

monika lojewska

Największa na świecie zorganizowana grupa przestępcza to WHO

Regina Pogrzebska

monika lojewska oj, odrzuciłabym jeszcze kilka takich tworów do kolekcji, np. ONZ

Krystyna Sobon

@Regina Pogrzebska I „”bank światowy”

Regina Pogrzebska

Krystyna Sobon i Unia Europejska itd. itp…

Adam Asłan

Randap był na liście środków bojowych w Wietnamie, podczas operacji amerykańskiej wlatach 70.0pryskiwali nim lasy, puszcze żeby Wietnamczycy nie mieli gdzie się chować.

Halina Gozdziak

Napisz proszę do maciak bo stałe karze siedzieć w domu i gada o jakichś badaniach a ludzie tego słuchają i chyba się boją bo siedzą a jak przyjdzie głód z tego siedzenia to co zaczną biegać i szukać jedzenia i nikt się wirusem przejmował nie będzie to chyba będzie groźniejsze niż ten wirus HPV

Tomas

Panie doktorze My się już gospodarczo nie podniesiemy ,a nieudolność tej „fłacy”będzie usprawiedliwiona, ponieważ ciemnogród wszystko kupi ,bo oni z walą to na tego świrusa-wirusa. Mądrego miło posłuchać Pozdrawiam

kosmos

Gdybym był proboszczem na mojej Mszy Świętej ludzie oglądali by Pana dr Jaśkowskiego i modlili by się o jego zdrowie!!!!!!

Zofia Czarnecka

Lekarze zatrudnieni na etatach administracyjnych powinni być wysłani na linię pierwszego frontu walki z wirusem zamiast propagować powszechnie znane prawdy w stylu podstawowych zasad higienicznych człowieka cywilizowanego.

Piotr Warmia

Już w radio gadają że sklepy nie chcą przyjmować gotówki! Zniewolenie pełną parą ruszyło.

Tonto Bugsy M.

Szanowny Panie Doktorze Jaśkowski! Jest Pan nam bardzo ważny i pomocny, a tym bardziej w tym zakłamym zidiotyzowanym czasie z dyletantami w mediach głównego ścieku. Serdeczne dzięki za Pana odwagę mówienia do nas!!! Aleksandra

Arson

Obnaża Pan tych tumanów z poradni. Panów i Panie zajętych ciągłymi szkoleniami na Teneryfie jak to wypisywać recepty i kasować prowizję od BIG PHARMY.

ella stange

100% racji, ja się czegoś innego uczyłam w szkole, a teraz jak słucham co mówią na temat grypy to włosy dęba stają, dobrze, że nie mam tv, bo bym osiwiała. Przypominam o zwykłych bańkach lekarskich, które przy przeziębieniach czynią cuda.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

@Yana O Nie znam lekarza, który mówiłby, że bańki są zawsze 100% nieskuteczne. Bańki rozgrzewają, rozszerzają naczynia krwionośne i zmuszają organizm do obrony. Problem w tym, że nie każdego patogena w każdym stadium choroby u każdego pacjenta da się zwalczyć samymi bańkami. Niemniej przy wielu wirusach przeziębieniowych u osób o zdrowym sercu mocne wygrzanie się przynosi bardzo dobre efekty. Jeśli chodzi o przeziębienia, czy grypę, to dobry średniowieczny lekarz mógł rzeczywiście lepiej wyleczyć, niż dzisiejszy, na kilku posadach, któremu firmy farmaceutyczne fundują podarki lub wczasy w zamian za sprzedaż leków. Tym bardziej, że czym innym jest zmniejszenie gorączki, bólu, polepszenie samopoczucia czy nawet stanu zapalnego, a czym innym eliminacja wirusów.

Jaca 75

DMSO jest naturalnym środkiem przeciwzapalnym wg. badań przeprowadzonych przez doktora Hartmunt P.

Tadek Sobkowiak 1 dzień temu

Piękne słowa-,,ktoś musi wziąć odpowiedzialność za decyzje jakich dokonuje”szkoda że zostają w sferze marzeń. Wróciliśmy do czasów kiedy to ksiądz, dziedzic,lekarz i aptekarz rządzili w małomiasteczkowych społecznościach i dorabiali się majątków żerując na ludzkiej niemożności i braku świadomości .Ludzie jak się nie obudzą i nie zaczną dokonywać odpowiedzialnych wyborów to,, teatrum rządzących ” (politycy wszystkich opcji)puszczą nas boso z kredytem na pokolenia zadłużając Polaków. Dla nich liczy się bycie przy korycie za wszelką cenę, nawet po trupach .Trzeba więcej aktywności na wszystkich szczeblach społecznych by wypracować prawo gdzie rządzenie będzie służyć ludziom a nie na odwrót. Są tacy co mówią że nie da się nic z tym zrobić bo ci przy korycie są za mocni -coś w tym jest. Myślę że nie można się poddawać i oddawać władzy by ktoś ją wykorzystywał dla swoich celów. Ludzie muszą ruszyć się i zadbać o coś takiego jak społeczne aspekty celem poprawy życia -nikt tak nie zatroszczy się o ludzi jak oni sami,dlatego trzeba uczestnictwa w życiu politycznym . Żeby to zrealizować należy kierować takich ludzi którzy będą kompetentni. Nie można pozwalać rządzącym by robili co im się podoba. Panie Doktorze dobrze że PAN JEST dziękuję za uświadamianie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich oglądających. Zdrówka życzę Panu i widzom.

Jaca 75

Wyśmiali pana Ziębę że zaleca wlewy z witaminy C i DMSO ! A jeden z szamanów zwanych ekspertem w telewizji mówi żeby podnieść odporność organizmu należy przyjmować witaminę C . Chyba się w tych kłamstwach zaplątali!!!????

thomas walczak

Wiadomo kto finansuje WHO! I to zalatwia sprawe. To nie chodzi o jakas tam chorobe to zaslona dymna do zmiany systemu. I tu jest tylko pytanie w jakim kierunku. Ja mam nadzieje iz na lepsze, Q A rzady to tylko marionetki. Pytanie jest tylko kto stoi nad nimi?

Reksio Hunt

Masz odpowiedź na ten pomór we Włoszech. Właśnie tam wysoka umieralność, bo 70% ludzi szczepiło się na grypę. U nas głupoli pełno, ale że w takich Włoszech tylu durniów, to nie do wiary.

Asenata morawska

@Reksio Hunt no jak tam jest najwięcej w Europie ludzi starych… Kupa ludzi nawet pod 90 lat…. Potrzeba było utylizacji… A na takich to można experymenty porobić…. Gnoje i tyle

Krystyna Sobon

@Reksio Hunt Oczywiście nie ma przypadków to potwierdzenie ,że szczepionki dobijają obecnie Włochów.Masowe szczepienia były w grudniu i styczniu i teraz ten okręg ma wysyp zgonów—przypadek?—nie sądzę.

skrzydlata11

Panie doktorze , przecież od okrągłego stołu my mamy jeden rząd : ubecką żydokomunę

Yana O

To jest dopiero szczyt zakłamania, dopuścić taki glifosat do użytku a potem wielce walczyć o zdrowie Polaków zamykając ich w domu. Najbardziej mnie przeraża głupota ludzi, zachowują się okropnie, niedługo będą do siebie strzelać, jak ktoś się zbliży mniej niż na 2m.

Renata Kuraś

Ufff, odetchnelam, że jest nowy film, bo miewam chwilę zwątpienia i zastanawiam się czy może jednak nie mam racji, że to mistyfikacja, że może jednak jest źle, ale za chwilę przypominam sobie grudzień i moja „grype”. Dreszcze, 38,5 temp., drapanie w gardle, zupełnie odcięło mi prąd, brak sił, ból gardła, bóle mięśni, stawow, szczególnie barków, ból głowy, karku, jadłowstręt, wszystkie zapachy były jednakowo smierdzace, po 6 dniach badania krwi wirus plus bakteria OB 78, rtg a w nim zapalenie płuc, czyli komplet i lekarz, który dał mi antybiotyk po którym było tylko gorzej. Na nogi postawił mnie mąż, przez dwa dni, co dwie godziny, czubata łyżeczka Wit c i szklanka soku z marchwi i tak minimum 7 razy na dobę. Wirus jest, ale on jest co roku, a od naszej odporności zależy jak go przechodzimy, ja miałam niedoleczone zatoki, więc padlam ofiarą. Nie jest to jednak koniec świata, a juz na pewno nie epidemia by traktować nas jak bydło.

Czimi Czanga

Nazwiska wybitnych profesorów, doktorów i naukowców, którzy kwestionują działania podjęte przez rządy różnech państw: 1) prof. Sergio Romagnini (włoski profesor immunologii z Uniwersytetu we Florencji) 2)dr. Hendrik Streek (niemiecki wirusolog) 3)prof. John P. A. Ioannidis (profesor na Uniwersytecie Stanford) 4)prof. Sucharit Bhakdi (jeden z najczęściej cytowanych ekspertów w dziedzinie mikrobiologii medycznej: „środki, które są obecnie wprowadzane przez rządy są ‚groteskowe’, ‚bezsensowne’, ‚autodestrukcyjne’ i stanowią ‚zbiorowe samobójstwo’. Skracają oczekiwaną długość życia osób starszych i nie powinny być akceptowane przez społeczeństwo”. 5)dr. Johan Giesecke (doradca WHO, były szwedzki krajowy epidemiolog) 6)dr. David Katz (dyrektor założyciel Yale University Prevention Research Center) 7)prof. Walter Ricciardi (włoski ordynator informował o „dziwnych przypadkach zapalenia płuc” w Lombardii już w listopadzie 2019roku!) 8)prof. Peter Gotzsche (duński naukowiec, założycie Cochrane Collaboration pisze, że „Corona jest epidemią paniki, a LOGIKA była jedną z pierwszych ofiar!”) 9)prof. Yoram Lass (były izraelski minister zdrowia) 10)prof. Karin Molling (Instytut wirusologii meczycznej na Uniwersytecie w Zurychu) Lista jest długa, ale większość i tak jej nie przeczyta:)

Basia Basia

Podoba mi się pomysł odpowiedzialności za odczyny poszczepienne

Adrian Kroczyński

Za dużo ślepych w tym naszym kraju. Pan otworzył oczy wielu Polaków, ale niestety pranie mózgów przez ” piękna” telewizję ma większy zasięg….

Ka mi

tak tak nwo pełną parą , a po co nie tak dawno temu rząd wprowadził obowiązkowe szczepienia dla doroslych, zeby nas masowo szczepić, korporacje wykupią wszystkie małe upadłe firmy za bezcen, niemcy i inne narody wykupią nas za bezcen, dodatkowo wprowadzają systemy wykrywania twarzy, systemy sledzenia „chorych” robią kontrole społeczne, zabierają prawa, i jeszcze projekt onz id2020 chipy, no i oczywiscie pieniadze trzeba wycofac poniewaz przenoszą się przez nie wirusy…. a banki juz ludziom zabieraja pieniadze z kont by ratowac sie przed upadkiem …. były terroryzm, koniec swiata, ebola, zagłada ekologiczna, teraz koronawirus , co chwile nowego wroga wymyslaja i zabieraja co rusz wiecej praw, strachem wprowadzaja swoje plany i robia podzialy spoleczne, a tych praw to mamy mniej niz przedmity powoli…

  1. T.

Ludzie widzieliście komentarze na republice jak się rozpływają wszyscy w zakazeni media wirusem jakiego to mamy ministra zdrowia wspaniałego i że och i ach święty prawie. A to masonik wychowanek świetej tereni z Kalkuty, znanej satanistki, okultystki, pedofilki, handel dziećmi !!!70%społeczeństwa polskiego śpi.

Mariusz Rusek 1 dzień temu (edytowany)

500000000 zł to część spłaty act 447 oczywiście pod przykrywką koronowirusa

kazimierz KAZ

Proszę sobie wyobrazić że jest wiosna i zaczyna się sezon na różnego rodzaju alergie wziewne. Jak kichający ludzie będą traktowani przez rozchisteryzowane społeczeństwo, wszak objawami alergii są m. innymi, katar ,kaszel, kichanie a nawet gorączka? Czy istnieje statystyka, mówiąca o liczbie zaszczepionych przeciwko grypie w stosunku do chorych na Koronawirusa?

Gosia256

Doskonały wykład. To sianie paniki i dezinformacji jakie obecnie widzimy w związku z tym wirusem to jakieś szaleństwo. Liczba zachorowań na grypę rok w rok i liczba zgonów z powikłań pogrypowych w 2018/2019 z powodu grypy jest o niebo większa od tego wirusa dzisiaj i jakoś nikt nie ogłosił pandemii. Życzę Panu dużo zdrowia!

Geralt Zrivii

W najbliższych dniach może tygodniach dojdzie do upadku systemu ekonomicznego.(sztuczny kryzys). Ludzie zacznijcie myśleć.rząd wprowadza coraz bardziej rygorystyczne prawa, aby my ludzie wolni zaczęli się bać. Podczas tego „imperium strachu” rośnie w siłę, a człowiek staje się „zwierzęciem” jak to jest nazywany od bardzo dawna.od 1 kwietnia maszty 5G przechodzą z trybu testowego na pracę stałą.ludzie będąc cały czas w domu są narażeni na ciągłe bombardowanie falami o różnej częstotliwości, które w połączeniem ze smogiem daje swoje efekty pod postacią niewydolnosci nerek, duszności, problemów oddychania, problemów z żołądkiem ,inaczej nazywając to korona wirusem.choroba radiacyjna jest bardziej powszechna niż by się nam zdawało.nie dajcie się szczepić, nie bójcie się, nie pozwólcie im zabrać waszej wolności. Nie karmcie ich waszym strachem. Życze wszystkim, aby tych jebanych syjonistów i innych zboczeńców spotkał zasłużony los, a wy wszyscy zacznijcie być ludzmi. Zlikwidujmy wszelkie hierarchiczne struktury, polityk nie może być ważniejszy niż wy. To wy tworzycie ten świat. Oni chcą go zniszczyć wprowadzając takie prawo jak w ostatnich dniach, trzymajcie się wszyscy i nie traćcie zdrowego rozsądku.

JareK1100

Koronawirusy były już wcześniej wykrywane Od 1 stycznia 2013 roku do 31 grudnia 2019 roku laboratorium diagnostyczne IHU Méditerranée Infection przetestowało 21.662 próbek. Wśród nich 770 próbek dało wynik pozytywny na koronawirus, z ośmioma zgonami (śmiertelność 1%). Spośród zidentyfikowanych koronawirusów

63 zidentyfikowano jako HKU1 (jedna zgon, śmiertelność 1,6%),

74 zidentyfikowano jako NL

63 (dwa zgony, śmiertelność 2,7%),

92 zidentyfikowano jako E229 (jeden zgon, śmiertelność 1,1%)

i 160 zidentyfikowano jako OC43 (cztery zgony, śmiertelność 2,5%). Trzysta osiemdziesiąt jeden koronawirusów, zdiagnozowanych przed 2017 roku, nie zostało przypisanych do żadnego z tych czterech szczepów (Tabela 2). Tabela 2. Wyniki z laboratorium diagnostycznego Assistance Publique-Hôpitaux de Marseille (AP-HM) Patogen, Lokalizacja, Potwierdzone przypadki (n), Zgony (n), Wskaźnik śmiertelności (%) Coronavirusa[a] AP-HM, Marsylia, Francja Koronawirus OC43 160 4 0,0250 Coronavirus NL63 74 2 0,0270 Koronawirus HKU1 63 1 0,0159 Koronawirus E229 92 1 0,0109 Coronavirus[b] AP-HM, Marsylia, Francja Koronawirus OC43 77 1 0,0130 Coronavirus NL63 146 0 0 Koronawirus HKU1 277 1 0,0036 Koronawirus E229 43 0 0 [a] Od 1 stycznia 2013 r. Do 31 grudnia 2019 r. [b] Od 1 stycznia 2020 r. Do 2 marca 2020 r. Do dnia 2 marca 2020 roku ogółem 90.307 pacjentów uzyskało pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2 na całym świecie, z 3086 zgonami (śmiertelność 3,4%). Wśród krajów Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) 7476 pacjentów uzyskało wynik pozytywny na SARS-CoV-2, przy 96 zgonach (wskaźnik umieralności 1,3%) (Tabela 3). We Francji 191 osób uzyskało wynik pozytywny na SARS-CoV-2, przy trzech zgonach (śmiertelność 1,6%). https://7777777blog.wordpress.com/2020/03/29/sars-cov-2-strach-kontra-suche-dane-z-krajow-oecd/

Andrea Black

Drogi Panie Doktorze Jaskowski, prosze sobie to Video zobaczyc, zaraz podam Tytul, to wyszlo Online w 29.03.20, to jest Otwarty List do Bundeskanzlerin Angela Merkel, od Prof. dla Epidemiologie, Infektionsepidemiologi i Hygieny ( Uniwersität Mainz ) YouTube-Tytul wpisac w wyszukarce: Corona- Krise: Prof. Sucharit Bhakdi – Offener Brief an Frau Merkel

Tomasz S.

Im dłużej wsłuchuje sie w media tym bardziej mam wrażenie, że wirus korono jest pod polityków i Big Pharme. W tle może być też system bankowy i wprowadzenie pieniądza bezgotówkowego. Ludzie wystraszeni są w stanie zaakceptować każdą głupote rządzących i o to politykom i bankierom chodzi.

Czimi Czanga

FAKTY nie mity!!!!! 1)Liczba rocznych zgonów na grypę oscyluje:
W Szwajcarii na poziomie 1000 osób!
We Włoszech na poziomie 8000 osób!
W Niemczech na poziomie 10 tysięcy osób ze szczytami do 25 tysięcy osób!
2)Normalna ogólna DZIENNA umieralność leży we Włoszech na poziomie 2000 osób!!!
3)Średnia liczba przypadków zapalenia płuc wynosi we Włoszech około 120 tysięcy rocznie!!!

Bartolomeo Bartolomeo

Nie dosyć, że finansowanie służby zdrowia jest kijowe, to jeszcze te pieniądze wydawane na cholera wie co? Szczepionki, chemioterapie, radioterapie, mamografie , zbędne farmaceutyki, jedzenie w szpitalach, takie że ja pierd… . Dziękuję panu doktorowi za cenne lekcje.

Jacek Kokot

♥️ 🇵🇱 Banda chciwych diabłów, którzy dla mamony wymyślają choroby i wojny i zniewalają społeczeństwa. Zgnilizna i śmierdzi kłamstwem aż Kosmici się wkurzyli i zaczynają robić porządek ogólnoświatowy

quant2011

China maja obligacji glownie ameryki na kwote netto 1.7 biliona dol. Ich panstwa defacto zalezne tajwan 1.1 biliona i hong kong tez 1.1 biliona. Lacznie 3.9 biliona dolarow ktore usa musza oddac. To i tak tylko czesc bo lacznie musza oddac 10 bilionow reszcie swiata bo zyli na kredyt. Patrz NIIP z wikipedii. Net international investment position. I teraz usa oskarza chiny o epidemie i beda chcieli odszkodowan rownych pewnie tym dlugom. Genialne! 4 biliony do przodu a chinczyki harowali przez trzy dekady za miche ryzu.

Piotrek Znamirowski

Więc. Ojczyzna jest korporacją zarejestrowaną w Nowym Yorku pod adresem biznesowym 233MadisonAvenue New York NY 10016oraz adresem do korespondencji Ministry of finanse ulSwietokrzyska 12Warsaw

krzysztof swiercz 1 dzień temu

To i tak niczego nie zmieni Polska umiera a my wraz z nią gospodarka pada i to na stojąco a nam wciska się kit a ludzie łykają to jak pelikany… gdyby to faktycznie był to wirus o znaczeniu strategicznym to wszyscy dostali by sraczki zanim dolecieli by do kibla…..ewidentnie widać że ktoś pociąga za sznurki a cel jest jeden ludzie mają się bać co zresztą dobrze widać wystarczy wyjść na ulicę pustki……

Andrzej M

Na zrozumienie na czym polega i co daje higiena medycy potrzebowali lat kilkadziesiąt – to znany fakt z historii ale bardzo skrzętnie ukrywany i bardzo wstydliwy. Niestety, teraz na wprowadzanie podobnie skutecznych metod ( do oficjalnej medycyny) potrzeba jeszcze więcej lat, a nawet widać coś zupełnie przeciwnego. Skuteczne metody się wycofuje, zastępując je bardziej dochodowymi. Pozdrawiam i życzę pozostawania w zdrowiu.

Piotr P 23 godziny temu

No proszę, wirus był znany od lat 60-tych i nikomu to nie przeszkadzało. WHO rozprzestrzenia epidemie i śmiercionośne szczepionki. Rządy niszczą nam system odpornościowy. Pandemia jest wtedy kiedy śmiertelność przekracza 12 procent (sądząc po polskiej wiki, to nawet słynna hiszpanka nie była pandemią, podają śmiertelność 5 – 10 procent). Mnóstwo świeżych informacji już w pierwszych 5 minutach materiału.

Krzysztof Dziewanowski 1 dzień temu

Doktorze Bardzo jestem WDZIĘCZNY ZA TO CO ROBISZ!!! Powiedz proszę nam jako społeczeństwu jak możemy się obronić przed stosowaniem coraz to większych restrykcji i zaostrzeń fundowanych nam całemu Narodowi przez kilku nie do końca świadomych ludzi, którzy próbują i może i chcą nas ustrzec przed cierpieniami, jednak mając władzę dążą do wprowadzenia stanu wyjĄtkowego co zabiera obywatelowi całkowicie swobodę i wolność tak samo jak stan wojenny… Martwię się o przyszłość mojej rodziny i dzieci… konsekwencje dla narodu mogą być opłakane gdy kilku ludzi zdobędzie władzę dyktatorska nad Narodem… Widzę że wielu ludzi się zgadza z Autorem i dlatego mam nadzieję i wierzę że wspólnie będziemy mogli zrobić coś dla dobra naszych bliskich i nas puki jeszcze mamy chwile czasu, i internet jeszcze nie jest do końca cenzurowany, mamy jeszcze możliwość wygłoszenia naszej opinii, po wejściu w życie ustawy stanowiącej stan wyjątkowy rządzący ludzie będą mieli władzę nad każdym obywatelem razem i z osobna. Pozdrawiam Serdecznie i życzę Radości i Spokoju ducha.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=8AyDS9HZoXI&fbclid=IwAR3By0hiR-N5bHgBKKJZT-0ptiaVpsziHCuBynlWJCDhrOkQulh8agzA6Gk&app=desktop

Wypowiedz się