Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym

USA imperium zła

Poniżej kilka mniej znanych faktów, ale czy coś nie przypominają?

1. W od 1919 do 1933 roku rząd USA w trosce o swoich obywateli truł alkohol, w wyniku czego zmarło co najmniej 10 000, a wg niektórych ocen nawet 50 000 osób.

 2. MKUltra – program kontroli umysłów. W latach 1954-1973 CIA w szpitalach, więzieniach, z uczestnictwem uniwersytetów, prowadzono eksperymenty na ludziach, na których badano techniki wpływu społecznego. To dzięki tym badaniom amerykanie wiedzą, jak poprze mass-media kontrolować umysły, nie tylko swoich obywateli.

 3. W wyniku szeroko zakrojonych protestów w Iranie, w których zginęło 300 osób, władzę w 1953 roku otrzymał Mohammad Reza Pahlawi. Zamach został zainicjowany przez naszych wiernych sojuszników – USA i Wielką Brytanię. Przyczyną była nacjonalizacja ropy naftowej. Szach został odsunięty w wyniku rewolucji islamskiej w 1979 r.

 4. Operacja Northwoods – zaproponowana przez amerykański rząd i miłujących pokój generałów, takich żołnierzy wolności w 1962 r., miała być przeprowadzona pod fałszywą flagą. Zakładała przeprowadzenie ataków terrorystycznych w amerykańskich miastach, w których miało zginąć kilka tysięcy ludzi, w celu uzasadnienia ataku na Kubę!

Czy powyższy plan nie przypomina Państwu ataku na Pearl Harbor lub incydentu w Zatoce Tonkińskiej, który dotyczył rzekomego ostrzelania okrętu USA przez wietnamskie jednostki, dzięki czemu prezydent Lyndon B. Johnson rozpoczął wojnę w Wietnamie?

Czy nie przypomina to ataku z 11 września 2001 r. na World Trade Center, o którym to rząd amerykański wiedział miesiąc wcześniej?

 A wszystko po to, by uzasadnić atak na Irak.

I ta dziwna przyjaźń Bushów z Saudami i rodziną Bin Ladenów…

Operacja z Szachem Pahlavi przypomina arabska wiosnę.

Nie wiem też, czemu nikt nie mówi o tym, że to amerykańskie wojska dosłownie kierowały muzułmańskich „uchodźców”, wskazując im, jak mają dotrzeć do Europy.

Odzyskująca suwerenność [??!!? – admin] Polska budzi wrogość. Z pomocą pożytecznych idiotów i jawnych zdrajców wciąż będzie destabilizowana.

Skoro o zmianach w ustawie o IPN nasi przyjaciele – Żydzi i USA – wiedzieli od września 2016 r., a Beata Szydło uzgadniała ją z Binjaminem Netanjahu – premierem Izraela posądzonym o przyjęcie wielomilionowych łapówek, a który by odwrócić podejrzenia od siebie, rozpętuje antypolską furię – to jest to zaplanowana akcja złupienia Polski. Ci ludzie posuną się do wszystkiego, choćby do sprowokowania wojny z Rosją na naszym terenie. 

[Przecież Polacy właśnie tego chcą! – admin]

http://romualdkalwa.neon24.pl/

Moja rozmowa w Polsce sprzed paru miesięcy ze starą znajomą, osobą inteligentną, katoliczką…
Opowiadam jej, jak komu mądremu, o napaściach USA na suwerenne państwa, które niczym Amerykanom nie zagrażały.
Opowiadam o niebezpieczeństwie, jakie stanowi dla Polski obecność wojsk amerykańskich.
 Opowiadam o siedlisku satanizmu. Zero efektu.
Wreszcie jako argument końcowy mówię, ile baz wojskowych na świecie ma USA, a ile Rosja.
 I w jaki sposób USA usiłują otoczyć Rosję ich pierścieniem.
– To dobrze, że tak jest – pada odpowiedź.

Admin

USA - imperium zła
Wybrane Komentarze 

Zbyszko said 2018-03-13 (wtorek) @ 19:51:42

Admin… Ja prowadzę dokładnie takie same rozmowy z takim samym efektem.
No… niestety, za głupotę płaci się czasami bardzo, bardzo wysoką karę. W tym akurat wypadku mamy miliony Polaków (nie wiadomo czy już nie więcej niż w czasie II wojny).
w 2000 roku słuchałem w radiowej Trójce, gdy zadzwonił słuchacz który mówił, że od początku transformacji ustrojowej z Polsce z powodów ekonomicznych 1mln Polaków popełniło juz samobójstwo (red. Wanda Michniewicz niezwłocznie wyłączyła słuchacza). Ile milionów od tamtego czasu popełniło samobójstwo z powodów ekonomicznych, braku perspektyw, alkoholizmu itd, ilu dobiła służba zdrowia (a raczej jej brak) to jedyny Pan Bóg wie.
Myślę, że są to grube miliony, większe niż w czasie II wojny…
A wszystko za sprawą operacji specjalnej CIA zwanej Solidarność

Adam said 2018-03-13 (wtorek) @ 20:20:37

Każdy qurwopolak (wyborca PiS) powie że woli NWO od normalnych stosunków z Rosją.

RA.dio active said 2018-03-13 (wtorek) @ 20:35:45

Każdy kto rozmawia o USA a nie ma pojęcia czym jest USA, nie zna historii ,faktów i zależności jest zwyczajnie lemingusem z porażeniem mózgowym.

——-
A Pan?
Admin

RA.dio active said 2018-03-13 (wtorek) @ 20:37:13

Rosja i jej sojusznicy są natomiast jedyna nadzieją na cokolwiek…

RomanK said 2018-03-14 (środa) @ 14:03:14

Ooo nie Trollu…tak się Polaków nie uczy…!!!!Żadne pamiętniki..żadne facty….
WYPISY…nich pan zapamięta do końca zżycia….wypisy….to podstawa inteligencji -najinteligentniejszej studiującej i doktoryzującej się na uczelniach przenajuczelniejszych w świecie../…Zatem nie przejmuje się pan …i robi swoje:-))))

———————————————————–
Wymiana elit… czyli przeszczepy głów.

Zacznijmy od cytaty. W swojej głośnej książce, chociaż starannie zadeptanej o znamiennym tytule „Masters of Discurse”..Adam Israel Shamir rozpoczynając książkę piszę tak:
… ” Imperializm korporacyjny USA nie jest duchem bezcielesnym, jest sumą pragnień i czynów elit USA. A elity USA są w dużej mierze żydowskie i w jeszcze większej części akceptują żydowskie wartości i ideę. Kilka lat temu, amerykański pisarz żydowski Philip Weiss pisał w New York Observer: „Nie chcę wiedzieć, jaką część establishmentu stanowią Żydzi. Dwadzieścia procent, pięćdziesiąt? Przypuszczam, że trzydzieści”. Żydzi stanowią 30% studentów Harvardu, donosiła The Forward – gazeta Żydów amerykańskich. Hillem Society podaję takie liczby: ogólna ilość studentów 6658; ilość studentów żydowskich: 2000 (około); ogólna ilość absolwentów: 10351; ilość absolwentów żydowskich: 2500 (około). A więc, elity USA są żydowskie większym stopniu, niż zwykle się o tym sądzi. Jeśli chodzi o ducha, to Karol Marks mówił o „żydowskim duchu Jankesów”. Mniej znany marksistą, Sombart, pisał o tym szczegółowo. Według mnie błędem jest mówienie o „żydowskim lobby”, możemy mówić o zawłaszczeniu, zastąpieniu przez Żydów starych elit Wasowskich. Żydzi stanowią jakieś trzy procenty ludności USA. Brytyjczycy zawładnęli Indiami stanowiąc o wiele mniejszy procent ludności; tak samo było z rządząca mniejszością w Syrii. Normanowie wiekami rządzili Brytania pozostając mniejsza ilością. Cała rosyjską szlachta za cara stanowiła 2-3% populacji, natomiast wyższe kasty społeczeństwa hinduskiego obejmują co najwyżej jakieś 5%. W obecnych czasach, Żydzi są dobrze wkomponowani w „korporacyjny imperializm USA” na wielu poziomach i nie potrzebują go zwalczać, lecz go wykorzystują. Lobby żydowskie jest mechanizmem dodatkowym, składającym się że skrajnych nacjonalistów żydowskich. Problem polega na tym, że resztą- nie wchodzący w skład żydowskiego lobby establishment USA, składa się- jak powiedziałem- w przeważającej części z Żydów nie będących nacjonalistami. Dążą oni do kompromisu, a ten kompromis ma być czymś w rodzaju łagodnego nacjonalizmu żydowskiego…” koniec cytaty….”
Trudno o lepszy i bardziej zwięzły wykład. Pikantności dodaje znajomość faktu, że tą metodą przeszczepu głowy- wielkim grupom społecznym wymyślona została, przetrenowana i udoskonalona na ziemiach Polski, wśród Polaków i że to właśnie Polacy byli pierwszym experymentalnym narodem- jaki poddano temu zabiegowi na wielka skalę i pozostają nim do dziś.
I mam nieodparte wrażenie obserwując to co dzieje się dziś na Ukrainie , że ” kurczaki wróciły , żeby się dopiec”-jak powiada amerykańskie przysłowie. Obserwuję wojnę …wojnę elit.. gdzie najmocniej biją oligarchowie i zbijają największą kasę, a najgęściej giną chłopy. Biedota gnana poborem i bieda… Rusini, Słowianie…tylko dlatego , że operacja przeszczepu łba poszła w złym kierunku.
Bo to wszystko zaczęło się na Ukrainie.
To właśnie na Ukrainę…do miasta Bar przybył Nowy Mesjasz i uczeń Zwi Shabatai- Jakob Frank Dobrudzki, skąd rozwlókł na cały świat zarażę antynomianizmu znana pod nazwa Frankizmu i Donmeh.
Dziś oficjalną religia najwyższych elit global syjonistycznych i bez wyjątku antynomiastycznych, illuminackich i korzennych.
Experyment ten dla Wielkiej Rzeczypospolitej Szlacheckiej Obojga Narodów skończył się tragicznie, upadkiem… upadkiem gospodarczym, politycznym , finansowym , demograficznym, religijnym, moralnym i etycznym, upadkiem militarnym i likwidacją państwowości. Dokładnie, jak zapowiedział Frank przybywając do Polski…
Wymiana elit nastąpiła w Polsce poprzez przejmowanie ekonomicznej dominacji i likwidowaniu narodowej elity- szlachty..(poprzez doskonałe zorganizowanych w kahalna dintojrę) w drodze konwersji, wżenianiu w rody polskie i pseudo asymilacji…Proces trwający od 1750 roku do dnia dzisiejszego wymiany elit przerwała dopiero wojna, II wojna światową…z krótka , ale jeszcze tragiczniejsza przerwa na wybicie fizyczne elity polskiej – i tylko na okres okupacji niemieckiej Mierzeszyn…
W Europie odbywało się to zupełnie podobnie, wspomagane hegemonia finansowej potęgi Rothschildów, wspomagane potęga militarną Imperium Brytyjskiego i USA i illuminackiego Bolszewizmu zmasakrowanej Rosji, zamienionej w Niechazarski ZSRR.
Rekompensowany z nawiązką zaraz po wojnie, II wojnie, bo właśnie wtedy dokonano przyszycia łba na odgłowionym korpusie Polski, dokonując tego zabiegu za pomocą ciekawej i sprytnej metody dwóch sojuszy…
Sojuszu Parobka z Arendarzem i Sojuszu Pały z Pastorałem….
I wszystko byłoby cymes- gdyby nie tą cholerną demografia.
Mieszanie Parobka z Arendarzem to był dobry, doskonały pomysł- zakładając, że wtedy genetyka była całkiem w zarodku… i dopiero później się okazało , że owszem to dzięki genetyce mieszanką zaczyna przyjmować urodę arendarzy i inteligencję parobków, zachowując wspólny charakter i przymioty ducha.
Stąd usuwanie Polaków…a raczej odradzających się polskich elit, że szczególnym dokładnym eliminowaniem tzw. elementu aktywnego. Bo pasywny -jest akceptowany i pożądany -jak wół. Będzie ciągnął bez brykania..
Kaście- jaką miała zastąpić polska elitę odrastała polska konkurencja. I nastąpiła gwałtowna konieczność jej likwidacji. Rozpoczęto zatem proces usuwania Polaków z Polski, po dokładnej selekcji na aktywność już od roku 1974….Proces jednak był zbyt wolny – konkurencja przybierała zastraszające rozmiary i walka z polska narodowa konkurencja na drodze normalnej była nie do wygrania. Proces likwidacji był jedynym wyjściem i należało go zdecydowanie przyspieszyć… tym bardziej ,że to samo rozpoczęło się w Rosji i innych republikach z różnym natężeniem. Istniała paląca potrzeba i konieczność stworzenia większego marginesu bezpieczeństwa i wygodniejszej strefy ochronnej dla nowej kasty panów, oraz dodatkowo zabezpieczenia jej systemem konstytucyjna politycznym z prawami własności i wystarczającą bariera przywilejów. To zaowocowało właśnie owym kuriozalnym systemem konstytucyjno- prawnym i politycznym, elekcyjnym, jaki oglądacie. Systemem Oligarchicznym – o wyraźnej orientacji etnicznej. To doskonały system! On tylko tak idiotycznie wygląda…nie dlatego- że robili go idioci….ale dlatego , że robili go dobrzy fachowcy dla idiomów)
O samych idiotów w wystarczającej ilości, zadbali wprowadzając nowy, stworzony specjalnie do tego celu system edukacji Polaków i ich dzieci. Wspomagany przez system mass mediów.
Ten absurdalny system opiera się na haśle:
Stawiaj na polskość- głosuj na parchatych!
Ukrywanie wielkości tzw. emigracji polskiej od dawna wydawało mi się podejrzanym, dlatego od 20 lat dobijam się o wiarygodne dane…zbywany milczeniem i brakiem jakiejkolwiek reakcji.
Demografia decyduje o przyszłości wielkich grup społecznych
…w Polsce demografia wygląda tragicznie…bez demografii nie ma żadnej przyszłości. Ja rozumiem ,że w Polsce- tej demokracji, dla przyrośnięcia tego nowego obcego łba, potrzebny jest i dłuższy czas i większy margines bezpieczeństwa. Ale to- co zrobiono w Polsce- przekracza wszystkie granice! Stworzono w Polsce bowiem gigantyczny margines bezpieczeństwa. Z moich i innych badających sprawę szacunkowych danych wynika, że Polskę opuściło od 1974 roku nie mniej- nie więcej, jak ok 8mln ludzi.. czyli 20% narodu – w czasokresie zaledwie jednego pokolenia. To nie jest, bo nie może być przypadkowe.. ale jest to dobrze przemyślany sposób na załatwienie problemu, jaki z rozmysłem założono, że wywala 20 procent. Po to tylko- żeby przerwać ciągłość pokoleniowa elity polskiej …20%.całej polskiej populacji… I tego dokonali…bezkarnie, na naszych oczach.
To zbrodnia! Zbrodnia gorsza i o wiele większą niż wszystkie powstania narodowe wzięte razem do kupy!
W sytuacji – kiedy wystarczy 5% i ma się pewność…zdecydowanego wpływu na losy kraju.
O czym to świadczy???
Chyba tylko o tym, że istnieją jakieś ważne i dalekosiężne plany wiążące się z tym naszym polskim terytorium i tym miejscem w geopolitycznych, globalnych, dalekosiężnych planach Globalnej Elity.
Wyrzynanie Słowian na Ukrainie trwa…nadzorowane i finansowane przez wielkich tego świata i przy ślepym poklasku tzw. normalnych Polaków i innych Słowian. Moderowane umiejętnie za pomocą mediów, edukacji i nachalnej politycznej propagandy….
Przypomina mi to czekanie w zagrodzie zakładów mięsnych bydła, które powoli, ale stałe przesuwa się żując siano… nieuchronnie skazane na rzeź…
RomanKafel
Dallas Texas Feb.21.2015
————————————————————————————–
Przypominam to w odniesieniu do petycji ,,jak podpisało 43 tys. Polaków…i nikt więcej!

Opublikowano za: https://marucha.wordpress.com/2018/03/13/kilka-dowodow-na-to-ze-usa-sa-panstwem-zbrodniczym/

Comments

 1. mjacek2013 says:

  Ktoś kto jest wciąż w stanie wojny z innymi państwami od 223 lat – ktoś kto jest sojusznikiem Gadów i Szaraków od kilkudziesięciu lat i dąży do hegemonii nad światem – jest ‚sojusznikiem’ Polski. Ten ‚sojusznik’ chce aby tu była wojenka – taka słowiańska wojenka – bo przeszkadzamy tym bydlakom w zagarnięciu naszych ziem i złóż. Oni – ELITY – empatii w sercu nie mają – zapewniam. Tylko geszeft dla nich się liczy. Pozdrawiam czujących i myślących. Jacek, PS. em.; mjacek2013@interia.pl, http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 2. mjacek2013 says:

  Oto kolejny dowód [materiał z facebooka]:

  USA KRAJ W MORALNYM I POLITYCZNYM BANKRUCTWIE! – Niech Bóg błogosławi Amerykę a Ameryka Polskę !

  Oto mianowana przez D. Trumpa na urząd Dyrektora CIA, najbardziej zbrodniczej Agencji Wywiadowczej, którą świat zna, pani Gina Haspel, pozuje, jak zdaje się wskazać na to obraz, w sadystycznym uśmiechu przy zamordowanym Irakijczyku w trakcie tortur dokonanych szokami elektrycznymi. Czy to ona ? Rozlega się hipokryczny zastępczy spór w mainstreamie o to czy to akurat ta osoba a raczej Sabrina Harman albo Lynndie England, wybór obfity, lecz bezpośrednie angażowanie w wspieraniu i zatuszowaniu tortur w Abu Ghraib i Guantánamo przez nową szefową CIA nie ulega wątpliwości, jest publicznie znane.
  Haspel prowadziła pierwsze tajne więzienie CIA w Tajlandii, gdzie na wzór tego, które Polska zainstalowała w kraju, torturowali nowymi metodami ludzi uwięzionych. Trzy lata później Haspel śpieszyła się z zorganizowaniem destrukcji materiału wideo ją kompromitującego. Poddana wówczas śledztwu w Kongresie była przesłuchana przez zachwyconego nią ówczesnego dyrektora CIA, Mike Pompeo, mianowanego dzisiaj szefem amerykańskiej dyplomacji.
  Niemoralny Prezydent, który wie o niemoralnych podwładnych, o niej i o nim, kpią sobie z własnego narodu i ze świata.
  Zabili w Iraku ponad miliona Irakijczyków, dokonując inwazji wraz z UE przy okłamywaniu całego świata w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Wyniszczyli kraj i zawładnęli bogactwo ropy. Nie poprzestali na tym, z lubością szykanowali i poddali torturom ludzi w czasie haniebnej okupacji.
  Z naszej polskiej perspektywy, to, co woła o pomstę do nieba, nie to, że tacy skorumpowani moralnie i politycznie ludzie rządzą tzw. Ameryką, lecz to, że oficjalna Polska ma ich za sojuszników, dzisiaj stacjonujących w kraju z finansowo drogimi nic niewartymi militarnie gratami i kupą zabójców marines, popychanych przez tę niemoralną oligarchię przy władzy w USA do Polski i Europy Wschodniej jako mięsa armatniego na wojnę z Rosją, której nie mogą w żadnym hipotetycznym ani realnym przypadku wygrać.
  Polska wysłała do Iraku za namową USA wojsko III RP, a dzisiaj nie uznaje Ludowego Wojska Polskiego, które powiesiło polską flagę na hitlerowskim Reichstagu w Berlinie. Ile niemoralności kryją w sobie ludzie, którzy przemienili w kapitalizm pełną gębą Polskę i rządzą nią od 1989 r. ?!
  Ameryka psuje się tak jak ryba, od głowy. Fedor czuje cały świat. W Polsce zdaje się to przyjazny zapach. Polska nieoficjalna nie wiadomo, w jakiej większości, bo na pewno w większości, ma Amerykanów za wzór demokracji i postępu. Na co może liczyć społeczeństwo, przyjmując taką amoralną podstawę życiową ? Jakiego stopnia poddaństwo jest potrzebne, by przyzwoitość narodu czuła się dotknięta i przebudziła świadomość jego ludzi ?

Wypowiedz się