Plan depopulacji opracowany przez NASA

Depopulacja świata 1Szokujący materiał nadesłany e-mailem, moim zdaniem prawdziwy. Wszystko zgadza się z tym co mówią niezależni badacze, siedzący w temacie od lat. Uważam, że jest to jeden z najważniejszych wpisów na moim blogu. [M.P.]

 

Kolejny dokument (krótki) – dotyczący planów globalistów. (Dokument NASA).

http://www.youtube.com/watch?v=GKWVdlPhITE Każdy powinien zerknąć. ( materiał niestety zniknął z youtube)

Transkrypt:
Chcielibyśmy porozmawiać o czymś, o czym dyskutowaliśmy jakiś czas temu, t.j. o znaczeniu dokumentu wojennego NASA, który znaleziono na stronie internetowej NASA, i konieczności ujawnienia go jak największej liczbie osób, ze względu na zawartość tego dokumentu.

Więc ten dokument był dostępny dla każdego? Był na ich stronie internetowej i ktoś go znalazł?
Zgadza się. Był na stronie NASA.

Jest top prezentacja powerpoint’a autorstwa Dennisa Bushnella, głównego naukowca NASA w centrum Langley. Został on zaprezentowany w lipcu 2001 ledwie kilka miesięcy przed 9/11.
To co zwróciło na niego moją uwagę i natychmiast wzbudziło niepokojące skojarzenia, kiedy pierwszy raz się na niego natknęliśmy na stronie, to to:
„Przyszłość” – kluczowe zagadnienia. Wojna przyszłości circa 2025.
Przejrzałam go szybko, żeby zobaczyć o czym jest i byłam trochę oszołomiona przy stronie 4:
„Prezentacja oparta jest całkowicie na istniejących danych, trendach, analizach, technologiach. Żadnej magii.”
A główna przesłanka całego dokumentu dotyczy robotów, cyborgów i ludzi. Natychmiast zauważyłam niezgodność między „przyszłość” i „teraz” i pomyślałam: Co oni próbują zatuszować? Bo to zdecydowanie jest próba zatuszowania czegoś. Potem dalej przeglądałam dokument.
W szoku… i dlatego teraz rozmawiamy. Bo wydaje mi się, że większość osób byłaby zszokowana znajdując na stronie 93… Kto sporządził ten dokument i czy to było celowe? Myśli Pani, że oni chcieli, aby został on ujawniony?

Iluminaci, najbardziej zamożni ludzie na powierzchni Ziemi, zawsze zdradzają zawczasu wszystkie swoje plany. Ten dokument na stronie NASA zdecydowanie był dostępny dla internautów, ale czy oni go widzieli?
Oczywiście nie, bo gdyby ktoś obejrzał ten dokument, już byśmy o tym wiedzieli. A nie wiemy. I to jest celem tej rozmowy – aby ludzie dowiedzieli się o tym dokumencie. Raz jeszcze – konflikt między słowem „przyszłość” a twierdzeniem, że jest to rzeczywistość lipca 2001, kiedy dokument został zaprezentowany. Na stronie 93 znalazła się szokująca informacja: „porywanie / torturowanie Amerykanów w porze największej oglądalności” i to jest niewiarygodne. A potem: „ataki terrorystyczne na terenie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych, przy pomocy binarnej broni biologicznej, wyłączenia kluczowej infrastruktury.”

Użyją EMP, czyli impulsu elektromagnetycznego a także fal radiowych aby wywrzeć wpływ na nasze mózgi, itd. oraz przeprowadzą „poważną wojnę psychologiczną i eksploatacyjną zniszczeń powstałych w wyniku innych działań.”

Na tej samej stornie 93 napisano: „eksploatacja syndromu CNN” – CNN to oczywiście sieć mediów informacyjnych, maszyna do propagandy założona przez CIA. Na stronie http://stopthecrime.net/ obejrzeć można film pt. „PsyWars,” w którym zawarte są wszelkie bardzo ciekawe informacje na temat CNN. Następnie na stronie 66 czytamy, iż: „wzrasta znaczenie ludzkich ograniczeń i ułomności. Ludzie są zbyt duzi, zbyt ciężcy i delikatni. Są zbyt powolni, zarówno fizycznie jak i umysłowo. Wymagają ogromnego łańcucha dostaw.” = to znaczy, że utrzymanie nas zbyt dużo kosztuje – „a ich wartość jest coraz niższa a nawet ujemna”.
Depopulacja świata 4Czy Pan może w to uwierzyć? Słucha Pan tego i to musi być dość szokujące. Prosto ze strony NASA. Zwłaszcza, że niektóre z zaangażowania agencji to: Siły powietrzne USA, DARPA, CIA, FBI, Southern Command (dowództwo południowe), Australijski Departament Obrony i inne. To są agencje korporacji.
Jesteśmy USA Sp. z o.o. , już nie dotyczy nas konstytucja. Zostało to opisane w książce „Report from Iron Mountain”, którą wszyscy powinni przeczytać. Na stronie stopthecrime.net można ją ściągnąć i obejrzeć film dokumentalny na jej podstawie, który bardzo polecam.
Dowiedzą się państwo jak tajne i zwodnicze, stopniowo rozmieszczane ataki na konstytucję zrobiły z USA korporację. Nie mamy już legalnego rządu. Kontrolują nas korporacje i banki, które udają legalny rząd, ale nim nie są.
Nie moglibyśmy (mieć?) legalnego rządu, kiedy machina wojenna oświadcza, co zamierza zrobić na terenie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych, wszystkim obywatelom i to nie tylko w USA – to jest globalny plan ataku przy pomocy technologii przekraczających pojęcie większości ludzi.

Wszyscy kupują broń i amunicję, ale nie zdają sobie sprawy, że broń wiązkowa – na przykład na stronie 45: „Broń wiązkowa staje się coraz szerzej rozpowszechniona” – to w ten sposób zaatakują.

Na stronie 9 mówią też o czymś, co jest ciekawe i zatrważające: „gatunek ludzki przejął i skrócił ewolucję” Będą kierować ewolucją.

Oni, bankowcy, globalne elity, wierzą, że osiągnęli nieśmiertelność i robią to, pamiętając, że cały ten dokument jest o robotach, cyborgach i ludziach.

Już sporządzili mapę ludzkiego mózgu. Niedawno słyszeliśmy, że mogą przenieść ludzki mózg na maszynę (prawda), więc kiedykolwiek powiedzą nam, że dokonano takiego odkrycia naukowego, będziemy wiedzieć, że dokonano go już dziesięciolecia wcześniej. Mówiąc też o mikropyle jako broni – mówią, że: „zmechanizowany pył wielkości mikrona rozprzestrzeniany jest pod postacią aerozolu i wdychany do płuc. Mechanicznie wdrąża się w tkankę płucną i realizuje różne patologiczne cele”.
Mówią, że jest to zupełnie nowy rodzaj działań wojennych, jest on legalny. To jest legalne. Oni robią to wszystkim ludziom na powierzchni tej planety. Wszystko legalnie. Następnie mówią o tym, jak do prowadzenia wojny używane będą częstotliwości radiowe. Wiemy na przykład, że inteligentne liczniki, które rozmieszcza się na całym świecie zamiast tradycyjnych liczników prądu, gazu i wody, zostaną podłączone do naszych źródeł „żywności”.
Kiedy zlikwidowana zostanie waluta i rząd wprowadzi racje na elektryczność, wszystko to będzie kontrolowane poprzez system liczników. Mówią też o użyciu niskich frekwencji, mikrofal i wspominają raport armii USA. Raport ten znajduje się na naszej stronie http://smartmetermurders.com/. Jest to dokument długości około 20 stron, traktujący o zastosowaniu fal do namierzania wroga. Mówi on też, że fale te będą mieć wpływ na 100% ludzkiej populacji.

Niektórzy będą „kanarkami w kopalni” – to określenie, jakiego użyli, takie jak „ludzie padali jak muchy„„Ludzie doświadczają przeróżnych dolegliwości z reguły zaczyna się od dzwonienia w uszach, palpitacji serca, wysypek, bezsenności.” Oni blokują nasze układy odpornościowe tymi falami.

Więc jak elity chronią się przed swoją własną bronią?
To naprawdę dobre pytanie. Według niektórych informacji,, na jakie się natknęliśmy posiadają oni metody dalece wykraczające poza wszystko, co dostępne dla nas, takie jak leki na raka – oni nie chorują na raka. Istnieją mechanizmy chip’owe, które mogą odpierać pewne ataki falami, wiemy też, że interesują się trans humanizmem. Więc interesują się wieloma z rzeczy, które organizują na świecie. Do jakiego stopnia wpływają na nich smugi chemiczne i zrzucane nano-włókna – jest to faza 1-a Pierwszego protokołu. Wszystko się zgadza. Łączymy kropki, widzimy dokument wojenny NASA, który mówi nie tylko o efektach fal radiowych i tym, jak będą stosowane. Przyznają oni, że będzie to miało negatywny wpływ na nasz stan, że będzie powodowało napady padaczkowe. Oni to przyznają w tym dokumencie. To już nie jest debata o inteligentnych licznikach. Nie potrzebujemy aby więcej naukowców i lekarzy donosiło, że ludzie chorują.

To jest celowe.

Musimy więc przestać szukać dowodów, że ludzie zaczynają chorować. Taki jest ich cel. Uwięzienie, zniewolenie, depopulacja i szeroko zakrojona kontrola umysłu. Fale radiowe mają wiele celów.

Jakie jest według pani rozwiązanie problemu tego wielopoziomowego ataku, który odbywa się od tak dawna?

Myślę, że ludzie powinni się edukować tak szybko, jak tylko możliwe. Na przykład ten 41-stronicowy dokument – „Cicha broń na cichą wojnę” – dostępny na naszej stronie. Jest to podręcznik operacyjny, badawczy i techniczny.

Była to pierwsza polityka Bilderberg z 1954 roku, sporządzona na pierwszym spotkaniu grupy Bilderberg. Nakreślona jest w nim strategia kontroli nad populacją ludzką. Podkreślam jeszcze raz, że wszyscy powinni to przeczytać. Napisano w tym dokumencie, że nie powinien zostać ujawniony, ponieważ stanowi deklarację wojny.
Depopulacja Świata 2(w tle) „..nie można wciąż walczyć z pożarami, trzeba znaleźć podpalacza ..”

I o to nam chodzi, o ludzi, którzy są za to odpowiedzialni. Wszyscy mówią o tym, co się dzieje, co widzimy, ale nikt nie mówi o samym spisku o wojnie przeciw ludzkości. Musimy powstrzymać tych konkretnych ludzi. Oni nas zabijają.

Dokładnie tak, a to jest ich plan wojny. Musimy zwrócić się do planu wojny. To tylko 41 stron. Odjąć diagramy i zostaje nam 36 stron i nie czyta się tego trudno.

Piszą, że „technologia cichej broni ewoluowała z badań operacyjnych, rozwinięta pod zarządem wojskowym w Anglii podczas II Wojny Światowej. Oryginalnym celem tych badań było poznanie strategicznych i taktycznych problemów obrony lotniczej i lądowej, obiektywną wydajnością wykorzystywaną w zasobach militarnych przeciwko zagranicznym wrogom”. Następnie piszą o tym, jak natknęli się na ???? technologie, które (yyyy) w 1952 zorganizowano spotkanie elit, aby ustalić kolejną fazę badań nad operacjami społecznymi. Projekt Harvard był bardzo owocny, co potwierdza publikacja niektórych wyników z 1953 roku. Sugeruje to wykonalność ekonomiczną inżynierii i badań nad strukturą amerykańskiej ekonomii. Piszą o tym jak: „w drugiej połowie lat 40-tych zaprojektowano nową cichą maszynę wojenną, lśniącą, złotą i platerowaną, stojącą na podłodze salonu wystawowego”.
W 1954 dokument mówi o połączeniu nieodpieranych ataków na ludzkość i o tym, jak ludzkość będzie kontrolowana.

Z punktu widzenia politycznego mówią o tym, jak ustalili system polityczny, od prawej i lewej tak, żebyśmy mieli wrażenie, że o naszych skargach się mówi.

Transkrypt dotyczy kawałka i filmu poniżej. Dłuższy dokument w linku: http://www.youtube.com/watch?v=gARZ-Gttjn4
Dokument na temat powiązań nazistów i NASA (History Channel): http://www.youtube.com/watch?v=7ekL41fxzy0
Aktualne (dla nas – bo na pewno nie pokażą publicznie co mają) filmy DARPA czyli obecna robotyka:

http://www.youtube.com/user/DARPAtv
http://www.youtube.com/watch?v=JZDhFXoiHzQ

źródło: http://www.monitor-polski.pl/plan-depop … #more-6885

PS. Materiał ten należy połączyć dla lepszego zrozumienia z poprzedzającymi tekstami, w tym zwłaszcza z tekstem: „Raport z żelaznej góry” scenariuszem dla Nowego Porządku Świata (NWO)na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/raport-z-zelaznej-gory-scenariuszem-dla-nowego-porzadku-swiata-nwo/

Spiskowa teoriaRedakcja KIP

Wypowiedz się