Czy syjonistyczny totalitaryzm zalegalizuje pedofilię w III RP?

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

Aktor, Redbad Klynstra, pozbawiony pracy za pytanie o stanowisko LGBT w/s pedofilów !!!

„Czy w PL pedofile są częścią LGBT+, czy nie? Kto czuje się kompetentny odpowiedzieć?” – zapytał na Twitterze Redbad Klynstra-Komarnicki, polski aktor holenderskiego pochodzenia. Wylała się na niego fala hejtu, a przez łatkę „homofoba” został pozbawiony pracy.

Zaatakowali go tolerancyjni, otwarci i zawsze uśmiechnięci jak redaktor Lis.

Ale to był dopiero początek. Producent filmu „Król” poinformował, że w związku z „homofobiczną” wypowiedzią stracił rolę. Aktora powiadomiła o tym agencja aktorska, z którą współpracował. Współpracował, bo agencja też oznajmiła, że nie będzie dla niego pracować.

Aktor wyjaśnia, że ma doświadczenia z rodzinnej Holandii, gdzie oficjalnie działające organizacje pedofilów domagały się legalizacji seksu z dziećmi i chciały stać się częścią ideologicznego ruchu LGBTHIV.

W Polsce mamy początki tego co jest już powszechne na Zachodzie, gdzie ludzie są zaszczuwani, niszczeni, wsadzani do więzień za najmniejszą niezbyt pochlebną nawet sugestię dotyczącą LGBT(NSDAP). Cenzura jest wszechobecna. Samo zadanie pytania jest już „zbrodnią”.

za: https://www.tvp.info/43792334/pytal-o-stanowisko-lgbt-ws-pedofilow-wylala-sie-na-niego-fala-hejtu-aktor-przypomina-sytuacje-z-holandii

https://nczas.com/

___________________________

Na razie w IIIŻydo-RP/Polin jest już tak:

Stanowisko Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego 4.11.2016r

Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane jako prawidłowe warianty rozwojowe seksualności człowieka – !!!
http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=659

Co prawda do Holandii, która jest w czołówce demokratycznych przemian, trochę nam jeszcze brakuje, ale postęp mamy dynamiczny. Holandia, europejski lider, może się poszczycić nowym prawem:

Władze Amsterdamu wprowadziły prawo według, którego za dystansowanie się od akceptacji homoseksualizmu można zostać wysiedlonym na pół roku do specjalnego getta, i to na podstawie decyzji administracyjnej, nie sądowej.

 więcej na: http://www.naszdziennik.pl/wp/22315,tolerancja-rujnuje-cywilizacje.html

W każdym razie prace nad postępem idą w przewidywanym kierunku i pełną parą:

Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii – https://www.piotrskarga.pl/konferencja-zwolennikow-legalizacji-pedofilii—wstrzasajace-informacje,7733,i.html

Legalizacja pedofilii kolejnym krokiem destrukcji moralności – https://3obieg.pl/legalizacja-pedofilii-kolejnym-krokiem-destrukcji-moralnosci/

___________________________________

Najpierw w USA w 1973 roku z klasyfikacji Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego homoseksualizm został wykreślony z list chorób i zaburzeń psychicznych.
Jak do tego doszło?

Wśród psychiatrów zorganizowano telefoniczny plebiscyt n/t: czy homoseksualizm jest normą, czy zboczeniem? Do plebiscytu zaproszono wyłącznie zwolenników homoseksualizmu, a zdecydowana większość z nich miała pochodzenie żydowskie (?).

W żydowskiej Polsce lub jak kto woli w rządzonej przez Żydów IIIRP, promocja zboczeńców i wszelkich wynaturzeń jest legalna. Degeneracja kultury ma nie tylko ochronę prawną, ale i ochronę policji.
To normalność, normalne społeczeństwo, znajduje się pod presją żydowskiego reżimu i jego agend – mediów, sądownictwa i policji, jest zagrożone i musi się kryć ze swoimi poglądami, etyką, moralnością, także i przed policją. Oto żydowski wkład w kulturę europejskich narodów.

Żydowskie, syjonistyczne zwyrodnienie, nienawiść do naszej cywilizacji, dały o sobie znać już zresztą znacznie wcześniej.

W Rosji już w 1917r. żydowska rewolucja zlikwidowała instytucję małżeństwa, promowała „wolną miłość”, homoseksualizm, do szkół wprowadzono wychowanie seksualne, w organizacjach młodzieżowych wprowadzono obowiązek zaspokajania popędu płciowego, wydano dekret o „uspołecznieniu panienek i pań”.

Żyd, dr Berkowicz propagował seks w połączeniu z eugeniką – autorem tej koncepcji był żydowski zwyrodnialec L.Trocki. Żydo-bolszewicy chcieli przejąć kontrolę nad wszystkimi dziećmi poczynając od ich narodzin.

– A czy dzisiaj degeneracja polskich dzieci i polskiej młodzieży nie jest celem żydowskiego reżimu obniżającego wiek szkolny i propagującego podobne treści niszczące tradycyjną etykę, moralność, kulturę?

Identyczna degeneracja kultury, rodziny, społeczeństwa dotknęła społeczeństwo węgierskie w trakcie żydowskich rządów w Węgierskiej Republice Rad w 1919r. – na szczęście był to eksperyment krótkotrwały, trwał zaledwie 133 dni.

Węgrzy zlikwidowali zbrodniczy żydowski eksperyment, za co Żydzi zemścili się na nich w 1956r. prowokując krwawe węgierskie powstanie – żydowska inspiracja tej zbrodni miała aprobatę syjonistycznych USA.

Również Niemcy zostali poddani podobnym procesom degeneracyjnym w czasie trwania żydowskiej Republiki Weimarskiej. Degeneracja dotyczyła nie tylko kultury, moralności i obyczajów, ale także życia gospodarczego.

Niemcy stały się areną gigantycznych afer gospodarczych, w których czołową rolę odegrali Żydzi.

Dojście A. Hitlera do władzy było oczywistą konsekwencją żydowskich rządów Republiki Weimarskiej, przyczyniło się nie tylko do odrodzenia gospodarczego Niemiec, ale do uzdrowienia niemieckiej kultury.

Żydowscy twórcy „kultury” okresu weimarskiego – degeneraci, siewcy zniszczenia, zła, dekadencji, przenieśli się do USA. Stamtąd w latach 1950/60 wyeksportowano do Europy ich twórcze idee – żydowską inspirację niszczenia kultury, narodów i państw zarówno kapitalistycznych jak i socjalistycznych – żydowska wiosna rozpoczęła się w Europie w 1968r i trwa.

To wszystko, o czym wyżej jest dzisiaj treścią programową żydowskiego tworu pn. Unia Europejska – w języku rosyjskim UE to [Jew-rosajuz] – przedrostek „Jew” w rzeczywistości dotyczy nazwy kontynentu, ale jednocześnie, choć przypadkowo, wiernie oddaje narodowość inżynierów tego ohydnego, antycywilizacyjnego tworu, który – co wielu katolikom wyda się nie pojęte – ma wsparcie hierarchii Kościoła otwarcie popierającej „europejską integrację”, a wynika to wprost z poniższej symbolicznie przedstawionej nie tyle koegzystencji, czy symbiozy, ale wręcz z jedności dwu religii.

judeochrystianizm-2W opublikowanej w 1844r. broszurze pt. „W kwestii żydowskiej” Karol Marks napisał:

„Chrystianizm powstał z żydostwa i znów się w żydostwo przeobraził. (…) Chrystianizm jest to wysublimowana myśl żydostwa, żydostwo jest pospolitym zastosowaniem chrystianizmu, lecz zastosowanie to wtedy dopiero mogło stać się powszechne, gdy chrystianizm jako gotowa religia dokończył teoretycznie autoalienacji człowieka od siebie samego i od natury. (…)”

Ambasador Izraela, Anna Azari, na marszu pederastów w Warszawie (08.06.2019).

Na marszu LGBT pojawił się też blok żydowski z tęczową flagą z Gwiazdą Dawida. Około stu osób zebrało się pod pomnikiem Janusza Korczaka i dołączyło do parady. „Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią”.

Kiedyś zamieściłem tekst pt. Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów, ten tytuł tak bardzo nie spodobał się Żydom, że donieśli na mnie do prokuratury, a ta oskarżyła mnie o propagowanie faszyzmu. W kwestii treści tytułu zdania nie zmieniłem i mam nadzieję, że Czytelnicy nie mają wątpliwości, kto w IIIŻydo-RP/Polin jest faktycznym faszystą terroryzującym i degenerujacym polskie społeczeństwo. 

Dariusz Kosiur

WYBRANE KOMENTARZE

Ja jestem przekonany, że sprawa legalizacji pedofilii jest tylko kwestią czasu – jeśli przepowiednie B. Fulforda są wyssane z palca. W przeciwnym wypadku być może cały ten cyrk zostanie rozpizdrzony. Niestety, sanacja musi się zacząć w ameryce, bo tylko tam jest odpowiednia siła zdolna powstrzymać tę gangrenę.

zadziwiony 05.08.2019 21:57:10

@zadziwiony 21:57:10

Pederastia w naszym kraju ma szansę , jak polactwo wyznania mojżeszowego za czasów adolfa . Salut . :)))))

Repsol 05.08.2019 23:33:41

„Syjonistyczny totalitaryzm zalegalizuje pedofilię w III RP?”

—————
Mamy do czynienia z totalną i to w w wymiarze globalnym – chociaż na razie jednostronną – wojną czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga. Dlatego będą zalegalizowane wszelki zboczenia seksualne czy też inne wynaturzenia z powszechnym kanibalizmem – włącznie. Przecież wśród niektórych zwierząt też panuje kanibalizm – więc jego legalizacja nie będzie stanowić problemu. Jeżeli np. pedał zaaplikuje jakiemuś przygodnemu chłopcu tabletkę gwałtu – to swobodnie może go potem gwałcić i jednocześnie pożerać go żywcem – przecież u modliszek to jest normalne. Uwieńczeniem tej w/w wojny będzie jak najbardziej legalne składanie szatanowi ofiar z ludzkich dzieci – gdzie będzie się wyrywać takiemu dziecku serce – i jeszcze bijące będzie ono pożerane przez jakiegoś przedstawiciela czarciego pomiotu. Oczywiście tej makabrze będą zmuszeni przyglądać się – byli ludzie – w tym rodzice takiego dziecka.
To nie są żarty – tak samo jak nie jest żartem bieganie sodomitów po ulicach – ochranianych przez państwową policje.

demonkracja 06.08.2019 09:20:13

CO ROBIŁ RABIEJ KACZYŃSKIEMU W B. JUGOSŁAWII.


P.Rabiej jako młody człowiek został zainspirowany seksem, kasą i władzą wywodzącymi się ze środowisk patologicznych jak np. tzw, mafia pruszkowska czy porozumienie centrum Kaczyńskich.

Zdjęcie zostało zrobione w dniu 8 sierpnia 1993 roku, na konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego, po powrocie z Sarajewa gdzie wspierał muzułmanów. Z lewej strony Jarosława Kaczyńskiego siedzi jego umiłowany jasnowłosy młodzieniec w okularach – to młody Paweł Rabiej, który już wówczas pracował w bezpośrednim otoczeniu J. Kaczyńskiego oraz przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum. Nie posiadamy informacji czy Kaczyński – Rabiej byli już wtedy parą, ale nie można wykluczyć ich osobistych sympatii.
https://rafzen.wordpress.com/2019/03/20/co-robil-rabiej-kaczynskiemu-w-b-jugoslawii/?fbclid=IwAR0aee_VkvSZQ2bfadNHPmcKI-WhaRWl4TGpZ2pYCzTWoovUAsGBLHXQp1w

Rzeczpospolita 06.08.2019 10:13:54

@Rzeczpospolita 10:13:54

Ten drugi to były mąż Joanny Lichockiej. A swoją drogą coś sporo rozwodników w kręgu PiSiackim.

Wican 06.08.2019 11:43:28

@Rzeczpospolita 10:13:54

A może co robił Kaczyński Rabiejowi? W końcu nie wiadomo, kto w tym związku był ,,kobietą,

zbig71 06.08.2019 12:04:10

W kwestii pedofilii

Abp M. Jedraszewski: ”Czerwona zaraza już po naszej ziemi całe szczęście nie chodzi, co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa”
__________________________

Wyrazy uznania dla abp M.Jędraszewskiego. („Czerwona zaraza” – rozumiem, że to określenie odnosi się do żydo-bolszewii)

Niestety, nikt z hierarchów i wiernych Kościoła nie stanął w obronie czci ks.H.Jankwskiego, gdy syjonistyczne zbiry usuwały w Gdańsku jego pomnik i oskarżały o pedofilię – dlaczego? A taka postawa zemści się i na instytucji Kościoła i na społeczeństwie.

Należałoby zapytać syjonistyczną zgniliznę, która pozbawiła aktora Redbada Klynstrę pracy, dlaczego tak wściekle atakowała ks.H.Jankowskiego właśnie za domniemaną pedofilię?

Rzeczpospolita 06.08.2019 13:32:43

Podobne pytanie zasadnicze
„Czy w PL pedofile są częścią LGBT+, czy nie? Kto czuje się kompetentny odpowiedzieć?”

„Kto by był w stanie rozpoznać … ? ” patrz link

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

Laznik 06.08.2019 14:29:23

Opublikowano za: http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/150065,syjonistyczny-totalitaryzm-zalegalizuje-pedofilie-w-iii-rp

Od Redakcji KIP:

Polecamy więc, zwłaszcza dla  Dociekliwych i Samodzielnie Myślących, przeczytanie w tym  temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
PEDOFILIA I SATANIZM … STRUKTURA SIECI
Topowy Bankier UJAWNIA – Światem Rządzi Satanistyczny Spisek
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.
Programowanie umysłu poprzez tortury rytualne
PRELEKCJA O GREENBAUMIE
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?
Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2
Czy satanizm jest promowany jako jedyna, światowa religia XXI wieku ?
Donald Trump – zwiastun odwrotu od totalnej globalizacji, przy pomocy USA jako imperialnego narzędzia ?

 

Wypowiedz się