TELEGRAM od – Świadomych Wolnych Ludzi w Słowacji… “SUPER OPRACOWANIE BADAWCZE” DOTYCZY NAS WSZYSTKICH!

TELEGRAM – Świadomi Wolni Ludzie

https://www.nutritruth.org/single-post/analysis-of-test-sticks-from-surface-testing-in-the-slovak-republic-confirmation-of-genocide?fbclid=IwAR3amf_WiolIc53fXnsOTHQKia63qT5nkAFBBK7qAd8pB6wFzoWdltogx9Y

NutriTruth

Analiza pałeczek testowych z testów powierzchniowych (to te testy które wsadzasz do nosa ) w Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.

słowa kluczowe – 1) nylon, 2) Darpa Hydrogel, 3) lit, 4) szyszynka

Analiza została przeprowadzona w miesiącach listopad 2020 – marzec 2021 na testowych patykach w zestawach. SD Biosensor, Abbott i Nadal w nienazwanym laboratorium szpitalnym z Bratysławy na Słowacji. Wymazy do badań pochodziły z zestawów używanych w badaniach powierzchniowych na Słowacji i w szpitalach.

Każdy, kto ma co najmniej standardowy mikroskop szkolny i mikroskop testowy, może zweryfikować informacje dotyczące opublikowanych tutaj wymazów testowych. Wszystkie informacje na temat wymazów testowych, hydrożeli Darpa i litu są publicznie dostępne w pracach naukowych i korporacyjnych. Linki do niektórych znajdują się na końcu dokumentu.

Z tych informacji jasno wynika, że ​​pałeczki testowe są zbrodniczym narzędziem ludobójstwa wśród ludności Słowacji. To ogólnoświatowe, przemyślane i starannie przygotowane wydarzenie.


Rysunek 1 i 2 Puste włókna nylonowe na złamanym końcu wacików testowych.


Rysunek 3. Dla porównania, zdjęcie klasycznej waty pod mikroskopem.


Ryc. 4 i 5 Łamane końcówki – ich zadaniem jest rozerwanie nabłonka (warstwy powierzchniowej) na błonie śluzowej, a tym samym również ich pękanie i późniejsze wypłukiwanie zawartości błonnika – Darpa Hydrogel i Lithium. Nici są opatentowane [przez Darpa].


Rysunek 6 Włókno otwarte podłużnie ze złamanym końcem i kulkami z zawartością hydrożelu Darpa.


Rycina 7. Na szkiełku, po mechanicznej manipulacji, która jest identyczna z wymazem z jamy nosowo-gardłowej zawierającym pokruszone włókna nylonowe, hydrożel i lit. Materiał ten pozostaje w nosogardzieli po tarle.


Ryc. 8 i 9. Koraliki Darpa Hydrożel, które tworzą zawartość pustych w środku włókien nylonowych.


Rys. 10 do 11. Po kontakcie hydrożelu Darpa z płynami organicznymi (np. Śliną), w ciągu kilku minut zaczynają one tworzyć prostokątne struktury kryształowe. Te stopniowo rosną w sposób fraktalny.

Rycina 12.


Rysunek 12. Wynik krystalizacji po 24 godzinach.


Rysunek 13. Kryształy hydrożelu Darpa tworzą przestrzenną strukturę 3D i rosną w tkankach.

Rysunek 14. Kryształy hydrożelu Darpa rosną pod mikroskopem w kierunku pola magnetycznego. W ludzkiej nosogardzieli po wymazach rosną w kierunku szyszynki. Szyszynka wytwarza lokalnie silniejsze pole magnetyczne niż zewnętrzne pole magnetyczne Ziemi.

Rysunek 15 i 16. Naturalna krystalizacja śliny bez hydrożelu Darpa. Kryształy nie tworzą trójwymiarowych modeli przestrzennych, nie tworzą nawet prostokątnych struktur i nie rosną w sposób fraktalny.

Rysunek 17 3D. Kryształy hydrożelu Darpa. Do tego dodano ludzką ślinę z przeciwciałami po lewej stronie, a następnie po prawej iwermektynę. patrz rysunki 18 i 19.


Rysunek 18. Wpływ śliny człowieka, który w naturalny sposób pokonał COVID i ma przeciwciała. Taka ślina została dodana po lewej stronie struktur na ryc. 17 i prawie natychmiast doprowadziła do trwałego rozpadu struktur kryształu hydrożelu Darpa.

Rycina 19. Iwermektyna została dodana po prawej stronie struktur na Rycinie 17 i spowodowała natychmiastowe całkowite i trwałe zniknięcie struktur kryształu hydrożelu Darpa. To wyraźnie pokazuje, co Iwermektyna ma niesamowicie silny wpływ na to, co sprawia, że ​​hydrożel Darpa w naszych organizmach.

Wpływ hydrożelu Darpa na ludzkie komórki krwi.

Rysunek 20. Normalne, żywe krwinki czerwone.

Rysunek 21. Dodanie hydrożelu Darpa z pręta testowego spowodowało całkowitą masakrę czerwonych krwinek.

Rysunek 22. Hydrożel Darpa tworzy skrzepy krwi w ciągu kilku sekund. Te następnie uszkadzają i zatykają naczynia krwionośne.

Streszczenie:

Po zaszczepieniu mieszanki fragmentów włókien nylonowych, Darpa Hydrożel pozostaje na błonie śluzowej nosa pod przysadką i szyszynką wraz z litem. Ta mieszanina natychmiast reaguje z żywymi strukturami, tworząc kryształy, które są ukierunkowane na szyszynkę, która ma własne pole elektromagnetyczne. Kształt kryształków determinuje rodzaj zastosowanego hydrożelu. Kryształy przewodzą prąd dzięki zawartemu w nich litowi. Kryształy mogą odbierać sygnał z nadajnika do komórki i przesyłać sygnały z komórki do nadajnika. To właściwie nano-anteny.

Lit to pierwiastek (odniesienie do Li), który nie występuje naturalnie u ludzi. Jest silnie toksyczny dla szyszynki. W małych dawkach blokuje go, aw większych może całkowicie go zniszczyć. Glin i rtęć mają również toksyczny wpływ na szyszynkę, która jest szeroko stosowana w szczepionkach. Szyszynka produkuje serotoninę (hormon szczęścia) i kontroluje ludzkie biorytmy. Jest to kluczowe dla wyższej aktywności mózgu (kreatywność, przewidywanie, szósty zmysł itp.) Oraz dla interakcji społecznych człowieka. Więcej szczegółów w odnośniku (5) koniki polne.

Hydrożel Darpa (odniesienie) to sztuczna substancja, która tworzy konwerter pomiędzy sygnałem elektromagnetycznym a żywą komórką, tkanką i narządem. Konwertuje sygnał elektromagnetyczny z nadajnika na sygnał, który żywa komórka rozumie i na który reaguje. (patrz zdjęcie chrząszcza – Darpa Hydrożel został wstrzyknięty do tych struktur nerwowych i był sterowany radiowo).

Darpa Hydrożel i lit blokują i niszczą szyszynkę, sprawiając, że myśląca osoba staje się biorobotem, który można kontrolować. Hydrożel jest nośnikiem substancji aktywnej, jego zadaniem jest dostanie się substancji do organizmu w wybranym miejscu.

Krótko o kwestii szczepionek. Szczepionki zawierają hydrożel Darpa, lit i opatentowaną informację genetyczną. mRNA nie jest niesprawdzoną nowością. W hodowli i dla czołowych sportowców ten typ od wielu lat stosuje doping. W przypadku czołowych sportowców 4) doping ten znacznie skraca życie.

Informacje genetyczne zawarte w szczepionce prowadzą do powstania opatentowanego mutanta. Marzeniem ciemnych sił wokół Billa Gatesa jest zmuszenie tych mutantów, na przykład poprzez szczepienia, do regularnego uaktualniania programu komputerowego.

PS :
Puste w środku nylonowe włókna Darpa Hydrogel wypełniają plastikowe półmaski filtrujące klasy FFP2. Ten hydrożel Darpa z dodatkami jest powoli uwalniany z respiratorów. Podczas oddychania dostaje się do ludzkich dróg oddechowych.

Wymazy używane do PCR również składają się z pustych w środku włókien nylonowych z dodatkiem hydrożelu Darpa.

DARPA
darpa.mil

Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronie jest agencją badawczo-rozwojową Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych odpowiedzialną za rozwój nowych technologii do wykorzystania przez wojsko. Agencja, pierwotnie znana jako Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych, została utworzona 7 lutego 1958 r. Przez Prezydenta Dwighta D. Eisenhoura z USA.

SPINKI DO MANKIETÓW
1) https://www.copan.com

2) https://www.darpa.mil/work-with-us/covid-19 LINKI
https://www.forbes.com/sites/forbestechcouncil/2020/05/18/technology-in-a-time-of-crisis-how-darpa-and-ai-areshaping-the-future /? sh = 47041f384e47
https://www.nature.com/articles/s41598-019-48874-y
http://techfinder.stanford.edu/technologies/S18-354_nanoparticle-hydrogels-for
https://finance.yahoo.com/news/7-ambitious-darpa-projects-help-225243090.html
https://www.inverse.com/article/22675-darpa-cyborg-insects
https://www.forbes.com/sites/kelseyatherton/2020/08/25/locust-bomb-sniffers-just-the-latest-military-insectcyborg/?sh = 77fd6e153efa
https://journalbipolardisorders.springeropen.com/articles/10.1186/s40345-020-00191-4
https://www.thelancet.com/journals/lanpsy/article/PIIS2215-0366(20)30564-2/fulltext
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7307055/

3 ) https: // w ww.fmed.uniba.sk/fileadmin/lf/sluzby/akademicka_kniznica/PDF/Elektronicke_knihy_LF_UK/Ochorenia_endokrinneho_systemu.pdf
https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-1-4612-3524-8_27
https://www.semanticscholar.org/paper/PINEAL-RESPONSE-TO-LITHIUM1-Devi-Rao/b7238dc6e7574492ca62a44b13b36fac4ce7f76b

4) https://www.antidoping.sk/data/files/511_zoznam-zakazanych-latok-2020.pdf

5) https://tech.sme.sk/c/4289532/kobylky-ficia-na-droge-stastia.html

Wypowiedz się