Chemtrails nad Krakowem, a „smog medialny” o smogu węglowym !!!

Dyrektor amerykańskiego FBI, Ted Gunderson, powiedział o chemtrails wprost: „Te zrzuty są bardzo toksyczne, to czyste ludobójstwo!”

Mimo zmiany władzy kolejny rząd kontynuuje ludobójstwo Polaków. Dla odwrócenia uwagi Polaków od problemu wymyślono „smog medialny” aby zwalić winę na smog węglowy  i to w sytuacji, gdy przemysłu prawie nie ma, a w  ciepłe miesiące nie pali się w piecach. Ale media skutecznie „prały mózgi” smogiem węglowym, od kilku lat.

Redakcja KIP

Chemtrails nad Krakowem? Smog i nie tylko

Od dwóch dni w głównym wydaniu wiadomości tvp byliśmy bombardowani informacją o smogu w Krakowie.

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Od dwóch dni w głównym wydaniu wiadomości tvp byliśmy bombardowani informacją o smogu w Krakowie.

To, że próbuje się wyrugować mniej zamożnych Polaków w Krakowie z atrakcyjniejszych mieszkań w kamienicach, które mają być dla żydów , wiemy nie od dziś. Żydzi się nawet nie bardzo z tym ukrywają, vide telefon żydówki do Radia Maryja, które mówiła m. innymi, że my (Polacy) musimy dać im (żydom) mieszkania, bo te Araby tam ich nie chcą w Izraelu.

Jednak nie o tym chcę pisać. Jest to pewnik o którym przypominam, tak jak wiemy o próbie przeprowadzenia obrad Knesetu na terenie Krakowa, której zapobiegł tylko Palec Boży – nagła śmierć żony przewodniczącego Knesetu.

Tak, jak wiemy przynajmniej od 2011 roku, że żydzi stoją w kolejkach po polskie paszporty na terenie ambasady i konsulatów w Izraelu. I o wielu innych rzeczach.

Kraków jako miasto Polenfrei.

Zatem próby wydania kuriozalnego i wbrew polskiej racji stanu zakazu palenia polskim węglem w piecach widzieliśmy ) nie od dziś w tym kierunku.

Najpierw ów zakaz (dotyczący na razie Krakowa) został zablokowany, teraz jak się okazuje ma wejść w życie. Tutaj, nie po raz pierwszy zastanawia bierność polskiego społeczeństwa i to w królewskim mieście Kraków, tak że materiały o wywoływaniu tej bierności sztucznymi środkami wydają się być coraz bardziej prawdopodobne.

Oczywiście jest to wszystko bardzo przebiegle zrobione bo o zanieczyszczeniu Krakowa mówi się nie od dziś, dużo wcześniej nim nieoznakowane natowskie samoloty zaczęły na nas zrzucać opryski chemtrails.

Tej jesieni, wyjątkowo długiej, złotej i ciepłej jesieni przyznam, że spodziewałem się wzmożonych oprysków chemtrails. Łatwe to było do wydedukowania bo ładna pogoda w jesieni oznacza dużo intensywnie błękitnego nieba, dodatkowo więcej spędzanego na powietrzu przez ludzi czasu. Ów zaś intensywny, piękny jesienny błękit współgrający ze złotym brązem liści jest czymś co szczególnie kusi decydentów chemtrailsi zaraz chcą go skazić. Piloci tych samolotów sami chętnie nazywają się podniebnymi pająkami.

Wydawałoby się, że takie rzeczy będzie się chciało jak najbardziej ukryć, że te samoloty będą latały i rozpylały, grzyby, metale ciężkie, aluminium i inne substancje gdy niebo będzie wyglądało, by rzec potocznie – niewyraźnie. Że ludzie zauważą, że gdy mamy idealnie ciemnobłękitne niebo, że smugi z samolotów nie zanikają, ale tworzą chmury, które przy intensywnych lotach samolotów w te i we w te zasnuwają nawet całe niebo – coś jest nie tak.

Jednak nie – najlepiej więc lubią rozsiewać trucizny gdy niebo jest idealnie czyste i łatwo prześledzić i dostrzec powstawanie tych chmur. Jest w tym niewątpliwe satanistyczna prowieniencja – chęć skażenia Bożego błękitu, wykrzywienia go. Piękny błękit nieba to niedoskonałe odbicie niebiańskiego błękitu, błękitu raju.

Zatem tej jesieni chemtrails były tak intensywne, jak nigdy dotąd w Polsce, a przynajmniej w jesieni. Obserwowałem to od połowy października w małej miejscowości gdzie przebywam i najbliższej okolicy, choć także przy okazji małych wyjazdów i dalej.  Wszędzie ściana(także góry, ale teren gęsto zaludniony, na przykład Śląsk Cieszyński –z przyjrzeniem się szczegółowiej w Istebnej i okolicy) południowa włącznie z miastami wojewódzkimi.

Tę zależność prześledziłem dokładniej w 2013 i 2012 roku. W 2013 podczas wyprawy rowerowej przez Opolszczyznę na Żywiecczyźnie kończąc.

Na ścianie południowej szczególnie mocne chemtrails, największe oczywiście w większych ośrodkach – na przykład w tym wypadku Bielsko.

W 2012 roku dłuższej wyprawy po kraju wzdłuż południowej ściany do Rzeszowa, a potem wzdłuż wschodniej granicy i potem północnej do Gdańska mogłem porównać: Chemtrails było najintensywniejsze na ścianie południowej. Na ścianie wschodniej było o wiele słabsze, zwłaszcza na Podlasiu. Słabsze też było na krańcu północnym.

Przytaczam to nie bez powodu, bo właśnie TVP i wczoraj i przedwczoraj w prawie identycznym, powtórzonym przekazie pokazywała ścianę południową od Rzeszowa jako tą szczególnie intensywną narażoną na zanieczyszczenia pyłowe i smog .Także zachodnią i tu szczególnie Szczecin.

Skoro napisałem, że tak wyjątkowo intensywnych oprysków chemtrails jeszcze nie było w Polsce, a przynajmniej – aby być całkowicie precyzyjnym nie było jeszcze w jesieni.

Czy chemtrails występuje nad Krakowem? Oczywiście jest nad każdym dużym miastem w Polsce.

Mówi się jednak nam, że smog w Krakowie powstał ze wzmożonego spalania węgla. A tak naprawdę przecież to nie wiadomo z czego prawda? Przecież temperatury są wyjątkowo wysokie jak na tę porę roku. Więc teraz mieszkańcy zużyli mniej węgla, czy innego opału niż rok temu, dwa ,lata, trzy, cztery, pięć itd. A tymczasem smog jest największy od lat.

Nie pisałbym o tym może nie mając bieżącego porównania. Bo, że chemtrails w ogóle w Krakowie miało miejsce teraz to byłem pewien, ale czy było szczególnie intensywne tego nie wiedziałem. W Krakowie byłem w 2012 i w ubiegłym roku.

Znak zapytania w tytule mego artykułu nie bierze się stąd więc, że w nie jestem pewien czy w ostatnim czasie, a zwłaszcza w ostatnich dniach chemtrails w Krakowie było w ogóle, tylko czy było aż tak intensywne, że może mieć związek ze smogiem.

Mimo wszystko bym może tego nie połączył, a przynajmniej nie napisał o tym gdyby nie fakt, który mogłem sprawdzić empirycznie.

Jak napisałem w małej miejscowości gdzie obecnie przebywam, obserwowałem intensywne chemtrails, jak nigdy dotąd.

I właśnie oto teraz, w dniu przedwczorajszym (co zbiegło się z pierwszym z dwóch dni trąbienia o smogu w Krakowie w najbardziej oglądanym dzienniku w Polsce) chemtrails było tak intensywne, że utworzyło na niebie rodzaj nieruchomego kożucha. To było w dzień, a co było w nocy , a raczej wieczorem? Otóż owszem zadymiły piece. Ale ile tam tego jest, a przecież jest dość ciepło, więc opału idzie mało. I co? Zrobił się mały smog.

Nie ma tutaj przemysłu, blisko żadnego dużego ośrodka. Trzy kilometry dalej zaczyna się region chronionego krajobrazu, gdzie na małej enklawie w nim jest jeden z najczystszych rejonów w Polsce.

Więc nie inaczej jak na sam smog miało tutaj wpływ przede wszystkim chemtrails. Powietrze było ciężkie i duszne już wcześniej, w dzień, gdy przy kilkunastu stopniach nikt intensywnie nie palił w c.o.

Podobnie sytuacja musiała wyglądać w Krakowie. Przyznam, że wczoraj szukałem jakiś czas w aby sprawdzić co się da na temat chemtrails w Krakowie w ostatnich dniach zwłaszcza, ale te poszukiwania, może nie dość drobiazgowe, nie okazały się owocne.

Tak więc w globalnym planie NWO mamy jak zwykle polską innowację.

Dwie pieczenie na jednym ogniu. Truć Polaków chemtrails, a przy okazji wykorzystać to jeszcze przeciw Polakom i polskim zasobom naturalnym. Bardzo to przebiegłe i piekielnie inteligentne.

Zastanawiałem się niedawno nad tym co będzie, jak wreszcie ludzie zaczną intensywniej pytać o chemtrails. Przedwczoraj i wcześniej w ogrodzie ja i ktoś ode mnie najbliższy pracowaliśmy w maseczkach. W czasie intensywniejszych oprysków kilka dni temu będąc rowerem na przejażdżce i przy okazji załatwiając sprawunki w miasteczku byłem w masce przeciwpyłowej.

Ludzie jak wiadomo patrzą trochę dziwnie….

Ale nie w tym rzecz. Oto w omawianym info w dzienniku pokazywano ludzi w maskach przeciwpyłowych w Krakowie.

W ten sposób odwrócili kota ogonem i chemtrails zmiesza się ze smogiem, a ten z paleniem węglem. Więc teraz jeśli ktoś mnie zapyta dlaczego jeżdżę w masce i powiem: Chemtrails on uzna, że chronię się przed pyłem z pieców i spalinami z samochodów i zmiesza się to wszystko. Zmiesza się jak zmieszał Tupolew z Topolowem. Informacja nie będzie czysta, bo przeciętny zjadacz chleba nawet gdy dowie się pobieżnie o chemtrails, to nie przyswoi tego, bo nałoży się mu na to : węgiel, spaliny, smog, maseczka przeciwpyłowa.

Pozostaje jeszcze problem lata, i ogólnie cały okres poza sezonem grzewczym. Ale i tu pewnie wymyślą jakąś manipulację.

Zastanawiam się jednak nad tym dlaczego ściana południowa. Gdyby przede wszystkim zachodnia to byłoby jeszcze bardziej jasne. Ale południowa. Jest gęsto zaludniona, tak, ale czy to jedyna przyczyna.

Przypomniałem sobie z przepowiedni dotyczących Polski, że ma ucierpieć mocno ściana południowa. Przepowiednie, które wydają się niemożliwe, gdy się sprawdzają dopiero widzimy często ich prawdziwy sens.

Wide to, że mieszkańcy takich miast jak Paryż, czy Rzym sami spalą swe miasta. Wydawało się to niedorzeczne. Jednak jak się okazuje coraz bardziej owi mieszkańcy to nie będą przecież rdzenni Francuzi, czy Włosi, tylko islamska, (albo i kryptoislamska) nawała będąca oficjalnie mieszkańcami i Rzymu i Paryża i w takim wypadku przepowiednia już nie wydaje się niedorzeczna.

Owo ucierpienie południowej Polski, czyli ucierpienie Polski w ogóle, małe zresztą na tle innych krajów, w tym Zachodniej Europy łączyłem zawsze z całkowitą niemal zagładą Czechów, (również zapowiedzianą w przepowiedniach, zagładą ze względu na nienawrócenie się do Boga po odzyskaniu suwerenności i wolności wiary)dlatego, ze graniczą z nami i było oczywiste, że to co ich dosięgnie nie będzie co do kilku centymetrów granicy, i południe Polski jakoś ucierpi.

Jednak,jak napisałem i podałem przykład, przepowiednie są dopiero jasne gdy się wypełniają.

Więc owo szczególne opryskiwanie chemtrails na tle mniejszego w innych pasach Polski nie jest jasne. Oczywiście poza zakusami na Kraków.

Być może warunki geometeorologiczne w Polsce sprawiają też,że najlepszy skutek można odnieść trując na ścianie południowej. Tego nie wiem.

Czy przepowiednie dotyczące tego, że ucierpi południowa Polska ,a zwłaszcza tereny przygraniczne może mieć i związek z geoinżynierią nad naszym niebem najintensywniejszą w południowym pasie?

Mimo wszystko wydaje mi się, że nie, że nie o to chodzi w przepowiedni. Nie można jednak wykluczyć, że tego ucierpienia będzie kilka przyczyn, nie tylko jedna gwałtowna, która dotknie przede wszystkim Czechy, więc wśród nich może znaleźć się ta związana zgeoinżynierią, z chemtrails.

……………………………………………..

Na koniec kilka zdjęć i film

Jedno ze zdjęć nadesłanych przez czytelników do Gazety Krakowskiej, które ma dokumentować smog. To białe co widać na niebie to chemtrails. Dość świeże smugi. Wcześniejsze niewątpliwie utworzyły już ową niebieskomleczną zawiesinę, którą widzimy na niebie.

Chemtrails nad Krakowem. Lato b. r.

Chemtrails nad innym, mniejszym miastem, w Polsce

Chemtrails nad Krakowem, film

Smog w Krakowie

WYBRANE KOMENTARZE

jakoś tak dziwnie się składa, że. ..

Wraz z naszym wejściem do NATO, czy gdzieś tak około tego terminu, na naszym niebie zaczął się ten proceder. I także jakoś już ale mniej dziwnie, choroby płuc (jako przyczyny zgonów) wysuwają się z ósmego na miejsce… drugie.
Także zauważyłem (zresztą nie tylko ja) bardzo intensywne opryski tej jesieni i… zwiększoną zachorowalność na choroby płuc (sam bardzo ciężko chorowałem)
Myślę, że jednym z powodów tych oprysków jest marketing farmaceutyczny. Koncernom farmaceutycznym chyb opłaca się zainwestować miliony w działania które przyniosą miliardy…

Jan Paweł 07.11.2015 17:08:24

@Jan Paweł 17:08:24

A że przy okazji dokonuje się (jako efekt uboczny) depopulacja, to już inna sprawa. Bo to że dokonuje jest chyba oczywiste.
Myślę, że trzeba tym tematem zainteresować swoich posłów. I to praktycznie w całym Kraju powinniśmy pytać posłów o Chemtrails, bo skutki dotyczą także ich. Nie powinniśmy dać się zbyć jakimiś wyjaśnieniami, że to niby konieczna jakaś tam geoinżynieria. Statystyki są jednoznaczne: wraz z pojawieniem się Chemtrails (niech im będzie: geoinżynierii) śmiertelność z powodu chorób płuc wysunęła się na drugie miejsce.

Jan Paweł 07.11.2015 17:21:52

piloci tych samolotów, są najnormalniejszymi draniami, mordercami…

W normalnym kraju, taki samolot zostałby przechwycony przez dwa myśliwce, albo zestrzelony nad jakimś pustym terenem.

Jan Paweł 07.11.2015 17:31:37

@Autor

nad Wielkopolską obserwuję to samo – od dwu tygodni wzmożenie lotów. Mówię sobie że to Platforma żegna się ze znienawidzonym społeczeństwem – i zaraz słyszę w głowie pytanie: czy po zmianie rządów zauważymy różnicę…czy dalej będą nas tak samo pryskać.

To wiele powie o intencjach – znacznie więcej niż deklaracje słowne w telewizorach

Andrzej Tokarski 07.11.2015 20:00:48

@andrzejtokarsi

Potwierdzam kilka dni temu w okolicach Poznania rozpylali substancje chemiczne bardzo intensywnie w jednym momencie można było naliczyć nawet pięć samolotów jednocześnie. Gdy normalnie jest to niespotykane. Robią to od wielu lat metodycznie. Jakie ilości substancji chemicznych mogą wchodzić w grę skoro z jednego miejsca widać 5 samolotów to ile ich lata w skali kraju bo przecież naloty są na całym obszarze Polski. Wojsko wie o tym doskonale, bo na radarach widać tego prawdopodobnie setki.[ i co milczenie… mimo wszystko warto popytać wojskowych] . Były informacje że substancje chemtrails produkuje firma ciech [bodajże na monitorze polskim.pl]. W każdym razie zebrałem kiedyś bezpośrednio po opryskach deszczówkę, po odczekaniu by opadły pyły i nie z rynny tylko z bezpośredniego opadu deszczu do czystej miski, po odstaniu na dnie był taki różowy osad o niespotykanym w naturze odcieniu, jaki mają środki do zaprawiania zbóż[ czy przypadkiem nie na bazie rtęci. [to też kuriozum że debilne wykształciuchy wprowadzali do nasion na wysiew związki rtęci i teraz ta rtęć jest w glebie -autyzm] . Też mi się nasunęło kilka dni temu, by postawić to pytanie, czy wraz ze zmianą władzy coś się zmieni, ale to naiwne , nie kwestionuje się przecież całokształtu, tylko drobne elementy……

jan 07.11.2015 21:02:18

Wzmożone działania

Tutaj, gdzie mieszkam w Quebeku, zauważyłam, a raczej ktoś zwrócił moją uwagę na ten zbrodniczy proceder, ok. roku 2009, choć z pewnością miał on miejsce dużo wcześniej. Znalazłam kiedyś w sieci zdjęcie z Manitoby… z lat siedemdziesiątych.
Następnego roku mieliśmy 3 razy okresy jednomiesięczne, dzień i noc, kiedy nie było widać skrawka niebieskiego nieba. Można było się udusić, tym bardziej, że jeden miesiąc przypadł latem, kiedy była bardzo duża wilgotność powietrza.
Potem popuścili, a ostatnio przez długi czas opryskiwali wieczorami i nocą. Ani nie ma tutaj żadnych fabryk, ani nikt nie pali w piecu, a swąd na dworzu w nocy i wieczorami jak diabli, kiedy normalnie można było oczekiwać zapachu rześkiego powietrza, choć nie robili tego codziennie – kilka, może kilkanaście razy w miesiącu.
Zawsze po kilkudniowych opryskach pada bardzo drobny deszcz, tak drobny niemalże jak skroplona para, a dopiero potem zaczyna padać normalnie.
Moi sąsiedzi staruszkowie zmarli w przeciągu trzech lat – ona miała okropne problemy z oddychaniem i musiała być pod tlenem, podczas gdy 3 lata wcześniej jeździła na rowerze.
Na początku tej jesieni zauważyłam, że robią to znowu bezczelnie, w piękne, słoneczne dni – chyba im się grunt pali pod nogami i chcą nas w jak największej ilości uśmiercić, zanim skończą się ich rządy.
Zdjęcia poniżej.

Lotna 08.11.2015 01:42:08

@jan 21:02:18

może być jak z ustawą o bratniej pomocy – to zła ustawa była…. – ale skoro już jest – może się przecież przydać…dla dobra społeczeństwa, oczywista

dla PIS bardzo szybkimi krokami nadchodzi czas weryfikacji – bardzo szybkimi krokami

Andrzej Tokarski 08.11.2015 13:15:22

Proponuje napisać list do Prezydenta Dudy aby się wypowiedział w tej sprawie.

Będzie wiadomo jakie ma intencje i co może oraz kto za nim stoi. A swoją drogą jakiś pilot polskiego myśliwca lub ktoś z obrony przeciwlotniczej mógłby sie wykazać w imię wyższych celów dla Polaków. Ja bym to zrobił bez wahania.

Andron 08.11.2015 16:47:53

Opublikowano za: http://cyprianpolak.neon24.pl/post/127196,chemtrails-nad-krakowem-smog-i-nie-tylko

Od redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o: globalnym ociepleniu, geoinżynierii, modyfikacjach pogody i środowiska, smugach chemicznych (chemtrails), fałszywym smogu węglowym, ludobójstwie na skalę globalną, kontroli umysłu, falach SSSS itp. oraz połączeniu wielu „puzli” w pełniejszy obraz świata w którym żyjemy. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności:

Globalne Ocieplenie, Geoinżynieria, Modyfikacje Pogody i Środowiska.
Chemiczne smugi – czyżby tajna kontrola klimatu?
Twory zwane państwem, a nowe choroby
Ocieplenie klimatu – to kłamstwo wymierzone w naszą cywilizację
Plan depopulacji opracowany przez NASA
Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !
Były szef amerykańskiego FBI otruty – potwierdził że smugi chemiczne są prawdziwe
Smugi chemiczne to czyste ludobójstwo, które trzeba powstrzymać
Depopulacja Polski
Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi
Chemtrails, HDTV, fale SSSS i kontrola umysłu

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się