Peruwiański sąd orzeka, że ​​Bill Gates, George Soros i rodzina Rockefellerów „stworzyli” pandemię koronawirusa

przez: Ethan Huff

( Natural News ) Trzy z najgorszych istot na planecie zostały  oskarżone w peruwiańskim sądzie  jednego dnia o spisek mający na celu stworzenie koronawirusa Wuhan (COVID-19) w celu dominacji nad światem.

Bill Gates, George Soros i kilku członków rodziny Rockefellerów zostali uznani za odpowiedzialnych za pojawienie się i rozprzestrzenianie się chińskiego wirusa, który zabił dziesiątki tysięcy małych firm i na zawsze zmienił świat na najgorsze.

Kryminalna Izba Odwoławcza Chicha i Pisco uznała, że ​​zawsze przerażające chińskie zarazki są wytworem „kryminalnej elity na całym świecie” – głównie multimiliarderów, myślących  o globalnym wyludnieniu .

Oskarżeni próbowali się odwołać, ale sędziowie Tito Gallego, Luis Legia i Tony Changarei wydali opóźnienie, uzasadniając to „nieprzewidywalnym” charakterem „pandemii”.

Było to jednak przewidywalne tylko dla zwykłych ludzi, ponieważ domniemani twórcy koronawirusa z Wuhan (COVID-19), „którzy byli w to zaangażowani i nadal zarządzają nim ze szczególną tajemnicą w swoim środowisku”, pozostają bez zmian.

W rzeczywistości Billa Gatesa nie widziano ani razu  w masce na twarz, ani też nie jest skłonny przyjmować szczepionek, którymi teraz zmusza wszystkich do zdobycia dla ich „bezpieczeństwa” i „ochrony” przed WuFlu.

„Żaden światowy rząd, osoby fizyczne ani prawne, ani obrona oskarżonych, nie może twierdzić, że ta pandemia ma charakter „przewidywania”, z wyjątkiem twórców nowego porządku światowego, takich jak Bill Gates, Soros, Rockefeller itp. – napisali sędziowie w swojej rezolucji, która została opublikowana na portalu LP Law.

Czas oskarżyć Billa Gatesa, George’a Sorosa i Rockefellerów

Nie trzeba dużo czytać między wierszami, żeby zobaczyć, że ci peruwiańscy sędziowie to rozumieją. Plandemic  jest niczym więcej niż oszustwem, że wykluł przez najgorszych rodzajów przestępców, jakich ten świat nigdy nie widział; tych, którzy mają dużo pieniędzy i mają skłonność do ludobójstwa.

Bez cienia wątpliwości Gates i wsp. sfinansował i stworzył koronawirusa z Wuhan (COVID-19) do niecnych celów – lub, jak to określił sąd, chiński wirus został „stworzony przez elitę przestępczą, która rządzi światem”.

Dokument wyraźnie wymienia finansistę miliardera i globalistycznego agitatora George’a Sorosa, współzałożyciela Microsoftu Billa Gatesa i całą rodzinę Rockefellerów jako przestępców, którzy są winni „zarządzania” i „dalszego kierowania” wirusa prosto do „nowego porządku świata”.

Gdyby tylko nasz własny system wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, przyjął to samo podejście, być może moglibyśmy ostatecznie położyć kres wszystkim blokadom, noszeniu masek i przesądnej paranoi, która spowodowała pranie mózgu milionów naszych ludzi. Jeszcze lepiej, moglibyśmy w końcu oskarżyć Gatesa i pozostałych, za ich liczne zbrodnie przeciwko ludzkości i odpowiednio ich ukarać.

Tymczasem zamiast sprawiedliwości Gates  już planuje  następną  plandemię , ostrzegając tych, którzy faktycznie słuchają tego, co ma do powiedzenia, że ​​to wojna.

„Nie możemy pozwolić sobie na ponowne przyłapanie na płaskiej stopie”, cytuje się zacytowanego jęczącego maniaka. „Aby zapobiec ponownemu wystąpieniu trudności zeszłego roku, gotowość na wypadek pandemii należy traktować tak samo poważnie, jak traktujemy zagrożenie wojną”.

Problem dla Gatesa polega oczywiście na tym, że jest on  wrogiem  w tej wojnie i kimś, przeciw komu wszyscy powinniśmy się zjednoczyć zgodnie z prawem dla naszej zbiorowej korzyści.

Niezależnie od tego, czy z prawej, z lewej, czy gdzieś pośrodku, wszyscy Amerykanie są zainteresowani tym, by Gates i jego współspiskowcy byli zamknięci przynajmniej na zawsze. Ludzkość nie ma szans, jeśli wolno im dalej wędrować i popełniać jeszcze więcej okrucieństw.

Źródła tego artykułu obejmują:

VerietyInfo.com

NaturalNews.com

SeattleTimes.com

___

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2021-01-29-bill-gates-george-soros-rockefeller-family-coronavirus.html

Wypowiedz się