Papież Franciszek i inni przywódcy polityczni promują globalistyczny program religijny New Age w 35-akapitowej deklaracji z 15 września 2022 r.

Opublikowano Wrzesień 20, 2022, autor: State of the Nation

Szanowni Redaktorzy,
niniejszym przekazujemy Państwu nasz list wideo, w którym odpowiadamy na wypowiedzi katolickich prałatów promujących transseksualizm i inne moralne perwersje. W przeciwieństwie do tego, zwracamy uwagę na niedawne skandaliczne potępienie irlandzkiego nauczyciela, który odmówił podporządkowania się dyktatowi ideologii gender i w konsekwencji został uwięziony na czas nieokreślony. Czy mógłbyś opublikować ten list wideo?Z góry dziękuję.
Z poważaniem,
Sekretarz Biskupów Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego

Francis Bergoglio i przywódcy polityczni promują globalistyczny program
religijny New Age w 35-akapitowej deklaracji z 15 września 2022 r.


Wideo: bcp-video.org/new-age-agenda/

Końcowy 35-akapitowy dokument Kongresu w Kazachstanie jest rodzajem magna karty światowej religii New Age. Został on przyjęty przez Francisa Bergoglio wraz z licznymi członkami światowego bractwa masońskiego uczestniczącymi w Kongresie.

Cytat: “My, uczestnicy VII Kongresu – duchowi przywódcy światowych i tradycyjnych religii, politycy, szefowie organizacji międzynarodowych, kierujący się wspólnym pragnieniem dostatniego świata…”

Politycy i szefowie organizacji międzynarodowych, czyli współcześni masoni, również przyłączyli się do tej globalistycznej religii. Przywódcy ci nie kierują się pragnieniem zbawienia nieśmiertelnych dusz, ale raczej pomyślnego świata. Tak naprawdę nie chodzi nawet o dobrobyt, bo w najbliższych dniach możemy spodziewać się zaplanowanego wcześniej “wielkiego resetu”, czyli przeciwieństwa dobrobytu. Inne stwierdzenia dokumentu końcowego zawierają również wiele oszukańczych manipulacji, które prowadzą do tragicznego końca jednostki i ludzkości.

Już pierwszego dnia Bergoglio, mówiąc wieloma wzniosłymi zwrotami, ujawnił: “Świat potrzebuje jednego przywódcy…” Kto powinien być politycznym i religijnym przywódcą świata? Struktura polityczna i władzy jest już dla niego przygotowana. Czy powinien to być Franciszek? Albo Franciszek nr 2, nr 3, albo ktoś inny? Biblia ostrzega przed przyjściem syna zatracenia – antychrysta.

W swoich przemówieniach w Kazachstanie, kiedy mówił o tym, co duchowe, transcendentne itd., pseudopapież ani razu nie wspomniał o naszym Zbawicielu Jezusie Chrystusie. Nie wspomniał nawet o uniwersalnych zasadach moralnych ani o sprawiedliwych prawach i przykazaniach Bożych. Nie ma już dla nich miejsca w tej nowej religii, chociaż wiele wzniosłych zwrotów zostanie wypowiedzianych na ich temat.

Bóg, którego Bergoglio przedstawił na spotkaniu, nie jest Stwórcą wszechświata i człowieka. Franciszek poświęcił się diabłu pod kierunkiem szamana w Kanadzie. Intronizował demona Pachamama w Watykanie wraz z męskimi i żeńskimi czarownicami z Amazonii. Pseudo bóg Bergoglio nie jest naszym Ojcem i Ojcem naszego Pana Jezusa Chrystusa, który stał się człowiekiem dla nas i dla naszego zbawienia, umarł za nas i powstał z martwych. Pseudo bóg i pseudo duchowość Nur-Sułtana służy globalizacji i znosi Pierwsze Przykazanie: “Nie będziesz miał innych bogów oprócz Mnie” (Pwt 5:7).

Nowa religia promuje ideologię gender, w której mężczyzna nie jest już mężczyzną, a kobieta nie jest już kobietą; jednak obłudnie wspomniano o konieczności rodziny. Ten pseudo bóg i pseudo religia legalizuje i uprzywilejowuje niemoralność i zbrodnię oraz karze niewinnych jako -fobów. Ta religia New Age głosi covidową i ekologiczną antygospelecję promowaną przez Franciszka, która sprowadza Boże przekleństwo na ziemię (Ga 1, 8-9). W tej religii, jak stwierdził, seks jest bez sztywności, to znaczy bez żadnych ograniczeń.

Ostatecznym celem tej religii New Age jest piekło na ziemi i piekło po śmierci. Ta religia opiera się na kłamstwie, ponieważ jej bóg – diabeł – jest ojcem kłamstwa (J 8, 44). Każdy, kto odrzuca prawdziwego Boga i jedynego Danego przez Boga Odkupiciela i kto odmawia pokuty, stanie w obliczu wiecznego piekła po śmierci. Bergoglio nie ostrzega przed tym, a co więcej promuje ścieżkę, która tam prowadzi. Ta religia New Age została zaplanowana przez globalistycznych architektów promujących jeden rząd, jedną walutę i jedną religię.

To, czego każdy człowiek potrzebuje najbardziej, to wiedzieć, co zrobić, aby uratować swoją nieśmiertelną duszę. Ewangelia Chrystusa daje na to jasną odpowiedź. Zbawienie jest nierozerwalnie związane z naszym Odkupicielem Jezusem Chrystusem. Wziął na Siebie złe źródło zepsutej ludzkiej natury, jak również wszystkich naszych grzechów, i dokonał sprawiedliwego zadośćuczynienia dla nich jako prawdziwego Boga i prawdziwego człowieka. Warunkiem zbawienia z naszej strony jest:
1) wyznać mój grzech sobie i Bogu
2) uwierzyć, że Jezus jest Synem Bożym i jedynym Zbawicielem, który mnie odkupił i uwolnił od moich grzechów.

Nasza wiara przejawia się również w wzywaniu imienia Bożego. Pismo Święte świadczy: “Ktokolwiek wzywa imienia Bożego (Jehoszua), będzie zbawiony”. (Rz 10,13) Ta fundamentalna prawda o naszym zbawieniu nie ma już miejsca w religii New Age.

To był krótki przegląd 35-akapitowej deklaracji, która reprezentuje fundament globalistycznej pseudoreligii. Ma zjednoczyć odstępczych chrześcijan, Żydów i muzułmanów. Hinduiści, buddyści, animiści i inni poganie nie będą mieli problemu z tworzeniem jedności z tą religią, która czci diabła i demony. Ale jaki jest koniec tej drogi odrzucenia prawdy, odrzucenia prawdziwego Boga i pokuty? Koniec jest tragiczny – jezioro ognia na zawsze.

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego
+ Methodius OSBMr + Timothy OSBMr
Sekretarz Biskupów
16 września 2022

Opublikowano za: Papież Franciszek i inni przywódcy polityczni promują globalistyczny program religijny New Age w 35-akapitowej deklaracji z 15 września 2022 r. | SOTN: Alternatywne wiadomości, analizy i komentarze (stateofthenation.co)

Wypowiedz się