Nawalny się obnażył , Rosja vs Zachód.

W Telegram „Interpretator” opowiadają, dlaczego myślący ludzie zaczynają odwracać się od „głównej postaci” rosyjskiej opozycji sterowanego przez zachodnie służby specjalne trolla blogera Nawalnego.

 Nawalny się obnaża.

W Telegram „Interpretator” opowiadają, dlaczego myślący ludzie zaczynają odwracać się od głównej postaci „rosyjskiej opozycji” a właściwie sterowanego przez zachodnie służby specjalne płatnego srebrnikami trolla blogera.

  Obecny trwający proces o zniesławienie weterana Artemenko przez Nawalnego jeszcze się nie zakończył, ale wstępne wyniki są już widoczne. Najważniejszym z nich jest ujawnienie osobowości Nawalnego. Do tego czasu starał się nie brać udziału w debatach, nie udzielał wywiadów dziennikarzom, a jak coś mówił to nie sam od siebie, zawsze czytał przemówienia na YouTube przez teleprompter-(*) (pisane nie przez niego, ale przez autorów przemówień). Nie wiedzieliśmy nic o jego poziomie inteligencji o jego codziennym życiu. Przed nami był tylko projekt medialny przez kogoś zaprojektowany. Ale teraz stał się sobą i krótko mówiąc, widzimy cynicznego, złośliwego trolla. Który nie jest obciążony moralnością i intelektem. To jest taki „użytkownik myślący memami”.

Było oczywiste, jak zszokowana była grupa jego sympatyków jego chaotycznymi obecnymi przemówieniami i jego obecnym chamskim prymitywnym zachowaniem.

Prawdopodobnie jeszcze kilka takich spotkań, a ta grupa przestanie go popierać i milczeć. Bo cynizm przekroczył już wszelkie normy moralne .

 Zaharowa powiedziała, kto stoi za działaniami Nawalnego.

 Za działaniami Aleksieja Nawalnego w Federacji Rosyjskiej stoją potężne zagraniczne siły i finanse. O tym oświadczyła w rozmowie z TASS oficjalna przedstawicielka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

  „Jeśli kiedyś powiedziano nam wszystkim, że jest to historia wyłącznie wewnętrzna i nie stoją za nią żadne obce siły, to dziś doskonale widzimy, że tak nie jest, że to tylko kolejne kłamstwo.”

  „A siły, by tak rzec, są potężne, a finanse są ogromne, o czym świadczy rozpowszechnione niedawno nagranie wideo: o tym, jak jeden z członków tych komórek, powiązany z Nawalnym, spotkał się z brytyjskim dyplomatą – a w rzeczywistości jest to pracownik, agent brytyjskich służb specjalnych – i rozmawiali o finansowaniu ich działalności na terytorium Federacji Rosyjskiej” – powiedziała.

 Jednocześnie, chodziło o ogromne sumy, które zgodnie z planem, używając Nawalnego trzeba przeznaczyć na budowanie antyrosyjskich struktur w Rosji.

 „Co więcej, najbardziej zaskakujące, obrzydliwe z punktu widzenia zachodniej dywersji i mentalności jest to, że mówili o bezpośredniej agresji na rosyjskie banki. Tak by rozpowszechniać zniesławiające materiały przeciwko rosyjskim bankom. Według nich, taka działalność powinna być korzystna dla banków w brytyjskim systemie finansowym. Omówiono także przeznaczenie odpowiednich kwot na ten cel ”– powiedziała rzeczniczka MSZ i zaznaczyła, że ​​teraz wszystko to zostało ujawnione dzięki obnażeniu działalności ze strony amerykańskich gigantów internetowych i platform internetowych. oraz działań wszystkich struktur, które są związane z Nawalnym, … obejrzyj materiał Deutsche Welle na ten temat ”.

 Zdaniem rzeczniczki MSZ Zaharowej, „zaangażowanie amerykańskich platform internetowych i monopoli internetowych we wspieranie nielegalnej działalności na terytorium Federacji Rosyjskiej jest kolosalne. Przypomniała, że ​​„po prostu dzisiaj otrzymaliśmy dowody, cały świat otrzymał dowody na to, jak z zewnątrz ingerują w nasze wewnętrzne sprawy na wiele sposobów”– powiedziała.

  Zachód i polityka ingerencji w wewnętrzne sprawy Rosji. 

 Zacharowa zaznaczyła: że ​​często jest pytana, dlaczego, komentując sytuację wokół Nawalnego, wciąż mówi o jego wspólnym działaniu z Zachodem przeciwko Rosji.

  „Więc właściwie to nie ja zaczynam. Rozpoczynają to jego wspólnicy, ludzie, których łączy więź z Nawalnym. W końcu to jest ich koncepcja polegania na kolektywnym Zachodzie, na międzynarodowym poparciu dla ich antyrosyjskich działań. To jest rodzaj autowyświetlenia całej tej struktury, jaka ma miejsce dzisiaj ”– wyjaśniła.

 Zaharowa zwróciła też uwagę na absolutnie samooskarżające oświadczenie Nawalnego o korzystaniu ze wsparcia z zagranicy.

 „Wystarczy być realistą, spojrzeć prawdzie nie tylko w twarz, ale także spojrzeć w oczy i zrozumieć, co się za tym kryje. To wszystko jest wykorzystywane jako instrument presji Zachodu i wpływu na nasz kraj – długoterminowy, wieloformatowy, multidyscyplinarny. Nie tracą nadziei na politykę powstrzymywania nas” – podkreśliła rzeczniczka MSZ Zacharowa. Rosja nie jest jedynym odbiorcą takiej polityki Zachodu. Wśród nich są także Chiny i jest wiele innych krajów.

 „Kiedy kolektywny Zachód, przywódcy tego ruchu, widzą, że nie mają już żadnego wpływu na suwerenną politykę Rosji po przez narzucanego nam czy innym ich własnego prawa – a tym samym to właśnie Zachód swoimi wrogimi działaniami gwałci prawo międzynarodowe i stosunki wolnego rynku, wolnej konkurencji – Zachód  by wymusić ustępstwa (z Rosja nie daje żadnych szans, by szantażem i sankcjami, ktokolwiek coś uzyskał, jest wręcz przeciwnie, bo Rosja stosuje adekwatny rewanż) to nasila się natychmiast stosowana polityka powstrzymywania po przez zachodnie prowokacje, oszczerstwa, ingerencje jak np. próby wywołania protestów i demonstracji,” – dodała. .

 „Co więcej, ta polityka Zachodu opiera się na kłamstwach, oszczerstwach i sankcjach.”

  Bo bez względu na to, co robimy, bez względu na to, jak się zachowujemy, ta polityka dominuje w umysłach krajów zachodnich” – podsumowała.

Jednak przekroczenie czerwonej linii ze strony Zachodu może skończyć się zerwaniem stosunków Rosji z Zachodem tak jak ostrzegał minister SZ Ławrow. 

 A to w konsekwencji będzie miało diametralny wpływ między innym na zmianę kierunku na Wschód w kwestii polityki zagranicznej Rosji.

 Wymienię tu tylko kilka ważnych aspektów.

  Rosja może uznać Doniecką i Lugańską Republikę.

  Znana rosyjska postać publiczna, politolog Siergiej Markow – o twardej reakcji Rosji na Unię Europejską

Rosja nadal umacnia swoją pozycję w stosunku do Unii Europejskiej.

Siergiej Ławrow powiedział, że Rosja jest gotowa na całkowite zerwanie stosunków z Unią Europejską, jeśli Unia Europejska nałoży nowe sankcje na Rosję.

Jednocześnie bardzo ostro wypowiedział się przedstawiciel Rosji w ONZ Nebenzya na spotkaniu z okazji 6 rocznicy podpisania porozumień mińskich. Nebenzya bezpośrednio zarzuciła Francji i Niemcom, że nie odgrywają roli neutralnych mediatorów, ale są stroną konfliktu, ponieważ w pełni popierają wszystkie zbrodnie reżimu kijowskiego i wszelkie naruszenia porozumień mińskich przez Kijów.

Do takiego ataku dyplomatycznego Rosji na Unię Europejską dochodzi w dniach, kiedy toczy się dyskusja o tym, jaką decyzję UE podejmie przeciwko Rosji 22 lutego. UE planowała nałożyć dość surowe sankcje i związać je z Nawalnym oraz z osobistymi oskarżeniami Putina o zorganizowanie zatrucia Nawalnego. Ale kiedy Rosja zajęła twarde stanowisko, UE, Paryż, Berlin, Bruksela zaczęły się wahać – jeśli Rosja jest tak gotowa na konflikt, to może nie iść w konflikt ?

Zerwanie stosunków z Europą, jeśli nastąpi z powodu nałożenia przez UE ostrych sankcji, może radykalnie zmienić sytuację. 

  1. Rosja może uznać DRL i ŁRL oraz przyspieszyć ich integrację z Rosją.

  2. Rosja może nałożyć na UE ostre sankcje gospodarcze.

  3. Rosja może przestać brać pod uwagę interesy Europy w Syrii i Libii.

  4. Rosja może nałożyć restrykcyjne ograniczenia na pracę rosyjskojęzycznych mediów wspieranych przez UE, lub je całkowicie zakazać.

  5. Rosja może ograniczyć lub zakazać działalność organizacji pozarządowych, za pomocą których UE próbuje wpływać na rosyjską opinię publiczną.

  6. Rosja może zaostrzyć swoje stanowisko wobec rusofobicznego reżimu na Ukrainie i rozpocząć prace nad jego likwidacją i zastąpieniem przez prorosyjski rząd.

  7. Rosja może przenieść swoje projekty gospodarcze z UE do innych krajów, głównie wschodnich.

  8. Rosja może znacznie zwiększyć swoje zasoby wojskowe w obwodzie kaliningradzkim i innych regionach bliskich UE.

  9. Rosja może zacząć reagować znacznie ostrzej na rusofobiczną politykę takich krajów w UE jak Polska oraz kraje bałtyckie i Rumunia.

10. Rosja mogłaby drastycznie ograniczyć konsultacje z Francją i Niemcami w ważnych globalnych kwestiach strategicznych. Doprowadzi to do zmniejszenia wpływów Francji i Niemiec na świecie ”. .

Źródło Tass, Telegram Interpretator..

 

                     Nawalny i jego amerykański sponsor i kurator.

 * „Ekran promptera jest montowany w pozycji poziomej przed obiektywem kamery, a wytwarzany przez niego obraz jest odbijany przez lustra weneckie umieszczone na osi optycznej kamery. Osoba czytająca tekst z promptera może patrzeć wprost w obiektyw, co daje złudzenie naturalnego mówienia z pamięci„.

Wybrane komentarze

  • kobiecy „łańcuch solidarności” ustawił się na Arbacie w Moskwie.

Po pretekstem solidarności z Julią Navalna, która, wyjechała do Niemiec i nie brała udziału w poparciu męża nawet na ostatnim posiedzeniu sądowym.

Pozdrawiam

Alfax 14.02.2021 15:30:33

  • 5 ☆ / Łańcuch z kobiet w Moskwie.

Tak.
Nie sposób nie zauważyć „białoruskiego wzorca”: wszyscy pamiętamy sierpniowe i wrześniowe „łańcuchy damskie” na drogach, kiedy kobiety i dziewczęta ubrane wyłącznie na biało stały z kwiatami, jakby symbolizowały pokojowe protesty przeciwko Łukaszence. Porównano je z dziewczynkami, które wpychają swój kraj do grobu i w ręce zachodniej agentury.

Dlatego dziś jeden z przechodniów próbował porozmawiać z jedną z tych kobiet: „Co ty robisz? Zniszczysz kraj. Czy myślałaś o tym? ”

Elegancka kobieta w futrze z norek odpowiada jak nagrany automat: „Nasze terytoria są już wyprzedane, nie obchodzi mnie to” .

No to po co tu sterczysz na mrozie ? i odmrażasz sobie nos ! Jak ci twoja ojczyzna Rosja jest obojętna, … .

Alfax 14.02.2021 15:47:36

Trzeba tutaj koniecznie uzupełnić, że…

Ameryka Trampa wspólnie z Rosją działa na rzecz zniszczenia Globalizmu będącego ideologią Deep State.
Europejskie marionetki będące odnogą Deep State, działają Nawalnym na zniszczenie Rosji rękami… Rosjan, i przy okazji Białorusi znowu rękami Białorusinów.

Jest to już jednak tzw. krótka piłka, bo w USA dokonują się obecnie poważne zmiany robione przez Trampa, nie metodami uprawianymi do tej pory przez Deep State, czyli skrytobójstwem, bezprawiem, korupcją itd, ale właśnie dostępnymi środkami prawa.

W tym celu Tramp pozakańczał prowadzone przez USA wojny na świecie, sprowadził US Army do Ameryki, bo jest tam teraz potrzebne do przeprowadzenia tych oczekiwanych przez cały świat zmian.

To zeszłoroczne przegrupowanie wojsk US Army z Niemiec do Polski, niby przeciw Rosji, w istocie, jak teraz widać, będzie miało swoją wymowę w likwidacji europejskiego Deep state. Rządy 6-ciu europejskich krajów już podały się do dymisji.
Zobaczymy więc, jak to się rozwinie.

Działania zgodne z prawem są JEDYNYMI działaniami mającymi błogosławieństwo Pana Boga, więc Deep State jest już praktycznie ugotowane.

Tramp prosi cały świat o modlitwę, a amerykańscy patrioci wysyłają sobie informację o… intronizacji w Polsce Jezusa Chrystusa Króla Polski…
Czyżby więc w taki sposób miała wychodzić w świat, ta zapowiadana Iskra z Polski?

P.S. Tramp ma poparcie ok 80% Amerykanów, którzy mają już dosyć Ameryki zbrodniczej i wspólnie z Trampem chcą odbudować kraj bez bezprawia.
Więc nie możemy utożsamiać Ameryki z tym do tej pory zbrodniczym potworem.

Jan Paweł 14.02.2021 16:17:51

@Autor – 5*

Swietny podglad dynamiki stosunków Rosja vs EU
a teraz mój punkt widzenia.

TASS to sobie niezłe jaja robi..no cóż na tym polega wysublimowana gra polityczna, a „zachód” łyka to wszystko jak kaczka napychana kluchami !!!
1. Rosja może uznać DRL i ŁRL oraz przyspieszyć ich integrację z Rosją.

Uznanie to nie to samo co integracja. Rosja nie może sobie pozwolić na podział Ukrainy. Jest sprzeczne z doktryną obronną Rosji. Anschluss DRL i ŁRL to otwarcie drzwi dla NATO !!! Jak do tej pory Ławrow ze swoim zespołem perfekcyjnie rozgrywa kartę niepodważalnej suwerenności Ukrainy.

2. Rosja może nałożyć na UE ostre sankcje gospodarcze.

Rosja gra doskonale sprawę sankcji… To co robi KE z PE to takie kopanie po kostkach. Byznes z Niemcami oraz wielkimi Korporacjami z EU bez zmian (business as usual :-))

3. Rosja może przestać brać pod uwagę interesy Europy w Syrii i Libii.

Rosja nigdy nie brała pod uwagę interesów Europy w Syrii, Iraku, czy w Libii. Ma własne interesy i tylko je realizuje. A kto chętny ( i wiarygodny) może się przyłączyć…

4. Rosja może nałożyć restrykcyjne ograniczenia na pracę rosyjskojęzycznych mediów wspieranych przez UE, lub je całkowicie zakazać.

Media rosyjskojęzyczne sponsorowane przez EU (żydowskie, bo także inne) ograniczają się wyłącznie o obszarów guberni Moskiewskiej i Petersburskiej…gdzie lewacko żydowski motłoch krzyczy najgłośniej…
W pozostałych guberniach, nie mówiąc terytoriach zauralskich, ich wpływy propagandowe się nie liczą. Zabawne, że w Kazaniu powoływanie się na wiadomości CNN czy BBC ( można oglądać do woli, bez ograniczeń) jest jest uznawane przez Tatarów za „brak wyrobienia politycznego”.

5. Rosja może ograniczyć lub zakazać działalność organizacji pozarządowych, za pomocą których UE próbuje wpływać na rosyjską opinię publiczną.

Organizacje pozarządowe sponsorowane przez UE w Rosji…. śmiechu warte..:-)))

6. Rosja może zaostrzyć swoje stanowisko wobec rusofobicznego reżimu na Ukrainie i rozpocząć prace nad jego likwidacją i zastąpieniem przez prorosyjski rząd.

Rzad Zelenskiego może sobie pogardłować, ale nic tego nie wynika. Taka sobie „konwencja” relacji dyplomatycznych na pokaz.

7. Rosja może przenieść swoje projekty gospodarcze z UE do innych krajów, głównie wschodnich.

Rosja nie będzie przenosiła swoich projektów na Wschód. Politykę gospodarczą Rosja „putinowska” prowadzi w bardzo zrównoważony sposób z uwzględnieniem strategicznych interesów państwa.

8. Rosja może znacznie zwiększyć swoje zasoby wojskowe w obwodzie kaliningradzkim i innych regionach bliskich UE.

Nie ma potrzeby zwiększać zasobów wojskowych. Ma wystarczająco na terenie Białorusi. Może tak sobie przypomnieć, jak szybko szkopy dostały po łbie, gdy sowieci dobrali się im do Królewca. Wszelki karny odwet, gdy trzeba, przyjdzie z innego kierunku. NATO może sobie robić różne wygibusy Polskimi czy Litewskimi rączkami… Pacniecie „łapką na muchy” zakończy problem.

9. Rosja może zacząć reagować znacznie ostrzej na rusofobiczną politykę takich krajów w UE jak Polska oraz kraje bałtyckie i Rumunia.

Psy szczekaja karawana jedzie dalej…:-))))

10. Rosja mogłaby drastycznie ograniczyć konsultacje z Francją i Niemcami w ważnych globalnych kwestiach strategicznych. Doprowadzi to do zmniejszenia wpływów Francji i Niemiec na świecie ”.

Rosja nic nie będzie ograniczać. Rosja siedzi przy stoliku i gra. Nawet zachęca do gry tylko na swoich warunkach:-)))

Mazjan 14.02.2021 16:35:39

@Mazjan 16:35:39

Ciekawej, jest na Sputniknews.com.

Tu fragment z całości.

” Wydaje się, że Moskwa przejęła inicjatywę. Jeszcze nieśmiało, ale „pierwsze koty za płoty”. W dotychczasowej rzeczywistości międzynarodowej Moskwie przypisano pozycję „chłopca do bicia”. Niezależnie co kto spaprał, winna była Rosja, ciągle ją strofowano, pouczano, odmawiano prawa do suwerenności.

Wszystko, co działo się w sferze polityki międzynarodowej, a co miało związek z Rosją, działo się w ramach schematu, według którego Rosja mogła tylko odreagowywać. Co zawsze miało miejsce, ale daleko było w tym działaniu do „lustrzanego odbicia”.

Lud rosyjski jest cierpliwy.

Każdej rosyjskiej reakcji przypisywano znamiona akcji. Zresztą, podejście do Rosji trzeba odróżnić od podejścia do jej prezydenta. Rosjanie od lat kreują Putina na swojego przywódcę, a świat zachodni uparcie go na największe dla Rosji zagrożenie.

Lud rosyjski, jak wiadomo, jest cierpliwy, nie raz dawał tego dowody, a jak mówi mądrość ludowa: „Dzban nosi wodę dopóty, dopóki się ucho nie urwie”.

Kreml o wypowiedzi Borrella nt. nowych sankcji: Wspierają skazanego.

Wizyta Borrella w Moskwie właściwie niczego wielkiego nie zapowiadała, bo kto to jest „Wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa”? Kolejny koordynator w zakresie jakichś tam spraw, których rozstrzygnięcie pozostaje daleko poza jego kompetencjami.

Jak przebiegała i jak zakończyła się wizyta Josep’a Barrell’a w Moskwie?

Powszechnie wiadomo, że przyjechał „oswobadzać” Nawalnego, a kiedy Rosjanie zdecydowanie odrzucili taki temat rozmowy, zostało przyjęte to, jako afront.

Konferencja prasowa Borrell’a i Ławrowa stała się dobrym miejscem dla Moskwy, aby ogłosić Unii Europejskiej a Barrell’owi jak jej posłańcowi, że cierpienie też ma swoje granice. A dzban nosi wodę do czasu…. .

„Chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę”

Borrell: UE nadal będzie podtrzymywać kontakt z zespołem Nawalnego.

Na odgłosy rozbijającego się dzbana, nie trzeba było długo czekać. Szczególnie, że Borrell po powrocie do Brukseli przyciskany przez zwolenników „rozprawienia się z Rosją” zaczął przedkładać propozycje nowych sankcji. Bronił się na tyle słabo, że znaleźli się chętni, aby apelować o jego dymisję.

Tymczasem minister Ławrow, odpalił coś w rodzaju taktycznej bomby jądrowej i objawił Europie, że „Moskwa jest gotowa do zerwania stosunków z UE”.

Następne „Si vi pace para bellum/Chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę” zabrzmiało już światowo.

Wyrazy oburzenia, które wybrzmiały w wielu stolicach europejskich, nie wynikały z tego, że Moskwa „coś” tam zrobiła, bomba wybuchła, bo jak Ławrow mógł to zrobić, jak Rosjanie śmieli wyrzucić trzech … europejskich dyplomatów.

Co „„wolny ” zachodni świat” czyni ze sztandarowymi wartościami?

Rosja przez ostatnie lata postrzegana była, jako swoisty wyrzut sumienie zachodnich polityków.

Nikt nie zająknął się, kiedy otruto Jasera Arafata, laureata Pokojowej Nagrody Nobla, pierwiastkiem promieniotwórczym, niewielu wydało jęk pretensji.

Nikt nie zająknął się po skazaniu na długoletnie więzienia organizatorów referendum niepodległościowego w Katalonii.

Nikt nie obkładał sankcjami Francji, której policja bez pardonu rozwalała demonstracje „Żółtych kamizelek”.

To, jak policja niderlandzka czy niemiecka radzi sobie z protestującymi, pozostawia wiele do życzenia i w żadnym wypadku nie uprawnia tych państw do krytykowania innych.

Hiszpanie poszli o krok dalej i wyjaśnili, że u nich nie ma więźniów politycznych, są uwięzieni politycy. Coś w rodzaju figurae ad docendum.


Wspominanie o przypadkach Julian’a Assange’a
i Edward’a Snowden’a ➖

➖ to kpina czystej wody nad wszystkim tym, co „wolny zachodni świat” czyni ze sztandarowymi swoimi wartościami ➖.

Bo im wszystko wolno.

Wszelka krytyka płynąca zza oceanu nie wymaga komentarza, bo im wszystko wolno.

I to tam ustala się, za aprobatą „wątpliwie suwerennej” światowej większośći, co mieści się w pojęciu demokracji.

Biden wprowadził pojęcie „wewnętrznych terrorystów”. Nie dziwi, zatem, okrucieństwo, z jakim traktują „zwiedzających” Kapitol w dniu 6 lutego 2021 roku,

bowiem pojęcia zawarte w „USA Patriot, Act” można rozszerzać jak się chce i jak się da.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Całość czytaj na stronie sputniknews.com PL.

Monaco 14.02.2021 19:34:43

W piątek odbyła się narada Putina

z naczelnymi redaktorami ważniejszych mediów.
Nie wiem dlaczego jeszcze niema całej relacji ale niema. Do wiadomości publicznej przedzierają się co rusz to nowe szczegóły. Ogólnie można powiedzieć że w pewnym sensie było to rozwinięcie tych tematów o których mówił Ławrow. Putin między innymi powiedział że „Rosja przenigdy nie porzuci Donbasu” i że „Rosyjski naród wkroczył na drogę ku szczytom pasjonarności” (pasjonarność to pojęcie stworzone przez L.Gumilowa-teoretyka euroazjatyzmu)

https://vz.ru/news/2021/2/14/1084942.html
https://vz.ru/news/2021/2/14/1084948.html

Już wiem dlaczego nie ma wideo. Wystarczyło przeczytać informacje że spotkanie było zamknięte.

PS
dla zainteresowanych teorią pasjonarności Lwa Gumilowa https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D1%8D%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0

nadużycie link skomentuj

ikulalibal 14.02.2021 22:00:47

@Monaco 19:34:43

Dziekuje za podkladke do dyskusji sputniknews.com PL. :-))) Dobre..Niestety nie zawsze mam czas na pelna „prasowke”. Dodam tylko ze nie z zazdroscia..co juz z zawiscia (to juz ponoc grzech ) od ostatnich prawie 25 lat przygladam sie polityce Rosji…. przy rownoczesnym zidioceniu tzw „zachodu” . Finezja politycznej gry Chiny vs Rosja to juz poziom arcymistrzow…

Mazjan 14.02.2021 22:10:25

@ikulalibal 22:00:47

Dziś też wypowiedział się na temat oświadczenia Putina, szef DRL i zareagował na definitywne stanowisko Putina, że Rosja nie opuści Donbasu.

Szef Donieckiej Republiki Ludowej Denis Pushilin skomentował słowa prezydenta Rosji Władimira Putina, który na spotkaniu z redakcjami rosyjskich mediów powiedział że „bez względu na wszystko” Rosja nie opuści Donbasu.

„Nigdy nie mieliśmy żadnego powodu, by przyznać, że Rosja zostawi nas samych z trudnościami i problemami” – powiedział Pushilin dla stacji radiowej Moscow Talking.

Szef DRL zaznaczył, że Republika nieustannie czuje poparcie Rosji i wyraził gotowość do przestrzegania wspólnych wartości.

„Sformułowaliśmy stanowisko naszych obywateli w doktrynie ideologicznej, która nie jest przypadkowo nazywana„ rosyjskim Donbasem ”- dodał Pushilin i podkreślił, że region ten zawsze był historycznie i mentalnie rosyjski.

Podkreślił, że wydarzenia 2014 roku i lat następnych jednoznacznie wyznaczyły kierunek rozwoju Republiki.

„Musimy być razem z Rosją” – powiedział polityk.

Puszilin opowiedział się za wzmocnieniem współpracy z Moskwą i nazwał Donbas częścią „Wielkiej Rosji”.

Porozumienia mińskie dotyczące rozwiązania sytuacji na wschodzie Ukrainy przewidują zawieszenie broni, wycofanie ciężkiej broni z linii kontaktowej oraz reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami powinna być decentralizacja i przyjęcie ustawy o szczególnym statusie niektórych obszarów donieckich i ługańskich.

Jednak ukraińscy politycy nie realizują tego porozumienia i zgłaszają sprzeczne z porozumieniami pomysły.

Szef gabinetu Prezydenta Ukrainy Andrij Jermak nazwał je „niewykonalnymi”. Ukraiński przywódca Wołodymyr Zełenski zagroził wcześniej jednostronnym wycofaniem się Kijowa z porozumień.

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow wezwał Kijów do zaprzestania sabotowania porozumień mińskich i prowadzenia bezpośredniego dialogu z Donieckiem i Ługańskiem.

Prezydent Władimir Putin z kolei obiecał, że kraj nie porzuci Donbasu bez względu na wszystko. Podkreślił też, że przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji należy pomyśleć o jej konsekwencjach.

Leonardo da Vinci 14.02.2021 22:51:31

Armia Nawalnego.

Armia Nawalnego już tu jest. Tak opisuje to Siergiej Kolasnikow.

W tym tygodniu internetem wstrząsnęło nie do pomyślenia wydarzenie w Moskwie: nastoletni chłopcy pokłócili się ze swoim dziadkiem o protesty i Nawalnego, ale kłótnia zakończyła się zniesmaczeniem.
Jeden z tych gówniarzy, szczeniaków splunął na koniec i oddał mocz na plecy dziadka, starca. Drugi filmował to wszystko aparatem telefonu.

Sytuację tę komentuje osoba publiczna z Jekaterynburga Siergiej Kolasnikow. W sieci znany jest pod pseudonimem Zergulio.

Siergiej od wielu lat pomaga broniącym się Republikom przez okupacją banderowców, Donbasowi, zbierając pieniądze na węgiel i drewno opałowe dla samotnych starców oraz wysyłając paczki z prezentami noworocznymi do dzieci z miast i wiosek w Donbasie, i dla tych którzy są na froncie.

Widać jakie elementy są wsparciem protestów Nawalnego.

„To rażący, szalony, niemożliwy dla normalnego człowieka przypadek, kiedy młody gnój i zwolennik Nawalnego zaczął pluć na swojego dziadka i … [ ale ciężko, szalenie ciężko to napisać ] … .”

Najwyraźniej plując i oddając mocz na plecy dziadka uważają te popierające Nawalnego śmiecie jako ich ostatni argument w sporze.

To jest dokładnie to całkowicie niemoralne, pozbawione wszelkich zasad zachowanie. Takie ordynarne zachowanie pokazał też w sądzie także Nawalny. Pogarda dla prawa dla historii, dla wartości moralnych drogich milionom ludzi. A nastolatki to kopiują. Mają wzorzec rodem z zachodnich mediów.

Wielka Wojna Ojczyźniana. Dziesiątki milionów ofiar i zabitych. Tragedia, która dotknęła każdą rodzinę. A Nawalny, krzycząc w sądzie „ dziadek”, „załóż medale”, „należy udusić go poduszką”.

Przypadek 15-latka sugeruje, że Nawalny to nie tylko tworzenie dla siebie armii dzieci, gotowych do ataku i okaleczenia na rozkaz, z uniwersalnymi wartościami ludzkimi zredukowanymi do zera. On już to uformował.

” Ta armia jest już . Dziś było to czy inne wideo, na którym inny jak ten Martynow , nawołuje w sposób ordynarny do niszczenia rodzin a które Nawalny robi od kilku lat, i tam jego fan krzyczał: „Niech Bóg błogosławi Stany Zjednoczone ! Rosja g * vno ”. Krzyczał do kamery, do dziennikarzy, wcale nie zawstydzony. A Martynov jest jeszcze gówniarz, ale na znak protestu ma już wielką „przyszłość”, to oczywiste.”

Łatwo zgadnąć, gdzie Nawalny wykorzysta te dzieci, gdy wyjdzie z więzienia. Oni pozostając przy nim jako jego zwolennicy będą nadzorowanymi i szkoleni przez tajne służby Stanów Zjednoczonych i Europy.

Alfax 15.02.2021 12:32:40

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/160356,nawalny-sie-obnazyl-rosja-vs-zachod

Wypowiedz się