Kierowanie się Fałszywą Flagą.

Po uzyskaniu jasności co do motywów kontrolera do utrzymania i zwiększenia władzy i kontroli w scenariuszu globalnym, do zdominowania gospodarek światowych i promowania narracji master-slave, koncepcji wykonywania tajnych operacji wojskowych lub pod fałszywą flagą, aby mogły służyć, programy te stają się coraz bardziej widoczne.

Operacje Fałszywej Flagi mają na celu stworzenie fałszywej narracji mającej na celu oszukanie mas, a jednocześnie ukrycie prawdziwego źródła odpowiedzialności, prawdziwej organizacji stojącej za atakiem lub operacją. Podczas wojny fałszywe flagi są ogólnie uważane za dopuszczalne, aby oszukać wroga i uzyskać przewagę strategiczną.

Ataki ukrywające się za fałszywymi flagami to metoda wojny psychologicznej, w której reakcja społeczeństwa polega na podążaniu śladem bułki tartej, aby znacznie bardziej wspierać ich rząd i siły zbrojne, szczególnie jeśli wina operacji wykonywana jest przez nieznajomych.

Jednak bez pełnego ujawnienia większość odbiorców nie rozumie, że niewielka grupa rodzin, elita władzy, koordynowała plan wypowiedzenia wojny reszcie świata wiele lat temu, korzystając z pomocy podmiotów pozaziemskich, które wykorzystują moc i chciwość.

                                     Kierowanie się fałszywą  flagą

Ziemscy ludzie zostali sprzedani przez niewielką grupę psychopatów, którzy są elitą władzy.

Obecnie nasze rządy światowe są zaangażowane w ukrytą wojnę między tymi frakcjami cabal, które obejmują komponenty spoza planety i grup planetarnych.

Stosują każdą strategię psychologicznej manipulacji i wykorzystywania emocjonalnego przeciwko społeczeństwu i korzystają ze wszystkich forów medialnych, aby uzyskać całkowitą dominację w przyszłych terminach, manipulacji psychologicznej.

W miarę, jak lepiej rozumiemy Model Propagandy oraz sposób, w jaki jest on wykorzystywany do manipulowania i wyrażania zgody, możemy uniknąć pułapek i otworzyć się, aby promować otwartą dyskusję i świadomą debatę na wiele tematów, które nie są akceptowane przez główny nurt i oznaczone jako teorie spiskowe.

Spisek jest faktem na Ziemi i istnieje wiele konkretnych dowodów, które opisują te spiski w całej historii, które są w pełni udokumentowane we wszystkich agencjach rządowych, czarno na białym.

Wielu dyktatorów i strategów wojskowych w całej historii uznało stosowanie fałszywych flag za broń psychologiczną przeciwko swojemu krajowi.

Najłatwiejszym sposobem na przejęcie kontroli nad populacją jest przeprowadzenie aktów terroru, a NAA dobrze wykorzystuje tę taktykę. Aby zrozumieć, na co tak naprawdę patrzymy, musimy najpierw zdekodować metody stosowane w wojnie psychologicznej, aby zobaczyć, jak głęboko leży psychologiczna manipulacja i wykorzystywanie ludzkości oraz główne przyczyny tego stanu rzeczy.

Fałszywe flagi i grupy docelowe

Koncepcja fałszywej flagi i operacji fałszywego frontu używana do mylenia populacji ludzkiej ze skomplikowanym oszustwem jest również pomocna w rozpoznawaniu duchowej wojny powszechnie stosowanej przez kontrolerów, aby atakować ludzi, którzy budzą się w poszukiwaniu prawdy lub wspólnot duchowych.

Fałszywa flaga jest terminem wojskowym używanym do zdefiniowania tajnej operacji prowadzonej dla wojny psycho-duchowej w celu podziału i podboju.

Wszystko ma na celu oszukać ukierunkowaną osobę lub grupę, przełamać zaufanie i zniszczyć fundamenty i cele społeczności od wewnątrz.

Oszustwo jest zwykle generowane przez zdarzenie, które celowana osoba postrzega jako atak na niego, na przykład atak psychiczny, czarna magia, aerozol roślin lub nękanie przez ciemne istoty, jest zatem przypisywane inna osoba lub grupa, która nie ma nic wspólnego z domniemanym atakiem na wybraną osobę.

Zwykle podczas wydarzenia, w którym dotknięte są osoby z nękaniem ciemnych istot, holograficzne wstawki są wysyłane na obie strony z rozpoznawaniem twarzy lub energetyczną sygnaturą drugiej, którą ciemna istota umieszcza jako przynętę, aby przypisać mu winić.
NAA Negative Alien Agenda

Oszustwo powoduje pojawienie się konkretnej osoby lub grupy poprzez holograficzną wstawkę, odpowiedzialną za jakąś nikczemną działalność, maskującą prawdziwe źródło odpowiedzialności, którymi zwykle są grupy NAA lub ludzie kontrolujący ludzi.

Teraz zastosuj ten sam scenariusz do chaosu i zamieszania na płaszczyźnie astralnej i w obszarach mieszanej rzeczywistości sztucznych osi czasu i matrycy fantomowej, które są kontrolowane przez holograficzne wstawki, które mogą wyświetlać sklonowane obrazy dowolnej wybranej osoby lub grupy, bez ich zgody, bez ich osobistej świadomości.

Metodycznie niszcząc spójność i jedność istniejącą w obrębie dowolnej grupy docelowej, lidera lub organizacji, ogólne cele grupy są osłabiane przez wewnętrzny podział i chaos, a więc zewnętrzne i zorganizowane ciemne siły, które wykorzystują kontrolowany chaos a taktyka fałszywej flagi może łatwo przechwycić i narzucić kontrolę nad zasobami grupy.

Kiedy osoba lub grupa wierzy i żywi się kłamstwami i martwymi punktami, jest poważnie osłabiona.

Społeczność pada na siebie, duchowe zdrady i dewastacje emocjonalne szaleją, a wszelkie dobre intencje są wykorzystywane do utorowania drogi do piekła.

Wielu ludzi na Ziemi jest lub kontaktowali się z oszustami ludzkimi i nieludzkimi, którzy są częścią sojuszu wojskowego, który manipuluje i okłamuje ludzi na ziemi w wielu bieżących i globalnych kwestiach w celu zarządzania wywiadem i kontrolowanym sprzeciwem.

Oszuści i agenci wojskowi przeniknęli do wielu obszarów społeczności wniebowstąpienia i ujawnienia.

Znajdują się na ziemi i w przestrzeni, ukryci za wieloma fałszywymi organizacjami, których głównym zadaniem jest atakowanie, odrzucanie i rozwiewanie niezatwierdzonych argumentów poprzez masową propagandę i schematy zabijania postaci.

Celem jest przejęcie wszelkich wiarygodnych informacji o wstąpieniu na planetę lub wydarzeniu objawienia, które są filtrowane przez wielowymiarowe bramy komunikacyjne, kiedy ludzie, którzy się obudzą, łatwiej otrzymują transmisje telepatyczne z różnych źródeł, które nie mogą być zablokowane.

Ten sam scenariusz fałszywej flagi został wcześniej opisany jako program Victim-Victimizer, który jest kilkakrotnie powtarzany, aby podżegać niekontrolowane negatywne ego do zniszczenia prawdziwych wspólnot duchowych.

Jest to infekcja wirusowa obcych w naszej Uniwersalnej Matrycy Czasu odziedziczonej podczas wojen Oriona, kiedy czarna dziura w pobliskiej upadłej matrycy została rozerwana i ten program sztucznej inteligencji został uruchomiony w naszym świecie.

Jego projekt polega na wygenerowaniu ekstremalnej polaryzacji, odwróceniu biegunowości i podziale między elektronami i protonami, które zapobiegną unifikacji i syntezie między tymi polaryzacjami.

Kiedy używamy negatywnego ego do wystawiania sił archetypowych w grze o kosmitach ofiara-ofiara, nie ma zwycięzców, tylko niewolnicy świadomości.

Eksperci zdalnej wizji i energiczni operatorzy wspólnot duchowych, czy potraficie dostrzec obrazy rzeczywistości, które postrzegacie, pochodzące z włożonych maszyn obcych, matrycy fantomowej, samego Impostera lub organicznego kodu twórczego?

Zanim wskoczysz na wózek i osądzisz lub obwiniasz swoich duchowych braci lub siostry, uważnie zastanów się nad złożoną taktyką walki psychologicznej i wymagana jest pokora w twoich działaniach.

                                                      Negatywne Ego

                                                              klon

Hologramy i klony dla satanistycznych rytuałów

Aby próbować osłabić, pomieszać i zniszczyć duchowe przywództwo i grupy wniebowstąpienia zaangażowane w zarządzanie planetarne w celu osiągnięcia wyzwolenia świadomości, osoby te są silnie ukierunkowane na satanistyczne obelgi rytualne zaprogramowane w sztuczną alternatywną rzeczywistość.

NAA prowadzi szczególny rodzaj walki duchowej, aby siać spustoszenie i zniszczyć emocjonalnie wszystkich tych, którzy zajmują pozycje duchowego przywództwa i wybierają reprezentowanie atrybutów Chrystusowych i projektu Christos on Earth, które według nich stanowią ingerencję w ich pole działania. .

Historycznie NAA używała członków Emerald Founders i Blue Flame Essenes jako fałszywych wizerunków na stosach pogrzebowych i ofiarnych płomieniach, są to lekkie hologramy tortur rytuałów Christos-Sophia w Moloch i Wicker Man, które przebiegają przez sztuczne matryce i ducha.

Te rytuały pogrzebowe są używane specjalnie do egzekwowania ukrzyżowania i satanistycznego rytuału nadużywania świadomości Christos-Sophii oraz do automatycznego atakowania tych osób za pomocą połączenia różnorodnej czarnej magii, technologii dzielącej i innych form wyrafinowanej technologii stosowanej w wojnie psycho-duchowej. .

Wiele z tych żarliwych stosów i sklonowanych symulowanych wizerunków jest zainstalowanych w sztucznej matrycy Świadomości Chrystusa z poziomu płaszczyzny astralnej, która jest technologicznie kontrolowana jako matryca fałszywego wstąpienia z obszarów fantomowych.

Lisa Renee .

Opublikowane za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/05/kierowanie-sie-faszywa-flaga-przez-lise.html

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak Pani Lisa Renee zajmuje się chanelingiem od wielu lat, co miesiąc umieszcza jeden przekaz. Polecam tą lekturę, pokazuje ciekawy obraz świata i wszechświata.

  Szczególnie polecam jej wcześniejsze przekazy sprzed wielu lat które nakreślają drogę ludzi, a jednocześnie rzeczywistość zdaje się je potwierdzać.

  Uprzedzam że teksty są trudne po angielsku. Na szczęście jest Pani Teresa Seafinowska, która od lat zajmuje się tłumaczeniem tych przekazów na Polski. Wielki szacunek za to, pojawiają się z miesięcznym opóźnieniem ale są długie.

  Oto link do blogu Pani Teresy z zestawem tłumaczeń

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/p/lisarenee.html

 2. krnabrny1 says:

  A jeśli chodzi o sam temat fałszywych flag to nie sposób wkleić tego co się właśnie dzieje.

  https://www.fort-russ.com/2020/06/the-fed-did-it-riots-across-america-are-about-more-than-george-floyd/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:
  Fed to zrobił! – Zamieszki w całej Ameryce są czymś więcej niż tylko George Floyd

  Pierwotnie w Zero Hedge – Opublikowano 1 czerwca 2020 r. FRN

  Jak szczegółowo opisaliśmy wczoraj wieczorem, co dzieje się teraz w Ameryce : zamieszki, grabieże, włamania, Amerykanie walczą z innymi Amerykanami i podczas gdy media kręcą samolubne narracje, które przedstawiają złego faceta jako Trumpa, Chiny, Rosję lub tę politykę party, albo to, albo jakiś ruch społeczny , ukrywa prawdę, że winowajcą nadchodzącego upadku USA jest tylko jedno, ten sam, o którym ostrzegał Thomas Jefferson nowy naród ponad dwa wieki temu :

  „Uważam, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych wolności niż stojące armie. Siła emisyjna waluty jest pobierana z banków i przywracana osobom, do których właściwie należy.

  Jeśli naród amerykański kiedykolwiek pozwoli prywatnym bankom kontrolować kwestię swojej waluty, najpierw przez inflację, a następnie przez deflację, banki i korporacje, które będą wokół nich rosły, pozbawiają ludzi wszelkiej własności, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomni na kontynencie który ich ojcowie podbili ”.

  I jak zauważa Lance Roberts z RealInvestmentAdvice.com, podczas gdy morderstwo George’a Floyda było zarówno niesprawiedliwe, jak i tragiczne, jego śmierć była katalizatorem, który zapalił beczkę niezgody, która gotowała się w gazetach od ponad dekady.

  Koncentrując się na wydarzeniach, które wypełniają nasz strumień mediów, warto pamiętać o Oscar Grant, Trayvon Martin, Manuel Diez, Kimini Gray i Michael Brown. Wydarzenia te i wiele innych w historii pokazują, że niepokoje społeczne mają głębsze korzenie. Pew Research zanotowało to w 2017 roku:

  „Amerykańska gospodarka jest teraz w znacznie lepszej kondycji niż po Wielkiej Recesji. Kosztowało to miliony Amerykanów, ich domy i miejsca pracy. Doprowadziło go do przeforsowania pakietu stymulacyjnego o wartości około 800 miliardów dolarów jako jednego z jego pierwszych zamówień biznesowych. Od tego czasu bezrobocie spadło z 10% pod koniec 2009 r. Do poniżej 5% obecnie, a średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła ponad dwukrotnie.

  Jednak pod pewnymi względami kraj stoi w obliczu poważnych wyzwań gospodarczych: stały spadek klasy średniej i nierówność dochodów osiągnęły najwyższy punkt od 1928 r. ”

  Spójrz na twarze zamieszek. Są z każdej rasy, religii i wyznania. To, co ich łączy, to fakt, że są oni najbardziej dotknięci demograficznie przez obecną recesję gospodarczą. Utrata pracy, zniszczenie dochodów, presja finansowa i dług powodują napięcie w systemie, dopóki nie wybuchnie.

  Tak było w każdej gospodarce w całej historii. Podczas gdy bogaci jedzą ciasto, reszta błaga na rogach ulic o resztki. W końcu ci najbardziej pozbawieni praw obywatelskich i uciskani szturmują mury zamku „widłami i pochodniami”.

  Źródło problemu

  Niedawny artykuł MagnifyMoney uderza w tej sprawie.

  „Ponieważ pandemia wirusa koronawirusa wciąż niszczy gospodarkę, wielu Amerykanów obniża składki emerytalne, ale niektórzy naruszają swoje konta emerytalne, aby zapłacić za niezbędne rzeczy. W nowej ankiecie stwierdzono, że 3 na 10 Amerykanów naruszyło środki przeznaczone na ich złote lata – i większość tych, którzy to zrobili, wydała zaskórniaki na artykuły spożywcze. ”

  Ameryka nie była przygotowana finansowo na kryzys spowodowany pandemią. Są źli, zestresowani finansowo, a widoczną twarzą ich gniewu jest Wall Street i Fed.

  Od czasu „kryzysu finansowego” rola Rezerwy Federalnej zmieniła się z podwójnego mandatu „pełnego zatrudnienia” i „stabilności cen” na pozorne włączenie „trzeciego mandatu” wspierającego zaufanie konsumentów poprzez inflację cen aktywów. Jak stwierdził Ben Bernanke w 2010 roku:

  „Takie podejście złagodziło warunki finansowe w przeszłości i jak dotąd wydaje się być znowu skuteczne. Ceny akcji wzrosły, a długoterminowe stopy procentowe spadły, gdy inwestorzy zaczęli przewidywać ostatnie działania.

  Łatwiejsze warunki finansowe będą sprzyjać wzrostowi gospodarczemu. Na przykład, niższe oprocentowanie kredytów hipotecznych sprawi, że mieszkania będą bardziej przystępne cenowo i pozwoli większej liczbie domów na refinansowanie. Niższe oprocentowanie obligacji korporacyjnych zachęci do inwestycji. A wyższe ceny akcji zwiększą zamożność konsumentów i pomogą zwiększyć zaufanie, co może również pobudzić wydatki. ”

  Niestety tak się nie udało.

  Niezamierzone konsekwencje

  Jak w przypadku wszystkich rzeczy, zawsze następują niezamierzone konsekwencje. Dla zdecydowanej większości Amerykanów:

  Mieszkanie nie stało się bardziej dostępne.
  Wall Street kupił ogromną liczbę domów po obniżonych cenach i wszedł do firmy wynajmującej, co doprowadziło do wzrostu cen mieszkań.
  Wielu Amerykanów, którzy wciąż wychodzili z „kryzysu finansowego”, nie było w stanie uzyskać finansowania.
  Dla wielu innych problemem była przystępność cenowa spowodowana zahamowaniem wzrostu płac.
  Niższe oprocentowanie obligacji korporacyjnych nie doprowadziło do większych inwestycji, ale raczej do wykupu akcji, co przyniosło korzyści kierownictwu „C-Suite” kosztem klasy robotniczej.
  Zamiast tego, jak wspomniano wcześniej, polityka Fedu doprowadziła do rosnącej rozbieżności między rynkiem akcji a gospodarką. To znaczy:

  „Jedyną lekcją, której nauczyliśmy się od czasu wielkiego kryzysu finansowego w 2008 r., Jest to, że interwencje polityki pieniężnej i fiskalnej nie prowadzą do wzrostu poziomu zamożności gospodarczej ani dobrobytu. To, co zrobiły te programy, stanowi system transferu bogactwa z dolnych 90% do górnych 10%.

  Od 2008 r. Narastają wezwania do wprowadzenia polityk socjalistycznych, takich jak powszechne dochody podstawowe, zwiększona opieka społeczna, a nawet dwukrotny kandydat na prezydenta, który był samozwańczym socjalistą.

  Takie rzeczy nie miałyby miejsca, gdyby „dobrobyt” kwitł w gospodarce. „

  Jest tak po prostu dlatego, że giełda nie jest gospodarką.

  Zapasy to nie gospodarka

  Interwencje Fed i zniesione stopy procentowe nadal wywoływały odwrotny skutek, niż zamierzano. Pokazałem poprzednio poniższą tabelę, aby zilustrować ten punkt.

  Od 1 stycznia 2009 r. Do końca marca giełda wzrosła o zadziwiająco 159%, czyli około 14% w ujęciu rocznym. Przy tak dużym wzroście na rynkach finansowych można spodziewać się proporcjonalnego wzrostu w gospodarce.

  Po 3-masowych programach „ Zmniejszanie ilościowe” opartych na Rezerwie Federalnej , programie przedłużania terminu zapadalności, ratowaniu TARP, TGLP, TGLF itp., HAMP, HARP, bezpośrednich ratowaniach Bear Stearns, AIG, GM, wsparciu bankowym itp. z czego łącznie ponad 33 biliony USD, skumulowany realny wzrost gospodarczy wyniósł zaledwie 5,48%.

  Podczas gdy interwencje pieniężne mają wspierać wzrost gospodarczy poprzez wzrost zaufania konsumentów, wynik jest zupełnie inny.

  Niskie, do zera, stopy procentowe stymulowały dług nieproduktywny i pogłębiały lukę majątkową. Ogromny wzrost zadłużenia faktycznie zaszkodził wzrostowi poprzez przekierowanie wydatków konsumpcyjnych na obsługę długów.

  „Wzrost zadłużenia, który w ostatniej dekadzie był wykorzystywany głównie do wypełnienia luki między dochodami a kosztami utrzymania, przyczynił się do opóźnienia wzrostu gospodarczego”.

  Niedociągnięcia finansowe

  Niedawne centrum gospodarcze spowodowane pandemią po raz kolejny ujawniło słabość finansową, która nęka całą gospodarkę. Raport MagnifyMoney pokazuje, że prawie 50% Amerykanów wprowadziło zmiany w swoich planach w ciągu pierwszego miesiąca pandemii z powodu podstawowych potrzeb.

  Oznacza to, że osoby nie mogły przeżyć więcej niż JEDEN MIESIĄC przed skorzystaniem z oszczędności emerytalnych. Ale co z 50-60% osób, które nie miały planu na początek?

  „Raport organizacji National Institute on Retirement Security z 2018 r., W którym stwierdzono, że prawie 60% wszystkich Amerykanów w wieku produkcyjnym nie posiada aktywów na koncie emerytalnym.”

  Oto niektóre ustalenia z tego raportu:

  Wskaźniki własności kont są ściśle skorelowane z dochodami i majątkiem. Ponad 100 milionów osób w wieku produkcyjnym (57 procent) nie posiada żadnych aktywów na koncie emerytalnym, czy to w sponsorowanym przez pracodawcę planie typu 401 (k), czy w IRA, ani nie są oni objęci emeryturami z tytułu określonych świadczeń ( DB ).
  Typowy Amerykanin w wieku produkcyjnym nie ma oszczędności emerytalnych. Po uwzględnieniu wszystkich pracujących osób – nie tylko osób posiadających konta emerytalne – mediana salda konta emerytalnego wynosi 0 USD wśród wszystkich pracujących osób. Nawet wśród pracowników, którzy zgromadzili oszczędności na kontach emerytalnych, typowy pracownik miał skromne saldo konta w wysokości 40 000 USD.
  Trzy czwarte (77 procent) Amerykanów nie spełnia konserwatywnych celów oszczędności emerytalnych w ich wieku i dochodach opartych na pracy do 67 roku życia, nawet po policzeniu całej wartości netto jednostki – hojnej miary oszczędności emerytalnych.

  Jeśli użyjemy bardziej optymistycznej liczby 50%, wówczas 50% amerykańskich pracowników nie będzie w stanie wykorzystać dodatkowych „oszczędności”, aby zrekompensować trudności finansowe podczas pandemii.

  Nic dziwnego, że na ulicach wybuchają zamieszki.

  Tylko nieliczni

  Podczas gdy „stopa oszczędności” sugeruje, że ludzie „gromadzą pieniądze” z powodu pogorszenia koniunktury, rzeczywistość jest zupełnie inna. Gdyby Amerykanie mieli oszczędności, nie sięgnęliby po 401 tys. Planów i nie prosili o czeki. Jednak Deutsche Bank niedawno pokazał stopa oszczędności do 90% Amerykanów jest ujemna.

  Jest to zupełnie inne niż statystyki rządowe sugerujące, że przeciętny Amerykanin oszczędza 33% swoich dochodów.

  W rzeczywistości, jeśli nie należysz do „20% najlepszych” osób zarabiających, prawdopodobnie nie oszczędzasz dużo, jeśli w ogóle.

  Problemem dla Fed jest to, że ich własne polityki stworzyły „lukę majątkową” na początek. Jak zauważył WSJ.

  „W grudniu 2019 r. – przed zamknięciem – gospodarstwa domowe o najniższych 20% dochodów widziały, jak ich aktywa finansowe, takie jak pieniądze w banku, inwestycje w akcje i obligacje lub fundusze emerytalne, spadły o 34% od końca 2007 r. 09 recesja , według danych Fed skorygowanych o inflację. Osoby w połowie rozkładu dochodów odnotowały jedynie 4% wzrost. ” – WSJ

  To nie jest zaskakujące. Ostatni raport badawczy BCA potwierdza jedną z przyczyn rosnącej luki majątkowej w Stanach Zjednoczonych . 10% osób zarabiających posiada 88% akcji na giełdzie, a 90% na dole ma zaledwie 12%.

  Fed to zrobił

  Brak poprawy ekonomicznej jest wyraźnie widoczny we wszystkich klasach demograficznych. Jednak to właśnie polityka Rezerwy Federalnej stworzyła mechanizm transferu bogactwa od biednych do bogatych. Trwające interwencje Rezerwy Federalnej spowodowały wzrost cen aktywów, ale pozostawiły większość amerykańskich rodzin w tyle.

  Problem polega na tym, że Fed został uwięziony przez swoją politykę, w związku z czym zaczął kierować się ku Wall Street. To spowodowało, że Rezerwa Federalna stała się „zakładnikiem” własnej produkcji.

  Jeśli Fed usunie jakiekolwiek zakwaterowanie pieniężne, rynek spadnie. Fed jest zmuszony następnie zwiększyć wsparcie dla rynków finansowych, co pogłębia lukę zamożności.

  To wirtualna spirala, z której Fed nie może się wydostać. To świetny system, jeśli jesteś bogaty i zainwestowałeś pieniądze. Nie tak bardzo, jeśli jesteś kimś innym.

  Jak jesteśmy świadkami, Stany Zjednoczone nie są odporne na zakłócenia społeczne. Źródłem tych problemów jest pogłębianie się faktu, że opinia publiczna nie docenia, dlaczego tak się dzieje.

  W końcu, jak to wielokrotnie się zdarzało w historii, zamieszki zwrócą się w kierunku rządzących.

  Tak, jak mówią, właśnie wtedy „s *** staje się rzeczywistością”.

 3. krnabrny1 says:

  swoją drogą jak patrzę na to co się dzieje, przed moimi oczami pojawia się znany cytat Pana Piłsudskiego:
  „Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!”

  Wygląda na to że on znał tą zasadę, znaczy się ta sama szkoła!
  Wygląda na to również, że wspólcześni „amerykańscy piłsudczycy” stosują nadal tą metodę.

  Znaczy się idąc tropem doświadczeń wielkich dyktatorów tego świata…CZAS NA UCIECZKĘ DO PRZODU LUB ZNIKNIĘCIE.

  Tak robili wszyscy, nawet Hitler, kiedy zrobiło się gorąco, wykorzystał chaos i…. „zniknął”:-)

Wypowiedz się