PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY

Satanizm i lucyfer

Pedofilia jest tylko przysłowiowym „czubkiem góry lodowej” znacznie bardziej odrażających praktyk, z satanizmem na czele. Dlaczego więc  te trwające od co najmniej kilku tysięcy lat, zbrodnicze praktyki, w tym satanistyczne rytuały mordowania ludzi w ofierze, a przede wszystkim niewinnych dzieci, nie przedostały się do powszechnej opinii społecznej, tłumaczy stwierdzenie Marshalla McLuhan : „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

Pedofilia jest tylko najbardziej widocznym elementem, otwierającym drogę zrozumienia do powiązanych z nią następujących praktyk:

  • ideologia gender ( patrz tekst: Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach);
  • nieludzkiego torturowania od dziecka, w celu rozbicia osobowości, umożliwiającej wykorzystanie takich ludzi do wielu innych m.in. poniższych celów;
  • programowanie indywidualne kontroli umysłu ( większość samobójców i terrorystów są to ludzie zaprogramowani jako „maszyny” do zamachów);
  • programowanie indywidualne „maszyn do zabijania” tzw. super żołnierzy;
  • programowanie jako niewolników dla tajnych struktur, także ukrytego tajnego rządu;
  • składania ofiar, głównie z dzieci, w rytuałach satanistycznych;
  • negatywnego oddziaływania na całą populację ziemską za pomocą tzw. węzłów sieci energetycznej Ziemi;
  • kontaktów z negatywnymi bytami astralnymi;
  • tworzeniu hierarchicznych sieci władzy: państwowej, naukowej, medialnej, religijnej, poprzez tajne loże żydowskie i żydomasońskie za pomocą osób ze średnich i wyższych szczebli, biorących udział w tych praktykach, które następnie są szantażem zmuszane do posłuszeństwa.

Jak wiele osób ze szczytów władzy jest zamieszanych w pedofilię, której skandale coraz mocniej wydostają się na powierzchnię, może być Wielka Brytania. Publikujemy poniżej 3 teksty sprzed 3 lat opublikowane przez portal Polskiego Radia i jeden aktualny z portalu tajne archiwum watykańskie.

Na końcu podajemy linki do wielu artykułów: zamieszczonych wcześniej i tych, które będą zamieszczone w tym cyklu. To zagadnienie jest niezwykle ważne dla całej cywilizacji ziemskiej i stanowi fundamentalny dylemat: „być, albo nie być”.

Redakcja KIP

 

Skandal pedofilski w Wielkiej Brytanii. Na liście 20 byłych prominentów.

Są dowody na to, że byli deputowani i byli ministrowie od „dziesięcioleci” wykorzystywali seksualnie nieletnich z sierocińców

– twierdzi cytowany przez BBC emerytowany szef grupy zajmującej się ochroną praw dziecka.

Peter McKelvie ponad 20 lat spędził na poszukiwaniach dowodów w sprawie seksualnego wykorzystywania dzieci przez czołowe postaci brytyjskiej sceny politycznej.

Zgłaszane przez niego oskarżenia podprowadziły do rozpoczęcia dwa lata temu śledztwa policyjnego. McKelvie twierdzi, że „potężna elita” pedofilii stosowała „najgorszą formę” wykorzystywania.

Rząd brytyjski zapowiedział już dwie rewizje oskarżeń o pedofilię. Jak powiedział redaktor BBC Nick Robinson, doprowadziły do tego „dramatyczne zmiany w postawach społecznych”.
W poniedziałek w Izbie Gmin minister spraw wewnętrznych Theresa May zapowiedziała,

że pierwsza rewizja będzie dogłębnym dochodzeniem przeprowadzonym przez niezależną komisję ekspertów do spraw prawa i ochrony dzieci.

Natomiast drugie dochodzenie, na czele którego stanie szef Krajowego Stowarzyszenia Zapobiegania Okrucieństwu wobec Dzieci, prowadzącego kampanie i działania na rzecz ochrony dzieci w Anglii, Walii, Irlandii Północnej i na Wyspach Normandzkich, Peter Wanless

– zajmie się zbadaniem, jak policja i prokuratura traktowały przekazywane im informacje.

McKelvie, który udzielił pierwszego od 20 lat telewizyjnego wywiadu, powiedział BBC, że jest przekonany, że są dowody na powiązania pewnej liczby byłych polityków z domniemaną siecią pedofilską.

Według niego dzieci wykorzystywane były przez około 20 ludzi, ale o wiele większa grupa wiedziała o tym i nic nie uczyniła, choć zareagowanie leżało w możliwościach tych osób.

Część oskarżanych o wykorzystywanie dzieci już nie żyje. McKelvie powiedział BBC, że przed „wielu, wielu laty” rozmawiał z ofiarami i że dzieci – „niemal wyłącznie chłopcy” – były przekazywane jak „kawałki mięsa”. Poddawani byli „najgorszej formie wykorzystania”, w tym gwałtowi.

McKelvie pracował nad skazaniem nieżyjącego już pedofila Petera Rightona, byłego konsultanta Krajowego Biura do spraw Dzieci.

Zanim skazano go za import pornografii dziecięcej, był również członkiem założycielem Paedophile Information Exchange, brytyjskiej propedofilskiej organizacji.

Organizacja ta dążyła do „ulżenia cierpieniom wielu dorosłych i dzieci” i w tym celu prowadziła kampanię na rzecz zniesienia wieku przyzwolenia (na czynności seksualne). Chodziło o ustalenie dolnej granicy wieku, od której osoba jest uznana za zdolną do wyrażenia ważnej prawnie zgody na czynności seksualne z inną osobą. Oficjalnie rozwiązano ją w 1984 roku.

W marcu tego roku według mediów wypłynęły dowody, że Paedophile Information Exchange w latach 1977-80, kiedy zabiegała o ustanowienie wieku przyzwolenia na wiek czterech lat, otrzymała w grantach od Home Office 70 tys. funtów (na obecne warunki – 400 tys.).
W 2012 roku w parlamencie sprawę pedofilów na stanowiskach podniósł laburzysta Tom Watson, doprowadzając do wstępnego śledztwa policyjnego, które przekształcono w formalne dochodzenie w zeszłym roku.

Według byłego ministra zdrowia lorda Warnera przeprowadzone przez niego dochodzenie w 1992 roku wykazało, że w latach 80. domy dziecka były dostawcami dzieci dla ustosunkowanych pedofilów.

 Nie była to zorganizowana działalność, a jedynie, jak powiedział, ludzie wykazywali „brak wrażliwości” na pewne sprawy. Wskazał, że nadal ludzi na stanowiskach otacza poważanie, budzą oni uległość otoczenia.

 – Wystarczy spojrzeć na sprawę Jimmy’ego Saville’a, czemu więc nie spodziewać się, że dotyczy to też polityków – dodał, odnosząc się do skandalu pedofilskiego wokół byłego gwiazdora korporacji BBC, przeciwko któremu policja wszczęła dwa lata temu formalne dochodzenie w sprawie przestępstw seksualnych na nieletnich.

Policja prowadzi obecnie dwa dochodzenia w sprawach o pedofilię, z którymi związane są osoby z brytyjskiego establishmentu lat 80. Londyńskie służby od 2012 roku prowadzą śledztwo w sprawie domniemanego wykorzystywania seksualnego dzieci podczas przyjęć z udziałem ówczesnych parlamentarzystów. Natomiast policja z Manchesteru bada sprawę, w której oskarżony o wykorzystywanie w latach 80. i 90. dzieci jest zmarły w 2010 roku parlamentarzysta Cyril Smith.

 PAP/asop

Za http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1172483,Skandal-pedofilski-w-Wielkiej-Brytanii-Na-liscie-20-bylych-prominentow

Melanie Shaw – demaskatorka rytualnej pedofilii na szczytach elit w Wielkiej Brytanii

Schaw 2

Melanie Shaw – whistleblowerka/demaskatorka, obrończyni praw człowieka, więzień stanu w UK, przyszła pokojowa Noblistka

Każdego roku tysiące dzieci znika z sierocińców i domów opieki w Wielkiej Brytanii. Dzieje się tak od dawna. Co się dzieje z tymi dziećmi? Kto je „zabiera”? Powinno się też zadać pytanie, dlaczego one w ogóle tam trafiły?

Być może Jimmy Savile mógłby nam powiedzieć, gdyby żył. Chociaż nie jest to konieczne, bo wiemy, że wykorzystał seksualnie setki, jeśli nie tysiące dzieci, które odwiedził w domach dziecka i sierocińcach w trakcie, gdy robił karierę w BBC.

Oczywiście nie był w tym sam. Bardzo niewygodną prawdą jest dla rządu to, że wiemy, że nieznana jak dotąd liczba przeszłych i obecnych członków partii dokonywała/nadal dokonuje takich samych strasznych aktów; rzecz jasna w tajemnicy i w różnych częściach kraju.

Pedofilia stanowi główną część praktyk satanistycznych, które łączą się z historycznymi masońskimi rytuałami składania w ofierze dzieci i zwierząt. A wszystko po to, by zyskać wsparcie od bóstwa odwróconej prawdy, które często przedstawiane jest jako Bafomet – postać z głową kozła i symbol okultystyczny czczony przez wiele loży masońskich na całym świecie. Jest to jednak tylko jedno z wielu bóstw czczonych przez tych milutkich psychopatów, których życie wyznaczają siły śmierci i ułudy.

Bohaterowie oporu

Osoby, które ucierpiały z powodu tych reżimów, a mimo to odważyły się głośno mówić o tej celowej polityce i próbie urywania faktów przez rząd, znalazły się pod straszną presją, byle tylko nie wyjawiały prawdziwej skali tych przestępczych czynów.

Melanie Shaw – ofiara instytucjonalnych nadużyć seksualnych w Wielkiej Brytanii, obecnie więziona za ujawnianie prawdy o satanistycznej pedofilii na szczytach władzy w UK

SchawJedna z ofiar, Melanie Shaw, została uwięziona w izolatce w więzieniu w Northumberland, ponieważ próbowała wyjawić prawdę o tych, którzy stoją za tymi strasznymi przestępstwami przeciwko ludzkości.

Tylko dzięki UK Column i portalom internetowym oraz ludziom, którzy wspierali całą akcję, Melanie została przeniesiona do więzienia, w którym może przynajmniej przebywać z innymi uwięzionymi.

Wielu takich jak Melanie również próbuje wyjawić prawdę. Strażnikiem więziennym Melanie jest Premier Theresa May…

autor: Sir Julian Rose

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/07/10/melanie-shaw-demaskatorka-rytualnej-pedofilii-na-szczytach-elit-w-wielkiej-brytanii/

Brytyjskie władze chronią pedofilów? Zniszczono obciążające ich dokumenty.

W Wielkiej Brytanii coraz większego rozgłosu nabiera sprawa dokumentów z lat 80. w sprawie domniemanej siatki pedofilskiej w Wielkiej Brytanii złożonej z wysoko postawionych osób. Rośnie presja na MSW, by wyjaśniło, czemu dokumenty na temat domniemanej siatki zostały zniszczone.

Wicepremier Nick Clegg powiedział w wywiadzie radiowym, że nie chce ingerować w już trwające dochodzenia. Zapewnił zarazem, że zależy mu na wyjaśnieniu sprawy. Clegg odpowiadał na zarzuty, że władze zlekceważyły zaginięcie dokumentów.
W latach 1983-1984 ówczesny poseł Partii Konserwatywnej, nieżyjący już Geoffrey Dickens przekazał do MSW dokumenty na temat domniemanej siatki pedofilskiej. Miały one dotyczyć, jak przekazała prasa, urzędnika państwowego oraz pracownika Pałacu Buckingham. Dickens w 1983 roku zapowiedział także, że ujawni w parlamencie materiały o ośmiu wysoko postawionych osobach, jeśli MSW nie zacznie działać w tej sprawie.

>>> Pierwszy w Polsce pozew cywilny za pedofilię w Kościele  >>>
Jak podała ostatnich dniach BBC News, w zeszłym roku brytyjskie MSW przeprowadziło śledztwo dotyczące informacji otrzymanych w latach 1979-1999 na temat zorganizowanej pedofilii. Wynikiem tego dochodzenia było odkrycie, że dokumenty będące efektem działań Dickensa nie zachowały się – zostały zniszczone przez władze.
Z zachowanej korespondencji wynika natomiast, że szef MSW w latach 80. Leon Brittan przekazał materiały otrzymane od Dickensa odpowiednim instytucjom.

>>> Dla psychologów z USA pedofilia to orientacja seksualna >>>
Policja prowadzi obecnie dwa dochodzenia w sprawach o pedofilię, z którymi związane są osoby z brytyjskiego establishmentu lat 80. Londyńskie służby od 2012 roku prowadzą śledztwo w sprawie domniemanego wykorzystywania seksualnego dzieci podczas przyjęć z udziałem ówczesnych parlamentarzystów. Policja z Manchesteru bada sprawę, w której oskarżony o wykorzystywanie dzieci jest zmarły w 2010 roku parlamentarzysta Cyril Smith.
Pojawia się jednak coraz więcej apeli o całościowe zbadanie sprawy i o publiczne dochodzenie.
pp/PAP

Za: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1168708,Brytyjskie-wladze-chronia-pedofilow-Zniszczono-obciazajace-ich-dokumenty

Brytyjski premier o pedofilii na szczytach władzy

David Cameron zażądał jak najszybszego wyjaśnienia kwestii zagubionych dokumentów mających dowodzić winy polityków i wysokich urzędników państwowych.

Brytyjski premier zabrał głos w sprawie pedofilii na szczytach władzy – relacja z Londynu Grzegorza Drymera/IAR

David Cameron Foto: British Prime Minister Office

Zeznania dotyczące około 20 wysoko postawionych osobistości – w parlamencie, na Downing Street, a nawet w Pałacu Buckingham – zebrał w latach 80. ubiegłego stulecia nieżyjący już poseł konserwatywny Geoffrey Dickens. Swoją teczkę oddał ówczesnemu ministrowi spraw wewnętrznych Leonowi Brittanowi. Ten zawiadomił go, że nadał bieg dochodzeniom. Dokumenty zniknęły jednak z ministerstwa. Pozostały tylko fragmentaryczne wzmianki w archiwach policji.

Premier David Cameron zaapelował, aby nie winić z góry byłego ministra, ale zażądał od ministerstwa spraw wewnętrznych pełnych wyjaśnień. – Słusznie, że toczą się te dochodzenia. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje o dokonaniu przestępstw, powinien ich naturalnie udzielić policji” – oświadczył brytyjski premier.

Dochodzenia przeciwko pedofilom napotykają w Wielkiej Brytanii na tym większe trudności, im bardziej znanych osobistości dotyczą. W najnowszej takiej sprawie zapadł jednak w piątek wyrok prawie 6 lat więzienia wobec znanego muzyka, malarza i filantropa, 84-letniego Rolfa Harrisa, który spędził już pierwszą noc w więzieniu.

IAR/iz

Opublikowano za: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1170222,Brytyjski-premier-o-pedofilii-na-szczytach-wladzy

Od Redakcji KIP:

Polecamy więc, zwłaszcza dla  Dociekliwych i Samodzielnie Myślących, przeczytanie w tym  temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Poruszana w tekstach problematyka ma charakter fundamentalny dla ludzkości. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?
Pizzagate – 2
Programowanie umysłu poprzez tortury rytualne
Czy satanizm jest promowany jako jedyna, światowa religia XXI wieku ?
Donald Trump – zwiastun odwrotu od totalnej globalizacji, przy pomocy USA jako imperialnego narzędzia ?
Co się stało i dzieje w USA. Początek ery Trumpizmu…
Friedman rekomenduje wspieraną przez USA wyniszczającą wojnę w Europie

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Wypowiedz się