Kandydaci na urzędy federalne proszeni są przez filozofa o zwrócenie uwagi na interesy Izraela.

6 listopada 2020-12: 14

TEHRAN – amerykański filozof mówi, że kandydaci na urzędy federalne proszeni są o „podpisanie przyrzeczenia, że ​​przedkłada interesy Izraela” nawet przed USA

James Fetzer, emerytowany profesor filozofii na University of Minnesota, porównuje Kongres USA do syryjskich Wzgórz Golan okupowanych przez Izrael.

„Kandydaci na urzędy federalne proszeni są o podpisanie przyrzeczenia, że ​​przedkładają interesy Izraela przed te (nawet) Stanów Zjednoczonych, gdzie ci, którzy odmawiają podpisania (jest ich niewielu), stwierdzają, że ich fundusze wysychają i brakuje im środków na kampanię lub, gdy już objął urząd ”, mówi Fetzer Teheran Times.

Poniżej znajduje się treść wywiadu:

P: Czy uważasz, że amerykańska struktura polityczno-gospodarcza umożliwia radykalne zmiany, czy też pozwala na przejęcie władzy osobie spoza kręgu władzy?

O: Wybór Donalda Trumpa w 2016 roku był równie nieoczekiwany, jak niepożądany dla Establishmentu i globalistów na całym świecie, w tym dla bankowego imperium Rotszylda. Nadchodzi ruch z wykorzystaniem szalenie przesadzonej pandemii wirusowej, aby zniszczyć małe firmy i klasę średnią, aby uzależnić ludzi – nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie – od swoich rządów, które Rotszyldowie kontrolują za pośrednictwem systemu finansowego . Wydaje się, że kluczowymi graczami tego ogromnego planu są Henry Kissinger, Ted Turner, Bill Gates, Anthony Fauci i inni złoczyńcy, którzy chcą zmniejszyć populację świata o około 95%.

P: Jak ocenia Pan wpływ izraelskich lobby na decyzje i politykę w Waszyngtonie?

Odp .: Kongres USA został dobrze opisany jako, podobnie jak Wzgórza Golan, terytorium okupowane przez Izrael. Jak wyjaśniła Cynthia McKinney w Press TV w 2011 roku, kandydaci na urzędy federalne są proszeni o podpisanie przyrzeczenia, że ​​przedkłada interesy Izraela przed te (nawet) Stanów Zjednoczonych, gdzie ci, którzy odmawiają podpisania (a jest ich niewielu), znajdują swoje fundusze wysychają i brakuje im środków na kampanię lub po objęciu urzędu odkrywają, że kiedy ubiegają się o reelekcję, sprzeciwiają im się dobrze finansowana alternatywa lub że ich dzielnica została zmieniona i nie mają już zestawu. Cynthia była w stanie pokonać te przeszkody, ale Dennis Kucinich nie.

P: Czy uważasz, że polityka amerykańska jest zgodna z racjonalizmem?

Stany Zjednoczone, a nie Iran, są największą siłą destabilizującą na Bliskim Wschodzie (Azja Zachodnia) od czasu ich interwencji w Afganistanie po 11 września, 

O: Działania i polityka Stanów Zjednoczonych w odniesieniu do polityki zagranicznej są racjonalne, jeśli celem lub celem jest promowanie interesów Izraela, nawet jeśli odbywa się to kosztem narażania interesów Amerykanów. Donald Trump zobowiązał się do postawienia Ameryki na pierwszym miejscu, co oznacza, że ​​jego nacjonalizm jest sprzeczny z agendą sił globalistycznych, które są przeciwko niemu. Chociaż wykonał wiele wspaniałomyślnych gestów wobec Izraela w odniesieniu do Jerozolimy, Wzgórz Golan i więcej syjonistów nie jest spacyfikowanych i chce od niego więcej, niż wydaje się być gotów dać, w tym bombardowanie Iranu, iz tego powodu sprzeciwiają się mu .

P: Stany Zjednoczone oskarżają Iran o destabilizację regionu? Co robią wojska amerykańskie w Zatoce Perskiej, Iraku i Afganistanie?

Odp .: Stany Zjednoczone, a nie Iran, były największą siłą destabilizującą na Bliskim Wschodzie (Azja Zachodnia) od czasu ich interwencji w Afganistanie po 11 września, która została zaaranżowana w celu dostarczenia pseudo usprawiedliwienia wejścia Ameryki do regionu w celu wyeliminować współczesne państwa arabskie, które służyły jako przeciwwaga dla dominacji Izraela w całym regionie. Ehud Olmert i Bibi Netanyahu wydają się być jednymi z głównych graczy wraz z syjonistami w nowojorskim zarządzie portu, którzy przeniosli World Trade Center do Larry’ego Silversteina zaledwie sześć tygodni wcześniej, gdzie on i Bibi regularnie rozmawiają w każdą niedzielę. To mały świat, ale paskudny.

P: Czy uważasz, że Stany Zjednoczone i Izrael promują terroryzm i tworzą grupy terrorystyczne, zwłaszcza ISIS, po atakach z 11 września?

O: ISIS zostało stworzone przez Johna Brennana, dyrektora CIA, Hillary Clinton, sekretarza stanu i Baracka Obamę, prezydenta, w 2012 roku jako armia terrorystów, aby wywrzeć presję na rząd syryjski i ostatecznie stawić czoła perskiemu narodowi Iranu. Michael Flynn, dyrektor Agencji Wywiadu Obronnego, sprzeciwił się temu posunięciu, co doprowadziło do zalecenia Brennana, aby Obama go zwolnił, co Obama usłużnie zrobił. Musieli odciągnąć go od nadchodzącego prezydenta, ponieważ wiedział zbyt dużo o machinacjach tych złych stron i mógł powstrzymać go przed uleganiem ich wpływom, więc postanowili go usunąć.

P: W jaki sposób Izrael wykorzystuje Holokaust do popełniania zbrodni przeciwko Palestyńczykom? Czy nie sądzisz, że w regionie trwa teraz nowy Holokaust?

O: Zbrodnie Izraela przeciwko narodowi palestyńskiemu są liczne i niezwykle dobrze udokumentowane. Był to najbardziej oczywisty przypadek łamania praw człowieka na świecie – oprócz tych popełnionych w Afryce Południowej – przez ostatnie 50 lat, kiedy Stany Zjednoczone wielokrotnie – raz po raz – zawetowały rezolucje, które w innym przypadku przeszłyby przez ONZ Rada Bezpieczeństwa w imieniu Izraela i zapewniła Izraelowi pomoc zagraniczną z naruszeniem jego własnych ograniczeń prawnych. Jak powiedział Amy Goodman wiele lat temu były izraelski minister gabinetu, kiedy Izrael jest krytykowany w Europie, podnoszą oni Holokaust; w Ameryce zarzuty antysemityzmu. „To jest trik!”

Wywiad przeprowadził: Mohammad Mazhari 

Powiązane wiadomości

TeheranTimes

Za: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=https://www.tehrantimes.com/news/454282/Candidates-for-federal-office-are-asked-to-put-interests-of-Israel&usg=ALkJrhg11q7gpP2YLz6mterCVdOSFkvJSA

Wypowiedz się