W Indiach odnaleziono grób gigantycznej istoty człekokształtnej

W jednej z miejscowości północnych Indii, odnaleziono grób olbrzymiego mężczyzny. Jego szczątki sugerują, że gdy żył jego wzrost dochodził do 18 metrów. Co ciekawe informacja ta stała się oficjalnym agencyjnym newsem sygnowanym przez renomowaną Associated Press.

Wiele opowieści różnych narodów świata zawiera legendy o gigantach. Może to sugerować, że na ziemi żyli ludzie olbrzymich rozmiarów Pośrednie potwierdzenie tego faktu możliwe jest przez przedstawicieli różnych sztuk i nauk.

Sama natura stale sugeruje istnienie olbrzymich ludzi. Przecież nie jest kwestionowany fakt, że Ziemia była niegdyś królestwem gigantycznych zwierząt. Upewniają nas o tym liczne znaleziska archeologiczne dokonane w wielu częściach świata. Największe zwierzęta wśród wymarłych dinozaurów to zauropody, które ważą do 80 ton i mają do 50 metrów długości.

Przykłady wysokości i miejsc odnalezienia gigantycznych istot – źródło: truthopia.wordpress.com

Jednak nawet wśród współczesnych zwierząt zdarzają się przedstawiciele imponujących rozmiarów. W oceanach dobrym przykładem jest płetwal błękitny, a na ziemi słonie afrykańskie.

Patrząc na możliwość istnienia ludzkiego giganta z tej perspektywy wygląda to całkiem prawdopodobnie. Podczas ewolucji fizycznej i psychicznej parametry gatunków mogły zostać zmienione więcej niż raz. Jest możliwe, że jeden z przodków współczesnego człowieka przerastał znacznie jego rozmiar.

Istnieją dowody na istnienie osób o nadzwyczaj dużym wzroście. Najwyższy człowiek wszystkich czasów, nazwał się Theodore Machno i był mieszkańcem imperium rosyjskiego. Urodził się podobno w 1878 roku w Witebsku. Jego wysokość wynosiła 2 metry 85 centymetrów.

Dlaczego istnieją ludzie, którzy są tak różni w ich parametrach fizycznych?

Według jednej z teorii przedstawionej przez naukowców, ogromny wzrost, która jest obecnie postrzegany, jako anomalia, kiedyś był normą dla naszych wspólnych przodków. I gdzieś mogła się zachować genetyczna pamięć ludzkości.

Bogowie, tytani i cyklopi w mitach Greków czy Goliat u Żydów,  legendy na temat gigantów istnieją we wszystkich krajach świata.  Ale teraz natura wydaje się ustawiać górną granicę wzrostu ludzi na 2 metry. Można tak twierdzić chociażby obserwując kłopoty osób, które są ‚za wysokie”.

Mimo wielości dowodów na temat istnienia tych istot z niewiadomych powodów nie są prowadzone ich dokładne naukowe badania, a tak zwana nauka oficjalnego nurtu odmawia uznania tych przypadków za dowody na istnienie wielkich osobników gatunku spokrewnionego z homo sapiens.

Źródłohttp://www.nv.am/index.php?option=com_content&task=view&id=17093&Itemid=13

Za: http://innemedium.pl/wideo/w-indiach-odnaleziono-grob-gigantycznej-istoty-czlekoksztaltnej

Comments

 1. mjacek2013 says:

  Proszę zwrócić uwagę na treść poniższego natchnionego tekstu – Nefelin = Giganci znów zbliżają się do Ziemi ! Czego chcą ?

  Jaka jest dziś sytuacja ?

  Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 12 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę o ocalenie Ziemi !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

  Mieczysław Jacek Skiba Nawiąże tu do Apokalipsy św. Jana, którą moim zdaniem dyktowały w większości Ciemne siły w zakresie dotyczącym ucisków, wojen, holokaustów, cierpień – a jedynie ziarna prawdy zdołały się przekraść do tego ‚Objawienia’. Takim ziarnem Prawdy może być końcówka Apokalipsy opisująca Nowe Stworzenie – Jeruzalem niebiańskie Ap21,22. Moim zdaniem ‚Miasto Święte – Jeruzalem Nowe … zstępujące z nieba od Boga’ to są właśnie bazy i statki Federacji Galaktycznej oraz grupy Ra wyłaniające się w naszym wymiarze 3-cim z wymiaru 6-tego ze Światłości Wiekuistej. Ja znam realia 6-tego wymiaru – i dość dobrze poznałem realia naszego Świata boleści 3-ciego wymiaru. Mam więc porównanie. I to rozwiązanie z tym przekazem jest moim zdaniem jak najbardziej kompatybilne. Pomyślcie o tym gdy ucisk narośnie do tego stopnia, że trudno go już będzie znieść !?

  Z fb http://firstcontact.world/main.html
  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+
  Małgorzata Kołczykowska niesamowite

  Barbara Rzepa-Leichsenring Jacku, czy znasz wypowiedzi Olega Trehlebova, który twierdzi, że niebańskie Jeruzalem jest krystalicznym statkiem , olbrzymią bazą przeznaczoną tylko dla izraelitów ..itp?

  Mieczysław Jacek Skiba Ashtar dowódca floty Federacji Galaktycznej w jednym z przekazów wspominał o bazie kosmicznej nazywanej ‚Niebiańskie Jeruzalem’ – dokładnie tak jest powiedziane w końcówce Apokalipsy, co ciekawe – i ta baza przybywa od Boga i Jego Tronu – to by się zgadzało bo bazy te są obecnie w 6-tym wymiarze w Światłości Wiekuistej tzw starym niebie lub tzw 6-tym wymiarze/gęstości. Ale żeby to miała być baza tylko dla Izraelitów to moim zdaniem duże nadużycie i znów zwodnicze myślenie, że ktoś jest wybrany, a ktoś inny nie jest. Ta Baza i inne gdy się pojawią w tym wymiarze to dla dobra całej Ludzkości !!! Oby jak najszybciej !?

 2. mjacek2013 says:

  O Gigantach pisze Wojmus – Wojtek Musiał w serii swych książek ‚Galaktyczna rodzina …’ . Biblia też mówi o Gigantach = Nefelin. A więc kiedyś żyli na Ziemi – zostali wytępieni bo to nie byli dobrzy kolesie, najwyraźniej ? A teraz znów chcą powrócić jako nadzorcy niewolników czyli nadzorcy zniewolonych ludzi ! Dzieje się, oj dzieje ! Czyż nie widać, że NWO zniewala nas chorym prawem ucisku coraz bardziej ?! Oni wiedzą o nas wszystko, a my będziemy się bać jeden drugiego – i o to chodzi władcom tej planety – o energię strachu i energię cierpienia – bo tym się żywią Gady = Anunnaki = Reptylianie władcy tej planety. Lepiej aby się ludzie obudzili póki jeszcze jest czas ?!

Wypowiedz się