Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?

Satanizm i pedofilia

Wiele wskazuje na postęp w procesie kontrolowanej implozji systemu władzy satanistów z tzw. NWO, mimo że zmiany nie są tak szybkie, jak zapowiedziano w poniższym ciekawym artykule z lutego tego roku.

Ta grupa faktycznie władająca całą planetą jest  w głębokiej defensywie, ale walcząc o życie ( dosłownie) stawia zacięty opór, podejmując kolejne próby wywołania nuklearnej III wojny światowej (ostatnio: Korea Północna, Syria, także Ukraina), na szczęście nieudane. Ważną rolę w tej rozgrywce po stronie globalistów odgrywają trzy państwa-miasta: City of London, Waszyngton DC i Watykan.  

Papież Franciszek około rok temu oświadczył o Donaldzie Trumpie, wtedy kandydacie na prezydenta USA, że nie jest chrześcijaninem m.in. za to, że był przeciwko wpuszczaniu imigrantów do USA i inne ostre wypowiedzi wobec władców Nowego Porządku Świata.

Donald Trump w czasie niedawnej wizyty w Watykanie wymusił na Papieżu Franciszku porządkowanie spraw pedofilskich w Kościele Katolickim, czego nie podjął żaden jego poprzednik oraz najprawdopodobniej zmusił go do rezygnacji ze swojej funkcji na przełomie października i listopada, co zresztą Franciszek wcześniej zapowiadał.

W rezultacie tej rozmowy Papież zwolnił australijskiego kardynała George Pell’a, trzecią co do ważności osobę w KK, odpowiedzialną za finanse Watykanu, wskutek oskarżenia o gwałt na nieletnich i polecił mu złożyć w Australii zeznania. Jeden z ostatnich Nexsusów podał, że w Australii jest zamieszane w pedofilie ok. 40% księży. Zwolnił także innego kardynała z najwyższej hierarchii Watykańskiej, zamieszanego w pedofilię.

Papież Franciszek nie raz przepowiadał III wojną światową, a nawet w końcówce 2016 r. oświadczył, że będzie to ostatnie Boże Narodzenie, w domyśle dla ludzkości. Więc miejmy nadzieję, że będzie to ostatnie Boże Narodzenie, ale tylko dla Franciszka, jako Papieża.

Portal emerytowanych oficerów wywiadu USA http://www.veteranstoday.com, uznawany za „tubę” Pentagonu i armii USA, podał w grudniu 2016 r, że służby USA miały wtedy namierzonych 70 tysięcy pedofilów, także z najwyższych szczytów różnych hierarchii władzy w całym świecie, a więc przede wszystkim ze średnich i wysokich kręgów masonerii. Ilość aresztowań tych ludzi i lista namierzonych szybko się zwiększa. To pozwala wnioskować więcej.

Więcej na temat zachodzących w świecie zmian, w tym wielu bardzo ważnych decyzji, podjętych w krótkim czasie od objęcia prezydentury przez prezydenta Donalda Trumpa, można przeczytać w komentarzu Redakcji KIP pod artykułem pt.   Friedman rekomenduje wspieraną przez USA wyniszczającą wojnę w Europie

Redakcja KIP

 

Pizzagate / PedoGate zakończy Imperium Zła – wkrótce aresztowania. Trump bierze się za CIA i Mossad.

Busch

Poniżej zamieszczam moje tłumaczenie rozmowy z demaskatorem DHS (Depratment of Homeland Security), które powinno rozwiać niejedną wątpliwość jeśli chodzi o intencje Prezydenta Donalda Trumpa i naturę zła w jakie wpadł niemal cały świat. Nie łudźmy się, sposoby szantażu i wymuszeń na politykach stosowane są na całym świecie, a stoją za nimi te same siły zła, o których mówi informator. Z wiadomych względów demaskator nie zidentyfikował się, choć można oczekiwać, że uczciwi pracownicy amerykańskich służb będą coraz otwarciej mówić o tym co się naprawdę dzieje za kulisami.

Sądzę, że w najbliższym czasie możemy oczekiwać wielu znaczących polityków, ale nie tylko – także dziennikarzy, właścicieli mediów, wielkich korporacji. Te bowiem na pewno sponsorowały i sponsorują Imperium Zła międzynarodowych bankierów i ich prywatnego państwa terrorystycznego Izrael.

Można oczekiwać poważnych zmian w internecie, gdy amerykańskie służby patriotyczne zabiorą się za Facebooka, Google, YouTube i inne pseudo-portale, a właściwie ogniwa terroru informacyjnego, które mają na celu oszukiwanie społeczeństwa i kształtowanie opinii publicznej w celu korzystnym dla Imperium Zła, a nie dla naszego dobra.

Zanim sytuacja się poprawi możemy jednak oczekiwać aktów terroru i fałszywych flag. Zbrodniarze bowiem wiedzą, że czeka ich kara śmierci, zatem pójdą na całego. Co zresztą już widać po tym co się dzieje w „ich” mediach i jaką retoryką się posługują.

Pytanie: Jak chaotyczna jest sytuacja w środowisku służb?

Odpowiedź: W ciągu 34 lat mojej pracy dla rządu nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Jest to podział całego aparatu służb wywiadowczych.

Pytanie: Uwzięli się na Trumpa, czy nie tak to wyczuwasz?

Odpowiedź: W FBI jest wielu zwolenników Trumpa. CIA jest jednak przeciwko Trumpowi, ponieważ zagraża ich rozgrywkom na Bliskim Wschodzie.

Pytanie: Możesz to rozwinąć?

Odpowiedź: CIA i Mossad działają w tandemie ze służbami brytyjskimi. Celem CIA była wymiana Assada na marionetkę, a także przewrót w Iranie by przejąć ich ropę naftową. Izrael działa wspólnie z ich „siostrą” Arabią Saudyjską w osiągnięciu ich mrocznych celów.

Pytanie: Tak więc wygląda na to, że uwzięto się na Trumpa. Jak on może się zabezpieczyć?

Odpowiedź: Trump ma tu niesamowitą okazję, ale musi zewrzeć szyki. Zakaz wjazdu obejmuje 7 krajów wybranych przez Jareda Kushnera i Rudy’ego (Giulianiego).  Dlaczego nie wliczone są w to kraje takie jak Arabia Saudyjska, Pakistan, Turcja, czy inne gdzie nas nienawidzą? Te 7 krajów zostało wybranych przez Izrael, oto dlaczego. Sojusz Arabii Saudyjskiej z Izraelem, o którym się nie mówi, powinien zostać ujawniony. Te kraje są jak brat i siostra. Jared Kushner musi uważać co mówi i do kogo.
Ale największą rzeczą, którą Trump może zrobić jest ujawnienie PedoGate (zw. inaczej Pizzagate) przez prokuratora generalnego Sessions’a. Wielkie nazwiska zostaną utrącone z hukiem i krwiopijcy zostaną usunięci z tego bagna. Zarówno po stronie Republikanów jak i Demokratów jest tak samo wielu pedofilów, ale Trump ma unikalną pozycję by to posprzątać. Mogę ci powiedzieć, że to co jest na dysku Anthony Weinera i nagrania wideo do jakich dotarto przez Jeffrey Epsteina przyniesie zmasowane aresztowania w odpowiednim czasie. Trump może po sobie zostawić wielkie dziedzictwo jeśli wyczyści CIA, zatrzyma wymuszenia, rozliczy pedofilów i doprowadzi do przywrócenia kary śmierci dla pedofilów złapanych powtórnie. PedoGate jest jego drogą do wielkości.

Pytanie: Jak w tym wszystkim wpisuje się Rosja?

Odpowiedź: CIA i Izrael są odpowiedzialni za utworzenie ISIS. ISIS został stworzony specjalnie w celu osłabienia Iranu i destabilizacji Syrii. To przynosiło efekty, ale tylko do momentu gdy Putin wspomógł Assada i wzmocnił irańskie siły Qud. Prawdziwą przyczyną antyrosyjskiej gorączki ze strony McCaina, Grehama i Feinstein jest to, że ich cała operacja się rozwaliła.

Pytanie: Czy za antyrosyjską retoryką stoi Izrael?

Odpowiedź: Imperium Zła (Deep State) prowadzi wojnę zarówno z Putinem jak i Trumpem. Należy zrozumieć, że jeśli wywiad Izraela słyszy coś takiego z ust Trumpa jak „Ameryka najważniejsza” (America first), to dostają szału. Izrael przekupił, wymuszał i zastraszał polityków przez dekady i nagle ten miliarder-dorobkiewicz zagraża zrujnowaniem tego wszystkiego.

Pytanie: Wspomniałeś o wymuszeniach. Czy ma to związek z Pizzagate?

Odpowiedź: Pizzagate jest tylko nowym określeniem na długą historię pedo-szantażu powiązanego z Izraelem i służbami. Są olbrzymie naciski sądowe na to by jak najmniej mówiono o Pedogate, gdyż jeśli by się społeczeństwo dowiedziało co stoi za tą epidemią pedofilii, to doszło by do znacznie więcej niż tylko marszu na Waszyngton. Mogło by to rozpocząć autentyczną rewolucję, której iskrą byli by amerykańscy rodzice, którzy dbają o swoje dzieci. Nasi politycy są skompromitowani (tzn. są uzależnieni przez szantaż, łapówki itd.) (…)

Pytanie: Co oznacza „skompromitowani”?

Odpowiedź: Zauważyłeś jakie są dwa główne tematy w mediach głównego nurtu (MSM) ostatnio? Zagrożenie Rosją i to, że Pizzagate to są „fałszywe informacje”. Oba tropy prowadzą do tego samego celu.

Pytanie: Tak więc PedoGate jest prawdziwa i „oni” dążą do tego by Amerykanie uwierzyli, że tak nie jest?

Odpowiedź: Wytłumaczę ci jak groźna jest PedoGate… Kto wygra? Trump. Putin. Amerykanie. Rosjanie. Świat. Kto przegra? Izrael, gdyż nie będzie już mógł szantażować naszych polityków, to samo dotyczy CIA. Rząd Cieni (Shadow Government) przegra. Ale ludzie wygrają.

Pytanie: Czy możesz podać kilka nazwisk polityków będących w rękach Izraela?

Odpowiedź: Pewnie. Wyspa – Lolita Island. Jeffrey Epstein, miliarder skazany za pedofilię, który otrzymał łagodny wyrok. Jego wyspa była naszpikowana kamerami wideo. Wielu polityków jest skompromitowanych. To była operacja CIA i Mossadu. Skontaktuj się z byłym CIA CCS (Central Security Service), Robertem Davidem Steele. Bob wie i nawet to ujawniał wielu dziennikarzom.

Pytanie: Tak więc były pracownik CIA wysokiego szczebla Bob Steele mówi wprost, że wyspa Epsteina była pułapką dla polityków by ich później poddawać wymuszeniom?

Odpowiedź: Są nagrania najważniejszych graczy politycznych w bardzo poniżających pozycjach. Jeśli to wyjdzie, to nie tylko ci politycy będą skończeni, ale będzie koniec z wymuszeniami oraz z wpływem CIA i Mossadu na Waszyngton.

[po chwili]

Pytanie: Skontaktowałem się z Bobem Steele, wspominał o Chucku Shummer, który był na wyspie Lolita Island. To samo mówi anonim (Anon) z FBI. To dlatego Schummer atakuje ludzi, których Trump wybrał do swojego gabinetu?

Odpowiedź: Skojarz fakty.

Pytanie: Jak wielu innych polityków jest w ukryciu poddawanych wymuszeniom?

Odpowiedź: W przybliżeniu jeden na trzech. To nie tylko jest to, co się działo na wyspie, to cała ich aktywność. Dlatego Pedogate przeraża media, CIA i lobby Izraela, bo oni stanowią część tego „ciemnego bagna”.

Pytanie: Były agent CIA Robert Steele twierdzi, że Mossad działał na wyspie Lolita i CIA z nim współpracowała. To jest zdrada na wszystkich szczeblach.

Odpowiedź: Tak, to jest szpiegostwo. Tak jak wycieki ze służb odnośnie Flynna. Oczekuję, że Trump za jakiś czas opublikuje te nagrania wideo.

Pytanie: Chwila! Trump ma nagrania polityków w tych „delikatnych” sytuacjach?

Odpowiedź: Nie, ale służby to mają, a Trump ma silne poparcie wśród pewnych graczy. Trump powiedział, że „chce puścić reflektor na karaluchy”.

Pytanie: Ale Trump dopiero co się spotkał z Netanyahu i potwierdził zwykłą nierozerwalną więź z Izraelem.

Odpowiedź: To jest teatr. Netanyahu jest zdesperowany by rozegrać Trumpa tak, by zaatakował Syrię i znienawidził Putina, a także by uznał PedoGate za teorię konspiracji.

Pytanie: To samo mówi Robert Steele. Ujawnienie pedofilów zmniejszy rolę Izraela w amerykańskiej polityce, a także zmieni mapę poprzez masę krytyczną.

Odpowiedź: Te same media krzyczą „Rosjanie nadchodzą” co ostrzegają, że Pizzagate to fałszywe informacje. To robota Mossadu i CIA.

Pytanie: Jak takie giganty jak Facebook i Google się w to wpisują?

Odpowiedź: Facebook i Google są z tej samej próbówki. Google stał się organem Imperium Zła dzięki Ericowi Schmidtowi.

Pytanie: Wracając do spraw pedofilii, anonim FBI powiedział w lipcu ub. roku, że Fundacja Clintonów sprzedała tajne informacje obcym państwom. Czy oni również są wmieszani w Pizzagate?

Odpowiedź: Są nagrania WJC (Billa Clintona) które go zniszczą. Anonim z FBI miał cel w ujawnieniu tych informacji.

Pytanie: Ok, Anonim FBI podał inicjały Schummera, Barneta Franka i innych, ale jak dotąd doszło tylko do aresztowań ludzi niskiego szczebla.

Odpowiedź: Anonim z FBI dokonał strzału z odbicia (bank shot). To jest termin jaki używamy na sali bilardowej. Spytaj się o to Boba. Anonim FBI potrząsnął jego klatkami, podczas gdy DHS (Departament of Homeland Security, Departament Bezpieczeństwa Narodowego) wraz z władzami lokalnymi pozamykały handlarzy ludźmi najniższego poziomu. Wielkie aresztowania nadejdą, ale najpierw muszą być przesłuchane płotki, które zaprowadzą do większych ryb. Anonim wystrzelił po łuku, podobnie jak się wstrząsa ul by rozwścieczyć pszczoły. Zauważyłeś jak rażąco wrodzy stali się McCain, Schummer, Graham i inni?
To jest to co my nazywamy ukierunkowanym wyzwalaniem.

To zadziałało. Poprzez zasztyletowanie Flynna ujawnili swoje ręce. Teraz Trump ma pełne uprawnienia by prowadzić dochodzenie przeciwko CIA i Mossadowi. Zauważyłeś jak głośno się mówi o „rosyjskim wpływie” i jak cicho jest o wpływie Mossadu w naszych strukturach władzy?

Gdy nastąpił wyciek anonima w lipcu ubiegłego roku, celem było ujawnienie przekrętów Fundacji Clintonów i wskazanie na sprzedaż ludzi tj. PedoGate. Przeglądnij jego dyskusję na 4chan. On jest uzdolnionym analitykiem i wie jakim kamieniem rzucić w Goliata. Poprzez wyzwolenie Rządu Cieni, pomógł niezależnym dziennikarzom w zadawaniu właściwych pytań i pójście właściwym śladem, a nie wchodzenie w doły jakie szumowiny z elit chcą byście weszli.

Teraz już ofiary PedoGate zaczynają opowiadać o tym co doświadczyli. Niedawno pewna kobieta opowiedziała o tym jak ją rodzina maltretowała przez terroryzm sponsorowany przez Imperium Zła w Kalifornii. Jeśli ludzie by wiedzieli, że CPS (Child Protective Services, amerykańska opieka społeczna nad dziećmi) w Kalifornii jest powiązany z wielkim gangiem który porywa dzieci rodzicom, to by się zorientowali jak to wszystko jest chore. Domy zastępcze, CPS, itp. dobrze płacą za to by aresztować rodziców i porwać ich dzieci. Te dzieci są poddawane przemocy i utrwalają rosnącego raka zwanego pedogate. Politycy, którzy przejawiają skłonności pedofilskie są przygotowywani na wysokie stanowiska, bowiem później można prowadzić na nich wymuszenia i ich kontrolować. W międzyczasie ofiary nie miały głosu – aż do teraz. Nagle mamy dziennikarstwo obywatelskie i zakończy się to uratowaniem całego społeczeństwa. (…)

18 lutego , 2017 | ‘Kategorie: Satanizm, USA, Żydzi i Holocaust | Tagi: Pizzagate, satanizm | |

MajaWalia27

18 lutego 2017 at 21:53 · Odpowiedz

Belgia i skandal związany z pedofilem Dutorux. Zeznania kobiety, która była ofiarą siatki pedofilii:

Miała 6 lat, gdy matka sprzedała ją pedofilom. „Gwałcili mnie na zmianę, gdy protestowałam pokazywali ciała martwych dziewczynek”…

Mam na imię Anneke Lucas. Jestem mamą i bizneswoman. Jestem też ofiarą handlu dziećmi – tak zaczyna się opowieść Belgijki, która padła ofiarą handlu dziećmi. Jak skończyła 6 lat została sprzedana siatce pedofilów. Wśród osób, które ją krzywdziły byli członkowie rządu oraz tzw. elity… Efekt końcowy? Skazana tylko jedna osoba.

Obrazek

– W klubach, gdzie królował alkohol i narkotyki, dzieci traktowano jak przedmioty. Bardzo wartościowe. Wykorzystywano je, ale byli też tacy ludzie, którzy je mordowali – opowiada Anneke Lucas. Po wielu latach zdecydowała się przerwać milczenie.

Anneke urodziła się i dorastała w Belgii. W rodzinie nie działo się za dobrze. Nie była to taka rodzina jaką my rozumiemy. W 1969 roku matka sprzedała ją handlarzom ludźmi.

– Woziła mnie z miejsca, na miejsce. Trafiłam do siatki pedofilii, którą kierował jeden z belgijskich ministrów. Jego klientami byli członkowie elity. Wśród nich rozpoznawałam ludzi z telewizji. Nikt nie uwierzyłby w to, co się tam działo – wspomina ze łzami w oczach

Słuchając jej opowieści mamy wrażenie, że to scenariusz na film… jednak to wydarzyło się na prawdę. Opowiada o orgiach i gwałtach, których świadkami były dzieci. Któregoś wieczoru wykrzyczała, że o wszystkim powie policji, komuś w szkole. Jeden z mężczyzn zabrał ją do piwnicy i pokazał ciało zamordowanej dziewczyny. Miała siedzieć cicho.

– W tygodniu musiałam chodzić do szkoły jak inni rówieśnicy. Byłam wstydliwa, miałam kilku znajomych. Czasem na lekcjach odpływałam, dzieci śmiały się, że nie potrafię potem odpowiedzieć na pytanie. W szkole byłam nikim. W domu nikogo nie obchodziłam. Więcej uwagi dostawałam od tych mężczyzn. Trochę podobało mi się wtedy to uczucie, że jestem dla nich piękna. To była jedyna pozytywna rzecz w moim życiu. Trzymałam się tego, jak tratwy przed utonięciem we wstydzie i nienawiści do samej siebie – mówi.

Obrazek

Miała 10 lat, gdy trafiła pod „opiekę” 20-letniego mężczyzny. Któregoś dnia wykrzyczała mu, że nie chce więcej uczestniczyć w „spotkaniach”.

– Zaczynał się najbardziej intensywny dla mnie czas, w którym chciałam być kochana, zrozumiana, a byłam coraz częściej wykorzystywana przez jednego człowieka. Rok później stwierdził, że już nie jestem przydatna, że sieć mnie nie potrzebuje, więc trzeba się mnie pozbyć. Wtedy zaczęły się tortury. Stał nade mną, patrzył i śmiał się. Przypalano mnie papierosami, potem przywiązano do stołu. Mężczyzna, który mnie torturował, był obrońcą w sprawie Dutrouxa, w słynnym procesie z 1996 roku, który miał rozbić siatkę pedofilii w Belgii. Tamtej nocy miałam zginąć. Przeżyłam, bo jakiś młody chłopak zlitował się nade mną i wytargował, że nie będzie współpracował z policją w zamian za to, że mnie wypuszczą. Ja przeżyłam, on nie. Miałam nikomu nie opowiadać o tym, co działo się w tych klubach. 40 lat minęło od tamtych wydarzeń – opowiada Anneke.

Sprawa Dutrouxa, o której wspomina, wstrząsnęła belgijską opinią publiczną. Mark Dutroux był mechanikiem i ojcem dwójki dzieci. Po kilku rozwodach zajął się kradzieżami, handlem narkotykami i porywaniem dzieci. W swojej posiadłości miał kompleks piwnic i korytarzy. Tam właśnie były przetrzymywane dzieci. Na początku roku 1986 aresztowano go za gwałty na czterech dziewczynkach. Dwa lata później usłyszał wyrok – 13 lat więzienia.

W 1992 roku wypuszczono go za dobre sprawowane. Doniosła na niego matka, która podejrzewała, że znów przetrzymuje w swoim domu dzieci.

Trafił do psychiatry, który przepisał mu jedynie proszki nasenne i psychotropy. Tabletki te podawał niedługo później swoim ofiarom. Do aresztu trafiał jeszcze dwukrotnie. W 1996 roku Dutroux sam powiedział policji, gdzie powinni szukać ciał porwanych przez niego dziewczynek. W jego domach znaleziono setki taśm z pornografią dziecięcą.

Policjanci przez lata byli przekupywani przez Belga, potem pojawiły się informacje o jego związku z siatką pedofilii, której ofiarą padła właśnie Anneke. Ze względu na to, że w orgiach mieli uczestniczyć prominentni politycy, sprawy Dutrouxa nikt nie chciał dotykać. Prawdziwy proces rozpoczął się dopiero w 2004 roku, a pedofila skazano na dożywocie. Tylko on poniósł karę.

– Całe ciało mam w bliznach. Każda przypomina mi o tych wszystkich potwornych historiach. To trwało 5 lat. Byłam bita i gwałcona. Policzyłam to wszystko. Gwałcono mnie 6 godzin tygodniowo. W sumie 1760 godzin horroru – mówi Anneke.

Lucas uciekła z kraju. Zaczęła pomagać ofiarom leczyć traumy przy pomocy jogi. Od 2011 roku we współpracy z rządem organizuje lekcje jogi dla więźniów.

– Myślałam, że spotkam psychopatów, a w więzieniach poznałam dobrych ludzi. Pokazuję im, że jest w życiu też inna droga. Pierwszy raz czuję się naprawdę potrzebna, widzę, że moja praca komuś pomaga. Wielokrotnie udało się nam wyciągnąć ludzi z głębokiej depresji – przyznaje Anneke.

Dzisiaj Anneke ma męża i dwójkę dzieci. Pomaga kobietom, które padły ofiarami handlu ludźmi. Dopiero teraz zdecydowała się ujawnić swoja historię. Dziś prowadzi także grupę wsparcia dla kobiet, którym udało się uciec od handlarzy żywym towarem.

– Ci uzależnieni od władzy, światowi przywódcy, skorumpowani politycy, którzy wykorzystują dzieci, sami nimi są. Nigdy nie dorośli, ale teraz mają władzę i zrobią wszystko, by nigdy nie czuć upokorzenia. Byli wykorzystywani, teraz sami to robią z zemsty. Te dzieci, które to przeżyją, podobnie jak ja, mogą tylko nauczyć się wykorzystywać swoją siłę, by o tym zapomnieć. I co najważniejsze, wybaczyć, zrozumieć i współczuć tamtym – mówi Anneke.

Tomisław

19 lutego 2017 at 13:22 · Odpowiedz

David Icke w Pradze 2016.napisy pl https://www.youtube.com/watch?v=_DCMoypcGfo
https://www.youtube.com/watch?v=_DCMoypcGfo

sprawdzam

20 lutego 2017 at 01:43

http://telewizjarepublika.pl/trump-nie-wytrzymal-i-powiedzial-do-zydowskiego-dziennikarza-zamilcz-zamknij-sie,44814.html
Trump nie wytrzymał i powiedział do żydowskiego dziennikarza: Zamilcz, zamknij się!
523
17
sm
21:00 19 lutego 2017

http://tvrep.pl/imgcache/750×400/c/uploads/news/trumpo_zyd.jpg
fot. za Daily Mail

Donald Trump nie lubi jak się wmawia mu coś, co mija się z prawdą. Tym razem podczas konferencji prasowej prezydent USA nie wytrzymał absurdalnych oskarżeń o antysemityzm, skierowanych w jego stronę przez żydowskiego dziennikarza. Zobacz co się działo!

Podczas jednej z ostatnich konferencji prasowych prezydenta Stanów Zjednoczonych, która wyjątkowo trwała aż 77 minut, doszło do kilku spięć pomiędzy Donaldem Trumpem a dziennikarzami.

Jednym z nich była sprzeczka z izraelskim dziennikarzem Jakiem Truxem z Ami Magazine, który mocno zasugerował amerykańskiemu prezydentowi, że niewiele robi w walce z antysemityzmem. I co więcej, dał do zrozumienia, że sam Trump jest antysemitą. – Po pierwsze, jestem ostatnią osobą, która może być posądzona o antysemityzm. Po drugie – rasizm. Ostatnia osoba, która może być posądzona o rasizm. W rzeczywistości zrobiłem wiele, by mniejszości rasowe miały równe szanse w walce o głosy wśród republikanów… – odparł Trump. Dziennikarz jednak nie dał dokończyć prezydentowi i zaczął przekrzykiwać Trumpa. Wtedy prezydent powiedział: – Cicho. Ucisz się… Zamknij się! Widzicie, on skłamał.. chciał zadać proste pytanie… witamy w świecie mediów.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4236612/Trump-calls-news-media-enemy-American-people.html?ito=embedded

Źródło: Daily Mail

StopNWO

20 lutego 2017 at 12:30

Fulford, 20.02
Walka do likwidacji Khazarian mafia intensyfikuje i docierają do punktu, w którym aresztowania Kilku liderów pierścienia kilkanaście może wystarczyć, aby wyzwolić ludzkość z tym szatanem oddawania pokłonów plagi.
Lata badań kryminalistycznych i świadectwo z wielu źródeł agencji wywiadowczej w Rosji, Japonii, Chin, USA, Anglii, Francji itd teraz koncentrował się na kluczowych przywódców z Khazarian mafii, którzy muszą być aresztowany ani poddany jej wykonaniu.
Przed nazewnictwa nazwiska, choć przede wszystkim musimy jasno określić ogólny cel. Jest to podzbiór tzw ludności żydowskiej, który jest opisany w Księdze Rut w Starym Testamencie czy Tory. Są to ludzie, którzy czczą szatana (Baalowi, Molochowi etc.) i praktykują zarówno ofiary z ludzi i kanibalizm. Mają tysiące lat doświadczenia w infiltracji społeczeństwa i podejmowanie tajną kontrolę na najwyższych szczeblach władzy w wyniku morderstwa, szantaż, przekupstwo i propagandy. Koszmar ich panowania ostatecznie kończąc.
Jednak nie pomyłka, ci ludzie są bardzo niebezpieczne, bardzo inteligentny i teraz dosłownie walczą o ich życie. Powodem jest to, że wiedzą, że gdy Amerykanie dowiedzieć tych bandytów zostały torturując i zabijając swoje dzieci na skalę przemysłową, ludzie będą domagać się sprawiedliwości służono, dlatego walka odbywa się wewnątrz struktury władzy Washington DC jest tak błędne ,
Ta frakcja stworzył Satanic ISIS w celu przekonania ludzi Zachodu do nienawiści Islam wystarczy wspierać inwazji Iranu. Plan był ukraść olej, który narodu, umocnić swoją kontrolę na Środkowym Wschodzie oraz utworzenie rządu światowego z siedzibą w Jerozolimie, stolicy ich planowanego większego Babilonu. Frakcja ta obejmuje zarówno czczenia szatana Żydów i ich praniu mózgu chrześcijańskich syjonistów sług. Jeśli wydaje się zbyt daleko idące, a następnie zadać sobie pytanie, dlaczego przywódcy świata 4000 z 130 krajów gromadzą się przed łukiem Baala omówić stworzenie rządu światowego?
http://www.blacklistednews.com/This_Week_The_%E2%80%98Arch_Of_Baal%E2%80%99_Was_Displayed_For_The_Third_Time_In_Honor_Of_%E2%80%98The_World_Government_Summit%E2%80%99/56911/0/38/38/Y/M.html
Grupa, która walczy z nich chce pokoju na świecie, demokracji, merytokracji, poszanowania prawa i praw człowieka i przyjaznych stosunków między wszystkimi narodami. Chcą też, by uwolnić świat od morderczej panowaniem szatana uwielbienia Khazarian mafię.
http://benjaminfulford.net/

sprawdzam

21 lutego 2017 at 12:02

Art. 43. Konstytucji RP
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu.

Art. 44. Konstytucji RP
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.

Piszesz Graża m.in.:
czy umowy podpisane przez zdrajców i złodziei są ważne? jeśli sprzedano majątek narodowy bez zgody Suwerena to umowy nie są ważne!

Moim zdaniem nie są ważne, bo złamano wiele artykułów Ustawy Zasadniczej, czyli Konstytucji RP.

Myślę, że w Polsce już nikt nie pamięta o tym artykule 44 konstytucji. Nie pamięta się o nim, bo to nie na rękę wszystkim rządzącym. Nie propagują tego artykułu konstytucji również media, które biorą udział w tym spisku przeciwko Polakom – ciemiężonym, upadlanym, unicestwianym.

Ale na szczęście (chyba pomyłkowo) inicjatorzy tej konstytucji zapisali, że bieg przedawnienia w stosunku do tych przestępstw nie ściganych z przyczyn politycznych ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.

ROZLICZYMY WAS !!!!!!
ROZLICZYMY WAS !!!!!!
ROZLICZYMY WAS !!!!!! …

  1. Dziękuję Graża za informację, że do tych komentarzy, które zacytowałam, jest dostęp do ich dalszych części. Nie jest tam zaznaczone, że aby przeczytać dalszą ich część trzeba je rozwinąć. A można to zrobić przez wciśnięcie opcji ‚odpowiedz’. Dziwne rozwiązanie.
    Pozdrawiam

ninanonimowa

21 lutego 2017 at 16:07

—– na całość trzeba patrzeć z LOTU PTAKA / tak myślę /, coś jednak dzieje się. Zmowa milczenia została przerwana. Oczywiście, że nie mamy fizycznie na nic wpływu — ale ? ktoś ma ten wpływ, skoro się o tym mówi i pisze. Nawet jeśli to rozgrywki wewnątrz jakiś grup, to dzięki nim opinia światowa coraz bardziej jest świadoma. Wierzę, że tej lawiny informacyjnej nic już nie zatrzyma.

Opublikowano za:  https://www.monitor-polski.pl/pizzagate-pedogate-zakonczy-imperium-zla-wkrotce-aresztowania-trump-bierze-sie-za-cia-i-mossad/comment-page-2/#comments

Od Redakcji KIP:

Polecamy więc, zwłaszcza dla  Dociekliwych i Samodzielnie Myślących, przeczytanie w tym  temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?

Pizzagate – 2

Programowanie umysłu poprzez tortury rytualne

Czy satanizm jest promowany jako jedyna, światowa religia XXI wieku ?
Donald Trump – zwiastun odwrotu od totalnej globalizacji, przy pomocy USA jako imperialnego narzędzia ?
Co się stało i dzieje w USA. Początek ery Trumpizmu…
Friedman rekomenduje wspieraną przez USA wyniszczającą wojnę w Europie

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Wypowiedz się