Przyszłość świata będzie negocjowana w ciągu najbliższych dwóch tygodni, kiedy zbliża się Super Błękitny Krwawy Księżyc

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society, Raport z 2018-01-22

Fulford 11Zawieszenie działalności amerykańskiego rządu przez weekend prawdopodobnie stanie się permanentne, ponieważ podczas negocjacji na najwyższym szczeblu nadal omawiane jest jego zastąpienie, zgadza się wiele źródeł. Przywódcy zachodniego starego porządku świata zbierają się w tym tygodniu w Davos, w Szwajcarii, by debatować nad tą kwestią, mówią źródła.

W międzyczasie źródła Pentagonu twierdzą, że “zawieszenie zostało zaaranżowane, aby Kongres mógł zostać aresztowany, ponieważ stracili oni immunitet, podczas gdy nie byli w trakcie obrad“. Ponadto źródła podają, że prezydent USA Donald Trump “został wezwany by spotkać się z najwyższymi członkami władz w Pentagonie 18 stycznia , podczas gdy marynarka polowała na zbójeckie okręty podwodne, a wojsko wykorzystuje zawieszenie, aby aresztować kabała, rozwiązać korporacyjny rząd i ustanowić Republikę, by wprowadzić globalny reset walut (GCR). “

Ponadto źródła kontynuowały: “Izba może wydać memorandum FISA( Foreign Intelligence Surveillance Act), które usunie przestępców z Departamentu Sprawiedliwości, FBI, Demokratycznej Rady Narodowej, CIA oraz organizacji Obamy i Hillary Clinton.”

Trump może nawet przeczytać memorandum w corocznym orędziu noworocznym 30 stycznia“, dodają źródła.

Źródła mówią również: “Roy Bennett, przywódca opozycji Zimbabwe, został zabity w Nowym Meksyku, by umocnić dolara Zimbabwe i utorować drogę dla GCR.” Dolar Zimbabwe oparty na złocie jest forsowany przez wielu jako nowa afrykańska waluta, aby zastąpić obecny miszmasz walut kontrolowanych przez Rothschildów.

Jednak nadal nie ma pewności, czy GCR nastąpi zgodnie z przewidywaniami ludzi w Pentagonie i agencjach, ponieważ sytuacja na całym świecie jest wyjątkowo niestabilna i wymyka się spod kontroli USA.

NWO żydzi

Najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że rząd Stanów Zjednoczonych jest najbardziej zadłużonym rządem w historii planety, a znaczna część tego długu jest w rękach Chin. Jeśli Stany Zjednoczone jednostronnie nie wywiązałyby się ze zobowiązań, nie byłyby w stanie kontrolować systemu dolara amerykańskiego, który pozwala Pentagonowi działać na całym świecie. Rezultatem byłoby to, że żołnierze amerykańscy, którzy już nie otrzymują wynagrodzenia dzięki zawieszeniu rządu, byliby zmuszeni do żebrania na ulicach lub okradania ludzi z bronią w ręku na całym świecie. Jakby dla podkreślenia tej sytuacji, chińska agencja ratingowa Dagong obniżyła rating długu rządu centralnego USA i samorządu lokalnego do BBB + z perspektywą negatywną, umieszczając go poniżej Peru lub Maroka.

Oto, co mieli do powiedzenia na temat długu USA:
Odwieczny negatywny wpływ nadwyżki na bazę ekonomiczną nadal pogarsza źródła spłaty zadłużenia rządu federalnego, a tendencja ta ulegnie dalszemu pogorszeniu w skutek ogromnych cięć podatkowych rządu. Rosnąca zależność od napędzanego zadłużeniem trybu rozwoju gospodarczego będzie nadal obniżać wypłacalność rządu federalnego. “

Dagong prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jak głęboko sięga problem. Pentagon, w swoim pierwszym audycie przeprowadzonym przez zewnętrznych audytorów, odkrył, że w latach 1998-2015 zniknęło 21 bilionów dolarów. To ponad 35 razy więcej od oficjalnego amerykańskiego budżetu wojskowego na 2016 r., donosi wiele źródeł.

https://www.sott.net/article/374124-pentagon

Źródła CIA, MI6 i Pentagonu twierdzą, że brakujące pieniądze zostały wydane na budowanie olbrzymich armii najemników poza kontrolą oficjalnych struktur rządowych. Są to ludzie stojący za ISIS, wojną z Jemenem, Blackwater / Academi itd. Źródła mówią również, że większość pieniędzy została wydana na “Tajny program kosmiczny“.

Ponieważ staramy się skupić na widocznym świecie tu i teraz, zobaczmy, jakie części tajnego programu kosmicznego są widoczne dla nas, członków “populacji na powierzchni”.

Pierwsze, co przychodzi na myśl to Elon Musk z jego programami Tesla Motors i SpaceX. Kapitalizacja rynkowa Tesla Motors w wysokości 350 miliardów dolarów jest 50-krotnie wyższa od jej sprzedaży i 218 razy większa od jej przychodów.

Tradycyjnie, pułap rynkowy został uznany za rozsądny przy około dziesięciokrotności dochodów. Najwyraźniej Musk jest głównym kanałem prania brudnych pieniędzy dla wszystkich fałszywych pieniędzy z prywatnego banku centralnego, które zostały niedawno wyczarowane. Ważne jest również, aby pamiętać, że źródła w Pentagonie i NSA zgadzają się, że SpaceX i Musk są prawdziwymi podejrzanymi stojącymi za niedawną “groźbą” rakietową w Korei Północnej.

Potem oczywiście jest Alphabet / Google, których niedawno zwolniony przewodniczący Eric Schmidt odwiedził Koreę Północną w 2013 r., zanim rozpoczęła się ostatnia rakietowa wrzawa. Google został powiązany z zaginionym malezyjskim lotem 370/17 i połączonym zniknięciem mikrobiologów i inżynierów komputerowych.

https://www.veteranstoday.com/2018/01/19/new-evidence-did-google-down-mh-17-killing-238/

W każdym razie, w ostatnich latach widzieliśmy niezliczone próby kabalistów mafii chazarskiej, aby zdetonować broń nuklearną i rozpocząć ich “Armageddon“, tyle że są powstrzymywani za każdym razem przez często tajemnicze siły.

Nasze tu i teraz źródła Pentagonu przyznają, że “Tajny program kosmiczny mógł zostać wykorzystany do zestrzelenia pocisków nuklearnych wycelowanych w Hawaje i Japonię oraz do powstrzymania kabała przed opuszczeniem Ziemi“.

Tymczasem z powrotem na ranczu owieczek na powierzchni planety Ziemia, jasne jest, że oligarchowie z Zachodniego Wybrzeża są atakowani w swoich kalifornijskich fortecach.

Za niedawnymi tajemniczymi pożarami w Kalifornii podążają równie tajemnicze roje trzęsień ziemi w Reno w stanie Nevada w zeszłym tygodniu. Pamiętajcie, że Reno jest ostatnim dużym nieuregulowanym centrum “banków zarejestrowanych w rajach podatkowych” na ziemi, gdzie gromadziła się rodzina Rothschildów.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5287797/Is-Big-One-hit-240-mini-tremors-rock-Nevada.html

Podziemna baza w Reno została powiązana z technologią antygrawitacyjnych dysków i działalnością nazistowską na Antarktydzie. Link z dowodami na to został usunięty z Internetu, w czasie gdy ten biuletyn był publikowany.

Być może dlatego wyższy rangą urzędnik CIA, który jest krewnym admirała Byrda sławnego z badań Antarktydy, zwrócił się z prośbą o spotkanie z przedstawicielami Organizacji Białego Smoka przed i podczas wydarzenia Super Błękitnego Krwawego Księżyca 31 stycznia, aby “omówić przyszłość planety Ziemia.” Spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu w niejawnej lokalizacji w Azji Południowo-Wschodniej.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli szczegółowy raport z tego spotkania dla naszych czytelników w biuletynie z 5 lutego 2018 roku.

Nie ulega wątpliwości, że tajny rząd USA znajduje się pod presją, jak nigdy dotąd, z powodu trwającego upadku obecnej umowy społecznej ze Stanami Zjednoczonymi.

Można to zobaczyć na wykresie pod tym linkiem, który pokazuje gwałtownie rosnący – i niezrównoważony – wzrost zamożności 1% populacji ze szczytów od 2014 roku.

Sytuacja w Kalifornii może być teraz najbardziej krytyczna. Olbrzymie namioty obozowe dla bezdomnych pojawiły się obok domów zamożnych Kalifornijczyków.

Ponadto gniew osiągnął punkt, w którym autobusy przewożące pracowników Apple i Google zostały obrzucone kamieniami i ostrzelane.

Z tym napiętym tłem wiejska Kalifornia zamierza odłączyć się od przybrzeżnych superbogatych enklaw San Diego, Los Angeles i San Francisco. Tak się składa, że ​​rząd Kalifornii i lokalni burmistrzowie wystąpili z otwartą rewoltą przeciwko rządowi federalnemu USA.

Nowa Kalifornia ogłasza niepodległość od reszty stanu http://sacramento.cbslocal.com/2018/01/15/new-california-declares-independence-from-rest-of-state/

Burmistrz Oakland mówi, że pójdzie do więzienia, aby chronić politykę miasta przyjmującego imigrantów
http://sanfrancisco.cbslocal.com/2018/01/17/oakland-bans-cooperation-federal-immigration-agents-braces-for-ice-raids/
Właśnie dlatego amerykańskie siły wojskowe po aresztowaniach chazarskich oligarchów ze wschodniego wybrzeża przeprowadziło masowe aresztowania w Kalifornii, twierdzą źródła Pentagonu.

Na arenie międzynarodowej obecny amerykański rząd korporacji traci poparcie na całym świecie. Oto kilka przykładów:

NATO-wski sojusznik USA Turcja rozpoczęła atakowanie sił wspieranych przez Stany Zjednoczone w Syrii.

Długoletni sojusznik USA Pakistan publicznie zakończył sojusz ze Stanami Zjednoczonymi.

Korea Północna i Południowa stworzyły wspólną drużynę olimpijską, aby wysłać wiadomość do świata, że ​​nie chcą być sztucznie podzieleni jako ludzie i wykorzystywani jako pretekst do rozpoczęcia 3 wojny światowej.

Kanada, Indie, Japonia, Brazylia, Chiny i UE atakują protekcjonistyczną politykę handlową Trumpa.

WTO: Poparcie dla Indii rośnie w sprzeczce słonecznej z USA

Banki centralne UE zmieniają swoje rezerwy z dolarów amerykańskich na chińskie juany.

To właśnie owe śmiertelne drgawki korporacyjnego rządu Stanów Zjednoczonych spowodowały naglącą potrzebę zgromadzeniu w tym tygodniu zachodnich mocarstw w Davos w Szwajcarii.

Tam jedna frakcja dąży do odbudowy Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki. Kolejna frakcja dąży do sfinansowania przyjaznego przejęcia przez Kanadę i stworzenia kompetentnie rządzonych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

To, co obie frakcje mają wspólnego, to pragnienie, by hegemonia USA nie została jedynie zastąpiona chińską hegemonią.

Chińczycy ze swej strony mówią, że chcą pomóc w stworzeniu rządu światowego, przyjaznego i sprawiedliwego dla wszystkich ludzi na świecie, według wyższych rangą członków azjatyckich tajnych organizacji.

Upierają się, że nie chcą albo nie szukają chińskiej hegemonii. Jednak niektóre frakcje dają do zrozumienia, że ​​uważają, że to kolej na Chiny by rządzić, aby przejąć kontrolę nad planetą od Zachodu.
W każdym razie, podczas gdy sprawy toczą się, im więcej czasu mija, tym Chiny stają się silniejsze a Zachód słabszy. Społeczeństwa zachodnie obecnie toną w długach, mają społecznie destabilizujące dysproporcje w kwestii bogactwa i kurczą się poprzez starzenie się społeczeństwa.

Właśnie dlatego Zachód musi gruntownie zreformować swoją rządową, społeczną i gospodarczą architekturę.

Alternatywą dla resetu systemu, w tym jubileuszowej i jednorazowej redystrybucji majątku, będzie stały rozpad, który zakończy się powszechnym zawaleniem obecnych struktur.

Kalifornia to tylko przedsmak.

 NWO - rozpad

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/01/22/future-world-negotiated-next-two-weeks-super-blue-blood-moon-approaches/

https://www.disclosurenews.it/en/negotiations-for-the-future-of-the-world/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2018/01/24/benjamin-fulford-przyszlosc-swiata-bedzie-negocjowana-w-ciagu-najblizszych-dwoch-tygodni-kiedy-zbliza-sie-super-blekitny-krwawy-ksiezyc/

Wypowiedz się