Międzynarodowe stosunki gospodarcze cz.I

Bankierzy za kratki w Islandii

Polecamy unikalną audycję na temat „Międzynarodowych stosunków gospodarczych cz. I”, która odbyła się w dniu 19 grudnia 2016 r. w  Telewizji Trwam o godzinie 18,15. Prelegentami byli: dr Krzysztof Lachowski Wiceprezes Stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej i prof. Paweł Soroka z Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej, Koordynator Lobby Przemysłowego im. E. Kwiatkowskiego. Prelegenci przedstawiają w sposób zrozumiały dla każdego, zachodzące w świecie procesy finansowe, gospodarcze, własnościowe oraz odnoszą się do kwestii krajowych m.in. jak w sposób prosty, bez przepłacania, dokonać repolonizacji banków.

Comments

  1. khumieja says:

    Nie wyemitowano w formie fonicznej na stronie internetowej ciekawych informacji należy traktować jako zamilczenie. A zamilczenie to jedna z najbardziej wyrafinowanych form kłamstwa. Aż się nie chce wierzyć, że coś takiego może mieć miejsce w mediach o. Rydzyka.

  2. sekun says:

    Słuchałam audycji osobiście. Brakowało mi więcej szczegółów w odpowiedzi Krzysztofa Lachowskiego na zadane pytanie x.Rydzyka.

Wypowiedz się