Dr Rauni-Leena Kilde: JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU

Rauni Kilde Jasne-swiatlo-w-ciemnosci-tunelu-Rauni-Leena-Luukanen-Kilde-okladka-1-620x360

Publikujemy informację o niezwykłej książce i biografię równie niezwykłej i bardzo odważnej jej autorce – Fince dr Rauni-Leena Kilde – bardzo utytułowanej różnymi wyróżnieniami, członkostwem w licznych organizacjach i stanowiskami: w Finlandii i w świecie.

Książka Rauni-Leena Luukanen Kilde pt. „– BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS” została przetłumaczona i wydana też  w języku polskim pt. „JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU. Człowiek jest umysłem a nie ciałem” – przez Bohdana Szewczyka z Kanady ( kontakt z wydawcą i dystrybutorami na Polskę na końcu).

Ta niezwykle odważna, o wszechstronnych zainteresowaniach i niekonwencjonalnej  wiedzy kobieta, była nękana przez wiele lat przez różne wywiady i została zamordowana dwa lata temu – na dzień przed ukazaniem się tej książki w języku angielskim.

Autorka – doktor nauk medycznych, były Dyrektor Środowiska i Zdrowia, Edukacji w Narodowym Instytucie Zdrowia w Helisinkach, reprezentant Finlandii  w Finlandii w Światowej Organizacji Zdrowia w Genewie. Spod jej pióra wyszło wiele opracowań. W tym: o istocie człowieka, parapsychologii, kosmicznych kontaktach i kontroli umysłu, militarnej medycynie, tele neutro – komunikacji, mikro chipowaniu astronautów dla obserwacji ich organizmów i funkcji umysłowych z ziemi, badań sterylizacyjnych dla spowolnienia depopulacji.

*     *     *

We wstępie do książki Autorka napisała między innymi:
W ciągu ostatnich 30 lat brałam udział w licznych międzynarodowych konferencjach – niektórych otwartych, niektórych zamkniętych, inne były na zaproszenie – w różnych krajach od Moskwy po Washington DC, w dziedzinie parapsychologii, kontaktów pozaziemskich i ufologii, kontroli umysłu, psychiatrii, telekomunikacji nero-elektromagnetycznej w medycynie wojskowej, elektronicznych działań wojennych przeprowadzanych eksperymentalnie na nieświadomej opinii publicznej przy użyciu „broni nie śmiercionośnej” itd. Myślę, że zdobyłam całkiem sporo informacji, których opinia publiczna powinna być świadoma.
Rządy i służby specjalne w różnych państwach chcą trzymać w tajemnicy wielki techniczny postęp w takich dziedzinach nauki jak: podróże w czasie, ciągłe podróżowanie na inne planety: Księżyc, Mars, Saturn itd., po to aby trzymać populację w nieświadomości.

Rauni-Leena-Luukanen-Kilde-ksiazka-okladka-plCzytanie sygnałów myślowych i wpływanie na nie, manipulacja naszym zachowaniem przy pomocy elektronicznych, chemicznych i psychologicznych środków jest tematem całkowicie nieznanym opinii publicznej a nawet lekarzom służby zdrowia. Robione jest to przy użyciu dodatków do żywności, zakazywaniu spożycia witamin, nanotechnologii, manipulacji genetycznej, mikrofal, „oszczędzania energii” za pomocą trujących żarówek, rozpylania smug chemicznych na niebie powodujących różne choroby oraz kontrole umysłu za pomocą fal elektromagnetycznych. Zaczipowanie populacji światowej bez jej wiedzy, na przykład poprzez szczepienia, mające na celu całkowitą kontrolę zachowań, myśli i działań człowieka, jest faktem tak samo jak tajna sterylizacja w szczepionkach.

Skryte nękanie i przestępcza działalność wobec pisarzy, ostrzegających opinie publiczna są rutynowym działaniem zarówno wojskowych jak i cywilnych służb specjalnych. Ciągłe krzywdzenie nie służy ludzkości. Radykalny „plan depopulacji” realizowany jest w nazistowskim stylu przez wąską elitę, ukrywającą się za fasadą rządów. To ona pociąga za sznurki, prawie całkowicie kontroluje społeczeństwo, posiada media głównego nurtu i nieograniczone źródła dobrobytu. O tym m.in. chce napisać w tej książce.

Od wielu lat jestem zaskoczona, że media oficjalnie zaprzeczają olbrzymiemu postępowi technicznemu. Technologia wolnej energii wolną energią, kontaktom kosmicznymi z obcymi rasami sprzyjającym rozwojowi ludzkości. Zajęło mi bardzo wiele czasu, aby uświadomić sobie, że wielu naukowców, wojskowych, polityków, stróżów prawa itd. naumyślnie podawało do mediów zafałszowane informacje, by trzymać opinie publiczna w niewiedzy. Powodem oczywiście są pieniądze i władza oraz całkowita kontrola mas. Prawda zmieni wszystko.

Dzisiaj, niewielka elita myśli, że ma prawo decydować o losach miliardów ludzi. Arogancko uważa, że ma prawo decydować kto będzie się rozmnażać (kontrola populacji). Kto będzie im służył jako niewolnik aż do chwili gdy klasa średnia zostanie wyeliminowana. Dlaczego nie zadajemy otwartych pytań ich liderom, a ich moralność? Tłum ignorantów nie jest zagrożeniem dla elity, klasa średnia tak. Są nazywani przez elitę owcami lub bydłem!

Ci nieetyczni liderzy stojący za kulisami zupełnie zapomnieli – jeżeli w ogóle kiedykolwiek wiedzieli – że wszyscy ludzie są energią, świadomością zamieszkującą ciało, w którym WSZYSTKIE komórki wibrują – nie tylko komórki mózgowe. Nasze „materialne” ciało składa się z około 70% wody, a nasz mózg nawet z 87% wody! Tym co trzyma nas razem jest energia, nasze świetliste ciało, które jest kopia naszego ciała fizycznego bez żadnych upośledzeń i bez narządów płciowych!

(…)

Nasza energia nigdy nie umrze, nie zniknie, lecz zawsze będziemy, jako świadomość, odpowiedzialni za wszystkie nasze uczynki, myśli i działania, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy w naszej wiecznej egzystencji we wszechświecie, w rożnych wymiarach i na rożnych liniach czasowych. Tak jak w naszych snach, istniejemy jednocześnie w rożnych częstotliwościach. Dlatego, nieetyczne pogwałcanie praw ludzkich znane ze Związku Radzieckiego, Stanów Zjednoczonych, Chin i nazistowskich Niemiec jest przedmiotem wielkiej troski zważywszy na dzisiejszą technologię i dążenie elity do wyeliminowania najsłabszych, najstarszych, schorowanych, „niechcianych”, „straceńców” itd. Za pomocą różnych programów depopulacji, która są dzisiaj realizowane.

Według Instytutu Gallupa kilka lat temu na łamach magazynu Time, USA uważane były za największego terrorystę na świecie! Kraj nr 1. Amerykańska klasa średnia nie ma wiedzy na temat działań CIA/US na całym świecie – oni wierzą że USA pomaga potrzebującym narodom na całym świecie: militarnie, ekonomicznie itd. Powinniśmy się wszyscy zatrzymać i zastanowić co jest nasza misja – jako istot ludzkich na planecie Ziemia ? Czy chodzi o dążenie do ciągłej wojny o paliwa, minerały, i ziemię oraz zabijanie bliźniego ? Raport z Żelaznej Góry ( „The raport from Iron Mountain” z lat 1960 – tych może wskazywać, że zawsze tam będą wojny dla Stanów Zjednoczonych. [ Raport z Żelaznej Góry po polsku na linku:  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/raport-z-zelaznej-gory-scenariuszem-dla-nowego-porzadku-swiata-nwo/ – red kip]

Co zasiejesz, to zbierzesz – wygląda na to, że teraz nadchodzi czas na upadek „Rzymskiego Imperium” – najpierw finansowy, a później geograficzny. Stanie się to przy pomocy katastrof, powstałych przez człowieka przy użyciu bardzo wysoko zaawansowanej technologii. Trzęsienia ziemi, tsunami, tornada, błyskawice, powodzie, susze, pożary lasów – pogoda użyta jako broń – doprowadzająca niebezpieczne instalacje atomowe do wybuchu i rozprzestrzeniania się śmiercionośnych radiacji.

(…)

Ewidentnie rasa ludzka potrzebuje wielkiej, globalnej katastrofy zanim się przebudzi i uświadomi sobie, po co tu jesteśmy oraz co to znaczy być człowiekiem. Jakie znaczenie ma życie na poziomie fizycznym, na tej malutkiej planecie we wszechświecie, w tej linii czasowej.

Kometa lub asteroida uderzająca w Ziemie, to się może zdarzyć. Dobrze by było aby nasi nieetyczni liderzy stojący za kulisami zostali zastąpieni przez liderów z wiedza duchowa, którzy rozumieją swoją odpowiedzialność za WSZYSTKICH ludzi, za duchowy rozwój i wzrost nas wszystkich, wspólnie i indywidualnie. Staniemy się galaktycznymi ludźmi, a nasze technologie używane w złym celu muszą być zmienione dla dobra nas wszystkich. Zmiana już się zaczęła a religijne hologramy tworzone przez człowieka na niebie, przeprowadzony atak z „nieba” udający napaść kosmitów oraz inne wielkie zmiany będą transformować nastawienie rasy ludzkiej w bardzo bliskiej przyszłości. Dla naszej świadomości śmierć nie istnieje i nie jesteśmy sami we wszechświecie!

Październik 2011 w Son, w Norwegii – jednak dopiero w 2014 roku znalazłam odważnego wydawcę!

Rauni-Leena Luukanen Kilde, MD

*    *    *

Spis treści książki

Wstęp

Rozdział I: Jak to się wszystko zaczęło

Rozdział II: Badania psychologiczne

Rozdział III: Psychiatria i polityka

Rozdział IV: Przestrzeń i kontakty kosmiczne

Rozdział V: Nowy porządek świata i terrorystyczne akcje

Rozdział VI: Operacje fałszywej flagi

Rozdział VII: Światowa Organizacja Zdrowia i szczepienia

Rozdział VIII: Nadużycia w medycynie

Rozdział IX: Chemiczne smugi i choroba Morgellonsa

Rozdział X: Kontrola ludności żywnością i Kodeksem Alimentarius

Rozdział XI: Kontrola umysłu

Rozdział XII: Anti-Zensur-Koalition Koalicja

Rozdział XIII: Nanotechnologia, micro chipy i broń bezpośredniej energii

Rozdział XIV: Telefony komórkowe i mikrofalowa plaga

Rozdział XV: Promieniowanie

Rozdział XVI: Metody pracy tajnych służb i wywiadu wojskowego

Rozdział XVII: Militarne badania

Rozdział XVIII: Przegląd metod nękania przez Cointelpro Gladio, ukrytych lokalnych rekrutów i „stojących z tyłu”

Rozdział XIX: Doświadczenie osobistego nękania

Rozdział XX: Kościół Katolicki i pedofilia

Rozdział XXI: Uzdrawianie fakt czy fikcja ?

Rozdział XXII: Miłość jest kluczem do wszechświata

ANEKS

*    *    *

Spis treści Aneksu

Rozdział I: CV of Dr Rauni-Leena Luukanen Kilde.
Rozdział II: Ulotka prezentująca sympozjum o mechanizmach pamięci i jej zakłóceniach.
Rozdział III : Elektromagnetyczna telekomunikacja i cybernetyka.
Rozdział IV: Biotelemetria i studia zachowań specyficznych grup.
Rozdział V: Literatura dla Rozdziału XXI książki pt. Uzdrawianie – Fakt czy fikcja.
Rozdział VI: Elektromagnetyczna broń a prawa ludzkie.
Rozdział VII: Etyczne aspekty implantów w ludzkim ciele.
Rozdział VIII: Europejski Parlament ostrzega o niebezpieczeństwie. 1999r.
Rozdział IX: Broń masowego zniszczenia 1998 r.
Rozdział X: Międzynarodowy komitet ofensywnej broni mikrofalowej.
Rozdział XI: Rosyjski dokument 1979 r.
Rozdział XII: Ustawa zachowania przestrzeni kosmicznej – 2001 r.
Rozdział XIII: Kontrola umysłu i elektroniczna broń.
Rozdział XIV: 50 lat bezkarnych rządowych przestępstw.
Rozdział XV: Wprowadzenie do nowych głowic bitwy umysłów I
Rozdział XVI: Gdy państwo cię gwałci. Robert Neslund 2013.
Rozdział XVII: Eksperymenty na niewoluntarnych osobach rządu USA.
Rozdział XVIII: Protokoły mędrców Syjonu.
Rozdział XIX: Literatura.

    *     *     *

Rozdział I: CV of Dr Rauni-Leena Luukanen Kilde.

(15 listopad 1939 – 8 luty 2015)

Rauni-Leena-Kilde-Bright-Light-on-Back-Shadows-cover-page-okladka Urodzona w Finlandii w 1939 r. Jako nastolatka chodziłam do szkoły w 5 krajach. Mieszkam obecnie w Norwegii (2011 r.). Bakalarz medycyny Uniwersytetu w Turku 1964, doktor medycyny Uniwersytetu w Turku 1967.

Dyplom z Tropikalnej medycyny 1970 Karolinska Institute Stockholm, Szwecja. Świadectwo socjalnej medycyny – 1972 Nordyckiej Szkole w Gothenburg, Szwecja. Specjalista w Ogólnej Praktyce 1974 Finlandia.

Specjalista Administracji Zdrowia Finlandia 1981. Świadectwo Gotowości na Nieszczęścia 1975. Liga Towarzystwa Czerwonego Krzyża Genewa.

Świadectwo Narodowej Obrony Cywilnej 1976 Finlandia. Szef Delegacji rządowej do WHO, tropikalna medycyna i edukacja zdrowotna 1978 – 1979.

Szef delegacji Czerwonego Krzyża do Malezji Indonezji 1979 (program dla uchodźców z Wietnamu – „ludzie w łodziach”). Medyczny Szef w Lapland 1975-1987.

Zastępca Dyrektora Departamentu i Ochrony Środowiska, Zdrowia, Edukacji I Narodowego Instytutu Zdrowia w Finlandii, Helsinki 1978; także czasowo zastępująca Szefa Medycyny Finlandii (Jak w USA Generalny Chirurg).

Pracowałam 22 lata w różnych szpitalach Finlandii i Pakistanie. Sekretarz Stowarzyszenia Cywilnej Obrony w Lapland 1981-1983. Członek Dyrekcji dla Generalnych Praktyków w Finlandii 1973, Sekretarz Stowarzyszenia Administratorów Medycyny Finlandii 1975-76.

Członek Dyrekcji Czerwonego Krzyża Finlandii 1976-79. członek komitetu zdrowia 1976-84, Prezydent Szkoły dla Pielęgniarek w Lapland 1978- 1987, Członek Nordyckiej Rady Komitetu ds. Badania Arktycznej Medycyny 1980-84, Członek Rady Bezpieczeństwa Lapland 1975087, 6 miesięczny militarny – cywilny kurs, Złota Broszka pierwszej kobiety dla cywilnej obrony 1990 Finlandia, Prezydent młodszej Izby Handlowej w Rovaniemi 1981, Kobieta roku „Eva” Finlandii 1975, Korespondent ONZ Towarzystwa Parapsychologicznego i srebrny medal ONZ 1992, Prezydent i założycielka Towarzystwa Parapsychologicznego Lapland 1981-86, Honorowy Prezydent 2002, Nagroda Literacka WSOY największej firmy publikacyjnej w Nordyckich krajach 1983, Prezydent Klubu żeglarskiego Lapland 1975-76 (pierwsza na świecie – kobieta Komandor), Nagroda CAHRA (citizens against human rights abuse) za odważne potwierdzenie potrzeby eksponowania i powstrzymania okropności badań i eksperymentowania nad nie poinformowanymi ludźmi 1999,

Autor najlepiej sprzedających się książek w 6 językach (o istocie człowieka, parapsychologii kosmicznych kontaktach i kontroli umysłu).

Opublikowałam pierwszy artykuł na świecie w medycznym żurnalu o doświadczeniu poza ciałem i tuż przed śmiercią 1999, (Duodecym, Finland Medical Research Journal for 127 years) oraz o kontroli umysłu i cybernetyce (Spekula, Oulu University Medical Doctors and Student Association).

Przedstawiłem ulotkę na międzynarodowych konferencjach medycyny o kontroli umysłu 1999 i 2000 i na konferencji o militarnej medycynie dla ogólnych praktyków oraz na 33. międzynarodowej konferencji o militarnej medycynie w Helsinkach, prezentowałam ulotkę o tele neuro komunikacji, mikro chipowaniu astronautów dla obserwacji zachowania się ich organizmów i funkcji umysłowych z ziemi gdy oni są w przestrzeni kosmicznej.

Także telepatyczne kontakty z księżyca do Ziemi opublikowane już w 1973 r. Mam globalną publiczność dla mych wykładów video via internet i 60 wywiadów. Dostałam 4 miliony listów via internet z krajów Arabskich, Chin, Japonii, Korei , Thai, Rosji i Europy Wschodniej na 10 min video o szczepionce przeciwko  świńskiej grypie zawierającej mikro chipa i agent sterylizacyjny dla spowodowania depopulacji.

Członek akademii nauk w NY, USA, 1992-94. Jestem w Amerykańskiej biografii „Who is who” na świecie 1997 w dziale nauki i inżynierii 1997, Who is who – w medycynie opiece lekarskiej 1999 r.

Byłam przedmiotem okrutnego zamachu na mój charakter, ogromnego nękania i kłamstw przez pewne agencje wywiadowcze i innych starających się powstrzymać mnie przed przekazywaniem informacji dla publiczności. Ja NIGDY nie nazywałam siebie ministrem zdrowia, NIGDY nie byłam w polityce i nigdy nie będę!

Dr Rauni-Leena Luukanen Kilde

 *    *    *

Książki można kupić bezpośrednio u wydawcy:

 •  dla USA i Kanady oraz poza EU cena $40.00 CAD

Adres:

Bohdan Szewczyk,
14 Arletta street, Georgetown, ON.
Canada L7G 3J3

tel/fax    905-873-0961
email:     b.szewczyk@sympatico.ca

oraz na terenie Unii Europejskiej:

Adresy:

 1. Jarek Nobis
  ul. Dewońska  4 m. 33
  25 637 Kielce, Polska
  email jareknobis@gmail.com
  tel.: 668-075-083, 668-075-0831.
 2. Andrzej Skorski
  swiatowid4@o2.pl
  tel. 602-398-106  

Dla Rodaków zamieszkałych w Polsce specjalna oferta – zmniejszona cena do 80.00 zł.

Sprzedawane są jedynie nowe książki,  bez zwrotów.

Wydawnictwo Bohdan Szewczyk, Georgetown, ON, Canada

Opracowano na podstawie książki i materiałów Wydawnictwa Bohdan Szewczyk, Georgetown, ON, Canada zamieszczonych na: http://www.polishclub.org/2016/11/27/dr-rauni-leena-kilde-jasne-swiatlo-ciemnosci-tunelu/

Redakcja KIP

Wypowiedz się