UWAGA! PUŁAPKA! – JASNOWIDZ Elżbieta Starko

Chociaż nie publikujemy wypowiedzi jasnowidzów, to poniższą wypowiedź Pani Elżbiety Starko dla zmanipulowanych Polaków W PEŁNI PODZIELAMY, ponieważ  w dużym stopniu to samo twierdzimy co najmniej od 20 lat !!!  

Nie raz pisaliśmy o teatrzyku politycznym, gdzie wybór jest między dżumą i cholerą, a prawie wszystkie opcje polityczne realizują wrogą, a wręcz ludobójczą politykę wobec rdzennych mieszkańców.

OBUDŹMY SIĘ I PRZEJRZYJMY NA OCZY !!! 

Redakcja KIP

Opublikowano za: ŚwiadomaTV

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Słuchając tego, przypomniało mi się stare przysłowie.
  „Nie potkniesz się o wielki kamień…” 🙂

  Nie widzę większej potrzeby skupiania się na tych , pierdołach.
  Unia się rozpada, oficjalnie trzymają jeszcze fason i głowę podniesioną do góry, ale jednocześnie widać wyraźnie całkowite już rozbicie struktur tego systemu.
  Niespójne działania, metody uprawiania polityki na zasadzie szantażu , świadczą najwyraźniej o słabości i braku jakichkolwiek argumentów.

  Jeśli ja miał bym prorokować w tym temacie to napisał bym tak. Polska i Polacy patrząc wstecz, są kimś w rodzaju MISTRZÓW ROZWALANIA SYSTEMÓW.

  Polacy robią to w niezwykły sposób, nie używając siły militarnej, nie używając logicznego myślenia, nie używając zbytnio nawet metody buntu.

  Dzieje się to w jakiś ponad werbalny sposób, którego nawet trudno określić. Po prostu tacy są. Gdyby Niemcy dali sobie spokój z Polską,, inaczej by się potoczyła 2 wojna światowa. Gdyby Polska nie została poddana rozbiorom, zupełnie inaczej wyglądała by 1 wojna światowa. Gdyby Turcy ominęli Polskę, być może Europa była by dziś islamska?:-) Takich przykładów można mnożyć!

  Zatem, aby nie przedłużać, chyba najlepiej odwrócić ten tok myślenia jaki proponuje ta Pani. Polska nie będzie się potykać o kamienie, ani duże, ani małe. To Unia potknie się o zupełnie mały kamień jakim jest Polska:-)))

  Zastrzegam jednak, że ja to tak widzę od dawna, nie zamierzam tej Pani krytykować , ani polemizować.

  Pozdrowionka!!

 2. dexter says:

  Słusznie 🙂 To My Polacy mamy to we krwi … i ta krew jest teraz na całym Świecie. Eurokołchoz tylko pomógł nam osiedlić się w całej Europie … rozrzucił iskry, które już są rozgrzane do czerwoności! Nastąpi ten moment, kiedy zapłoną 🙂

  • krnabrny1 says:

   Słuszna obserwacja. Aby umocnić kolegę w tych poszukiwaniach nadmienię, że nie pierwszy to raz w historii.

   Zapewne słyszał kolega , że dość niedawno w Hiszpanii było wiele protestów, bo okazało się, że Katalończycy chcą utworzyć własne, niepodległe państwo?
   W ostateczności rząd hiszpański nie zgodził się na to , a protesty zostały uciszone.

   Jednakże, tak się składa, że właśnie Katalończycy to CZYSTA SŁOWIAŃSKA KREW!:-)
   Zostali oni przesiedleni jako niewolnicy z terenów środkowej europy, właśnie do Hiszpanii, jeszcze, w zasadzie, za Cesarstwa rzymskiego. Utworzyli tam odrębną grupę etniczną, nie zlali się z resztą i nie zostali wchłonięci.

   To ciekawa historia, polecam koledze również, książkę Pana Artura Lalaka „ZABIĆ B OGÓW”. Jest to tam świetnie opisane.

   Faktycznie, bowiem, tak było , że po łacinie SLAVUS, znaczy NIEWOLNICY… i tak właśnie były wówczas postrzegane ludy słowiańskie w europie zachodniej.
   Byli to ludzie przeznaczeni na handel.

   Jak widać jednak, w Katalończykach iskra nie zagasła nawet do dzisiaj:-)

   Książkę dostanie kolega na stronie http://www.lalartu.com Doskonała lektura, nie polecał bym nikomu badziewia. Dowie się kolega z niej zresztą, o wiele ciekawszych rzeczy niż to co tutaj pobieżnie opisałem:-)

   • Klub Inteligencji Polskiej says:

    Potwierdzamy, że książka Artura Lalaka pt. „Krótka historia świata. ZABIĆ BOGÓW”, jest warta przeczytania, ponieważ wywraca historię znaną „do góry nogami”. A poza tym zastosowana oryginalna metodologia naukowa jej napisania, uniemożliwia jej zaatakowanie i podważenie publiczne przez „utytłanych” naukofców – fałszerzy historii… Jedynie co mogą to przemilczeć lub publicystycznie nienaukowo „obszczekiwać”…

   • dexter says:

    Dziękuje 🙂 zapoznam się z przyjemnością 🙂

Wypowiedz się