Szczepionka COVID-19 jest „Znakiem Bestii”. Szczepionki a satanizm.

Revelation13v16_18.jpg

to ich plan piekła na ziemi
W zeszłym tygodniu ktoś ujawnił plan zniszczenia
światowej gospodarki, zabrania naszej własności i pieniędzy, zaszczepienia wszystkich i uwięzienia tych, którzy odmawiają.
Możemy chować głowy w piasek i udawać, że to nieprawda, albo możemy się zmobilizować.
Jeśli BLM może to zrobić, my też.
Sytuacja jest tragiczna. Im dłużej będziemy czekać, tym będzie trudniej.
(i to nie jest tylko jeden strzał; to „harmonogram” szczepień).
przez dr Henry Makow
 
Rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie odrzucili Viral! Światowy plan zamknięcia wyciekł . Bardzo niepokojące jest to, że twoje społeczeństwo zostało obalone, a twój rząd zabiera twoją wolność i twoją własność.
Jednak ten przeciek jest zgodny z wieloletnimi dogmatami komunistów i Noahidów, które wzywają do zniewolenia ludzkości i eksterminacji wszystkich, którzy się temu sprzeciwiają. Kiedy studiujesz tych ludzi, rozpoznajesz, że tak myślą. Mamy do czynienia z satanistami. Planują sprowadzić wszystkich do statusu poddanego, zależnego od rządu, aby przetrwać. Dzieje się to na naszych oczach, ale kwestionujemy wyciek?
Nigdy więcej nie chciałem się mylić, ale ten dokument jest autentyczny. Pomijając fakt, że jest to zgodne z UNAgendą 21 (planem globalizmu na XXI wiek), sposób, w jaki odrzucali obiekcje, jest typowy. Porównaj ten przeciek z innym przeciekiem z 1969 roku. Program jest taki sam.
Rząd kanadyjski ma już plany dotyczące obozów koncentracyjnych . Kiedy zapytał o to Randy Hillier z Ontario MPP , jego mikrofon został wyłączony.
Ten program już okazał się prawdziwy w Toronto i Winnipeg, gdzie mieszkam : Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych, a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Przewidywany termin do listopada 2020 r. ”
 

sun-tam.jpg

W 2010 roku kanadyjska komisarz ds. Zdrowia Theresa Tan powiedziała, że będą obowiązywały obozy kwarantanny dla osób, które „nie przestrzegają”. Miliony ludzi są już bezrobotne i zależne od rządu.
Jednak według mojej ankiety około połowa z Was uważa, że ​​ten przeciek to mistyfikacja lub nie wie. Ten patriota próbuje nas ostrzec, a połowa z nas waha się lub odrzuca go. Rozumiem, że media powodują dysonans poznawczy, ale o ile więcej dowodów potrzebujemy?
Globaliści będą nas rozpraszać. Powiedzą, że reklamy dostawców obozów internowania były żartem . WHO przeciwstawi się blokadom bez skutku, aby ochronić ich tyłek. Trump będzie udawać, że jest temu przeciwny. Ale on wspiera szczepienia i to jest ważne. Możemy chować głowy w piasek lub możemy się zmobilizować, bo sytuacja jest tragiczna.
 
Maski mają nas przygotować do szczepienia. Im dłużej będziemy czekać, tym będzie trudniej.
Przeczytaj jeszcze raz ten fragment wycieku. To odwieczny program zniewolenia ludzkości i wszczepienia „Znaku Bestii” za pomocą szczepionki:
„W zamian za zaakceptowanie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku.
 
Osoba musiałaby również wyrazić zgodę na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem zwanego kanadyjskim HealthPass) .
 
Członkowie komitetu zapytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego majątku i aktywów w tym scenariuszu i co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi, po prostu powiedziano nam: „Program World Debt Reset zajmie się wszystkimi szczegółami”.
 
Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a odpowiedź, którą otrzymaliśmy, była bardzo niepokojąca.
 
„RYZYKO BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO”
 
Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że opracujemy plan, który zagwarantuje, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że udział w tym przedsięwzięciu leży w interesie poszczególnych osób.
 
Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć zgodnie z ograniczeniami blokady na czas nieokreślony.
 

spangler-5.jpeg

I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek. Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek.
 
Jak możesz sobie wyobrazić, po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą dyskusję i przekroczyło wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem.
 
W końcu PMO zasugerowało, że cały program będzie ruszył do przodu, bez względu na to, kto się z nim zgadza, czy nie.
 
Że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie kraje będą miały podobne mapy drogowe i programy. Że musimy wykorzystać sytuacje, które przed nami stoją, aby promować zmiany na większą skalę dla dobra wszystkich. Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane. Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili.
 
Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że umieści Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości ”.
WNIOSEK
 
Z przyjemnością będę miał jajko na całej twarzy i udowodnię, że się mylę. Chętnie będę małym kurczakiem. Chcę się mylić. Nie chcę być kanarkiem w kopalni . (Kontynuując metafory ptaków.)
 
Pamiętasz film „Wag the Dog?” Hollywood połączyło się z wiadomościami telewizyjnymi. Obie są fikcją. Oba są oparte na scenariuszu. „Wiadomości” tak naprawdę się nie dzieją. To wszystko iluzja. Kabaliści wierzą, że rzeczywistość jest wszystkim, co mówią, że jest. Czeka ich brutalne przebudzenie.
 

murphy.jpg

Oczywiście wirus jest zwykłym wirusem grypy. Uzbroili go, by narzucić niedemokratyczną, odgórną zmianę dystopijną. Ankieta przeprowadzona wśród 550 osób w tej witrynie wykazała, że ​​mniej niż 10% zna osobę, kto ma „COVID”. Pandemia ze śmiertelnością poniżej 0,25% to oszustwo. W Wielkiej Brytanii średni wiek ofiar śmiertelnych koronawirusa to 82,4! Średnia długość życia wynosi 81,5.
 
Nie rozumiem tylko, dlaczego szczepionka z nanochipem ID2020 nie jest gotowa ? Zaplanowali to przypadkowe lata wcześniej. Na pewno mieliby gotową szczepionkę?
Z drugiej strony, gdyby mieli pod ręką szczepionkę, nie mogliby usprawiedliwić zniszczenia związanego z zamknięciem, prawda? Nie mogli przekonać wszystkich, aby to przyjęli, jeśli nie zwiększali strachu. Są więc szanse, że już mają szczepionkę, ale się powstrzymują.
Inną rzeczą, której nie rozumiem, jest to, jak spodziewają się, że szczepionka będzie obowiązkowa, gdy przynajmniej w USA prawie wszyscy są uzbrojeni. Planują zmierzyć nas ze sobą w wojnie domowej. Będziemy strzelać do siebie nawzajem zamiast do ludzi, którzy zamierzają nas zniewolić lub eksterminować.
Nie daj się nabrać na taktykę dziel i zwyciężaj . Przekonajmy liberałów, lewicowców i mniejszości etniczne, że wszyscy jesteśmy zagrożeni, ponieważ przyszłość ludzi, którzy przyjmą Znak Bestii, będzie ponura. Jasne, że przez jakiś czas mogą się swobodnie poruszać, ale nadal będą zniewoleni i ostatecznie wytępieni. Musimy dotrzeć do gliniarzy i żołnierzy.
Jeśli nie możemy dowiedzieć się, co należy zrobić, nie zasługujemy na wolność. Jak powiedział JP Morgan, jeśli musisz zapytać o cenę, nie możesz sobie na to pozwolić.
To banał, ale ludzie, którzy nie będą bronić swojej wolności, stracą ją. Miejmy nadzieję na najlepsze, ale przygotujmy się na najgorsze.
—————-
Powiązane  Światowi przywódcy planują nowe blokady w celu wprowadzenia „Światowego programu spłaty zadłużenia”, który obejmuje powszechny dochód podstawowy i wymagania dotyczące szczepień
Makow – Humanity – RIP

Źródło: https://www.henrymakow.com/2020/10/is-covid-vaccine-mark-of-the-b.html

Wysłany Przez State of the Nation

Opublikowano za: http://stateofthenation.co/?p=32705

Zobacz, jak wypadają media głównego nurtu (MSM), ponieważ główny sędzia RPA poprawnie łączy szczepionki z satanizmem.

Naczelny sędzia RPA
łączy szczepionki z satanizmem i nie okazuje skruchy

Według personelu Reutera

JOHANNESBURG, 11 grudnia (Reuters) – Prezes Sądu Najwyższego Republiki Południowej Afryki Mogoeng Mogoeng w piątek odrzucił obawy, że może on zagrażać zdrowiu ludzi, łącząc szczepionki przeciwko koronawirusowi z „satanistycznym programem”.

Po raz pierwszy od wybuchu pandemii starszy sędzia zwrócił uwagę na taką troskę.

Republika Południowej Afryki zarejestrowała ponad 22700 zgonów z powodu COVID-19, zdecydowanie najwięcej na kontynencie. W kraju, w którym nowe interwencje medyczne są często kontrowersyjne, szybko pojawiły się obawy, że w wyniku komentarzy ludzie mogą unikać szczepień.

Po tym, jak RPA zaczęła gościć pierwszą na kontynencie próbę szczepionki przeciwko koronawirusowi, działacze antyszczepionkowi protestowali przeciwko wykorzystywaniu Afrykanów jako obiektów testowych.

Dwie dekady temu ówczesny prezydent Thabo Mbeki zapytał, czy ludzki wirus niedoboru odporności (HIV) spowodował AIDS, który spustoszył kraj ?

Mogoeng, który często okazuje swoją gorliwą wiarę chrześcijańską podczas wykonywania swoich obowiązków, modlił się na publicznym wydarzeniu w czwartek, aby ludziom oszczędzić szczepionki, która miała „posunąć naprzód szatański program znamię bestii”.

Odpowiadając na pytania w tej sprawie na konferencji prasowej w piątek, mającej na celu opublikowanie raportu sądowego, Mogoeng powiedział: „Jeśli istnieje jakakolwiek szczepionka, która jest celowo przeznaczona do wyrządzenia ludziom krzywdy, to nigdy nie może ujrzeć światła dziennego. Wołam do Boga, aby to powstrzymał ”.

Mogoeng dodał: „Nie sądzę, by szczepionka była kiedykolwiek obowiązkowa… Nie można narzucać szczepionki ludziom. Dlaczego powinieneś?”

Serwis informacyjny Sunday Times Daily zacytował profesora wirusologii Wits University Barry’ego Schouba, szefa ministerialnego komitetu doradczego ds. COVID-19, mówiąc:

„To niefortunne, że ktoś tej pozycji wprowadza w błąd ludzi, ponieważ szczepionki są tak ważną częścią kontrolowania tej epidemii i szkoda, że ​​ktoś o takim wpływie sprzeciwia się próbom kontrolowania jej”.

Organizacja zajmująca się prawami człowieka Africa 4 Palestine stwierdziła, że ​​uwagi „podważają nauki medyczne i stanowisko RPA w sprawie dystrybucji szczepionek”.

Ale Mogoeng powiedział, że nie da się go uciszyć:

„Nie obchodzą mnie konsekwencje. Zbyt długo siedzieliśmy cicho, przekraczając linię.”

Republika Południowej Afryki ma nadzieję otrzymać swoje pierwsze szczepionki przeciwko koronawirusowi z globalnego programu dystrybucji COVAX w drugim kwartale przyszłego roku. (Raportowanie przez Nqobile Dludla; ​​Edytowanie przez Kevina Liffeya)

___
https://www.reuters.com/article/health-coronavirus-safrica-vaccine/south-africas-chief-justice-unrepentant-for-linking-vaccines-to-satanism-idUSL8N2IR2VW

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=41391

Comments

  1. kefir says:

    Już coś takiego było nawet chyba na waszej stronie z października:

    https://www.youtube.com/watch?v=JNwuSowXh1w

    Tak w ogóle to podobno dzisiaj ma się coś wydarzyć co to jeszcze nie wiadomo na różnych stronach różnie piszą, pożyjemy zobaczymy. Jakby coś to miło mi było czytać artykuły i komentarze na tej stronie. Ja siadam na balkonie na ósmym piętrze żeby mieć leprzy widok i czekam. Do zobaczenia do jutra.

    https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw

Wypowiedz się