PALESTYNA W EUROPIE! – ŻYDZI TWORZĄ W POLSCE NOWY IZRAEL

Żydowscy politycy i przedstawiciele wpływowych środowisk żydowskich w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii do 2030 roku planują przenieść wszystkich Izraelczyków z Bliskiego Wschodu do Europy Środkowo-Wschodniej. Zgodnie z tym planem, Izraelczycy – około 9 mln ludzi – zostaną przesiedleni na tereny Węgier, Polski, zachodniej Ukrainy i Słowacji. Dlaczego? Jak bardzo ten proceder przybrał teraz na sile?

Nowy Izrael w Europie

W 2012 roku wpływowy amerykański polityk żydowskiego pochodzenia Henry Kissinger wyjaśnił, że państwo Izrael zniknie przed 2030 rokiem.

I nie będzie to spowodowane konfliktami zbrojnymi, a dramatycznie rosnącym niedoborem wody na Bliskim Wschodzie.

Środowiska żydowskie uznały więc, że jedynym ratunkiem i wyjściem z takiej sytuacji będzie przeniesienie wszystkich Izraelczyków na nowe tereny.

Plan utworzenia Nowego Izraela w Europie Środkowo-Wschodniej zakłada, że ma on powstać w strefie obejmującej wszystkie kraje pomiędzy Bałtykiem, Adriatykiem i Morzem Czarnym.

Zatem strefa ta powinna obejmować Polskę, Zachodnią Ukrainę, byłą Czechosłowację, Węgry, częściowo Rumunię i Chorwację.

O co naprawdę chodzi?

Według oficjalnych źródeł to ogromne państwo ma rozgraniczyć i uniezależnić Europę Zachodnią od Rosji, aby zminimalizować rosyjskie zagrożenie dla krajów Europy Zachodniej.

Pomysł ten jak najbardziej popiera prezydent USA Donald Trump.

Prawdziwy powód takich zmian wydaje się jednak zupełnie inny…

Lobby żydowskie w Polsce
Już od około 5-10 lat subtelnie realizuje się plan utworzenia w Polsce Nowego Izraela.

Trudno w to uwierzyć?

To dlaczego niby Żydzi z Izraela i USA są tak aktywni w Polsce?

Dlatego, że doradzają polskiemu rządowi, co ma zrobić, by bez większych utrudnień przyjąć planowaną liczbę ok. 2-3 mln Żydów z Izraela na polskie tereny.

Media jednak nie mówią o tym ani słowa.
Tymczasem rządząca partia ma silne powiązania polityczne z Izraelem i USA.

Rząd oficjalnie próbuje odbudować kulturę żydowską, a prezydent organizuje obchody żydowskich świąt w pałacu prezydenckim w Warszawie.

Izraelska grupa Tahal kupuje najważniejsze ujęcia wody w Polsce, przejmując kontrolę nad dostawą wody.

Wielu Żydów z izraelskiego parlamentu, oficjalnie pojawia się w polskim parlamencie, prezentuje w wiodących mediach i często ma wiele do powiedzenia na temat obecnej sytuacji Polski.

Jednym z najbardziej znanych żydowskich doradców jest lobbysta Jonny Daniels, który ma bardzo dużo do powiedzenia na polsko-izraelskie tematy.

W jednym z wywiadów stwierdził, że cały teren byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau powinien zostać włączony do państwa Izrael.

Poza tym wskazał dokładnie, na których terenach w Polsce powinni osiedlić się Izraelczycy.

Pojawia się pytanie – kto rzeczywiście rządzi Polską?

Państwo judeo-polskie

Patrząc na to, co się dzieje, można śmiało stwierdzić, że tworzenie Nowej Palestyny w Europie przybiera na sile.

Cała globalna gra przebiega zgodnie z planem, jest logiczna, nic nie dzieje się tu przypadkowo.

Napływ muzułmańskich uchodźców z Azji i Afryki Północnej ma osłabić narodowe państwa Europy Zachodniej – Niemcy, Francję, Włochy, Skandynawię i Wielką Brytanię – aby otworzyć drzwi do Nowego Izraela w Europie Środkowej.

Mówi się również, że Polska i zachodnia Ukraina powinny zostać przekształcone w tak zwany „Judeopol”.

Żydowskie lobby w Polsce i na Ukrainie od czasu Majdanu pracuje nad tym, aby zjednoczyć oba kraje.

W rzeczywistości chcą utworzyć wspólne państwo polsko-ukraińskie, kontrolowane i zarządzane wyłącznie przez elitę żydowską.

Ustanowienie państwa judeo-polskiego ma się odbyć pod strażą amerykańskich sił zbrojnych, które najpierw mają strzec rozwoju międzynarodowych korporacji na terytorium Polski, czyli wyzyskiwać polskiego obywatela, a w przyszłości zapewnić spokój i ochronę osiedlającym się Żydom.

To wszystko służy zbudowaniu Nowego Izraela w Polsce i innych krajach Europy Środkowej.
Ten plan został aktywowany już dawno, a teraz tylko przybiera na sile.
Czas otworzyć oczy i spojrzeć na rzeczywistość z punktu widzenia innego niż nam przedstawiają rządzący…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

Izraelscy osadnicy na Ukrainie

Dr Ewa Kurek: „Żydzi zrobili genialny PR na swojej zagładzie!” O słabości PL i oszustwach Izraela!

Opublikowano za: https://www.odkrywamyzakryte.com/zydzi-tworza-w-polsce-nowy-izrael/?fbclid=IwAR2EbOiJSp_IQkQsuLe82pQnspYkVoEAIKHExyUQswvOZNKkJc19otsB6YM

Wybrane komentarze pod filmem pt. „Izraelscy osadnicy na Ukrainie”

puszek I

Żydzi w Ukrainie przejęli rząd, już nie ma Ukrainy. USA sprezentowała go Izraelowi. Po to był zrobiony pucz

Cogito ergo sum

Dlatego ruscy tam wjechali.

Majka Majka AntiAntifa Poland

Polsko-języczni politycy(sarkazm dla mnie to nie są politycy)brali w tym udział

Grzegorz Baginski

Dokładnie oto chodziło to stary plan nowa kalifornia

Adolfu Akbar Schalom

@Cogito ergo sum Nie Bóg błogosławi Pana Putina

SZARY SZARY

Oni przyjdą i do Polski i na Ukrainę teraz jeszcze się zastanawiają czy my czy Ukraińcy będziemy pierwszymi niewolnikami, a kto będzie tym, czym są Palestyńczycy w Izraelu

Ryszard Siwy

Cały dowcip w tym, że my to nie Palestyńczycy i nie Ukraińcy. Aczkolwiek rządzić się sami nie potrafimy. ZBYT WIELU W NASZYCH WŁADZACH JEST POSPOLITYCH TCHÓRZY, KTÓRZY SZERZĄ WŚRÓD POSPÓLSTWA LĘKI PRZED ROSJĄ I ŚCIĄGAJĄ TU FORMACJE PRZYJACIÓŁ CO ZABEZPIECZAJĄ POSPOLITE OKRADANIE KRAJU. OSTATNIE POSIEDZENIA ICH AGEND RZĄDOWYCH DOTYCZYŁY ZAPLANOWANIA ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI STATKÓW DO UCIECZKI NA WYPADEK KONFLIKTU ZBROJNEGO W EUROPIE. ONI DOSKONALE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO ŻE SCENARIUSZ Z IRAKU, AFGANISTANU CZY LIBII TU W EUROPIE SIE NIE POWTÓRZY I ZABEZPIECZAJĄ SOBIE ODWRÓT ZGODNIE Z ZASADĄ „W RAZIE DRAKI TO MY W KRZAKI”. SZKODA TYLKO ŻE NASZE WŁADZE NIE ZDAJĄ SOBIE Z TEGO SPRAWY I WYWALAJĄ MILIARDY W BŁOTO.

awangarde

A w Polsce i Izraelscy i Ukraińscy osadnicy za każdym rogiem

Mruuuczek

Dlatego Polacy nie mogą być bezbronni. Każdy powinien mieć broń.

Hanna Konador

Ja tam nie lubię jakoś ginąć z własnej broni, gdy mi ją ktoś wyrwie (stara już jestem)

Mariola Pozorska

niech osiedlą ich w Czarnobylu

Cogito ergo sum

Pod sarkofagiem.

J CH

nie zdążą dojechać, Korea potraktuje Izrael- nuklearnie- maja to zapisane w Torah- Sheul ( znaczy zagłada/ stolica Korei.., Wywalimy ich z Polski, tak mówili wielcy wizjonerzy; Ossowiecki, Teresa Newman, i inni…

Mariola Pozorska

popieram

Mieczysława Sosnowska

Trafna uwaga ☺

Halina Stoińska

Dlatego Polska przyjmuje Ukraińców.

Mariola Pozorska

czyszczą teren dla beznapletkowej szlachty

Michal W.

Polska przyjmuje Ukraińców bo wypełnią lukę po tchórzach i bezpaństwowcach zwanych Polonusami co uciekli zostawiając kraj właśnie … Ukraińcom

Majka Majka AntiAntifa Poland

@Mariola Pozorska Od lat to mówiłam….śmiali mi się w twarz Teraz niech się rozpędzą i swym pustym czerepem pier…ną w ścianę

Justyna Nowak

Sypia trucizny nam na głowy a Polacy śpią ..My będziemy 5 państwem które Żydostwo zagarnia. PALESTYNA. SYRIA JUGOSŁAWIA, UKRAINA I POLSKA . A LUDZIE ŚPIĄ. I TAK PO KAWAŁKU CAŁY ŚWIAT ZAGRANO I POD PORZĄDKUJE SOBIE .A TO WSZYSTKO ROBIĄ PRZY POMOCY SATANISTOW AMERYKAŃSKICH ..ALE SATANISCI NIE WIEDZĄ ŻE TO ONI TEŻ DOŁĄCZA DO TYCH POKONANYCH

Bury Il

Dlatego, że żydostwo sobie tego życzy. Po odzyskaniu niepodległości w 1918r. żydostwo zażądało dla siebie autonomii od nowych władz Polski właśnie na terenach Podkarpacia. Obecnie żydy ponawiają swoje autonomiczne plany ”od zakrystii” osiedlając się tym razem na zachodniej Ukrainie.

Iwona Sadowska

Po to też amerykanie wchodzą do polski jak będziemy się buntować przeciw Żydom to nas przyjaciele specyfikacją

Bolek Lolek Gomółka

WON lego parchy z naszej UKOCHANEJ POLSKIEJ OJCZYZNY WON ZE SWYMI REKLAMAMI DO GEBELSOW za ODRE WON DRANIE CO PERFIDNIE PRZYCZYNILISCIE SIE ROWNIERZ DO ZNISZCZENIA i ROZSZABROWANIA NASZEJ POLSKIEJ OJCZYZNY

Mm Ss

Tak wiedziałem o tym, że Krym miał być miejscem docelowym żydowskich osadników. Z tą różnicą, że z wiedzy którą posiadam wynikało jasno, że to Stalin dogadał się Żydowskimi bankierami Że za ewentualne niespłacenie zaciągniętego kredytu do któregoś tam roku odda im Krym., dlatego Ruscy gdy zorientowali się, że nie spłaca kredytu oddali Krym Ukraińcom, a Żydzi się wqurwili. Ps. Dajcie znać jeśli was interesują szczegóły, bo Nie chce mi się więcej pisać na daremno, to długa historia ze szczegółami, ale jeśli ktoś chce posłuchać to mogę to zrobić.

wungo bn

Czekamy na więcej informacji podaj dlaczego Ruscy oddali Krym Ukraińcom, a teraz zabrali. I dlaczego PiS jest tak uległy i pomaga Ukraińcom dając duże bezzwrotne pożyczki w miliardach zł. Dlaczego tylko liczą się Żydzi i Ukraińcy i ostatnio muzułmanie , którzy też zalewają Polskę ??????

Justyna Nowak

Mn Se Rosjanie nie oddadzą Żydom Krymu .Putin nie taki głupi .Oddać Krym to jakby wpuścić kobrę do domu i czekać kiedy ta kobra nas udusi czy jak będziemy spali czy jeszcze wcześniej

non gom

Mm Ss KRYM JEST ZYDOWSKI czy tobie to podoba sie czy-nie KRYM OD RUSKICH kupili za pieniądze WLASNE ! i PRAWDZIWI ZYDZI nie chazary Chruszczow oddal Krym tymczasowo pod zarzadzanie Ukraińcom tylko dlatego ze nie miał zamiaru Żydom oddać Krymu i też pieniądze który wzięli za KRYM ! KRYM JEST ZYDOWSKI!

Stanislawa Przybylska

@non gom – krym zydowski, polska zydowska, ukraina zydowska, cały swiat zydowski ! I basta, amen w pacierzu 😂

Mela

http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/goniec-poleca/dlaczego-chruszczow-przekaza%C5%82-krym-ukrainie-krym-utracona-ojczyzna-%C5%BCydostwa.html

Hanna Konador

A przepraszam, że spytam : TATARZY TO ŚLEDŹ ? CZY JEŚLI KTOŚ ZAJUMAŁ CZYJĄŚ WŁASNOŚĆ A POTEM JĄ SPRZEDAŁ ; TO TRANSAKCJA JEST WAŻNA??? A JAK NAZYWAJĄ TEGO CO KUPUJE KRADZIONE???

Hanna Konador

Mm Ss; historia jest warta by ją zgłębiać, jeśli napiszesz to super

Irena Smolik

Pan Morawiecki też zaprosi żydowskich osadników do Polski ? Polacy raczej źle wyszli na takich osadnikach i żydowskich i niemieckich. Jak najszybciej musimy się pozbyć tego rządu.

Maciej Beresicki

SPROWADZI. Już sprowadził. Może i pis jest trochę lepszy od po, ale to dalej zdrajcy. Nie na tyle lepszy, żeby byli warci głosu patriotów. Przecież to jawna agentura izraelsko-amerykańska, chcąca wojny z Rosją i wybudowania Nowego Izraela na zgliszczach Polin i krainy na U (projekt Trójmorze). Przecież żydostwo-robactwo musi gdzieś uciekać z Izraela, bo ich dni są tam policzone. Poza tym pis to pożyteczni idioci do podtrzymywania amerykańskiej hegemonii na świecie, nawet za cenę wojen. To kurwy są polskojęzyczne, nie Polacy. A królem Polin jest Dżony Daniels – Dyzma. Spadochroniarz z Mossadu!!!

Jaro B

Jakie to proste – zgnoić, zniewolić, zubożyć obywateli ukrainy żeby ci po otwarciu granic ruszyli na zachód robiąc tym samym miejsce dla pejsatych !

Sandokan

Jaro B .. tak robi się ,,politykę” , nie wiesz że na świecie jest za spokojnie i za dużo ludzi ??? Wypierze się młodym Polakom mózgi (część już ma wyprane przez filmy i gry komputerowe , i pójdą walczyć ! Ilu powróci ?? a kto tam nad tym się teraz zastanawia ?? Nasi dziadkowie w grobach się przewracają widząc co teraz się w Polsce wyprawia . ( Niemieckie czołgi ,,harcują” po Polskich lasach i drogach jak w czasie II Wojny światowej ) , ( Estończycy – jawnie współpracujący z Niemcami w czasie II WŚ : internowanie okrętu Polskiego ORP Orzeł i jego rozbrojenie , wystawienie Pułku Waffen SS , i Estońskie Estnische SS-Legion, Estnische SS-Freiwilligen-Legion, i kilka podobnych ,,kwiatuszków” ) Ale na koniec to zastanawia mnie Nowa Ustawa która : …….” umożliwia obcym wojskom, „głównie NATO i Unii Europejskiej”, prowadzenie operacji wojskowych (inne niż ćwiczenia) w czasie pokoju na terytorium Polski. A o ostatnim ,,INCYDENCIE ‚ słyszałeś ?? Otóż poszukaj opisu jak 4 Polskie desantowe łodzie motorowe na których przypłynęli Polacy z polską banderę wojenną, a więc należy je traktować jako okręty naruszyły granicę Szwecji , ważne jest że banderę wojenną i banderę pomocniczych jednostek pływających mogą nosić jedynie jednostki pływające należące do polskich sił morskich (w tym jachty i łodzie motorowe), a one nie są wykorzystywane do desantowania wojsk. Ile zabrakło do wywołania konfliktu ???…….(ale to tak na marginesie) . Obudźmy się ! Czemu ma służyć obecna Ustawa ?? Czy to ma być wypowiedzenie Wojny buntującemu się społeczeństwu ?? Jak to się ma do Wolności czy Niepodległości

Majka Majka AntiAntifa Poland

Zadaję sobie pytanie co polskojęzyczni politycy robili na Ukrainie. Zaraz po wyborach PISuary tak i POkemony tłumnie wybierali się w te rejony Żartowałam znam odpowiedź 😉

M.K TV

ZOBACZ JAK REKONSTRULUJE SIE NOWA CHAZARIA W KAZAHSTANIE. ZWZROC UWAGE NA MIASTO ASTANA JAK JEST ODJEBANE I PRZEZ KOGO,TAM POWSTAJE NOWA CHAZARIA ALE TYLKO DLA WYBRANYCH A CHAZARSKI PLEBS PRZYBEDZIE NA ZACHODNIA UKRAINE I WSCHODNIA POLSKE.

Michal W.

Chazarów już w Polsce jest dosyć po co ściągać kolejnych? , jak już to przyjadą 100 proc Żydzi i chazarie wyrzuca na bruk zajmując ich miejsca

Suzanna .Kwiatkowska

Tak piszą to teraz już możemy się domyślać dlaczego Polska daje im kasę

Michal W.

Polski rząd płaci haracze, by nie być napadniętym każdemu kto ich postraszy ….również Ukrainie

111mitra

Wysłuchaj audiobook judeopolonia projekt już był przed 1Ws

Mic Mic

Kandydat na prezydenta Warszawy chce przenieść stolicę do Krakowa! Jan „hrabia” Potocki https://youtu.be/aFNsmzrsJk4

joanne syphus

M.K TV PLEBS PRZYBEDZIE NA ZACHODNIA UKRAINE I WSCHODNIA POLSKE. a chcieli by na Krymską Kalifornię. Victoria Nuland zaprzepaściła $5 miliardów i gówno z tego wyszło. Rosjanie nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Dni Aszkenazów w Izraelu są policzone.

andrzej bednar

Nikt się nie zastanawia, dlaczego w 1954 roku, Chruszczow oddał Krym Ukrainie. Ten Film stara się to zagadnienie wyjaśnić. KRYM – PROJEKT NOWA KALIFORNIA – DLACZEGO CHRUSZCZOW ODDAŁ KRYM UKRAINIE?

Radosław Muszyński

Chruszczow był Ukraińcem, nieoficjalnie wiadomo, że nalegał na Stalina, aby ten dał Ukraińskiej SRR jeszcze więcej polskich ziem. Nie jest to więc nic dziwnego…

Marcin Zaniewski

Bald TV Krym -tajna operacja nowa California

Andrzej Chabros

Jedno mi tu nie gra. Skoro „magicy bez szpica” mają się wyprowadzać na Ukrainę, to dozbrajanie „banderowców” przez USA wydaje się być, bardzo ryzykowną taktyką. Z przeprowadzką żydów, dalej stawiam na Polskę, tam wytłuką ich momentalnie. ps. Chyba, że będą chcieli zająć całe państwo w otwartym konflikcie, co wydaję się bardzo ryzykowne z medialnego punktu widzenia..!

Maciej Beresicki

Ale oni ich dozbrajają, żeby walczyli z Rosją. A na zgliszczach krainy-U (i Pollin) ma powstać Nowy Izrael.

whissper

Może Iran zdąży wymierzyć sprawiedliwość, nim się przeprowadzą. Nie tracę nadziei.

Maciej Beresicki

Też liczę na Iran. Tylko że jak Iran zniszczy żydowskie Państwo Położone W Palestynie, to myślisz że dokąd ucieknie to całe żydowskie robactwo? DO POLLIN i krainy-U. Po to jest projekt Trójmorze, ustawa 447 itd itp.

Sarmatian Fash

Tamgi to nie herb i oczywiste jest że pochodzenie trójzębu jest chazarskie podobnie jak wiele ukraińskiej symboliki szlacheckiej. Okupacja trwa! Nielegalne postulaty: – Natychmiastowa delegalizacja B’nai B’rith, lóż masońskich, organizacji para masońskich typu Rotary Club i wszystkich tajnych bractw. Rozwiązanie partii uczestniczących w zmowie Magdalenkowej i „aktorów zagranicznych” jak Fundacja Batorego. – Powołanie sądów kapturowych na czas odzyskania władzy przez naród polski. Odejście od bizantyjskiego biurokratyzmu prawnego, szerokie wolności osobiste ale w duchu katolickiej nauki społecznej. – Wykreślenie faszyzmu z Art. 256 Kodeksu karnego i wpisanie na jego miejsce nazizmu (opartego błędnie na nacjonaliźmie krwi w miejsce ducha) i marksizmu kulturowego (rozumianego jako rewolucję czyli nurt anty tradycyjny), bezwzględne ściganie i przestrzeganie tych przepisów. Faszyzmu obawiają się nasi przeciwnicy polityczni i należałoby tą nazwę wykorzystać do przeciwstawienia się opresji pseudo intelektualnej. Antonio Salazar jako przykład skutecznego zarządzania narodem. – Silne ale i ergonomiczne państwo. Przerost biurokratyczny nie jest wskazany dlatego władza powinna zajmować się jedynie czynnościami które przerastają struktury lokalne. Gradacja Bóg – Naród – Państwo. – Odejście od pieniądza fiducjarnego na rzecz standardu srebra którego mamy pod dostatkiem. Wymuszenie na bankach wprowadzenia rozproszonego systemu oszczędności wzorowanego na portfelach kryptowalutowych. – Propagowanie cybernetyki społecznej w mediach państwowych, szeroko pojęta edukacja w zakresie walki informacyjnej i kontrwywiadu obywatelskiego, Feliks Koneczny obok Romualda Traugutta i Romana Dmowskiego bohaterem narodowym. – Kompletna rekonstrukcja służb kontrwywiadowczych które obecnie nie spełniają swojej roli ani trochę. Po utworzeniu działającego kontrwywiadu będzie można przeprowadzić wiarygodną lustrację członków wywiadu i służb cywilnych. – Utworzenie mediów narodowych w językach angielskim i rosyjskim wraz z agencjami informacyjnymi w wielu innych (w szczególności w hebrajskim), propagowanie polskiej kinematografii. – Odchodzenie od prezentowania anglojęzycznych filmów i muzyki a w ich miejsce rozpowszechnianie odpowiedników głównie z krajów europejskich a w szczególności słowiańskich. Napisy zamiast lektora. – Znaczne restrykcje i kontrola reklam pod kątem manipulacji neurolingwistycznych, nieadekwatnych obrazów, sprzedaży seksem i podobnych naciagnięć specjalistów od marketingu. – Przywrócenie kary śmierci dla zdrajców i szczególnych zwyrodnialców, przymusowa darmowa praca za cięższe przestępstwa. – Powszechny dostęp do nierejestrowanej broni, szkolenia z zakresu partyzantki miejskiej. – Unowocześnienie systemu edukacji (nauczanie zdalne prawdziwych ekspertów + fizyczny nauczyciel prowadzący), promowanie myślenia kreatywnego zamiast rozwiązań „z klucza”, usunięcie szkodliwych idei oświeceniowych zwłaszcza z nauk humanistycznych, koniec z kultem Kościuszki, Piłsudskiego itp. Czystki na zlewaczałych wykładowcach akademickich.Przywrócenie godła z prawidłową koroną i bez masońskich gwiazdek, zmiana hymnu na Rotę, szybkie usunięcie z przestrzeni publicznej znaków po okupacyjnej IIIRP. – Przyjęcie repatriantów ze wschodu, ułatwienie im uzyskania obywatelstwa, pomoc dla tych którzy chcą tam zostać. – Ponowna weryfikacja przyznanych Ukraińcom kart Polaka, prowadzenie polityki ograniczającej napływ Ukraińców przy jednoczesnym ułatwieniu pracy dla Białorusinów. – Surowa polityka względem Litwy, wymuszenie na tamtejszych władzach respektowania praw mniejszości polskiej. – Nawiązanie współpracy z nacjonalistami niemieckimi i pomoc w dojściu do władzy w zamian za uznanie praw mniejszości polskiej i pokojową nacjonalizację części niemieckich spółek na terenie Polski. – Przyjazna, ale zachowawcza polityka względem Rosji. Wyjście z założenia, że w nowych rozdaniach to ona bardziej będzie potrzebowała nas, niż my jej. – Strategiczny sojusz z Włochami które mogą pracą wywiadowczą ukracać działania wrogich nam sił w Watykanie. Zaoferowanie im wpływów w Bałkanach (Albania, Bośnia, Rumunia). – Bezkompromisowo symetryczna polityka względem Izraela, nawiązanie współpracy z Iranem. – Uchwalenie święta przyjaźni Polsko-Węgierskiej, huczne obchody w obu krajach transmitowane u siebie nawzajem, szczególne propagowanie dóbr kultury węgierskiej u nas i polskiej na Węgrzech, popularyzacja wzajemnej wiedzy. Podpisanie z Węgrami oficjalnego sojuszu a także między innymi traktatu o turystyce skutkującym zwrotem przez gospodarza części poniesionych kosztów za pobyt w bratnim kraju i umowy o bezpłatnej nauce języka. W najlepszym wypadku zawarcie unii monarchicznej. – Geopolityczne tworzenie własnego bloku sojuszniczych państw w regionie, na poziomie globalnym wspieranie idei kontrrewolucji narodowej. Budowanie soft power jako lidera odnowy moralnej i przywrócenia cnoty prawdy. – Uniezależnienie się od zewnętrznej infrastruktury internetowej będącej głównie własnością USA. Gwarancja wolnej wypowiedzi w cyberprzestrzeni. – Inicjatywa łącząca użytkowników Bałtyku celem oczyszczenia go z broni chemicznej. – Reset własnościowy patentów, znaczne skrócenie praw do wyłączności na własność intelektualną. Wykorzystanie uwolnionej technologii do gwałtownego przyspieszenia rozwoju. – Preferowanie rozwoju trwałego i zdrowego zamiast sztucznego generowania bańki spekulacyjnej, dbałość o środowisko mając na uwadze dobro przyszłych pokoleń – siła ducha w miejsce technokracji. Zakaz przyjmowania śmieci z zewnątrz, ekologiczna utylizacja i nowoczesny recykling wysypisk. – Zakaz stosowania i sprzedawania GMO do czasu kompleksowych niezależnych od lobbystów badań. Zakaz stosowania toksycznych pestycydów. Odnowa geologiczna zatrutej wody i ziemi. Walka ze smogiem elektromagnetycznym, pełne ekranowanie przesyłu prądu, zakaz sprzedaży urządzeń zbyt szkodliwych przez promieniowanie. Ograniczenie emisji radiowej, wifi i podobnych fal. – Promowanie naturoterapii w miejsce chemii od wielkiej farmacji. Ulgi dla producentów zdrowej żywności, zachęcanie do domowej hodowli ziół, powrót do idei powszechnego uczestnictwa w dotowanych towarzystwach rozwoju fizycznego na płaszczyznach wielu sportów. – Uznanie Wielkiej Lechii za nasze dziedzictwo historyczne, uznanie odzyskanego kraju za państwo narodowe w którym polski kościół katolicki i polskie rodzimowierstwo są dwoma równoprawnymi korzeniami – będzie to podwalina pod sarmacką tożsamość w ramach cywilizacji łacińskiej. Chrześcijańska etyka i słowiańska tradycja. Obie instytucje religijne są jednakowo zobowiązane do oczyszczenia się z obecnych wpływów lucyferiańskich przejawiających się głównie jako protestantyzacja, talmudyzacja i podpadanie pod new age.Uniezależnienie polskiej historiografii i archeologii od narracji promowanej przez Smithsonian Institution. Zwiększenie nakładów na badania językowe i ziemne w poszukiwaniu potwierdzeń naszego autochtonicznego pochodzenia. – Powrót do tradycji narodowych: kontusz i żupan jako eleganckie stroje w miejsce anglosaskich garniturów, promowanie idei herbu rodowego. – Delegalizacja wahabickiego islamu i innych religii okultystycznych, zakaz budowy meczetów, kościołów i synagog Szatana. – Postawienie na transport rzeczny, skupienie się na osi północ-południe zamiast wschód-zachód. – Pełne wykorzystanie surowców które stawiają nas na pozycji Kuwejtu Europy. – Unarodowienie wojska, przywrócenie poboru i wprowadzenie poważnych szkoleń w miejsce popijaw koszarowych. Umożliwienie służby zastępczej ale również jako intensywnej pracy, a nie wakacji. Nacjonalizm jako ideologia Wojska Polskiego. – Promocja generowania energii w systemie rozproszonym jako elementu strategii bezpieczeństwa. – Preferowanie ulgami podatkowymi rodzimych inicjatyw przedsiębiorczych, pobieranie podatku od sprzedaży rolnej wyłącznie w przypadku eksportu. „Dla nas, „Tradycja” oznacza zwycięską i twórczą obecność w rzeczywistości siły, która „nie należy do tego świata”, to znaczy Ducha rozumianego jako moc potężniejszą od wszystkiego co ludzkie i materialne.” Superfaszysta Julius Evola UWAGA: WPIS NIE MA NA CELU PROPAGOWANIA FASZYZMU GDYZ JEST TO NIEZGODNE Z ART. 256 KODEKSU KARNEGO! PRZEDSTAWIONE PUNKTY SĄ MATERIAŁEM POGLĄDOWYM W TEMACIE NIEBEZPIECZNYCH ODCHYLEŃ NACJONALISTYCZNYCH OD KTÓRYCH NALEŻY SIĘ ODŻEGNYWAĆ JAKO ŻE SĄ NIEZGODNE Z AKTUALNĄ POLITYKĄ III RP I UZNANYCH ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH!

J CH

Chazaria nie byla nigdy na terenie Polski, zobacz mapy, kraj miedzy Turcja a Rosja ( KRYM< KAZAHStan), NIGDY POLSKA< Jak zostali zalatwieni przez Jingishana ( pod barwami chińskimi ci którzy przeżyli pouciekali do Bułgarii, Rumunii, Węgier, Polski, Rosji a potem przenieśli się do Niemiec … Rothschild stamtąd pochodzi i w Niemczech przyjął nazwisko, Bauer, Potem jak się przenieśli do Anglii zmienili na Roschild…Mnóstwo informacji o Chazarii – wpisz w wyszukiwarke Chazaria- Khazaria ( angielski) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Don Intruz Carter Lee Orginal

Chazarowie, lud mongolsko – turecki pochodzący z terenów Azji środkowej, który tworzył państwo Chazaria, w którym rządzili tzw. kagani w 8 wieku przyjęli judaizm bo kaganowi spodobało się ze kiedyś żydzi będą rządzić światem, Chazarów rozbili Rusini, w ucieczce żydzi chazarscy osiedlili się w całej Europie. …

Maria Nowak

Witam! Dzięki za świetny komentarz !

Turniok

Taka dobra ziemia dla nich, to jak perły przed świnie, a ziemia nie da się oszukać!

SouthernSky

POLIN czyli tu odpocznij. My tu pitu pitu, a tymczasem PZU ufundowało rodzinie Stamblerów pracownię informatyczną. Nie wiem skąd to wynika. Czy to nasi durnie futrują Stamblerów by robili PISowi dobry PR, a czy może lokalny „chapter” Chabad pod przewodnictwem Stamblera pozuje na taką biedną społeczność, by wydoić jakąś kasę od durnych gojów, którzy ze strachu przed antysemityzmem zrobią wszystko. Jak tak sobie poczytałem o Chabad włącznie z odwiedzeniem ich strony, to okazuje się, że jest to najprężniejsza i najbardziej dynamiczna wspólnota żydowska. Dziwię się, że tak prężna grupa nie wysupłała parę tysięcy dolarów na zakup kilku komputerów dla ich domu klubowego w Warszawie…

Kemod Alerd

…właśnie dowiedziałem się o akcji „repatriacyjnej” Żydów z Izraela do Austrii (!)… …na przeszkodzie stoi jedynie nie uznawanie przez ten kraj podwójnych obywatelstw… …pan Soros (były szabrownik), spekulant giełdowy, zainwestował już nieco kasy, by to zmieniono…

Łachu Chrobry

mitologia holocaustu…..czym różni się całospalenie od strzału w tył głowy..? mord to mord.

1945BKS

Mosad oddział Warszawie https://nczas.com/2018/10/14/skandal-pracownik-lotniska-chopina-na-okeciu-pracuja-tajne-zydowskie-sluzby-tak-jakby-policja-zydowska/

wungo bn

Dlaczego na spotkaniach z p Morawieckim i Kaczynskim nikt z dziennikarzy lub gości , nie zada im pytania dlaczego Żydzi w Polsce tak się rozpanoszyly. Na lotnisku Okęcie pracują tajne żydowskie służby tak jakby policja żydowska uzbrojona. Co to ma być, czekamy na odpowiedź rządzących? .Co tam robi J. Daniels – żyd , jako doradca czegoś??.

YAZZ

Niemcy i zachód otworzy rynek pracy dla urków, oni wyjadą a przyjadą Indochiny i tyle, miska ryżu jak najbardziej jest aktualna.

Piotr Zielnik

1:31 – Dlaczego uważasz, Uszi, że członkowie partii PiS oraz PiS-owskie pelikany nie wiedzą nic o geografii państwa Izrael? 3:30 – „dziesiątki tysięcy paszportów”? 3:40 – „potem to będą obywatelstwa” – Uszi – paszport RP może otrzymać jedynie obywatel RP. 11:45 – „kandydatka najmocniejszą jest”… ONA. Ona. Ona. Ona. Ale imienia i nazwiska Uszi zapomniał wypowiedzieć 😀

siedem zyczen

uszi, krym i astana w kaza ma byc ustanowione ich alternatywna ojczyzna

andrzej21111

Oszuści z POPiS dlatego tak się miotają bo kłamią.

The Lord Monk

witam. Z tymi żydami to jest tak ze oligarchia w Rosji ta żydowska lubi Krym to tyle. Mogę dać dane do kolejnego wywiadu ? https://www.youtube.com/watch?v=iMngJt991Jc

YAZZ

A u nas kiedy? Czekamy na operację „Most 2”.

Tommy Lee

Uszi o Ukrainie a mianowicie o projekcie Nowa Kalifornia mówił Bald już w 02.2017 oto link z wytłumaczeniem jak to wyglądało i dlaczego Rosja wysłała zielonych https://www.youtube.com/watch?v=ZFunccG_C7E Pozdrawiam 🙂 Mam nadzieję że w końcu się obudzimy jako społeczeństwo .

Piotr

Stróże plakatów wyborczych https://youtu.be/Cz9E2h2TTVE

Maciej Beresicki

Może i pis jest trochę lepszy od po, ale to dalej zdrajcy. Nie na tyle lepszy, żeby byli warci głosu patriotów. Pis to jawna agentura izraelsko-amerykańska, chcąca wojny z Rosją i wybudowania Nowego Izraela na zgliszczach Polin i krainy na U (projekt Trójmorze). Przecież żydostwo-robactwo musi gdzieś uciekać z Izraela, bo ich dni są tam policzone. Poza tym pis to pożyteczni idioci do podtrzymywania amerykańskiej hegemonii na świecie, nawet za cenę wojen. To kurwy są polskojęzyczne, nie Polacy. A królem Pollin jest Dżony Daniels – Dyzma. Spadochroniarz z Mossadu!!!

2268jerry

A jak to jest paszport to nie to samo co obywatelstwo??? Przynajmniej jest tak w USA nie dostaniesz paszportu jak nie masz obywatelstwo.

rafo711

https://youtu.be/ZFunccG_C7E Bald pięknie wyjaśnia sprawę Krymu.

Aleksander Darian

Puść świnie pod stół, a ona lapy na stół

Lucja B

To Putin działa na rękę Amerykańskim żydom bankietom odbijając Krym????

Pan Bóg

BaldTV mówił dawno o tym w materiale KRYM – PROJEKT NOWA CALIFORNIA.

Majka Majka AntiAntifa Poland

Proszę, żyd mówi o swoim Mesjaszu (lucyfer) Miałeś Uszi rację https://youtu.be/2pWDKSRLtNg

Patrym Moraz

Astana odjebana jak Groźny

Teresa Z

Polecam, z tłumaczeniem na polski, film pt. „WHAT OTHERS DARE NOT SAY” w nim DAVID ICKE mówi prawdę o SYJONIZMIE ROTSZYLDÓW. Warto obejrzeć, bo nas też to dotyczy i może to wyjaśnia dlaczego PIS ma tylko dwóch sojuszników: Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię!

KomentarzeTV

byle Potockiego mi nie stręczył, to wszystko zniesę 😜

Player 400

Niech sobie budują nowy Izrael na Krymie. Byle by Polsce nie zagrażali.

Tomo Kowalski

Czyli ADOLF HITLER miał racje że ŻYDZI chcieli przejąć POLSKĘ przed II wojną światową i teraz ŻYDOSTWO próbuje zrobić to samo. Ciekawe jak na tym wyjdą Żydzi. Piece jeszcze stoją jakby co. Pozdrawiam.

Donald Tłusk ptasi mózg

https://youtu.be/qRrWWVWpBX0 Już są na Ukrainie.

Mela

http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/goniec-poleca/dlaczego-chruszczow-przekaza%C5%82-krym-ukrainie-krym-utracona-ojczyzna-%C5%BCydostwa.html

Simon Simon

Raczej pieczęć Szatana.

jan kowalski

miasto Umań albo Humań na ukrainie tam parchy zaczynają ekspansje

Kris Kros

JD ma się starać o polskie obywatelstwo? Ja myślałem ze to Polacy maja się starać i izraelskie obywatelstwo.

Uchodźca Zarobkowy

Te „podwójne standardy” to powtórka z nazistowskiej idei „Herrenvolku” w wydaniu oryginalnym czyli żydowskim. A jest tak bo niemiecki nazizm to było tylko niemieckie wydanie żydowskiego syjonizmu.

Kemod Alerd

P.S. …ukraińska banda nie chciała „polskich panów”, więc będą nad nimi panowali chazarscy „repatrianci”… …do roku 2021-go, przybędzie do Europy ok. 10-ciu mln. obywateli państwa okupującego Palestynę… (Mongołowie i Tatarzy zajęli ziemie ukrainy południowo-wschodniej, przepędziwszy w XIII w. stamtąd Chazarów do Polski – którym to nachodźcom, przodkowie nasi dali niestety azyl i autonomię kulturowo-ekonomiczną)

Adolfu Akbar Schalom

Ciekawy wykład o tych pieczęciach

Andrzej Rybczyński

Tak to jesteś na pewno ty dziękuję za podpowiedz …………..

Piotr

Niewolnictwo w USA. (Polski wątek) https://youtu.be/iWZ91SW2ADQ

Wojtek Płuciennim

Ziemia obiecana i jej sąsiedzi od nowa

orth . ‚ .

Co za pały dały 4 łapy w dół? ( czyżby Izraelscy osadnicy? )

marchor52

Takich patlewiczów mnoży się teraz na pęczki, aby kogel-mogel we łbach Polakom robić i „WŁAŚCIWĄ” HISTORIĘ im zaszczepiać…. Bohaterów Polakom teraz patlewicz pokazuje i…. jeszcze każe sobie za to płacić. Ma się tupet, nieprawdaż? Astana już zajęta, to fakt… ale 19 dzielnica w Warszawie jest „w planach” i to z rozmachem Dubaju…. Polacy, wybierzcie Jakiego albo Czaskoskiego, to pomożemy im ją zbudować, własną krwawicą i za miskę ryżu, aby oni łaskę nam mogli zrobić, że się tam wprowadzą.

Artur Domagała

Rosjanie na Krymie pogonią Żydów gdzie pieprz rośnie. Nie po to robili autonomię rosyjską żeby wpuszczać tam osadnictwo żydowskie.

Alicja Lakus

w 1954 roku, Chruszczow oddał Krym Ukrainie tu ciekaw momenty z historii https://www.youtube.com/watch?v=ZFunccG_C7E&t=519s

Mruuuczek

Znowu Chazarowie. Tłumaczę że ten syf nazistowski się ciągnie od czasów Starego Testamentu. Wtedy nie było mowy o Chazarach! To samo patolski Talmud – to tylko twórcze rozwinięcie nauk z ST. Sprawdźcie sobie sami.

Krzychu C

Może CPK nie ma obsłużyć 100mln pasażerów rocznie, a np. przyjąć 2mln turystów przybywających z Palestyny każdego tygodnia(oczywiście przez maks. miesiąc), a po przerwie – ok. 30mln Polaków i 30mln Ukraińców wyjeżdżających na stałe z tej części Europy. Jeśli ks. Klimiszko (będzie) miał rację, to sporo ludzi ewakuuje się na teren Polski środkowej, środkowo wschodniej i na Ukrainę.

strumyk

WAŻNE !!!!! julius 16 października 2018 o 15:15 Why People Hate the Jews By ARCH STANTON Dlaczego ludzie( czy aby na pewno jest takich dużo-dop. wł.) nienawidzą Żydów Żydzi ukradli wszystko. Podobnie jak ich kłamliwy, złodziejski, morderczy, homoseksualny „przodek” Jakub, ukradli nasze narodowe prawo pierworództwa i dziedziczenia, zamieniając je na mdłą miskę egalitarnych wnętrzności, tanią chińską flakonię i gnijącą miazmę innego perwersyjnego krzewu. Ukradli naszą wiarę. Ukradli naszą przyszłość. Ukradli wartości aryjskie przekazane nam przez naszych przodków. Ukradli nasze zdrowie, dobrobyt i szczęście, zastępując je wyniszczającymi lekami, które doprowadzają nas do szaleństwa. Przede wszystkim ukradli nasze szczęście. Nasze poczucie dobrego samopoczucia, z ciągłym pomieszaniem fałszywego „postępu”, który rozerwał nasze dzielnice do tego stopnia, że nie jesteśmy już w stanie rozpoznawać się nawzajem i czuć się komfortowo w nich żyjąc. Ukradli nasze media. Ukradli nasze bogactwo poprzez Rezerwę Federalną. Ukradli nasze słońce swoimi śmiercionośnymi chemtrails. Ukradli naszą czystą wodę, niszczac ją śmiercionośnymi chemikaliami. Ukradli nasze dzieci, poświęcając je na swoim medialnym ołtarzu w wyjącej żądzy krwi. Ukradli naszą prawdę, naszą sprawiedliwość, naszą amerykańską drogę. Żydzi ukradli naszą przeszłość; a ci, którzy ukradli naszą przeszłość, kradną także naszą przyszłość. Wszyscy Żydzi zostawili nas z: nędzną, wątłą egzystencją – i wkrótce skończą na dobrze kradnąc nasze życie. Potem będą się tarzać w swoim globalnym, żydowskim chlewie, jak”effendi” świnie, z pozostałymi zostawionymi niewolnikami rasy błotnej, aby im służyć. Można tylko modlić się do żydowskiego boga (((oni))) nie mogą ukraść naszych dusz. Jeśli kiedykolwiek istniał powód by nienawidzić rasę, to są to ludzie nienawiści – Żydzi. Jeśli zdarzy ci się być kłamcą, złodziejstwem, morderczym, żydowskim psychopatą, przyszłość wygląda jasno – bardzo jasno. Jeśli zdarzy ci się być kimś innym, twoja przyszłość będzie słaba. Bardzo słabe. Żydzi ukradli wszystko, więc co im pozostało jeszcze do kradzieży? Kiedy sukces powstrzymał złodzieja? Z każdym następnym pokoleniem moc Żydów wzrasta. Rosjanie nie powstrzymali Żydów. Niemcy nie zatrzymali Żydów. Królowie i królowe nie powstrzymały Żydów. Prezydenci nie powstrzymali Żydów. Kongres nie powstrzymał Żydów, Liberałowie nie powstrzymali Żydów. Konserwatyści nie powstrzymali Żydów. Jeśli TY nie zatrzymasz Żydów – nikt tego nie dokona! https://www.darkmoon.me/2018/why-people-hate-the-jews/#more-105974

J CH

Niezależność żywnościowa, waluta lokalna i krąg obfitości – Lena Huppert i Wojciech Dobrzyński https://www.youtube.com/watch?v=aUbH6aUtaGA O wyborach w 1946 r.w Polsce- Konferencja 2RP – Zdzisław Jan Kaczmarek https://www.youtube.com/watch?v=B756W1mTcJs

Ewa Ronkiewicz

Ciekawe jak to przyjmą Ukraińcy banderowskie przecierz nie lubią obcych. my jesteśmy słowianie.

Pipek Piko

https://youtu.be/ZFunccG_C7E Polecam…

Sławomir Obidziński

Nie ma się czym przejmować -te parchy dostaną to, na co zasłużyli i to pewnie w nie odległym czasie.

alaska12!

PiS sprzedał polskie wodociągi Izraelowi.

orth . ‚ .

Uszi, „wyznanie handlowe” nie przeszkadza osobie duchownej robić dobre interesy. Wręcz zaleca, zwłaszcza na gojach.

Kasia

Uszi , Ty nie wiedziałeś o programie „Nowa Kalifornia” . Przecież Stalin zaciągnął gigantyczną pożyczkę od ‚Amerykanów” na plan 10-letni pod zastaw Krymu a Chruszczow nie chcąc spłacać długu oddał Krym Ukrainie . I wszystko jasne .

Morhan1000S

Korzenie tureckie, a nie tatarskie. Chazarzy wybrali judaizm, a mogli chrześcijaństwo albo islam. Tatarzy są potomkami Mongołów.

m@rko

Ciekawe czy Ukraińcy orientują się co się dzieje, czy nie, bo tak bardzo ich uwagę odwraca się wojną? A jak to u nas się odbędzie, odwrócą czymś naszą uwagę, czy na bezczela?

Adam Sekowski

Oj Uszi Uszi – czasami to mam wrażenie, że ty jesteś mocno do tyłu z niektórymi informacjami. W szczególności zaś jeśli chodzi o działania Izraela na Ukrainie i ich projektów osadniczych, a konkretnie projektu „Nowa Kalifornia”. Podsyłam esencje wiedzy w krótkim, ale wyjątkowo treściwym filmie na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=ZFunccG_C7E

Reksio Hunt

Uszi, ty sam formatujesz ludzi. Widziałeś mapę Chazarii? Po co rozpowszechniasz kłamstwo , że Chazaria sięgała go Polski?

Zenfon Max

Na forum mizia padają oskarżenia jakobyś też był częścią osadniczej braci izraelskiej. Ureguluj podniesione kwestie bo puki co starszy pan zadaje Ci nieustannie klapsy w ciemię, mocne słowa padają a odzewu brak. Zapowiedziano już oddanie strzału egzekucyjnego ostatecznego w głowę łysego. cytaty: „w środę wyłączamy wytypowanych debili z platformy YouTube po całości NIEMA LITOŚCI DLA SKURWYSYNÓW ” „ŁYSY NA PIERWSZY OGIEŃ MOŻECIE GO ZACZĄĆ PODGRYZAĆ JUZ OD DZISIAJ W CZWARTEK DOSTANIE STRZAŁ EGZEKUCYJNY OSTATECZNY TO JEGO KANAŁY https://www.youtube.com/channel/UCwSv086EAByBY-Z7y-QR_cQ https://www.youtube.com/channel/UCAEIYNBPu87YMrT9XF8e0rw ” No nic. Chciałbym się pożegnać już dziś  na wypadek gdybym przed czwartkiem nie miał możliwości. Jednak Jacek to się w tańcu nie pierdoli.

Kamil M

Tak Uszi. Z tym Krymem to prawda. Na „reformy” rolne Moskale nabrali hajsu od Żydów amerykańskich pod zastaw Krymu. Nie było hajsu na spłatę więc „przekazali” „nowa californie” ukraińskiej SR i żydy dostali fige… A teraz… Sprawa odżyla…

alina fr

chyba dostanę zawału, ciągle słuchać jak bardzo źle się dzieje w naszym Umęczonym Kraju, i nadal na to pozwalają nasi niby Polscy włodarze naszego Państwa .Polacy! jak długo? Adolfu Akbar Schalom

Krajski był kanclerzem Austrii , chazarski żyd z partii sozialdemokratycznej Austri , dziwne w każdym europejskim państwie zawsze był albo jest żyd u władzy , Hitler , Merkel , sarkozy, poroszenko ., morawiecki…. ci sa udowodnieni a ile ukrytych

Grzegorz Szewczyk

Witam. Stąd też jaśniejszym się staje, że trwa w najlepsze „peklowanie” Polski przed ostateczną „obróbką” czyli pogodzeniem się Polaków z tym ,że ich kraj do nich mało należy. Widać wyraźnie jak permanentnie na każdym kroku i na wszystkich płaszczyznach życia społecznego obrzydza się i zgniata wszelkie próby rozpowszechnienia idei narodowych. Metod jest cały wachlarz : od wskazywania kto jest faszystą a kto nie po sięganie do zasobów „haków” a nawet spreparowanych procesów i organizowanie prowokacji. Jeśli się Polacy w końcu nie przejrzą na oczy i nie uświadomią sobie kto wróg a kto przyjaciel ; Ojczyzno moja jesteś zgubiona. Zacznijmy w końcu oceniać sytuację z zastanowieniem się nad tym co i dlaczego się tak dzieje.

Elzbieta Zawistowska

Ja wiedziałam o tym ,wystarczyło śledzić politykę ,a tak naprawdę to Krym jest już dawno żydowski za długi ,,,ZSRR chciał uniknąć oddania Krymu za dług oddali Ukrainie by uniknąć żydostwa w swoim kraju .Dziś cała ta polityka prowadzona do tego zmierza ,Na Krymie będą mieszkać Żydzi bogaci ,na Ukrainie średnia klasa Żydowska ,dlatego Ukrainę okradali Żydzi przez swój rząd ,nic nie robili ,zrobili majdan by ludziom zamydlić oczy ,bieda wygania młodych ,2 regiony ruski zabrał bo tam jest biznes ,reszta Ukrainy ma być rolniczy a reszta Ukraińców co zostanie ,będzie robotnikami dla nich za miskę ryżu i Ukraina będzie się rozwijać , za 20 lub 30 lat będziemy mieć w Polsce miliony młodych Ukraińców ,by można było ich wykorzystać przeciw Polakom ,tak jak 1943 roku ,podjudzając jednych na drugich ,a jak wiemy nic nie robi się w kierunku by młodzi polacy wracali ,wręcz przeciwnie tak rządzą by wyjechało jak najwięcej ,trwa podmiana ludności Polskiej na Ukraińską ,Uzbecką ,Filipińską ,Wietnamską ,Chińską ,itp ,,,,,by jak najwięcej było ludności mieszanej ,jak najmniej rdzennej ,wtedy mniejszość rdzenna nie będzie miała szans ,wystarczy nachodzców zbuntować ,lub napuścić na rdzenną ludność że to faszyści ,już to się robi małymi kroczkami mamy przykłady od 2000 roku ,wystarczy postawić kilka pomników Bandery imamy WOŁYŃ ,dlatego Polak nie może mieć broni ,musi mieć tylko gołe ręce , nasze pokolenia wypędzić na tułaczkę z kraju lub zrobić niewolników do końca istnienia świata ,wiemy już dziś jaką nam opinię buduję Izrael powtarza to zachód ,a USA pomoże .Izraelitów dziś się chroni w całej Europie ,ochrona osiedli tak jak we Francji itp….a Polków gnoi ,odbiera renty tak jak w USA odpowiednimi ustawami jak Polak będzie chciał spędzić starość w swoim kraju ,czego nie robi się np,Norweskim Amerykanom ,,,chętnie Niemcy już pomagają i Rosja ,wiadomo dla czego ?????Żydzi będą zadwoleni z Krymu odbudują go za nasze pieniądze z 447 ,region turystyczny super dla elity nie tylko Ruskiej ,dlatego mamy mieć za własne pieniądze wojska obce z USA ,by stali na straży porządku jak zajdzie potrzeba ,,,NIGDY USA NIE BĘDĄ walczyć ze sobą zwykła propaganda dla głupich ,by uzyskać cel ,Niemcy podłączeni gazem ,my gaz z USA więc pewnie będziemy kolonią ,,tylko kogo ????może podzieloną taki jak w 1939 roku ,zmieniono system nauczania dlaczego????powoli będą zamykać szkoły prywatne ,dlaczego ????kto będzie na nie się dostawał ????? ,Ruskich do roboty za nie wiele srebrników też jest dużo ,nienawiść do Polaków w Rosji jest pielęgnowana jak najukochańsze dziecko ,mają jeszcze ten,,przez siebie za,,,,Smoleńsk ,by w odpowiednim czasie go wypuścić ,jak Polacy pujda na tę ustaw,,,zamach .Nie zmienimy w porę rządu na Polski rząd składający się z NARODOWCÓW będziemy winni naszym pra, pra wnukom ojczyznę bo ją sprzedamy za obiecanki POPIS-u .

Arkady g

A co na to wszystko ukraińscy nacjonaliści? Zabawne jest że w Donbasie obie strony konfliktu twierdzą, że walczą z Chazarami i obie strony mianują się kontynuatorami działań kniazia Światosława I. Ciekawe kiedy Azov czy prawy sektor zorientuje się że są tylko narzędziem i czy wówczas przejdą na stronę separatystów? Parę tygodni temu przeszła bez echa informacja, że pani prezydent Estoni brała udział w akcji sprzątania parku miejskiego w Dnieprze (daw. Dniepropietrowsk) na Ukrainie. Ale nikt nie wspomniał że właśnie tam jest centrum „menora” tj. siedziba Ch-L. Moim zdaniem można to traktować jak złożenie hołdu. No cóż, miejmy nadzieję że uda się komuś powtórzyć wyczyn z 3.07.964r.

Joanna Fromm

Jak leczyć parchy? Trzeba leczyć w stadium wstępnym, bo jeśli choroba się rozprzestrzeni to jest bardzo trudno ja leczyć. Dlatego trzeba bardzo uważać na parchy żydowskie i już mocno je usuwać, bo choroba jest b. zaawansowana. Mamy wiele parchów z polskimi nazwiskami, trzeba się uczyć jak te chorobę rozpoznawać.

Mike

Kozacy mają domniemane chazarskie pochodzenie.

Michal W.

Kozacy zaproscy czy donscy ?

Ryszard Siwy

@Mike Kozacy ukraińscy w części polscy chłopi pańszczyźniani (spod znaku jaskółki). Z wiosną gdy pojawiała się pierwsza jaskółka chłop uciekał na „kresy”. Przyczyny to zbyt duże daniny na rzecz szlachty i kościoła i prawo ” pierwszej nocy”. W pierwszą noc po chłopskim ślubie pan brał żonę chłopa i ja roz…… Powodowało to wściekłość wśród chłopstwa.

Mike

Żydzi będą tak co parę dekad, jak zacznie się pierdolić, odnajdywać nowe korzenie i skakać po państwach i okradać ludność rdzenną. Nie dajmy się ogłupić i okraść. Wara od Polski. Spadajcie do dobrego wujka Ameryki. Tam parę milionów ekstra nie zrobi żadnej różnicy.

Michał Kowalski

A propos Wielkiej Lechii to zwolennicy mówią o tym, że trwała od XVIII wieku p.n.e do co mniej więcej II połowy X wieku (do czasów Mieszka I).,a imperium chazarskie na terenach Ukrainy nad Morzem Czarnym istniało gdzieś od VIII do II połowy X wieku. Można więc obronić teorię Wielkiej Lechii tym, że po prostu gdzieś na 3 stulecia (od VIII do X wieku) plemiona pochodzenia tureckiego, ci Chazarzy zajęli część terenów na których żyli w większości Słowianie

ZA: https://www.youtube.com/watch?time_continue=131&v=WRjp8DDkAO0

Comments

 1. mjacek2013 says:

  Smutny Fakt ! 1/ 70% biznesów w Polsce już należy do Żydów. 2/ 40 tysięcy agentów Mossadu działa w Polsce. 3/ Amerykańskie wojska przybyły by pilnować niewolników czyli nas – aby but się nie zrodził gdy będą tu Żydzi tworzyć kolejną Palestynę. Smutny to fakt.

  PS. z projektu książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ? ….. Goj nie ma myśleć – Goj ma służyć lub zginąć. W Internecie, w niezależnych telewizjach, , i w niezależnej prasie, i w niezależnych wydaniach książek – jak ta – znajdziecie wiele dowodów na to, że Goj ma służyć lub ma zginąć.
  Od razu chcę wyjaśnić, że tym procederem sterują nie zwykli, dobrzy czy pobożni Żydzi, ale elity żydowskie – finansjera i właściciele korporacji. A ja jestem Gojem, który myśli, i widzi i czuje. I nie jest to przyjemne.
  Tu pozwolę sobie ponownie na powołanie dwu filmików i jednego cytatu, aby uświadomić ludziom, co ci przekonani o swoim wybraństwie o nich myślą i jak ich traktują. Posłuchajcie i obudźcie się !!!?
  1/ https://www.youtube.com/watch?v=INqIENHR9VU
  Posłuchajcie, kogo oni tak naprawdę czczą
  Wywiad z Rabinem
  FILM
  https://www.cda.pl/video/8843126d?fbclid=IwAR0kMkskLjBNjLzaqbMyoL6bGrN-DqEiGYl8gVxWkcO7wymbEQ6BslMtspA
  Rabin Abe Finkelstein o żydowskiej kontroli świata
  TEKST
  https://wirtualnapolonia.com/2012/07/28/rabbi-abe-finkelstein-6-milionow-600-tysiecy-czy-60-tysiecy-to-tylko-liczba/
  https://www.cda.pl/video/8843126d?fbclid=IwAR0kMkskLjBNjLzaqbMyoL6bGrN-DqEiGYl8gVxWkcO7wymbEQ6BslMtspA

  Szokujący wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem NAPISY PL

  2/ Premier Izraela – wykupujemy Polskę
  https://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

  3/ Laureat pokojowej nagrody Nobla, były premier Izraela Menachem Begin:

  „Nasza rasa (mówiąc o Żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie, porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin
  Szokujące ?! – i dobrze. Resztę odszukajcie sobie sami.

  Czy coś trzeba dodać ??? Myślę, że nie !

 2. mjacek2013 says:

  moja propozycja – Program Wyborczy Archanioła Michała
  A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych.
  ZASADY LUDZI WOLNYCH
  Napisano rankiem w Boże Narodzenie 25 grudnia 2017 roku w ciągu 1,5 godziny.
  Konstytucją Ludzi Wolnych jest 10 przykazań na czas istnienia Nowej Ziemi podane na końcu zasad.
  Znosi się sejm, senat, ministerstwa, urzędy oraz istniejące przepisy – jedyną formą rządów dla Ludzi Wolnych jest Obsługa Baz Danych, w których gromadzona jest zdobyta wiedza oraz prosto dokumentowane wyniki badań terenowych w danej branży tzw. niezbędna informacja oraz gromadzone są proste i zrozumiałe normy dla dobra danej branży, całych społeczności i całej Ojczyzny. Obsługę Baz Danych wybiera dana społeczność w głosowaniu mailowym lub sms-owym. Każdy z Obsługi Baz Danych może zostać w każdej chwili odwołanym poprzez wotum nieufności członków danej branży lub społeczności. Szczegółowe zasady tworzenia norm, funkcjonowania i obsługi Baz Danych ustalą Ludzie Wolni w formie statutów branżowych.
  Pozostawia się Urząd Prezydenta dla reprezentowania Narodu na zewnątrz oraz rozpatrywania skarg Narodu i okazywania łaski. Zasady powoływania, odwoływania, działania i służby Urzędu Prezydenta ustali Naród Ludzi Wolnych w statucie.
  Znosi się konkurencję, banki – w tym pieniądze, korporacje, giełdy papierów i giełdy towarowe – wprowadza się zasady współpracy Ludzi Wolnych na zasadzie kontrybucjonizmu oraz buduje się spichlerze i magazyny plonów, towarów i usług również w formie baz danych j.w. Zasady kontrybucjonizmu zostaną szczegółowo opracowane i uświadomione Ludziom Wolnym przez szerzących te szczytne idee i chcących je szerzyć. Kontrybucjonizm daje Wszystkim Prawo dostępu do dóbr na zasadach równości. Likwiduje się przez to nierówności społeczne i biedę, a implantuje powszechny dobrobyt. Wprowadza się współpracę w miejsce konkurencji. Firmy i gospodarstwa drobne i małe oraz średnie będą mieć charakter firm rodzinnych, przy czym Rodziną będą i Właściciele firm i gospodarstw i wszyscy Pracownicy bez względu na Narodowość. Statut określi ochronę właściciela i pracownika w danej firmie lub gospodarstwie oraz zakres czynności. Firmy i gospodarstwa duże oraz bardzo duże będą mieć nadzór całej społeczności lub całego Narodu. Szczegóły podziałów i nadzoru ludzi nad takimi firmami i gospodarstwami ustalą Ludzie Wolni zbiorowo w statucie firm i gospodarstwa. Firmy i gospodarstwa będą współdziałać na zasadzie Spółdzielni dzieląc się mądrze i sprawiedliwie pracą, wiedzą i doświadczeniem. Inwestycję każdą prowadzi się na zasadzie wstępnego projektu bądź zgłoszenia robót umieszczanych w Bazach Danych oraz prowadzenia Dziennika Budowy, w którym specjaliści dokonują niezbędnych wpisów o wykonanych robotach i informacji o zmianach konstrukcyjnych i zmianach sposobu posadowienia oraz załączają niezbędne wyniki pomiarów i badań. Po wykonaniu inwestycji Dziennik Budowy i Załączniki wprowadza się do Baz Danych. O formie wstępnej projektowej lub formie zgłoszenia robót dla danych inwestycji zdecydują w głosowaniu Ludzie Wolni po debacie społecznej przy uwzględnieniu opinii specjalistów z danych branż.
  1 poprawka. Rozliczenia finansowe wprowadza się w wymianie międzynarodowej towarów i usług do czasu zaimplantowania zasad Kontrybucjonizmu w Narodach z nami współpracujących.
  Tworzy się system branżowy Narodu – branże i nowe branże rejestruje Urząd Prezydenta ustalając niezbędny porządek w tym względzie. W każdej branży Rada Mędrców powoływana i odwoływana przez jej członków ustanawia proste normy i zasady działania branży. Rada pracuje tylko okresowo dla dokonania zmian i poprawek oraz polepszenia jakości pracy i jej uproszczenia.
  Formy produkcji – w Państwie Ludzi Wolnych produkuje się tylko towary wysokiej i bardzo wysokiej jakości, rezygnując z produkcji bubli i rezygnując z produkcji złej i zatrutej żywności, w tym rezygnuje się z organizmów GMO. Czyni się tak dla zdrowia Ludzi Wolnych i w celu skracania czasu pracy Ludzi Wolnych.
  Formy własności – o tym co należy do danego Człowieka Wolnego, a co do całej danej Społeczności lub do całego Narodu decydować będą Ludzie Wolni w ramach danej społeczności i w ramach całego Narodu w formie poprawek do statutów lub do konstytucji ustalanych w głosowaniu po debacie prowadzonej w ramach Społeczności lub w ramach Narodu. Każdy Obcokrajowiec będący pracownikiem lub opiekunem lub współmałżonkiem jest częścią Narodu. Społeczności są to: wsie, miasta, gminy, starostwa, województwa i państwo – oraz uczelnie i szkoły oraz instytuty, grupy wyznaniowe, stowarzyszenia, a także firmy i gospodarstwa.
  Opiekunowie Ludzi wymagających opieki – tacy Opiekunowie są traktowani jak Pracownicy, tak jakby wykonywali zawód.
  Działalność sądów, prokuratur i policji uzupełnia się o nadzór Ludzi Wolnych nad ich działalnością. W przypadku złego działania Ludzie Wolni wystosują wotum nieufności względem danego organu lub jego członka aby ich odwołać. Szkolenie sędziów, prokuratorów i policji na zasadach takich jak w każdej dziedzinie szkolnictwa zachowując zasady dzielenie się wiedzą i doświadczeniem pomiędzy mistrzem i uczniem jak niżej napisano.
  Znosi się dowody i paszporty oraz inne formy rejestracji ludzi – jedynym znakiem rozpoznawczym Człowieka Wolnego jest imię / imiona i nazwisko oraz podpis pełny i podpis skrócony – do czasu opracowania własnego podpisu podpisują się za podopiecznego / podopieczną wybrani opiekunowie lub rodzice lub rodzice chrzestni. Wprowadza się również elektroniczną i telekomunikacyjną formę podpisu; poprzez mail lub poprzez sms.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek meldunkowy – jedyną formą meldunku Człowieka Wolnego jest jego wpis lub wpis opiekunów do książki mieszkańców domu lub obiektu.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek przedszkolny i szkolny – Opiekunowie, a później samo Dziecko Wolne już świadome wybiera formę własnego kształcenia oraz wybiera nauczyciela = mistrza. Propozycje form kształcenia i własnego samokształcenia: przedszkole i szkoła dotychczasowa oraz uczelnie dotychczasowe, nauczyciel / e indywidualny / i, kształcenie w luźnych grupach dyskusyjnych oraz w innych grupach zorganizowanych np. na wzór spółdzielni lub stowarzyszeń, kształcenie przez rodziców / opiekunów i samokształcenie za pomocą dostępnej literatury i mediów oraz baz danych. W przypadkach zdobywania umiejętności zawodowych obowiązuje zasada mistrz – uczeń. Uczeń sam wybiera swego mistrza / mistrzów i ma u niego / u nich praktykować aż zdobędzie odpowiednie umiejętności potwierdzone przez mistrza. Potwierdzeniem ostatecznym zdobytej wiedzy lub umiejętności jest egzamin przed Komisją Egzaminacyjną złożoną z mistrzów i uczniów danej branży, powoływaną i odwoływaną według ustalonych zasad statutem branży.
  Znosi się przymus leczenia lub przymus szczepień – Ludzie Wolni sami decydują o tym czy i jak chcą się leczyć dopóki zachowują świadomość swych czynów. Dziecku Wolnemu daje się również takie same prawa gdy jego samoświadomość jest już ukształtowana, sprawa indywidualna potwierdzana przez opiekuna lub w sprawach spornych przez najbliższą społeczność znającą Dziecko Wolne i z miłością i z mądrością dbające o jego rozwój.
  Wolność Wyznania – wprowadza się zasady wolności wyznania i wzajemnego współdziałania wierzeń dla dobra Ojczyzny Ludzi Wolnych i dla dobra wszystkich Istot, w tym Zwierząt i Roślin. Wiary sprzeniewierzające się tej zasadzie będą eliminowane przez Ludzi Wolnych poprzez wotum nieufności.
  Żołnierze i Wojsko – Żołnierzem może być tylko Osoba uznana za zdolną do służby Ojczyźnie przez odpowiednią Komisję po zasięgnięciu opinii lekarzy / uzdrowicieli oraz kapłanów i społeczności, w której dana Osoba się wychowała lub kształciła. Zasady tworzenia i działania armii ustalą zbiorowo Ludzie Wolni w statucie armii z udziałem i przy uwzględnieniu propozycji Żołnierzy.
  A teraz Konstytucja:
  Przykazania Nowej Ziemi
  JA JESTEM BÓG PEŁNIA MIŁOŚCI MIŁOSIERDZIA WSPÓŁCZUCIA POKOJU I WIEDZY – MOJA CHWAŁA JEST NIESKOŃCZONA – MIESZKAM W TOBIE I W KAŻDEJ ISTOCIE W WIDZIALNYM I NIEWIDZIALNYM WSZECHŚWIECIE.
  BĘDZIESZ CAŁYM SERCEM I ZE WSZYSTKICH SIŁ DĄŻYŁ DO PEŁNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ – BO MIESZKAM W TOBIE – DO ZJEDNOCZENIA DUSZĄ UMYSŁEM SERCEM I CIAŁEM – ABY OSIĄGNĄĆ NIEŚMIERTELNOŚĆ DUSZY I CIAŁA.
  BĘDZIESZ SZANOWAŁ I MIŁOWAŁ SWOICH RODZICÓW NAUCZYCIELI KAPŁANÓW SĄSIADÓW CAŁĄ LUDZKOŚĆ I WSZYSTKIE ISTOTY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE – Z TEGO WZGLĘDU BĘDZIESZ BUDOWAŁ CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI, CYWILIZACJĘ WSPÓLNOTY DBAJĄCĄ O WSZYSTKICH, ABY WSZYSTKICH UCZYNIĆ SZCZĘŚLIWYMI
  BĘDZIESZ MIAŁ JEDNĄ ŻONĘ, BĘDZIESZ MIAŁA JEDNEGO MAŁŻONKA I DOCHOWACIE SOBIE WIERNOŚCI W TYM I W PRZYSZŁYM ŻYCIU – RAZEM BĘDZIECIE BUDOWAĆ DOBRO I SZCZĘŚCIE SWOICH DZIECI I CAŁEJ WSPÓLNOTY – I DĄŻYĆ DO CAŁKOWITEJ CZYSTOŚCI A SAMOTNI NIECH WYTRWAJĄ W CZYSTOŚCI I W CAŁKOWITYM ODDANIU MNIE – ABYŚCIE BYLI WOLNI
  ZREZYGNUJESZ Z WSZELKIEJ WŁADZY, ZWIERZCHNOŚCI I MOCY – DLATEGO DOPROWADZISZ DO MAKSYMALNEGO UPROSZCZENIA PRAWA I DO DECENTRALIZACJI WŁADZY I POZWOLISZ ABY POWSTAŁY LOKALNE WSPÓLNOTY, KTÓRE BĘDĄ DZIAŁAĆ WEDŁUG WŁASNYCH USTANOWIONYCH ZBIOROWO ZASAD. BĘDZIESZ Z ODDANIEM SŁUŻYŁ CAŁEJ WSPÓLNOCIE DZIELĄC SIĘ ZA DARMO I Z ZAPAŁEM SWOJĄ WIEDZĄ I UMIEJĘTNOŚCIĄ Z KAŻDYM I POMAGAJĄC KAŻDEMU PROWADZIĆ GODNE I UŻYTECZNE ŻYCIE W RAMACH WSPÓLNOTY ABY TALENTY KAŻDEJ ISTOTY SŁUŻYŁY CAŁEJ WSPÓLNOCIE – BO DAŁEM CI TE TALENTY ABY SŁUŻYŁY WSZYSTKIM
  WSZYSTKO BĘDZIESZ CZYNIŁ JAWNIE BUDUJĄC BAZĘ DANYCH ZAWIERAJĄCĄ WIEDZĘ LUDZKOŚCI I ZDOBYCZE KULTURY ABY WSZYSCY MOGLI Z NICH BEZPŁATNIE KORZYSTAĆ. POZWOLISZ ABY WIEDZA I SZKOLNICTWO BYŁY BEZPŁATNE I POWSZECHNIE DOSTĘPNE
  NIE BĘDZIESZ ZABIJAŁ ANI ZNIEWALAŁ ŻADNEJ ISTOTY ANI W TYM ANI W INNYM WYMIARZE – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z PROWADZENIA WOJEN Z KOLONIALIZMU, Z PODBOJU I Z OKUPACJI CZY TO MILITARNEJ CZY POLITYCZNEJ CZY EKONOMICZNEJ I ZREZYGNUJESZ Z JAKICHKOLWIEK FORM KONTROLI NAD INNYMI – Z TEGO WZGLĘDU UŻYJESZ CAŁEJ SWEJ WIEDZY UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA ABY ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE CIERPIENIE I NA ZIEMI I W INNYCH WYMIARACH ABY ZIEMIA BYŁA BEZPIECZNA I SZCZĘŚLIWA – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z EKSPERYMENTÓW GENETYCZNYCH NA SOBIE I NA INNYCH ISTOTACH – Z TEGO WZGLĘDU NIE BĘDZIESZ ZABIJAĆ ŻADNEJ ISTOTY, ŻADNEGO CZŁOWIEKA, ŻADNEGO ZWIERZĘCIA I ŻADNEJ ROŚLINY ANI NIE BĘDZIESZ NISZCZYĆ SWEGO ANI INNYCH ZDROWIA – BO JESTEM ŻYCIEM – BĘDZIESZ TAK CZYNIŁ ABY BYĆ WOLNYM I DOJŚĆ DO OSTATECZNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ
  NIE BĘDZIESZ KRADŁ I OSZUKIWAŁ ANI WYZYSKIWAŁ ANI PRAKTYKOWAŁ LICHWY ANI MAGII ANI CZARÓW ANI WRÓŻENIA ANI OKULTYZMU ANI SIĘ ODURZAŁ JAKIMIKOLWIEK ŚRODKAMI ANI PŁAWIŁ SIĘ W JAKIMKOLWIEK POŻĄDANIU – BĘDZIESZ Z TEGO REZYGNOWAŁ ABY BYĆ WOLNYM
  NIE BĘDZIESZ NIKOGO GORSZYŁ ANI SPROWADZAŁ NA ZŁĄ DROGĘ – A TYCH KTÓRZY ZŁO CZYNIĄ BĘDZIESZ UMIEJĘTNIE POUCZAŁ ABY SIĘ NAWRÓCILI – ABY GRZECH I SZATAN NIE MIELI JUŻ NAD WAMI WŁADZY
  WSZYSTKIE SPRAWY ODDASZ W ZAUFANIU MNIE TWEMU BOGU KTÓRY MIESZKAM W TOBIE ABYM CIĘ STRZEGŁ NA WSZYSTKICH TWOICH DROGACH
  ARCHANIOŁ MICHAŁ
  Błękitnym Promieniem zstąpiłeś na Ziemię –
  Ty Sprawiedliwy ARCHANIOŁ – KRÓL.
  Przed Sobą dzierżysz Miecz Wiecznej Prawdy –
  I nim odcinasz chaos i ból.
  Prawością Świecisz, Miłość rozsiewasz –
  Nie dajesz upaść gdy trudny Czas.
  Odważnie chronisz Praw Naszej DUSZY –
  Do Serca Swego przytulasz Nas.
  Prawo przywracasz gdziekolwiek Jesteś –
  Gdzie stawiasz stopy tam siejesz Blask.
  A Twoja Mądrość nam Mądrość czyni –
  Bo w Sercach strzeżesz Najświętszych Praw.
  Ty Niepojęty, Ty Sprawiedliwy –
  Ty Ukochany Michale Nasz –
  Otul Swą Mocą Człowieczą Przestrzeń –
  By w bezpieczeństwie na Wieki trwał.
  Oblicze Twoje jak Diament Czyste –
  I Prawo Twoje Harmonią drga.
  Przed Tobą pokłon składam Wieczysty –
  Że Sprawiedliwych szukasz wśród Nas.
  Dzisiaj z Miłością Mój ARCHANIELE –
  Serce Swe składam u Twoich Stóp –
  I proszę szczerze, strzeż ludzi Wiernie –
  Ty BRAMY ŚWIATŁA otwórz Nam znów.
  Ewa A. Bednarczyk
  Warszawa dn.6.09.2006 r.
  2 poprawka. Wróże, Okultyści i Magowie są akceptowani przez Społeczeństwo Ludzi Wolnych tylko do czasu gdy nie czynią krzywdy Ludziom Wolnym i innym Istotom nie działającym na szkodę Ludzi Wolnych.
  3 poprawka. Każdy kto chce może budować inne modele i struktury społeczne jeśli nie szkodzi Społeczeństwu Ludzi Wolnych.
  Uwaga !
  Aby uwolnić się od dotychczasowych struktur może zaistnieć konieczność wypowiedzenia posłuszeństwa społecznego dotychczasowym strukturom państwa i instytucjom – jak to uczynił np. Tadeusz Cichocki z Piaseczna. Jak będzie się rozwijał nasz program ? pożyjemy, zobaczymy ? Na razie zapraszam do podawania swych kandydatur do Społeczeństwa Ludzi Wolnych do tworzonej Bazy Danych Ludzi Wolnych. Na razie obsługuję bazę sam. Mieczysław Jacek Skiba, Burzyn 216 A, 33-170 Tuchów, Polska, Em. mjacek2013@interia.pl, Tel. +48 601080579. Zapraszam.

  To prawo – a raczej przykazania – to nie jest przymus – to jest przepis na lepsze i szczęśliwsze życie – trudny i wymagający przepis – ale przepis. Gdy dostosujecie się do tych wskazówek uczynicie szybko Świat mądrzejszym i szczęśliwszym – a przede wszystkim dacie mu szansę na przetrwanie.
  Wasz inkarnowany Ojciec Niebieski = Prawodawca
  Powyższe możecie potraktować jako program wyborczy Archanioła Michała- na tym ziemskim padole Jacka – Mieczysława Jacka Skiby

  Z projektu książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?

  Z rozdziału: Jaki system dla ludzi wolnych ?

  Jak już mówiłem dla niewolników łatwo wybrać system. Każdy się nadaje i w każdym można im narzucać coraz większe ciężary – a oni pogodzeni z losem dzielnie to wytrzymają. Nawet nie zauważą kiedy stali się już totalnymi niewolnikami – jak opisano wcześniej.
  Znacznie trudniej znaleźć dobry system społeczny dla Ludzi WOLNYCH – którzy pod każdym względem tę Wolność w sobie czują – a tacy i tylko tacy niedługo będą stąpać po tej Ziemi. Tacy jak i JA JESTEM.
  Jedyny system jaki dziś dostrzegam jako nadający się dla LUDZI WOLNYCH to proponowany przez Michaela Tellingera z RPA z ruchu UBUNTU kontrybucjonizm. Kontrybucjonizm zakłada, że nie ma już żadnej konkurencji – a w jej miejsce pojawia się współpraca i tylko współpraca. Zakłada rezygnację nie tylko z lichwy ale nawet całkowicie z pieniędzy. Zakłada więc, że nie ma już zapłaty za towar i że nie ma handlu – nie ma nawet barteru czyli wymiany towarów. Jest natomiast wspólne wypracowywanie dóbr i wspólne sprawiedliwe dzielenie się tymi dobrami – czyli w.w. kontrybucjonizm. Każdy w taki piękny system wkłada swój talent i go pomnaża – dla dobra wszystkich członków społeczności. Każda społeczność obdarza w takim pięknym systemie inne społeczności tym co tamci potrzebują, a co my mamy w nadmiarze – i vice versa. W takim pięknym systemie nie ma już żadnej konkurencji, nie ma żadnego wykorzystywania słabych i nie ma biednych – nie ma żadnego zła – i nie ma żadnej biedy = niedostatku. Bo jest po prostu powszechny dobrobyt. Jeśli taki system z pomocą Michaella Tellingera i Członków Ruchu UBUNTU wprowadzimy w Polsce to gwarantuję, że w przeciągu jednej dekady nie będzie już w naszej Ojczyźnie nikogo kto cierpiały jakikolwiek niedostatek.
  Logicznym jest, że w takim pięknym systemie dąży się zawsze do uproszczenia sobie życia na każdym polu. Likwiduje się więc zbędne roboty i roboty niepotrzebne. A do takich na pewno należy wszelka papierologia; sterta dokumentacji, decyzji i pozwoleń. Czy już kumacie co do Was mówię ?
  W prostych kilku zdaniach uderzam w Waszą Świadomość – abyście zrozumieli – bo zapewniam Was, że wszystko jest tylko kwestią Świadomości – otwartej i rozwiniętej jak u Michaella i Jemu podobnych – lub zamkniętej, jak dziś jeszcze jest u większości z Was. Więc się otwórzcie – otwórzcie – a zaznamy dobrobytu, pokoju i spokoju jakich jeszcze nigdy tu nie było.

  Powyższe z projektu mojej 5-tej książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?
  Te i inne materiały dostępne na chomiku, blogu, stronie. Zapraszam.

  PS http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

  Radosna wiadomość:
  PS
  Najnowsza radosna wiadomość z Kanady. Jedno małe miasto wprowadza plan ruchu UBUNTU – życia bez pieniędzy ! Super ! Brawo !
  Z mojej poczty:
  Wiadomość oryginalna:

  Od: „Michael Tellinger”
  Do: mjacek2013@interia.pl;
  Wysłane: 18:38 Sobota 2017-12-30
  Temat: Update from Mayor Ron Higgins 28 Dec 2017

  Update on the First UBUNTU One Small Town Canada
  Greetings Ubuntu Supporter
  Please view the video update by Mayor Ron Higgins of North Frontenac, Ontario Canada.
  https://www.facebook.com/100011645298261/videos/466955203702652/
  With the latest developments and progress with the implementation of the UBUNTU – One Small Town – plan of action to revitalise and uplift the town and surrounding areas. Keep going Ron, you are an inspiration to millions already.
  In unity – Michael Tellinger

  Moje tłumaczenie:

  Aktualizacja na pierwsze UBUNTU jedno małe miasto w Kanadzie

  Pozdrawiam Stronników Ubuntu

  Obejrzyj aktualizację wideo burmistrza Ron’a Higgins’a z North Frontenac w Ontario w Kanadzie.

  https://www.facebook.com/100011645298261/videos/466955203702652/

  Dzięki najnowszym osiągnięciom i postępom w realizacji projektu UBUNTU – One Small Town – wdrożono plan działania mający na celu ożywienie i poprawę stanu miasta i okolic. Rób tak dalej, Ron, jesteś inspiracją dla milionów już.

  W jedności – Michael Tellinger

Wypowiedz się