MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ oraz różnice między smugami chemicznymi i kondensacyjnymi.

W następstwie publikowanego na naszej stronie całego pakietu dowodowego ( zestaw linków na końcu) na temat oprysków trującymi smugami chemicznymi ( chemtrails), publikujemy dwa bardzo dobre i krótkie filmy dokumentujące wizualnie ten ludobójczy proceder nad Polską, z tego roku.
Na filmach jest pokazana różnica między smugami kondensacyjnymi, które znikają w ciągu paru minut, a smugami chemicznymi utrzymującymi się po kilka i więcej godzin.
Każdy kto pamięta oglądane niebo przed 20 laty, to takich smug jak obecnie nie widział, za to widział niebo niebieskie, które obecnie rzadko ogląda.
Piloci, którzy dokonują tych oprysków zarabiają kilkakrotnie więcej niż piloci nie wykonujący tych ludobójczych praktyk. Ci piloci to MORDERCY, tak jak i ci współsprawcy, którzy im to zlecają, nadzorują, wyrażają na to zgodę, finansują, operują radarami naprowadzającymi oraz wyśmiewają w mediach i na portalach społecznościowych.
Zbrodnie ludobójstwa w prawie międzynarodowym nie ulegają przedawnieniu.
Redakcja KIP
MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ – NOWE FAKTY

MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ część II (PILOCI TO MORDERCY) ROZPOZNAJ ZABÓJCĘ NA WŁASNE OCZY

Autor filmów: Eter TV. Opublikowane 27 kwi i 3 maja 2018. Kto i dlaczego truje powietrze nas Polską. Nagranie wykonałem we Wrocławiu i pod Poznaniem. Informacje podane w filmie są w 100% wiarygodne i mam nadzieję że pomogą innym ludziom drążyć prawdę o tych “cudownych osiągnieciach nauki” Na pewno robi to ktoś kto bardzo nienawidzi ludzi. Substancje są zaprogramowane przede wszystkim na ludzki genotyp.

Od redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o: globalnym ociepleniu, geoinżynierii, modyfikacjach pogody i środowiska, smugach chemicznych (chemtrails), fałszywym smogu węglowym, ludobójstwie na skalę globalną, kontroli umysłu, falach SSSS itp. oraz połączeniu wielu „puzli” w pełniejszy obraz świata w którym żyjemy. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności:

Globalne Ocieplenie, Geoinżynieria, Modyfikacje Pogody i Środowiska.
Chemiczne smugi – czyżby tajna kontrola klimatu?
Twory zwane państwem, a nowe choroby
Ocieplenie klimatu – to kłamstwo wymierzone w naszą cywilizację
Plan depopulacji opracowany przez NASA
Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !
Coraz więcej wpływowych środowisk oskarża rząd USA o planową depopulację Ziemian za pomocą geoinżynierii (chemtrails)
Były szef amerykańskiego FBI otruty – potwierdził że smugi chemiczne są prawdziwe
Smugi chemiczne to czyste ludobójstwo, które trzeba powstrzymać
Chemtrails: Skutki toksycznych metali i chemicznych aerozoli na zdrowie człowieka
Chemtrails nad Krakowem, a „smog medialny” o smogu węglowym !!!
Walka z urojonym smogiem, a „chemtrails” i nasze zdrowie
Idiotyczne odpowiedzi na bardzo ważne pytania poważnych osób dotyczące chemtrails !
Depopulacja Polski
Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi
Chemtrails, HDTV, fale SSSS i kontrola umysłu

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Comments

  1. barszcz says:

    Czysta prawda!

Wypowiedz się