EPIDEMIA – WIELKI RESET- NWO

Ważna wypowiedź Janusza Zagórskiego założyciela telewizji internetowej NTV na temat epidemii koronawirusa, jako akceleratora przyspieszenia wielkich zmian na świecie i możliwych scenariuszy rozwoju wydarzeń  wewnątrz chińskich i globalnych.

Wyrażamy uznanie dla Janusza Zagórskiego za jego wszechstronną działalność publicystyczną i społeczną, za jego odwagę poruszania spraw trudnych, także będących swoistym „tabu”.  Szczególnie odnosimy to do propagowania rozwoju duchowego oraz wiedzy wykraczającej znacznie poza materialistyczną naukę, będącą swoistego rodzaju religią, opartą tak samo na dogmatach, jak konwencjonalne wierzenia.

Cenna jest jego inicjatywa zgłoszona na końcu wystąpienia odnośnie zbiorowych medytacji w intencji pozytywnego rozwoju sytuacji na świecie. Sytuacja obecna uświadomiła chyba dla bardzo dużej części ludzkości, że obecny świat znalazł się na takim rozstaju dróg, na jakim jeszcze nie był w znanej nam historii. Wiele zbiorowych eksperymentów naukowych z medytacjami dowiodło ponad wszelką wątpliwość, że są skuteczne w kreowaniu pozytywnych kierunków rozwoju dla zbiorowości mniejszych czy większych, w zależności od liczby i zaawansowania osób biorących w nich udział.

W odniesieniu do tej wypowiedzi Janusza Zagórskiego mamy jednak jedno istotne zastrzeżenie odnośnie wpisywania się  w globalistyczną antychińską narrację propagandową, zorkiestrowaną przez globalne media i propagandowe centra Nowego Porządku Świata (NWO). Ta antychińska kampania propagandowa  Zachodu w połączeniu z użyciem wojny biologicznej (koronawirus) w przecięciu się z atakiem   elektromagnetycznym, ma  charakter starannie zaplanowany. Największe  uderzenie w Chiny  i kolejne 3 najbardziej „podpadnięte” kraje  takie jak: Iran, Włochy i Korea Południowa jest tego najważniejszym dowodem, a jest wiele innych, których nie będziemy tu rozwijać.

Zagórski eksponuje rozpowszechnioną w mediach społecznościowych wypowiedź anonimowego oficera chińskiego wywiadu, choć zaznacza, że nie jest pewny jego wiarygodności  [ m.in. na linku: https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/a5fe5b66018b8076c525f19f81f6cd82a1d85dab.pdf  ] i omawia wiele innych filmów o przerażających rzeczach jakie dzieją się w Chinach. Uważne przeczytanie tej wypowiedzi rzekomo chińskiego oficera kontrwywiadu pozwala wysnuć wniosek, że pisał to raczej ktoś, kto nie był długo lub nigdy w Chinach, a i sama narracja jest zachodnia, że to wina samych Chińczyków. Narracja o krematoriach i wielkiej liczbie ludzi, którzy umierają gwałtownie na ulicy od wirusa jest bardzo wątpliwa. Takie przypadki gwałtownej śmierci nie są wykluczone, ale to wyklucza koronawirus, jako  przyczynę, lecz jedynie jako „przykrywkę” zastosowania broni technotronicznej za pomocą 5G, której zainstalowano w Wuhan 10 000 anten.

Bardzo znany emerytowany analityk amerykańskiego wywiadu wojskowego Robert David Steele ( nominowany w 2017 roku do pokojowej nagrody Nobla) twierdzi, że większość tych strasznych wiadomości jest mocno przesadzone, a zostały napisane eleganckim oksfordzkim angielskim. Twierdził jeszcze 28 lutego 2020 r,  że sytuacja w Chinach się normalizuje, co obecne dane o zachorowalności i umieralności to potwierdzają. ( więcej na: https://phibetaiota.net/2020/02/robert-steele-china-coronavirus-my-appraisal/ )

Dlaczego ten atak bronią biologiczną i elektromagnetyczną został przeprowadzony na Chiny ? Wymieńmy pokrótce przyczyny i wiele innych ataków przeprowadzonych na Chiny w ciągu ostatnich lat.

Chiny są już od jesieni 2014 r. faktycznie  pierwszą potęgą gospodarczą świata, według parytetu siły nabywczej  walut, która jest najbardziej obiektywnym miernikiem, w odróżnieniu od klasycznego PKB, który jest „nadmuchany” usługami, także w kasynie hazardowym rynków finansowych. Chiny posiadające blisko 1,5 mld ludności zmniejszyły w ciągu ostatnich 30 lat poziom ubóstwa z 400 do zaledwie blisko 20 milionów, a poziom życia jest obecnie w tym komunistycznym kraju większy przeciętnie niż w Polsce, pod rządami demonokracji. Realizowany wielki projekt „ Jedwabnego Szlaku” w oparciu o współpracę i koegzystencje z innymi narodami, podważa dotychczasową kolonizację krajów prawie całego świata, za pomocą systemu finansowego i pieniądza bez pokrycia w oparciu o drukarnię dolarów amerykańskich przez prywatne konsorcjum Bank Rezerwy Federalnej.

 Taka sytuacja jest nie do zaakceptowania dla tajnych satanistycznych organizacji i globalnych banksterów, którzy kontrolują niemal cały glob i jego gospodarkę. Więc prowadzą niewypowiedzianą wojnę z Chinami, aby nie dopuścić do ich gospodarczej, przemysłowej i wojskowej dominacji. Ta wojna nie jest prowadzona środkami militarnymi, lecz za pomocą wzniecania zamieszek wewnętrznych, użycia broni biologicznej i elektromagnetycznej, wojny handlowej, prowokacji militarnych i medialnych  kampanii dyskredytacyjnych.

Spośród całego szeregu takich wrogich działań w tej niewypowiedzianej wojnie można wymienić następujące:

 •  Sponsorowane i organizowane przez USA protesty w Hong Kongu,
 • Sponsorowane przez CIA ogromnymi pieniędzmi powstanie muzułmańskich Ujgurów w prowincji Xiangxin;
 • Prowokacyjne zachowania floty marynarki wojennej USA na morzu południowo-chińskim i w cieśninie Tajwańskiej
 • Atak z użyciem broni jądrowej na port Tianjin,
 • Handlowa wojna i sankcje USA wobec Chin,
 • Demonizowanie firmy chińskiej Huawei lidera rynku technologii 5G i aresztowanie jego dyrektora finansowego w Kanadzie;
 • Zniszczenie świńską grypą ferm trzody chlewnej w Chinach
 • Spowodowanie poważnych szkód gospodarczych w Chinach i innych krajach azjatyckich za pomocą ognisk ptasiej grypy.

To tylko kilka przykładów poprzedzających najpoważniejszy atak bronią  biologiczną koronowirusa i bronią elektromagnetyczną w Chinach, mający cechy ukrytego zamachu stanu, więcej na linku: Epidemia jako ukryty zamach stanu w Chinach

W wypowiedzi Zagórskiego podpartej narracją antykomunistyczną i antyreżimową, przejawia się to dążenie planistów z Zachodu do zdestabilizowania Chin i/lub przejęcia kontroli nad tym wielkim krajem.

Twórca obecnej potęgi Chin wybitny chiński mąż stanu Deng Siao Ping mawiał tak: „Nieważne, czy kot jest czarny, czy biały, ważne, aby łapał myszy”.  To dzięki dokonywanym stopniowo reformom gospodarczym pod pełną kontrolą Państwa Chińskiego, a nie korporacji Zachodu i bez wprowadzania tzw. demokracji zachodniej ( raczej demonokracji), która służy podbijaniu i kolonizowaniu krajów, Chiny  w rozwoju gospodarczym wyprzedziły USA. Ale nie tylko Chiny, obecnie także i Indie według raportu CIA, także wyprzedziły Stany Zjednoczone w rozwoju gospodarczym.

Polska wybrała skrajnie przeciwstawną, neoliberalną drogę, transformacji ustrojowej w demokrację kolonialną. Skutkiem tego, większość majątku nie jest w rękach Polaków, kilka milionów wyjechało z kraju, mamy wysoki spadek liczby ludności ( ukrywany przez władze), a Polska jest w fazie zaawansowanego rozpadu państwowości. Piszący te słowa proponował stopniowe reformy gospodarcze na wzór chiński rządowi utworzonemu przez  premiera Mieczysława Rakowskiego w 1988 r.,  w napisanym programie dla wicepremiera Kazimierza Olesiaka.

Mocno eksponowana przez Zagórskiego narracja antykomunistyczna w kontekście Chin, przypomina do złudzenia retorykę „klasyków” i wzorcowych „demokratów” Adama Michnika i Jacka Kuronia, z którymi sympatyzował Janusz Zagórski, jak przyznał publicznie 8 lat temu. Współcześnie taką narrację antykomunistyczną po 30 latach dokonań,  prowadzi PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele  i Radio Maryja, o którym z uznaniem wyrażał się Zagórski.

Na podsumowanie należy przypomnieć, jak w latach 90-tych przywódcy Zachodu odwiedzający Chiny pouczali chińskich przywódców o nieprzestrzeganiu „praw człowieka” i braku demokracji, oczywiście tej wzorcowej zachodniej. Ostatnim przywódcą Zachodu, który takie pouczenie złożył w czasie wizyty w Chinach w 1999 r., był kanclerz Niemiec Helmut Kohl. Na to mu ówczesny przywódca Chin Jang Zemin odpowiedział tak: „ Jeśli chcecie abyśmy wprowadzili „prawa człowieka” i waszą „demokrację”, to my ją wprowadzimy, tylko że wtedy, po kilku do kilkunastu latach, będziecie mieli kilkadziesiąt milionów Chińczyków  w Europie, czy naprawdę chcecie tego ?” Od tego momentu przestano pouczać chińskich przywódców.

Obecny atak bronią biologiczną i elektromagnetyczną na Chiny, mający charakter ukrytego zamachu stanu, ma na celu destabilizacje Chin. Ta destabilizacja wewnętrzna w planach Zachodu, a nawet wojna domowa, mogą spowodować dużą imigrację Chińczyków do Europy. To wpisuje się  w ramy realizowanej syjonistycznej strategii multikulturalizmu, czyli stworzenia tygla różnych ras i narodów, nie tylko w Europie, w celu przedłużenia rządów „samowybrańców” starą metodą „ dziel, skłócaj i rządź”.

Redakcja KIP

Opublikowano za: niezaleznatelewizja

Wybrane komentarze

Ewa Siedlecka

Proponuję robić regularne Medytacje o uzdrowienie całej tej sytuacji i aby wyszły na jaw wszystkie kłamstwa ludzi ktorzy ten temat tworzą. Każdy w wolnej chwili też niech wysyła światło i dobrą intencję dobre życzenie w tym celu bez względu na sposób w jaki to robi czy będzie to modlitwa czy mantra czy jakakolwiek inna forma pracy z energią. Liczy się wyłącznie intencje

Kamil Kaspszycki

Koronawirus to medialna propaganda bansterow i Watykanu

Leszek Ostachowski

U nas i tak życie towarzyskie kręci się w supermarketach .. Zamkną??? Najbardziej narażeni są ludzie starsi / są już w wieku poza produkcyjny, a dla sytemu obciążeniem kapitałowym podczas wymiany pokolenia młotkowych / .. Wprowadzono zakaz prowadzania zbiorowych agitacji religijnych dla starszych??? O jak ładnie giełdy i fundusze reagują .. ciekawe, przecie będzie mniej do rozdawania starszym???.. Tylko czekać„ jak z niebiesiech UFAnunaki skrzydlate zstąpią i będą robiły porządki..

MaT Eck

Nic to nie da, ten kto jest przepełniony strachem już jest w sidłach wirusa. Intencja to za mało by wzbudzić wyższe wibracje. Oczyszczenie planety z niskich wibracji już trwa od kilku miesięcy.

Ani Mar

A właśnie, że tak! Pani Ewo dobrze Pani mówi. Łączmy się w medytacji, modlitwie, miejmy wspólną intencje. Takie działania mają ogromną moc wizualizacji tego czego wszyscy pragniemy, o co wszyscy prosimy. A chcemy, aby sytuacja się ustabilizowała. Prośmy o pokój, o dobro w tym trudnym obecnie czasie. Wizualizujmy, jak trzymamy się wszyscy za ręce, to wzmocni nasze modlitwy. Codziennie o 22.00, ja się przyłączam.

alicja maja

MOŻEMY W TEN SPOSÓB ZABURZAC TE FALE, RÓBMY TO JAK NAJCZEŚCIEJ TEN KTO UMIE NA PEWNO NIE ZASZKODZI!!!

Sofia Sofia

a może by tak dodatkowo zacząć lepiej postępować??? nikomu nie czynic krzywdy i gdzie sie da pomagac?

alicja maja

@Sofia Sofia Kto jest już świadomy już tak robi od lat i jesteśmy bardzo atakowani przez tych z ciemnej strony! ale się nie poddajemy zabezpieczamy się regenerujemy i dalej robimy swoje. Człowieczeństwo to jest podstawa w tych czasach. Należy oczywiście najpierw zacząć od siebie a inni wokół nas zaczną się zmieniać, pozdrawiam

Sofia Sofia

@Maria Holak MMS Jim Humble w płynie 2 butelki tanie i proste w użyciu, MMS absolutnie zabija wszelkie wirusy i bakterie chorobotwórcze również usuwa z organizmu metale ciężkie , trucizny chemiczne i grzyby jak również pasożyty , MMS więcej wart jak tony złota , Raka leczy w 3 tygodnie i wszelkie inne choroby

Yola

Giełdy poleciały na łeb, ale nie notowania koncernów farmaceutycznych

Mimi Janowa

Yola one idą w gore

Jola

Nie wszystkie, niektóre idą w dół. Widzę na Trading 212 co się dzieje i tylko jedna firma farmaceutyczna w która zainwestowałam w miarę się trzyma, a reszta tak jak i wszystko idzie w dół. Generalnie wszystko skacze. Ale tendencja jest spadająca.

Święta Tradycja versus ocean przeciwności

a kto jest tych koncernów właścicielem https://swietatradycja.wordpress.com/dokumenty-wielkiej-polski/a-quo-primum-encyklika-papieza-benedykta-xiv/

Cracus i Vanda

Reset przed nami, następuje cyklicznie. Dzieli nas kilka lat .Władze światowe ,postanowiły zgotować ludziom ,przegląd generalny .Ludzie się budzą i rozwijają i nie mogą tego zatrzymać .Elity boją się upadku ,a to ich i tak czeka .Z wysokości szybciej się spada .Rodzą się nowi ludzie z nowym oprogramowaniem ,a staży których cechuje destrukcyjne działanie muszą odejść i nie będą się już rodzili . Powstaje nowa ludzkość o zupełnie innych preferencjach. Ludzkość się uwolni ,czy to się komuś podoba ,czy nie .

Waldemar Ożóg

Nie masz racji, co 72 lata zachodzi 1 stopień precesji co przynosi nowe dopasowane do zmian DNA , ale ludzie nadpisują swoje stare w miękkich tkankach co 8 a kościach co 12 lat . Problem jest w nierozumieniu tego procesu, jemy by mieć energię mogą być węglowodany, cukry, alkohol i jemy by nadpisać swoje DNA a to tylko z białka niestety zwierzęcego bo one też mają aktualne zmiany zapisane a tymczasem byle jedzenie z zmutowanym dna , sztywność umyslowa = nadpis stary , choć Jezus wyraźnie mówił musicie być jak dzieci = ciagle się uczyć , sprawdzać jak jest ( bo się nie tylko mogło zmienić , ale zmieniło się napewno promieniowanie informacyjne z wszechświata). A ten reset to robią starzy młodym wysyłajac ich na wojny ( myśląc że się da stare utrzymać , no nie da się jak dowodzą ruiny kolejnych cywilizacji to stary błąd , ktorego mozna uniknąć rozumujac jak przy komputerach jest potrzeba dopasowania oprogramowania do nowych potrzeb na bierząco .

5

się jest

Zapraszam do nas na rozkminy na różne tematy w otaczającej nas przestrzeni z poziomu postrzegania na podstawie doświadczeń własnych i innych scenariuszy z życia Tematy w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania Kim Się Jest Po co się jest i jaki cel się ma Jak kreujemy Kto jest kreatorem odpowiedzi należy szukać / słuchać w wielogodzinnych rozkminach nagranych na skype pomiędzy zainteresowanymi tymi treściami rozmówcami ciągle dołączającymi z chęcią brania udziału w nich Czasami na Skype w otwartej grupie jest 20 osób z czego 2-7 rozmawia a reszta słucha lub na czacie zadaje pytania 😉 Tutaj link co do ostatnich przemyśleń w temacie też resetów ale na kanale EterTv https://youtu.be/irh0shBd9hQ Zapraszam serdecznie i pozdrawiam

eldoradose

Wirus nikogo nie wytępi. Choroby zakaźne to jest przesąd i ściema, aż dziw że Wy wszyscy, niby „z poza Systemu” nadal nie wiecie skąd się biorą choroby? Wirus to skutek, a nie przyczyna.

1.Całe zamieszanie służy hegemonii Ameryki, bo silna, zjednoczona Europa jest im nie na rękę.

 1. Mafia medyczna zyskuje nowe uprawnienia i władzę, dziś odgrywa rolę św. inkwizycji – będziesz chory nawet jak nie masz objawów, będziesz chory wtedy kiedy oni tak mówią.
 2. Przymus szczepień to kolejny krok w upośledzeniu ludzkiej świadomości i inteligencji ciała – kolejny krok sił ciemności. Tyle. po co tu więcej spekulować?

Aby nie być ofiarą Systemu należy żyć poza Systemem a to wymaga skupienia Świadomości nie na walce z Systemem, a na pomaganiu innym z niego wyjść i się odłączyć. Spekulacje nikomu nie pomagają.

Yola

Hej, odpowiedzmy sobie na pytanie: kto zarobił i zarabia na skażeniu środowiska? Kto zgarnął wielką kasę? Kto wywołuje kryzysy finansowe? Ludzie? A może 1- 3% osobników, chciwych, bezwzględnych socjopatów? Nie opowiadajmy, że ludzkość to szkodniki. Szkodnikami są nasi zarządcy.

Janusz Lachtera

Brawo Panie Januszu. Manewry psycho-socjologiczne. Test sprawności? ? Siania paniki. Wiedza czy info. Strach osłabia nawet odporność swoistą.

Lola Bez

powodem obecnej sytuacji jest właśnie wyższa świadomość ludzi, która rośnie na potęgę i coraz szybciej, na siłę chcą ją wyłączyć, sytuacja ich nagli, Boją się, boją się naszej świadomości

Norbert Sałek

Poziom energii globalnej świadomości ludzkiej cywilizacji spadł z poziomu 208, który odczytywałem na przełomie 2018/2019, do aktualnego poziomu 190 w skali Hawkins’a (odczyt zgodnie z wytycznymi książki „Siła czy moc” oraz „Przekraczanie poziomów świadomości”). Przypomnę, że wszystkie poziomy powyżej 200 stanowią twórczy wyraz mocy, zaś poniżej 200 mają niszczący wpływ, zarówno na jednostkę jak i na całe społeczeństwo. Najprawdopodobniej energia strachu spowodowała tak potężny spadek świadomości i ponowne wejście ludzkości w obszar destrukcji. Dlatego epidemii koronawirusa będą towarzyszyć dodatkowe wydarzenia będące przejawem tego niszczącego poziomu świadomości.

Artur Jankowski

Upadnie bo musi upaść. Cywilizacja oparta na kłamstwie, obłudzie. Szkoda tylko dzieci i dobrych ludzi.

Szyszkownik Starszy

Dziękuję Panie Januszu za to spojrzenie na całokształt i inicjatywę związaną z dogłębnym poszerzaniem naszej wiedzy. To jest jeden z najefektywniejszych sposobów na „walkę” z NWO-wzajemna wymiana poglądów, docieranie do konstruktywnych wniosków w wyniku rozumienia jak najszerszego spektrum wizji współczesnego świata. Niech każdy z nas da z siebie to co najlepsze, nie dajmy się zastraszyć populistycznym ściekowym mediom. Walczmy o nas samych, o naszą otwartość i świadomość, ponieważ to jest jedyna i prawdziwa droga do szeroko rozumianej WOLNOŚCI!!

GC

https://www.youtube.com/watch?v=RVSE9PXHYPU

M Nowak

Mądre przemyślenia. A generalnie to przestraszonym społeczeństwem łatwiej jest manipulować, sterować… Dziękuję.

Damian Sawik

Witam. Kłania się wywiad z Aronem Russo tyle lat temu a wszystko się sprawdza co Jemu udało się usłyszeć od Rockefelera

Jacek Czarterski

Nie wpadłbym, że III Wojna Światowa będzie polegała na walce z wirusem. Pomysłowość strategów nie zna granic.

Marcin Sadowski

Dobry kierunek myślenia. Rządy państw przestają istnieć oficjalnie. Stan wyjątkowy kwestia czasu. Dobro wygra, trzeba walczyć

Justyna

Panie Januszu mam pełny szacunek do Pana 😊. Ludzie muszą wreszcie wstać z kolan i śćiągnąć te durne Okular. Globalnie mają nas gdzieś! !!! Chodzi o likwidacje ludzi bez wojny 😢 !!! Pozdrawiam

MajesticArea

„KORONAWIRUS „ĆWICZENIA” PRZED KATAKLIZMEM 2024 r. RESET 676″ https://www.youtube.com/watch?v=u6qnraPWwWA&t=52s

EW WOŹNIAK

Łączny się codziennie o 22.00 jestem. za podpisuje się pod tym projektem

Irena Strojna

Technologia 5g w Polsce jest wdrażana na sile mimo protestów ludzi . Dlaczego podniesiono o 100krotnie stopień promieniowania? Dlaczego tacy ludzie na ministerialnych stanowiskach decydują za cały naród? Musimy zacząć od zmiany rządu bo patrząc na polskie społeczeństwo to w dużym stopniu jest uśpione przez rządowe media. Dopóki sie nie obudzimy z tego letargu będzie tylko gorzej

mp3hipnozy

Najpierw musiałbyś głównego hipnotyzara trzódki Watykan stąd wykolegować, bo ten system jest ich tworem.

Florentyna 1971 23 godziny temu

Świetny pomysł z tą wizualizacją ☺Oczywiście jestem za …W jedności siła. Pozdrawiam serdecznie ☺

Gola

Stanisław Milewski mówił o zakręconym kurku z kasą dla rządzących tym światem.

Beata Kowalczyk

Ropa leci rekordowo w dół. Co do dziwnych zemdleń i zapaleń płuc – wygląda to na wpływ technologii WiGig (WiFi ad) działającej na 60GHz czyli częstotliwości pochłanianej przez tlen!

Lusi lusi

Na noc telefony wkładajcie do szklanego słoika i zakręcić owinąć srebrną folją.podajcie dalej.

stevan

Coś w tym jest, bo telefon, nawet wyłączony, co minutę wysyła sygnał do najbliższego masztu i zakłóca tym nasz sen i podaje szpiegom gdzie nocujemy. Folia blokuje ten sygnał.

Krzysztof

Janusz, wiesz że o 5G zabiegają tylko rządy i nie chodzi tu o smog elektromagnetyczny a o chipy które chcą nam zaaplikować, jak mówi w ostatnim wywiadzie Aaron Russo, warto obejrzeć. Stokrotnie zwiększyli moc dlatego by te chipy zasilać i gęsto usiane anteny 5G żebyśmy nie zniknęli z zasięgu.

Peppo Kun

Krzysztof witam , ja bym poszła dalej wiązki celowane z satelity. Jest taka broń Pozdrawiam

5G bardziej zabija niż kontroluje. Wprowadzane jest do depopulacji. Gdy pod pretekstem obawy o nasze zdrowie będą nas szczepic to w szczepionkach będzie nanotechnologia która jest kompatybilna z 5g do tego stopnia ze oczodoły będą się gotować. ..

Bozena H

Pozdrawiam z Wiednia, tydzień temu piali, że będzie ofensywa ( już jest opracowana) z chipami w dowodach osobistych i wstrzykiwanymi podskórnie. W całym Wiedniu wymienione zostały lampy uliczne na 5 G.

GiovanniBanan

@Dariusz Radziszewski jakieś dowody, źródła? Czy tylko filmiki oszołomów z youtube’a?

labeo

@GiovanniBanan jak by ktoś w 1930 powiedział tobie, że będą powstawać obozy śmierci do masowej eksterminacji ludzi i eksperymentów na ludziach, to byś powiedział, co za oszołom… elity państw nie raz w historii ludzkości pokazywały, że stać je na każde bestialstwo, historia jest wystarczającym dowodem, który skłania do uwzględniania każdej hipotezy …. mając takie możliwości technologiczne na miejscu elity nie pokusił byś się to zastosować? ale odpowiedz tak szczerze naiwniaku?

Mike Beard

@labeo tylko teraz się to nazywa „postęp” 😉

ID

A co jeśli wirus jest typowy w objawach tu i teraz, ale może być odroczony w czasie na pokolenia np. bezpłodnością, wadami genetycznymi, psychicznymi …??

Tomasz iGosia

Wszystkie państwa zadłużone…. U kogo…????

jedrus kmicic

KREW DLA KRWAWYCH BOGOW

Poorva Phalguni

45:00 to, że na filmikach ktoś leży, czy upada, nie oznacza, że to prawdziwe objawy wirusa. Filmiki z pseudoofiarami mieliśmy nawet w Polsce, przy okazji zamieszek politycznych. Moim zdaniem jest to wojna gospodarcza USA – Chiny. Usa na razie zwycięża. Chińczycy nie mają teraz czasu dbać o swoją gospodarczą ekspansję.

Agnieszka

Nasz rację. W tych „reportarzach” i wizjach lokalnych grają aktorzy i opłacani statyści. Nie od dziś tak produkuje się newsy.

Zenek Kowalski

Musimy wszyscy razem wstać i zakończyć ten teatr! Wygonić tych pomagaczy ciemnych z sejmów czy polskich czy europejskich. Zakończyć posłuszeństwo! Musimy ich wykopać i zakończyć ten system! To tylko od nas zależy! Bo inaczej wsadzą nas w ten nwo i zaczipują i zniewolą!

Robert Majewski

David Icke mówił i mówi do obłędu że to celowe działanie ! Tylu ludzi się z niego śmiało i śmieje . Mówił o takich rzeczach lata temu.

skrzydlata11 1 dzień temu

273 Polaków dziennie umiera na raka – TO JEST EPIDEMIA ludzie ! o czym wy tutaj ????????? pandemia ????? to jest dopiero koronowirus https://kobieta.onet.pl/na-onkologii-ciemno-od-pacjentow-rocznie-umiera-ok-100-tys-polakow/2zp9fcp Na onkologii ciemno od pacjentów. Rocznie umiera ok. 100 tys. Polaków

Kasia Sia

Tak. I zawały i udary, ale także i to co się teraz dzieje. Mat 24 rozdział: ” Będą epidemie i braki żywności w jednym miejscu po drugim” i tak dalej. Epidemia na onkologii, epidemia w mediach…spełnia się? Każdy niech sobie sam odpowie.

Jeronimo s

opryski i GMO niestety

Kasia Sia

@Kręgosłup Moralny A które wersety się nie spełniły? Spełniają się na naszych oczach w porażający sposób. Warto, by być uczciwym wobec siebie, dokładnie to sprawdzić. W Biblii jest powiedziane, że to ludzie będą powodować zło. Mówi także o tym, że „ludzie będą mdleć ze strachu w oczekiwaniu tego co może nadejść”. Ale mówi też o rozliczeniu sprawców zła, „globalnym „resecie” obalającym cały chory system i powołaniu nowego systemu, w którym zła nie będzie. Bajka? „Szukajcie a znajdziecie”…Czy nie warto szukać i sprawdzać? „Czasy krytyczne, trudne do zniesienia” nadeszły. Nowy świat jest u bram. „Przyjdź królestwo Twoje”, ludzie się o nie modlą, bo tak nakazał Jezusa, a potem w jego przyjście, by rozliczyć świat nie wierzą…… Życzę wielu przemyśleń i owocnych poszukiwań prawdy o świecie i przyszłości!

Dobrosława Kowalska

36tys dziennie na świecie na raka umiera

Kręgosłup Moralny

@Kasia Sia żeby nie było, szanuje twoje podejście i wierzenia, ale mam odmienne zdanie Kasiu. Sam kiedyś tkwiłem w badaniach Biblii, teoriach spiskowych. Gdy się 10 lat temu od tego uwolniłem, moje zdrowie się poprawiło, moje życie tez stało się lepsze. Jeśli szatan tak działa, to to akceptuje:) każdy z nas ma w sobie ta złą energie i dobra. Tylko od nas zależy po której stronie się opowiemy. Ja wybieram światło, wiec możesz nazywać mnie lucyferem. Pozdrawiam 🙂

Kasia Sia

@Kręgosłup Moralny Ja mogę tylko nazwać Pana wolnym człowiekiem, który korzysta z wolnej woli. Nic więcej nie mogę. A powodu być przeciw nie mam, to nie ja jestem od oceniania. Pozdrawiam!

Bławatek Kwiatek

Chiny opanowały epidemie i teraz będą zarządzać światem

intro123

Panie Januszu jatka to by była, gdyby wiadome mocarstwo odpaliło rakiety z głowicami jądrowymi, a covid19 to preludium do czegoś o wiele gorszego, proszę poczytać Objawienie Jana z Patmos, życzę dużo zdrowia.

Jeronimo s

nie będzie III wojny na pewno. Ale…i tutaj wole nic nie dodawać

zbysiu100

To jest plan masoński – nowy porządek świata się zaczyna

Grazyna Szymańska

To nie jest porządek to jest zniszczenie Planety !

Maya Prokopowicz

Czlowieku…nie wierz w takie brednie i kłamstwa…BO ”ONI” CI SATANIŚCI FREEMASONY…CHCĄ OPANOWAĆ ŚWIAT I ABY LUDZKOŚĆ DOSTAŁA ”KUKU” NA PUNKCIE „WIRUSOWYM’.. KORONA…JAKOŚ NIE WIDZĘ ABY JAKIEKOLWIEK ”ELITY” SIĘ OBAWIAŁY O COKOLWIEK……MYŚL!!

Maya Prokopowicz

CHCĄ ZAGRABIĆ LUDZKIE MIENIA…I ABY LUDZIE STALI SIĘ ZNIEWOLONYMI NIEWOLNIKAMI….MYŚL I SIE NIE DAJ!!!..”ICH” PLAN JEST BARDZIEJ ZŁOŻONY…

Maya Prokopowicz

A NAJWIĘKSZY ”WIRUS” W TEJ CHWILI…TO ”MEDIA”..TV I INTERNET…

Konrad Steindel

Maya Prokopowicz już dawno opanowali . Szkoda ze nie zdajesz sobie sprawy ze każda informacja która do Ciebie dociera nawet NTV nie ważne czy w dobrej czy złej intencji jest odizolowanie Ciebie od prawdy

1

Halina Hołubowicz

Panie Januszu, ile ludzi wie o tym co Pan mówi, jak ja mówię o tym w swojej rodzinie, to jestem wyśmiana, wydrwiona, zbesztana, ,,faceci po technicznych szkołach mówią, że to smugi samolotów, szczepionki są polecane matkom ,,Ktoś powinien nas uczyć, że mamy wrogów,, tego nie uczy nawet kościół ,,cokolwiek nie powiesz to teoria spiskowa,, Jak Bóg może nam pomóc, skoro jesteśmy baranami idącymi na rzeź,,,,???????

Barbara S

@Agnes G Chodzi raczej o to, że STWÓRCA dał człowiekowi wolną wolę a człowiek robi to co robi.

webmob post

Kto się słucha żydowskiego boga, któremu „najmilszy jest swąd palonego ciała”(Stary Testament) ten musi się w końcu obudzić! Wielki powrót do Bogini i Boga, przodków i ich zasad etycznych.

Peppo Kun

Agnes G Nam jest potrzebna wiedza, a nie obwinianie się na wzajem, lekceważenie, naśmiewanie i wytykanie. Nigdy nie wyjdziemy z ciemnoty, jeżeli na każdego będziemy patrzeć z góry. Boga można odnaleźć jak patrzy się do góry, służąc drugiemu człowiekowi. Janusz to człowiek który ma dar łączenia faktów, zdarzeń . On też sam nic nie zrobi. Każdy ma swoje zadanie, i każdy musi go w sobie odszukać a zrobi to jak nauczy się słuchać 😍 Powodzenia

Anna Jurasik

A w czasie drugiej wojny światowej, ile ludzi padło? Teraz dzieje się, wojna biologiczna, cicha.

Kama G 14 godzin temu

Pan Krzysztof Jackowski jasnowidz! już od lat mówił, do znudzenia, że widzi wojnę, zamieszki, przerażenie. Od długich lat głupi słuchacze mu zarzucali, że on chyba tej wojny, czy kryzysu jak ktoś woli chyba chce!!!! No i …okazuje się, że miał rację!!! Także to nieprawda, że nikt nie przewidział. Trzeba tylko słuchać właściwych ludzi.

Rafal Bomba

Człowieku po co zastanawiasz się nad jakimiś pojedynczymi przypadkami, jak ktoś osunął się na ulicy w Chinach? No może tam parę filmików było fake, a może nie były fake? ? Malo trupów jest we Włoszech, Wczoraj chyba 150 koło osób ? Lekarze na YT opowiadają, ze nie wyrabiają z Włoch. Weź się zacznij zastanawiać nad czym innym.

Kazimiera Nowak

@Peppo Kun Toż paliło się- Kalifornia, Syberia, Lasy Amazońskie, Australia…

MarekMarecki

Proszę poszukać sobie wywiadu z Vusamazulu Credo Mutwa. Tam jest wymienione „Czitauri” klucz do wielu teorii.

2

Stanisław Dominiak

A mi się śniło, że „eskimosów” powaliło i na Świecie się uspokoiło. A tak prawdę mówiąc to lepiej nie żyć niż żyć pośród tego gówna, które się wykluło kiedyś między morzem czarnym a kaspijskim, którego książę Rusi nie sprzątnął dokładnie.

Wiesia

Ja sądzę że już noga się im powinęła. A wizualizacja dobra globalnego jest pięknym pomysłem❤

Ladydaga07

Dzięki Janusz…Przypominam wszystkim, że na forum pojawiło się sporo trolli ,którzy usiłują wciągać w dyskusję i obrażać ludzi myślących …Proszę omijać zdrajców.

Beatrice Rexros

W Szwecji mówią w alternatywnej Tv ze to wszystko w Chinach to wielki fejk!

Jerzy Stawowiak 13 godzin temu

Jak to nasza cywilizacja jest inna ;D? A kto chce nas wszystkich zdepopulować ;D? Chińczycy ;D? No chyba nie ;D. Cały czas słyszę, ze Bill Gates z Rotschildami i Rockefellerami pod wodza grupy Bilderberg ; D. A to przecież ludzie z naszej cywilizacji ;D. Paaanie Januszu ;D. Litości ;D.

Maria Sadowska

przetrwają ci ludzie którzy będą umieli się zorganizować i do życia i do przetrwania, ale tez i do wspólnej ciężkiej pracy

miro

Ciemni i słabi sami siebie wykończą poprzez stres nerwy panikę, nie trzeba wirusa

Jarosław Jarmoszuk

Twórzmy obrazy szczęścia euforii wszystkich ludzi na całym świecie

RozaTV .eu

1:22 – mądre przemyślenia i uczciwe stawianie sprawy ale jak można przegapić fakt odbierania jedzenia mimo że mamy mnóstwo małych gospodarstw i działkowiczy, którzy mieliby jedzenie ? Przecież wielki głód w Rosji to ta sama nieludzka siła, która odbierała lub nawet niszczyła jedzenie aby ludzie umierali z głodu i z głodu popełniali okropieństwa.

Yana O

Straszą, straszą a potem wprowadzą szczepionkę. Obawiam się, że obowiązkową. Strach pomyśleć, w jaki sposób będą ten obowiązek egzekwować.

stevan

Przewidziałem to dawno, że będziemy uciekać do Rosji.

Andromeda Ujawnienie

Panie Januszu DZIĘKUJĘ. Codzienna medytacja o 22.00 jest wspaniałym pomysłem💗. Jest Nas Polaków o Sercach pełnych Miłości tak wielu, a nasza połączona intencja ma Wielką Moc. Wykorzystajmy tę sytuację i zmieńmy ją w Najwyższe Dobro dla Nas. Otoczmy Miłością i Mocą naszych Serc nas samych, wszystkie osoby, które Kochamy, wszystkie osoby, które znamy, wszystkie osoby Dobrej Woli. Zdecydujmy by Miłość, Pokój i Harmonia popłynęła z naszych Serc do wszystkich Polaków i ludzi nam życzliwych. Niech Moc Naszej Miłości rozświetli i zneutralizuje całe zło i wszelką negatywność w naszym otoczeniu, w naszej Ojczyźnie, na naszej Planecie. Zobaczmy Kraj i Świat, w jakim chcemy żyć: Rzeczywistość Pokoju, Doskonałego Zdrowia, wzajemnego Szacunku i przejawiania przez każdego z Nas tego, co w Nas Najpiękniejsze i Najcenniejsze. I Niech Tak Będzie, I Tak Jest.💗 Dla osób chętnych, które rozumieją wartość pozbywania się tych aktywowanych obecnie pokładów strachu, proponuję też krótką medytację wolności: https://www.youtube.com/watch?v=Of-o3ItiAt4&t=301s Pozdrawiam💗

Janusz Dariusz Gnoinski

Panie Januszu dzisiaj to jest 11 marca sprawdziłem loty do Chin i Włoch z Londynu wylot 12 powrót 19 marzec bez problemu można lecieć .? Proszę zwrócić uwagę we Włoszech zamknięto kina i teatru a szkoły może będą zamknięte a wszystko inne jest ok w

Bieszczady 2019

Wykończyć kilkaset mln emerytów. Może o to chodzi? Ratowanie systemów emerytalnych.

Andrzej Smialy

Bardzo ciekawy scenariusz, trochę trudny dla rozkojarzonych. Niemcy miały scenariusz, który Nie Wypalił !! Szacunkowo do 10-03-2020 miało już zginąć ponad 20mil Nie zadziało ,System Rozpada się Na naszych oczach,

Energia-Zdrowie

Witam uważam , ze to PEM z 3 i 4G jest bardzo destrukcyjne. Od 15 lat mieszkam pod baza przekaźnikowa i wiem ze gdybym nie potrafiła zneutralizować tej energii mnie nie byłoby. Ludzkość na pewno nie przetrwa w dobrym zdrowiu bez neutralizacji energii atmosfery oddawanej przez 5G . Pozdrawiam

Sofia Sofia

na wszelki wypadek nalezy sie zaopatrzyc w MMS i pic nawet profilaktycznie tani i skuteczny zadne wirusy anie inna cholera nie zrobi NIC

adamus abrhminus

Inchalacja para wodna z olejkiem geranium niszczy wirusa podaj dalej Glassman koniec epidemii

kriswolf

Dobrze by było gdyby cały sejm zszedł na tego wirusa.

Artur Marcinkowski

HMMMM Pierwszy raz pozwolę się z Panem nie zgodzić. To nie jest wielkie HALO, ale oni wiedza z czym mają do czynienia. 80 % SARS, 20 % EBOLA i HIV taki jest obraz genu tego wirusa. Żywotność tego wirusa jest bardzo duża, a przetrwanie na materiale szkło ,metal i inne do 9 dni .Wirus HIV ginie po 20 min. po za organizmem. Śmiertelność we Włoszech ok 6 % więc proszę przeliczyć 6% z prawie 8 miliardów ludzi WOW robi wrażenie. Konsekwencją będzie destrukcja i anarchia i tego się boją ANARCHII bo anarchia dotyka wszystkich bogatych i biednych wtedy człowiek człowiekowi staje się wrogiem. Bo z głodu człowiek zrobi wszystko, Włączają się instynkty zwierzęce -przetrwanie. Oprócz całego zła jakie jest w Chinach trzeba ich pochwalić za to, że zrobili wszystko by zatrzymać tego wirusa. Włosi tego nie robią i mają co mają. Natomiast ludziom się wydaję, że są Panami na ziemi. Sam Pan wie, iż jest totalna manifestacja UFO na ziemi. Mi udało się zrobić zdjęcie postaci duchowej z innego wymiaru w Bieszczadach w 2004r. Całkiem ciekawe okoliczności by to zdjęcie powstało, ale to że aparat lustrzany sam się włączył i zrobił zdjęcie a potem automatycznie się film przewinął? wówczas mnie to zastanowiło, ale potem zrozumiałem dlaczego. To był punkt zwrotny w moim postrzeganiu życia tu na ziemi. Mamy UFO i Życie postaci duchowych obok nas. Ten świat jest w podczerwieni i nadfiolecie a nasze oczy nie postrzegają tej przestrzeni, ale aparat fotograficzny przy dobrych ustawieniach tak. Pozdrawiam serdecznie Pana i wszystkich pozytywnych ludzi

stevan

Nasz rząd się boi, bo grożą im, że ich zabiją. Dlatego wprowadzą trujące szczepionki, których nie wolno nam badać. To tak, jakby zbrodniarz powiedział, że nie wolno w jego sprawie prowadzić śledztwa. Przewidziałem to dawno, że będziemy uciekać do Rosji przed ołowianymi szczepionkami.

Renata

„MAGAZYN ROTHSCHILDÓW PONAD ROK TEMU „PRZEWIDZIAŁ” POJAWIENIE SIĘ KORONAWIRUSA” https://www.odkrywamyzakryte.com/magazyn-rothschildow-koronawirus/?fbclid=IwAR21NNge5sPTVn3PkT9YJD9WxS_A2V_YJqdQUExoJ6EFSP7EFc4jQ6b7Rr8 A globalistka i czerwona komunistka Merkel miała NWO przełomowe w Wuhan przed wybuchem zaplanowanej epidemii w 2019 r. Co ciekawe w kreskówkach już ponad 20 lat temu padało określenie Corona wirus. AIDS „wyprodukował Robert Gallo pracował nad projektem 10 lat, a Corone wynaleźli dla własnych potrzeb globaliści. Cel Nowy Porządek Świata. Dlaczego przykładowo gospodarka w 🇩🇪 jest naumyślnie niszczona❓ Krótkie wskazówki masoneria, wolnomularze nie bez powodu maja w swojej symbolice kielnie. Zburzyć, budować na nowo świat. No i do tego kontynuacja powojenne plany, które miały na celu najpierw zniszczyć Niemcy, a potem cala Europe. O jakie 3 plany tu chodzi❓ Hooton plan, Kalergi plan i Morgenthau-plan. Za ten drugi odznaczono Merkel globalistkę w 2010 roku wraz z jej przyjacielem masonem i globalistą brukselskim Herman van Rompuy. Ps. Co powiedział ex polityk z partii SPD Sigmar Gabriel ❓ Powiedział‼️: ➡️ ” Powiem wam my nie mamy żadnego rządu ( chodziło o Bundesrepublik Deutschland ) Pani Merkel jest szefowa nierządowej organizacji…” No zgadnijcie jakiej❓ Tu jego słowa. https://youtu.be/-PX8Jyp7cRk

Michał Matukin

czemu ten wirus jest zjadliwy bardziej na ludziach 45+ czyli starszych z inną wiedzą i pamięcią – co do teorii że chiny zrobią rewolucję to nie zrobią na 9mil mieszkańców miasta 1000 wyjdzie to pikuś nawet jak ich rozwalą to nikt nie zauważy

Zbigniew Grzywacz

W osiemdziesiątych latach nakręcony został polski film Sexmisja , pokazano w nim o co chodzi psychopatom NWO

Dos 5 godzin temu

Panie Januszu, kogo jak kogo, ale pana, starego wygę, w tej tematyce „przerobić” nie można. Resetów przeżył pan nie jeden, a i ten kolejny zapowiadany skończy się jak w 2012r. Zawsze przy okazji tąpnięć w świecie geopolitycznym, czy społecznym ludzie fiksują podciągając wszystko po koniec świata. Ten prawdziwy reset przyjdzie, ale jak pan wie musi się jeszcze wiele na świecie wydarzyć i z pewnością nie jest to perspektywa 4 lat.

Cherrios _

No to ja muszę zmartwić Was wszystkich troszkę łącznie z Panem Januszem. Może i zachorowania nie są do szacowane jak mówi Pan Janusz jednak już liczba zgonów to fakty a to nie pozostawia miejsca na spekulacje. Sezon 2018-2019 Włochy – 160 zgonów w wyniku powikłań po grypie a łącznie zanotowano 744 ciężkie przypadki. Sezon grypowy trwał do kwietnia. Obecnie we Włoszech 10.03.2020 mamy 631 przypadków zgonów to jest 350% a to jeszcze nie koniec. Po za tym widać dosyć długi okres leczenia. W Niemczech pierwsze przypadki pojawiły się około 4 tyg. temu dziś tj. 10.03 mamy dopiero pierwszych wyleczonych. Może i jest więcej osób chorych jednak ta statystyka mówi jasno że choroba trwa ponad 3 tyg. Niestety to są fakty. Co za tym idzie więcej osób wymaga hospitalizacji niż przy grypie sezonowej. Faktycznie na grypę we Włoszech 18/19 zachorowało ponad 8 mln ludzi tutaj mamy tylko może i niedoszacowaną statystykę nCoV 19. Coby to nie było czy śmiercionośny wirus z Wuhan czy coś innego mniej groźnego z pewnością nie jest to zwykła grypa sezonowa. Co do dwóch różnych gatunków wirusa z Chin i z Europy że ten z Chin jest bardziej śmiercionośny 80 000 zachorowań 3000 zgonów 4% śmiertelność Włochy 10 000 zachorować 631 zgonów 6% śmiertelność. To raczej jedno i to samo. Więc to ten sam zaraz. Wystarczy połączyć fakty.

Sylwia Kasprowicz

A skąd wiesz jak powstały te zgony, skoro nikt nie widzi co się wyprawia w szpitalach?

Irena Strojna

Cherrios _ A ile osob umiera na grype nie dajmy sie zwariowac

Sylwia Kasprowicz

Teraz zakazuje się odwiedzin w szpitalach, myślisz, że po co i dlaczego? Żeby nic nikt nie słyszał i nie widział, a personel też wszystkiego nie musi wiedzieć co kroplówkach podają.

Ania Taylor

Pan Igor Witkowski niedawno w rozmowie z VictoriaTV powiedział, że strategia istot dla Ziemi uległa zmianie. Wszystko wskazywało na to, że będzie wojna z Iranem, która zmieni się w III Ś. a tu nagle się uspokoiło. I kilka tygodni później mamy wirus

ARDRA

Witam NTV Podziwiam zapał , odwagę i bardzo to szanuję. Prawdą jest,że były kataklizmy i będzie kolejny (resety) Władcy świata i ich marionetki JAK KAŻDY CZŁOWIEK boją się. Być może jeszcze bardziej przez świadomość tego co się stanie. Ostrzegają wszystkich i nie tylko siebie. Rozumiecie ,że nie można powiedzieć tego otwarcie,ludzi zawsze trzeba przygotować. (To coś na wzór, powiedzenia katolikom i ujawnienia prawdy o rasach, które wraz z Nami zamieszkują tą planetę) Takie próby były już podejmowane i kończyły się rzeziami. Nie oceniajcie wszystkich jedną miarą, nawet czarnogłowych, skoro już tak nazwał nas Artur. I co z tego, że jestem jednym z nich. To i tak jestem tylko maleńkim trybikiem. Nie wejdę do żadnego bunkra czy waru ale to moja decyzja, inni to zrobią i wiem to na pewno. I nie będzie żadnych zasad. Nawet bóg pieniądz nie będzie się liczył, tylko jego ukochana, piękniejsza połowa – władza. Ich dzieci nazywane Kłamstwami , przez swoją małą wiedzę i świadomość, biegały będą po świecie i to one zadadzą wszystkim największe cierpienia, rany i śmierć. Nie straszcie się, uświadamiajcie, nie podchodźcie ze strachem czy złością pod karabiny waszych braci bo zawsze sami sobie najwięcej ran zadajecie. Bo zawsze na przeciwko strachowi staje strach a złości złość. Czarnogłowych jest tak niewielu że potrzebują Was do obrony przed Wami. Mówcie sobie prawdę . W warach na kilometrowych głębokościach, statkach na orbicie, pod wodą i na ziemi umierali wszyscy razem prędzej lub później. Z większym czy mniejszym szczęściem inni przeżywali tylko po to aby widzieć obrazy , których nie będę opisywał.  I tak znam to tylko z opowieści. Prawo stanowi ::::::: CZŁOWIEK MA ZAWSZE PRZETRWAĆ I TO MAMY ZAWSZE ZAGWARANTOWANE . Nie jesteśmy pierwszymi , którzy zdecydowali się zostawić materialne ciała i pójść wyżej i nie będziemy ostatnimi . Kilka prawd na temat kataklizmów.

1) ostatni ogrzał południe globu, zamroził północ i zmiótł 3 część północnego globu. Wody oceanów i mórz północy skute były lodem a ludzie udali się na południe.

2) naprzemiennie cierpi bardziej raz północ raz południe.

3) Teraz kolej na południe dlatego starają się jak mogą i nie tylko ludzie, przeprowadzić jak najwięcej istnień na północ aby OCALIĆ jak największą liczbę i zabrać co się tylko da z południa. Co nie oznacza ,że wielu tu nie zginie z rąk własnych braci bo synowie kłamstwa już biegają po ziemi coraz szybciej i szybciej. Nigdy ludzie nie wierzyli i nigdy nie chcieli się dzielić z innym. Przedkładali posiadanie rzeczy materialnych tak trywialnych jak teraz własny telefon nad cierpienie braci swoich z braku dachu nad głową i wody do picia a śmierć stawała się nieprawdopodobna, że kiedy pukała do drzwi sami z niedowierzaniem gościli ją wpuszczając do swoich domostw. A że stworzeni zostali ludzie tak iż karą największą dla nich jest nie śmierć a samotność, bo ta pierwsza nie istnieje a druga nie zna czasu, po wszystkim lamentowali i całowali ziemię, kiedy spostrzegli odcisk na ziemi czy ślad drugiego człowieka.

4) Zamontowane systemy ochronne na planecie przez przodków i inne rasy chronią ją doskonale i nic nigdy jej nie zagrozi, w skali planetarnej a nie naszego ego, dla którego dramatem jest zarysowany lakier w samochodzie przez kogoś, przypadkiem, KIEDY trzecia   ludzkości nigdy się tego nie dowie bo nie potrafi czytać!!! Jeśli masz dach nad głową, trochę drobnych w kieszeni, jedzenie w lodówce JESTEŚ WŚRÓD 10% SZCZĘŚLIWCÓW, MIESZKAŃCÓW TEJ PLANETY, KTÓRZY TEGO NIE MAJĄ. A jeśli masz wodę w kranie masz więcej niż 5 miliardów ( 5 000 000 000) ,którzy tego n i g d y n i e m i e l i !!! A jeśli już wiesz to wszystko i uważasz, że nie starają się informować jak tylko mogą o tym co nadejdzie to przemyśl wszystko drogi widzu jeszcze raz. Kilkanaście rodzin, kilkanaście tysięcy osób będzie nikim jeśli nie przetrwacie i kiedy sami w pocie czoła na jałowej ziemi pracować będą musieli. Ale jeśli to zapamiętacie i weźmiecie na poważnie to po kolejnym resecie stwórzcie inny system bo było ich już wiele. Ale natura ma prawa nieprzejednane i sprawiedliwe. Muszą przeżyć najsilniejsi, najładniejsi i oby najsprytniejsi co nie wyklucza mądrości. Zrozumieć też należy, że racji bytu nie będzie miał współczesny łowca – zbieracz, który z silnego, sprytnego mężczyzny i pięknej silnej kobiety przez wrodzoną empatię naszego gatunku stał się 100 kilowym, zmęczonym i schorowanym zbieraczem ale z wózkiem podpierającym zmęczone ciało w supermarkecie wkładającym do niego bzdety bo nie jest inteligentny, a wręcz głupi, a jedno co łowi, to tylko okazje , przeceny ale i tak tylko wtedy, kiedy mają odpowiedni kolor i sam nie wie dlaczego . Przez Wersal nie opiszę kobiet, one zawsze były i są piękne z inteligencją, gorzej ale intuicja nigdy ich nie zawodzi. Zapomniały może tylko tego, że nawet dziś osocza, czyli saprofity, żyją na korzeniach roślin motylkowych w symbiozie .Tak radził bym Panią traktować Panów. Panom Panie z właściwym im szacunkiem i tym humorystycznym akcentem kończę to czym chciałem się z Wami podzielić. Pozdrowienia dla widzów i NTV. Czarnogłowy.

willet2

Wypowiedz chińskiego oficera.. Jest tak kosmicznie przedstawiona, że wychodzi poza skalę wiary. Również szczegóły są niespójne i brak w nich logiki. Dodatkowo nie ma pokrycia w obserwacjach choroby poza granicami Chin. Takie objawy nie występują u chorych zarażonych w Europie etc. Nawet nie dokończyłem tego opracowania. Co do społeczeństwa chińskiego- poddanego kwarantannie przez reżim totalitarny.:  To co dla człowieka Zachodu jest szokujące- to jednak mieści się w mentalności chińczyka. Jednym z wyznaczników ich myślenia jest adaptacja do- , i brak buntu społecznego na system punktacji obywatelskiej. Przypadki nagłego umierania ludzi w codziennych sytuacjach wyjaśniam – statystyką. Dzisiaj wszyscy maja dostęp do tel. i zwiększa się możliwości uchwycenia w nagrywaniach takich przypadków. To jest populacja 1,4mld ludzi- jaki jest procent dziennych zgonów w takiej populacji? Tylko w wypadku raka, w Chinach dziennie umiera 7.5 tysiąca osób; smogu: 4,4tys.; przepracowania 1,6tys. Inne statystyki: W kraju tym rocznie rodzi się około 17 174 000 dzieci (1.2% populacji), a umiera około 10 350 000 osób (0.8% populacji) (czyli dziennie umiera ~29 tys osob). edit: Przy okazji, statystyki światowe: https://www.worldometers.info/coronavirus/

Renata Rychter

W Niemczech niektóre szkoły są zamknięte, a lekcje ( może ni wszędzie) uczniowie pobierają przez internet. Dowiedziałam się dzisiaj , mojej znajomej córka jest nauczycielką i tak jej córka przekazała.😴🤔

MICHAEL SOJCZYNSKI

Mieszkam w Niemczech. Nie ma zamkniętych szkol, ani przedszkoli…

Destril Destril

polecam 2 filmy reset 676 https://www.youtube.com/watch?v=c7b5aqsOxKg bardziej szczegółowo tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI

w Pełni Świadomy

Panie Januszu, bo to jeszcze nie jest ten moment, wirus będzie znaczący, ale jak widać po śmiertelności, to wydmuszka, która szybko pęknie. 2025 wtedy się wszystko zacznie i to będzie wyglądać jak z przepowiedni.

Artur Jankowski

Spokojnie to pierwszy z wirusów, oni wiedzą że jeden nie da rady, ale najpierw kryzys. No i potem wojenka. Tak widzę ich plan.

Asioha

Panie Januszu, wirus jak każdy inny, który został wykorzystany z jednej strony, przez „odpowiednie” osoby, do wprowadzenia totalitarnego systemu. Chcą mieć znów kontrolę nad masowo budzacymi sie ludźmi. A z drugiej strony, jest to ogromny test dla nas, w jakim kierunku pójdziemy. W 3D bedzie wielka czystka, ktora musi nastąpić, byśmy globalnie wyszli z konsumpcyjnych wartości, byśmy zaczeli od nowa. Wirus, jest tylko bodźcem i można tą sytuację rozpatrywać na dwa sposoby: więzienie vs wolności, a jak my do tego podejdziemy, jest naszą decyzją, naszym świadomym wyborem. Dla mnie to test-sprawdzian dla ludzkości, czy jest gotowa na życie w 5D. Pozdrawiam Asioha☯️🙏

Marcin Chudzik

Warto zapoznac się z Prawdą odnośnie Wirusa pod względem politycznym oraz organami wykonawczymi ( treść spec ustawy ) oraz Film TV Eter : http://orka.sejm.gov.pl/proc9.nsf/ustawy/265_u.htm https://www.youtube.com/watch?v=u6qnraPWwWA&ab_channel=EterTV

Eva-Maria Gracka

Przeslanie dla nas wszystkich: “Nie przejmuj się moje dziecko. Nie ma potrzeby obawiać się zmian w świecie, o których niektórzy mówią. Nadchodzi nowe. Ci, którzy sieją strach boją się. Strach jest twoją wskazówką, że konieczna jest ponowna interpretacja Prawdy. Miłość Boga nigdy nie jest strachliwa. Aby nie dać się wciągnąć w strach, skup się na Boskiej Miłości i poproś o dar Boskiej Wiary. Z tym zaufaj, że zawsze będziesz otoczonym opieką . Oczekiwanie łagodnego procesu narodzin oznacza, że zaczynasz rozumieć Boską Miłość. Kiedy znasz życzenie Boga dla siebie, uświadamiasz sobie, że wszystko jest w porządku i zawsze będzie w porządku. To zrozumienie jest kluczem, który otwiera bramy do Twojego nowego rajskiego ogrodu…. delikatnie i pięknie.” – Heaven Now Namaste 🙏

Patryk Patryk

Kaczyński w przemówieniu z października powiedział tak: struktury które do tej pory rządziły światem upadają i otwiera się wielkie Okno możliwości dla Polski ” syjonisci z najmniejszym w tej piramidzie rotschildem utracili wpływy i puścili wirus. Jakie NWO I jaki plan masoński idioci ? Jesteśmy w pięknym momencie aż dusza się raduje A durnie sieja propagandę ciemnych sił że to NWO i sami spowalniacie tym pozytywne zmiany

Tyja J 12 godzin temu

Jeronimo s Coś ci napisze obrońco tej TV. Kiedyś prowadził i współtworzył tą tv człowiek który zmarł w dziwnych okolicznościach. Pomijając już śmierć to pani Pawela bliska koleżanka czy nawet przyjaciółka dostała za pośrednictwem kogoś wiadomość od tej nieżyjącej osoby. On wyraźnie chciał jej przekazać żeby odejść od tego co robi zarówno pani Pawela jak i pan Zagórski. Z tamtych wysokości te działania tutaj to porażka i rozczarowanie. Tam z „góry” wszystko widać jak na dłoni. Chyba w pierwszą rocznicę śmierci tego człowieka była dyskusja o tym. Ale nikt nie zauważył najważniejszego. Dzisiaj również pan Janusz czasem powie coś istotnego ale gubi się to w tematach które nie mają znaczenia bo świat jest tak rozpędzony że i tak toczyć się będzie w tą przepaść. Niestety. Ludzie się zmieniają kiedy dotknie ich Wielki ból. Każdego czeka coś takiego. Człowiek który jest zdrowy ma się za Boga który może zmienić świat. Kiedy przyjdzie prawdziwa refleksja? A ten co zdobywa świat na te parę lat czy naprawdę sądzi że jest Kimś? Kiedy zobaczy to z tamtej innej strony, zobaczy jak wielka była to porażka i marność.

Gola

Jest powód, żeby zlikwidować pieniądze, bo pełne zarazków, a to było zapowiadane niedawno. Jest powód, żeby ludzie się nie zbierali, nie organizowali w grupy, nie wychodzili na ulicę. Jest powód do strachu wśród ludzi, a to generuje złą energię, którą ponoć się żywią niektóre istoty. Tak, czy inaczej, wiele zależy od nas, ludzi. Nie szalejmy ze strachu, bo stres osłabia organizm najbardziej, a osłabiony organizm łapie wszystkie choroby. Pozdrawiam, ciekawa audycja.

Jeff Pietkun

Garść informacji, które otrzymałem ze środowiska akademickiego od prof. Ewy Dolińskiej i od znajomego profesora. Może komuś się przyda. ……..Shenzhen gdzie badają wirusa zapalenia płuc Wuhan. Kolega ten przekazał prof. Dolińskiej: ” jeśli masz katar i plwocinę z przeziębieniem, to nie może to być nowy typ zapalenia płuc koronawirusa, ponieważ zapalenie płuc koronawirusa COVID-19 jest suchym kaszlem bez kataru. Jest to najłatwiejszy pierwszy sposób ustalenia, czy musisz się martwić.  Ponadto tym razem wirus z Wuhan nie jest odporny na ciepło i zostanie zabity w temperaturze 26–27 stopni Celsjusza. Dlatego pij więcej gorącej wody, aby zapobiec tej chorobie.  Spaceruj więcej na słońcu. Picie gorącej wody jest koniecznością. Chociaż nie jest to lekarstwo, będzie korzystne dla twojego ciała. Picie gorącej wody jest skuteczne w walce ze wszystkimi wirusami. Staraj się w ogóle nie pić lodu, pamiętaj – jest to teraz niezwykle ważne.  Więcej wskazówek na temat zwalczania koronawirusa:  1. Ma dość duży rozmiar (średnica komórki wynosi około 400-500 nm), więc każda zwykła maska (nie tylko funkcja N95) powinna być w stanie odfiltrować tego wirusa.  Jednak gdy ktoś zarażony kichnie przed tobą, wirus wypluje plwocinę na około 3 metry zanim spadnie na ziemię i nie będzie już w powietrzu. 2. Gdy wirus spadnie na powierzchnię metalu, będzie tam żył przez co najmniej 12 godzin. Dlatego pamiętaj, że jeśli wejdziesz w kontakt z jakąkolwiek metalową powierzchnią, konieczne jest dokładne umycie rąk mydłem.  3. Wirus może pozostawać aktywny na tkance odzieżowej przez 6-12 godzin. Konwencjonalny detergent do prania powinien zabić wirusa. W przypadku zimowych ubrań, które nie wymagają codziennego prania, możesz umieścić je na słońcu (lub na gorącym akumulatorze do ogrzewania) aby zabić wirusa. Informacje na temat objawów zapalenia płuc wywołanego przez koronawirusa COVID-19:  1. Najpierw wirus ten zainfekuje gardło, a następnie odczuwa się suchość z bólem gardła, które potrwa 3-4 dni  2. Następnie wirus połączy się z płynem nosowym, kapie do tchawicy i dostaje się do płuc, powodując zapalenie płuc. Ten proces potrwa od 5 do 6 dni.  3. W przypadku zapalenia płuc występuje wysoka gorączka i duszność. Jednocześnie przekrwienie błony śluzowej nosa nie jest jak normalne przekrwienie błony śluzowej nosa – osoba poczuje, że tonie w wodzie. Ważne jest, aby NATYCHMIAST udać się do lekarza. O zapobieganiu:  1. Najczęstszym sposobem zarażenia jest dotykanie ludzi, dlatego należy starać się nie dotykać ludzi i często myć rąk. Wirus może żyć na rękach przeciętnie przez 5-10 – do 30 minut, ale w tych 5-10-30 minutach wiele może się zdarzyć (osoba może nieświadomie pocierać oczy lub łzę w nosie). 2. Oprócz częstego mycia rąk, wysoce wskazane i korzystne jest płukać gardło za pomocą Betadyny, aby wyeliminować lub zminimalizować zarazki, które znajdują się jeszcze w gardle (zanim zaczną kapać do płuc), a także wypłukać nos w nozdrzach. Bądź bardzo ostrożny i pij jak najwięcej wody. Wyślij to do jak największej liczby osób – to twoje osobiste zbawienie od tego wirusa, który nie pojawił się w wyniku jego naturalnej mutacji”

Piotr Barbara

Co musi się wydarzyć żeby nastąpiła ta piękna zmiana ( dobra zmiana źle mi się kojarzy). Wystarczy spojrzeć na rodziny, znajomych, sąsiadów…ich stosunki…co musi się wydarzyć żeby ludzie się zmienili? Zmiany same nie przyjdą. Co do” Oczu ciemności” Deana Koontza….pomysłodawca „epidemii” …czyta książki 🙂 Wielkie demolki najczęściej służą do wprowadzenie drastycznych zmian lub do odciągania opinii publicznej ( w tym przypadku światowej) od innych ważnych spraw.

Dobrosława Kowalska

Proponuje posłuchać Aron jasnowidz który zresztą był jako gość u Was mówił rok temu o tym wirusie i mówi, że to zmierza w dobrym kierunku, to samo Arkija andromeda w rozmowie z opiekunami mówili ze wirus jest unieszkodliwiony już

Moo moo

Tak sobie myślę że, a co jeśli „iluminati” informują nas o swych zamiarach ponieważ potrzebują naszej energii, ( przesiąknięcia naszej świadomości, ich scenariuszem swego rodzaju wizualizacji )żeby ten plan miał większe prawdopodobieństwo powstania…jesteś tym czym jesz. Jak ważne jest żeby mieć pozytywne usposobienia do życia . Pracować nad swoją percepcją i starć się dostrzegać pozytywy w każdej sytuacji…serdecznie pozdrawiam.

jolanta szym

U Chińczyków nie będzie żadnego buntu…bo to zupełnie inna cywilizacja. A te wrzaski to nie protesty a poparcie. Najczęściej krzyczą zwrot który można porównać do naszego niech żyje ..w tym wypadku…Chiny. Jedyni którzy mogą się buntować to młodzi a w zasadzie jeszcze dzieci. To one obaliły aplikację rozprowadzającą zadania domowe. Południe Chin już normalnie pracuje, jedynie ci co pojechali na nowy rok do Wuhan musieli tam zostać, choć niektórzy też uciekli. Większość filmików to „fejki”. Wirus pochodzi z laboratorium w Kandzie. Chińczycy ukradlii go już na początku zeszłego roku. Aresztowano z tego powodu 11 Chińczyków i kierownictwo laboratorium pochodzenia chińskiego. Skoro już został ujawniony to zadnej broni z niego nie będzie więc albo uciekł Chińczykom albo specjalnie rozsiali go Amerykanie. Sam wirus może być specjalnie skierowany na genotyp rasy żóltej, więc może dlatego więcej ich umiera ale to nie jest żaden pogrom. Wiem, bo handluję z Chińczykami już 10 lat. To zamieszanie w Chinach może być odpowiedzią na wojnę celną z USA. W końcu łańcuch dostaw paraliżuje. Idiotyczne działania w Europie i w Polsce to może być odpowiedz idiotycznych władz rządowych i samorządowych podszczuta przez kręgi pragnące wywołać kryzys ekonomiczny. Zresztą spadek cen ropy to kara dla Rosji. Natomiast „epidemia” to w końcu powód do kryzysu wyczekiwanego przez kręgi finansowe i wielki kapitał. Od 3 lat wyczekują i usiłują wywołać lokalnie konflikty, zaburzenia na giełdach a nawet konflikt z Iranem. Tak samo atakowanie produkcji zwierzęcej to też sposób na bankructwo małych i średnich rolników…a dlaczego …bo zmienia się w związku z tym struktura upraw a dziś nie pracuje się motyką tylko maszynami wartymi miliony. Kto przy tym zamieszaniu spłaci raty. A wtedy pola pójdą pod młotek. Niestety „polski skansen rolniczy” wcale się nie odtworzy, bo na wsi nie ma juz kto pracować. Kiedyś w rodzinie wiejskiej było 3 i więcej dzieci …a dzisiaj 1 góra 2. To, że kiedyś był w stanie te swoje 3-10 ha obrobić to dzisiaj nie da rady bez maszyn. Wielkim firmom to zupełnie nie stanowi i właśnie w tym kierunku to idzie, wykupią pola bankrutów, bo przecież mały i tak z samego gospodarstwa nie wyżyje, a średniak może zbankrutować. Wielkie tuczarnie w Polsce należą do zachodnich i chińskich koncernów a wiele innych to też tucz nakładczy. I dlatego nie ma ASF w Wielkopolsce, bo kapitał na to nie pozwolił. A ten cały ekoterroryzm to też cyrk sterowany przez wielki kapitał aby atakować konkurencję, blokować inwestycje a w końcu trzymać ludzi w miastach. Glifosatu ta cała ekologiczna unia nie zakazała stosować, choć wiadomo już, że jest rakotwórczy. USA sprzedała Monsanto Bayerowi i u siebie glifosatu zabroniła. Oczywiście, że ta epidemia to ćwiczenia, podobnie jak weganie, obrońcy środowiska, lgbt, uchodzcy, atak na samochody spalinowe i smog, pajdokracja….. a teraz będą zamknięte miasta . Kochani weganie w czym jest lepszy wilk czy inny drapieżnik kiedy je mięso …a nawet dzik czy świnia która nie pogardzi padliną…od człowieka. Nawet widziałam jak koń zjadał małe kurczaczki. A dlaczego wy nie macie sumienia i jecie rośliny, przecież one też myślą, komunikują się, boją się i po swojemu krzyczą jak zaczynasz je ciąć. Rośliny też tworzą związki osobników swojego gatunku, opiekują się młodymi i chorymi nawet je korzeniowo karmiąc. Ostrzegają się i informują o zagrożeniach Tak naprawdę bez szkody dla roślin i zwierząt można jeść tylko ich wydzieliny… czyli mleko, miód czy jaja albo nasiona i korzenie zaschniętych już roślin bo wtedy są w fazie spoczynku. No to jak weganie? A rozwijając to dalej to każda defekacja to morderstwo całych cywilizacji…bo usuwa się drobnoustroje odpowiadające 1/3 ilości komórek naszego ciała. A przecież bywają „mądrzejsze” od nas bo potrafią sterować naszymi preferencjami, naszym zachowaniem i nawet wyborem środowiska. Po prostu nie dajmy się zwariować , nie wierzmy politycznym zapewnieniom, propagandzie, grom na emocjach … a przede wszystkim nie pozwólmy na ograniczanie nam wolności. Niestety teraz mają większe możliwości techniczne. Komunę przetrwaliśmy właśnie nie wierząc i mając oparcie w rodzinie. Dlatego teraz w czasie tworzenia komuny 2.0 musimy zadbać o nasze dzieci aby najpierw nam wierzyły a nie tv czy propagandzie. I najważniejsze…komuną steruje wielki kapitał a wykonują cwaniaki i pożyteczni idioci …a dlaczego…aby konkurencję wyciąć u pnia. I niestety to jest takie zgodne z prawami natury….. Dlatego nie gloryfikujmy tak bardzo jej praw a wznieśmy się ponad.

maro zegaro

Więcej szkody robi strach przed tym wirusem niż sam wirus.

barbra supady

https://rense.com/general96/reality-beyond-horror.php – tam sa nie tylko wiirusy, ale tez inne uzbrojone zmodyfikowane , pozbawione otoczki dla zmylki patogeny ( autor wywiadu mowi , ze nie wolno ujawnic co to jest, naprowadza troche ,ale nie ujawnia do konca ). Ostatni wyciek mowi o gruzlicy. Objawowo mozna to potwierdzic. Czy obraz radiologiczny pluc osob z zaawansowanym Koronawirussem nie przypomina zdjec chorych na gruzlice ? Dzieci do 12 roku zycia nie choruja dokladnie tak jak w gruzlicy. Podobnie nie choruja zwierzeta wytwarzajace przez watrobe witamine C, a takze ludzie nasyceni nia przyjmujac codziennie dawke minimum 800. Potwierdza to praktyka lekarska z Szanghaju : https://www.naturalhealth365.com/wuhan-family-coronavirus-story-3318.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=wuhan-family-coronavirus-story-3318-html

MAYA

artykuł dotyczący badań w Instytucie w Indiach https://communalnews.com/pl/wyniki-bada%C5%84-laboratoryjnych-w-Indiach-sugeruj%C4%85%2C-%C5%BCe-koronawirus-jest-broni%C4%85-biologiczn%C4%85/ w wkrótce potem wizyta D.Trumpa w tym kraju https://www.pism.pl/publikacje/Wizyta_Donalda_Trumpa_w_Indiach_wzmocnienie_strategicznego_partnerstwa_DR  F.BOYLE przejrzyście wypowiedział się dlaczego mamy do czynienia z bronią biologiczną i jego argumenty przemawiają z mocą nie tylko z racji wiedzy jaka on dysponuje, ale przede wszystkim to wyjasnia te swoista schizofrenię prezentowana w za pośrednictwem swoich mediów przez przedstawicieli państwowych…od kompletnej beztroski i wręcz lekceważenia do wręcz wojskowego zdyscyplinowania (jak na rozkaz) przy płodzeniu niezbędnych im ustaw na czas „w”…Wcześniej wkleiłam dwukrotnie linki do wypowiedzi dr F.Boyle`a i w tej sytuacji warto także zastanowić sie nad refleksją p. Janusza dotycząca tzw.5G…

Piotr szczesny

Ale już załamanie giełdy światowej było w 2008r. Polecam film Big Short z 2015r. Ogólnie giełda jest pompką do nadmuchiwania pieniądza nad którą traci się kontrolę przez dodawanie kolejnych coraz to skomplikowanych instrumentów/”patentów” wymuszających „dodatkowy” obrót pieniądza. Po wszystkim do więzienia poszedł jeden nieistotny pionek a finansjera i politycy wyMASONwali sobie na wzajem tyłeczki kremem z filtrem UF by się nie spalić i mieć lepszy poślizg na zjeżdżalni wodnej :/

MIra S

Jakoś ‚przypadkowo’ nitki powiązań wokół koronawirusa COVID-19 krażą wokół laboratoriów wirusologicznych i firm farmaceutycznych należących do tandemu George Soros & Bill Gates z siedzibami w….. Wuhan, George Soros i Bill Gates byli investorami laboratorium bio-technologicznego WuXi AppTech zajmującego się wirusologią z siedzibą w Wuhan pod adresem 666 Gaoxin Road East Lake High-tech Development Zone Wuhan w 2015 roku pod brandem tych firm opatentowali genom koronawirusa, który jest podstawą do tworzenia potencjalnych leków anty-koronawirusowych i szczepionek . Tandem Soros & Gates są także inwestorami firm WuXi PharmaTech Inc i WuXi Pharmaceuticals również zlokalizowanych w sąsiedztwie cińskiego rządowego/militarnego instytutu Wuhan Institute of Virology w samym sercu Wuhan. To jeszcze nie wszystko…. Soros jest także właścicielem firmy Gilead Biosciences, któa w roku 2016, na bazie wcześnie opatentowanego genomu koronawirusa, stworzyła lek REMEDESIVIR jako środek leczenia wirusa Ebola. Gilead Bioscences rozpoczął niedawno współpracę z chińską firmą BrightGene Bio-Medical Technology. Firmy te właśnie ogłosiły że posiadają technlogię syntetyzacji komponentów leku REMEDESIVIR, który w tej chwil, za zgodą Chinese Health Authorities, wszedł do użytku ‚eksperymentalnie’, z sukcesem, jako lek przy leczeniu przypadków COVID-19 w Chinach, i rozkręcają produkcję REMEDESIVIR na masową skalę. Jednocześnie, równolegle, parę tygodni temu, Wuhan Institute of Virology wypełnił wnioski o na międzynarodową licencję/patent na lek Remedesivir. Wszystko to, łacznie procedurami licencyjnymi, dzieje sie w błyskawicznym tempie. Firma Sorosa, Gilead, współpracująca z chińskimi instytucjami wkrótce stanie się właścicielem międzynarodowych praw handlowych do marki REMEDESIVIR Nic dziwnego że pomimo gwałtownego spadku akcji wielu firm na skutek epidemii, akcje Gilead Biosciences szybują w górę. dla zainteresowanych szczegółami – tu jest link : https://civilianintelligencenetwork.ca/2020/02/12/george-soros-bill-gates-partner-with-china-on-coronavirus-drug/ Dziś już w oficjalnie brytyjski The Guardian podaje informację o REMEDESIVIR, jako ‚najbardziej obiecującycm’ leku na COVID-19….. i że ograniczone ilości tego leku juz są dostępne w UK ‚on request’ Jak widać firmy Sorosa i Gatesa z siedzibą w sercu Wuhan współpracują od lat z chińskimi instytucjami w w ramach partnerstwa i są już w posiadaniu rzekomego leku na COVID-19, który wchodzi własnie do masowej produkcji/ sprzedaży równolegle z wnioskami międzynarodową licencję/patent. Znowu znany ‚shitsteerer’ zarobi duuuużo pieniędzy przy okazji epidemii, jednocześnie kolejny globalny kryzys ekonomczny i radykalne ograniczenie praw obywatelskich przysporzy cierpienia milonom niewinnych ludzi , a kaganiec kontroli zaciśnie się jeszcze bardziej. Cóż za zbieg okolicznośći…….

Agnieszka

Cow + ID – 19 krowa (~bydło) + identyfikacja – AL (sztuczna inteligencja). I wszystko jasne.

bona1956

I jeszcze jedno, według mnie to nie jest zbyt groźne, ponieważ nasz rząd wcale nie jest przerażony, oni mają buźki udające zmartwienie, a to im nie wychodzi, kompletnie nie wychodzi – to jest spisek.

Piąte koło

Ten rozdmuchany, zwykły virus jest zaplanowanym środkiem do spacyfikowania społeczeństw na całym świecie. Ciemna strona jest osłabiona przez działania wyższych sił, dlatego poszła już na całego, by całkowicie zniewolić świat w postaci NWO. Nam pozostaje użyć miłości, światła i przebaczenia, bo tylko tą drogą uwolnimy świat od patologii. To musiało się wydarzyć, bo świat został pogrążony w wygodnictwie, lenistwie i znieczulicy a głównym środkiem do tego był i nadal jest pieniądz. Proponuję wspólne medytacje światła.

Jolanta Lehmann

Dlaczego w USA wybudowali 800 obozow FEMA we wszystkich Stanach? dlaczego miliony duzych plastikowych czarnych trumnien stoi na odludnionych terenach? do czego im sa potrzebne gilotyny ,az 130.000 marki Chanel? dlaczego pociagi sa przygotowane z malymi otworami jak dla bydla ,ktore maja jezdzic do obozow? jest tego duzo! mozna by wymieniac i wymieniac! Czy ktos moze wie po co to wszystko?🤔🤫 czy to ma cos wspolnego z koronawirus? czy NWO?

Filutek Sklep

Zauważałam dzisiaj pierwszy raz od wielu lat brak chemitralsów na niebie. Była słoneczna pogoda całe popołudnie, i ani jednej smugi. Zawsze gdy świeci słońce u mnie były smugi, w pochmurne bezsłoneczne dni niekoniecznie . Dzisiaj ich nie było a wypatrywałam z mojego ogrodu gdzie grabiłam zeschłą trawę. Uznałam to za rzecz zadziwiającą, czyżby odpuścili proszkowanie aluminium zastępując mordy wirusem i opresją? Dziwne to i powiem Wam, że wcale się z tego powodu nie ucieszyłam, bo jak się tutaj cieszyć w obliczu takiego zagrożenia? Nie chodzi o wirus bo to z całą pewnością ściema a już na pewno z jego zjadliwością, nie wypuszczą mutanta bo może nie ostać się żaden człowiek i z pewnością wymknęła by im się ta pandemia z pod kontroli a może i nawet dopadło by ich samych. W końcu ma nas zostać tylko pół miliarda a nie zupełne zero lub jakieś pojedyncze rachityczne jednostki. Także wirus ten nie zabija, jego potencjał śmiercionośny jest równy zero. Chodzi o zamordyzm i opresję, już dawno z tych bilderberowskich bożków miał powiedzieć , że w wszystkiego co im potrzeba aby stworzyć globalny rząd jest odpowiednio duży kryzys. No i mamy kryzys nadmuchany z powietrza jak ich kasa w bankach.

Lola Bez

Obserwujmy niebo . Czy będzie w niebo w kratkę.? Czy zobaczymy więcej słońca? dzisiaj miałam sen, widziałam jak burzą się budynki wieżowce, a ja z rodzinną w jakimś drewnianym pomieszczeniu lecielismy jak meteoryt, i zatrzymaliśmy się w jakimś miejscu i scena gdzie ktoś zaczyna nam tłumaczyć że aby coś w się zmieniło w na lepsze musiało to nastąpić. A dzisiaj słucham otwarcie najwyższego budynku świata w Dubaju. W takim momencie ? dla mnie to jak symbol potęgi.

Norbert Sałek

Biosfera przez miliony lat swojego istnienia wypracowała mądry mechanizm zapobiegawczo-oczyszczający, który niszczy wszystko, co jest chore lub nieprzystosowane do ciągle zmieniających się i odnawiających się warunków życia. W tym celu zgromadziła w swoim arsenale mnóstwo mikroorganizmów takich jak wirusy czy bakterie niszczących wszystko, co z punktu widzenia przyrody jest zbędne i niepotrzebne. Wszyscy jesteśmy cząsteczkami jednego stworzenia, nazywanego ludzkością, które w istocie stanowi całościowy organizm. Ten organizm z kolei wchodzi w skład organizmu ogólnoplanetarnego. Podobnie jak w każdym żywym organizmie, również w takich strukturach powstają specjalne systemy i mechanizmy samosterowania, samoregulacji, samooczyszczania i inne, właściwe każdemu organizmowi. I jeśli jakaś część stanowi zagrożenie dla istnienia całego organizmu, zostają uruchomione odpowiednie mechanizmy ochrony (społeczne i naturalne) organizmu jako całości. Sygnałem do zniszczenia chorego organizmu człowieka jest deformacja jego ciał subtelnych, a więc jako pierwsze pod prasę tego mechanizmu likwidacji trafiają osoby ze zniszczonymi lub uszkodzonymi ciałami subtelnymi. Za to zniszczenie ciał subtelnych (ciała eterycznego, astralnego, intuicyjnego, kauzalnego, mentalnego lub duchowego) odpowiadają zazwyczaj obce wibracje w biopolu człowieka (solitony holograficzne z jądrem w postaci programu, ingramu, traumy itp.). Ponieważ aktualnie ludzie stają się coraz bardziej materialni, popadają w konsumpcjonizm, porzucają duchowość i oddalają się od Boga, to stopień obciążenia ich biopola obcymi wibracjami jest znaczny. Skutkiem tego liczba osób ze zdeformowaniem ciał subtelnych jest coraz większa. Po przekroczeniu pewnej liczby krytycznej, uruchamiają się wyżej wymienione procesy oczyszczania, typu epidemia lub pandemia.

Lucy Lucy

TAK PANIE JANUSZU… nasz, jasnowidz Pan Jackowski cały czas nas uspokajał, że koronawirus nie zaszkodzi na większą skalę!!! Pan Jackowski jest za PISEM ZA NASZYM AKTUALNYM RZĄDEM, sam to mówił. Nasi politycy wciąż mówili, że koronawirus jest pod kontrolą, jest dobrze, u nas jest dobrze. Telewizja kieruje nawet jasnowidzem? Hahaha, tak PiS zawładnął nami. POLECAM NAJNOWSZE „MUSISZ TO WIEDZIEĆ” PANA MACIEJA MACIAKA. RZETELNE informacje. Wiem, że Pan to ogląda…tego nie da się nie oglądać!!!!!!

Łucja Fice

Pięknie pan opowiada Teraz tylko energia światła, taka jak u Katarów w 1244 roku. Może pokonamy złą energię, ktora teraz góruje. Tak Tak Już 28 lat temu w snach to widziałam, mówiłam śmiali się ze mnie Teraz przypominają mi. .Czasami w swoich felietonach ( nie publikowanych) pisałam o tym iw delikatny sposób przemycałam, Epidemia jest tylko przyczynkiem do czegoś większego. Destabilizacja Pozdrawiam

Fenix7

Ciekawy materiał oraz przemyślenia. A jeśli to wszystko to test dla ludzkości aby sprawdzić jak się zachowa podczas dużej epidemii lub podobnych sytuacji. Może to jest część transformacji, którą my ogólnie jako ludzkość mamy przejść. Niestety tam „gdzie drwa rąbią tam wióry lecą” więc nie mogło obyć się bez zakończeń życia istot na naszej planecie. Na przestrzeni wieków była epidemia dżumy gdzie widziano tajemnicze światła na niebie, które rozpylaly coś podobnego do mgły. Jeśli to wszystko to część jakiegoś cyklu, depopulacji aby zrownowazyc środowisko człowieka, jest czymś w rodzaju lekcji. Warto to przemyśleć a to życie tutaj to efemeryda, pstrykniecie w obliczu wieczności.

skoromny

Moim zdaniem jest kilka powodów skąd wziął się ten wirus 1.Osłabienie Chińczyków bo są aktualnie za mocni i zbyt niezależni. 2.Zmniejszenie populacji. 3. Osłabić ludzi mentalnie, że jest źle trzeba mniej ludziom płacić i powinni się cieszyć że żyje nie ważne że w ubóstwie. 4.Narzucenie kolejnego prawa które ograniczy ludzi jeszcze bardziej.

Anna pol

Witam. Bardzo dobrze pan to wszystko przedstawil, jesli nawet kazdy ma swoje zdanie. Wlochy niestety ucierpialy..ale nie wierzmy do konca tym cyfrom, nie widac tego tutaj. Mozna wszystko przedstawic z jak najgorszej strony. Wiem ze Wlochy nie godzily sie na 5G, mialy w planach z Chinami na wprowadzenie czegos innego , być może to nie spodobalo sie Uni albo moznym tego Swiata wiec dali im ostrzeżenie, wszystko jest możliwe. Nie chce byc zlosliwa i zyczyc zle nikomu, jednak ostatnio bardzo szerzył sie rasizm we Włoszech pod kierownictwem Salviniego , do jakiego stopnia cudzoziemcy byli poniżani przez Włochów , nie mowie tu o imigrantach… tego nie da sie opisac.. wiec akurat w tych rejonach niby najbardziej rozwinął sie ten virus. Kara za rasizm, tez tak mozna powiedziec.

A N K H 12 godzin temu

Koronawirus. Wyprodukowany w USA i Chinach. (covid jest to wzmocniona broń biologiczna po to by zarażała mocniej populację ludzi). To zresztą widać już wyraźnie. https://www.youtube.com/watch?v=7aZQgP0j7ic Statystyki: https://tinyurl.com/uwns6z5

barbra supady

diamondisc kanal i CELESTE SOLUM przekazuje caly gry plan . Celem jest depopulacja, Stan Wojenny, wprowadzenie znaku bestii poprzez nanoboty i czujniki zapodane przez scypionki na WirusaWkoronie w celu cyborgizacji i pelnej kontroli spoleczenstw, a takze podmiana systemu na NowyWspanialySwiat ,czyli przejecie calych zasobow planety przez garstke Elyt. Projekty wchodzace : IT-BIO-NANO 2020 , BIO- ID CARD. START 01.10.2020 ! BIO-ID CARD bedzie warunkiem dla posiadania : pracy, mieszkania, samochodu, ubezpieczenia i …dzieci. Mikrochipy na reke ( do placenia , otworzenia dzwi itd )i skron ( NEURAL IMPLANT elektroni. radiowy dzieki, ktoremu bedzie on kontrolowany i sterowany przez AI ) beda wymagane ( BIBLIJNE ZNAMIE BESTII NA REKE I CZOLO ). Pierwsi zchipowani beda zolnierze i sluzba zdrowia ( to juz sie zaczelo i podali im je w ostatnich przymusowych scypionkach w niektorych krajach ) a potem reszta pod pretekstem pandemiji. W zylach, tkankach usadowia sie czujniki i NANOROBOTY ( sammpowielajace sie ) , ktore beda monitorowac i kontrolowac wszystkie parametry ciala , ktore bedzie forma nanonetworking. Beda ingerowac we WSZYSTKIE FUNKCJE CIALA WBREW I POMIMO NASZEJ WOLI. Beda tworzyc sztuczna rzeczywistosc za pomoca KONTROLI 5 zmyslow – PROJEKT MATRIX 2020-2050. Bedzie mozna zdalnie calkowice kontrolowac WSZYSTKIE FORMY PERCEPCJI ZJAWISK u ofiary etapowo zamienianej w CALKOWITEGO NIEWOLNIKA HOMOCYBER. 2 filmy na koncu strony: https://allnewspipeline.com/Satan_Central_The_UN_And_The_Democrat_Agenda.php , https://www.activistpost.com/2020/02/7-nwo-agendas-accompanying-the-coronavirus-outbreak.html

Jarosław Jarmoszuk

Nie mamy czego się bać swiat fizyczny jest iluzją, czy odejdziemy dzisiaj, czy za rok niema to znaczenia małe zakupy i obserwujemy co sie dzieja wszystkich nas nie wytłuką polska jest bezpieczna światowy rząd nie jest w stanie ogarnąć tego wszystkiego są zbyt ograniczeni

Joanna Jaquemet

Wydaje mi się, że bardzo im zależy na separacji …czujemy bardziej jedność i siłę w grupie. Separacja jest też trudna psychicznie, mieli to w planie…

Peppo Kun

Joanna Jaquemet, ale rozwój świadomości to spokój i cisza, czas na przemyślenia, czytanie , szukanie siebie. A najważniejsze to samoobserwacja😍

alexis marcus

OSTATNIE zdania Janusza, że – ten SYSTEM UPADNIE są ważne a POLACY MUSZĄ SIĘ CHCIEĆ UWOLNIĆ OD

1.klerykalizmu – czyli rozdzielić kościół od państwa-nie może być tak że Episkopat narzuca reszczie społeczeństwa swoje wierzenie-dogmaty i próbuje wymuszać je przez ustawy państwowe, znieść przywileje dla księży,

2.rozwiązać Konkordat z Watykanem i Fundusz kościelny, Polacy płacą na kościół 14 miliardów rocznie, wbrew swojej woli, bo podatki na KrK są też ściągane od nie-katolików w RP

3.Wyprowadzić naukę religii katolickiej ze szkół

4.powoli i stopniowo – wprowadzać idee Demokracji Bezpośredniej – Edukować w tym kierunku społeczeństwo – jak to się robi w wielu państwach Zachodnich

5.Odsunąć PiS – od władzy a tych PiS-owców co faktycznie szkodzili Polsce – osądzić i osadzić w więzieniu i ustanowić PRAWO ŻE ZA KORUPCJE W POLITYCE – DOŻYWOTNI ZAKAZ SPRAWOWANIA FUNKCJI PAŃSTWOWYCH.

6.Po za tym – nie popadać w PARANOJE KORNOWIRUSOWĄ – nie lekceważyć tej sprawy, ale z drugiej strony nie ”WARIOWAĆ” i nie poddawać się PANICE. 7.Oczywiście do Medytacji się przyłączam o UZDROWIENIE POLSKI i ŚWIATA. pozdrawiam

Pawel Ja

tym wirusem chcą zatuszować wzrost promieniowania sieci 5G i ich następstwa

Monika Wrona

Igor Witkowski jak najbardziej kładł nacisk na jakiegoś rodzaju załamania gospodarki.. Właściwie rozpadu na wielu płaszczyznach jednocześnie, które dotkną mocno naszą cywilizację. Mowa była również o Włochach jako państwo europejskie, które to w szczególny sposób załamie się jako pierwsze.

Kajsaki Naga 14 godzin temu

Całkowita racja. Pierwszy raz, gdy usłyszałem 10 lat temu wypowiedz Billa Ryana na YouTube „Anglosaksonska misja” nie chciałem wierzyć w to co usłyszałem. W tej chwili widzę jak wszystko ,co on mówił sprawdza się. Już 12 lat temu mówił o planach masonerii wprowadzenia NWO, jednym z kroków w tym diabelskim planie było ” zarażenie Chin”, później lokalna wojna nuklearna na Bliskim Wschodzie i cos, co miało się zdarzyć do roku 2016 , jakaś katastrofa naturalna ,która spowodowałaby całkowite rzucenie na kolana ludności globalnej, błagającej „elity” o przywrócenie „normalności”. To się dzieje, tak jak Pan mówi , małymi kroczkami. Duże kroki spowodowałyby być może niekontrolowaną reakcje społeczeństw i cały misternie uknuty plan wprowadzenia NWO, mógłby lec w gruzach. O tym okresie zwrotu, resetu mówili również Indianie Hopi od lat. Nadzieja choć nikla jest jedynie w zmianie i to globalnie stanu umysłu mas. Ironicznie to brzmi, ale według tego co mówi Gregg Bradden, wystarczyłoby globalnie ok 8 tysięcy ludzi wspólnie w tym samym czasie wizualizujących zmiany na lepsze, by te zmiany nastąpiły. Podobnie jak nikt za nas nie wykona roboty, by osiągnąć oświecenie, tak żadne siły z kosmosu nie będą ingerować w zmianę naszej ludzkiej świadomości. Czasem potrzebny jest wstrząs, choć bardzo bolesny, by obudzić masy z letargu.

Rex Janko

Dobry wieczór p. Januszu zegar niegodziwości ruszył pod płaszczykiem Solidarności, zawinił też Polak wybrany na papieża. Kościół wtedy połączył się z rządem, tj antychrysta urusl w siłę i zniewala gdzie się da ludzi. Wiara, ale ta prawdziwa musi wyjść na jaw, inaczej będzie interwencja wg. przekazów które ja odebrałam. Ja od tygodnia jestem zdrowa, bo byłam chora na grypę, a nie mam jednego płata płuc, który usunięto mi gdy miałam 7lat.Leczylam się wywarem z ziół, na gardło tabletki szałwiowy i to wszystko.  Panie Januszu uważam, że ten korona wirus był zaplanowany. Byly strajki rząd nie umiał sobie dać rady i wymyślili nie dziwi mnie to. Rzad chiński nie liczy się bo Chiny są zaludnione. U nas rząd też próbuje pod płaszczykiem korona wirusa wywindować siebie jest to świństwo i cwaniactwo. Pozdrawiam Regina

Tusia Tusia

Godzinę temu siedzac w lesie sama pomyślałam o wirusie, dowiedziałam się o zamykaniu szkół i przyznaniu dodatkowego 14dniowego urlopu rodzicom. Co spowodowało jakąś lawinę i moje pytanie do siebie było czy rząd zdaje sobie sprawę z tego jak to się odbije w przypadku gdy wszyscy rodzice wezmą wolne bo dziećmi muszą się zająć i gdyby doszło do sytuacji że nie będzie miał „kto pracować ” jak ta cywilizacja pod względem finansowym będzie zatrzymany. Po czym wracam do domu i Pan Panie Januszu łączy moje puzzle!!!!! Dziękuję!!!!

Marching Larch

Pamięta Pan to wydarzenie w Chinach sprzed 4 lat? Została do atmosfery wyrzucona masa cyjanku, toulenu i innych substancji toksycznych. Wywaliło w powietrze labolatorium chemiczne i skład chemiczny. https://youtu.be/4nr6Tlu0EvM Za chwile podeślę coś panu. Moment

Sofia Sofia

a moze nie ma zadnego wirusa , objawy wymyslone , ze niby jak u grypy to mozna kazdego co ma temperature i kicha wciagnac na liste i zawlec do mordowni gdzie sie takiego ubija koszernie, na ofiare dla jahve no tego psycha z biblji co kazal swojemu wybranemu narodowi mordowac na potege a w nagrode dawal ich mienie , te ,, biedulki,, co morduja i kradna ZAWSZE co wymyslaja ,, dla naszego dobra,, wzieli by ludzie zaraze wytlukli i bylby spokoj na swiecie

Janusz Dariusz Gnoinski

Restauracja ludzie mają siedzieć metr od siebie ? Papież odprawia mszę z biblioteki ale ludzie na placu jak zawsze normalni? Ograniczony ruch między miastami ale nie dla tych co pracują? Ich wirus nie ruszy ? A w Anglii niczego nie brakuje no chyba że w Lidlu w nie dużym mieście w jednej dzielnicy w jeden wieczór zniknęły tanie makarony i ryż a na półkach pojawiły się info że jest w sprzedaży ale tylko po 5 sztuk pytać przy kasie , natomiast w centrum bez problemu można kupić w Lidlu w Tesco czy jak kto woli? no i w gazetach piszą że papier toaletowy wykupili ? Ale gdzie to niewiadomo bo piszą że w UK a to gdzie jestem jest ile pupa zapragnie ,Wszystkie informacje z telewizji i internetu pochodzą ? Czyli kontrolowane, i nawet tam mówią, że atakuje tylko osoby starsze i chore to o co chodzi ???

Kajsaki Naga

Na pocieszenie jeszcze dodam informacje, że w Chinach skutecznie leczą koronawirusa w ponad 90% przypadków formułami ziołowymi według TCM. Czyli wzmacniajmy swój system autoimmunologiczny ziołami i dieta. Nie wychładzajmy organizmów zimnym jedzeniem (zimne napoje, owoce cytrusowe, banany, kawa, produkty mlekopochodne , warzywa na surowo typu pomidory, salata itp.),stosujmy zioła rozgrzewające np .imbir, cieple posiłki np. zupy, i wreszcie zastosować zioła wzmacniajace system immunologiczny jak np. źeńszen, traganek, vilcacora, lapacho ,wrotycz itp.

Marek Marek

Koronawirus i panika nadmuchwiana w mediach… A może tak chodzi o gotówkę?? Ludzie nie chcą z niej rezygnować! Teraz tylko powiedzą w tv że wirus przenosi się przez gotówkę i do końca roku już jej nie będzie bo nigdzie nie zapłacisz papierem z wirusem… I każdy zakup idzie przez banki zostawiając ślady kto co gdzie i ile! Szary obywatel nic sobie już „na lewo” nie załatwi. Idealny sposób na to by ludzie już się nie opierali na eliminacje tradycyjnych form płatności i pełna kontrola wszystkiego!

Stan B

Szanuję Pana bardzo ale jest Pan utopijnym idealistą ,nic nie zrobicie ,garstka niezorganizowanych idealistów bez pieniędzy którą można w dowolny niezauważony sposób spacyfikować ma zmienić świat . Kto was poprze ludzi z „poszerzoną świadomością” każdy zresztą na swój sposób, 99procent debili ? . Właśnie ten tzw. korona wirus pokazuje jakie kity można wcisnąć kretynom , żeby jeden z drugim miał świadomość że w samych Chinach umiera około 20 milionów ludzi rocznie to by nie wpadali w panikę na wieść o domniemanej tylko śmierci kilku tysięcy ludzi, co jest oczywiście tragedią dla ich rodzin ale nie żadną epidemią a tym bardziej pandemią .Oczekuje Pan że ludziom bez mózgów w cudowny sposób te mózgi urosną to tak jakby wierzyć że mrówka połknie słonia. Pozdrawiam.

Poorva Phalguni

Niestety nasze społeczeństwo telewizyjne ogląda „trudne sprawy” i wie tyle, ile mu potrzeba. Jest szczęśliwie także część społeczeństwa, rosnąca, ludzi myślących samodzielnie.

Mateusz Mat

Panie Januszu lubię Pana oglądać i również inne niezależne TV. Jednak po setkach czy tysiącach obejrzanych filmów w tych telewizjach dochodzę do smutnych wniosków: System poprzez swoje media kontroluje nas Strachem. Niestety niezależne telewizje z kolei straszą nasz systemem – wielki reset, epidemia, itp. W wielu TV niezależnych słyszałem żeby ronić zapasy jedzenia – serio ? Mimo że, mówi Pan trochę żartem, że niby „nie straszymy” itp , ale i tak straszy Pan cały czas w wielu filmach. Tak wiec w sumie nie ma już co oglądać, wszyscy korzystają ze strach żeby zwiększyć oglądalności i przetrwać :-). Starych to uniwersalny towar z którego korzystają juz teraz wszyscy. Dodatkowo wiele omawianych tematów „na poważnie” to zwykłe feaks . Ludzie miejcie swój rozum. Epidemia? Kryzy? może i będzie mały kryzys, ale nie większy niż już był, nie upadnie gospodarka ani systemy bankowe itp. Proszę Panie Januszu wziąć głęboki oddech i przejść do odcinków bardziej merytorycznych, przydatnych, a nie 1,5 h chaotycznego nakręcania strachu i gadania o niczym.

Irena Strojna

Korona wirus nie istnieje w przyrodzie został sztucznie wychodowany w laboratorium , wiec ktoś go uwolnił czy celowo ? Dlaczego nie mówi się, o tym kto jest za to odpowiedzialny . A tak w ogóle korona wirus i szum medialny z tym związany jest po cos jak zawsze Kiedyś może sie dowiemy po co

blue blue

Proszę o komentarz osoby, które znają kogoś kto umarł lub zachorował. Ja dziwnym trafem nikogo takiego nie znam. Moi znajomi mieszkają w samym centrum epidemii we Włoszech. Jesteśmy w stałym kontakcie. Pytałam , skoro tak strasznie jest u Was, wszystko pozamykane itd to czy ktoś z waszych znajomych lub ich znajomi chorują lub umarł? No nie. Nikogo takiego nie znamy padła odpowiedz. A tymczasem prasa włoska pokazuje pełne szpitale. Podobno musza już podejmować decyzje kogo ratować. Oczywiście starsi nie maja szans. W pierwszej kolejności maja być ratowane osoby młode. Ja nie mieszkam we Włoszech. Mam znajomych wszędzie, w całej Europie. No kurcze NIKT tak naprawdę nie spotkał chorego. Od wczoraj w mojej dzielnicy podobno 8 osób jest chorych. Dotąd się nie bałam. Teraz sama juz nie wiem..

kierownik meneli

Unia Europejska jest niewyplacalna dlatego teraz ta sciema z Corona wirusem. W ciqgu nastepnych 12 miesiecy siqdzie najsilniejsza gospodarka UE, ktorq sq Niemcy. Dlaczego zaczelo sie we Wloszech i dlaczego tak mocno? Prosze zorientowac sie co to jest TARGET2 (Transeuropejski Zautomatyzowany Błyskawiczny System Rozrachunku Brutto w Czasie Rzeczywistym). Te salda to tylko pieniqdz elektroniczny. Tutaj link, ktöry pokazuje jakie salda majq poszczegulne kraje UE https://de.statista.com/statistik/daten/studie/233148/umfrage/target2-salden-der-euro-laender/ Niemcy majq najwiecej +942 miliardy EUR, Wlochy majq -447 miliardow EUR dlugu na ostatnim miejscu. Co sie bedzie dzialo i co sie juz dzieje? Gielda siada, stagnacja gospodarek, masowe bezrobocie, inflacja i upadek systemöw socialnych, najpierw we Wloszech, pozniej w calej UE. W Niemczech juz wiele firm wprowadzilo prace w niepelnym wymiarze godzin. Corona wirus pozwala rzqdzqcym rozciqgniecie tego upadku gospodarczego w czasie, mogq w ten sposob kontrolowac ludnosc i nie dopuscic do protestow. Na dodatek mogq teraz wszystko zwalic na tego tzw wirusa, co jest totalnie absurdalne. Zobaczcie co zrobili we Włoszech. Wszystkich uwiezili po prostu w swoich domach i mieszkaniach. Nie chce nikogo straszyć ale teraz będzie sie to działo coraz szybciej, kraj po kraju.

Billy Pistolet 18 godzin temu

A ja pierdolę jadę na wczasy do Włoch teraz za pół darmo

Kot Sylwester

Ok 10 lat temu w internecie był naprawdę spory ruch anty NWO, który przenosił się do realu i niestety był wtedy straszny hejt i wszyscy tak naprawdę się poddaliśmy, dziś tak naprawdę gadamy sobie ale na tym koniec… Ludzie już się proszą kiedy będzie szczepionka i o to chodzi (oprocz kontrolowanej depopulacji) tym którzy to stworzyli. Ciekawe co nam będą wstrzykiwać przy okazji…

Jolanta Magdziarz

Nie było telefonów komórkowych nie było chorób

JP Bobcat

jak na razie to wygląda na szukanie pretekstu do zaszczepienia całej populacji na ziemi czymś na co będzie można działać za pomocą 5G. Obejrzyjcie filmy podróżnicze z Afryki – tam nie ma studni ale anteny są na środku pustyni. Ktoś wydał fortunę nie bez powodu.

Urs S

Koronawirus. Wyprodukowany w USA i Chinach.–https://www.youtube.com/watch?v=7aZQgP0j7ic&feature=youtu.be –polskie napisy

Natalia Trotyl

Nakrecanie wirusa strachu w świadomości zbiorowej

even shop

W tym roku wielka epidemia, choć mniej inwazyjna od grypy, a za rok, aby nie doszło do powtórki, masowe, przymusowe szczepienia… Łatwiej już celu nie można osiągnąć…

agartha 65

Przecież Nwo to nie przyszłość tylko ta rzeczywistość w której żyjemy. Nie wiem co dzieje sie z Ntv, ale coraz częściej widzę, czarnowidztwo i brak wiary w Siły Wyższe i ich plan.. Nie zapominajmy, ze obok homo sapiens sapiens, jest jeszcze wiele istot, które ewolują razem z nami i się zmieniają. Wiec nie ma mowy o jakiejś likwidacji i zapaści, tylko zmiany.

Dana Marta

Wiadomość od lekarza czeskiego, specjalisty od choroby płuc, pracującego w Wuhan. Proszę wychodzić na słońce i co 15 min popijać ciepłą wodę, ponieważ wirus ginie w temp powyżej 26 C i gdy dostanie się do ust i się go połknie z woda to on zostanie strawiony. Jeśli natomiast z ust suchych przejdzie do płuc to rozwija się.

Jurand Spychow

Niema takiego wirusa ani choroby która by zabijała ludzi w ten sposób. Tak może działać tylko bron eletroniczna, eletromagnetyczna, w ten sposób poraża sie układ nerwowy człowieka. Taka bron jest ba taka bronią może być 5G

Jurand Spychow

@Dobrawola Kogo Ty ogląsz, słuchasz, każdy już wie, że ten spasiony jankes pracuje dla iluminatis. Poza tym nie zgadzam się, że to Chińczycy wypuścili i ze w ogóle badali ten wirus, a bajeczka ze amerykański Żyd im sprzedał za 1,5 ml dol, to mogą sprzedać dzieciom. To jest ustawka, amerykanie tzn. syjoniści używając CIA tego dokonali i to im zależy żeby zatrzymać chińską ekspansję bo Chiny już ekonomicznie wyprzedzili USA i nie wiele im brakuje, żeby przejąć kontrole nad światem, a wówczas wszyscy oprawcy ludzkości przestaną zarabiać i pójda z torbami. Dzięki laboratoryjnie stworzonemu wirusowi osiągają kilka zaplanowanych przestępstw

1, mordowanie ludzi i depopulacja,

 1. możliwość wprowadzenia nowych niewolniczych dyktatów ,
 2. możliwość wprowadzenia wszczepiania chipów dla ludzi.
 3. dzięki szczepionce z nano cząsteczkami ( pracują nad nią) będą mogli mordować szybciej .
 4. zniszczenie Chin i utrzymanie dyktatury nad światem. To są prawdziwe cele syjonistów używając jankesów .

Bingo

Profet Janusz Z., prezes NTFan, specjalizujący się w szerzeniu paniki, powinien dokonać RESETu swojego mózgu.

Artur sz

Dla wszystkich którzy maja mózg na swoim miejscu miziaforum.com stream na żywo teraz

Marek Karpiński

Panie Januszu. Ludzie jedli, jedzą i będą jedli mięso. To jest naturalny pokarm dla człowieka obok warzyw i zbóż, nabiału itp. Całą gamę aminokwasów dostarcza tylko białko zwierzęce. Lwy, tygrysy też jedzą mięso i też zabijają inne zwierzęta, ale czy to czyni je złymi?

Tym Bark

Hemtrans z nanocząsteczkami metali , my je wdychamy i podgrzane przez fale mikrofalowe mogą dać taki efekt. Płuca eksplodują jak metal w mikroweli , dlatego palą zwłoki żeby nie było dowodów

kamil prus

Panie zagorski skacz pan juz rozsiewać ta panikę. Ciekawe co pan dostał za mamienie tylu ludzi propagandowymi teoriami spiskowymi które maja odwrócić uwagę tak naprawdę od resetu zreszta powiedział pan nam to oficjalnie ze będzie Reset tylko w takiej formie żebyśmy tego nie wyłapali. Ma pan chociaż zarezerwowane miejsca w bunkrze dla całej rodziny przed nadchodzącym kataklizmem czy nie dało rady wszystkich z famili zabrać. Zrób Coe tak zeby ludzkość przetrwała szkoda Ze mi to nie pisane

Agniesz Ka

Na kanale Naukowy Bełkot jest film o koronawirusie i z tego co mówi pan Dawid wynika że koronawirusy byłyi zarażały już dawniej a ta odmiana która jest teraz nie jest groźniejsza od grypy. Pozdrawiam.

DagalynnX

Bill Gates ma wypuścić domowy test do badania wirusa…… Informacja z Onet 10.03 br

Andrzej Lasek

@Tomek Morawski idź do roboty np na budowe na 10-14godz na dobe . zobaczymy ile ci będzie potrzeba tego siana do zjedzenia, żebyś przeżył. szybko przestaniesz kochać zwierzątka. zaczniesz doceniać ludzki trud i rozumieć ludzi. bo’ póki co macie za dużo czasu na urojenia o raju na ziemi. po kolejnych falach takich mżonek zostają tylko stosy ludzkich kości..po tych wszystkich budowniczych nowego porządku ,rewolucjonistach, uszczęśliwiaczach rodzaju ludzkiego. nie wygrasz z naturą tego świata. zatracisz dusze, bo jawisz już odwrócenie kategorii wartości..

Tomasz Drewnowski

Jak wynika z danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, w ciągu pierwszych trzech tygodni stycznia zanotowano w naszym kraju 339 tys. przypadków zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę, która między 1 a 22 stycznia spowodowała pięć zgonów.

zbysiu100

@Tyja J Ale katolicka „prawda” jest religią fałszywą, mająca mało wspólnego z prawdziwą nauką Chrystusową. Nauka katolicka nie pokrywa się z tą nauką, bo oparta jest na dogmatach i tradycji, czyli na nauce ludzkiej, a nie na nauce boskiej. Watykan i biskupi wmawiają na siłe swoim wiernym te dogmaty, a oni nie wiedzą tak na prawdę o co chodzi i wierzą im w to wszystko, co jest najgorsze. Chodzą w ciemności.  Dogamaty te to dogmat o czyśćcu, który nie istnieje, dogmat o Maryji, bałwochwaltwo, bierzmowanie, komunia święta, chrzest w wieku niemowlęcym itd itp. Nie nalężę do żadnej grupy religijnej, a tylko staram się wypełniać jak najlepiej wszystko to, czego nauczał Chrystus. Żeby mi ktoś nie zarzucał, ze jestem jehowym, zielonoświątkowcem, czy jeszcze innym.

zbysiu100

@Tyja J Niestety żydzi są narodem wybranym, czy się to komuś podoba, czy nie. Takie są fakty.Bóg zawarł z nimi przymierze, ale oni zbłądzili, zaczęli go zdradzać i odwrócili się do fałszywych bogów, jak i zamordowali jego Syna Chrystusa. Kamieniowali jak i ścinali proroków i innych świętych, których wybierał Bóg. Bóg postanowił więc pozbawić ich państwa i świątyni, aż do roku 1948, gdzie się odrodził na terenie dzisiejszej Palestyny. Teraz dzisiejszy Izrael, to jest twór, który wierzy szatanowi.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=RmRsW0rpqKE

Wypowiedz się