Profesor L. Klikow o związku religii ze światowym rządem

Już teraz wielu niezależnych badaczy doszło do wniosku, że wszystkie kłopoty współczesnej ludzkości, w tym niesprawiedliwość społeczna, pasożytnictwo, drapieżnik-konsument i niskie skłonności degradacyjne, nie są pierwotnie „ludzką naturą”, ale wynikiem ingerencji w naszą historię pasożytniczych satanistycznych „sił zewnętrznych”.

Siłom tym udało się w przeszłości przechwycić naszą planetę i ujarzmić ludzkość zmieniając jej większość w stado uległych i nierozgarniętych zwierząt, skupionych na materialnych interesach i instynktach zwierzęcych.

Tajne stowarzyszenia i hybrydowi nie-ludzie tworzą tzw. „Światowy rząd”, również całe kasty wynajętych mówców mają zadanie odwrócenia uwagi ludzi od „zakazanej” prawdziwej wiedzy i swojej prawdziwej natury. Jedną z takich kast są religijni kapłani, którzy stworzyli religie ortodoksyjne.

Na przykład co powiedział o religiach jeden z niezależnych badaczy  – doktor filozofii, profesor Lew Klikow: „Każda religia ma za zadanie wychować uległego człowieka. Jeśli to zrozumiesz, zrozumiesz również jak to się robi. Na przykładzie chrześcijaństwa mogę powiedzieć, ponieważ sam służyłem w kościele i widziałem na własne oczy, czym jest współczesne chrześcijaństwo … To – okupacyjna religia, którą przynieśli nam Polacy na początku XVII wieku.

Jaka jest liturgia, która pojawiła się wraz z krzyżowcami przybyłymi do nas i którą później Nikon uczynił religią państwową? Wcześniej nie mieliśmy liturgii. Liturgia jest ofiarą Chrystusa, tj. przy każdej liturgii jest On rytualnie zabijany. Następnie wszystkim \ po tym zabójstwie „udziela się komunii”. Takie jest znaczenie służby. Przy czym, nikt tego nie ukrywa i jeżeli będziemy uważni i zechcemy się z tym wszystkim zapoznać, wystarczy przeczytać książkę pod nazwą – „Boska liturgia”.

W rzeczywistości jest to nieco zmodyfikowana forma, która istnieje w judaizmie. Oprócz składania ofiary z Chrystusa istnieje jeszcze praktyka niszczenia Chrystusa, na wypadek gdyby się zjawił. Ta praktyka jest zorganizowana zgodnie z magią Voodoo, z chleba robi się taki bloczek. Są na nim osobiste charakterystyki, tzn. jest napisane „Jezus Chrystus” i ten bloczek przekłuwany jest specjalną włócznią. To robi duchowny-ksiądz. Kim jest taki ksiądz? Okazuje się, że kapłan jest oficerem, ponieważ pod wspaniałymi szatami, które widzimy, znajdują się szaty z mieczem i buławą, a na plecach zawsze znajduje się krzyż. Jest to oficer krzyżowców. Nie ma prawa służyć bez miecza i bez buławy (palicy, pałki)…

Wcześniej nie było ikonostasu, ponieważ w świątyni była jedna przestrzeń i nie było oddzielenia ludzi od Stwórcy, świat był jeden. I jeżeli pamiętamy, – wszyscy siedzieli jak na Zachodzie, gdzie ma to miejsce do tej pory. Teraz wszyscy stoją. Dlaczego? Dlatego, że teraz wszyscy są niewolnikami, okupowanym narodem.

Religia jest stworzona specjalnie dla ludzi, którzy ubóstwiają Chrystusa i nazywa się ją „chrześcijaństwem”, ale jeśli przeczytamy „Siłę Wiary”, okaże się, że kościół i religia nie zostały stworzone przez Chrystusa, ale przez apostołów. W rzeczywistości jest kościołem (cerkwią), nie chrześcijańskim…

Co jeszcze jest bardzo ważne? Bardzo ważne jest, że Chrystus głosił Miłość. Powiedział: „Kochaj swojego Boga!”

W „chrześcijaństwie” w ogóle nie znajdziemy ani jednej modlitwy, gdzie człowiek mówi Panu, że „Cię kocham!”. Jest to również zrozumiałe, ponieważ jest niewolnikiem i nie ma prawa kochać „pana”.

A kim jest ten „pan”?

Okazuje się, że nie jest to Ojciec Jedyny, w którego wierzy każdy kto chodzi do kościoła, ale jest to bóg Sabaoth lub żydowski bóg. Ponieważ wszyscy jesteśmy „Gojami” i chodzimy do kościoła, wszyscy jesteśmy „niewolnikami bożymi”, to znaczy: niejako „niższą rasą” w porównaniu z tymi, którzy wyznają judaizm ”.

Czy nadal są wątpliwości, że współczesne „chrześcijaństwo” jest „filią” judaizmu?

Istotą reform Nikona było przekształcenie w nią kościoła św. Sergiusza z Radoneża. Ale ostateczne nawrócenie na judeo-chrześcijaństwo nastąpiło po uznaniu żydowskiej Tory – „Starego Testamentu” – za „pismo święte”, a także żydów za „wybranych przez boga”. Tak więc istota wyrażeń we współczesnym chrześcijaństwie „niewolnik boży” lub „sługa boży” w rzeczywistości oznacza niewolników żydowskiego boga plemiennego – Sabaotha (alias Amon-Set-Jahwe-Jehowa-Szatan), a zatem – niewolników samych żydów.

Rytuał ofiary Chrystusa jest prawdziwym rytuałem satanistycznym. Nie na próżno każdy hybrydowy nie-człowiek ze światowej „elitki” i służący im zdegenerowani służący dokonują prawdziwych satanistycznych ofiar w Bohemian Grove w Kalifornii, Watykanie i wielu kościołach katolickich, jak szczegółowo opisała to G. Carewa w swoim filmie „Ośmiornica”. Nawet dzisiejsi papieże nie ukrywają satanistycznej esencji Watykanu. Oczywiście wielu zwykłych wierzących jest po prostu oszukanych.

Zbliżenie „szczytu” Rosyjska Cerkiew Prawosławna i Watykan wcale nie jest zaskakujące. A jak myślicie, z czyich pieniędzy buduje się tak wiele cerkwi we współczesnej Rosji? Ani parafianie, ani nawet sama RCP, ze wszystkimi jej „lewymi dochodami”, nie ma takich funduszy.

Nie jest przypadkowe, że święci prorocy z przeszłości mówili o ofensywie na Rosję, kiedy „wiele cerkwi zostanie zbudowanych a ich kopuły będą lśniły złotem, ale Boga tam nie będzie i dlatego nie będzie można chodzić do takich cerkwi”. Ponadto niektórzy niezależni badacze zauważyli również, że wszystkie te współczesne kościoły i świątynie nie są bynajmniej budowane spontanicznie, a w niektórych miejscach mocy. W lokalizacjach takich świątyń istnieją właściwe sobie masońskie figury. Jednak aby zobaczyć masońską symbolikę w samych współczesnych kościołach, nie trzeba mieć oka na czole. Satanistyczna symbolika Watykanu bije na zewnątrz. Kim są ci wszyscy, którzy służą Watykanowi? Są takimi sami sługami Szatana jak sam papież.

Katolicyzm od samego początku był „gałęzią” judaizmu, choć przez długi czas ukrywał swoje prawdziwe oblicze. Obecnie głównym zadaniem Watykanu jest zjednoczenie wszystkich religii Abrahamowych i pozostałych w religię ekumeniczną – Kościoła Szatana opartego na judaizmie.

Wszystko to jest szczegółowo opisane w książce byłego brytyjskiego oficera wywiadu J. Colemana „Komitet 300”, jako jeden z obowiązkowych punktów, w planie ustanowienia „nowego ładu światowego”, opublikowanej w 1992 roku. Możemy sami zapoznać się szczegółowo z treścią tej książki w celu zrozumienia wielu procesów zachodzących we współczesnym świecie.

To prawda, że książka ta nie mówi o tych, którzy faktycznie wymyślili cały ten szatański plan zniewolenia i późniejszego zniszczenia ludzkości. Natomiast każdy człowiek, który nie stracił zdolności analitycznego myślenia zrozumie, że tzw. „światowy rząd” ma swoich panów wrogo nastawionych do ludzkości. To im on służy. Podobnie jak wszyscy ci, którzy służą „światowemu rządowi”.

źródło
źródło2

Opublikowano za: https://treborok.wordpress.com/profesor-l-klikow-o-zwiazku-religii-ze-swiatowym-rzadem/?preview=true

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tej tematyki polecamy artykuły na poniższych linkach:

Henry Makow: Jak satanistyczna czarna magia rządzi światem ?
Topowy Bankier UJAWNIA – Światem Rządzi Satanistyczny Spisek
PEDOFILIA I SATANIZM … STRUKTURA SIECI
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!
Bibi Netanjahu jest szefem operacyjnym Chazarskiej Mafii
Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne – Ewa Pawela
Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2
Czy syjonistyczny totalitaryzm zalegalizuje pedofilię w III RP?
https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/04/synagoga-szatana-tajna-historia-zydowskiej-dominacji-swiata-cz-iv/
https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/czy-satanizm-jest-promowany-jako-jedyna-swiatowa-religia-xxi-wieku/
https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/niepokojace-zmiany-satanizm-rosnie-w-sile-a-publicznosc-sie-cieszy/
Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.
Lista Rothschilda i powiązania
https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/geszeft-wszechczasow-a-plany-ludobojstwa-planetarnego/  
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
Dr Rauni-Leena Kilde: JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU

Comments

 1. marcin says:

  Istnieje taka religia jak judeochrześcijaństwo. Chrześcijaństwo jest jej składnikiem.

  Nie wiem czy to akurat Polacy skazili niewinną ruską religię, jak twierdzi profesor Klikow, choć Rzym na wschodzie od zawsze ma reputację zbliżoną do Szatana. Sądzę że stało się to znacznie wcześniej, bo już podczas Wielkiej Smuty Ruscy byli chrześcijanami.

  Ale generalnie prof. Klikow oczywiście ma rację. O tym wszystkim tutaj: https://opolczykpl.wordpress.com/2020/01/22/judeochrzescijanstwo-religia-doskonala-autor-opracowania-metro/

  Jeśli chodzi o ekspansję ciemnoty, pardon, chrześcijaństwa, to przytaczam rosyjską statystykę: https://mtdata.ru/u16/photo992A/20431997585-0/original.jpg

  Zielone to szpitale, żółte przychodnie, czerwone świątynie a niebieskie szkoły. Od 1991 do 2016 roku liczba szkół, przychodni i szpitali w Rosji spadła mniej-więcej dwukrotnie, a liczba cerkwi wzrosła ponad cztery razy. Podobno ciągle otwiera się około tysiąca cerkwi rocznie. Po co przychodnie i szpitale, jak zdrowie łatwiej można sobie wymodlić?

  Trwa kontrrewolucja, ekspansja zabobonu i ciemnoty.

Wypowiedz się