Intensyfikacja „mocy” wzrasta! Fizyczna i duchowa jedność!

przez Disclosure News | Zaktualizowano 2 stycznia 2021 r. |

Intensyfikacja „mocy” wzrasta!
Fizyczna i duchowa jedność!
Intensyfikacja „mocy” wzrasta! Dr Schavi M. Ali.

W ostatnich dniach grudnia „2020 r.” „Moc” Ziemi / Gai zarejestrowana jako należąca do bardzo wysokich setek na wykresie Cumiana we Włoszech, a teraz na początku „2021 r.” Jest ponownie rejestruje się wysoko i od 2 stycznia wynosi „450”.

Jednak odczyty Tomsk w Rosji rejestrują znacznie niższe liczby i od jakiegoś czasu są albo jednocyfrowe, albo niższe dwucyfrowe.


Cumiana – 450-2 stycznia 2021

Intensyfikacja „mocy” wzrasta!
Wiele osób, które śledzą badania częstotliwości i amplitudy planety i jej poziomów „mocy”, jest zdumionych i zdezorientowanych tymi bardzo różnymi odczytami wykresów.

Niektórzy nawet zaprzeczają, że bardzo wysokie odczyty w setkach są dokładne. Dzieje się tak, ponieważ są przyzwyczajeni do niższych odczytów, mimo że w ostatnich latach sięgały „150”.

Jednak znacznie wyższe odczyty, takie jak „450”, „500” lub „800”, są dla nich nielogiczne i nieprawdziwe. Dla nich po prostu nie można uwierzyć w to co czytają.

Jednak „Fale energii” (siły życiowe pulsujących drgań, ruchów lub oscylacji) rzeczywiście docierają do Ziemi / Gai na olbrzymich poziomach jako „Promienie gamma” lub promieniowanie elektromagnetyczne spoza tej galaktyki, które są niezwykle potężne i święte pożywienie zwane ŚWIATŁEM ŹRÓDŁOWYM, które organizuje i równoważy różne poziomy mocy ŚWIATŁA na całej planecie – zarówno fizyczne, jak i duchowe.

Innymi słowy, oba odczyty są ważne!

Jednak jeden rejestruje obroty osi materialnych lub fizycznych i odbiór częstotliwości ze zjawisk kosmicznych, takich jak rozbłyski słoneczne, wiatry słoneczne, koronalne wyrzuty masy, komety, fale plazmy spoza galaktyki itp.

A drugi rejestruje wyższe odczyty wskazujące na bezpośrednie pulsowanie czystych FAL ŹRÓDŁOWYCH na Ziemię / Gaję. Według „High Energy Stereoscopic System” (HESS) w Namibii w Afryce, który obejmuje 12 krajów na całym świecie i 46 instytucji, zauważyli, że od 2004 roku ŚWIATŁO docierające na planetę jest 100 razy większe i silniejsze niż jakiekolwiek sztuczne promienie, które może stworzyć ludzkość.
Gigantyczne chmury w centrum naszej galaktyki w „Strzelcu-A” pulsują bezprecedensowym ŚWIATŁEM.

Te chmury mają rozmiar 500 lat świetlnych i poruszają się z prędkością bliską prędkości światła, które wytwarza dalsze fale ŚWIATŁA.

Nasza planeta otrzymuje teraz więcej ŚWIATŁA niż przez tysiące lat (ponieważ linie czasu są obliczane przez ludzką konstrukcję).

Nie tylko starożytni Mędrcy nauczali o ŚWIETLE ŹRÓDŁA, ale w ciągu kilku ostatnich lat różnego rodzaju Mistycy nauczali o rosnącym ŚWIETLE wchodzącym na planetę i całą galaktykę i starali się nas na to przygotować, zwiększając nasze duchowe zrozumienie tego procesu. .

Rodzaj ŚWIATŁA, który teraz otrzymujemy, nie może być omawiany tylko jako tradycyjny naukowy dyskurs intelektualny z logicznymi paradygmatami i pomijając duchową dynamikę.

POZA PARAMETRAMI INTELEKTUALNYMI JEST ŹRÓDŁO, KTÓRE POZWALA WIDZIEĆ OCZAMI CZYNNIKÓW OCZYSZCZAJĄCYCH I OŚWIETLAJĄCYCH JEGO „MOC” POZWALAJĄC WYKONAĆ WYKRESY I ZAREJESTROWAĆ „MOC” ZA POMOCĄ CYFRY


Źródło światła

Intensyfikacja „mocy” wzrasta!
Tak więc SOURCE często pozwala na wykorzystanie współczesnego rozwoju technologicznego jako potwierdzenia duchowych wydarzeń.

Ile osób, na przykład, widzi podwójne i potrójne liczby, takie jak „11:11” lub „222”, „333” lub „444” itp. Na zegarach, tablicach rejestracyjnych pojazdów iw innych miejscach?

Są one znane jako „Boskie kody” lub „anielskie kody” i zostały omówione w poprzednich artykułach co do ich znaczenia.

Ponadto, poza ludzką technologią, wielu ludzi widzi tęcze na niebie, gdy nie było deszczu, a nie są one spowodowane koronalnymi wyrzutami masy, które zwykle tworzą tęczowe zorze.

Co więcej, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, moce uzdrawiania, itp., Rozwijają się w ludzkości coraz bardziej, gdy ŚWIATŁO staje się bardziej intensywne.

Szybszy „obrót” Ziemi / Gai jest odczuwany przez wielu jako skoki ciepła, bóle głowy, zawroty głowy, kołatanie serca, niepokój, wyczerpanie, nieregularny sen, dzwonienie w uszach i wiele innych „objawów aktywacji”, gdy dostosowujemy się do WIĘKSZEGO ŚWIATŁA oraz proces, który został wcześniej wyjaśniony: oczyszczanie (ze starego programowania w naszym DNA i zapisach komórkowych), oświecenie (wlewanie do nas ŚWIATŁA ŹRÓDŁOWEGO) i aklimatyzacja (dostosowanie się do nowych częstotliwości).

Ten proces będzie się powtarzał, gdy Ziemia / Gaja będzie szybować coraz wyżej i otrzymywać więcej ŚWIATŁA.

Fizyczne i duchowe sfery łączą się. Gęstość się rozpuszcza. Kiedy ludzka zbiorowa świadomość zestroi się z nadświadomością ich WYŻSZYCH JA, ich DUSZE – BOSKIE – więcej zostanie ujawnione i zrozumiane.

Zatem tak, bardzo wysoki odczyt w górnych setkach na włoskim wykresie jest absolutnie prawdziwy.

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA porusza się po fizycznym królestwie z przysłowiową „prędkością warp”.

Jeden z wersetów w BHAGAVAD GITA naucza: „Aby przybliżyć kogokolwiek, konieczne jest najpierw doprowadzenie go do stanu umysłu, w którym będzie słuchał”.

Na równinie galaktycznej i poza nią jest wysoka energia.

Otrzymujemy więcej fotonów (ŚWIATŁO), aby powstało „LEKKIE CIAŁO”. Łączenie się z WYŻSZYM JA prowadzi nas w procesie stawania się ŚWIATŁEM, ponieważ wtedy otrzymujemy instrukcje dotyczące tego, jak pielęgnować siebie i jak pomagać innym, którzy chcą słuchać (wszyscy mamy wolną wolę).

Mahabharata

Intensyfikacja „mocy” wzrasta!

Gdy Ziemia / Gaja będzie się obracać, „Fale Energii” będą się zmieniać, gdy fizyczne i duchowe częstotliwości ŚWIATŁA zrównają się.

Kiedy ludzkość będzie gotowa do łatwiejszego zrozumienia dynamiki duchowej, być może okresowo na obu wykresach pojawią się bardzo wysokie odczyty.

SOURCE organizuje to wszystko, mimo że pozwolono ludzkim możliwościom opracować urządzenia technologiczne, aby nawet badać duchowe wydarzenia.

To jedno z niesamowitych błogosławieństw SOURCE.

Inne z pism świata mówi: „Są znaki dla ludzi, którzy się zastanawiają” (QU’RAN).

Nie możemy pośpiesznie lekceważyć tego, czego tak łatwo nie rozumiemy.

W głębszych doświadczeniach ziemskiej podróży jest zwykle ukryte przesłanie.

Musimy pamiętać o równaniu: WIĘCEJ ŚWIATŁA = WIĘCEJ PODWYŻSZENIA. WIĘCEJ ELEWACJI = WIĘKSZA WIEDZA. WIĘKSZA WIEDZA = WIĘKSZA BLISKOŚĆ ŹRÓDŁA. WIĘCEJ BLISKOŚĆ ŹRÓDŁA = OŚWIETLENIE I KRYSTALIZACJA!


Wiedza o elewacji światła

Intensyfikacja „mocy” wzrasta

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Wrażenia i rady zwykłego Amerykanina:

  „Poruszające się ciężarówki w białym domu z pudełkami. Trump wyprowadza się zgodnie z harmonogramem.
  WIĘCEJ NIŻ TYDZIEŃ BYŁO JUŻ LEPSZE PRZYGOTOWANIE.
  1. Kupuj wszystkie popularne produkty spożywcze, które nie wymagają przechowywania w lodówce. Makaron, sos do spaghetti, masło orzechowe, krakersy, mix na naleśniki, zupy, TY TO NAZWISZ. ZDOBĄDŹ TO TERAZ. Na ulicy mówi się, że wielu ludzi nie zamierza łatwo się poddać i teraz przygotowują się w ostatniej chwili. KUP WSZYSTKO, CO MOŻESZ I UMIEŚĆ NA KARTACH KREDYTOWYCH, JEŚLI TO MOŻLIWE. Nie ma broni. Jeśli nie masz, musisz robić inne rzeczy.
  2. Wypuść CAŁĄ gotówkę z banku. Jeśli wybuchnie chaos – jeśli naprawdę jest „ciemna zima”, jak powiedział Biden, gotówka nadal będzie działać, ale nie, jeśli będzie w banku po ogłoszeniu przez bank święta, a internet nie działa i nie masz dostępu fundusze. Jeśli nic się nie dzieje, możesz to uczcić i odłożyć. I możesz jeść całe kupione jedzenie od dłuższego czasu, ciesząc się, że nie musisz iść na zakupy.

  3. SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZYJACIÓŁMI I RODZINĄ TERAZ. Dowiedz się, kim są ciastka z owocami, którzy myślą, że Biden wygrał, lub nie przejmują się kradzieżą, i odłącz się. Połącz się z tymi, którzy nie są głupcami i ustal z wyprzedzeniem, do kogo pójdą wszyscy, jeśli dojdzie do odcięcia prądu. Samo posiadanie dużej liczby osób w domu wystarczy, aby bez ogrzewania był znacznie cieplejszy.

  KONIEC CZASU. Mówi się, że wiele osób uważa, że ​​panika nadejdzie na początku przyszłego tygodnia, a do 20-tego zapanuje chaos. PRZEJDŹ DO SKLEPU JUŻ DZIŚ, TERAZ I KUP WSZYSTKO, CO MOŻESZ. KUPUJ KALORIE, A NIE „zdrowe” rzeczy. CZAS MINĄŁ. Biden obiecał nam ciemną zimę po tym, jak otwarcie stwierdził, że nie potrzebuje naszych głosów, aby „wygrać”. Wydaje się, że nic nie jest w stanie powstrzymać niczego, co obiecała lewica, łącznie z TYM JESTEŚ ZMYWANY. PRZEJDŹ NA ZAKUPY TERAZ.”

Wypowiedz się