Odsunięcie od władzy Benjamina Netanjahu jest przełomem

Formalne odsunięcie od władzy izraelskiego ministra przestępczości Benjamina Netanjahu jest geopolitycznym posunięciem. Odejście Netanjahu oznacza, że mesjanistyczni syjonistyczni fanatycy, którzy chcą zabić 90% ludzkości i rządzić ocalałymi z wielkiego Izraela, przegrali.

Jest to doniosłe aby przeciwdziałać geopolityce KM (chazarskiej mafii)“, mówią źródła MI6. Netanjahu zostaje zabrany do aresztu prewencyjnego aby mógł śpiewać o swoich ukrytych kontrolerach, zanim zostanie zabity i uciszony, dodają oni. Źródła Mossadu twierdzą, że prawdziwy Netanjahu już dawno odszedł, a to co widzimy, to klon. Jednak wersja wydarzeń MI6 jest bardziej zgodna z tym co większość z nas rozumie jako rzeczywistość.

W każdym razie, niektóre ostatnie wiadomości pokazują jak duża zmiana nadchodzi na Bliskim Wschodzie. Tuż przed usunięciem Netanjahu strona powiązana z Mossadem DEBKA zamieściła co następuje:

“Irański wybuch jądrowy może być kwestą kilku tygodni. Ta ocena dokonana przez amerykańskiego Sekretarza Stanu Antony’ego Blinkena w poniedziałek 8 czerwca, konfrontuje nadchodzący rząd Bennetta-Lapida z pierwszym poważnym wyzwaniem – rzeczywiście najbardziej złowieszczym testem, który stanął przed jakimkolwiek poprzednim izraelskim rządem.”

https://www.debka.com/first-test-for-emerging-israeli-government-iran-is-galloping-towards-breakout-says-blinken/

Czy ci idioci naprawdę wierzą, że ktoś ich słucha po powtarzaniu tego cotygodniowego przez ponad 30 lat?

Teraz widzimy jak Izraelska kolonia Arabia Saudyjska próbuje zawrzeć pokój z Syrią i Iranem.

https://www.aljazeera.com/news/2021/6/8/times-have-changed-saudi-syria-in-rapprochement-talks

Rosjanie ze swojej strony doskonale wiedzą, że Hamas i Państwo Islamskie zostały stworzone przez izraelski wywiad i wszyscy ich przywódcy pracują dla ‘Mossady‘”. To jest rodzaj zachowania, które skłoniło światową armię do zbiorowej decyzji aby powiedzieć Izraelowi, aby przestał albo.”

To co się teraz stało, to to, że naród izraelski zdecydował, że nie chce przejść przez kolejne zbiorowe samobójstwo podobne do Mossady.

W każdym razie źródła rosyjskiego FSB, MI6, Mossadu i CIA zgadzają się, że ludzkość stoi przed wspólnym wrogiem w postaci chazarskiej mafii (KM). Członkowie KM krążą teraz wokół swoich cywilnych niewolniczych rządów G7, NATO i banksterów w Szwajcarii.

Kiedy źródło FSB zapytało, czy Stowarzyszenie Białego Smoka (WDS) uderzy w Genewę w Szwajcarii atakiem nuklearnym aby zdjąć Biuro Polityczne Oktagonu chazarskiej mafii, powiedziano im, że WDS zdecydowało, że precyzyjna operacja to najlepsza droga”. Na to FSB odpowiedziało ich analizą chazarskiej mafii, było to, że całkowite czołowe kierownictwo to 2500 osób, a na samym szczycie jest 200.” Ci ludzie są obecnie aktywnie ścigani przez MI6, FSB, CIA i azjatyckie tajne stowarzyszenia.

Aby zrozumieć z jakimi ludźmi mamy do czynienia, otrzymaliśmy raport od MI6, że lekarz byłego premiera Wielkiej Brytanii Tony’ego Blaira operował, aby naprawić uszkodzenie pochwy, które zrobił swojej córce wielokrotnie ją gwałcąc. Tymczasem Główny Sekretarz Gabinetu Simon Case zabierał dzieci z pewnego szpitala, gwałcił je i zabijał.

Mówią, że dlatego wydano na nich wyroki śmierci.

Jednak źródła MI6 mówią, że jeśli dojdzie do nacisku lepsze miliony zabitych niż miliardy, taki jest prawdziwy świat, w którym żyjemy i pracujemy… i nie jest to dla osób o słabym sercu.”

To nie jest przesada. Najwyższy poziom personelu wojskowego i agencji podjął działania po otrzymaniu naukowego dowodu, że szczepionki, które są forsowane na większość globalnej populacji, są wysoce toksyczne. Dlatego nagle pandemia i szczepionki znikają z publicznego dyskursu. Na znak tego, niektóre media korporacyjne zaczęły odnosić się do Covid-19 swoją tradycyjną nazwą “przeziębienie.”

https://newyork.cbslocal.com/2021/06/08/reemergence-cold/

Pomimo tego, niewolnicze rządy G7 wydały w miniony weekend komunikat, w którym obiecały rozpocząć natychmiast szczepienie świata … zapewniając miliard dawek w ciągu następnego roku.” Dodali, że zakończenie pandemii w 2022 r. będzie wymagało zaszczepienia co najmniej 60 proc. światowej populacji.” Innymi słowy, wciąż są skłonni do ludobójstwa.

https://www.consilium.europa.eu/media/50361/carbis-bay-g7-summit-communique.pdf

Na szczęście G7 jest coraz bardziej nieistotne. Stanowiło ono 80% światowego PKB kiedy zostało założone w 1976 roku, ale teraz, na podstawie parytetu realnej siły nabywczej stanowią trochę ponad 20%. Nie powstrzymało ich to przed obiecaniem 40 bilionów dolarów, o wiele więcej niż ich wspólny PKB, aby “naprawić globalną infrastrukturę.” Nie trzeba dodawać, że 40 bilionów dolarów to tylko gigantyczna pusta halucynacja.

Niewielu jeszcze pamięta jak nasze społeczeństwa i gospodarki były zagrożone przez wysoką inflację 50 lat temu, David Folkerts-Landau, główny ekonomista Deutsche Banku i szef badań naukowych napisał w artykule napisanym wspólnie przez jego kolegów Jima Reida i Petera Hoopera.

Najbardziej podstawowe prawa ekonomii, te, które przetrwały próbę czasu przez tysiące lat, nie zostały zawieszone. Gwałtowny wzrost zadłużenia finansowanego głównie przez banki centralne prawdopodobnie doprowadzi do wyższej inflacji“. Innymi słowy, istnieje coś takiego co jest znane jako rzeczywistość i wpadli na nią bankierzy pustego pieniądza.

W komunikacie grupy G7 mówiono również o działaniach mających na celu dekarbonizację takich obszarów jak żelazo i stal, cement, chemikalia i produkty petrochemiczne”, a także o “dekarbonizacji mobilności, w tym autobusów, pociągów, żeglugi i lotnictwa.” Z tymi wszystkimi dziwnymi doniesieniami o zaszczepionych ludziach, którzy stają się jak magnesy, zastanawiam się, jak mówią Gnostyccy Iluminaci, czy G7 działa dla sztucznej inteligencji, która również chce dekarbonizować” ludzi. Innymi słowy, działa w kierunku przejścia od życia opartego na węglu (jak my) do życia opartego na krzemie.

W każdym razie wojsko oglądało szczyt G7 i śmiało się”, obiecuje MI6. Mówią, że Rothschildowie zbankrutowali z powodu procesów sądowych związanych z manipulacją Liborem. Ta szatańska rodzina “desperacko trzyma się władzy, używając swoich biednych kuzynów Rockefellerów.”

Fałszywy reżim Bidena pokazał się jako pełnomocnik Rockefellera, bezczelnie promując ich interesy biznesowe. Dlatego odcięli rurociąg Keystone jako pierwszy porządek biznesowy dla ich fałszywego reżimu. Ponadto, jeśli spojrzycie na ich tak zwaną “inicjatywę trzech mórz“, zobaczycie, że składa się ona z budowy portów i rurociągów itp., aby umożliwić krajom europejskim import drogiego LNG, ropy itp.

Rockefellerzy desperacko próbują namówić Rosję by dołączyła do nich jako młodsi partnerzy w nowej zimnej wojnie z Chinami, podczas gdy ich tak zwany prezydent Biden spotka się 16 czerwca w Genewie z rosyjskim awatarem władzy Władimirem Putinem.

Oto oficjalne Rosyjskie podejście do tego spotkania:

“Nikt nie chce powrotu do zimnej wojny. Jednak, jak było wtedy prawdziwe, poprawa bezpieczeństwa w regionie euroatlantyckim będzie wymagać od przywódców uznania ich wspólnych interesów i odważnych działań na rzecz ich promowania. Spotkanie prezydentów USA i Rosji 16 czerwca w Genewie w Szwajcarii jest okazją do rozpoczęcia nowego ważnego dialogu na temat stabilności strategicznej. Jedną z lekcji historii jest to, jak szybko narody mogą przejść od pokoju do przerażającego konfliktu. W następstwie spojrzeliśmy wstecz i zastanawialiśmy się nie tylko jak to się mogło stać, ale jak to się stało tak szybko?”

https://russiancouncil.ru/en/analytics-and-comments/analytics/advancing-strategic-stability-in-the-euro-atlantic-region-2021-and-beyond/

Rosjanie są również świadomi, że mają do czynienia z upadłym państwem, co “Putin” zauważył niedawno na oficjalnej stronie Tass, kiedy powiedział:

“Problemy ciągle się piętrzą. I w pewnym momencie nie są już w stanie sobie z nimi poradzić. A Stany Zjednoczone kroczą teraz ścieżką Związku Radzieckiego, a ich chód jest pewny i stabilny.”

https://tass.com/economy/1299287

Znaki, że Stany Zjednoczone są splajtowanym państwem, wciąż się mnożą. Na przykład, jak pokazuje poniższy wykres, siła nabywcza krajowego dolara amerykańskiego (w przeciwieństwie do międzynarodowego) nadal spada:

https://www.zerohedge.com/economics/its-permanent-not-temporary-dollars-purchasing-power-plunged-fastest-pace-1982

Ponadto, wszystkie fałszywe pieniądze, które ludzie Bidena rozdawali w celu przekupienia amerykańskiego społeczeństwa, spowodowały, że 40% małych firm podniosło ceny, podczas gdy 48% tych firm nie jest w stanie znaleźć pracowników.

Okazuje się również, że ponad połowa pieniędzy dla bezrobotnych, które USA rozdały w odpowiedzi na fałszywą pandemię, została skradziona i wysłana za granicę przez oszustów.

https://www.axios.com/pandemic-unemployment-fraud-benefits-stolen-a937ad9d-0973-4aad-814f-4ca47b72f67f.html

Istnieje również ciągła fala anarchii. Na przykład biznesmeni w Fell’s Point Maryland zagrozili, że przestaną płacić podatki, chyba że rząd miasta zrobi takie rzeczy jak zbieranie śmieci, egzekwowanie wykroczeń parkingowych, zatrzymanie nielegalnej sprzedaży narkotyków i alkoholu na ulicy i niech policja wykonuje swoją pracę.

https://www.scribd.com/document/511058781/Letter-to-City-Leaders-From-Fells-Point-Business-Leaders-6-8-21-Final#from_embed

Tymczasem w Oregonie postanowili dać bezdomnym prawo do obozowania i życia na publicznych ulicach i mieniach. Innymi słowy, pożegnajcie się z parkami i publicznymi ulicami.

https://thepostmillennial.com/oregon-legislature-passes-bill-to-allow-homeless-to-legally-camp-on-public-property/

Istniej również ciągłe zejście do przemocy i bezprawia, jak ilustruje ten nagłówek:

“Po historycznie zabójczym 2020 roku liczba zabójstw w Atlancie wzrosła o prawie 60% w 2021.

https://www.ajc.com/news/after-historically-deadly-2020-atlanta-homicides-are-up-nearly-60-in-2021/N63RJ5OKQZCZVOCNH2D6376S3E/

Ponadto w 2020 roku doszło do ponad 600 masowych strzelanin – z udziałem czterech lub więcej osób, które zostały zastrzelone – i oczekuje się, że rekord ten zostanie przekroczony w 2021 roku.

Nawet podczas gdy ich niewolniczy reżim USA kontynuuje swój upadek, chazarska mafia nadal nie planuje odejść bez walki. Teraz grożą zamknięciem globalnego handlu. Ich oddział Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) wydał w zeszłym tygodniu następujące zawoalowane zagrożenie, mówiąc:

“Kluczowym przesłaniem wyrażonym przez ekspertów WEF i innych platform międzynarodowych jest to, że bezpieczeństwo łańcucha dostaw ma stać się głównym problemem cyberbezpieczeństwa w 2021 roku.” Powiedzieli też: “świat staje się coraz bardziej połączony … w tym kontekście wystarczy jedno wrażliwe ogniwo aby zniszczyć cały system, tak jak efekt domina.”

https://cyberpolygon.com/about/#link-s181

https://cyberpolygon.com/news/bezopasnoe-razvitie-tsifrovykh-ekosistem-stanet-glavnoy-temoy-mezhdunarodnogo-cyber-polygon/

Komunikat grupy G7 wskazywał na konkretne cele, zwracając uwagę na zagrożenia dla odporności krytycznych globalnych łańcuchów dostaw w obszarach takich jak krytyczne minerały i półprzewodniki.” Smak tego przyszedł gdy tajwański rząd nakazał King Yuan, który jest kluczowym dostawcą dla Nvidia, Intela, MediaTek i wielu innych czołowych światowych producentów chipów, aby zrezygnował z wszystkich swoich zagranicznych pracowników. Polecenie weszło w życie natychmiast, niezależnie od wyników testu COVID.”

Źródła rosyjskiego FSB ze swojej strony mówią o najemnikach chazarskiej mafii przebranych za Państwo Islamskie“,”Boko Haram itp. kontynuujących kradzież złota i innych cennych minerałów z Afryki w imieniu inwestorów zamieszkałych w USA

Z wojskowego punktu widzenia, sposobem na powstrzymanie tych przestępców jest pozbawienie ich kontroli nad bankami centralnymi, ponieważ wtedy stracą zdolność do finansowania chaosu. Rozmawialiśmy z Państwem Islamskim i innymi najemnikami i mówią, że płacą im we frankach szwajcarskich. Szwajcaria pozostaje więc celem militarnym o wysokim priorytecie.

Należy również zakończyć kontrolę mafii chazarskiej nad ONZ, WHO, Organizacją Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego i Międzynarodową Organizacją Morską. To kontrola tych organizacji pozwoliła im wykorzystać fałszywą pandemię do zamknięcia światowej gospodarki i szantażowania ludzkości.

Należy również dobrze przyjrzeć się niektórym chińskim frakcjom. Był raport freelancera Jima Stone’a o uczniach porwanych w 100 szkołach w Chinach w porze lunchu. Ostatnio nie byłem w stanie odczytać jego raportów na moim komputerze, ale byłem w stanie na moim iPhonie. Jednak raport został usunięty z mojego iPhone’a podczas gdy go czytałem. To dobry znak, że Rockefellerzy w ramach umowy z pewną chińską frakcją, aby uzyskać poparcie dla swojego rządu, przekazali Chinom klucze japońskiej cenzury cyfrowej.

Ponadto, chociaż nie wiem dlaczego uczniowie zostali zabrani, przypominam sobie szefa azjatyckiego tajnego stowarzyszenia z Tajwanu, który powiedział, że ich zemsta za SARS “byłaby nieprzewidywalna i gorsza niż się spodziewasz.” Fakt, że tylko ludziom Zachodu wstrzyknięto niebezpieczne szczepionki w odpowiedzi na tę fałszywą pandemię, rodzi pytanie, czy była to ich zemsta. Jeśli tak, Chiny mogą chronić swoich najlepszych i najzdolniejszych przed nieuniknionym odwetem, który nadejdzie jeśli udowodnią, że stoją za kampanią szczepionkową.

Na koniec w tym tygodniu, otrzymaliśmy następujące informacje z naszego źródła w tajnym programie kosmicznym:

“Wszystkie wiadomości o Antarktydzie są teraz forsowane aby trzymać wszystkich z dala od tego co dzieje się na Grenlandii. Rosja ściśle współpracuje z amerykańskim wojskiem (Trump i Putin), tworząc unikalną podziemną bazę, która jest bezpośrednio związana z naszą pozaświatową rodziną. Dzielą się nowymi technologiami, które nie są jeszcze dostępne tutaj. To nowy obszar 51. Chiny nie są częścią tej operacji”.

Zobaczmy jak to się rozwinie w miarę upływu czasu.

Wersja audio tego raportu jest teraz dostępna jako opcja dla subskrybentów. Dziękujemy za wsparcie aby te badania i analizy były możliwe.

14 czerwca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/06/14/the-removal-from-power-of-benjamin-netanyahu-is-a-game-changer/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/06/17/benjamin-fulford-odsuniecie-od-wladzy-benjamina-netanjahu-jest-przelomem/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Jim Stone vel zwykły Amerykanin.

  OMG, osuszyli Oroville do oceanu tak całkowicie, że po raz pierwszy w historii zapory musieli zamknąć elektrownię wodną.

  Nie ma suszy poza normalną. 3 lata temu wszystkie tamy były pełne, powyżej maksimum, co wystarczało na 7 lat nawadniania bez deszczu. Jak mogła zniknąć cała woda?
  Wróg Stanów Zjednoczonych (a wiesz, kto to jest, chyba że jesteś głupi i myślisz, że to Chiny – ) WRÓG użył tych samych wywrotowych systemów, których używali do kradzieży wyborów, aby spuścić całą wodę Kalifornii prosto do oceanu. Powinny pozostać 4 lata wody. Gdzie to poszło?
  Oglądaj, jak CNN siedzi i kłamie. Cholernie dobrze wiedzą, dokąd poszła woda, i jedyne, co robią, to KŁAMIĄ KŁAMĄ i KŁAMĄ.
  Właściwie po przeczytaniu raportu CNN zrobili gorzej niż kłamali, nie powiedzieli NIC o tym, jaka jest rzeczywista pojemność rezerwowa zbiorników, jak długo mają trwać, że były powyżej pojemności trzy lata temu i nie ma mowy o tym powinien być w ogóle niedobór, a cała woda została spłukana, aby „zachować delta smelt”, która jest inwazyjną rybą przynętą, którą należy zlikwidować !!! Powiedzieli NIC W OGÓLE. O rany, tamy są puste. I nikt nie wie dlaczego, poza suszą, którą zaplanowali ludzie, którzy założyli system tam w Kalifornii. Oczywiście, kiedy stawiali te tamy, nie spodziewali się, że wróg po prostu je osuszy.
  Mogliby utrzymać przy życiu deltę pachnącą bez wpływu na rezerwy wody, gdyby była to uzasadniona przyczyna, ale to nie jest legalne, to tylko strach na wróble zniszczenia.

 2. krnabrny1 says:

  “Odsunięcie od władzy Benjamina Netanjahu jest przełomem”
  Czy aby na pewno?

  Nowy premier, były pracownik IDF, rozpoczął swoje premierowanie od nalotu bombowego na Gazę w odwecie za prezerwatywy, które puszczali Palestyńczycy:-)

  Przejęcie władzy nastąpiło po ustaleniach, warunkiem było że Netanyahu zniknie i nikt go szukać nie będzie:-)

  Nowy premier to gość którego znam, niezły skurczybyk, ale na szczęście dość młody i arogancki:-)))

 3. krnabrny1 says:

  Tutaj wywiad z Panem Putinem dla stacji NBC, udzielony zaraz po spotkaniu z Panem Bidenem. Zwracam uwagę o co już w tej chwili jest oskarżana Rosja i przypominam o konspekcie z rozmowy jaki tutaj przedstawiłem.

  Wydaje się, że USA jest już w tej chwili niezwykle zdeterminowani i nie zamierzają ani nic odpuszczać ani do niczego się przyznawać.

  Dodam, że pytania reportera są niezwykle tendencyjne, prawie każde zawiera albo pomówienie albo oskarżenie, zatem nieczysta gra.

  https://www.youtube.com/watch?v=m6pJd6O_NT0

 4. krnabrny1 says:

  Powyższy wywiad osiągnął niezwykle dużą oglądalność, a tutaj kilka komentarzy, głównie Amerykanów na temat tego wywiadu:

  Ra’sheen Turpin
  1 dzień temu
  Ten dziennikarz jest zawstydzający. Sprawia, że ​​wszyscy wyglądamy na niedojrzałych, głupich podżegaczy wojennych.

  Angela Kadeer
  13 godzin temu
  Co za zmarnowana okazja, mógł mieć przyzwoity wywiad, zamiast tego udaje się na pogłoski i hipotetyczne pytania. Po co to, wyszedłbym, gdybym był Putinem, on jest bardzo inteligentnym człowiekiem, co za strata czasu.

  Dee Rick
  1 godzina temu
  To dość wymowne, kiedy rosyjski prezydent może uzyskać ponad dwa i pół miliona wyświetleń w liberalnym kanale, takim jak NBC, ale kiedy prezydent Biden udziela wywiadu, nie może zebrać pół miliona wyświetleń.

  Ciasteczkowy potwór
  5 godzin temu
  Bardzo podobają mi się komentarze, które trafiają w sedno .Miło widzieć Amerykanów, którzy nie są niewidomi

  europejki98
  8 godzin temu (edytowany)
  Czy to ma być wywiad czy przesłuchanie? Bo to wcale nie brzmi jak wywiad. Jakim okropnym dziennikarzem jest ten facet z Keir.

  PsyConkers
  10 godzin temu
  Te pytania pokazują, dlaczego media głównego nurtu zawodzą. Fantastyczna okazja całkowicie zmarnowana przez wysłanie inspektora Clouseau !!

  C chłopiec
  8 godzin temu
  Zawsze się z nas śmieje, wie, że co kilka lat musimy mieć kogoś innego u władzy, albo tak rządzi swoim krajem przez całe lata, chyba że chce się zatrzymać lub „ustąpić”

  Takoza
  9 godzin temu
  pamiętajcie ten zabawny szkic nazistowskich żołnierzy, w którym pytam drugiego “czy jesteśmy złymi?”
  to jest teraz Ameryka

  Ken Mallen
  5 godzin temu
  Musiałem tego słuchać, żeby zobaczyć, jak daleko posunie się Keir Simmons na błazna. Przeszedł całą drogę. Gdyby Keir Simmons przeprowadził wywiad z Bidenem w ten sposób, Simmons zostałby wyprowadzony z pokoju w ciągu pierwszych pięciu minut i nigdy byśmy nie wiedzieli, że to się stało. Świetna robota NBC, która sprawia, że ​​Ameryka wygląda jak kretyni.

  Opawski Dušan
  17 godzin temu
  Chciałbym kiedyś w życiu zobaczyć podobny wywiad amerykańskiego prezydenta z rosyjskim dziennikarzem.
  Ale „Amerykańska Demokracja” prawdopodobnie nie jest na to gotowa.

  John Connor
  10 godzin temu
  interwiever: ”przepraszam, że nie mamy już czasu”.
  Putin: „Nie martw się o czas, ja kontroluję czas”

 5. krnabrny1 says:

  ..i jeszcze kilka komentarzy:-)

  Steven
  10 godzin temu
  23:44 “…to jest puste pytanie, bezsensowna rozmowa…”
  Cały „wywiad” o zaporze jest pusty i bezcelowy. Dziękuję za wyjaśnienie, panie Putin!

  Paradorn Putsombut
  10 godzin temu
  Putin: „Prawdopodobnie ma dobrą pamięć”
  Biden: „czasami budzę się i pytam „gdzie jestem?”

  Krzysztofa Schwartza
  12 godzin temu
  Porównaj ten wywiad z wywiadami Putina przeprowadzonymi przez Olivera Stone’a w latach 2015-2017, pełnymi wglądu, humoru, szacunku, odkryć, inteligencji, historii, wspomnień. Co za wspaniały zestaw 4 wywiadów. Można powiedzieć, że Władimir Władimirowicz głęboko szanował podejście Olivera Stone’a do prawdziwego pragnienia odkrycia, czym jest Rosja w swojej istocie.

  Daniel na żywo
  21 godzin temu (edytowany)
  Jest to prosta koncepcja pokory. Zawsze zadawaj sobie pytanie, zanim zaczniesz oceniać innych, jak dobry jesteś w tej sprawie?
  Zanim dziennikarz zacznie krytykować ludzi za antydemokratyczną/dyktaturę, jak dobrze sobie radzisz w swoim kraju?
  O ile nie stoisz na wyższym moralnym punkcie widzenia, proszę zamknij się.

  Elena
  2 godziny temu
  Putin marnuje swój czas i udziela wywiadów zachodnim dziennikarzom tylko po to, aby zwykli ludzie dowiedzieli się prawdziwych informacji o prawdziwych wydarzeniach politycznych w Rosji i na świecie, ponieważ zachodnie media przez wieki zamknęły się na prawdziwy rozgłos i oszukiwanie własnych ludzi (propaganda antyrosyjska). To tylko powód wywiadów Putina. Nie ma potrzeby i nie ma sensu organizować wywiadów z Western Leaders.

  Carole Lane
  5 godzin temu (edytowany)
  Nie znam Putina, ale szanuję go, kiedy jego kraj był atakowany, wsiadł do swojego własnego myśliwca i walczył za swój kraj, gdy był prezydentem!!

Wypowiedz się