UJAWNIAMY! Tajne rozmowy z Izraelem! Politycy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury izraelskiego wywiadu!

Rząd PiS nie jest w łatwej sytuacji, ale musi pamiętać, że uleganie szantażowi, nawet niewypowiedzianemu głośno, przykro się kończy dla szantażowanego.

Jak to Winston Churchill skomentował podpisanie w 1938 r. porozumień monachijskich oddających Niemcom Czechosłowację?

„Mieli do wyboru wojnę i hańbę. Wybrali hańbę, a wojnę i tak dostaną”.

Izraelskie tajne służby traktują Polskę jak półkolonię. Prowadzą u nas niemal jawnie działania operacyjne, czyli inwigilują interesujące ich osoby.

Teraz w tajemnicy politycy żydowscy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury Mosadu (izraelskiego wywiadu) w Europie. Jak ustaliliśmy, ma ona powstać w rejonie budowanego właśnie Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Do tej pory tylko Amerykanie w Polsce mogli liczyć na takie traktowanie. Mają oni specjalną jednostkę w stolicy, tzw. Stację Warszawa, i kilka mniejszych lokali w większych miastach Polski oraz stacje nasłuchowe.

Pytanie: co takiego może Polsce zaoferować Izrael, żeby zrównoważyć ryzyko narażania się na odwet i zamachy ze strony islamskich terrorystów, którzy bez wątpienia swoje porachunki z Mosadem zaczną załatwiać w Polsce. A nasz kraj i Polacy za granicą dodatkowo staną się celem odwetu muzułmanów.

Najnowocześniejsze lotnisko w Europie

W czwartek 10 maja Sejm przyjął specustawę, dzięki której będzie można rozpocząć budowę nowego międzykontynentalnego lotniska – Centralnego Portu Komunikacyjnego. Określa ona warunki i zasady realizowania tej inwestycji. Nowy port lotniczy powstanie w rejonie Stanisławowa, niedaleko Grodziska Mazowieckiego, przy autostradzie A2 i w pobliżu jednej z ważniejszych i bardziej uczęszczanych tras kolejowych łączących Warszawę i Łódź.

Lotnisko będzie oddalone od stolicy o jakieś 40 km. Ma to być jedno z największych i najnowocześniejszych lotnisk w Europie. Założono, że początkowo będzie ono obsługiwało do 45 mln pasażerów rocznie.

Docelowo jednak ma obsługiwać nawet do 100 mln pasażerów rocznie. Jak się zakłada, prace przygotowawcze potrwają do 2019 r., a potem ruszy budowa portu, której ukończenie przewiduje się na 2027 r.

Na pewno Centralny Port Komunikacyjny będzie jednym z najważniejszych punktów na mapie lotniczej nie tylko Europy, ale i całego świata. Będzie łącznikiem (hubem) między wszystkimi kontynentami.

Jego budową mocno interesują się nawet chińskie tajne służby. Ale nie może to specjalnie dziwić, ponieważ Chińczycy chcą już dzisiaj uwzględnić go w swoich planach. Ale to Izraelczycy wiążą z budową polskiego hubu największe plany.

Tajne rozmowy tajnych służb

Jak co roku 12 kwietnia na terenie byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz już po raz 30. odbył się Marsz Żywych, który jest świadectwem pamięci o wszystkich Żydach zamordowanych przez Niemców. Tegorocznemu marszowi przewodniczyli prezydenci Polski i Izraela, Andrzej Duda i Re’uven Rivlin.

Temu ostatniemu towarzyszyła specjalna delegacja złożona z szefa sztabu izraelskiej armii generała Gadi Eizenkota i szefów najważniejszych izraelskich służb: Mosadu, Yossi Cohen, agencji bezpieczeństwa Shin Bet (Shabak) – Nadav Argman oraz izraelskiej policji Roni Ashleikh.

Mosad to izraelska służba wywiadowcza uznawana za jedną z najskuteczniejszych na świecie. Boją się jej wszyscy. Niewiele mu ustępuje Shin Bet – druga izraelska służba odpowiedzialna za kontrwywiad i bezpieczeństwo wewnętrzne Izraela. O skuteczności izraelskiej policji i jej bezpardonowych działaniach też wiele razy mogliśmy usłyszeć.

W każdym razie oficjalnie szefowie izraelskich służb przybyli do Polski, aby uczcić pamięć zamordowanych w czasie wojny Żydów.

Faktycznie odbyli specjalny „rekonesans” do Polski, którego celem były rozmowy na najwyższym możliwym szczeblu.

Chodziło o przekonanie Polski do pomysłu założenia największej „filii” Mosadu w Polsce.

Doszło do spotkania z przedstawicielami naszych służb, którego miejsce i czas zostały objęte na prośbę strony izraelskiej najwyższą klauzulą tajności.

Taka formuła była również najlepszym rozwiązaniem dla strony polskiej.

Dla rządu PiS fakt i temat prowadzonych z Izraelem rozmów jest bardzo niewygodny.

Zresztą tę wizytę poprzedziło wiele rozmów, które Polacy prowadzili z przedstawicielami jednostki Kaisarut, działającej w ramach Mosadu, zajmującej się operacjami politycznymi i łącznością z zaprzyjaźnionymi służbami.

Rozmowy na temat bazy dla Mosadu trwają przynajmniej od ponad roku.

Propozycja nie do odrzucenia

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy od oficerów jednej z naszych służb, którzy uczestniczyli w przygotowaniu tego spotkania, „oferta” Izraelczyków zawierała trzy kwestie.

Chcą dostępu w czasie rzeczywistym (tzw. on-line) do danych o przybywających do Polski obywateli krajów Bliskiego Wschodu lub osób pochodzących z tych rejonów, ale posługujących się europejskimi paszportami.

A także do informacji polskich służb, co owi goście faktycznie robią w czasie pobytu Polsce.

Druga kwestia dotyczyła właśnie Centralnego Portu Komunikacyjnego, jaki zamierzamy w przyszłości zbudować. Otóż Mosad chce ulokować na nim swoją tajną ekspozyturę, która będzie funkcjonowała najprawdopodobniej pod szyldem jakiejś firmy z branży lotniczej.

W tym wypadku dla izraelskich służb liczy się najbardziej dostęp do wszystkich systemów takiego lotniska i możliwość filtrowania pasażerów, jacy będą przez nie przepływali.

Przez nasz nowy port będzie przetaczało się rocznie prawie 100 mln pasażerów, oznacza to, że Mosad miałby informacje o owych 100 mln. Taka wiedza ma ogromną wartość.

Trzecia kwestia to oferta podobna do tej, jaką po zamachu z 11 września 2001 r. otrzymaliśmy od Amerykanów i którą wówczas przyjęliśmy.

Otóż Izraelczycy też chcą wydzierżawić od nas jakiś ustronny teren do swojej wyłącznej dyspozycji na jakiś czas. Nie ukrywali, że sprawa jest nawet pilna i byliby w stanie za to dobrze zapłacić.

Izraelskie służby wybrały dobry moment na złożenie stronie polskiej propozycji „współpracy”. Nasze obecne relacje z Izraelem nie są najlepsze. Jest tak za sprawą z jednej strony roszczeń wysuwanych przez żydowskie organizacje do majątku po zamordowanych w Holokauście obywatelach Polski żydowskiego pochodzenia, którzy nie zostawili spadkobierców.

USA obecnie wspierają tę bezprawną akcję windykacyjną słynną ustawą 447. Z drugiej strony mamy nowelizację ustawy o IPN, która rozpętała burzę wokół Polski – padło wiele niesprawiedliwych zarzutów pod naszym adresem, że jesteśmy antysemitami i braliśmy czynny udział w zagładzie Żydów w czasie II wojny światowej.

W takiej właśnie sytuacji przyjeżdżają do nas szefowie izraelskich służb i składają ofertę współpracy z nami. Powstaje pytanie, czy sami bynajmniej nie stoją za tym, że stworzono okoliczności, które z ich punktu widzenia wykluczają odrzucenie przez Polskę propozycji Izraela.

Jeżeli tak się stanie, to zapewne wzrośnie siła ataku medialnego na Polskę, a i roszczenia finansowe zaczną być głośniej artykułowane. Rząd PiS nie jest w łatwej sytuacji, ale musi pamiętać, że uleganie szantażowi, nawet niewypowiedzianemu głośno, przykro się kończy dla szantażowanego.

Jak to Winston Churchill skomentował podpisanie w 1938 r. porozumień monachijskich oddających Niemcom Czechosłowację? Mieli do wyboru wojnę i hańbę. Wybrali hańbę, a wojnę i tak dostaną.

Dr Leszek Pietrzak – analityk, historyk, publicysta, były pracownik Urzędu Ochrony Państwa (UOP), Instytutu Pamięci Narodowej (IPN) i Biura Bezpieczeństwa Narodowego (BBN). Był m.in. autorem raportów BBN dla śp. prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Wybrane komentarze

Alojzy Wielosik

Zdziwienie??? Przecież Prezydent A. Duda w wielu swych przemówieniach zachęcał żydów z Izraela do współpracy i do odtworzenia stosunków gospodarczych z żydami jakie panowały za II RP ! Z tej okazji powstała w Sejmie RP grupa inicjatywna z 120 posłów m.in. z PIS mająca za zadanie zacieśnianie stosunków polityczno – gospodarczych z Izraelem !

Louis Lou Cyphre

no teraz tylko czekac na pierwsze zamachy „false flag” wszak mossadowcy sa mistrzami tego typu operacji

Grzegorz Losik

JEDNYM SŁOWEM ZMIENIAJĄ SIĘ LUDZIE W ELITACH RZĄDOWYCH A ŻYDZI RZĄDZĄ POLSKĄ

Elżbieta Haratonian

Całe PO to Talmudyści z UW, od okragłego stołu wymieniają się władzą i kpią sobie z Polaków, dają nam ochłapy, zniszczyli naszą gospodarkę, rolnictwo, kierują mafią farmaceutyczną,….

Sebastian Popowski

Ale teraz rządzi PiS, to raczej Pani chodziło o nich, że są talmudystami.

Elżbieta Haratonian

Czy my dajemy im przyzwolenie na okupowanie naszej Ojczyzny!

Anna Nalepka

Powinni to przeczytać nasi decydenci. Żeby się w przyszłości nie okazało, że wpuszczono do Polski konia trojańskiego, a historia lubi się powtarzać. Żydzi nie mają żadnych skrupułów. Oby się nie sprawdziło przysłowie, że Polak mądry po szkodzie.

Leszek Makowski

Pozostaje nic innego jak odsunąć się od tych którzy nas zdradzili a więc – ‚wymarzony – zażydzony PiS’. Istnie małe swiatełko w tunelu – Narodowcy pod wodzą R. Winnickiego, K. Bosaka i nawet M. Kowalskiego. Niestety ale PiS zaprowadził Polaków na manowce. Przykre to, bo zaufaliśmy im. Teraz wychodzi na jaw, że politrukom należy patrzeć na ich wstrętne i zakomuszone łapska.

Michał Przybył

Tylko broń Boże nie dawać gospodarki pod piecze RN, bo to będzie jeszcze większa komuna

Demis Daks

Michał Przybył Pieprzysz, po tym jak PIS zdradziło i oddaje Polskę żydom, już nic gorszego stać się nie może.

Krystyna Błaziak

….dobra decyzja ? ale dla kogo ? Polacy przez 800 lat ciągle doświadczali wyzysku , nieuczciwości , zdrad , geszefciarskich interesów ze strony chazarskiej społeczności , ratowali im życie tracąc swoje a teraz znowu historia ma się powtórzyć ? Przecież żydzi mają swój obwód /republikę/ w rosji to mogą tam wrócić ….
ale najlepiej im wychodzi wyłudzanie pieniędzy od gojów…

Andrzej Bendyk

Z żydami i Izraelem jak najmniej kontaktów. Im mniej tym kraj bezpieczniejszy

Marian Stokowiec

Duduś okazał się fałszywym szelągiem jaki wkradł się do PiSu

Adrian Kiełbasa

Cały Pis jest fałszywy

Artur Kamiński

ten facet to -gubernator Judeopolonii Juda-Kornhauser

Fausta Polka

Straszne to ! jak rzad pis sprzedaje nas za judaszowe srebrniki 🙁

Elżbieta Haratonian

Całe PO to żydzi z UW, od okragłego stołu wymieniają się władzą i kpią sobie z Polaków, dają nam ochłapy, zniszczyli naszą gospodarkę, rolnictwo, kierują mafią farmaceutyczną,….

Jan Michalak

Publicznie ujawniajmy prawdziwe pochodzenia i nazwiska tych skurwielów bo inaczej to będzie nie ładnie, taki Michnik ,,Shechtr” czy Lewandoski , Kwasinescy ,,Stolcmany „to Zdrajcy a cala Unia wolności, to dzisiaj w Pis aż się roi. Żadnemu Zdrajcy nie postawiono zarzutu, Pawlaki czy B, Komoruski okradali i kradną .A nas karmią pięknymi przemówieniami i sukcesami. Kilometr rowu wykopać do Bałtyku to już cały świat poinformowany, a rowu jak niema to niema itd,.Jak przed Żydem zaczniesz pełzać to cię rozdepcą ..

Alojzy Wielosik

Żydzi krok po kroku przy współudziale rządu PIS i Prezydenta A. Dudy przejmują poszczególne resorty gospodarcze. To jest fakt !

Sława Bednarczyk

PIS SPISKOWAŁ ZA PLECAMI NARODU OD DAWNA. Głosowałam w nadziei że to będzie NASZ rząd, tymczasem CICHO I POMALUTKU TWORZYLI ŻYDZI TEREN DO OSTATECZNEGO OSIĄGNIĘCIA CELU, CZYLI przejęcia POLSKI NA WŁASNOŚĆ. JUŻ RZĄDZĄ I RZĄDZIĆ BĘDĄ. TO CO DOKONAŁO SIĘ W RZĄDZIE tzw. r e k o n s t r u k c j a ……wyczyszczenie z rządu P o l a k ó w i zastąpienie ludźmi o rodowodach żydowskich i komunistycznych…. to nóż w b i t y w plecy w y b o r c ó w PiSu ! Wiedzieliśmy, że zdrada się zbliża ale nadzieja chrześcijańska jeszcze kazała ufać, zupełnie podobnie gdy uwierzyliśmy Wałęsie ..i co się okazało ? Mamy „rozrywkę z powtórki”

Danuta Domagała

To na kogo głosować? Jak są wybory to wszyscy potrafią ładnie mówić , a potem się okazuje kim oni są tak naprawdę: to kłamcy i nie dotrzymujący słowa, zdrajcy itd.

Władysław Radziwiłłowicz

Jeśli PiS na to pójdzie to powinni skończyc w politycznym rynsztoku. Podobnie jak PO.

Viktor Aleksander Mak

Doświadczenie pokazuje, że rynsztok PiS zawsze jest dobrym rynsztokiem, poświęconym przez ksiyndza.

Maciej Balawelder

zdrajcy z pisu .. antypolska partia

Halina Olczak

Nie wolno się zgodzić.

Za: https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5701-ujawniamy-tajne-rozmowy-z-izraelem-politycy-lobbuja-za-powstaniem-w-polsce-najwiekszej-ekspozytury-izraelskiego-wywiadu

Wypowiedz się