RZETELNE FAKTY O KORONAWIRUSIE niepublikowane przez oficjalne media, biała księga OSZUSTWA w związku z COVID 19

Z uwagi na to, że ten bardzo bogaty dowodowo materiał na temat koronawirusa, fałszywej pandemii i przestępczych praktyk rządów jest blokowany przez globalnych i krajowych przestępców, należy kopiować i wklejać linki bezpośrednio do przeglądarki, gdzie jest to możliwe.

Ten materiał już publikowaliśmy  na naszej stronie 2 miesiące temu pod innym tytułem. Lecz ze względu na jego uzupełnioną kompletność, czego dowodzi przestępcza cenzura, publikujemy go po raz kolejny.

Redakcja KIP

***

Kochani!

Dzielimy się e-mailem, który dziś dotarł do nas. Ktoś włożył mnóstwo pracy, aby zebrać tak ogromny materiał na temat pandemii 2020. Oparł go na wypowiedziach wielu lekarzy, naukowców, oficjalnych danych statystycznych, dociekliwych osób, jak też zmiennych wypowiedzi polityków i członków rządów.

Przekazujemy go na gorąco, tak abyście mieli możliwość zapoznania się choć z częścią materiałów w weekend.

Kopiując go do edytora newsletterów stracił swoją oprawę graficzną, ale nie wartość merytoryczną. Linki są OK, możecie śmiało klikać.

Warto sobie zadać kilka pytań przy okazji pandemii na przykład: Kto zyska, kto straci?

Historia uczy, że w trakcie kryzysów zyskują głównie banki, za którymi stoją korporacje, czyli jakieś osoby fizyczne. Nie rządy! One są w kieszeni bankierów. Niby ich (banków) aktywa też spadają, ale to one przejmują prawdziwe majątki, i w ten sposób wzmacniają swoją władzę.

Zgodnie z prawem bankowym, banki mogą pożyczać 9 raz tyle ile mają. Czyli pożyczają wirtualne pieniądze. Jak ich klienci bankrutują (ten proces już ruszył i pewnie nabierze tempa), to tracą nierzeczywiste pieniądze, a przejmują ziemię, firmy, majątki. Nawet gdy to będzie tylko 20% wirtualnej wartości, to i tak są o ok. 18% do przodu. Do tego dojdzie pomniejszony podatek dochodowy, bo „straty” wrzucą sobie w koszty.

Tak się niewoli ludzi nie od setek, a tysięcy lat. Szacuje się, że 1% ludzkości posiada 99% majątku, z czego ok. 60 osób posiada 50% z tych 99%. Ale czy oni, to ci prawdziwi zarządzający, tym co się dzieje? Tego nie można stwierdzić, choć część z nich na pewno mocno pociąga za sznurki wydarzeń.

Co robić?

Mamy kilka możliwości. Działać poprzez rozum, świadomość i serce. Kierować się prawdą serca, a nie ulegać lękowi, bo o to tylko „im” chodzi. Trzeba chronić swoją duszę. Lęk, nienawiść, niewyrażona złość, bezsilność, poczucie bycie nikim, bardzo mocno obciążają nasze duchowe jestestwo. Tracimy ducha. A o to przede wszystkim idzie ta gra. O zawładnięcie naszymi duszami poprzez lęki egzystencjalne – chorobą, pandemią, brakiem środków do życia, bankructwem.

Dotknijmy swojego serca, i wsłuchajmy się w niego. Co nam radzi? Jak mam postępować? Co mogę zrobić dla swojej duszy? Dla swojej rodziny?

Zwróćmy się do Duchowego Ojca-Matki i odbudujmy więź, jedność z pierwotną Mocą, jedyną rzeczywistą mocą, Wieczną Mocą Wszechobecności Ducha.

Wybaczmy sobie i wszystkim siejącym strach i nienawiść. To oczyści naszą duszę i psychikę. Pozwoli żyć przesłaniem miłości, bezwarunkowej miłości, która dała i daje nam wszystkim nieustanie życie.

Przesyłamy mnóstwo światła i światła,
Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”
działamy od 2004 roku; Miłość, Duch, Natura

PS. Dziś rano wstałem bardzo wcześnie, po godzinie 5-tej. Krzątają się w kuchni słuchałem radia. Konkretnie stacji RMF FM, która ok. godz. 6-tej puściła audycję o szpiegowania internetu, podsłuchiwania rozmów telefonicznych, tworzeniu systemów kontrolujących cały ruch w sieci. Mocna audycja, tylko w bardzo niemedialnym czasie.

Praktycznie od ponad 20 lat wszystko jest nagrywane. Nasze prywatne rozmowy, e-maile, sms-y. Nic nie ukryje się. Przed kim? No właśnie? Dobre pytanie. Kto podsłuchuje? Po co? Robią to m.in. służby specjalne, które są poza społeczną kontrolą. Np. w Polsce, pierwsze ustawy PiS-u po objęciu rządów dały 34 instytucjom prawo do podsłuchiwania bez nadzoru sądowego. Cały czas produkowane są ustawy, które odbierają możliwości odwoławcze, a nakładane są coraz większe kary i decyzyjność urzędnicza. To daje coraz większą władzę nielicznym.

Pamiętajmy, że wszystkie cywilizacje, systemy, władze nie oparte na miłości i prawdzie, prędzej czy później umierają. Takie są prawa uniwersalne.

My też fizycznie umrzemy, ale dusza pełna miłości będzie trwać wiecznie, ku chwale Boga Ojca-Matki, Ducha Świętego obecnego w każdym z nas.

KOPIA OTRZYMANEGO EMAILA 

https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/
 
 https://covid1984pl.wordpress.com/

Koronawirus – bardzo ważne, aby wiedzieć i dzielić się !

Drodzy Rodacy,

Jesteśmy okłamywani !

Znajdźcie prosimy czas dla tych informacji !!!

Tak jak każdy z Was, jesteśmy zaniepokojeni tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie.
Informacje przekazywane przez oficjalne media o koronawirusie są w całkowitej sprzeczności z wypowiedziami autorytetów naukowych, specjalistów w dziedzinie wirusologii, epidemiologii i biologii.
Jakie są fakty  – co jest prawdą – a co kłamstwem władzy ?

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy celowo wprowadzani w błąd.

Czy przekazywane nam informacje nie są aby celowym działaniem władz, aby wywołać w nas lęk i poczucie zagrożenia?
Czy jesteśmy ogłuszani epidemią po to, aby wprowadzać do naszego życia kolejne ograniczenia, które powodują utratę pracy, upadek naszych firm, brak dostępu do służby zdrowia, separowanie nas od siebie i wiele innych ograniczeń?

Również w tym czasie, pod pretekstem troski o nas, władze wprowadzają kolejne ustawy ograniczające nasze prawa i naszą wolność.
Poniżej przesyłamy na Wasze ręce wypowiedzi światowej sławy specjalistów mówiące o tym, jaka jest prawda naukowa i jakie są fakty dotyczące koronawirusa i całej sytuacji.

Przekazane informacje oparte są na badaniach i danych naukowych, wiedzy i faktach.

Zachęcamy Was Kochani do zapoznania się z załączonymi informacjami, aby samemu mieć własną wyważoną opinię i nie wierzyć we wszystko, co przekazują nam oficjalne media.
Sami oceńcie, po zapoznaniu się z informacjami, co robią władze.

Jeżeli uznacie te informacje za ważne, to apelujemy i prosimy – podzielcie się z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi, bliskimi, bo tylko tak możemy poznać prawdę.
Tylko znając prawdę możemy zatroszczyć się o siebie samych, nasze rodziny i bliskich. Załączone informacje świadczą o jednym, że władza na pewno nie troszczy się o nasze zdrowie.
Nie pozwólmy niszczyć naszego życia i życia naszych rodzin i pokoleń, naszego bezpieczeństwa i wspólnego domu, którym jest Polska.

Nie wierzmy we wszystko, co mówi Nam władza !  Wspierajmy się. Bądźmy Razem.

Niech w Życiu prowadzi Nas Wspólne Dobro, Prawda i Miłość.

Lekarze i naukowcy o COVID-19–jesteśmy oszukiwani !

 – Nie ma żadnej pandemii  !
– Wskaźnik śmiertelności na COVID-19 – poniżej zwykłej grypy !
– Ilość zgonów na COVID-19 jest nieprawdziwa !
– Testy na SARS-CoV-2 są wadliwe !
– Nie wszyscy powinni podlegać izolacji !
– Maseczki i rękawiczki nie chronią przez zakażeniem, wręcz szkodzą !
– Kwarantanna nie jest potrzebna – wręcz szkodzi zdrowiu !
– Dzieci i młodzież powinna chodzić do szkół !
 – Gospodarka powinna normalnie funkcjonować !
 – Decyzje rządów powodują ekonomiczny kryzys !

W ten i podobny sposób wypowiadają się dziesiątki wybitnych specjalistów z dziedziny wirusologii, pulmonologii, epidemiologii, mikrobiologii, biochemii, prawa konstytucyjnego, prawników i innych naukowców z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji, USA, ,Danii, Izraela, Rosji, Kanady, Grecji oraz Polski.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MATERIAŁU

WYSTĄPIENIA LEKARZY NA TEMAT KORONAWIRUSA

Dr. Heiko Schoning – niemiecki lekarz, który wyjaśnia proceder oszustwa pandemii Covid-19 jak i oszustwa wcześniejszych pandemii oraz mówi o skandalu w Kenii w latach 2013-2014, gdzie za pośrednictwem szczepionki wysterylizowano ponad 1 mln kobiet szczepionką zawierającą hormon ciążowy (Akcja pod egidą WHO i UNICEF, sponsorowana przez fundację Billa i Melindy Gates).

Wywiad: https://www.cda.pl/video/520289422

Konferencja prasowa: https://www.cda.pl/video/520269669

Prof. Dr. Sucharit Bhakdi – lekarz, specjalista chorób zakaźnych i ekspertem w dziedzinie mikrobiologii.  Jest jednym z najczęściej cytowanych naukowców w historii Niemiec. Był profesorem na Uniwersytecie Johannesa Gutenberga w Moguncji i kierownikiem Instytutu Mikrobiologii i Higieny Medycznej.

„Rządowe środki anty-COVID19 są groteskowe, absurdalne i bardzo niebezpieczne […] Oczekiwana długość życia milionów ludzi ulega skróceniu. Przerażający wpływ na światową gospodarkę zagraża istnieniu niezliczonych ludzi. Konsekwencje dla opieki medycznej są ogromne.  Wszystkie te środki prowadzą do samozagłady i zbiorowego samobójstwa opartego wyłącznie na strachu.”

Wywiad: https://www.cda.pl/video/523871477

List otwarty do kanclerz Angeli Merkel: https://www.cda.pl/video/5199213eb

Artykuł: https://covid1984pl.wordpress.com/2020/05/20/bhakdi-servus-tv/

Dr. med. Ulrich Krämer

Materiał video: https://www.cda.pl/video/5239407ee/vfilm

Dr. Chriss Whitty, główny lekarz Wielkiej Brytanii (ponownie) potwierdza, że Covid-19 jest nieszkodliwy dla przeważającej większości ludzi. Chris Whitty jest angielskim lekarzem i epidemiologiem, pełni funkcję głównego doradcy ds. zdrowia rządu Wielkiej Brytanii, głównego naukowego doradcy Departamentu Zdrowia Wielkiej Brytanii oraz jest prezesem Narodowego Instytutu Zdrowia (NIHR).

Rządowa konferencja prasowa: https://www.cda.pl/video/519926752

Dr Wolfgang Wodarg  – niemiecki lekarz specjalizujący się w pulmonologii, polityk i były przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. W 2009 r. wezwał do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie domniemanego konfliktu interesów związanego z reakcją UE na pandemię świńskiej grypy.

Wywiad: https://www.cda.pl/video/4951745fc

Prof. Klaus Puschel – szef Instytutu Medycyny Sądowej Kliniki Uniwersyteckiej Hamburg-Eppendorf, były profesor kryminalistyki na Uniwersytecie w Essen.

„Nie miałem ani jednego przypadku na stole prosektoryjnym osoby zmarłej tylko i wyłącznie na COVID19, bez żadnych chorób współistniejących. Wszyscy zmarli cierpieli na poważne choroby współistniejące. Średnia wieku to 80 lat.”

Prof. Klaus Puschel wraz z kolegami przeprowadza sekcje zwłok zmarłych na COVID-19 w Hamburgu. Jego zdaniem strach przed wirusem jest wyolbrzymiony, a COVID-19 jest relatywnie nieszkodliwą chorobą.

Reportaż TV: https://www.cda.pl/video/519910544

Dr. Scott Atlas  – jest starszym współpracownikiem David and Joan Traitel w Instytucie Hoovera Uniwersytetu Stanforda i byłym szefem neuroradiologii w Centrum Medycznym Uniwersytetu Stanforda.

5 kluczowych faktów, dlaczego „narodowa kwarantanna” jest nieuzasadniona:
Reportaż TV: https://www.cda.pl/video/523913155

Dr Knut Wittkowski od 35 lat modeluje sytuacje epidemiologiczne, przez 20 lat pracował na Uniwersytecie w Nowym Yorku, kierując działem biostatystyki, epidemiologii i badań. Wcześniej przez 15 lat współpracował z Klausem Dietzem, jednym z najlepszych epidemiologów na świecie, w niemieckim mieście Tybinga.

„Należy jak najszybciej otworzyć szkoły i biznesy, a chronić osoby starsze z grupy zagrożonej.”

Wywiad: https://www.cda.pl/video/52035183d

Artykuł: Gdyby nie było kwarantanny, epidemia skończyłaby się już dawno!

Dr. Stefano Montanari – włoski nanopatolog, farmakolog i dyrektor naukowy laboratorium nanodiagnostycznego w Modenie.

„Nikt nie umarł na koronawirusa. Szczepionka na Covid-19 to absurd!”

Wywiad: https://www.cda.pl/video/5238453cd

Raport z niemieckiego MSW

Referent ds. ochrony infrastruktury krytycznej w niemieckim MSW sporządził 68 stronicowy raport dotyczący sytuacji kryzysowej związanej z obecnie panującą „pandemią”.

Materiał video Bald TV: https://www.youtube.com/watch?v=-Xqts7mA3Ls

św. p. Kary Banks Mullis – biochemik laureat Nagrody Nobla za wynalezienie reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki, pozwalającej na kopiowanie specyficznych sekwencji DNA. Za pracę w tej dziedzinie Kary Mullis otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii, którą dzielił z Michaelem Smithem. Mullis jasno stwierdził, że test PCR nie nadaje się do celów diagnostycznych wykrywania jakichkolwiek wirusów.

Materiał video przygotował Andy Choinsky: https://www.cda.pl/video/5207868a0

Dr Jeffrey I. Barke jest lekarzem medycyny rodzinnej w Newport Beach w Kalifornii i jest powiązany z jednym szpitalem. Praktykuje od ponad 20 lat.

Wystąpienie publiczne: https://www.cda.pl/video/5238207b7

Wywiad: https://www.cda.pl/video/52378202a

Prof. dr. n. med. Igor Gundarov  – profesor akademicki Rosyjskiej Akademii Nauk przyrodniczych, specjalista z zakresu epidemiologii i medycyny profilaktycznej opowiada jakie znaczenie ma aktualna panika dla naszego zdrowia. Jego zdaniem dane umieralności zaprzeczają istnieniu pandemii.

Wywiad:  https://www.cda.pl/video/5258058fb

Prof. Dr. John P. A. Ioannidis  – jest grecko-amerykańskim lekarzem-naukowcem, który przyczynił się do rozwoju medycyny opartej na dowodach (evidence-based medicine), epidemiologii i badań klinicznych. Dr. Ioannidis zajmuje się badaniami naukowymi, meta-badaniami, głównie w dziedzinie medycyny klinicznej i nauk społecznych. Jest profesorem medycyny, badań i polityki zdrowotnej oraz nauki o danych biomedycznych w Stanford University School of Medicine oraz profesorem statystyki w Stanford University School of Humanities and Sciences i współ dyrektorem Meta-Research Innovation Center w Stanford (METRICS).

Według badania Dr. Ioannidis’a wskaźnik śmiertelności osób, u których zdiagnozowano COVID-19 odpowiada wskaźnikowi grypy sezonowej.

Wywiad: https://www.cda.pl/video/51726183a

Wywiad: https://www.cda.pl/video/517267287

Dr Daniel Erickson  z USA – jest specjalistą medycyny ratunkowej w Bakersfield, w stanie California i praktykuje od 16 lat. Ukończył Western University Of Health Sciences/College Of Osteopathic Medicine Of The Pacific, Western University of Health Sciences w 2004 roku i specjalizuje się w medycynie ratunkowej. Razem ze swoim współpracownikiem Dr. Massihi prezentuje faktyczne dane dotyczące zachorowań i zgonów w Bakersfield, w stanie California.

Konferencja prasowa: https://www.cda.pl/video/5164251fc

Scott M. Jensen  – jest lekarzem, politykiem amerykańskim i członkiem Senatu Minnesoty. Członek Partii Republikańskiej w Minnesocie. Jego zdaniem Statystyki COVID-19 to manipulacja.

Otrzymał on, jak wielu innych lekarzy w USA, 7-stronicowy dokument instruujący go w kwestii wypełniania świadectw zgonu z diagnozą COVID-19 bez badania laboratoryjnego potwierdzającego, że pacjent rzeczywiście miał wirusa.

Reportaż TV: https://www.cda.pl/video/520314325

Dokument CDC w PDF: https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf

Dr. Scott Jensen zwraca również uwagę, że szpitale otrzymują 13 tys. USD za każdego pacjenta przyjętego do szpitala z COVID-19, trzy razy więcej, bo aż 39 tys. USD otrzymują szpitale, jeśli w leczeniu chorych użyją respiratorów (za każdego pacjenta).

Dr Ann M. Bukacek  – lekarz z Montany z ponad 30 letnim doświadczeniem,  członek The American College of Physicians (ACP). W 2012 I w 2019 wybrana na najlepszego lekarza w Flathead County. Dr Bukacek jest założycielką Hosanna Health w Kalispell. Jest również członkiem zarządu ds. zdrowia w Flathead City-County oraz dyrektorem Montana Pro-Life Coalition. Podpisywanie aktów zgonu jest rutynową częścią jej pracy.

W tym krótkim filmie dr Bukacek ujawnia manipulacje, jakich dopuszcza się CDC nakazując lekarzom nieuzasadnione nadużywanie diagnozy COVID-19, jako przyczyny śmierci w aktach zgonu.

Wystąpienie: https://www.cda.pl/video/51770617d

Dr Kyle-Sydell lekarz z Maimonides Medical Center w Nowym Jorku natomiast wyjaśnił, że mamy do czynienia z niewłaściwą procedurą leczenia pacjentów, ponieważ respiratory powodują poważne uszkodzenia płuc pacjentów z powodu nadmiernego ciśnienia wywieranego na układ oddechowy chorych. 80% pacjentów, wobec których używa się respiratorów, umiera.

Nagranie: https://www.cda.pl/video/5188863de

Dr. Judy Mikovits – światowej klasy naukowiec z ponad 30-letnim doświadczeniem, posiada tytuł doktora biologii molekularnej i biochemii. Realizowała programy dotyczące HIV, raka, epigenetyki i chorób neuroimmunologicznych, koncentrując się na rozwoju nowych leków i technologii diagnostycznych. Dr. Mikovits jawnia propagandę i konflikt interesów WHO i dr. Fauci.

Reportaż TV: https://www.cda.pl/video/5182401aa

Nagranie: https://www.cda.pl/video/5199135d2

Dr Jerzy Milewski  – ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego, przedsiębiorca, doradca Prezydenta RP, z wykształcenia lekarz. Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej wprost nazywa działania podejmowane na całym świecie w związku z epidemią „historycznym przykładem na to, jak można podjąć olbrzymie decyzje o zasięgu globalnym praktycznie bez danych”. Metoda izolacji jest błędna! Skutki gospodarcze będą dotkliwsze! Dr. Milewski uważa, że powszechną kwarantannę powinien zastąpić powrót do normalnego życia przy jednoczesnym odizolowaniu jedynie osób zagrożonych, do których zalicza jednostki z osłabionym układem immunologicznym.

Wywiad w Radio WNET: Dr Milewski: Metoda izolacji jest błędna! To rozmontuje państwo. Skutki gospodarcze będą dotkliwsze!

 Artykuł BIBUŁA: http://www.bibula.com/?p=112938

Prof. dr. hab. Robert Flisiak prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Wywiad z geestok: Koronawirusy krążą od lat

Dr. n. med. Luca Speciani – specjalista ds. żywienia i dietetyki. Założyciel Signal Medicine and GIFT Diet, Prezes AMPAS (Association of Physicians for Signal Nutrition), Koordynator Sieci Profesjonalistów GIFT. Autor i współautor wielu książek na temat wpływu żywienia, sportu i stylu życia na zdrowie.

Artykuł: Stowarzyszenie ponad 700 włoskich lekarzy przeciwko sianiu paniki i rządowemu sposobowi walki z COVID-19: „Muszą utrzymać panikę aż do pojawienia się szczepionki”

Oryginał listu otwartego: https://www.medicinadisegnale.it/?p=1052

Dr. Paquale Mario Bacco  – lekarz, badacz i patolog pracujący dla firmy Meleam opowiada o badaniach, które przeprowadził ze swoim zespołem we Włoszech. Przebadano ponad 7 tysięcy osób z różnych regionów Włoch, od północy do południa, między 3 lutego a 24 kwietnia (w czterech etapach).

Artykuł: Wyniki badań zespołu dra Bacco: SARS-CoV-2 to „banalny wirus”, obecny we Włoszech od października, nie jest śmiertelny, a szczepionka będzie bezużyteczna

Dr. n. med. Zbigniew Martyka – internista, Specjalista chorób zakaźnych, ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Artykuły: Pandemii nie ma, to medialna fikcja, a „obligatoryjność noszenia maseczek może w niedalekiej przyszłości skutkować licznymi chorobami dróg oddechowych”

http://www.rdn.pl/audycje-odcinki/walce-covid-19-kluczowa-nasza-odpornosc-audycja-26-maja-2020-r?fbclid=IwAR2oAitXikin7paggZMQQqRoRlKWm_cnPmxgukXOczdEZBarY1NqAbDqEF8

Prof. W. Julian Korab-Karpowicz – polski filozof, historyk myśli politycznej, politolog, były wiceprezydent Gdańska.

„Place zabaw i szkoły powinny być otwarte, firmy i usługi powinny działać normalnie, a jednocześnie chronić powinniśmy osoby starsze obciążeni innymi chorobami. W ten sposób społeczeństwo nabędzie szybko odporności stadnej. Dlaczego więc robimy odwrotnie i izolujemy dzieci i blokujemy biznesy oraz narażamy na niebezpieczeństwo ludzi starszych? List otwarty do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i Rządu RP.”

Artykuł: https://www.dorzeczy.pl/kraj/139888/bledna-polityka-koronawirusa-co-zrobic-aby-nie-bylo-drugiej-fali-pandemii.html

Wywiad: Radio WNET: Prof. Korab-Karpowicz: W Polsce prawdopodobnie jest 100 tys.+ chorych. Metoda walki PiS jest błędna

Dr. Shiva Ayyadurai – naukowiec MIT, inżynier, polityk, 4 stopnie doktora, w tym w dziedzinie bioinżynierii. Uważa, że strach przed koronawirusem przejdzie do historii jako największe oszustwo w celu manipulowania gospodarką.

Wywiad: https://www.cda.pl/video/5241261a0

Prof. Dr. n. ekon. Valentin Katasonov –  profesor Wydziału Moskiewskiego Państwowego Instytutu Finansów Międzynarodowych, doktor nauk ekonomicznych, członek Akademii Ekonomii i Handlu. Konsultant ONZ (1991-1993), członek Rady Doradczej przy Prezesie Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) (1993-1996), szef Departamentu Międzynarodowych Stosunków Walutowych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji (2001-11).

Artykuł:  https://killuminati.pl/profesor-katasonow-nie-ma-zadnej-pandemii-sa-falszywe-statystyki/?fbclid=IwAR1frB8dP-Jm0mq1lbHLyHgTwkZk-wEtAwCuuFQewDmnPCCHU5VvYZgrUUA

Prof. Dr. hab. n. med. Krzysztof Simon – internista, lekarz chorób zakaźnych, ordynator Oddziału Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Reportaż TV: Ofiary wypadków klasyfikowane są jako ofiary koronawirusa

Artykuł: Prof. Simon o sytuacji z Wrocławia. „Komu by wpadło do głowy, że to koronawirus. To szaleństwo!”

Dr. Bruce Lipton – amerykański biolog rozwojowy i ekspert w dziedzinie epigenetyki. Jego pionierskie badania na Uniwersytecie Stanforda ujawniły, że to nie geny, a środowisko kontroluje fizjologię i zachowanie naszych komórek, innymi słowy geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochodzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli. Książki dr Liptona „Biologia przekonań”, „Spontaniczna ewolucja” i „Efekt miesiąca miodowego” wyjaśniają mechanizmy świadomości i przekonań, które kontrolują nasze zdrowie, genetykę i naturę naszego życia. W czasie kryzysu koronawirusa dostarcza on wiedzę na temat naszej biologii, wpływu mediów głównego nurtu oraz tego, jak ludzie mogą chronić siebie w obecnej sytuacji.

Wywiad z Uszy Duszy: Koronawirus z punktu widzenia dr. Bruce’a Liptona

Link do źródła: Coronavirus, Epigenetics & Immune System – Most Dangerous Part of COVID-19 is Fear

Dr. Vernon Coleman – jest angielskim autorem, felietonistą i byłym lekarzem rodzinnym. Jest autorem ponad 100 książek, w tym książek o zdrowiu ludzkim, polityce, krykiecie i zwierzętach oraz szeregu powieści.

Wystąpienie: https://www.cda.pl/video/517269302

Dr Pietro Vernazza  to szwajcarski lekarz specjalizujący się w chorobach zakaźnych w szpitalu kantonalnym St. Gallen i profesor polityki zdrowotnej. Stwierdził, że około 85% (82–90%) wszystkich infekcji przebiegło bezobjawowo.

„Nowe ustalenia pokazują, że wiele środków może nawet przynieść efekt przeciwny do zamierzonego… Mamy wiarygodne dane z Włoch i pracę epidemiologów, która została opublikowana w renomowanym czasopiśmie naukowym Science, w której badano rozprzestrzenianie się wirusa w Chinach. Dane wykazują, że około 85 % wszystkich infekcji przebiegło bezobjawowo. 90 % zmarłych pacjentów miało ponad 70 lat, a 50 % było w wieku 80 lat….
 We Włoszech jedna na dziesięć zdiagnozowanych osób umiera, zgodnie z ustaleniami publikacji Science, statystycznie jedna na 1000 zarażonych osób. Każdy pojedynczy przypadek jest tragiczny, ale często – podobnie jak w przypadku grypy – dotyka ludzi, którzy są u końca swoich dni…. Jeśli zamkniemy szkoły, zapobiegniemy szybkiemu uodpornieniu się dzieci… Powinniśmy lepiej zacząć używać faktów naukowych podczas podejmowania decyzji politycznych.”

 

 • Wywiad w St. Galler Tagblatt, 22 marca 2020

Prof. dr Yoram Lass – izraelski lekarz, polityk i były dyrektor generalny Ministerstwa Zdrowia. Pracował również jako prodziekan na Uniwersytecie Medycznym w Tel Awiwie, w latach 80. Prezentował naukowy program telewizyjny Tatzpit.

„Włochy są znane z ogromnej zachorowalności w powodu problemów z oddychaniem, ponad trzykrotnie bardziej niż jakikolwiek inny kraj europejski. W USA około 40.000 osób umiera w zwykłym sezonie grypowym, a jak dotąd 40-50 osób zmarło na koronawirusa, większość z nich w domu opieki w Kirkland w stanie Waszyngton…
 
 W każdym kraju więcej osób umiera na zwykłą grypę w porównaniu z tymi, którzy umierają z powodu koronawirusa….
 
 …Istnieje bardzo dobry przykład, o którym wszyscy zapominamy: świńska grypa w 2009 roku. Był to wirus, który rozplenił się po świecie wychodząc z Meksyku i do dziś nie ma przeciwko niemu szczepionki. Ale co? W tamtym czasie nie było Facebooka, a może był, tylko jeszcze w powijakach. Natomiast koronawirus jest wirusem z public relations….

Kto myśli, że rządy zwalczają wirusy, jest w błędzie.” – wywiad w Globes, 22 marca 2020

https://en.globes.co.il/en/article-lockdown-lunacy-1001322696

Prof. Didier Raoult – dyrektor jednostki badawczej ds. zakaźnych chorób tropikalnych
Profesor Wydziału Chorób Zakaźnych na uniwersytecie Aix-Marsylia. Uznany za jednego z dziesięciu wiodących francuskich naukowców przez czasopismo Nature
Ma na swoim koncie ponad 2000 publikacji naukowych. Odkrył ponad 90 nowych bakterii. Jako pierwszy odkrył wirusy o dużych rozmiarach.

„…ze wszystkich infekcji dróg oddechowych jest to prawdopodobnie najłatwiejsza w leczeniu. Więc naprawdę nie ma powodu, aby się ekscytować. Naprawdę nie ma powodu, aby się ekscytować i spieszyć, aby wyprodukować szczepionkę.”

Prof. dr Frank Ulrich Montgomery –  Prezes Niemieckiego Stowarzyszenia Medycznego. Prezydent Światowej Federacji Lekarzy. Twierdzi, że środki zapobiegawcze zastosowane we Włoszech, są „nieuzasadnione” i „przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego” i należy je cofnąć.

„Nie jestem fanem blokady [całego kraju]. Każdy, kto narzuca coś takiego, musi również powiedzieć, kiedy i w jakich okolicznościach ją odwołać. […] We Włoszech wprowadzono blokadę i obserwujemy odwrotny skutek. Szybko osiągnęli swoje limity pojemności [w służbie zdrowia], ale nie spowolnili rozprzestrzeniania się wirusa w ramach blokady. Blokada jest miarą politycznej rozpaczy, ponieważ środki przymusu oznaczają, że możesz posunąć się dalej niż podpowiada rozsądek.”

https://www.general-anzeiger-bonn.de/news/politik/deutschland/interview-mit-weltaerztepraesident-montgomery-ueber-corona-pandemie-ist-chaos_aid-49609561

Hendrik Streeck  to niemiecki badacz HIV, epidemiolog i trialista kliniczny. Jest profesorem wirusologii i dyrektorem Instytutu Wirusologii i Badań nad HIV na Uniwersytecie w Bonn.

„Nowy patogen nie jest tak niebezpieczny, jest nawet mniej niebezpieczny niż Sars-1. Szczególną rzeczą jest to, że Sars-CoV-2 replikuje się w górnej części gardła i dlatego jest znacznie bardziej zaraźliwy, ponieważ wirus można skakać z gardła do gardła, że tak powiem. Ale to także zaleta: ponieważ Sars-1 replikuje się w głębokich płucach, nie jest tak zakaźny, ale zdecydowanie dostaje się do płuc, co czyni go bardziej niebezpiecznym.
[…]
Trzeba również wziąć pod uwagę, że zgony Sars-CoV-2 w Niemczech były wyłącznie starymi ludźmi. Na przykład w Heinsbergu 78-letni mężczyzna z poprzednimi chorobami zmarł z powodu niewydolności serca i to bez udziału płuc Sars-2. Odkąd został zainfekowany, naturalnie pojawia się w statystykach Covid 19. Ale pytanie brzmi, czy i tak by nie umarł, nawet bez Sars-2.”

– wywiad w  Frankfurter Allgemeine , 16 marca 2020 r

Dr Joel Kettner –  profesor nauk o Zdrowiu i Chirurgii Środowiskowej na Uniwersytecie Manitoba. Były dyrektor ds. Zdrowia Publicznego w prowincji Manitoba i dyrektor medyczny Międzynarodowego Centrum Chorób Zakaźnych.

„Nigdy nie widziałem podobnej sytuacji, niczego takiego, co by było choć trochę podobne do tego co ma miejsce obecnie. Nie mówię o pandemii, ponieważ widziałem ich 30, jedną każdego roku. Nazywa się grypą. I innymi wirusami powodującymi choroby układu oddechowego, o których nie zawsze wiemy, czym są. Ale nigdy nie widziałem takiej reakcji (rządów) i staram się zrozumieć, dlaczego…
 Martwię się o przekaz, jaki jest kierowany do społeczeństwa, strach przed kontaktem z innymi ludźmi, przed przebywaniem w tej samej przestrzeni, co inni ludzie, przed uściskiem dłoni, przed spotkaniami z innymi ludźmi. Martwię się o wiele, wiele konsekwencji z tym związanych…
 W Hubei, w prowincji Hubei, gdzie do tej pory było najwięcej przypadków i zgonów, aktualna liczba zgłoszonych przypadków wynosi 1 na 1000 osób, a faktyczny wskaźnik zgonów wynosi 1 na 20 000. Może to pomogłoby spojrzeć na to, co się dzieje z innej perspektywy.”

https://off-guardian.org/2020/03/17/listen-cbc-radio-cuts-off-expert-when-he-questions-covid19-narrative/

Dr Yanis Roussel wraz z zespołem- Zespół naukowców ze szpitala Uniwersyteckiego w Marsylii i Institut de Recherche pour le Développement, Assistance Publique-Hôpitaux de Marseille, przeprowadzający recenzowane badanie na temat śmiertelności koronawirusa dla rządu Francji w ramach programu „Inwestycje na przyszłość”.

„Problem SARS-CoV-2 jest prawdopodobnie przeceniany, ponieważ 2,6 miliona ludzi umiera z powodu infekcji dróg oddechowych każdego roku w porównaniu z mniej niż 4000 zgonów z powodu SARS-CoV-2 w momencie pisania tej publikacji…
 Należy zauważyć, że systematyczne badania innych koronawirusów (ale jeszcze nie dla SARS-CoV-2) wykazały, że odsetek bezobjawowych nosicieli jest równy lub nawet wyższy niż odsetek pacjentów z objawami. Te same dane dla SARS-CoV-2 mogą wkrótce być dostępne, co dodatkowo zmniejszy względne ryzyko związane z tą specyficzną patologią.”

Dr David Katz  Amerykański lekarz i dyrektor założyciel Yale University Prevention Research Center

„Jestem głęboko zaniepokojony, że społeczne, ekonomiczne i zdrowotne konsekwencje tego prawie całkowitego załamania normalnego życia – zamkniętych szkół i firm, zakazanych zgromadzeń – będą długotrwałe i katastrofalne, być może poważniejsze niż bezpośrednie żniwo samego wirusa. Rynek akcji odbije w czasie, ale wiele firm padnie na dobre. Bezrobocie, zubożenie i rozpacz prawdopodobnie będą plagami zdrowia publicznego pierwszego stopnia.”

– „Czy nasza walka z koronawirusem jest gorsza niż choroba?”,  New York Times,  20 marca 2020 r.

Michael T. Osterholm  jest profesorem regentem i dyrektorem Center for Infectious Disease Research and Policy na University of Minnesota.

„Zastanów się nad skutkami zamknięcia biur, szkół, systemów transportu, restauracji, hoteli, sklepów, teatrów, sal koncertowych, wydarzeń sportowych i innych miejsc na czas nieokreślony oraz pozostawienia wszystkich pracowników bez pracy i zasiłku publicznego. Prawdopodobnym rezultatem byłaby nie tylko depresja, ale całkowite załamanie gospodarcze z niezliczoną liczbą trwale utraconych miejsc pracy, na długo przed przygotowaniem szczepionki lub opanowaniem naturalnej odporności.
[…]
[T] najlepsza alternatywa prawdopodobnie pociągnie za sobą umożliwienie osobom o niskim ryzyku poważnej choroby kontynuowanie pracy, utrzymanie działalności gospodarczej i produkcji oraz „prowadzenie” społeczeństwa, a jednocześnie doradzanie osobom o wyższym ryzyku, aby chroniły się przez dystans fizyczny i zwiększanie naszych możliwości opieki zdrowotnej tak agresywnie, jak to możliwe. Dzięki temu planowi bitwy możemy stopniowo budować odporność bez niszczenia struktury finansowej, na której opiera się nasze życie.

– „W obliczu rzeczywistości Covida-19: blokada narodowa nie jest lekarstwem”,  Washington Post  21 marca 2020 r

Dr Peter Goetzsche  jest profesorem projektowania i analizy badań klinicznych na Uniwersytecie w Kopenhadze i założycielem Cochrane Medical Collaboration. Napisał kilka książek o korupcji w medycynie i sile wielkich firm farmaceutycznych.

„Naszym głównym problemem jest to, że nikt nigdy nie będzie miał kłopotów z powodu środków, które są zbyt drakońskie. Wpadną w kłopoty tylko wtedy, gdy zrobią za mało. Tak więc nasi politycy i osoby zajmujące się zdrowiem publicznym robią znacznie więcej niż powinny.
Żadnych takich drakońskich środków nie zastosowano podczas pandemii grypy w 2009 r. I oczywiście nie można ich stosować każdej zimy, czyli przez cały rok, ponieważ zawsze gdzieś jest zima. Nie możemy trwale zamknąć całego świata.

Jeśli okaże się, że epidemia wkrótce zaniknie, pojawi się kolejka ludzi, którzy będą chcieli za to liczyć. I możemy być cholernie pewni, że drakońskie środki zostaną zastosowane ponownie następnym razem. Ale pamiętaj żart o tygrysach. „Dlaczego dmuchasz w róg?” „Aby trzymać tygrysy z dala”. „Ale tu nie ma tygrysów”. „Widzisz!”

– „Corona: epidemia masowej paniki”, post na blogu o  Deadly Medicines  21 marca 2020 r

Polecane materiały

Nowy wskaźnik śmiertelności na COVID-19 według CDC to
 
 0,26%.

To nieporównywalnie mniej w stosunku do poprzednie ogłoszonego wskaźniku Światowej Organizacji Zdrowia (3,4%) .

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/planning-scenarios.html?fbclid=IwAR3VUq3K0-LSXYxvfmg5cMV4Sd6WTN0lyUqtMr15eMmBboqKgNIDXIiJ1jE

https://in.dental-tribune.com/news/new-estimate-by-the-cdc-brings-down-the-covid-19-death-rate-to-just-0-26-as-against-whos-3-4/?fbclid=IwAR1FPE5TIrtTn9eWtbgwyQ6aRQBmm4TXm_jUTLt6rfW29M7pD6JNNLCey1M

Analiza danych statystycznych

Koniec wirusa koniec wolności – Oszustwo dziejów

Pandemia ogłupiania?

Poruszając się po „koronawirusowej panice”: 8 niewygodnych faktów do przemyślenia

Wpływ polityki „kwarantanny narodowej” na gospodarkę.

Kto zyska na zniszczeniu gospodarki?

Pandemia strachu i bieda w Polsce – Kryzys stulecia

Radio WNET: Bogatko_Demonstracje antyrządowe w Niemczech. 80 proc. firm będzie miało straty w tym roku

Konflikt interesów

UjawAienie gigantycznego wpływu Billa Gatesa na WHO

FOX NEws: Sen. Scott: Śledztwo w sprawie WHO koniecznością

Dr. Rashid Buttar_Ekspercki Ruch Oporu powstaje na naszych oczach! Polskie napisy!

Wystąpienie Sary Cunial w Parlamencie Włoskim

Plandemic z dr. Judy Mikovits Retrowirusy Fauci  – materiał video autor: Mikki Willis

 

Konflikt interesów. WHO i „konspiracje” związane z grypą pandemiczną – Deborah Cohen i Philip Carter

Wadliwość testów RT PCR

Dlaczego test PCR nie nadaje się do diagnozowania wirusów – biochemik Kary Banks Mullis Laureat Nagrody Nobla

Prezydent Tanzanii ujawnia wadliwość testów PCR stosowanych do wykrywania koronawirusa

DR ANDREW KAUFMAN: CZYM NAPRAWDĘ JEST COVID-19 WEDŁUG MNIE?

Andrzej Kawka o skuteczności testów

Maseczki

Maseczki były bez sensu? Najważniejszy ekspert zabrał głos w Senacie

NOSZENIE MASECZEK JEST NIEUZASADNIONE dr. Walter Weber

Obowiązek zasłaniania ust i nosa przez wszystkich nie ma podstawy prawnej

Dr. Bodo Schiffmann O szkodliwości noszenia maseczek

Maseczki na twarz stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia – dr Russell Blaylock

Szumowski o koronawirusie: Maseczki nie pomagają. 80 proc. zachorowań przebiega w sposób łagodny

Cenzura

Ministerstwo zdrowia zakazało konsultantom wypowiadania się nt. epidemii. „Tak robiono w realsocjalizmie”

FOX NEWS Tucker: Cenzura uczciwości naukowej przez BIG TECH

Chirurg Generalny USA wyrzuca do śmietnika prognostyczny model BIlla Gatesa, media milczą

Helsińska Fundacja Praw Człowieka o sytuacji w Trójce: bezprecedensowy akt cenzury

Aktualności:

Nowy przepis gwarantuje bezkarność w czasie epidemii

HMP Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19

Washington Times o COVID 19: TO NIE PANDEMIA, A WIELKIE OSZUSTWO MEDIALNE !!! !!!

Janusz Korwin-Mikke ujawnia prawdę o koronawirusie. „Zostaliście oszukani przez bandę dziennikarzy i kupę polityków”

 

Radio WNET Chmielowska: Obawiam się, że pod osłoną koronawirusem rozwija nam się współpraca z Chinami ws. 5G

Dr. Andrzej Matyja – Prezezes Naczelnej Rady Lekarskiej miażdży Ministra Szumowskiejo!

Stanowisko kardynałów i biskupów kościoła:

Kardynałowie i Biskupi o koronapanice

Błędy administracji rządowej:

Ofiar Covid 19 jest w Polsce nie ponad 400, a znacznie mniej. Wystarczyło wydać kilka milionów złotych na dokładne zbadanie kilkuset denatów, a nie setek miliardów na tarcze antykryzysowe

 

Prawdziwe Dane Obnażają Zmanipulowane Komputerowe Modelowanie Wirusa

Państwo zamierza pozbawić Nas resztek wolności, już nie ukrywają tego. Szykuje się rewolucja!

Koronawirus. Rozporządzenie rządu z 31 marca o ograniczeniach poruszania się – krytyczna ocena RPO 

Koronawirus i kary. Sprawa rowerzysty z Wadowic ukaranego karą 10 tys. zł. RPO przystąpił do postępowania administracyjnego

Koronawirus. Zasady karania obywateli budzą wątpliwości RPO

Koronawirus. RPO pyta policję o działania wobec protestujących pod Sejmem – byli w maseczkach i o 2 m od siebieRespiratory szkodzą pacjentom z COVID-19?

Czy kremacja zwłok ofiar C-19 to zacieranie śladów przestępstwa?

Polska wśród reżimów wykorzystujących koronawirusa do represjonawania obywateli  

Wszystko wolno, zakazów nie ma, to tylko zalecenia. Tak mówi premier Morawiecki

„GW”: Ministerstwo kupiło respiratory od byłego handlarza bronią. Za „niespotykaną cenę”

Działania:

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Przestępstwo to polega na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, co poskutkowało ekspresowym zwiększeniem mocy nadajników przez operatorów. Ustalono już przyczynowy wpływ promieniowania mikrofalowego na zwiększenie infekcyjności i agresywności wirusów z grupy SARS CoV do której to grupy należy będący przyczyną obecnej pandemii wirus SARS CoV- 2, który spowodował już w Polsce według oficjalnych danych 800 ofiar śmiertelnych.

Sąd Miejski w Pradze unieważnił ograniczenia antykoronawirusowe wydane przez ministra zdrowia na wniosek złożony przez adwokata Ondřeja Dostála.

Apel do MZ, żeby pozwolił dzieciom w przedszkolu ściągnąć maseczki

Restauratorzy szykują pozwy. „Rząd nas zamknął i rząd powinien wypłacić nam odszkodowania”

Petycja w sprawie odwołania Ministra Szumowskiego

Efekt setnej małpy

 

2020: Wojna o Świadomość

Radio ZET: 88 % Polaków nie zamierza szczepić się na COVID-19
                             

Świat o faktach na temat Covid-19:

Za granicą debata toczy się również w świecie naukowym. Poniżej lista stron przedstawiających fakty na temat Covid-19.

Po angielsku:

Oxford Covid-19 Evidence Service:  naukowcy z oksfordskiego Centrum Medycyny Opartej na Dowodach (Centre for Evidence-Based Medicine) od początku zadają dobre pytania i zwracają uwagę na fakty
In Proportion: interesujące analizy danych związanych z „pandemią”
Off-Guardian
Lockdown Skeptics
UK Column
Evidence not Fear
Investigating the Alleged COVID-19 Pandemic
frombehindenemylines.org.uk

Po niemiecku:

Dr Wolfgang Wodarg
Mediciner und Wissenschaftler für Gesundheit, Freiheit und Demokratie: po polsku o inicjatywie
ÄRZTE-FÜR-AUFKLÄRUNG:
Coronadaten: komentarze i analiza danych (Dr. Richard Capek)
Allianz gegen den Corona-Wahnsinn: Sojusz Przeciwko Koronaszaleństwu – bardzo rozsądne działanie Austriaków
Initiative Initiative für evidenzbasierte Corona Informationen: austriacka Inicjatywa na rzecz informacji o koronawirusie opartej na dowodach
Inside Corona: dr Stephan Rietiker w Szwajcarii
Widerstand2020 (Opór2020): partia założona przez dra Bodo Schiffmanna
Polecane kanały na Youtube po niemiecku (wybrane):
Prof. Sucharit Bhakdi  (jeden z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie patogenów i chorób zakaźnych w Niemczech i jeden z pierwszych krytyków „koronapaniki”),
Dr. Bodo Schiffmann (jeden z głośniejszych krytyków „koronapaniki” w Niemczech),
Ich bin anderer Meinung (stowarzyszenie),
Dr. Marc Fiddike, Gerhard Wisnewski (dziennikarz śledczy)

Po włosku:

Strona Maurizio Blondet, niezależnego dziennikarza
Strona dra Stefano Montanariego
La cruna dell’ago, strona Cesarego Sachettiego
Polecane kanały na Youtube po włosku (wybrane): Luogo Commune, Byoblu, Leonardo Leone, Radio Radio (na tym kanale często występują lekarze i inni uczeni kwestionujący oficjalną narrację pandemiczną).

Po francusku:

IHU Méditerranée-Infection  – strona internetowa Instytutu Szpitalno-Uniwersyteckiego w Marsylii, oddział chorób zakaźnych, którego dyrektorem jest prof. Didier Raoult (kanał Youtube instytutu)
Covidinfos.net
Polecane kanały na Youtube po francusku (wybrane): Silvano Trotta, Jean-Jacques Crèvecoeur (z Kanady, zorientował się wcześnie, że WHO i władze szykują to samo, co ze świńską grypą), bjp abadie.

Prześlij dalej! To ważne !

Opublikowano za: https://app.getresponse.com/view/a62b/EI4W9IO/S8HlU/email-message/qim5p/mUtjoI

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Mam i ja kilka rzetelnych faktów o koronawirusie, jest w tym artykule i o nim.

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  BEIRUT CIERPI DEVASTUJĄC ATAK TERRORYSTYCZNY POZIOMU ​​9/11 – Kto to zrobił i dlaczego?
  WHO? MOSSAD to zrobił.
  &
  CZEMU? IZRAEL wielokrotnie
  groził usunięciem Hezbollahu
  z Libanu wszelkimi niezbędnymi środkami
  ~~~ Koniec historii ~~~

  Nie jedna, ale dwie ogromne eksplozje wstrząsnęły dziś Bejrutem. Kiedy są 2 zamachy bombowe, tak jak w dniu 11 września, wiesz, że atak terrorystyczny ma na sobie odciski palców Izraela. (Zobacz dwie chmury eksplozji na poniższym zdjęciu).

  UWAGA OD REDAKCJI: Treść graficzna / To zdjęcie zrobione 4 sierpnia 2020 roku przedstawia ogólny widok miejsca eksplozji w porcie stolicy Libanu, Bejrucie. – Dwie potężne eksplozje wstrząsnęły libańską stolicą Bejrutem, raniąc dziesiątki ludzi, wstrząsając budynkami i wzbijając w niebo ogromne smugi dymu. W libańskich mediach pojawiły się obrazy ludzi uwięzionych pod gruzami, niektórych zakrwawionych po masowych eksplozjach, których przyczyna nie była od razu znana. (Zdjęcie: STR / AFP)

  Poniżej znajduje się film przedstawiający jedną z ogromnych eksplozji, które miały miejsce dzisiaj, 4 sierpnia, w porcie w Bejrucie w Libanie.

  Ten atak terrorystyczny został przepowiedziany wczoraj
  SOTN został wysłany wczoraj, w poniedziałek, 3 sierpnia – dzień przed zamachem terrorystycznym – e-mailem od doświadczonego rosyjskiego śledczego i izraelskiego historyka badań, który stwierdził, co następuje:

  „Uwaga: dziennikarz
  będący obywatelem Izraela wyjaśnił niedawno, że Izrael jest gotowy do rozpoczęcia wojny z
  dwoma krajami [Liban i Iran]. Izraelskie wojsko
  przewozi żołnierzy, czołgi itp. Premier Benjamin
  Netanjahu jest obecnie oskarżony o trzy przestępstwa
  i może wkrótce trafić do więzienia, jeśli zostanie uznany za winnego. Chce
  rozpocząć nową wojnę i zamiast iść do więzienia,
  ma nadzieję zostać izraelskim bohaterem mesjaszem, który
  zniszczy Hezbollah i innych „wrogów”
  Izraela ”.
  Ten sam e-mail zawierał również następujący 32-minutowy film, który szczegółowo opisuje plany Izraela na Bliskim Wschodzie od chwili obecnej do wyborów w USA. Ta prezentacja wideo jest wywiadem między dwoma rosyjskojęzycznymi osobami, więc tłumaczenie transkrypcji jest właśnie wykonywane.

  Jak zawsze izraelski MOSSAD przeprowadził tę operację bombardowania na poziomie 11 września w taki sposób, aby móc prosić o wiarygodne zaprzeczenie światowej społeczności narodów. W końcu syjoniści, którzy kontrolują Współczesne Państwo Izrael, są bezpośrednio odpowiedzialni za każdy większy atak terrorystyczny na planetę Ziemię od 11 września 20o1 i wcześniej. Poniżej znajduje się ostateczna analiza tego, w jaki sposób MOSSAD przeprowadził ataki terrorystyczne z 11 września i zatuszował sprawę.

  NIEZWYKŁE DOWODY POTWIERDZAJĄ :
  11 września był zarówno „ robotą wewnętrzną”, jak i „ robotą w Mosadzie ”
  Teraz, tuż poniżej, znajduje się tweet o libańskim urzędniku, który już sugeruje, że przyczyną wybuchu był azotan amonu. Syjonistyczni propagandyści i oszuści są zawsze w ruchu w ciągu kilku minut od popełnienia przestępstwa. Chociaż azotan amonu może być materiałem wybuchowym, prawdziwą przyczyną detonacji jest to, co naprawdę ma znaczenie na miejscach zbrodni tak kompletnej dewastacji, jak ta w Bejrucie.

  Zdjęcia eksplozji bomb
  Najwyraźniej różne zdjęcia ujawniają eksplozję termojądrową, która mogła zostać zdetonowana tylko w celu wywołania tak niesamowitego efektu poprzez fachowo zaplanowaną operację terrorystyczną. Chociaż azotan amonu mógł być pierwotnym materiałem wybuchowym, sygnatury początkowej detonacji i eksplozji grzyba odzwierciedlają wyraźny wybuch termojądrowy. [1] Jest również całkiem prawdopodobne, że do przeprowadzenia tych ataków wykorzystano również DEW (Directed Energy Weapons).

  Zarówno biała chmura pyłu, jak i ognista czerwona eksplozja pokazane poniżej pokazują, że zastosowano złożony system broni. Ewolucja eksplozji od początku do końca również pokazuje, że ta czarna operacja została przeprowadzona przez wysoce profesjonalnych, wyszkolonych w wojsku ekspertów od bomb.

  Na przykład poniższe zdjęcie pokazuje początkową wysoką, wąską czerwoną chmurę, która jest martwą gratką dla eksplozji termojądrowej, prawdopodobnie z użyciem broni mikro-jądrowej.

  Jeśli chodzi o niezwykłe szkody wyrządzone przez ten przerażający atak terrorystyczny, poniższe zdjęcia dają jedynie wgląd w to, co w tej chwili dzieje się na ziemi w Bejrucie.

  UWAGA OD REDAKCJI: Treść graficzna / Mężczyzna reaguje na miejsce eksplozji w porcie w stolicy Libanu, Bejrucie, 4 sierpnia 2020 r. – Dwie potężne eksplozje wstrząsnęły libańską stolicą Bejrut, raniąc dziesiątki ludzi, wstrząsając budynkami i wysyłając ogromne smugi unoszący się w niebo dym. W libańskich mediach pojawiły się obrazy ludzi uwięzionych pod gruzami, niektórych zakrwawionych po masowych eksplozjach, których przyczyna nie była od razu znana. (Zdjęcie: IBRAHIM AMRO / AFP)

  Ile śmierci i zniszczenia?
  Aktualne statystyki przedstawione w poniższym wpisie Wikipedii okażą się ułamkiem faktycznej liczby zabitych, rannych i bezdomnych w Bejrucie. Kiedy ostateczne statystyki zostaną potwierdzone, śmierć i zniszczenie mogą równie dobrze odpowiadać atakom terrorystycznym z 11 września.

  Wieczorem 4 sierpnia 2020 r. O godzinie 18:08 EEST doszło do wielokrotnych eksplozji w mieście Bejrut , stolicy Libanu . [1] Wybuchy miały miejsce w porcie w Bejrucie i spowodowały śmierć ponad 100 osób i co najmniej 4000 rannych. [2] [3] [4] [5] Gubernator Bejrutu Marwan Abboud oszacował, że od 200 000 do 250 000 ludzi pozostało bez dachu nad głową w wyniku eksplozji. [6] [2]

  Czy jest lepszy sposób na sparaliżowanie Hezbollahu niż całkowite zniszczenie portu w Bejrucie. Jak wygodne było to, że „około 2750 ton (3030 ton amerykańskich) azotanu amonu, które zostało skonfiskowane przez rząd z opuszczonego statku i przechowywane w porcie bez środków bezpieczeństwa przez ostatnie sześć lat” [2].

  Och, naprawdę, mamy wierzyć, że to tylko przypadkowa detonacja tak kolosalnej ilości materiału wybuchowego ?!

  Jak zawsze, oficjalna fabuła pasuje do syjonistycznej narracji, że były to tylko przypadkowe eksplozje… podczas gdy w tym samym czasie IDF potajemnie przekazuje prawdziwą historię w sieci libańskiego i irańskiego Hezbollahu.

  KLUCZOWE ZAGADNIENIA : Syjoniści neokoni są mistrzami geopolitycznego kontuzji. Już sama wzmianka o wybuchu bomb atomowych w Bejrucie sprawi, że wielu opuści miasto na zawsze. Jest to dokładnie pożądany rezultat, tak że Libańczycy oferują znacznie mniejsze wsparcie, zarówno materialne, jak i moralne, sieci wojskowej Hezbollahu, która została mocno ugruntowana od Bejrutu do granicy izraelskiej. Podobnie, nawet potencjalni rekruci Hezbollahu dwa razy się zastanowią, zanim wejdą do strefy przyszłej wojny, że izraelskie siły obronne nie zawahają się przed bombardowaniem.

  Wniosek
  MOSSAD dokonał tego ataku jako OGROMNE ostrzeżenie dla Hezbollahu, aby nie groził Izraelowi setkami pocisków, które zostały zainstalowane na przestrzeni lat, zlokalizowanych niedaleko Tel Awiwu.

  Ataki te stanowiły również bezpośrednie zagrożenie skierowane przeciwko Iranowi. Jeśli Izrael jest tak lekkomyślny, by wysadzić Bejrut W SZEROKIM ŚWIECIE, byliby równie zuchwali przeprowadzając podobną czarną operację w Teheranie. W rzeczywistości Iran był celem kilku podejrzanych pożarów i eksplozji w ciągu ostatniego miesiąca. Każdy z nich ma na sobie odciski palców premiera Benjamina Netanjahu. Izrael toczy nieubłaganą asymetryczną wojnę terrorystyczną z Iranem od czasu objęcia urzędu przez prezydenta Trumpa.

  Netanjahu jest w tej chwili Zio-Anglo-American Axis na Bliskim Wschodzie. W rzeczywistości został oskarżony o trzy oddzielne sprawy, których wyraźnym celem było zmuszenie go do przeprowadzenia ataku na Iran na pełną skalę. Ale najpierw ukrywający się mistrzowie Netanjahu chcą, aby zneutralizował Hezbollah w Libanie; stąd świat właśnie był świadkiem tego przerażającego ataku terrorystycznego… na niewinnych, którzy nie mają nic wspólnego z wrogami Izraela.

  Konkluzja : Ten rodzaj operacji terrorystycznej polega na tym, że syjonistyczni przywódcy Izraela zawsze prześladują niewinnych mężczyzn, kobiety i dzieci, aby zmusić wybrane państwo narodowe do poddania się ich odrażającym i / lub szalonym żądaniom. ( Pamiętaj o 11 września! ) Jednak to nigdy lud Izraela nie stoi za tymi niekończącymi się okrucieństwami; raczej to neokońscy syjoniści są strategicznie rozmieszczeni w całej Zio-Anglo-American Axis. Ci odwieczni terroryści nie cofną się przed niczym, dopóki ich kataklizmiczny projekt Wielkiego Izraela nie zostanie zakończony.

  State of the Nation
  4 sierpnia 2020

  Uwaga specjalna : Jak zawsze, bardzo dramatyczne ataki terrorystyczne, takie jak ten, są zawsze tak zaplanowane, aby ODCIĄGAĆ całą cywilizację planetarną przed szokującymi, ważnymi objawieniami. Najbardziej radioaktywne ujawnienia, jakie ujawniono w ciągu ostatnich kilku tygodni, dotyczą HCQgate – zamierzonego spisku Deep State-Big Pharma w celu pozbawienia Amerykanów protokołu leczenia COVID-19 znanego jako hydroksychlorochina ~ azytromycyna ~ cynk. Zobacz: #HCQgate : Spisek głęboko otwarty na głębokie państwo i wielką farmę przeciwko HCQ

Wypowiedz się