Prawda – Kontrowersje ! – Kłamstwa

Tak w Polsce politycy i media to absolwenci ukończenia szkoły: Manipulacji i kłamstw z dyplomami – joseph’a goebbels’a !

Goebbels i jego główne motto:

” powtarzaj kłamstwo tak długo do skutku aż stanie się prawdą ” !

Szkoła goebbelsa zrobiła swoje: przez 30 lat czyli od 1989 roku manipulacji i zakłamywania faktów historycznych, przykładem są NSZ i że z tych morderców Polaków robią dzisiejsi „historycy” politycy, bohaterów.

Milczą także na temat nie wygodnych faktów jak między innymi napad Polski pod przywództwem Piłsudskiego w latach 20tych na osłabioną rewolucją Rosję Radziecką i dokonaną przez Polskę aneksje ziem na wschodzie,  które po 1 wojnie światowej miały być przyznane Rosji zgodnie z wyznaczoną wcześniej przez zachodnie mocarstwa linią Curzona [ 11 lipca 1920 roku.] ” Przebieg linii oparty został na „Deklaracji Rady Najwyższej Głównych Mocarstw Sprzymierzonych i Stowarzyszonych o granicy wschodniej Polski” z 8 grudnia 1919 roku.

Przemilcza się także nie wygodny fakt, że to Polska wraz z Niemcami i Hitlerem dokonała napadu w 1938 roku i rozbioru, okupacji  Czechosłowacji.

Milczy się o tym że do 1939 roku w Polsce była prowadzona skrajnie wroga polityka w stosunku do ZSRR i już od kołyski wpajano nienawiść i wrogość do ZSRR ( straszenie Rosją jako czerwonym diabłem antychrystem tak w szkołach jak i w kościołach ).

Obecnie od 30 lat,  24 h / dobę jest pranie mózgów przez politycznych oszołomów i działające  w Polsce oficjalnie polskojęzyczne, ale obce nam Polakom media.

Goebbels może być dumny że jego metody są w obecnych czasach tak bardzo skuteczne.

A wystarczyłoby by historię, fakty pozostawić takimi jakimi one są nic nie ujmować i nic nie dodawać, pisać i mówić nie selektywnie a o wszystkim o tym że od momentu obalenia w Rosji caratu i panującej tam od wieków despotycznej absolutnej monarchii w której biedny człowiek był nikim, był do końca swojego żywota pozbawiony wszelkich praw, był analfabetą, niewolnikiem despotycznej monarchii i jej bogatych wybrańców oraz cerkwi utrzymującej ludzi w ciemnocie i w zastraszeniu że w przypadku buntu będą ukarani rzekomą karą Bożą. Należało mówić i pisać prawdę że po rewolucji nastąpił jednak rozwój oświaty,  opieki zdrowotnej, postępu i poprawy jakości życia zwłaszcza dla tych najbiedniejszych.

Co nie oznacza że po przejęciu władzy przez gruzińskiego despotę Stalina i Berie nie było tam nowych represji i znęcania się nad ludźmi szczególnie nad komunistami których despota dyktator Stalin wraz z katem  Berią uważał za groźnych dla siebie.

Wystarczyło mówić i pisać prawdę że rewolucja robotników i biedoty chłopskiej miała na prawdę swoje pozytywne  uzasadnienie bo wyzwoliła miliony ludzi pozbawionych ludzkich praw, wyzwoliła niewolników od despotycznego monarchistycznego carskiego reżimu, który mordował protestujących i który nie miał żadnych skrupułów w unicestwianiu oportunistów i przeciwników.

Milczy się o prawdzie historycznej, że od momentu powstania Rosji Radzieckiej z komunistami na czele , cały świat kapitalistyczny w obawie rozprzestrzeniania się ruchu wyzwoleńczego mającego za cel wyzwolenie od kapitalistycznych krwiopijców, wyzyskiwaczy i niesprawiedliwości społecznej.

Dzisiaj historycy, politycy i media milczą, że świat kapitalistyczny był zjednoczony pod hasłami walki z komunizmem, a szczególnie te kraje zachodnioeuropejskie wraz USA posiadające kolonie w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej czerpiące w sposób rabunkowy, na wzór hitlerowskich Niemiec, kolosalne korzyści z niewolniczej siły roboczej i z darmowych  zrabowanych wszelkich  surowców.

Dzisiaj politycy , historycy, media głównego ścieku milczą o tym że to dzięki istnieniu ZSRR i udzielanej przez ZSRR  pomocy dla ruchów narodowowyzwoleńczych, a szczególnie po 1945 roku doszło do wyzwolenia się uciskanych i zniewolonych narodów od państw kolonialnych jak USA, W.Brytania, Francja, Holandia, Belgia, Portugalia, Hiszpania i od rabunku kapitalistycznych wyzyskiwaczy i bandytów.

Dla człowieka oceniającego uczciwie minione czasy jest nie do zaakceptowania obecna narracja polityków i dziennikarzy  manipulujących historią w oficjalnych mediach.  Pytam więc,  gdzie jest u tych ludzi „Conscientia” ? czy oni wyzbyci są sumienia i przyzwoitości ! ?.

Do prezydenta Rosji ciągle o wszystko mają pretensję chociaż Putin mówi prawdę o faktycznych sprawcach i ich  głównym celu dążenia do wojny przeciwko komunizmowi w ZSRR, czyli mówi  o grzechach Anglii, Francji które zgodziły się na, aneksje przez Niemcy Austrii i Czechosłowacji i że Francja i W.Brytania były twórcami potęgi Niemiec hitlerowskich w oczekiwaniu,  że  Niemcy przejdą przez Polskę jak walec (którą całkiem świadomie  podobnie jak Czechosłowację przeznaczyły na straty ) i Niemcy zniszczą komunistyczną Rosję.

Prawdą jest, że dla świata kapitalistycznego komunizm faktycznie był zagrożeniem, ponieważ wspierał walkę o równo uprawnienia z wyzyskiem i walkę z kolonializmem.

Francja i W.Brytania w swym antykomunizmie nie przypuszczały że stworzony za ich aprobatą niemiecki frankenstein  obróci się przeciwko nim i to jeszcze  przed napaścią na ZSRR .

Fakty są nie do podważenia. Na świecie nie istniej żadne  państwo, żaden  kraj bez własnych grzechów, tak samo jak nie istnieje na świecie chociażby jeden człowiek krystalicznie czysty, który nie ma na sumieniu żadnego grzechu.

Świat Zachodu, Wschodu, Północy i Południa ma na swoim sumieniu dobre i złe karty zapisane w historii, .

Jedno jest też pewne że żadnego kłamstwa ani ukrywanie niewygodnych faktów,  niewygodnej prawdy nie da się bez końca stosować w świecie, w którym są ludzie zwani archeolodzy prawdy.

Prędzej czy później odkryją manipulacje i kłamstwa polityków, dziennikarzy, mediów i ujawnią faktyczną niepodważalną prawdę.

P.s.  Zawsze znajdą się wybielacze własnych grzechów oraz ci którzy  uwypuklają cudze grzechy. Ale to i tak nie ma ostatecznego wpływu na fakty czyli prawdę !

Bo żadna nawet najbardziej wyrafinowana manipulacja faktami czyli ordynarne kłamstwa nigdy nie będą PRAWDĄ.

Po niżej manipulatorzy … !

Wybrane Komentarze

@ Autor

„Tak w Polsce politycy i media to absolwenci ukończenia szkoły: Manipulacji i kłamstw z dyplomami – joseph’a goebbels’a !”

Oczywiście że się nie zgadzam 🙂
Nie tylko w Polsce:

https://www.youtube.com/watch?v=sg-Io6XtK5M

https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

To prawda. Monaco napisał prawdę. Obecnie nie ma poszanowania dla faktów historycznych. Jest jedna ciągła walka o dusze i kłamstwa są w cenie. Przeciętny Polak wierzy w TVP INFO TVN POLSAT a Amerykanin w CNN FOX ABC CBS NBC WASHINGTON POST i inne zakłamane media.
TERAZ z banderowców i hitlerowców robią bohaterów. Bo USA stało się już gorsze od niemieckiego nazizmu.

Widać i czuć ze ten propagandzista żydowski o nazwisku Jankowski zna sie na żydowskiej syjonistycznej robocie propagandowej !

23.12 .19 r. Punkt Widzenia polsat wywiad z Bosakiem z Konfederacji to nie był wywiad z Bosakiem ale PRZESŁUCHANIE Boska na temat Rosji !
żyd Jankowski cały czas z Rosji robił wroga Polski a Bosak cały czas go inteligentnie kontrował w końcu żyd Jankowski wyciągnął asa z rękawa na dowód Wrogości Rosji ! ŻE ROSJA KILKA RAZY PRZEKROCZYŁA SAMOLOTAMI PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ NAD Estonią Łotwą !!!

Słowianie ! ten skurwysy.. żydowski Jankowski wciągnie Polskę w wojnę Nuklearną z Rosja i dlatego MY Polacy mamy kupować broń na potęgę od USA bo Rosja gdzieś tam daleko od Polski przekracza przestrzeń !!!!
Jankowski ty skurwiel.. żydowski wypierdala.. do Izraela ! takie śmiecie jak ty i tobie podobni żydzi powinni zgnić w więzieniu za podżeganie do WOJNY !!! precz z żydowskimi bandytami wojennymi !

Apel do Bosaka z Konfederacji ! rozczarował mnie pan panie Bosak z wojskami NATO w Polsce ! jest pan za bardzo lawirant ! zamiast odważnie powiedzieć że Polska ma być wolna od obcych wojsk i mieć własną silną armie to pan wił się jak piskorz przed żydem Jankowskim

Słowianie tylko BRAUN MIAŁ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ ŻE NATO TO OKUPACJA POLSKI !

Panie Bosak mego głosu pan nie dostanie ! odechciało mi sie po przesłuchaniu u żyda Jankowskiego w żydowskim polsacie

POLSKA WOLNA OD ZIMNOWOJENNEJ POLITYKI żydowskiej !!!

Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

Szanowny Autor słusznie dostrzega
jak jest ale nie raczy dostrzec istoty problemu. Otóż czarci pomiot nie robi rewolucji po to aby biednym ludziom lepiej się żyło – tylko po to aby poszerzyć swoją władzę nad owymi ludźmi.
Dlatego wczoraj czarci pomiot windował na piedestał klasę robotnicza a dzisiaj winduje na ten piedestał zboczeńców seksualnych.
Wniosek?
To, że dzisiaj nie ma głodu w Europie zawdzięczamy postępowi technologicznemu czy naukowemu w ogóle – a nie rewolucji takiej czy innej – która miała na celu tylko przejecie nad ludźmi władzy przez czarci pomiot – i tak naprawdę cofnięcia ich w dążeniu do człowieczeństwa a więc i Boga.
Cały dysonans poznawczy bierze się stąd, że w I RP czarci pomiot uczynił polską szlachtę wrogiem nr 1 wszystkiego co żywe – a przecież tak nie było. I RP to unikatowa wartość, której obawiał się ówczesny Zachód jak i Rosja – więc obie siły + czarci pomiot do pospołu podgryzały ją nieprzerwanie i trwa to do dzisiaj – chociaż Polski już nie ma – jest tylko jej atrapa.
@demonkracja 10:12:40
To, że nie ma głodu w Europie, przede wszystkim zawdzięczamy temu, że od 1945 roku nie mamy tu wojny, która dla niektórych (niestety) byłaby zbawieniem.
Bardzo trafny artykuł.
Polacy powinni walczyć z ogłupiającą ich propagandą..powinni szukać prawdy obiektywnej nawet gdy ta nie jest chwalebna.
Aktywiści propagandowi w tym politycy, dziennikarze, oficjele… kreujący się na ultra patriotów są w istocie wrogami Narodu Polskiego..
bo ten co cię okłamuje choćby nawet pochlebstwami jest w istocie twoim wrogiem…i to wrogiem o wiele groźniejszym od wrogów jawnych otwartych bo to wróg udający przyjaciela, jednego z nas, patriotę ultra patriotę.
Tych wszystkich ultra patriotów okłamujących Naród Polski powinnyśmy się politycznie pozbyć..wywalić na śmietnik ale po drodze rozliczyć za dokonane zbrodnie przeciw Narodowi Polskiemu.Teraz to się nie uda ale w przyszłym roku może już tak.
Globalna mafia żydowska słabnie … jak upadnie Narody podniosą głowy i rozliczą swoich kolaborantów mafii.
Mam nadzieję że uczciwie.. zgodnie z prawem…ale nie z prawem tworzonym przez mafię która sobie zagwarantowała prawnie i systemowo bezkarność za swoje zbrodnie.
(zniesienie kary śmierci, immunitety, przedawnienia, „nadzwyczajna kasta”…)
Ciekawe że PIS rozbraja „nadzwyczajną kastę”
to wielka zasługa PIS gdyby się to udało.
Autor

Każdy broni swego. Tylko że jedni bronią swoje racje opierając się na prawdzie a drudzy bronią się stosując kłamstwa.

Jest też zauważalna różnica, rządzący Polską są ciągle stroną atakującą, a ataki opiera właśnie tak jak autor napisał, na wybielaniu swoich grzechów lub ich ukrywaniu i na podkreślaniu często nieprawdziwych grzechów Rosji.

I jeszcze jeden ważny aspekt różnic w sposobie postępowania Polski rządzonej po 89 roku, a rządzonej Rosji, Rosja używa dopiero swoich kontr argumentów, gdy zostaje przez Polskę na płaszczyźnie historycznej i obecnie istniejącej jawnie zaatakowana. Sama pierwsza nie judzi przeciwko Polsce i nie wyciąga starych czy obecnych duchów z szafy.

Coś jest z mentalnością ludzi w PiS. Trudno zrozumieć dlaczego tak często posługują się językiem kłamstwa i to nie tylko w stosunku do Rosji ale też w stosunku do opozycji w Polsce.

@ele 09:12:53
5*
A szczytem zbydlęcenia tego zaplutego karła reakcji było stwierdzenie, że ta agresywna i bandycka Rosja rozmieściła na SWOIM terytorium obwodu Kaliningradzkiego rakiety z głowicami nuklearnymi. NA SWOIM TERYTORIUM !!!
Gnida nie zająknęła się nawet, na ilu terytoriach znajduje się amerykańska broń atomowa…
jesteśmy u progu nowej dekady – skoro dziś bez zastanowienia zachodnia retoryka mówi o „polskich obozach koncentracyjnych” to czy w 2030 roku nie będzie to uznane za absolutna prawdę? Polska polityka zagraniczna na usługach Waszyngtonu polega jedynie na negacji Rosji czy ZSRR a w ogóle nie stawia żadnych pytań wobec zachodu. Sarkastycznie zdefiniowałem rozpoczęcie II Wojny Światowej 17 września, a 1 września 1939 roku jako ruch zaprzyjaźnionych wojsk celem „obrony nas” przed straszliwym niebezpieczeństwem – czy w 2030 roku w książkach na stale zapisze się 17 września jako oficjalna date rozpoczęcia II Wojny Światowej a znaczenie Niemiec zostanie (jak to jest czynione) zmarginalizowane do czynów popełnianych przez nazistów – a może Marsjan czy mieszkańców Jowisza?

Opublikowano za: http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152247,prawda-kontrowersje-klamstwa

Wypowiedz się