Co to są tachiony? KOMORY TACHIONOWE .

Co to są tachiony?

Tachiony to maleńkie cząsteczki subatomowe, które poruszają się szybciej niż światło. Mają zbawienny wpływ na ciało, umysł i ducha. W ostatnich latach dostępne stały się komory tachionowe.
Po prostu czołgasz się do komory, kładziesz się, relaksujesz i otrzymujesz do swojego ciała, umysłu i ducha regenerujące korzyści płynące z tych małych cząstek.
Ze strony tachyonis.org:
„Promienie kosmiczne o wysokiej energii docierają do tego układu słonecznego z przestrzeni międzygwiazdowej i niosą ze sobą tachiony. Niektóre z tych tachionów docierają do powierzchni naszej planety przez hiper-wymiarowy tunel czasoprzestrzenny [utworzony] za pomocą kryształu oscylatora kwarcowego na pokładzie statku kosmicznego Genesis II. Te tachiony można wykorzystać w naszej komorze do leczenia tachionów, którą opracowaliśmy we współpracy z Plejadianami. Komora tachionowa umożliwia przybycie tachionów z wyższych wymiarów do materii fizycznej. ”
Wiadomo, że tachiony odwracają entropię, a więc odwracają rozpad komórek i mają działanie regenerujące.
Obecnie na całym świecie dostępnych jest ponad 30 komór tachionowych.
Japonia ma wiele komór tachionowych
Cytowana powyżej strona internetowa tachyonis.org zawiera listę wszystkich komór tachionowych na całym świecie.
Co ciekawe, chociaż nie jest to ogromny kraj pod względem geograficznym (ale około 126 milionów ludzi, co zajmuje 10. miejsce w światowej populacji), Japonia ma najwięcej komór tachionowych ze wszystkich krajów. Japonia ma 10 ogólnodostępnych komór tachionowych.
Tajwan ma pięć komór. Tajlandia ma jeden w Chiang Mai. Chiny i Stany Zjednoczone oferują społeczeństwu sześć komór tachionowych.
Niemcy oferują trzy komory tachionowe, a Kanada oferuje również trzy komory tachionowe, wszystkie na zachodnim wybrzeżu Kanady.
Jest jedna w Australii.
Jedna jest w Wiedniu, jedna w Czechach, Słowenii, na Węgrzech, jedna w Szwajcarii, jedna w Danii, a dwie w Wielkiej Brytanii.
Czy nie byłoby wspaniale otworzyć kilka w Ameryce Łacińskiej? A co z Afryką?
Referencje z trzech izb Tachyon w USA
Na kilku stronach internetowych znajdują się świadectwa wskazujące na różne rodzaje uzdrawiania: od uzdrawiania emocjonalnego, przez duchowe, po fizyczne i nie tylko.
Przyjrzyjmy się, co niektórzy mówią o komorach tachionowych w USA.
Z komory tachionowej na północ od San Francisco w Kalifornii
Gość w AgelessTachyon Center of Petaluma w Kalifornii napisał:
 „Jak pamiętacie, moja czwarta sesja była niesamowita, kiedy wezwałem 7 Świętych Płomieni Wzniesionych Mistrzów. Wtedy moja świadomość i fizyczność poruszały się w górę wzdłuż kręgosłupa, aż do czubka głowy. Myślałem, że jestem już prawie gotowy do opuszczenia mojego ciała przez moją 7-8 czakrę, tak jak zacząłem to robić miesiąc wcześniej moimi podróżami astralnymi podczas moich nocnych podróży do eterycznych duchowych odosobnień Wniebowstąpionych Mistrzów.”
„Więc przyjąłem to doznanie… .Jednak pozostałem świadomy czasu spędzonego w komorze Tachyon… i wtedy zdałem sobie sprawę, że to uczucie wznoszenia się wzdłuż kręgosłupa było wydłużeniem / naprawą moich wypukłych dysków kręgosłupa i naprawą mojego zmiażdżonego T12 obszar kręgosłupa. To było cudowne. Przed moimi sesjami leczniczymi w komorze leczniczej Tachyon odczuwałam częste, jeśli nie ciągłe bóle (w wyniku kilku złamań kręgosłupa i urazów, których doznałam od urodzenia, przez dzieciństwo oraz kilka wypadków samochodowych i urazów w miejscu pracy).”
„Byłem tak zdumiony i radosny, że mogłem pracować w szpitalu, bez bólu obu kolan (ból kości na kości spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów wtórną do urazów kolana po wcześniejszych urazach). Byłem bardzo szczęśliwy, że mogłem chodzić w normalnym tempie w szpitalu i codziennie zabierać psa na 4 spacery (czułem się tak dobrze, zabierałem psa do pracy w chłodniejsze zimowe miesiące i mogłem zostawić psy w moim samochodzie, abyśmy mogli razem przez 3 godziny dojeżdżać razem z 4 spacerami każdego dnia… NIGDY nie mogłem zrobić tyle chodzenia w ciągu ostatnich 5 lat. Nie odczuwałem bólu i nie musiałem nosić aparatu ortodontycznego ani przyjmować żadnych leki przeciwzapalne. To było niesamowite! ”
Ta osoba czuła się tak dobrze, że sprzątała swoją stodołę przez kilka godzin po pierwszych czterech sesjach i miała trochę niepowodzenia, ale ostatnie oznaki wskazują, że wróciła do leczenia cokolwiek stworzyło sprzątanie obory i robi naprawdę dobrze.
Z Tachyon Chamber w Wirginii (około 150 mil na południowy zachód od Waszyngtonu)
Gość w Tachyon Counselling of Waynesboro w Wirginii napisał, co następuje:
„Chciałem podzielić się z wami moimi doświadczeniami po 5 sesjach na początku tego tygodnia. Czuję, że energia nadal aktywnie działa. Nie wiem, jak to opisać, ale ma to związek z moją równowagą emocjonalną i stresową. Podczas sesji poczułem dużą ulgę. W nocy spałem głęboko. Jestem naładowany na wszystkich poziomach. Dzięki świeżemu spojrzeniu na przyszłość, poczucie wszystkiego jest możliwe i twórcza siła do zmiany.”
„Od strony fizycznej mam dużo energii i jechałem przez 7 godzin bez zatrzymywania się, aby wrócić do domu, bez uczucia zmęczenia. Mój drżący nerw wciąż działa, ale czuję, że energia jeszcze się nie uspokoiła i nadal oczekuję poprawy. Podczas sesji czułam się wyrwana z ciała i odnowiona w bardzo spokojny sposób. Fizyczne bóle i bóle blizn po poprzednich operacjach były aktywne, a następnie ustępowały w miarę upływu dni. Oferowane przez ciebie doświadczenie Tachyon Counselling jest prawdziwym błogosławieństwem dla każdego, kto zechce spróbować. Jestem wdzięczny za to doświadczenie ”.
Z komory Tachyon w pobliżu wybrzeża Oregonu, Gość w The Tachyon Portal of Scottsburg, Oregon napisał, co następuje:
„Jako badacz medyczny i praktyk masażu ortopedycznego, jogi i aromaterapii, doświadczyłem wielu różnych urządzeń, metod i narzędzi dostępu do wyższej świadomości i mogę śmiało powiedzieć, że nic, co napotkałem, nie łączyło mnie ze źródłem tak intymnie i silnie jak Komora Tachyonowa. Początkowo odczuwałem zwiększoną grawitację i ponowne okablowanie mojego umysłu, co sprawiło, że trochę się zakręciłem. Gdy tylko wyszedłem, zacząłem słyszeć czysty i natychmiastowy głos wyższej jaźni, przewodników i źródła, przechodzący. Pobieranie informacji było szybkie i mocne. Wiedziałem z całkowitą pewnością, że wszystko, co słyszałem, było prawdą, nie było wątpliwości ani drugiego domysłu.”
„Mam teraz bezpośrednie, wyraźne połączenie ze źródłem wszelkiej wiedzy i mogę się nim kierować, gdzie, tak jak poprzednio, po prostu podążałem za synchronizacją i prosiłem o przewodnictwo od innych. To było potężne doświadczenie, które zmieniło życie i wiem, że to dopiero początek. Istnieje możliwość uzyskania dostępu do telepatii, jasnowidzenia, przewidywania i głębokich stanów braku obecności umysłu. Wszystkie te doświadczenia zostały wzmocnione w dniach w centrum. Wiedziałem, co ludzie zamierzają powiedzieć, a moje wewnętrzne kierownictwo przyniosło zewnętrzną walidację podanych informacji ”.
Pić dużo wody!
Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać w przypadku komór tachionowych. Pij dużo wody w swoim czasie, gdy ich doświadczasz i przez kilka tygodni później. Woda pomoże przy każdym lekkim bólu głowy. Bóle głowy mogą wystąpić w wyniku procesu odtruwania tachionów. A ponieważ podczas korzystania z komory tachionowej otrzymasz duży zastrzyk energii, możesz odczuwać niewielką bezsenność, gdy dostosowujesz się do energii.
Niektóre osoby (może 20 lub 30 procent osób), które odczuwają silny ból i używają komory tachionowej do złagodzenia tego bólu, będą odczuwać niewielki dodatkowy ból w ciągu 24 godzin po sesji z powodu przeprowadzanej energetycznej operacji. , a wtedy ból ustąpi.
Ale każdy jest inny. Często sen poprawia się i następuje głęboki sen. Ludzie, którzy są nieco przygnębieni, mogą znaleźć wzrost energii. Sytuacje, które kiedyś powodowały stres, zaczynają wydawać się łatwe do opanowania.
Artysta: nieznany
Miłość, światło i nieskończone błogosławieństwa,
Aurora Ray i Twoja załoga naziemna Federacji Galaktycznej

Comments

 1. krnabrny1 says:

  To ważny temat, na dodatek tak się składa ,że coś nie coś wiem na ten temat i jestem z w Wami po to aby podzielić się tą wiedzą jaką zdobyłem.

  Co to są komory tachionowe?

  Komora tachionowa to rodzaj tuby, przypomina nieco tomograf komputerowy.
  Jest to pozioma tuba, zakończona z jednej strony trochę na kształt pocisku, druga strona okrągłej komory jest otwarta, przez nią wchodzisz i kładziesz się.
  Trochę jakbyś leżał w zwykłej rurze. One zwykle wykonane są z aluminium.

  Już dawno temu Rosjanie robili takie testy z tego typu komorami. Ludzie którzy do nich wchodzili, wychodzili „inni”, zdarzało się według relacji, że w komorze nawet jak nikogo w niej nie było pojawiały się we wnętrzu świetliste kształty, zawieszone niejako w powietrzu.

  Oni nie byli pierwsi. Można znaleść drzeworyty przedstawiające izbę w której mieszkał Nostaradamus. W tej izbie były drzwi, okno, biurko, krzesło, łóżko,a w roku…..stała olbrzymia beczka!

  Ta beczka miała drzwiczki, które otwierał Nostradamus, w środku było tylko małe krzesełko. Zamykał się w tej beczce na wiele godzin i w ten właśnie sposób łączył się ze źródłem, aby dokonać swoich przepowiedni.

  Jak zatem działają te komory?

  Napiszę to co wiem, zdając sobie sprawę ,że ich działanie może być szersze niż to co ja pojmuję, proszę bierzcie to pod uwagę.

  Zatem, pierwszorzędną i podstawową zasadą działania komór tachionowych nie jest przechwytywanie tachionów, skupia nie tachionów, czy jakakolwiek forma przewodnictwa. PODSTAWOWĄ ZASADĄ DZIAŁANIA TAKICH KOMÓR JEST IZOLACJA!

  Dokładnie temu właśnie służą, taka komora po prostu odcina nasze POZIOME POŁĄCZENIA ENERGETYCZNE.

  Co to są poziome połączenia energetyczne?

  Większość nas funkcjonuje na poziomych połączeniach energetycznych, śą to wszystkie połączenia które utrzymują się dosłownie w POZIOMIE. Czyli połączenia energetyczne pomiędzy jednym człowiekiem, a drugim, połączenia pomiędzy Tobą , a mną, pomiędzy drzewem, skałą czy górą. Poziome połączenia energetyczne spajają każdą rzecz czy istotę na tej Ziemi, tworząc coś w rodzaju cieniutkiej warstewki, otoczki, która okala całą Ziemię.

  Podstawą działania jest właśnie ODCIĘCIE NAS OD TYCH POŁĄCZEŃ!!!

  Po co nas odcinać?

  Ponieważ człowiek ma dwa rodzaje połączeń energetycznych. POZIOME, o których pisałem i PIONOWE!
  Pionowe połączenia energetyczne to dwa słupy energii, lecące w przeciwnych kierunkach wzdłuż naszego kręgosłupa. Wejścia i wyjścia są w kroczu i na czubku głowy.

  Jednakże te PIONOWE połączenia energetyczne są u nas bardzo skarłowaciałe, praktycznie wyłączone, ponieważ…..NIE UŻYWAMY ICH NA CODZIEŃ…a nieużywany organ zanika.

  To właśnie dzięki PIONOWYM kanałom energetycznym możemy się połączyć z Ziemią, oraz z całym wszechświatem, to właśnie przez te kanały odbywają się wszelkie channelingi. Dzięki właśnie tym kanałom jesteśmy, w stanie dostać
  CZYSTĄ ŚWIEŻĄ ENERGIĘ ORAZ INFORMACJĘ.

  Napisałem czystą i świeżą, ponieważ nie jest ona zniekształcona poprzez wielu ludzi tak jak ta znajdująca się w POZIOMYCH POŁĄCZENIACH ENERGETYCZNYCH.

  Aby jednak uruchomić te pionowe kanały, oczyścić je i nadać im odpowiednią wydajność, aby dzięki temu można było wogóle POCZUĆ, że te kanały istnieją, należy najpierw ODCIĄĆ SIĘ OD WSZELKICH SZUMÓW WYTWARZANYCH PRZEZ POZIOME POŁĄCZENIA.

  …i po to są komory tachionowe.

  Na zakończenie dodam, że komory nie są potrzebne, to tylko taki gadżet, pomocny, ale nie niezbędny. Każdy człowiek może samodzielnie stworzyć sobie taką komorę na warstwie astralnej i w niej przebywać na okrągło jeśli będzie potrafił.

  Jeśli ktoś chce spróbować chętnie opiszę jak można to zrobić.

  Aha, to co napisano powyżej, w artykule, to brzmi trochę jak ulotka reklamowa.
  Oznacza to, że faktycznie tak bywa jak napisano, ale równie często zastrzyk takiej energii budzi w nas procesy, które NIE SĄ KOMFORTOWE, ALE KONIECZNE.

  Faktycznie na początku jest poczucie niezwykłej siły i euforii oraz wszechwiedzy, to się utrzymuje jakiś czas. Do momentu aż organizm nie podejmie się swojej oczyszczająco-transformującej pracy… a to bywa uciążliwe i bolesne.

  O tym też mogę napisać więcej jak ktoś będzie sobie życzył.

  krnabrny@protonmail.com

Wypowiedz się