Geoinżynieria: 1. Cicha wojna. 2. Pogoda jako broń. 3. Kontrola populacji.

1. Cicha wojna.

Multimedia

Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach głównego nurtu mają one na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały.

Programy te widać gołym okiem na naszym niebie gdy pokrywane jest ono, przez samoloty, symetrycznymi smugami chemicznymi, które z czasem kondensują się w chmury. Zjawisko to można obserwować cyklicznie na niebie w całej Polsce i wiąże się ono z całą masą zagrożeń dla środowiska jak również dla życia ludzi, zwierząt i całej biosfery.

Zapraszamy do obejrzenia filmu w którym dr Jerzy Jaśkowski omawia m.in. problematykę geoinżynierii, jej historię, oraz już obserwowane na całym świecie skutki i zagrożenia. Film zawiera również fotografie i zdjęcia tego zjawiska wysłane do redakcji z całej Polski.

Redakcja PrisonPlanet.pl

2.

3.

4.

Dodatek. Zdjęcia geoinżynierii nad Polską nadesłane do redakcji.

 2. Pogoda jako broń.

Multimedia

Programy modyfikacji pogody znane w zachodniej literaturze naukowej jako geoinżynieria są w Polsce nadal tematem tabu. Choć systemy modyfikacji pogody znane są od dziesięcioleci to nadal znikoma część populacji rozumie to zagadnienie i jego konsekwencje. Organa państwowe milczą lub wypisują bzdury kompletnie nie chcąc się odnieść do oficjalnych dokumentów rządowych opublikowanych w USA i Wielkiej Brytanii opisujących wnikliwie metodologie, zakres i konsekwencje stosowania geoinżynierii na ludzi i środowisko. Programy te widoczne są gołym okiem na terenie całej Polski i już skutkują pogłębiającą się suszą tworząc niebezpieczne w skutkach kryzysy i zwyżki cen produktów rolnych. Zjawisko to w dłuższej perspektywie wiąże się z całą masą zagrożeń dla środowiska jak również dla życia ludzi, zwierząt i całej biosfery.

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części filmu „Geoinżynieriia. Pogoda jako broń.” w którym dr Jerzy Jaśkowski rozszerza zagadnienia związane z modyfikacją pogody omawiając m.in. problematykę systemów HAARP i broni chemicznej spuszczanej codziennie na głowy niczego nie spodziewających się obywateli. Film zawiera również fotografie i zdjęcia zaobserwowanych zjawisk geoinżynieryjnych z całej Polski. Dziękujemy wszystkim za nadesłane zdjęcia i wzięcie udziału w ogólnopolskiej akcji!

\

3. Kontrola populacji.

Multimedia
Niniejszy film poświęcony jest zagadnieniom geoinżynierii, czyli programom masowej modyfikacji zjawisk pogodowych widocznych nad naszymi głowami od ponad dekady. W trzeciej już części dr. Jerzy Jaśkowski omawia m.in. problematykę:
1. Upadku edukacji i zacofania polskiej nauki, ukrywaniu przez instytucje naukowe i polityków programów modyfikacji pogody,
2. prywatyzacji pogody przez międzynarodowe instytucje i korporacje,
3. programów COP21, C2G2 – legalizacji i kontroli geoinżynierii na szczeblu rządowym,
4. geoinżynierii jako metodzie pozwalającej na kontrolę rynku żywności,
5. oraz „pogody dla korporacji”.W filmie prezentowane są również zdjęcia geoinżynierii z 2017 roku nadesłane z całej Polski. Wszystkim, którzy wysłali zdjęcia i filmy dziękujemy za pomoc w realizacji tego filmu.
Redakcja PrisonPlanet.pl
  Geoinżynieryjny przemysł.  |  Geoinżynieria naziemna.  |  Międzynarodowy plan wdrażania geoinżynierii 2020+.  | Chiny kontrolują pogodę. Wkrótce wywołają opady na terytorium dwukrotnie większym od Francji.  |  Bloomberg po raz kolejny promuje geoinżynierię.  |  W ramach paryskiego porozumienia COP21 kraje zgodziły się oficjalnie na stosowanie geoinżynierii.  |  Systemy kontroli pogody do roku 2025.   |  Chiny wydają kolejne 30 mln dolarów na projekt kontroli pogody.  |  Agencje szpiegowskie finansują badania nad klimatem by tworzyć bronie pogodowe.  |  Chiny zaczęły otwarcie rozpylać smugi chemiczne za pomocą bezzałogowych samolotów.  | Neurolog ostrzega przed eksplozją chorób neurodegeneracyjnych związanych z rozpylaniem chemtrails.  |  ONZ, zarządzanie promieniowaniem słonecznym, geoinżynieria i chemtrails.   |  Systemy kontroli pogody do roku 2025.  |  Znikanie pszczół a trwałe smugi – chemtrials.  |  Raport: Geoinżynieria nad Polską.   |  Potężna geoinżynieria w zasięgu twojego wzroku.  |  Geoinżynieria nad Polską.   |  Geoinżynieria- wojna o panowanie nad światem.  |  Programy geoinżynieryjne na świecie.  Film: Geoinżynieria- Co oni rozpylają? „What in the world are they spraying?”Ekspert zmian klimatycznych żąda wdrożenia geoinżynierii aby zapobiec globalnemu ociepleniu.  |  Geoinżynieria klimatu: Naukowcy z Wielkiej Brytanii testują „Sztuczny wulkan”.  |  Naukowy doradca Obamy mówi, że rozpylanie smug chemicznych uratuje planetę.   |  Noworoczne opryski chemiczne nad Polską.   |  Audycja Wiadomości PrisonPlanet.pl: Audycja o chemtrails.  |  Era technotroniczna.  |   Globalne Trendy Strategiczne 2011-2040. Zmniejszenie się populacji pszczół jest również efektem działania insektycydów.   |  7 powodów, dla których braki żywności, staną się światowym kryzysem.   |  Poranek Vicenta. Jak pan minister Vicent R. rozsypuje pieniądze.   |  Geoinżynieria: NASA rozpyla kolorowe, toksyczne chmury.  |

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawy temat i w sumie a propo.

  Jim Stone
  Jestem teraz w trybie bojowym i nie mogę tego po prostu napisać – Rosja zawiesiła sprzedaż systemu rakietowego S-400 do Chin „na czas nieokreślony” w „imię covid”, co jest dość łatwe do określenia jako BUNK . Zrobili to po kłótni o Chiny, które kradły rosyjską technologię. Pomimo różowej powierzchni, pod tą powierzchnią nie układa się zbyt dobrze, a Covid był leniwą wymówką, że wszyscy będą musieli jeść.

  Dwa poważne wydarzenia w Chinach: 1. Ogromne uwolnienie tamy, które nastąpiło bez ostrzeżenia, zalało ponad 30 milionów ludzi i zniszczyło niezliczone samochody i firmy. Nie sądzę, by KPCh zrobiła to bez ostrzeżenia. Zamiast tego uważam, że jest o wiele bardziej prawdopodobne, że rozpoczął się atak typu stuxnet na tamę, a woda została uwolniona przez Stany Zjednoczone lub Izrael, które również prawdopodobnie prowadzą teraz wojnę pogodową z Chinami.. Wcześniej istniejącym przykładem była Wenezuela, gdzie Maduro powiedział wprost, że atak wirusa miał miejsce na ich główny projekt hydroelektryczny, który pogrążył kraj w ciemności. Gdyby Stany Zjednoczone mogły zrobić to Wenezueli, nie ma wątpliwości, że mogą to zrobić Chinom. Po prostu nie wierzę, że Chiny zainicjowałyby taką katastrofę i nie mówię nikomu, że działają „z boskiego mandatu” i są jedynymi komunistami w świat, który zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za takie „wpadki”. Prawdopodobnie nie było to wcale schrzanione, po prostu „wydarzyło się”, gdy próbowali dowiedzieć się, dlaczego, do diabła, wydarzyło się to wydanie.
  Rosja sprzedała Indiom stos broni, a następnie zawróciła i odmówiła sprzedaży broni Chinom. Oznacza to, że nastąpiła fundamentalna zmiana w stosunkach, a Chiny są obecnie prawdopodobnym celem, którego Rosja nie uzyska. Jeśli dobrze pamiętam, powiedziałem w ostatnim biuletynie, że bolszewicy nienawidzą KPCh, ponieważ przynajmniej chińscy komuniści starają się, aby wszyscy w Chinach prosperowali. A Chiny naprawdę dostały wiele fajnych rzeczy, z dobrym standardem życia wielu ludziom, być może nawet większości. Bolszewicy chcą czegoś przeciwnego – chcą, aby wszyscy zostali rozebrani i zubożali. Więc chiński system musi zostać zniszczony i można spokojnie założyć, że bolszewicy mają oczy skierowane na Chiny. Naprawdę się zastanawiam, czy Trump naprawdę wie, co robi, próbując osłabić Chiny, jeśli bolszewicy wygrają, świat będzie ssać KAŻDEGO. Możesz to zanieść do banku: DUŻO wolałbyś być rządzony przez chińskich komunistów niż komunistów bolszewickich. Są w zupełnie innym parku. To byłaby katastrofa, gdyby Ameryka zniszczyła Chiny tylko po to, by najgorsi tyrani ze wszystkich mogli wziąć wszystko.

  http://82.221.129.208/.vg8.html

 2. krnabrny1 says:

  KOMENTARZ:
  Nie mogę się oprzeć pokusie aby dodać opinię, która pozwoli Państwu zrozumieć co się obecnie dzieje na świecie.

  W tym opisie mamy doskonały przykład działania Pana Putina.
  Kiedy zdradzony mąż bije się z kochankiem swojej żony to nie można się angażować w bójkę po żadnej ze stron. Jedyną możliwą taktyką dla dobra wszystkich to odsuwanie kamieni i ciężkich przedmiotów tak aby bijący się nie chwycili za nie bo wówczas bójka eskalowała by do mordobicia a być może śmierci jednego z uczestników.

  To właśnie robi Pan Putin, nie pozwala na to aby strony dozbrajały się bo wie że spowoduje to jedynie eskalację.
  Natomiast inna sprawa to Indie. Indiom sprzedał rakiety ponieważ wie że Chiny już od dawna starają się o przejęcie terenów. Zaczęło się wszystko od niby pokojowego ale jednak zaanektowania Tybetu. Potem mieliśmy dziwne zdarzenia na granicy Indyjsko-Chińskiej. Dzięki temu zabiegowi Pan Putin dokonuje zamknięcia konfliktu w granicach jaki jest, zapobiegając jego rozszerzaniu się.

  Co do tamy to sprawa jest aż nazbyt czytelna. USA i Izrael współpracują z sobą od lat w kwestii takich porachunków. Jak to działa?

  Izrael eliminuje niewygodnych wrogów USA ,a USA eliminują niewygodnych wrogów Izraela. W praktyce działa to tak jak z Sulejmanim. Facet został zamordowany, ale USA PRZYZNAŁO SIĘ DO TEGO.

  Pomyślcie w jakiej sytuacji stawia to Iran. Na USA nie może się zemścić bo za daleko, ale w Iranie wiedzą że to tylko była amerykańska ręka, za zamachem stał Izrael.

  Na Izraelu jednak również nie mogą dokonać odwetu ponieważ oficjalnie zrobiły to USA. Oznacza to że każdy atak ze strony Iranu na Izrael odczytany by został jako NAPAŚĆ ZBROJNA NA NIEWINNY KRAJ! Brak im dowodów.

  W psychologii nazywa się to triangulacją, jest to typowe zachowanie psychopatów.
  Można to stosować w rozmaitych kombinacjach. Zasadą jest to że sprawca nigdy nie może zostać dosięgnięty przez ofiarę.

  Wracając do tamy, oczywistym jest że przy takiej taktyce amerykanie nie mogli rozwalić tej tamy, oni ją CHCIELI rozwalić, ale rękami Izraelskiego IDF…i tak właśnie się stało.

  Z mojej obserwacji wynika że Ameryka coraz niechętniej gra w tą grę, natomiast jasne jest że nadal grają i będą grać dopóki nie zostaną rozcięte zależności pomiędzy tymi dwoma krajami.

  Jak bym miał użyć porównania z filmami, to był kiedyś taki film „Leon zawodowiec”
  W realnym życiu izraelskie IDF to Leon, natomiast USA to kapitan wydziału policji, ten co handlował prochami.:-)

 3. krnabrny1 says:

  Może aby wszyscy zrozumieli podam inny przykład Polska. Tutaj mieliśmy ten sam schemat ale zmodyfikowany. Chodzi mi o odszkodowanie za holokaust którego domagali się Żydzi. Jedna strona wytoczyła roszczenia, a druga strona przyklepnęła to administracyjnie w postaci uchwały 447 zatwierdzonej przez kongres USA.

  Proszę zwrócić uwagę, nie postarano się nawet o to aby wyrok był dokonany przez jakiś arbitralny sąd.

  I to było takie samo położenie jak Iranu z Sulejmanim, bo co miała zrobić Polska?
  Mogła by się odwołać do jednych i drugich, ale tak naprawdę miało by to sens gdyby obie strony nie współpracowały ze sobą, w innym przypadku przechodzimy do zabawy w dwa kotki i myszkę która zawsze kończy się źle dla myszki.

  Jeśli choć trochę śledzą Państwo politykę na pewno zorientujecie się ile takich szwindli ten duet zrobił już na świecie.

  I tutaj na zakończenie wytłumaczenie starego łacińskiego powiedzenia „Porządek z chaosu”. Piszę o tym ponieważ jest to ściśle związane z tematem. Analizując ten zwrot wiemy oczywiście czemu ma służyć porządek, wprowadzenie nowej władzy, ustawodawstwa, nowa gra…. ale czemu ma służyć chaos?

  Oczywiście chaos socjologicznie służy aby zdezorietnować ludzi, ale dla tych u władzy jest metodą na POZBYCIE SIĘ ŚLADÓW!
  Niestety tak jest że ta gra pozostawia po sobie ślady, jeśli taki ktoś jak ja, zupełnie nikt z ulicy, jest w stanie rozgryźć ich grę, to niebawem dokona tego wielu, nawet politycy. Co więcej nauczą się jak temu zapobiegać, ale jeszcze gorsze będzie to że dojdą metodą dedukcji kto ich przez lata okradał z pieniędzy i uprawiał szantaż.

  W tym właśnie miejscu opowieści pojawia się zwykle CHAOS….. na nieszczęście, tym razem chaos jakoś przestał im wychodzić, dlatego między innymi mogę to wogóle napisać a, nie siedzę obecnie gdzieś pod ziemią lub dogorywam z głodu.

Wypowiedz się