Broń psychotroniczna i detencja psychiatryczna, a zaczadzenie umysłów narodowców

Od jakiegoś czasu zaczęłam bacznie obserwować wszelkie ruchy, które szumnie nazywa się ruchami narodowców i o zgrozo oni niczym się tak naprawdę nie różnią od polityków wszelkiej maści, których rzekomo krytykują.

Identycznie jak politycy biją pianę na temat historii, szczególnie tej z pierwszej czy drugiej wojny światowej i spierają się jak barany o to, w której książce napisali prawdę, a w której kłamstwa.

Panowie prawie w każdej książce są kłamstwa, gdyż to jest podstawa obecnej nauki, aby z ludzi zrobić umysłowe kaleki i pseudointelektualistów, gdyż nie chodzi o to, aby Wam w mózgach rozjaśnić, ale aby Wam totalnie w nich zaciemnić.

Wy tymczasem czytając te bełkoty, które piszą zwycięzcy, podniecacie się jak dzieci foremkami w piaskownicy.

Drugi podział dotyczy partii będących na topie. Na tym polu też obserwuje się zawziętą walkę o tzw. prawdę i wyższość jednych nad drugimi, podczas gdy wszyscy oni są na odstrzał, bo po pierwsze – to nie oni pociągają za te sznureczki, a po drugie – są opłacani przez bandę dysfunkcyjnych oszustów i morderców, a więc już z gruntu sami są szkodnikami – wszyscy bez wyjątku.

Trzeci podział dotyczy religii, gdzie spór jest najostrzejszy, już niemalże na noże i siekiery. A wszystkie te religie warte są dokładnie tyle samo co Ci politycy z lewa, prawa i z centrum.
Każda religia to zmanipulowane ogłupienie maluczkich, aby wierzyli w wyimaginowane ideały ich twórców.
Islamisci, wychowani w swojej jedynie słusznej religii będą jej bronić po grób, dopóki kanaliki im się nie odblokują.
Tamludyści będą wykazywać wyższość tej religii, bo się w niej wychowali i wierzą w nią jak w to, że świeci słońce.
No i ostatnia wielka religia nazywana chrześcijaństwem, a u nas to już nawet tak się nie kamuflują, bo nazywają ją wręcz katolicyzmem. Ludzie nawet nie badają słowotwórstwa. Co oznacza katolik. Katolik to kata, kat – olik.
Wszystkie denominacje religijne są zmanipulowane i są gigantycznym oszustwem.

Katolicy na dodatek zasłaniają się krzyżem, który sobie ukochali jak mała dziewczynka swoją laleczkę. Lubią krwawe obrazki i krzyże, a na tym krzyżu notorycznie trzymają Jezusa, choć jego przyjaciele dawno go z tego krzyża zdjęli, wyleczyli rany i Chrystus dożył swoich lat i ma nawet swój grób, bo żywcem nie poszedł do nieba.

Narodowcy, udający wyswobodzicieli nas z niewoli egipskiej, robią dokładnie to, czego wymaga od nich ukryta władza. Interesują się wszystkim, tylko nie tym co trzeba.

Drą japę jak barany o bzdetach, ale spraw kluczowych nawet nie drasną, dlatego budzą moją litość i całkowite lekceważenie.

Nie wnikam nawet w to, czy ich działania są celowe, czy nie zamierzone, bo to mnie wcale nie interesuje. Jednakże skoro nie robią nic pożytecznego, to mi z nimi nie po drodze. Dlatego głupki na lewo, Polacy na prawo.

Już nawet przestałam udostępniać na facebooku ich gorące pogadanki, bo stale chrzanią o niczym, a na słuchanie bełkotu, to ja czasu nie mam i nie będę tego czasu innym też zabierać.

Jaki my mamy papierek lakmusowy na tych „narodowców”. Przyjrzyjcie się im z bliska, tak dokładnie. Którzy z nich mówią o:

 1. Zniewoleniu jednostki i hierarchicznej władzy?
 1. Którzy z nich mówią prawdę o Watykanie i Jezuitach?
 1. Którzy z nich mówią o ofiarach detencji psychiatrycznej?
 1. Którzy z nich mówią o oszukańczym prawie morskim?
 1. Którzy z nich mówią o lichwie i produkcji pieniędzy z powietrza?
 1. Którzy z nich mówią o szkodliwej działalności Morawieckiego, którego drażni gotówka i który dąży stopniowo do chipizacji?
 1. Którzy z nich mówią o wielkich bogactwach naturalnych, na których chrapkę ma Watykan, czarna szlachta i cały ich system korporacyjny?
 1. Którzy z nich mówią o ustawie 1066, ustawie o ziemi, wyrąbywaniu lasów, niszczeniu rolników?
 1. Którzy z nich mówią o totalnym zniszczeniu polskiego przemysłu i polskiej gospodarki?
 1. Którzy z nich mówią o szkodliwej działalności BIG Farmy i szkodliwych eksperymentach na ludziach? O lekarzach oszustach, mordercach eugenikach, którzy dla mamony własną matkę by zamordowali?
 1. Którzy z nich mówią o nielegalnych adopcjach zagranicznych i kupczeniu dziećmi?
 1. Którzy z nich mówią o aferach finansowych i sztucznie wywoływanych kryzysach?
 1. O mordach rytualnych nawet w samym Watykanie?
 1. Którzy z nich mówią o dyżurnych, płatnych i dobrze szkolonych oszustach, których zadaniem jest sianie chaosu i skłócanie narodu wewnątrz oraz narodów między sobą?
 1. Którzy z nich mówią o faszystowskim charakterze Unii Europejskiej?
 1. Którzy z nich mówią o podrzucanych nam autorytetach wszelkiej maści, których nie wolno nam obrażać, bo to święte krowy?
 1. Którzy z nich mówią o cichych zabójstwach i prawdziwych oraz wywołanych sztucznie samobójstwach?
 1. Którzy z nich mówią o aktorach kryzysowych, którzy uczestniczą w nakręcanych w studio i plenerze traumatycznych wydarzeniach?
 1. Którzy z nich mówią o oszustwie teroryzmu produkowanego przez CIA, Watykan, M16 i M15? 
 1. Którzy z nich mówią o wprowadzaniu ciągłych restrykcyjnych, niewolniczych przepisów?
 1. Którzy z nich mówią o nielegalnych podatkach, zezwoleniach, pozwoleniach, faszystowskich ustawach?
 1. Którzy z nich mówią o obowiązkowych szczepieniach?
 1. Którzy z nich mówią o spółdzielni grillowej w sądach, zamiast pieprzyć o komunizmie jak Słomka na przykład, który urządza sądowe szopki dla niepoznaki, a później łazi pod rączkę ze szkodnikiem Morawieckim?
 2. Którzy z nich mówią wreszcie o szkodliwości fal elektromagnetycznych oraz działaniu psychotronicznemu na cywilach niczego nieświadomych?

Nie oni o tym się nawet nie zająkną. Oni latają jak głupki po pomniczkach i ostatnimi portkami je wycierają, zapraszają księży na kropienie ich miejsc kultów, w tym kultu Słomki –ANTYKOMUNISTY oraz zapraszają na swoje imprezy największych polskich szkodników lub wręcz uczestniczą w ich chorych spędach..

Oj „narodowcy” przejrzałam Was na wylot, na wylot, na wylot. Wyrządzacie narodowi polskiemu więcej szkody niż pożytku.

Macie tu przykład narodowca Słomki walczącego o wolność nasza i Waszą i znowu koń ma się z czego śmiać

Dlatego mam gorący apel do narodowców

Weźcie się chłopy i baby w garść i przestańcie się ośmieszać swoją patriotyczną działalnością. Wyrządzacie narodowi więcej szkody niż pożytku.

Wasze akcje „krzak” nie mają nic wspólnego z tym co się aktualnie dzieje.
Tkwicie gdzieś w historycznej przeszłości i bez przerwy szukacie winnych nie tam gdzie trzeba.

Kultywujecie jakieś dawne wydarzenia historyczne, które trzeba najpierw porządnie zweryfikować, bo jak wiadomo historie piszą zwycięzcy i po latach często okazuje się, że Ci, których się czciło zasługują jeno na pogardę.

Teraz nie czas na latanie po pomniczkach, bo codziennie dosłownie ludziom przydarzają się ogromne tragedie, z którymi pozostają sami, podczas gdy Wy zajmujecie się wykładami i pisaniem książeczek. Ewentualnie latacie po pomniczkach. Nie szkoda Wam tak czasu marnować?

Przestałam udostępniać Wasze wypociny, dopóki nie zaczniecie mówić ludzkim głosem i do rzeczy, a nie bez przerwy pieprzycie o bohaterach i sztandarach i latacie jak głupki po pomniczkach pamięci i jeszcze ogłupiacie młodych, ciągnąć ślepe owce za sobą i wciskając im durne gadki o lewakach, prawakach, banderowcach i innych takich dawnych sprawach, które też były nakręcane przez mafię światową.

Zagospodarowujecie im ich cenny czas i energię, a nic kompletnie nie robicie? Gdzie jest wsparcie tych gadających aktorów w sprawie nielegalnych adopcji, zabierania rodzicom dzieci, poparcie dla Pawła Bednarza? Nie ma. Potraficie tylko rozwalać pomniki radzieckie, bo już pomnika Kaczyńskiego to nie ruszycie. Pokazówki durne urządzacie, a won.

Dziś jednak narodowcy zatrzymam się nieco dłużej na innym kluczowym temacie, który Was też parzy jak wrzątek, a mianowicie na broni psychotronicznej, który to temat już poruszałam, ale do którego jak kiedyś obiecałam jednemu trollowi z facebooka, będę z uporem maniaka wracać.. Temat ten parzy w równym stopniu Was przyjaciół oszustów jak i samych oszustów polityków.

Od ponad 10 lat temat ten przyciąga uwagę opinii publicznej na całym świecie. W artykule tym, przyjrzymy się bliżej, atakom Psychotronicznym w Polsce i Rumunii.

Chociaż opinia publiczna jest świadoma, że umysł można programować za pomocą podświadomych przekazów, to jednak już tylko niewielu wie o istnieniu zaawansowanych broni psychotronicznych służących do kontroli umysłów.

Bronie psychotroniczne wciąż należą, przynajmniej w pojęciu laika nie obeznanego z zakresem tajnych badań wojskowych, do sfery fantastyki naukowej, ponieważ żaden z opublikowanych naukowych eksperymentów nie został w sposób zrozumiały przedstawiony światowej opinii publicznej.

W Polsce już od wielu lat stosują kontrolę umysłu wyselekcjonowanym ofiarom . Kontrolę myśli – dosłownie i manipulację .

Znane jest też i stosowane na ofiarach modelowanie czyli wpływanie na ich formę fizyczną. Zmiany kostne, pozrywane części mięśni. Już dawno mają to opanowane perfekcyjnie.

Terenem eksperymentów były standardowo szpitale psychiatryczne, areszty, ośrodki dla ludzi np. bezdomnych, samotnych itp. Przykrywa stara jak świat, chory, schizo…albo oszołom teorii spisków. MJ55.

Psychotroniczny generator przesyła fale dźwiękowe słyszalne wyłącznie przez osoby na które zostały one nakierowane i wytwarzają one w mózgu człowieka wrażenia słuchowe z możliwością przekonania nawet kogoś, że jest psychicznie chory.

Bronie psychotroniczne wciąż należą, przynajmniej w pojęciu laika nie obeznanego z zakresem tajnych badań wojskowych, do sfery fantastyki naukowej, ponieważ żaden z opublikowanych naukowych eksperymentów nie został w sposób zrozumiały przedstawiony światowej opinii publicznej.

To, że manipulowanie ludzkim umysłem i jego zachowaniami przy pomocy subtelnych (dźwiękowych lub wizualnych) sygnałów jest wykonalne, jest obecnie powszechnie wiadome i akceptowane przez środowisko naukowe.

Z tego właśnie względu w większości krajów stosowanie takich technik bez zgody zainteresowanych osób jest teoretycznie zakazane. Dlatego też takie techniki są stosowane skrycie bez wiedzy i zgody ludzi będących celem takich oddziaływań.

Urządzenia wykorzystujące światło do stymulacji mózgu wykorzystują inny mechanizm, w którym światło błyskające z określoną częstotliwością może być wykorzystywane do manipulacji ludzką psychiką.

Jeśli chodzi o stosowanie dźwięku, to o przypadkach urządzeń przesyłających wiązkę fal dźwiękowych, które mogą być słyszalne wyłącznie przez osoby, na które została ona ukierunkowana, były już doniesienia w mediach.

W takim przypadku wiązka jest formowana jako kombinacja fal dźwiękowych i ultradźwiękowych, które powodują, że adresat słyszy przekaz w swojej głowie. Tego rodzaju praktyki mogą prowadzić do zakłóceń równowagi umysłowej adresata, jak również przekonania go, że jest psychicznie chory.

https://youtu.be/ScmWRgkJ8K8

O tajnej broni psychotronicznej mówiła również zmarła już Rauni Kilde

https://youtu.be/kX-jj4VtE3A

Z nękaniem psychotronicznym, które jest stosowane na często niczego nieświadomych ludziach jest związana zarówno psychotronika jak i psychiatria. Jak widać gołym okiem obie te dziedziny mają ten sam rdzeń wyrazu od psyche, czyli obie te dziedziny wpływają na manipulacje ludzką psychiką.

Jakkolwiek pojęcie psychiatrii jest ludziom powszechnie znane, a bardziej świadomi dokładnie wiedzą, że psychiatria od wieków jest wykorzystywana przez służby specjalne i aparat ucisku, gdzie pod pozorem leczenia, najczęściej wydumanych chorób psychicznych, dokonuje się bestialskich eksperymentów na ludziach, a także modeluje się ich psychikę, gdzie skutki tych działań są wręcz porażające, tak temat ataków psychotronicznych jest znany wąskiej grupie ludzi, najczęściej będących targetem.

Rozmawiałam z wieloma ofiarami detencji psychiatrycznej i wszyscy oni bez wyjątku mówili o fatalnym samopoczuciu po zażywaniu tych „cudownych” leków psychotropowych, które nie dość, że niszczą organy wewnętrzne, to wpływają też bardzo negatywnie na stan emocjonalny ludzi poddanych tym eksperymentom medycznym.

Wiele z tych osób po zażywaniu tego „cudownego” leku ma wręcz wzmożone myśli samobójcze.

Wiadomym jest też, że psychiatria była notorycznie wykorzystywana przez aparat polityczny w celu stopniowej likwidacji jednostek nie poddających się zorganizowanemu terrorowi władzy.

Wystarczy sobie przypomnieć sławetne psychuszki stalinowskie, ale tego typu proceder ma miejsce na całym świecie i nie dość, że te mechanizmy nie przeszły do historii, to nadal wręcz kwitną nawet w sądach, które jako tzw. III władza mają nieograniczone wręcz możliwości żonglowania tym narzędziem, stąd pod byle pretekstem wysyłają ludzi na obowiązkowe badania psychiatryczne, a gdyby podsądny je zakwestionował, to straszą ich przymusowym doprowadzeniem przez służby mundurowe.

Czy nie przypomina to państwu czegoś z odległej przeszłości. To jest zwykła współczesna inkwizycja, gdyż w związku z większą świadomością społeczną zmieniają się jedynie formy upadlania narodów oraz trzymania ludzi w ślepym posłuszeństwie władzy, bez prawa posiadania własnego zdania.

Na temat tego procederu pisałam już w artykule:

Artykuł z Polityki “Numer na wariata”

Psychiatria jest kupiona przez przemysł farmaceutyczny

Osoby zainteresowane tematem znają też ostatnie głośne ofiary detencji psychiatrycznej w osobie Krystiana Broll, Feliksa Meszko oraz Jana Kossakowskiego. Ci ludzie już nie żyją. Do śmierci doprowadziła ich skutecznie psychiatria.

Jednakże psychiatria nie jest jedynym narzędziem walki z człowiekiem. Teraz w dobie postępu technologicznego mamy znacznie bardziej potężne działa, wpływające na nasze zdrowie, psychikę i postrzeganie rzeczywistości, a jest nią między innymi psychotronika, notabene ściśle z psychiatrią powiązana.

Dla większości ludzi temat ten to rodzaj science fiction, po pierwsze dlatego, że oprócz zwykłych problemów dnia codziennego wcale się niczym więcej interesują i nie pogłębiają swojej wiedzy, a po drugie ich świadomość nie dopuszcza do siebie myśli, że mogą nawet obok nich żyć ludzie, którzy tym procederem trudnią się na co dzień.

Jak powiedział Marshall McLuhan: Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej 
Czym zatem jest psychotronika?

Psychotronika bada interakcje psychiczne na odległość, i bada zjawiska parapsychologiczne, parasenzorialne lub pozazmysłowe. Nazwę tę zaproponował francuski inżynier Fernand Clerc, a psychotronika wchłonęła między innymi tematykę parapsychologiczną, stawiając sobie za cel pozanaukowe poznanie fizykalnych przyczyn takich zjawisk, jak telepatia, psychokineza, zjawiska mediumiczne.

Dla ludzi (psychopatów) parających się tą dziedziną wiedzy, zdrowie ludzkie nie ma najmniejszego znaczenia, ważne jest tylko jedno: społeczne posłuszeństwo. 
Tzw. naukowcy zaproponowali stosowanie mikrofal jako broń przeciwko ludziom już kilkadziesiąt lat temu i to na szeroka skalę. Najpierw tego typu broń miała być wykorzystywana do pacyfikowania nastrojów społecznych na wypadek gdyby niezadowoleni z rządowego terroru ludzie wylegli na ulicę.
Zatem początkowo stosowano ją też nieprawnie rzecz jasna do tłumienia wszelkich zgromadzeń, pikiet, marszów czy protestów.
Znane są też przypadki wykorzystywania tego typu broni zdalnie sterowanej podczas międzynarodowych konfliktów, czy też jako spacyfikowanie określonej grupy ludzi o zbliżonych cechach fizycznych lub psychicznych.

Urządzenia manipulacyjne lub broń psychotroniczna, działa poprzez jednoczesne przekazywanie kilku grupom wiadomości podprogowych (teza vs antyteza, podział, niezgoda…) za pośrednictwem fal elektromagnetycznych o różnych częstotliwościach, które mają na celu kontrolę psychiczną grup docelowych.

Przed 1989 rokiem podobne (mobilne) technologie były wykorzystywane do tworzenia paniki wśród ludności. Informacje podprogowe w prasie lub w Internecie, to płynny pomysł wykorzystania broni psychotronicznej przez mocarstwa, aby inicjować i utrzymywać ostatnie powstania w krajach arabskich…

Naukowcy z kolei z niezależnych ośrodków badawczych są również zdania, że wydarzenia z 1989 roku, które doprowadziły do „upadku” komunizmu (które nie były spontaniczne – jakby to mogło się niektórym wydawać) były związane z planami kontroli populacji, plan ten był wspomagany przez duże firmy komunikacyjne oraz media użytkujące nadajniki dużej mocy w celu propagacji fal podprogowych.

Systemy i technologie wojskowe służą bombardowaniu mikrofalowemu, powodującemu zmiany zachowań, predyspozycji i sposoby podejmowania decyzji. Sport, polityka, religia … to gra radiosterowanymi robotami …

Jednakże od dłuższego czasu ta nowoczesna broń inkwizycyjna jest powszechnie stosowana na niczego nieświadomych cywilach i to niekoniecznie niepoprawnych politycznie.

Wystarczy, że dysponują oni na przykład jakimś większym majątkiem. Jest to zorganizowany mafijny przemysł śmierci, rodzaj zbrodni doskonałej, jako, że ani ofiar, ani ich bliskich nikt nie traktuje poważnie, a jeżeli osoby te próbują swój problem nagłaśniać, robi się z nich wariatów.

Zresztą tych wariatów robi się z nich w zasadzie zanim zaczną to nagłaśniać, a to po to właśnie, aby uczynić z nich jednostki niewiarygodne.

Takie osoby pozostają więc same ze swoim problemem. a często nawet ich własne rodziny wierzą w ich rzekomą chorobę psychiczną i nieświadome krzywdzą swoich najbliższych przekonane o słuszności tzw. psychiatrycznych diagnoz.

Działaniem psychotronicznym bowiem można wywołać u ofiary dziwne zachowania, lęki, irracjonalne działania, które potem podpina się pod jednostkę chorobową z biblii psychiatry.

Zazwyczaj kiedy najbliżsi ofiary zorientują się w czym rzecz, to okazuje się, że jest już za późno, aby proceder ten zatrzymać i nawet nie zdają sobie sprawy z faktu, że oni również stopniowo są poddawani takiemu podstępnemu działaniu i włączeni w system nękania.

Całość stała się łatwiejsza wraz z pojawieniem się sieci telefonii komórkowej GSM 900 i GSM 1800, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.

Agencje wywiadowcze i służby obronne w Europie, USA i Azji posiadają dokumenty dotyczące biologicznych skutków promieniowania elektromagnetycznego, spowodowanego przez częstotliwości radiowe i kuchenki mikrofalowe, które pokazuje, że wszelakiego typu częstotliwości mikrofalowe powodują wiele problemów zdrowotnych w następujących obszarach: układ krążenia, ośrodkowy układ nerwowy, układ pokarmowy, skład krwi, funkcje komórek, metabolizm, czy reprodukcja…

Systemy wizualne stosowane do testowania telefonów komórkowych pokazują, że częstotliwość i intensywność mikrofalowa tych produktów jest podobna do tych, w kuchenkach mikrofalowych.

Na przykład, testowane dwa telefony komórkowe (starszej i nowszej generacji), pokazały poziom promieniowania na poziomie 100 mW / cm2 i 50 mW / cm2.

Maksymalne dopuszczalne promieniowanie wynosi tylko 5 mW / cm2, a rosyjscy naukowcy zajmujący się bronią mikrofalową niszczyli komórki przy użyciu promieniowania na poziomie zaledwie 10 mW / cm2.

Prosta arytmetyka i kalkulacja pokazuje, że telefonia komórkowa jest co najmniej 10 razy bardziej niebezpieczne niż jakakolwiek broń mikrofalowa !

Sieci komórkowe pozwalają na zastosowanie broni mikrofalowej do przekazywania populacji komunikatów podprogowych. Ataki Psychotroniczne, którym nieświadomie podlegają mieszkańcy Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych, są wynikiem umieszczania od ponad 50 lat anten zaprojektowanych w celu utrzymania odpowiedniego stanu psychiczno-emocjalnego dużych skupisk ludzi.

Są częścią tego, co nazywamy dziś „wojną parapsychologiczną” – jest to dość świeża technika wojenna, zainicjowana przez Iluminatów w celu kontrolowania nastrojów części populacji.

Wiele osób, w tym osoby publiczne, zaczęły dostrzegać ten narastający problem i doprowadziły one do opublikowania tych informacji w niezależnych mediach.

Dokumentacja naukowa równie potwierdza niszczący wpływ mikrofal na ludzi. Kuchenki mikrofalowe, sygnały radiowe i telewizyjne to magiczny sposób na kontrolę myśli i zachowań oraz niewidzialna ręka śmierci sięgająca po setki tysięcy ludzi rocznie .

Objawy zastosowania fal mikrofalowych mogą obejmować: depresja, powolne myślenie, splątanie emocjonalne, utratę pamięci, stres, problemy dostosowawcze, maniakalne zachowania, schizofrenie, załamania nerwowe, fizyczny upadek, uszkodzenia mózgu i układu nerwowego, bóle serca, zawały serca, raka oraz śmierć.
Naukowcy prowadzący badania w tej dziedzinie, stwierdzili u osób atakowanych psychotronicznie: ciężkie bóle głowy, nudności, zawroty głowy, złe widzenie, zaburzenia słuchowe.

W dobie techniki, perswazja i kontrola stały się zinstytucjonalizowane i pozwalają na wytworzenie dowolnych cech charakteru, u danych grup odbiorców …

Lekarze, prawnicy, historycy… to roboty broniące dogmatów, których obalenie mogłoby podważyć ich osiągnięcia, pozycje i status społeczny … 

Wielkie mocarstwa, ponadnarodowe korporacje posiadają i używają idiotów dla własnych określonych celów.

Badania broni mikrofalowej i jej zastosowania w celu kontroli umysłu, zaczęły się w 1950 roku w Instytucie Tavistock w Wielkiej Brytanii, który jest znany z tego, że służy globalistycznym siłom okultystycznym.

Instytut od początku poszukiwał „magicznych” i „niewidzialnych” sposobów kontrolowania populacji.
Fizyk Reynold Johnson mówi, że aspekty parapsychologiczne takie jak : „telepatia, jasnowidzenie, prekognicja … są nabywane przez ludzi za pomocą duchowej ewolucji, nie znaczy to jednak, że w wyniku tej ewolucji człowiek przekracza limity narzucone mu przez wszechświat i że człowiek staje się nadczłowiekiem, Bogiem …”

Ale takiego stanu rzeczy oczekują illuminati od naukowców, przekroczenia linii ewolucji duchowej za pomocą nauki w celu powołania nowych „czarnych” bogów i super ludzi znanych z legend, mitów, filmów i komiksów …

Fizyka XX wieku (teoria względności, kwantowa) i inne nauki, zajmują się bardziej zagadnieniami duchowymi niż naukowymi, jednakże w każdej tego typu okultystycznej zabawie nigdy nie wiemy czy pukamy do bram piekła czy nieba …

1970 rok przyniósł złe wieści dla ludzi: sowiecka technologia mikrofalowa została przetestowana w pobliżu ambasady USA w Moskwie. Jedna trzecia personelu ambasady zmarł w następnych latach na raka .

Od osoby, która spędziła sporo czasu w Izraelu, wiem, że przekaźniki telefonii komórkowej są tam montowane albo na pustkowiach, z dala od ludzkich domostw, albo głęboko pod ziemią.

Natomiast u nas takie maszty stoją sobie bezkarnie na dachach budynków w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie zagospodarowanie przestrzenne jest bardzo gęste i takie maszty oddziaływają na dużą część populacji.

Dodam, co dowiedziałam się w urzędzie gminy, że właściciele tych przekaźników nie mają obowiązku uzyskiwania zezwoleń na ich montowanie. 

Energię elektromagnetyczną wykorzystuje się jako jedną z głównych metod manipulacji. W odtajnionej literaturze naukowej znaleźć można omówienie zaledwie około 30 eksperymentów na ten temat.

W roku 1974, w czasach ZSRR, po udanych próbach przeprowadzonych w wojskowej jednostce w Nowosybirsku Rządowy Komitet ds. Wynalazków i Odkryć ZSRR zarejestrował urządzenie o nazwie Radioson. W opisie urządzenia podaje się, że jest ono używane do indukowania snu przy zastosowaniu fal radiowych.

Wielka Brytania była pierwszym odkrywcą technologii mikrofalowej używanej następnie od 1940 roku w radarach

Wykorzystanie energii elektromagnetycznej jest jedną z głównych metod manipulacji ludzkim umysłem. 

Indukowanie snu przy wykorzystaniu fal radiowych zostało również potwierdzone w książce brytyjskiego naukowca, który uczestniczył w badaniach biologicznych efektów elektromagnetyzmu.

Nawet Światowa Organizacja Zdrowia WHO, zwana przeze mnie światową organizacją chorób, w 1991 roku opublikowała raport w sprawie promieniowania niejonizującego w którym jest napisane, że :

„wiele biologicznych efektów obserwowanych u zwierząt wystawionych na działanie pól o szczególnie niskiej częstotliwości wydaje się być związanych bezpośrednio albo pośrednio z układem nerwowym…”

Wśród ujawnionych eksperymentów znajdują się również takie, w których pulsujące mikrofale powodowały synchronizację wyizolowanych neuronów z częstotliwością pulsującej mikrofali. Na przykład neuron wysyłający impulsy z częstotliwością 0,8 Hz został zmuszony do wysyłania ich z częstotliwością 1 Hz.

Pulsujące mikrofale wpływały ponadto na zmianę koncentracji neurotransmiterów w mózgu (neurotransmitery stanowią część mechanizmu wymuszającego wysyłanie impulsów przez neurony w mózgu) oraz wzmacnianie lub osłabienie działania leków dostarczonych do mózgu.

Eksperyment, w którym główne częstotliwości mózgowe, zarejestrowane przy pomocy elektroencefalografu, zostały zsynchronizowane z częstotliwością pulsujących mikrofal, może być wyjaśnieniem sposobu działania rosyjskiego urządzenia o nazwie Radioson. Mikrofale pulsujące w zakresie częstotliwości snu powodują synchronizację aktywności mózgu z częstotliwością odpowiadającą snowi i w ten sposób wywołują sen.

Mikrofale pulsujące z częstotliwością dominującą w mózgu w stanie czuwania mogą z kolei pozbawić człowieka snu. W raporcie pochodzącym z Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda w Stanach Zjednoczonych czytamy: “Impulsy mikrofalowe zdają się wpływać na centralny układ nerwowy i wywoływać stymulacje podobne do stymulacji elektrycznej nie związanej z ciepłem”.

W wielokrotnie powtarzanym eksperymencie mikrofale pulsujące z określoną częstotliwością powodowały emanację jonów wapnia z komórek nerwowych. Wapń odgrywa kluczową rolę w wysyłaniu impulsów przez neurony. Ross Adey, członek pierwszego zespołu naukowego, który opublikował wyniki tego eksperymentu, wyraził publiczne przekonanie, że ten efekt elektromagnetycznego promieniowania będzie powodował zakłócenia w koncentrowaniu się na złożonych zadaniach.

Robert Becker, który ma swój udział w odkryciu efektu pulsujących pól na leczenie złamanych kości, opublikował fragmenty raportu programu badawczego Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda. Jeden z rozdziałów tego raportu nosi tytuł “Sprowokowane efekty osłabiające”. Według Beckera należałoby poddać je sprawdzeniu.

Ponieważ panowie Adley i Becker opublikowali zbyt dużo poufnych informacji, utracili swoje stanowiska oraz subwencję na prowadzenie badań.

Wiele osób nękanych psychotronicznie za pomocą tych fal twierdzi, że słyszą oni w swoim mózgu głosy. Oczywiście przeciętny Kowalski, który żyje sobie systemowo, posłuszny władzy i wierzący w nią jak w Zawiszę, natychmiast bezrefleksyjnie stwierdzi, że to wariaci. Czyżby?

W 1975 roku sektor wojskowy Stanów Zjednoczonych przeprowadził eksperyment, którego wyniki opublikował. Eksperyment ten polegał na działaniu na ludzki mózg pulsującymi mikrofalami, które wytworzyły w mózgu człowieka wrażenie słuchowe w postaci liczb od 1 do 10 

To kolejny eksperyment, w którym mamy do czynienia z możliwością przekonania kogoś o chorobie umysłowej.

Program Badawczy Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda, gdzie przeprowadzono ten eksperyment, zaczyna się “indukowaną stymulacją słuchową przy zastosowaniu efektów słuchowych” i ostatecznie prowadzi do “kontroli zachowania poprzez stymulację.

Załóżmy, że słowa wprowadzone do mózgu zostały przetworzone na częstotliwości ultradźwiękowe. Czy osoba poddana eksperymentowi uświadomi sobie w takiej sytuacji te słowa jako własne myśli? Czy można w ten sposób kontrolować jej zachowanie?

W roku 2000 Łopatin przedstawił w Dumie projekt ustawy w sprawie “Informacyjnego i psychologicznego bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej”. Poglądy Łopatina zostały opublikowane przez rosyjską gazetę “Siewodnia”:

“Przy pomocy środków informacyjno-psychologicznego wpływu można nie tylko szkodzić zdrowiu poszczególnych jednostek, ale również, jak utrzymuje Łopatin, blokować wolę ludzi na poziomie podprogowym, pozbawiać zdolności do politycznego, kulturowego i społecznego samookreślania, manipulować świadomością społeczną, a nawet zniszczyć informacyjną i duchową przestrzeń Rosji”.

Autorzy książki „Bronie psychotroniczne a bezpieczeństwo Rosji” proponują w niej oprócz podstawowych koncepcji obrony przed zdalną kontrolą ludzkiej psychiki, również uznanie istnienia takich możliwości oraz faktu, że metody wojny psychotronicznej i informacyjnej są w pełni realne i stosowane bez formalnego wypowiedzenia wojny”.

Autorzy cytują również zapis pochodzący z sesji Federalnej Rady Federacji Rosyjskiej, w czasie której Łopatin oświadczył, że bronie psychotroniczne mogą prowadzić do “wprowadzenia do świadomości i podświadomości człowieka informacji inicjującej błędną percepcję rzeczywistości”.

W związku z tym proponują uchwalenie państwowego prawa, jak również ustanowienie międzynarodowych norm prawnych, “których celem będzie obrona psychiki człowieka przed podprogowymi, destrukcyjnymi i informacyjnymi manipulacjami”.

Co więcej, proponują również odtajnienie wszystkich badań w sprawie różnych technologii z tego zakresu. Ostrzegają, że utajnienie tych badań i utrzymywanie społeczeństwa w nieświadomości ich istnienia umożliwiło nie słabnący wyścig w rozwijaniu tych broni, co z kolei przyczyniło się do wzrostu zagrożenia wojną psychotroniczną.

Istnieją również tzw. „niezabójcze” bronie drugiej generacji, o których również relacjonowała Ewa Pawela, a które są opracowywane w wojskowych i jądrowych laboratoriach w Stanach Zjednoczonych jako część doktryny prowadzenia “niezabójczej” wojny, przyjętej obecnie również przez NATO. Wśród tych urządzeń znajdują się bronie wykorzystujące… ukierunkowane wiązki energetyczne, fale o częstotliwościach radiowych oraz laserowe i akustyczne mechanizmy obezwładniające ludzi, na których zostają nakierowane.

Te wszystkie najbardziej kontrowersyjne osiągnięcia z zakresu kontroli tłumów są trzymane w tajemnicy.

“Wszystkie najbardziej kontrowersyjne niezabójcze technologie kontroli tłumu proponowane przez Stany Zjednoczone, często określane również jako Bronie Bezpośredniej Energii lub Bronie Częstotliwości Radiowych, mogą podobno wpływać na ludzkie zachowania… zaś największy niepokój budzą systemy, które bezpośrednio oddziałują na system nerwowy człowieka”.

Osobiście uważam, że obecny wysyp chorób neurodegradacyjnych, takich jak cukrzyca, zabijająca wysepki Langerhansa oraz choroby neurologiczne takie jak: stwardnienie rozsiane, Parkinson, czy Alzheimer oraz inne temu podobne, wynikają właśnie z działania tych broni, które niszczą układ immunologiczny organizmów żywych i atakują układ neurologiczny. Stąd pewno ich nazwa jako bronie „niezabójcze”, wszak od razu nie zabijają, ale za to czynią ludziom piekło na ziemi.

Broniami psychotronicznymi zajmują się jak wcześniej wspomniałam wojskowe służby specjalne, które współpracują z psychiatrią oraz niektórymi ośrodkami medycznymi.

Wśród krajów z najbardziej rozwiniętym sektorem wojskowym znajdują się Stany Zjednoczone, które nie występowały z żadną międzynarodową inicjatywą zakazu stosowania technik umożliwiających zdalną kontrolę ludzkiego mózgu. (Oryginalna wersja projektu ustawy Denisa J. Kucinicha została zmieniona i ostatecznie nigdy jej nie uchwalono).

Według studium opublikowanego przez STOA Stany Zjednoczone są głównym promotorem stosowania tego rodzaju broni i dzięki ich staraniom techniki nie powodujące śmierci zostały włączone do doktryny wojskowej NATO.

Chociaż są jeszcze możliwości prowadzenia wojny informacyjnej, która nie obejmuje kontroli umysłów, to jednak Stany Zjednoczone nie chcą angażować się w negocjacje dotyczące zakazu stosowania wszelkich form manipulowania ludzkim umysłem. Ta niechęć może oznaczać, że Stany Zjednoczone zamierzają zastosować techniki pozwalające na kontrolę umysłów, zarówno do celów wewnętrznych, jaki zagranicznych, jako narzędzie wojny.

Ponieważ rząd polski współpracuje z amerykańskimi służbami informacyjnymi i we wszystkim się z tymi oszustami zgadza, wobec czego jak widać nie widzi nic złego w tym kryminalnym procederze, a sam będąc zapewne pod taką kontrolą umysłu, nijak nie rozumie, że działa na szkodę ludzkości. 

Ponieważ jednak następuje globalne przebudzenie ludzkości, które zwiększa się w postępie geometrycznym, przerażone kliki psychopatycznych przywódców, nie cofną się przed najbardziej zbrodniczym działaniem i dlatego zdając sobie sprawę, że amerykańskie społeczeństwo nie zaakceptuje politycznych rozwiązań, które pozbawią obywateli prywatności, przygotowują scenariusz, który doprowadzi do takiej rewolucji wśród amerykańskich przywódców.

Biorąc pod uwagę szereg pytań związanych z zamachami, do jakich doszło 11 września 2001 roku w Stanach Zjednoczonych, na które brak odpowiedzi, a które były szeroko omawiane przez alternatywną prasę, jest możliwe, że te wydarzenia są częścią szeroko zakrojonego przedsięwzięcia realizowanego przez czynniki kryjące się w rządzie Stanów Zjednoczonych. Ataki te mogły być elementem powyższego scenariusza mającym usprawiedliwić zamach na prywatność obywateli Stanów Zjednoczonych i suwerenność innych narodów.

Ponieważ prawo do prywatności Amerykanów zostało ograniczone, a suwerenność Iraku pogwałcona, nie ma powodu, aby sądzić, że ten scenariusz nie będzie kontynuowany w nadchodzących latach.

W roku 2003 rosyjski tygodnik Argumenty i Fakty podał: “Nie ma najmniejszych wątpliwości, że istnieją techniki fizycznego i psychicznego nacisku na ludzi… ale nie ma szans na to, aby uzyskać dane z pierwszej ręki dotyczące tego tematu”, ponieważ są to informacje należące do kategorii “ściśle tajnych”.

Wyraźnym powodem utrzymywania polityki tajemnicy w odniesieniu do technik umożliwiających zdalną kontrolę ludzkiego umysłu jest to, że rządy krajów posiadających takie techniki mogą stosować je bez konieczności pytania o zgodę na to opinii publicznej.

Nie ma chyba potrzeby podkreślania, że każda z pełnych demokracji współczesnego świata może ulec zakłóceniu w wyniku prowadzenia tajnych operacji.

Nie da się wykluczyć, że w przyszłości całe grupy ludzi poddanych technikom kontroli umysłów mogą żyć w “fałszywej demokracji”, w której ich własny rząd lub zagraniczne mocarstwo będzie kształtować w szerokim zakresie ich polityczne poglądy przy pomocy środków służących oddziaływaniu na umysł człowieka.

Co jest ciekawe w powszechnym zastosowaniu psychotroniki i fal elektromagnetycznych, to fakt, że tym eksperymentom może być poddany każdy, na którego jest w jakimś zakresie zapotrzebowanie i to obojętne czy dotyczy to osobnika niedostosowanego do współczesnego niewolnictwa, czy dotyczy to polityka, który stanowi konkurencję lub jest zbyt politycznie niepoprawny, czy dziecka, które jest przygotowywane do pewnej roli w przyszłości, czy zapotrzebowania na osobnika o określonych cechach, jak np rzadka grupa krwi, zapotrzebowaniu na części zamienne, a więc na organy. Przyczyna takiego nękania może być również fakt posiadania przez niektórych osobników nietuzinkowych predyspozycji psychicznych, jak zdolności pozazmysłowe lub inne dary ducha, przez co mogą stać się niebezpieczni dla zbrodniczego systemu.

Z kolei wykonawcami zła są nieświadomi niewolnicy swoich nadrzędnych pomysłodawców, którzy dla marnych groszy uczestniczą w tej kryminalnej działalności jako nieświadome zombie.

I nie mam tu na myśli nawet młodych studentów, których karmi się oszustwami na uczelniach, zatruwając im mózgi rzekomo wspaniałymi osiągnięciami technologicznymi, ale o zwykłych pętakach, którzy drepczą w miejscach publicznych wysyłając za marne grosze takie wiązki energii skierowanej za pomocą telefonii komórkowej zespolonej z bazą śmierci.

Są to osoby często z marginesy społecznego a więc alkoholicy, ćpuny, drobni przestępcy zwerbowaniu do tego procederu jeszcze w trakcie odbywania kary pozbawienia wolności, albo warunkowo wypuszczeni na wolność w zamian za takie „grzeczności”.

https://youtu.be/kvYli0iM4zs

Miałam okazję obserwować jak działają prawdziwi stalkerzy, wynajmowani do brudnej roboty, namierzający telefonami komórkowymi ofiarę, w celu napieprzania falami elektromagnetycznymi. To jest zorganizowany “przemysł śmierci”.

Wyglądają jak chodzące roboty – dosłownie, niezależnie od płci. Kręcą się niby od czapy w tą i z powrotem przy bardziej ważnych obiektach, ale nie tylko.

Mniemam, że są wśród nich dysfunkcyjni lub wypuszczeni z więzień jak dzikie zwierzęta z klatki.

Zaczepieni, sprowokowani do rozmowy, stają się lękliwi, oczy mają jakby niewidzące i wystraszone, źle na nich działa kamera, jak płachta na byka. Nawet nie protestują, tylko zwiewają w popłochu. Są dobrze ubrani, ale widać, że jakby porządnie znarkotyzowani.

Zapewne służą swoim panom psychopatom za flaszkę, działkę lub inne drobne gratyfikacje lub mocne poklepanie po grzbiecie, takie jak klepie się dobrą klacz.

Wśród nich są często młodzi, sprawiający wrażenie opóźnionych umysłowo. Zachowują się jak cofnięte umysłowo roboty-zombie. Ci ludzie “pracują” dla morderców i sami nimi są, bo wykonują polecenia największych szumowin na planecie.

Nie wiedzą, bo niby skąd, skoro już są pozbawieni mózgu, że są również samobójcami jednocześnie, gdyż na nich to też działa degeneracyjnie, a nawet zabójczo.

Odnośnie imputowania głosów bezpośrednio do głowy znalazłam świetny komentarz pod artykułem na blogu Treborka https://treborok.wordpress.com/bron-psychotroniczna-wykorzystywana-w-rosji/, który to komentarz zacytuje w całości:

„Psychotroniczny generator przesyła fale dźwiękowe słyszalne wyłącznie przez osoby na które zostały one nakierowane wytwarzają one w mózgu człowieka wrażenia słuchowe z możliwością przekonania kogoś, że jest psychicznie chory. Manipulowanie ludzkim umysłem i jego zachowaniami przy pomocy programu HAARP dokonują operatorzy HAARPa w Krakowie Mały Rynek 4. Operatorzy HAARP-a gadają wulgarnie bezpośrednio do mojego mózgu za pomocą fal ultradźwiękowych przez 24 h./dobę, komentują odczytane przez nich moje myśli i to na co patrzę, krytykują, grożą i szantażują, ja ich słucham i odpowiadam, ataki słowne i ataki falą elektromagnetyczną dokonane przez operatorów HAARP-a opisuję w raportach.cd.raportu „będę cię usypiać i dawać w nerwy jednocześnie na odległość jak będziesz prowadzić samochód albo będziesz wariować za kierownicą podczas prowadzenia samochodu bo ci dam w c… i w nerwy falą elektromagnetyczną” mówi operator HAARP-a bioenergoterapeutka Lidia Miron „nikt ci w to nie uwierzy że my cię tak jebiemy” mówi ww Lidia Miron czytać www HAARP i wwwSTOPZET „ja ci teraz ustąpię ale na chwilę a jak mi nie dasz pieniędzy to będę cie jebać w jaja i nerwy kurwa w jaja i nerwy dajemy chłopom podczas prowadzenia samochodu fala elektromagnetyczną, a tobie w cipę i w nerwy” mówi ww Lidia Miron http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/„ty kurwo nie wytrzymasz tego bólu w cipie , to kurwa moja metoda na zdobycie pieniędzy , tak przymuszam cię energia elektromagnetyczną” mówi ww Lidia Miron „ciekawa jestem jak długo wytrzyma z tym chujem obrzezanym w cipie i naciskiem na nerwa w cipie” mówi ww Lidia Miron „ja ci będę dawać rozkazy a Stochmal będzie cię jebał w jaja i nerwy fala elektromagnetyczną” mówi ww Lidia Miron „pomalutku ,pomalutku wkładam do cipy wiązkę promieni, tak jak małej dziewce córeczki mojej pacjentki” mówi ww Lidia Miron „tak dźgam w cipki małe dziewczynki córki moich pacjentek bo nie chce żeby były zdrowe te dziewczynki” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron Centrum Seminaryjne – CUD Kraków, Mały Rynek 4 „ty kurwa nie usiedzisz za kierownicą żeby żeby prowadzić samochód bo ci będę dawać wiązką ultra w jaja i w nerwy kurwa w jaja i nerwy dajemy chłopom podczas prowadzenia samochodu fala elektromagnetyczną a tobie w cipę i w nerwy teraz i podczas prowadzenia samochodu” mówi ww Lidia Miron http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/” mówi ww Lidia Miron

„ to się powieś jak pułkownik Berdychowski albo Lepper „ mówi ww Lidia Miron

„tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam, że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron

„albo się zabij jak minister Blida albo Wałęsa, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę” mówi ww Lidia Miron

„ napisz komendanta” mówi operator HAARP-a Zdzisław Stochmal

Drugi komentarz pod tym samym artykułem:

„Witam jest na mnie stosowana broń , operator to nazywa laserem, czyta w moich myślach , robi mi szumy z lewej strony w głowie, jest na języku , są smerani , bodźce w środku ciała , obecnie ze mną nie rozmawia, nie może mną sterować, powtarza moje myśli przez cały czas . Wiem kto za tym stoi, przekształca głosy z zewnątrz, np. dziecko może mówić do mnie kurwo, ale ja to tylko słyszę i twierdzi że odbiera mi zdrowie, bez środków nasennych bym nie zasnęła, mam odpowiedzieć za skażony spirytus, który ściągnięto za 48 mil zł, słup siedzi 10 lat, mąż mi nie wierzy, były policjant, on to wykrył, a na mnie się mszczą , twierdzi że jestem chora psychicznie, będzie rozwód. Jak to udowodnić skoro to jest nie widzialne?

POMOCY to jest w Polsce, działa na odległość. Byłam w Omanie tam nie sięgnęło, ale dotarło do Bułgarii. Co robić? Twierdzi, że zemszczą się na córce i wnuku, męża zostawią, jemu by uwierzyli, a mnie nikt  nie udzieli POMOCY!!!”

Poniżej mamy przykład takiego ewidentnego nękania psychotronicznego, które od lat jest stosowane na Zofii Filipiak i jej córce, gdzie ten mechanizm działania i współpracy służb specjalnych, mafii medycznej i psychiatrii jest wyraźnie pokazany.

https://youtu.be/7Xwaf1n6yZs  

Doskonałym przykładem takiego wybiórczego działania na określone grupy społeczne oraz religijne jest ostatnio trwająca szopka z napuszczaniem na siebie różnych grup religijnych, czemu służy sponsorowany wysyp imigracyjny.

Dla przeciętnie inteligentnego człowieka sam fakt nagłej, niczym nie usprawiedliwionej, dziwnej fali uchodźctwa, co podkreśla przytomnie ten młody człowiek na poniższym filmie, już powinien dać coś do myślenia.

https://youtu.be/MLta670nZqM  

Opublikowano za: https://boskaenergia.blogspot.com/2017/06/bron-psychotroniczna-detekcja.html

Wypowiedz się