Ciemna strona procedur medycznych, publikacji naukowych oraz całego przemysłu farmaceutycznego i medycznego

Ludobójstwo szczepionkowe

Procedury medyczne są zautomatyzowanym sposobem dyscyplinowania świata medycznego przez Wielką Farmację, zdejmujących odpowiedzialność z lekarzy za śmiertelność leczenia, często za pomocą szkodliwych syntetycznych leków i zwalających winę na bezosobowe procedury.

Dr Jaśkowski w poniższym wywiadzie dowodzi, że większość procedur medycznych nie ma żadnego uzasadnienia dla ratowania zdrowia, a bardzo dużo publikacji w renomowanych pismach medycznych jest fałszywa.

W Polsce obowiązkowe procedury medyczne zostały kompleksowo wdrożone, najbardziej przez rząd PiS, głównie w 2016 r. Egzekwowanie wobec lekarzy przestrzegania procedur, pod groźbą odebrania uprawnień lekarskich, jest świadomą „procedurą” ludobójczą.

Ustawienie takich procedur leczenia, obecnie w krajach Zachodu, w tym w Polsce, spowoduje znacznie większą liczbę zgonów w tych krajach od zakażenia koronawirusem. Już dzisiaj jest to faktem. Powodem jest blokowanie zastosowania  skutecznych sposobów leczenia, np. koronawirusa, za pomocą zielarstwa, witamin, głównie witaminy C, terapii tlenowej i skutecznego leku kubańskiego na wirusy i inne choroby, pod nazwą „Interferon Alpha 2B (IFNrec)”

W Chinach i Korei Południowej epidemia jest obecnie wygaszana. Na ponad 80 tysięcy zachorowań w Chinach, w tym w epicentrum choroby w Wuhan, spowodowanym dodatkowo sieciami 4G i 5G, liczba zgonów wynosi trochę ponad 3 tysiące, ale bez uwzględnienia innych chorób, na które były chore te osoby. W Korei Południowej stwierdzono  na dzień 18 marca 2020 r. – 8413 zachorowań, a liczba zgonów wyniosła 84 osoby. Wygaszanie epidemii w tych dwóch krajach jest spowodowane właśnie zastosowaniem medycyny niekonwencjonalnej za pomocą wymienionych wyżej specyfików.

Natomiast w pozostałych krajach świata stan stwierdzonych oficjalnie zachorowań na dzień 18.03.2020 r. przekroczył już 120 tysięcy, w tym najwięcej we Włoszech 31,5 tysiąca, Iranie – 17,4 tys., Hiszpanii – 13,9 tys., Niemczech – 11,3 tysiąca. Liczba zgonów w pozostałych krajach przekroczyła 5 tysięcy, w tym najwięcej we Włoszech 3,0 tysiące, Iranie – 1,1 tys., Hiszpanii – 623 osoby i Francji – 148 osób.

To co przedstawił w poniższym nagraniu dr Jerzy Jaśkowski to jest tylko „czubek góry lodowej” konwencjonalnej rockefellerowskiej medycyny i przemysłu farmaceutycznego. Otóż te dwa przemysły: medyczny i farmaceutyczny są odpowiedzialne za najwięcej zgonów wśród wszystkich grup chorób.

Czterech lekarzy amerykańskich udowodniło blisko 20 lat temu ( trzy linki poniżej) na postawie całej, ponad 300 milionowej populacji USA, że z przyczyn: chorób serca umiera rocznie w Stanach Zjednoczonych ok. 700 tysięcy osób, z tytułu choroby raka umiera ok. 500 tysięcy ( choć jest to wskaźnik zaniżony, ponieważ leczenie raka trującymi lekami niszczy inne organy, którym przypisuje się później przyczynę zgonu), natomiast z powodu, zastosowanych leków, błędów medycznych, chorób jatrogennych i procedur medycznych, umiera rocznie według bardzo ostrożnych szacunków 1-2 milionów ludzi. Prezentuje to dobrze udokumentowany  artykuł „Śmierć z winy medycyny”,  zamieszczony na 3 poniższych linkach.  Można przypuszczać, że obecnie ten wskaźnik jest znacznie wyższy.

Jeśli odniesiemy to do wszystkich  krajów świata zdominowanych przez medycynę rockefellerowską, to liczba zgonów spowodowanych przez nastawione na zyski dwa przemysły: medyczny i farmaceutyczny, wyniesie kilkadziesiąt milionów. Wiec jak to się ma do zgonów na koronawirusa w ramach medialnej pandemii strachu.

Potwierdzeniem tego ludobójczego procederu 2 przemysłów: farmaceutycznego i medycznego jest oficjalne oskarżenie złożone przez wybitnego lekarza dr Mathiasa Ratha i innych, w 2003 r do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze. Całość oskarżenia  na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/10/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

To oskarżenie o największe ludobójstwo – SETEK MILIONÓW LUDZI – i inne zbrodnie przeciwko ludzkości, jakie zostały kiedykolwiek popełnione, zachowuje swoją moc, ponieważ tego typu  zbrodnie nie ulegają przedawnieniu,  zgodnie z prawem międzynarodowym.

Oskarżenie czeka na sprzyjające warunki do procedowania wobec winnych. Te warunki  nieuchronnie się zbliżają, tak samo jak niedawne złożenie do tegoż Trybunału  oskarżenia USA o zbrodnie  ludobójstwa w Afganistanie. Także Iran oświadczył, że przygotowuje oskarżenie USA o zbrodnie ludobójstwa, spowodowane sankcjami gospodarczymi wobec tego kraju w sytuacji obecnej epidemii koronawirusa.

Wymieni w oskarżeniu prominentni budowniczowie, tworzonego globalnego Nowego Porządku Świata (NWO) są w odwrocie i za swoje zbrodnie, nie tylko z dziedziny medycyny i farmacji, zostaną osądzeni, a w konsekwencji  ich pomocnicy, także z Polski.

Redakcja KIP

Dr Jerzy Jaśkowski – Ciemna strona procedur medycznych i publikacji naukowych

Opublikowano za: Polska Akademia Zdrowia – PAZ

Jerzy Zięba Channel: https://www.youtube.com/channel/UCzey… Facebook: https://www.facebook.com/Komentarz-Ty… #Zdrowie #Medycyna #Koronawirus #Epidemia @Hubert Czerniak TV Nazywam się Hubert Czerniak. Jestem lekarzem chorób wewnętrznych z ponad 25-letnim stażem w POZ. Opowiem Wam w jaki sposób skutecznie i naturalnie leczyć choroby. Włączamy myślenie! Obejrzyj, włącz myślenie, UDOSTĘPNIJ i ciesz się zdrowiem. Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej zawiesił prawo wykonywania zawodu lekarza dr Jaśkowskiemu . Na szczęście Jaśkowski jest na emeryturze i nie musi uprawiać zawodu ale pracował za DARMO w stowarzyszeniu które pomaga osobom chorym NIEODPŁATNIE. Zbieramy na proces sądowy przeciwko Izbie Lekarskiej . WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA. Czy naturalny ocet jabłkowy jest dla każdego? Czy można go pić regularnie niezależnie od wieku i stanu zdrowia? Przy jakich schorzeniach będzie pomocny? Czy każdy ocet jabłkowy jest równie dobry? Na wszystkie te i inne pytania odpowiada w powyższym filmie dr Jerzy Jaśkowski. Dr Jerzy Jaśkowski opowiada o skutkach wprowadzania do naszego organizmu wszelkich substancji chemicznych jako polepszacze, konserwanty, fluor, szczepionki i inne. Czy jest to niewiedza decydentów czy też działanie pomyślane jako destrukcja i kontrola społeczeństwa?

Za: https://www.youtube.com/watch?v=XMsekoVtLvc&feature=youtu.be

Comments

  1. pinky says:

    To wszystko szczera prawda ale jak uciec od tej prawdy gdy dopada nas rzeczywistość. Otóż w miniony piątek byłam zmuszona odwiedzić gabinet stomatologiczny, mając te jeszcze szczęście, że przyjęli mnie jako ostatnią pacjentkę przed wielką kwarantanną wszelkich gabinetów lekarskich. Po wyczyszczeniu zęba lekarka zabezpieczyła mi go na parę tygodni bardzo mocnym opatrunkiem tzw. cementem dentystycznym który się nazywa RIVA. Po przyjściu do domu zerknęłam w google co to za RIVA. I okazało się, że jest ona opatrunkiem który sukcesywnie uwalnia w tkanki zęba fluor. Fluor którego od wielu lat unikam myjąc zęby tylko papką z wody utlenionej i sody oczyszczonej. A jednak fluor mnie dopadł i będzie mi teraz siedział w zębie. Prawdopodobnie wszystkie preparaty dentystyczne posiadają tę neurotoksynę w swoim składzie, od zwykłych opatrunków, płynów, fleczerów po plomby chemoutwardzalne. Takie są niestety procedury lekarskie których nie sposób uniknąć, a będąc pacjentem człowiek w ogóle jest nieświadomy tego co z nami wyczyniają . Doprowadzają do tego , że będziemy mieli dwa wybory, umrzeć bez pomocy lekarza lub z ich pomocą, co zatem wybrać, gdy ból rozsadza ciało, narządy chorują a z otworów leje się krew lub ropa? Co robić w takich przypadkach gdy czas się udać na SOR? Czyżby to pytanie bez odpowiedzi ??

Wypowiedz się