Wykorzystanie HAARP jako broni psychotronicznej

 HAARP 6Przypominamy tekst  z naszej strony sprzed 1,5 roku w cyklu artykułów na tematy powiązane ze sobą, a mianowicie: chemtrails, kontroli umysłu, broni psychotronicznych, GMO, syntetycznej i sztucznej inteligencji itp. Należy je czytać i analizować razem + dodatkowy zestaw tekstów na linkach na końcu, aby połączyć ze sobą pozornie oddzielne “kropki” (red. kip)

***

Poniższy tekst może wyglądać na dzieło osoby z paranoją, ale niestety, wiele jest w nim prawdy. Pamiętajmy, że bronią psychotroniczną atakowane są jednostki, które są zagrożeniem dla „elit” lub też potencjalnie mogą jest stworzyć, a więc odważne, inteligentne i obdarzone silną moralnością. Te, które są pod długim wpływem broni psychotronicznej, które np. są co nocy budzone, mogą wykazywać autentyczne objawy choroby psychicznej – na to trzeba brać poprawkę czytając poniższy tekst.

HAARP – Anglosaska tajemnica

Pragnę Państwa zapoznać i uczulić na tajną, anglosaską broń HAARP, co po polsku znaczy – Aktywna Aureola wysokiej częstotliwości fal – program doświadczalny. HAARP, to nie tylko Alaska. Na Kuli Ziemskiej jest wiele amerykańskich i angielskich baz HAARP-a. Nie znalazłam nigdzie wykazu tych baz, ale z różnych publikacji dowiedziałam się o sześciu z nich. HAARP jest bronią, która działa w oparciu o wynalazki Nikoli Tesli, który zapoczątkował bezprzewodowe przesyłanie prądu i fal radiowych. Badania nad tą bronią zostały zapoczątkowane już w 1900 roku. Broń ta jest o bardzo wielorakim zastosowaniu. Najbardziej jest znane wykorzystanie tej broni przy zmianach pogodowych, trzęsieniach ziemi i tworzeniu tajfunów. Prawie zupełnie nie jest znane używanie tej broni do wszelkich wybuchów, do możliwości sterowania samolotem czy samochodem, a także każdym komputerem.

Wiadomo jest, że ta broń korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi, może dotknąć w każdej chwili każdego człowieka i zwierzę. Każdy może zmierzyć swoje bioprądy zwykłym woltomierzem. Działanie broni HAARP jest niewidoczne i niesłyszalne, dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy z jej istnienia. To działa tak, jak przesyłanie fali radiowej. Można to też porównać do działania telefonii komórkowej.

Tajne publikacje na temat tej broni mówią o działaniu na ludzi tylko w aspekcie badań mózgu ludzkiego i możliwości sterowania mózgiem ludzkim. W różnych językach można na ten temat znaleźć wiadomości. Mało się mówi o działaniu broni HAARP na całe ciało ludzkie. Broń ta może dotykać człowieka i zwierzę na całym ciele wywołując różne bóle i powodując lub symulując przeróżne choroby.

Intensywne działanie broni HAARP na ludzkie organizmy zaczęto stosować na całym świecie już 1960 roku. W roku 1930 przeprowadzono pierwsze próby zdalnego dotykania ludzi i zwierząt falami Tesli, które mogą być prądowe i radiowe. Ta działalność broni HAARP jest zupełnie nieznana szerszemu ogółowi. Najbardziej powinni znać ją lekarze na całym świecie, którzy zarabiają pieniądze dzięki dużej ilości pacjentów. Moje hasło brzmi: „Pamiętaj, wielu lekarzy o broni HAARP wie. Szczególnie chirurdzy. Tylko wtedy lekarz będzie z Tobą inaczej rozmawiał, jak będzie wiedział, że Ty też o niej wiesz”.

Ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość tej broni. Znajomość jej wielorakiego działania może zmienić tok wielu spraw  w sądzie. Proszę pamiętać, że broń HAARP dzięki swoim falom i możliwości obserwowania oraz słyszenia ludzi, może kraść każda technologię i każdą informację. Pomaga jej w tym od lat program ECHELON.

Pamiętajmy, głos i obraz są przekazywane dzięki falom. To właśnie dzięki temu, operator komputera, który wysyła fale do człowieka i z nim się łączy, może tego człowieka widzieć i słyszeć. Ta technika jest stosowana już od dawna w programach HAARP-a, który jest utrzymywany przez Amerykański Departament Obrony w USA. W Anglii jest prawdopodobnie tak samo.
Jak działa ta broń wiedza tylko trzy państwa na świecie : USA, W. Brytanie i Rosja. Rosja od 1954 jest związana układem z USA o tajności najnowszych technologii i kosmosie.

Wyemitowana fala leci po kablach pod wskazany adres. Specjalny rodzaj fal [częstotliwości organiczne] odbierają nasze uszy – anteny przekazując je do naszego mózgu i innych organów. Każdy odbiera minimalnie inną częstotliwość ! Zgadza się ona z indywidualnym wytwarzaniem fali. Pracujące organy wytwarzają fale. Dobry lekarz słuchając ich przez steteskop jest w stanie powiedzieć nawet, czy dany organ jest zdrowy czy chory. Tyle ogólnych wiadomości o tej strasznej broni.

HAARP i MEDYCYNA

Jeżeli źle się czujesz. Masz jakieś bóle i wyniki laboratoryjne wskazują na jakieś zmiany w organizmie, to pamiętaj, że może to być spowodowane ingerencją HAARP-a w Twój organizm !!!!

W dzisiejszych czasach trudno rozdzielić HAARP-a i Medycynę. Jest to prawie niemożliwe z uwagi na możliwość ingerencji HAARP-a na zdrowie i życie ludzkie. Dzięki HAARP-owi stworzono wielki przemysł medyczny ! Już po samym zapotrzebowaniu na personel medyczny na całym świecie, widać wyraźnie, że ludzie częściej chorują.

Dla każdego rządu są ważne wysokie podatki od wysokich zarobków lekarzy i firm farmaceutycznych. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wpływów HAARP-a na ich zdrowie i życie. HAARP może symulować i wywoływać bóle, które mogą zmieniać miejsce i trwać tylko okresowo, np. tylko w dzień lub tylko w nocy. HAARP może zatruwać organizm, powodować zawały serca, wszelkiego rodzaju choroby rakowe, wylewy krwi do mózgu, różne choroby oczu oraz może powodować różne niegojące się rany. Operatorzy mogą wprowadzać czy symulować wiele chorób, do tej pory znanych i nieznanych. Ludzie się leczą nie zdając sobie często sprawy z tego, że większość lekarstw wyniszcza ich organizm i kieszeń. Czasami czując poprawę zdrowia myślą, że to zasługa lekarstwa. W większości wypadków jest to tylko symulacja HAARP-a, żeby uwierzyć w zbawienność leku, często bardzo drogiego.

Trzeba też wiedzieć, że HAARP każde lekarstwo może zniwelować w naszym organizmie. Przekonałam się o tym, jak nie zadziałał zastrzyk znieczulający u dentysty. Pamiętajmy, wszelkie niedomagania naszego organizmu zawsze powinny się objawiać gorączką. Nawet miesiączka u kobiety. Jak nie ma gorączki, a coś nam dolega, to niewątpliwie jest to sprawa HAARP-a. Obserwujmy swój organizm przynajmniej przez siedem dni. Większość dolegliwości spowodowanych przez broń HAARP objawia się właśnie bezgorączkowo. Stały się modne wszelkie choroby wirusowe, które objawiają się bezgorączkowo. Wszystkie te choroby muszą być wywoływane przez broń HAARP, bo pojęcie wirus zostało wynalezione na użytek komputera. Choroby wirusowe w Polsce w latach 50-tych były jeszcze nieznane.

Dzisiaj o dziwo, nawet ludzie chorzy na raka czy inne straszne choroby, nie mają gorączki i do śmierci są bardzo aktywni. HAARP prawie nigdy nie działa na jedną osobę bez końca. Ma do obsłużenia miliony ludzi. Lekarze i farmokologia mają się coraz lepiej dzięki działalności HAARP-a. Działalność HAARP-a jest objęta tajemnicą i sam ten fakt już napawa niepokojem. Wielu ludzi odczuwa dziwne czyjeś działanie na swój organizm, ale nie umie tego nazwać i nie wie komu to przypisać.

W tej chwili przed tą bronią nie ma w zasadzie ucieczki. Można ja wykryć w naszym organizmie analizatorem spectrum [może już teraz jest coś nowszego]. Nie można jej niestety zneutralizować. Moim zdaniem należy wrócić do pięciu podstawowych lekarstw :penicylina, pabialgina, akron, krople na żołądek i kropelki na serce [wszystko w starym wydaniu]. Nigdy proszę nie brać żadnych lekarstw, które nie maja podanego składu i ulotki o szkodliwości.

Pamiętajmy, prawdziwej choroby możemy się dopiero nabawić przez zażywanie nowomodnych lekarstw, które starają się zawładnąć Polską i resztą świata.

Lekarze za przepisywanie leków w dużych ilościach mają różne profity od firm farmaceutycznych. Rak był praktycznie nieznany dopóki nie wprowadzono przymusowych szczepień przeciw krowiance. Pamiętajmy też, że rak w Polsce jest dopiero od 1960 roku. Inne choroby zaczęły napływać po nim. Nie wspomnę o operacjach, które w większości są nie do przeprowadzenia. Kończyły się i kończą przecięciem skóry i jej zaszyciu. Jest to świadectwo dla pacjenta i płatnika. To jest od dawna wielka tajemnica lekarzy.

Najlepiej jednak przy wszelkich dolegliwościach pytać lekarza, czy nie jest to wpływ działalności programu HAARP. Żądać badania aparatem wykrywającym promienie czy fale HAARP-a. Do minimum ograniczyć zażywanie wszelkich leków. Przestać wierzyć lekarzom, którzy w większości wiedzą o działalności HAARP-a.

Na działanie HAARP-a może być narażony każdy człowiek w różnoraki sposób. Trzeba dużo czytać na ten temat. Nic w tej chwili nie jest tak ważne, jak różnorakie działanie HAARP-a na całym świecie. Na stronach internetowych można znaleźć dużo rzeczy na ten temat w różnych językach. Trzeba wystukać na wyszukiwarce „HAARP broń” w różnych językach lub „Człowiek i HAARP” albo „Sekret HAARP”, albo „Kontrola Umysłu”. Ważny jest też dział – Broń Psychotroniczna.

Na stronach polskich praktycznie prawie nic nie ma na ten temat. Pamiętajmy, że lekarze chirurdzy różnych specjalizacji o tej broni wiedzą od dawna na Zachodzie. Ta broń istnieje od 1948 roku. Przestańmy więc ślepo wierzyć lekarzom. Przestańmy ślepo przyjmować przepisane lekarstwa. Słyszałam, że niektóre zawierają nawet uran. Wiele lekarstw jeżeli nawet ma podany skład, to często jest on niepełny.

ZĘBY i ZWIERZĘTA

Zdrowy ząb nie powinien boleć. Szkorbut powinien występować w dzisiejszych czasach bardzo rzadko. Objawia się krwawieniem dziąseł i awitaminozą. Zaczynają się ruszać nawet zdrowe zęby. Niemniej jest to proces raczej mało bolesny. Działalność HAARP-a symuluje często szkorbut, ale bez krwawienia. Często bolą zdrowe zęby, a nawet zaczynają same wypadać. Mnie usunęli bezboleśnie ze zdrowych dziąseł zdrowy ząb jedynkę na przodzie. Wypadł na podłogę.

W dzisiejszych czasach, kiedy nie brakuje nam słodkiej wody i pożywienia, szkorbut nie ma racji bytu. Przestał istnieć. Wymyślono więc parodontozę i wypadają nam zdrowe zęby ze zdrowych dziąseł albo się w nich ruszają. W encyklopedii jest zaznaczone, że przyczyna parodontozy jest nieznana. Ząb, który nie jest zepsuty na czarno nie powinien nigdy boleć.

Pamiętajmy, że na nasze zęby często działa HAARP dla zarobku dentystów. Dzisiaj wielu ludzi musi często odwiedzać dentystę. Najczęściej kończy się to ekstrakcją. Dotyczy to często nawet ludzi młodych i w średnim wieku. Pamiętajmy, że bóle uzębienia bardzo często sprawia nam HAARP. Są to często bóle bardzo ostre ale np. w nocy zęby nie bolą. Bóle zębów, tak jak wszystkie inne bóle powinny zmieniać temperaturę ciała. Sprawdzanie temperatury, to podstawowa czynność dbania o zdrowie. Prawidłowa temperatura, to 36.6 C.

Druga sprawa na którą chcę zwrócić uwagę, to zwierzęta domowe. Weterynarze dzięki działalności HAARP-a prosperują świetnie. Nasze zwierzęta bardzo często dzisiaj chorują i wymagają opieki lekarskiej i leków często bardzo kosztownych, a nawet różnych „operacji”. Pamiętajmy, że nasze zwierzęta tak samo jak my są narażone na działanie promieni i fal HAARP-a, który działa korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi. Sugeruje, żeby nawet listownie o działalność HAARP-a pytać rząd państwa w którym mieszkamy.

WAGA

Trzeba bardzo zwracać uwagę na jedzenie przy istnieniu HAARP-a i jego możliwej ingerencji w nasz organizm. Jeżeli zauważymy, że z naszym apetytem coś się dzieje, to należy zachować spokój i jeść tyle i tylko tyle co do tej pory. Ludzki mózg już jest dosyć dobrze przez HAARP-a znany i wprowadzając do niego odpowiednią energię w odpowiednie miejsce mózgu jest w stanie nim manipulować. Może to się stać bez żadnych oznak, zupełnie bez naszej świadomości, bo mogą zagnieździć się w nocy podczas snu. Najwyżej zaboli trochę głowa.

Jedzenie, to bardzo ważny czynnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. HAARP może nas pozbawić zupełnie apetytu i łaknienia [anoreksja- zawsze mnie zastanawiało, jak ci ludzie jeszcze żyją i są zdrowi i w pełni władz umysłowych?]. HAARP może też sprawić, że zaczynamy jeść ponad miarę bez żadnego opanowania i ludzie zaczynają osiągać monstrualne rozmiary i wagi, co przy normalnym funkcjonowaniu organizmu nigdy nie było możliwe.

Nie wspomnę o tym, że HAARP może dodatkowo każdego człowieka napompować i wyssać. Robiono na mnie takie próby wielokrotnie. Czym to robią, to oczywiście nie wiem. Mogą też zmieniać smak pokarmów, czyli nasze odczucia. Możemy czuć samą sól w pokarmie zupełnie niesłonym i odwrotnie, nie czuć smaku soli czy cukru. To samo dotyczy innych smaków. W każdym razie już teraz cały przemysł dietetyczny kwitnie i wszystkie gabinety ćwiczeń. Póki tam płacisz, to jakoś chudniesz. Jak przestaniesz do nich chodzić, to tyjesz znowu, mimo, że przecież więcej nie jesz.

Ważną rzeczą jest regularne wypróżnianie się. HAARP jest w stanie pozbawić człowieka uczucia chęci załatwiania się – parcia. Możemy przestać odczuwać taką potrzebę, co oczywiście prowadzi natychmiast do zaburzeń w całym organizmie i do zaparć. Ta możliwość wprowadzana przez HAARP jest dla człowieka bardzo niebezpieczna !!!

Chcę jeszcze zwrócić uwagę na takie drobiazgi , jak regulowanie wzrokiem. Mogą w każdej chwili kogoś oślepić. Wywoływać też mogą różne choroby oczu. Ostatnio modna jest jaskra i zaćma. Do stołów operacyjnych są straszne kolejki. Teraz już prawie każdy, kto jest po sześćdziesiątce ma te choroby. Pokazali się rosyjscy lekarze okuliści, którzy cudotwórczo przywracają wzrok, szczególnie krótkowidzom, za duże pieniądze. Dużo ich pracuje podobno w Poznaniu. Dostali w Polsce pozwolenie na prywatną praktykę. Jestem pewna, że współpracują z HAARP-em. Przecież chory nie wie, kto faktycznie naprawia mu jakąkolwiek operowaną część ciała.

Na zakończenie powiem tylko, że można strasznie przygryźć sobie bok języka. Mnie się to trafia zawsze wtedy, jak coś mówię nie po ich myśli. Zaznaczam tylko, że jest to bardzo bolesne. Można też bardzo poparzyć się jedzeniem, szczególnie z microfalówki – może nie stygnąc nawet tylko jego część. Mogą też strzelać tłuszczem z patelni czy z garnka np. przy smażeniu czegokolwiek. Na dowolnie wybraną część ciała przez HAARP, leci wtedy gorący tłuszcz – czasem w bardzo dużych ilościach. Może się też zapalić płyta. Bardzo wielu ludzi męczą też hemoroidami. Mnie też męczyli w różnych okresach czasu. Pojawiają się one bez żadnej wyraźnej przyczyny i bez temperatury oczywiście.

OBSERWACJE

Wolno w HAARP-a nie wierzyć, ale ja jestem już osiem lat królikiem doświadczalnym HAARP-a i bardzo dużo wiem na ten temat. Mnie HAARP ładuje i eksperymentuje na mnie jawnie czyli tak, żebym to czuła i wiedziała, że ktoś mi to robi. Widocznie potrzebują takich ludzi, bo oni się nie leczą. Mają czysty organizm. Wiem jednak, że potrafią to robić w ukryciu i wtedy ludzie myślą, że są chorzy i zaczynają się leczyć, poddają się różnym niepotrzebnym operacjom i nadal chorują. Choroba się ciągle nawraca. Często jeszcze za to płacą. Ja nie zażywam żadnych leków. Cały czas przeprowadzają na mnie różne eksperymenty.

Najczęściej bardzo bolesne i zawsze wtedy, jak wieczorem położę się do łóżka. Trzęsą mi czasami głową, jak ją tylko przyłożę do poduszki. Zawsze wtedy myślę o naszym Papieżu Janie Pawle II. Z własnego doświadczenia wiem, do czego są zdolni i myślę, że zawładneli też Nim. Utrzymywali Go przy życiu w strasznych męczarniach, bo te Parkinsony i Alzheimery to jest też ich wymysł, jak dziesiątki innych chorób. Parkinson czy Alzheimer, to są bardzo drogie choroby. Miesięczna dawka leków na Alzheimera kosztuje w Polsce 4 tys. zł. Drogie choroby powoduje się ludziom bogatym. Jestem tego pewna. Przez to, że działają w sekrecie, to ludzie rzadko o nich w ogóle wiedzą i nie podejrzewają podstępu. Są tacy, co wiedzą, ale boją się odezwać, bo są zastraszani torturami albo uważa się ich za nienormalnych i często leczy się ich psychiatrycznie. Trzeba pamiętać, że nielicznym tylko pokazują swoje możliwości. Na milionach ludzi działają bez ujawniania się i w zupełnym sekrecie. Ja postanowiłam mówić o tym głośno i przestrzegać ludzi przed tą bronią.

Ja się już nie boję. Zresztą nigdy się nie bałam, ale nie znałam nazwy broni, którą mnie torturują. Teraz wiem, że to jest właśnie HAARP. Jedyna tego typu broń na świecie w tej chwili, która może w ten sposób działać. Przez osiem lat poznałam wiele jej możliwości i chce je ludziom przekazać i ostrzec. Być może po to przeżyłam i mimo zadawanych tortur jestem jeszcze sprawna. Póki będę mogła dojść do komputera, to będę ludzi ostrzegać i namawiać do wszelkich możliwych interwencji u władz państwowych. Operatorzy, którzy mną się zajmowali, nie przypuszczali, że będę kiedyś o tym pisać do ludzi.

Ludziom często coś dolega i nie wiedzą, skąd się to bierze, jak to nazwać i komu przypisać ? Teraz miedzy innymi będą wiedzieli ode mnie. Działanie tej broni może objawiać się bezsennością. Częste budzenie się w nocy. Może się też objawiać straszną agresją, z którą sobie bardzo trudno poradzić. W ten sposób w dzisiejszych czasach produkuje się morderców, wariatów i samobójców. Do perfekcji mają opanowane tez powodowanie strachu i związane z tym różne efekty słuchowe. Mogą też umieszczać głosy w głowie, w gardle i w nosie. Mogą zamazywać pamięć. Powodować czasową lub przewlekłą amnezję. Mogą powodować różne stany psychiczne i cielesne, które człowiekowi są zupełnie nieznane. Szczególnie to wszystko dzieje się w nocy. W dzień jest najczęściej wszystko w porządku po takich seansach. W dzień torturują ludzi objawami różnych chorób. Mogą powodować uderzenia krwi do głowy. Mogą ocieplać i wychładzać organizm. Nie ma to nic wspólnego z gorączkowaniem. Mogą też powodować wypadki. Do perfekcji mają opanowane powodowanie potykania się, nawet na parkiecie. Przy takim potknięciu o upadek jest bardzo łatwo.

Potrafią też spowodować zawrót głowy ludziom będącym na wysokościach !!! W ogóle wszystko mogą powodować !!! Każdy objaw innego samopoczucia, jak normalny, to trzeba zawsze się zastanowić, czy to nie jest HAARP. Każdy z tych efektów mogę rozwinąć na życzenie. Gama możliwości jest ogromna ! Sprawa jest bardzo poważna, bo teraz już nikt nie mówi o tej broni. Takie są moje refleksje i obserwacje na ten temat.

TRUCIE

HAARP na przesyłanej fali może przesłać każda truciznę. Z własnego doświadczenia wiem, ze HAARP może zatruć każde jedzenie i picie. Zarówno to, które już mamy w domu jak i to, które jest w sklepie czy w restauracji. Wiele razy zatruwano mi jedzenie i picie i to czasem truciznami bardzo szybko działającymi. Wystarczył jeden łyk czegoś lub kęs jedzenia i traciłam przytomność.

Mnie od razu reanimowano, bo ja właśnie jestem królikiem doświadczalnym, ale innych ludzi truje się skutecznie w różnych dawkach. Ja już teraz się nie boję i stało mi się obojętne, co ze mną zrobią, więc jem i pije wszystko nawet jak czuje, że coś w tym jest. Czasem jest jednak nie do przełknięcia. Kiedyś robiłam np. dziesięć herbat, żeby nie czuć jakiś dziwnych substancji w nich zawartych.

Trzeba też pamiętać, że czasem wypicie jednego kieliszka alkoholu przy HAARP-ie, może spowodować kompletne zamroczenie alkoholowe. Mogą człowieka zrobić kompletnie pijanym. Jest to niesamowita potęga. Tak jak powiedziałam, przed HAARP-em nie ma ucieczki dla zwykłego człowieka. HAARP co będzie chciał, to z nami zrobi. Trzeba tylko inaczej zacząć oceniać różne sytuacje dziejące się w nas i wokół nas, a także na świecie. To jest podstawa do lepszego poznania działalności HAARP-a i walki z nim.

PAPIEROSY

Często ostatnio czytam o truciźnie zawartej w papierosach. Sama palę i wiele razy doświadczyłam, jak HAARP przesyła mi do papierosów różne substancje, które czasem powodują prawie natychmiastowe zatrucie organizmu. Każdy papieros z tej samej paczki ma inny smak. Mnie jest już wszystko jedno, co ze mną zrobią, więc palę dalej. Po niektórym papierosie reanimują mnie natychmiast.

Ktoś może nie rozumieć na czym to polega, ale to jest tak wysoka technika, że są w stanie reagować natychmiast na stan mojego organizmu i czuje tylko przyśpieszone płynięcie krwi w moich żyłach. Właśnie w tej chwili tak się dzieje po kilku pociągnięciach papierosa. Oni często w ten sposób reagują – trują mnie, jak powiem jakąś myśl głośno przeciwko nim albo na temat polityki.

Ludzie myślą, że jest to wina wytwórni papierosów, że chorują. Z całą stanowczością stwierdzam, że może to być wina HAARP-a !!!! Dodam tylko jeszcze, że rzucenie palenia nic nie da, bo potrafią przesłać wokoło ciebie takie powietrze, że będziesz musiał oddychać tylko tym czym oni chcą. Mogą też przesyłać różne narkotyki i w ten sposób uzależniać młodych ludzi i nie tylko młodych.

Wiele razy przesyłali mi jakąś amforę i jakieś inne – chyba narkotyki, których nie znam, ale zaczęło w pewnym momencie mi tego brakować. Było to coś szybko uzależniającego, po czym miałam wspaniały humor. Mogą też przesyłać różne zapachy, które często mogą służyć do poróżnienia ludzi między sobą. Są też w stanie zatrzymać wszelkie powonienie i dzięki temu można nie czuć dymu we własnym domu, co jest bardzo niebezpieczne. Wydaje mi się, że bardzo ważne jest informowanie o tym wszystkim najbliższych. Ja wiem, że nic nie mogą poradzić, ale mogą nas wesprzeć. Nie będą wyśmiewać.

Te wszystkie sprawy są nieznane i trudne do zaakceptowania. Trzeba się jednak pogodzić z tym, że one są naprawdę. Nie dziś, to jutro mogą spotkać ciebie lub kogoś najbliższego. Zwracajmy szczególną uwagę na to co mówią dzieci i nigdy nie twierdźmy, że nie mają racji. Nie przypisujmy im kłamstwa. Pamiętajmy – wszystko jest możliwe !!! To jest bardzo ważne !!!

SAMOCHÓD I MIESZKANIE

W 2002 roku leżałam w szpitalu. Leżałam sobie na łóżku i nagle wyskoczyłam jak z katapulty. Nie uderzyłam się o podłogę. Wylądowałam na jakiejś powietrznej poduszce, która delikatnie posadziła mnie na podłodze. Było to coś niesamowitego, ale jednocześnie bardzo imponującego. W szpitalu byłam tydzień. Każdej nocy strasznie bolała mnie głowa. To był straszny ból, który zaczynał się o godzinie 23.00 i trwał do 6.00 rano. Po takiej nocy czułam się, jak skowronek. Nic mi nie dolegało i nie potrzebowałam snu. Kładłam się wieczorem do łóżka i o 23.00 zaczynał się znowu straszny ból głowy, który trwał do 6.00 rano.

Tak było przez siedem dni. Mam w domu czajnik elektryczny ze świetlna kontrolką. Włączam wodę do gotowania, to zapala się kontrolka i to widzę. Nie zawsze jednak czajnik zaczyna gotować wodę. Czasami upływa 5 minut zanim zastartuje przy włączonej kontrolce oczywiście. Uwaga ! Pod prysznicem można zostać poparzonym. Ciepłotą wody potrafią tak manipulować jak prądem. Kiedyś szukałam źródła tej energii, która zawładnęła moim ciałem. Szukałam jej w prądzie, bo takie miałam odczucia, że jak siedzę pod żarówką, to mnie więcej ładuje. Sprawdzałam wszystkie gniazdka prądowe w mieszkaniu. Robiłam to kilkakrotnie. Zawsze wyłączałam główny korek, żeby nie złapał mnie prąd przy zmianie kabelków w gniazdkach.

Kiedyś zapomniałam wyłączyć główny korek i prąd by mnie zabił gdyby nie HAARP, który natychmiast wyłączył cały pion. Dziękowałam im wtedy głośno, bo oni mnie słyszą i widzą, tak zresztą, jak każdego kogo mają w swoich rękach. Ktoś może zapytać, skąd to wiem ? Wiem, bo w moim przypadku odpowiednio reagują moim ciałem, jak coś powiem albo coś zrobię, co im się podoba albo nie podoba. Moje ciało reaguje od razu na ich zadowolenie lub dezaprobatę. Trzeba uważać, żeby nie stać się ich zabawką !!!

Wszystko co mam w posiadaniu jest pod ich kontrolą. Potrafią podgłaśniać mi radio albo ściszać. Potrafią z mojego radia stereofonicznego wydobyć kwadrofonie z pięknymi efektami. Włączona płyta CD odgrywa czasami więcej utworów, jak ich posiada w wykazie. Mają też w posiadaniu mój samochód. Kiedyś jadę sobie i zdjęłam nogę z gazu, bo chciałam zwolnić, a samochód ruszył do przodu, jak szalony. Dałam po hamulcach i leciutko dodałam gazu, a samochód znowu wyrwał. Wtedy się zorientowałam, że to oni sterują moim samochodem. Mogą też uśpić na chwilę kierowcę. W ten sposób mogą powodować wypadki samochodowe.

Mnie na dosyć pustej drodze tylko pokazali, jak to się robi. Z samochodem mogą zrobić dosłownie wszystko : unieruchomić silnik lub hamulce, zepsuć i pewnie wysadzić w powietrze też. Dlatego zalecam ostrożną i wolna jazdę, żeby był zawsze czas na reakcję. Przy jeździe ponad 60 km. na godzinę jest dużo trudniej wychwycić czyjąś ingerencję na nasz pedał gazu czy kierownicę. Często wydawało mi się, że ktoś bywa u mnie w domu. Mieszkałam wtedy sama w swoim oddzielnym mieszkaniu.

Pod moją nieobecność ktoś bywał u mnie w domu i czasami w nocy jak mnie uśpili. Pamiętałam to jak przez sen. Zmieniłam więc zamki. Zaczęli się wtedy ze mną drażnić, już nie na żarty, a ja ciągle zmieniałam zamki i ich kody. Wydałam masę pieniędzy na to wszystko. Kosztowało mnie to masę nerwów, a najgorsza była bezsilność. Wreszcie skapitulowałam z hasłem „niech się dzieje co chce”. Doszłam do wniosku, ze otwierają każdy zamek u każdego. Mogą wchodzić do każdego mieszkania, kiedy tylko chcą.

Firma HAARP robi z ludzi swoich konfidentów, często bez ich świadomości, którzy w różny sposób dokuczają ludziom kontrolowanym przez HAARP-a. Ponieważ mają swoich konfidentów, to mogą ludzi odwiedzać w domach. Mogą gwałcić i zarażać różnymi chorobami, mogą wywozić w inne miejsca. Dzisiaj nawet nie można być pewnym, czy dzieci są na pewno partnera z którym żyjemy, bo kobieta może nic nie wiedzieć, że jest przez kogoś obcego zapłodniona. Usypiają domowników łącznie z psami i robią co chcą. Usypiają manipulując mózgiem za pomocą fal. Czasem tylko na prześcieradle zostają ślady w postaci spermy czy krwi lub ślady brudnych buciorów. Czasem też „pokazują” się jednemu z domowników. Wtedy nikt nie chce mu wierzyć.

Zaznaczę też, że kiedyś w nocy w domu włożono do mojej torebki pieniądze. Innym razem włożyli mi pieniądze do szuflady. Sporą sumę. HAARP może pomagać mi nawet ruszać rękoma i przebierać szybko nogami, może mnie pchać do przodu i zatrzymać w miejscu. Może pomagać mi nieść jakiś ciężar, który się staje jak piórko, a czasami lekka rzecz może ważyć bardzo dużo. Może to mieć duży wpływ na wyniki sportowców na różnych zawodach sportowych. Wybrańcom mogą pomagać. Drzwi garażowe napędzane elektrycznie, mogą się same otwierać o każdej porze dnia i nocy.

SEKS

Kiedyś w szpitalu poczułam pociąg do dosyć szpetnej kobiety. Zaczęła mi się podobać i zaczęłam czuć fizyczne do niej pożądanie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu. Trwało to może przez dziesięć minut. Później jak patrzyłam na tą kobietę, to już nic do niej nie czułam i ubolewałam nad tym, że taka jest brzydka. Jestem szaloną estetką. Dzisiaj wiem, ze HAARP może wpływać na nasz seks i na preferencje płciowe. Nad tym pracowali już bardzo Niemcy podczas II Wojny Światowej. Jedno jest dla mnie pewne, ze HAARP tworzy dzisiaj te całe rzesze pederastów, lesbijek i pedofilów, żeby osłabić wartość prawidłowej rodziny, a co za tym idzie zmniejszyć ilość rodziców i potomstwa w wielu narodach. HAARP może wpływać na nasze życie płciowe. Możemy czuć nawet bardzo częstą potrzebę współżycia i o niczym innym nie myśleć. Możemy też dzięki HAARP-owi zatracić zupełnie nasze libido. Stosunki mogą być bardzo bolesne i odstraszać. Gama możliwości ingerencji HAARP-a na życie płciowe jest bardzo różnorodna i bardzo niebezpieczna. Poznałam te możliwości dosyć dobrze. Mogę o nich napisać broszurę i opisywać możliwości na żądanie. Przed HAARP-em jest tylko jedna obrona. Trzeba głośno o tym mówić i znać jego działanie i możliwości. Domagać się od władz państwowych i lekarzy wyjaśnień w tej sprawie.

TECHNIKA

Zapomniałam się ustosunkować do inwigilacji ludzi przez tą broń. Istnieje ona też już od dawna, bo każdy człowiek ma w sobie magnes [bioprądy], do którego te promienie mogą trafić. Od wielu lat technika poszła bardzo do przodu i na falach można już przesyłać nawet lasery, nie wspomnę o gazach, zapachach i nawet różnych drobinach, na których czasem można złamać ząb. Przesyłają też tlen, powietrze i rożnego rodzaju likwidy, które pompują w ciało. Mnie tak powiększali piersi kilka razy. Mogą też zmieniać skład chemiczny naszego organizmu, bo kiedyś wypływała ze mnie jakaś ciecz w kolorze żywej zieleni, którą brudziłam majtki. Kiedyś, jak zacięłam się dosyć głęboko, to z rany leciał mi czarny, gęsty smar. Innym razem, kilka dni mój kał był zupełnie biały. W każdym razie, ja  w swoim organizmie czułam wielokrotnie jakieś obce substancje chemiczne. Nie jestem pewna, czy nie mogą zmieniać wyników na wszelkich badaniach. W każdym razie moja siostra raz miała widoczny kamień w woreczku żółciowym, a raz nie. Tak się powtarzało kilka razy. Fale te mogą też przesyłać głosy i różne dźwięki, które nie koniecznie muszą pochodzić z kierunku z którego je słyszymy. Na przykład, słyszymy obok nas hamujący samochód, a tak naprawdę ten samochód mógł zahamować bardzo daleko od nas. Potrafią przenosić dźwięki. Myślę, że potrafią na tych falach przesyłać też prąd czy iskrę zapalną. Na tych falach przesyłają też różne obrazy, jakbym patrzyła na telewizję. Tylko kolory były takie bure, ale na prostokątnym ekraniku. Przesyłają oczywiście też głos. Potrafią tym głosem tak modulować jakbyś słyszał kogoś dobrze znajomego, kogo poznajesz po głosie. Ten aspekt jest często używany do tego żeby z ludzi zrobić nienormalnych. Oni to teraz nazwali sobie schizofrenią i wszystkich tych ludzi przymusowo leczą jakimiś lekarstwami, bo ludzie słyszą głosy w głowie, czy widzą jakieś obrazy przed oczami. Wiem, że przesyłają też głos bezpośrednio do ucha. W tej chwili ta technika jest na bardzo wysokim poziomie. Co mi się przypomni, to będę pisała.

ŚLAD

Ludzi poddaje się różnym testom. Piszą o schizofrenii i jej uleczeniu przez jakieś egzorcyzmy. Do mnie to zupełnie nie trafia, bo niby ich uleczono, najczęściej po to, żeby zamknęli buzie. Nazywa się to zgubieniem śladu. Ja oczywiście nie wątpię w to, że wielu ludzi zgłasza jakieś prądy w swoim ciele – o czym zresztą powiedział mi nawet mój lekarz. Robi się wszystko, żeby tych ludzi wprowadzić w błąd i przypisuje się im różne choroby, żeby nie trzeba było wydać swojego sekretu, że przeprowadza się na tych ludziach bezprawnie jakieś badania oraz, że zwyczajnie im się dokucza i nie tylko. Miliony ludzi jest doprowadzanych do choroby i do śmierci.

Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, że jego właśnie zaatakował HAARP, bo broń ta jest niewidoczna i niesłyszalna. Czasem tylko może ktoś usłyszeć taki przydźwięk przelatującego prądu. Większość ludzi nawet nie wie, że taka broń istnieje. Przecież HAARP działa tajnie i nie może garstce ludzi przyznać racji w ich odczuciach i sugestiach. Dlatego trzeba zacząć głośno na ten temat mówić !

CYTAT – 1

Cytat z książki „HAARP BRON OSTATECZNA” – „Nie wszyscy badacze byli profesjonalistami. Jefferey Dalhmer, skazany za seksualny kanibalizm, nie zamierzał zabić żadnej ze swoich ofiar. Usiłował stworzyć przypominającego zombie seksualnego niewolnika, jednak jego eksperymenty, obejmujące głównie wiercenie dziur w głowach i nalewanie przez nie kwasu, były po prostu nieco zbyt okrutne. Niektóre techniki stosowane przez profesjonalistów, szczególnie nazistów, były równie „subtelne”. – Mnie jeszcze w głowie dziury nikt nie wywiercił, ale torturują mnie z dużą zaciekłością. Ja rozumiem, że ktoś przeprowadza na mnie bezprawnie eksperymenty, ale ciągłego sprawiania mi bólu nie rozumiem. Przez tyle lat nie pozwalają mi spokojnie w nocy spać. Przez tyle lat grzebią w moim mózgu i w ciele sprawiając mi ból i dyskomfort. Do bestialstwa zaliczam wkładanie innych ludzi we mnie. Ja wiem, że będzie to trudno zrozumieć szerszemu ogółowi, ale jakoś to robią i wtedy człowiek czuje się strasznie. Ma w sobie kogoś, kto ma nawet inna ślinę i oddech, komu czasem śmierdzi bardzo z ust. Często ten ktoś jest tęższy ode mnie więc mnie powiększają. Często nalewają czegoś w moje ciało. Staje się wtedy wiotkie jakieś i powiększa się biust, brzuch , pośladki. Mogą powodować straszne skurcze w nogach i innych częściach ciała, co szczególnie w wodzie może być bardzo niebezpieczne. Powiększyli mi też kostkę jednej nogi. Zresztą przy nogach ostatnio ciągle mi coś robią. Czasami mam bardzo spuchnięte i zdrętwiałe. Bardzo popękały mi wszystkie naczynia. Czasami bardzo boleśnie ściągają mi coś z lewej nogi przez piętę. Wtedy kostka w nodze przybiera normalny kształt, ale za jakiś czas znowu mi do niej coś wciskają, co jest mniej bolesne jak wyciąganie. Mogą też wydłużać i skracać kończyny. Mnie wydłużyli lewą nogę i teraz mam trudności ze staniem w miejscu. Bardzo drętwieją mi ręce w każdej pozycji. Nawet jak jadę samochodem. W łóżku drętwienie łączy się ze strasznym bólem. Mogą też przez dłoń przepuścić prąd. To są ich jakieś ostatnie wymysły. Stosują mi to w sklepie na zakupach. Przepuszczają mi prąd przez palce, kiedy uważają, że nie powinnam czegoś kupować. Wiem, że lekarze od pewnego czasu pacjentów z drętwieniem dłoni kierują na operacje nadgarstków. U nas do tego zabiegu jest kolejka. Podejrzewam, że jest to tylko operacja na zarobek. Tak jak wiele, wiele innych. Są okresowe mody na odpowiednie operacje. Obserwuje to już od lat. Żyję wśród Polonii i widzę, że prawie każdy już był operowany na coś. Przeszli już prawie wszyscy tak modne bajpasy, kolana, nadgarstki, biodra i inne operacje. Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy chorzy na to samo. Rak piersi wykosił z Polonii znaczną część Polek. Teraz jest modny rak krtani i trzustki. Właśnie z tych względów proszę wszystkich o pierwsze pytanie u lekarza o HAARP-a. To jest bardzo poważna sprawa. Znęcają się nad ofiarą na rożne wyrafinowane sposoby. Ofiarą może być każdy zupełnie nieświadomie, bo nie zdaje sobie sprawy z istnienia broni o takich możliwościach.

CYTAT – 2

Cytat z książki HAARP BRON OSTATECZNA – „Doktor George H Eastbrooks [1895-1973], przemawiając jako kierownik wydziału psychologii na Colgate University, powiedział: „Mogę zahipnotyzować dowolnego człowieka bez jego wiedzy i świadomości tak, że popełni zbrodnię przeciwko Stanom Zjednoczonym”. Doktor Eastbrooks, w chwili gdy wygłosił to oświadczenie, był jednym z największych autorytetów w dziedzinie hipnozy. Powiedział on też urzędnikom w Waszyngtonie, ze garstka 200 wyszkolonych hipnotyzerów może stworzyć armie podlegających kontroli umysłu członków piątej kolumny w ogarniętej wojną Ameryce.” – Napisze teraz moje zdanie na ten temat osiągnięte przez moje doświadczenia i przypuszczenia. Uważam, że takich hipnotyzerów na całym świecie bardzo przybyło.

Są to ludzie HAARP-a, którzy działają w celu odwrócenia uwagi od właściwego sprawcy usypiania i penetracji [badania] mózgów w tym czasie. Nic nie wiem na temat hipnozy. Wątpię żeby w ogóle istniała. Wychodzę z założenia, że każdy mi może wmówić co chce jak ja w tym czasie spałam. Jeżeli chodzi o usypianie, to HAARP ma opanowane to wszechstronnie. Może uśpić tak, ze wszystko słyszysz co dookoła się dzieje. W tym czasie możesz mieć nawet marzenia senne. Może cię uśpić natychmiast. Nawet nie zdążysz nic pomyśleć. Może cię uśpić tak twardo, że nawet jak będzie cię ktoś gwałcił, to nie będziesz o tym wiedział, chyba że rozbudzi cię w jakimś stopniu przed zakończeniem seansu, a po przebudzeniu będzie sperma a czasem krew na twoim łóżku. Mogą cię też wozić gdzieś na różne spotkania i w razie czego nie wyprzesz się niczego, bo wszystko jest dokładnie filmowane i nagrywane. Mogą to zrobić z każdym w zależności od potrzeb, nawet politycznych.

Mnie też tak kiedyś wywieźli z jednego szpitala do drugiego na jakieś specjalistyczne badania. Tyle mi dali wtedy zapamiętać. Czułam się na drugi dzień bardzo poobijana. Dzięki tym sposobom mogą zarazić cię jakąś chorobą weneryczną i innymi liszajami. Pamiętaj zawsze o tym, że twoją rodzinę mogą uśpić tak, że nikt nic nie usłyszy i o niczym nie będzie wiedział, co dzieje się w Twoim domu. Szczególnie jak masz oddzielną sypialnię. Nie wierze w jakieś rozmowy przeprowadzane podczas snu. Hipnoza została szeroko wprowadzona na Ziemi na użytek HAARP-a. Kiedyś tego nie było. Nawet nagrania nic nie dają, bo oni umieją podkładać twój własny głos. Tego doświadczyłam słuchając głosów przekazywanych przez nich do mojej głowy. Słyszałam nawet głos mojego ojca i osób już nieżyjących, a także moich znajomych.

Te sprawy są dosyć trudne do zrozumienia dla ludzi, którzy jeszcze tego nie przeżyli, ale ja o nich pisze po to żeby nie dać zrobić z siebie głupka w razie takiej zaszłości. Mogą też wprowadzić do ludzkiego mózgu komendę „idź” i wtedy taki człowiek idzie tam gdzie oni chcą. Prawdopodobnie dzięki temu ginie tyle ludzi. Nigdy nie wiadomo, co kogo spotka i kiedy jemu dobiorą się do skory. Przeżyłam też śmierć zaaranżowaną przez HAARP. Zostaje bardzo nikła świadomość i nic w Twoim organizmie już nie pracuje. Już się nie ruszysz. Jesteś nieboszczykiem. Czy jest ten stan w jakiś sposób wykorzystywany? Nie wiem.

Nie jestem pewna, czy odpowiedni lekarz nie może wypisać aktu zgonu? Myślę, że musi jednak z czymś się wiązać wprowadzanie ludzi w taki stan. Nie jestem pewna, czy nie bawią się ludźmi pod ziemia. To są moje przypuszczenia, ale mowie o nich z przekonaniem i czekam na zmartwychwstanie. Mogą w ten sposób symulować też śmierć kliniczną.

PRZYPADKI

HAARP wywoływał u mnie straszny strach i panikę działając odpowiednio na mój mózg. HAARP może z łatwością zmieniać nastroje człowieka. To dzięki HAARP-owi byłam przez odpowiednie stymulacje pocięta wzdłuż i w szerz. HAARP wkładał mi do gardła odpowiednia barwę głosu i nagłośnienie, dzięki czemu mogłam być śpiewaczką czy piosenkarką pierwszej klasy.

Nie wątpię, że korzysta z tego masa tych sławnych i robiących na głosie wspaniałe pieniądze. Połomskiemu np. głos się w ogóle nie starzeje. HAARP już w tej chwili ma prawie nieograniczone możliwości, dlatego tak ważne jest aby przyzwyczaić się pytać o HAARP-a w każdej możliwej sytuacji. Jeżeli cokolwiek Ci się dzieje, to najpierw pomyśl o HAARP-ie. Tak jak dzisiaj: wstawiłam zupę do gotowania. Zaczęła kopcić płyta. Włączyłam wentylator i zaczęło skwierczeć. Zdjęłam garnek z płyty, patrzę a na płycie jest jakiś olej. Umyłam to wszystko. Postawiłam garnek, a historia się powtarza, tylko że obok płyty wypływa jakiś olej na moich oczach. Zdjęłam garnek. Sprawdziłam, że nie jest dziurawy i postawiłam go na płycie z powrotem. Olej już teraz wypływał na kuchenkę. Dopiero jak się zaczęłam śmiać, że do mnie zaczną przyjeżdżać pielgrzymki, żeby to zjawisko oglądać, tak jak do pewnego kościoła na południu naszego stanu.

Do tego kościoła jeżdżą pielgrzymki oglądać posążek Matki Boskiej, z której oczu wypływa jakiś olej, który już na rożnych uniwersytetach badali, a ona wciąż płacze olejowymi łzami i ludzie jeżdżą się do niej modlić. Cala sprawa była kilka razy w telewizji. Ja mojej kuchenki do telewizji nie podałam, tylko głośno stwierdziłam, ze HAARP się nudzi i cały proces ustał. Już kiedyś tak miałam, że moja kuchenka na prąd do gotowania działała tylko wtedy, jak leciała woda z kranu. Takich rożnych przypadłości może być setki jeżeli nie tysiące. Pamiętaj więc człowieku, żeby najpierw pomyśleć o HAARP-ie jak cokolwiek Ci się stanie !!!

ZAKOŃCZENIE

Dzisiaj bardzo mało ludzi wie cokolwiek o broni HAARP. Wiadomości o tej broni docierają do ludzi prawie tylko z „drugiego obiegu”. Jeszcze przed rokiem 2000 tych wiadomości było więcej w prasie i w książkach wydawanych na ten temat. Dzisiaj nakłady książek się wyczerpały. Nowych wydawnictwa boja się wydać, bo już dzisiaj wiadomo, ze można to przepłacić życiem czy zdrowiem i że nikomu nie można nic udowodnić. Niektóre organizacje rozmawiają na temat broni HAARP w Unii Europejskiej, ale do publicznej wiadomości przedostaje się na ten temat niewiele albo nic. Nawet ci co wnoszą petycje na rożne fora międzynarodowe nie są w stanie udowodnić pełnego zakresu działania broni HAARP. Z tych wiadomości, które mam, to największą walkę z ta bronią podejmują Rosjanie mimo, że od 1954 roku maja podpisana umowę z USA o tajności najnowszych technologii i kosmosie. Mówią o tym na forum ONZ i w Unii Europejskiej.

Właściciele tej broni dobrze znają ludzką mentalność. Dobrze wiedzą, że człowiek człowiekowi nie wierzy. Dzięki temu działają dziesiątki lat bez żadnej kontroli i bez ludzkich niepokojów. Ludzie nic nie wiedząc o tej broni i nie znając jej możliwości nie czują niepokoju. Większość ludzi jak nie usłyszy o czymś w telewizji lub nie przeczyta w przysłowiowej „Gazecie Wyborczej”, to uważa, ze sprawa nie istnieje. „Nie wiecie, czego nie wiecie”.

  PAMIĘTAJMY: TO WSZYSTKO WYGLĄDA ZAWSZE BARDZO NATURALNIE

Każde opisane wyżej działanie HAARP-a mogę rozwinąć na żądanie !Goska: Rocznik 1951. maryla@iinet.net.au
Zeskanowaną książkę pt. „HAARP bron ostateczna” mogę przesłać przez internet.
PRZYDATNE LINKI
http://blogi.newsweek.pl/Autor/Goska/
http://www.youtube.com/watch?v=itRs-YNX8MI&feature=related

Film z lat 90-tych nakręcony dla amerykańskiej telewizji. Polskie napisy.

http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc
http://www.youtube.com/watch?v=FU_6f_x4qy8&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=g9WxpB5ekQQ&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=L8SGzdEOObo&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=wpb6JCMZcMQ&NR=1

DOŚWIADCZENIE

Europa ma swojego HAARP-a – EISCAT w Norwegii (zob. efekty działania). Jest dużo większy jak ten HAARP na Alasce. Tak Europa jak i USA ma dużo baz z aparatura wysyłająca fale, mikrofale, lasery i prąd bezprzewodowo. Dominują w tym oczywiście Anglosasi, co wcale nie znaczy, ze inne kraje nie uczestniczą w całym projekcie. Najważniejszym jest fakt, ze mogą się dostać do każdego człowieka. Elektryfikacja całych państw pozwala po kablach elektrycznych przesyłać fale do każdego domostwa. Najlepszym przykładem może być doświadczenie ze zwykłym sznurkiem. Przytwierdzając na końcach sznurka dwie metalowe nakrętki na słoiki można się przekonać, że jak sznurek jest nawet bardzo długi, to gdy ktoś na jednym końcu mówi do pokrywki, to druga osoba trzymając przykrywkę przy uchu na drugim końcu sznurka będzie wszystko wyraźnie słyszała. Taki eksperyment można przeprowadzić mówiąc do siebie nawet szeptem – zależnie od siły głosu. Zaznaczam, ze dziurki do przytwierdzenia sznurka musza być zrobione w środku pokrywki. Przez dziurkę przekłada się sznurek i zawiązuje pętelkę, żeby nie wyleciał. Pokrywka jest membraną, która przekształca glos na fale, które się niosą po sznurku w postaci wiązki i docierają do ucha i do mózgu, który formuje z tych fal wyrazy.

Ponieważ prąd dociera do każdego domostwa, to po kablach przesyłających prąd można puszczać wiązki fal do konkretnego odbiorcy pod wskazany adres. Mózg wychwytuje te rożne fale ze swojego otoczenia i reaguje odpowiednio. Załączam rożne częstotliwości tych fal, którymi HAARP bombarduje ludzi powodując przeróżne dolegliwości.
http://www.zwiastun2009.republika.pl/haarp_frequencies.htm

Nie potrzeba być ochipowanym, żeby HAARP dotarł do wybranego człowieka ! Wszyscy są w niebezpieczeństwie !!!

______________________________________________________________________________________
PRZEPŁYW FAL i PRĄDU z GNIAZDKA do CZŁOWIEKA

WiTricity wykorzystuje obiekty, które rezonują. Dwa takie obiekty, których rezonans ma tę samą częstotliwość, wymieniają energię bardzo efektywnie, a jednocześnie niemal nie oddziałują z innymi obiektami.

Przykładem takich obiektów może być Np. głos śpiewaka operowego i kieliszek z winem. Jeśli w pokoju ustawimy szereg kieliszków, napełnionych w różnych stopniu winem, będą miały one różne częstotliwości rezonansu. Gdy w tym samym pokoju solista operowy zacznie śpiewać to, przynajmniej teoretycznie, kieliszek o tej samej częstotliwości rezonansu co jego głos może zakumulować tyle energii, że pęknie. Inne kieliszki pozostaną nienaruszone.

W każdym układzie dwóch rezonatorów istnieje pewna granica, która, po osiągnięciu, gwarantuje bardzo efektowne przesyłanie pomiędzy nimi energii.
http://manager.money.pl/hitech/artykuly/artykul/witricity;-;bezprzewodowy;prad,167,0,246183.html

Mózg każdego człowieka rezonuje i wysyła fale. Dla każdego mózgu jest to inny rezonans i dlatego łatwo mózg wychwytuje fale z takim samym rezonansem. Kontroler HAARP-a się dostraja do wybranego mózgu. Najczęściej to robi kiedy śpimy. Kiedy nieruchomo spoczywamy w jakimś miejscu. Ma wtedy czas, żeby sprawdzić co nasz mózg przyjmuje i co on jest w stanie odebrać. Technologia w tym względzie jest już bardzo zaawansowana. Operator odbiera nawet z naszego mózgu obrazy, które my widzimy naszymi oczami lub nasza wyobraźnia. Glos i myśli tez odbiera. Już w latach 70-tych były maszyny do wykrywania kłamstw stosowane w postępowaniu śledczym. Później to skasowali, bo te sprawy stały się tajne. HAARP jest opłacany przez Departament Obrony USA. Jest to wiec program wojskowy, a wojsko ma zawsze wszystko najwcześniej, nawet o dziesiątki lat, zanim cos trafi do powszechnego użytku.

Artykuł :

Podstawowa zasada działania WREL opiera się na zjawisku rezonansu: odbiornik WREL (rezonator) jest w stanie wytworzyć energię elektryczną z pola magnetycznego za pomocą miedzianego zwoju. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy nadajnik (również rezonator z miedzianym zwojem) emituje ją na właściwej częstotliwości. Punkt kulminacyjny programu: skręcony drut działa jak biegi w rowerze: niższego biegu używamy, wjeżdżając pod górę, by efektywniej wykorzystywać energię, natomiast wyższych biegów używamy, zjeżdżając z górki. Rozmiar uzwojenia odbiornika decyduje o pobieranym natężeniu i napięciu prądu. Dodatkową zaletą jego działania jest to, że transmiter WREL emituje tylko tyle energii, ile potrzebuje odbiornik.

Opisaną technologię zastosowano już w elektrycznych szczoteczkach albo nowych telefonach komórkowych. Przykładem może być nowa stacja ładująca Touchstone przeznaczona do telefonu Palm Pre. Jednak w tych przypadkach urządzenie musi być bardzo blisko albo nawet dotykać ładowarki, tymczasem WREL świetnie sprawdza się też, gdy w grę wchodzą większe odległości. Jak wynika z przeprowadzonych dotychczas testów, baterie można ładować z odległości od 20 centymetrów do 1 metra. Naukowcy Intela nazywają ten obszar polem magnetycznym, odbiornik WREL może się po nim przemieszczać bez zakłócania dostaw prądu.

 

______________________________________________________________________________________
Oświadczenie ONZ

Uważam, ze podglądanie HAARP-a jest raczej niemożliwe z uwagi na to, ze jako program doświadczalny nie podlega żadnej kontroli [oświadczenie ONZ]. HAARP pracuje na 11-tu różnych programach. Pobieżnie te programy są opisane w książce Pt. HAARP broń ostateczna. Miałam tez kiedyś wgląd do patentów HAARP-a, ale zlikwidowali mi ta stronę parę lat temu. Nie skopiowałam jej, bo nie spodziewałam się, że ktoś to skasuje. Od 2001 roku wszystko zostało jeszcze bardziej utajnione.

Myślę, że EISCAT europejski jest objęty tą samą tajemnicą – czyli nie podlega żadnej kontroli. Nie mam pojęcia, na jakich programach pracuje EISCAT. HAARP na pewno pracuje na programie obejmującym funkcje mózgu – od tego programu HAARP zaczął swoje doświadczenia w 1948 roku.

Żadne rządy nie maja wglądu w prace i w programy HAARP-a ! http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm

Od Redakcji na podsumowanie sentencja Marshalla McLuhana:

“Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

Od redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o: globalnym ociepleniu, geoinżynierii, modyfikacjach pogody i środowiska, smugach chemicznych (chemtrails), fałszywym smogu węglowym, GMO, broniach psychotronicznych, kontroli umysłu, falach SSSS, ludobójstwie na skalę globalną,  itp. oraz połączeniu wielu „puzli” w pełniejszy obraz świata w którym żyjemy. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności:

I.  Dotyczące chemtrails, modyfikacji pogody i broni psychotronicznych
MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ oraz różnice między smugami chemicznymi i kondensacyjnymi.
Globalne Ocieplenie, Geoinżynieria, Modyfikacje Pogody i Środowiska.
Chemiczne smugi – czyżby tajna kontrola klimatu?
Twory zwane państwem, a nowe choroby
Ocieplenie klimatu – to kłamstwo wymierzone w naszą cywilizację
Plan depopulacji opracowany przez NASA
Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !
Coraz więcej wpływowych środowisk oskarża rząd USA o planową depopulację Ziemian za pomocą geoinżynierii (chemtrails)
Były szef amerykańskiego FBI otruty – potwierdził że smugi chemiczne są prawdziwe
Smugi chemiczne to czyste ludobójstwo, które trzeba powstrzymać
Chemtrails: Skutki toksycznych metali i chemicznych aerozoli na zdrowie człowieka
Chemtrails nad Krakowem, a „smog medialny” o smogu węglowym !!!
Walka z urojonym smogiem, a „chemtrails” i nasze zdrowie
Idiotyczne odpowiedzi na bardzo ważne pytania poważnych osób dotyczące chemtrails !
Depopulacja Polski
Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi
Film dokumentalny: CHEMTRAILS JEST SEKRETNĄ, TOTALNĄ WOJNĄ Z LUDZKOŚCIĄ
Od chemtrails do pseudożycia. Mroczne plany biologii syntetycznej.
II. Dotyczące kontroli umysłu i broni psychotronicznych
Dr Jerzy Jaśkowski: Inwigilacja społeczeństw. O co chodzi? Co robi UNICEF i na czyje zlecenie?
Psychomanipulacje narodami
Manipulacja dżihadystami – (kontrola umysłu)
Metody pracy tajnych służb i wywiadu wojskowego – fragment książki Dr Rauni Kilde
Była naczelna lekarz Finlandii dr Rauni Kilde mówi o kontroli umysłu [PL]
Upowszechnianie w Polsce indywidualnej kontroli umysłów i używanie broni psychotronicznej
Nowe kierunki w zakresie kontroli umysłów: GMO i elektromagnetyczne promieniowanie
Jak żydłactwo manipuluje mentalnie całymi narodami i ludzkością
WAT o tajnych broniach kontroli umysłu oraz szokujące przykłady stosowania w Polsce
Kontrola umysłu Polaków przez CIA i Mossad za pomocą sieci telefonii komórkowej
Broń psychotroniczna i detencja psychiatryczna, a zaczadzenie umysłów narodowców
Techniki kontroli mózgu przez NSA (USrael) [1996 wciąż REWELACJA]
HAARP i Władcy Umysłu
„Raport z żelaznej góry” scenariuszem dla Nowego Porządku Świata (NWO)
Dr Rauni-Leena Kilde: JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU
Chemtrails, HDTV, fale SSSS i kontrola umysłu
III. Dotyczące GMO i powiązane kwestie
Inżynieria genetyczna to broń masowego rażenia.
10 faktów o których mainstreamowe media milczą – dotyczące szokującego badania GMO prof. Seraliniego
Szokująca zmiana polityki wobec GMO w Polsce. Czy PiS realizuje ludobójstwo Polaków ?
Sejm przyjął, Rząd podpisał CETA i… Polska sprzedana z „inwentarzem” korporacjom ?
PROTEST – przeciw CETA, czyli oddaniu wszechwładzy nad Polską korporacjom – PODPISZ
Protest przeciwko podpisaniu porozumienia CETA. Kryminalne i podstępne działania polskiego rządu.
STOP TTIP & CETA: Bronimy polskiego rolnictwa i żywności
Zastąpienie władzy rządów narodowych przez korporacje za pomocą CETA (TTIP, TISA) ze szkodą dla społeczeństw
Wicemarszałek Stanisław Tyszka (Kukiz’15) ujawnia kulisy procedowania sprawy CETA w Sejmie
CETA zamiast TTIP pod przykrywką zakazu aborcji 

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się