Bibi Netanjahu jest szefem operacyjnym Chazarskiej Mafii

Przez Cover Geopolitics,

Chazarska mafia 2.0

Chazarska Mafia (KM) to ogólnoświatowy syndykat przestępczości zorganizowanej, który głęboko zinfiltrował i porwał instytucje polityczne Stanów Zjednoczonych Ameryki.

KM zdobył kontrolę nad Kongresem USA i kilkoma ostatnimi administracjami oraz zmanipulował Amerykę do walki w wojnach izraelskich na Bliskim Wschodzie, wykorzystując wszelkiego rodzaju przebiegłe tajne operacje, w tym ich atak nuklearny na Amerykę w dniach 9-11-01.

W naszym  pierwszym artykule  z serii na temat mafii chazarskiej szczegółowo opisaliśmy jej ukrytą historię, która w większości została usunięta z bibliotek i książek historycznych i nie jest nauczana na uczelniach kolegialnych.

Oczywiste jest, że przywódcy chazarskiej mafii są bardzo przebiegli i specjalizują się w infiltracji i wykorzystywaniu innych grup, jako schronienia, szczególnie tych opartych na różnych popularnych religiach.

Chazarska mafia to najlepsi światowi eksperci w infiltracji i porwaniu wszelkich ruchów politycznych, przyczyn lub religii, a także dokonali najlepszych, najbardziej udanych szpiegostw poprzez infiltrację i wypaczenie religii, takich jak judaizm, chrześcijaństwo i niektóre części islamu. Odnieśli ogromny sukces, infiltrując chrześcijaństwo w Ameryce, tworząc chrześcijański syjonizm, który jest całkowitym zniesieniem Nowego Testamentu i tym, czego Jezus nauczał i całkowicie ignoruje Objawienie 2: 9 i 3: 9, w którym omawiani są fałszywi judaicy.

Infiltracja i porwanie judaizmu przez KM jest legendarne, chociaż ich styl judaizmu w rzeczywistości nie jest prawdziwym judaizmem Tory, ale jest wyraźnie fałszywą formą, którą w rzeczywistości najlepiej określa się jako Talmudyzm Babiloński, znany również jako kult Baala, kult Molocha, sowy lub najdokładniej znany jako „Synagoga Szatana”.

Każdego lata w lipcu najlepsi liderzy KM i ich poddani spotykają się w Bohemian Grove w Redwood Forrest niedaleko San Francisco w Kalifornii, aby omówić i ustalić zasady dotyczące USG na nadchodzący rok. Faktem jest, że wiele z polityk USG na wysokim szczeblu jest tutaj negocjowanych podczas rytuałów poświęcania dzieci, w tym znanej „kremacji opieki” i przerywanej falami orgii homoseksualnych i pedofilskich.

Jakie niewyobrażalne zło czai się za talmudyzmem babilońskim?

Niektórzy nazywają to babiloński talmudyzm tajnym satanizmem lub lucyferianizmem superelit lub tych, którzy nazywają siebie „iluminatami”, „kręgiem dwunastu” lub „uczniami szatana”. Podoba się to, czy nie, jest to prosty fakt, że w tym czasie mafia chazarska faktycznie zarządza większością instytucji USG, w tym Kongresem USA, sądownictwem i Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych, przy czym pięciu z dziewięciu sędziów zostało przekupionych i należących do mafii chazarskiej.

Czy Boehner za bardzo lubi wino i czy popełnił Zdradę? Dlaczego nie został ukarany, aresztowany i usunięty ze stanowiska Marszałka Izby za naruszenie ustawy o Loganie oraz nieustanne udzielanie pomocy  naszemu zagranicznemu wrogowi Izraelowi, który nękał Amerykę w dniach 9-11-01?

Teraz z pewnością wiemy z podsłuchów amerykańskiego Intela, że ​​na te pięć osób wywierano nielegalny wpływ, aby podjąć niekonstytucyjną i zbrodniczą niesławną decyzję Citizens United, która pozwala zagranicznym przestępcom KM Kingpins, takim jak Sheldon Adelson, w pełni wspierać wysiłki reelekcji wielu republikanów.

Wiemy teraz na pewno, że Kongres USA jest własnością i jest zarządzany przez mafię chazarską za pośrednictwem sworzni królewskich i marionetek. Skąd to wiemy na pewno?

John Boehner naruszył swoją przysięgę urzędowania i ustawę Logana i popełnił zdradę, gdy zaprosił Bibi Netanjahu na przemówienie przed Kongresem USA!

Wiemy teraz, że marszałek domu John Boehner naruszył przysięgę urzędu i ustawę Logana. Boehner zaprosił Bibi Netanjahu, aby przemawiał przed Kongresem niezależnie od prezydenta Stanów Zjednoczonych, i udał się do Izraela, aby pomóc Izraelowi w zablokowaniu negocjacji USA z Iranem w sprawie pokojowego wykorzystania energii jądrowej.

Tak, jest to wyraźne naruszenie jego Przysięgi na urząd, aktu Logana, a także może być łatwo postrzegane jako Zdrada przeciwko Ameryce za pomoc Izraelowi, który teraz wiemy na pewno, jest prawdziwym, nawet jeśli ukrytym wrogiem Ameryki, ponieważ zmiażdżył Amerykę 09-11-01 według rock solid, palącego pistoletu amerykańskiego Intela, który został już udostępniony.

A czterdziestu siedmiu amerykańskich kongresmanów, którzy sami napisali nieautoryzowany list do Iranu, stwierdzając, że Iran może oczekiwać, że jakiekolwiek porozumienie zostanie później wycofane przez nowy Kongres. Wysłali ten list, ponieważ Netanjahu też ich o to zapytał.

Oczywiście tak wiele z ich pieniędzy, dodatków i dobrze płatnych miejsc pracy, jak również ich przydziałów odłogowanych na morzu pochodzi z AIPAC i tym podobnych, że zdają sobie sprawę, że jeśli nie spełnią wszystkich życzeń Netanjahu, ich izraelskie pieniądze  zostaną odcięte.

Czym dokładnie jest talmudyzm babiloński, który jest filozofią działania wodzów mafii chazarskiej (KM)?

Niektórzy eksperci, którzy badali babiloński talmudyzm, nazywali go również „synagogą szatana” lub starożytną Czarną Sztuką, lub babilońską magią-pieniądza, „lekką ręką” czarnej magii sztuki zarabiania pieniędzy z niczego i obciążania innych zgubną lichwą, która powinien był być ich.

To prezydent George Washington ostrzegł, że masoneria jest infiltrowana i porywana przez satanistów, którzy używali jej jako osłony, i teraz wiemy, że ten trend trwał, dopóki cała masoneria na najwyższych poziomach nie została całkowicie porwana przez chazarską mafię (KM), która teraz używa jej jako osłony i jako sposobu na uzyskanie przysług politycznych i specjalnych przywilejów od innych masonów na wysokich stanowiskach.

KM Chieftains również przeniknęli i porwali większość chrześcijaństwa!

Niesławny, niesamowicie radykalny pastor chrześcijańskich syjonistów, wielebny John Hagee.

Dlaczego ignoruje Objawienie 2: 9 i 3: 9?

Czy nigdy nie słyszał o naukach Jezusa z Nazaretu dotyczących synagogi szatana?

Dlaczego nie wie, że głoszenie chrześcijaństwa w Izraelu jest przestępstwem kryminalnym z pięcioletnim wyrokiem więzienia?

Czy nie wie, że Izrael ma w swojej ofercie najlepszych handlarzy seksu i handlarzy organami w historii i ma najwyższy w przeliczeniu na jednego mężczyznę udział w niewoleniu i zniewolonych prostytutkach, w większości z Ukrainy i Europy Wschodniej?

Dlaczego nie wie, że Izrael nękał Amerykę 9-11-01?

Dlaczego nie wie, że ostatnie recenzowane badania genetyczne przeprowadzone przez Johna Hopkinsa pokazują, że 97,5% judaistycznych Izraelczyków faktycznie NIE MA starożytnej hebrajskiej krwi i żadnego rodowego prawa do żadnej ziemi palestyńskiej i wcale NIE jest wcale semitami, podczas gdy 80% Palestyńczycy mają starożytną hebrajską krew, mają rodowe prawo do ziemi i są prawdziwymi Semitami?

Czy wypił pełną dawkę babilońskiego talmudycznego pomocnika podczas swoich wszystkich opłaconych podróży do Izraela?

Ale infiltracja religii przez KM nie ogranicza się do judaizmu, KM Chieftains również infiltruje i porywa znaczną część chrześcijaństwa, a ta infiltracja wytworzyła coś, co najlepiej określa się jako chrześcijański syjonizm, który w rzeczywistości jest fałszywą formą chrześcijaństwa opartą na kilku dobrze sytuowanych kłamstwach.

Pierwszym wielkim kłamstwem jest to, że ci judaicy mieszkający w Izraelu są braćmi i siostrzanymi krewnymi Jezusa Chrystusa, dlatego też wszyscy chrześcijanie muszą się im podporządkować jako „Naród wybrany przez Boga”.

Oczywiście wiemy teraz, że istnieje wiele problemów z tym, że Izraelczycy są bezpośrednio związani z Jezusem z Nazaretu. Dlaczego?

Ponieważ ostatnie recenzowane badania genetyczne Johna Hopkinsa pokazują, że około 97,5% judaików mieszkających w Izraelu absolutnie NIE ma starożytnej hebrajskiej krwi, podczas gdy około 80% Palestyńczyków faktycznie ma prawdziwą starożytną hebrajską krew.

Teraz wiemy już na pewno, że izraelscy judaicy wcale nie są Semitami, ale Chazarami i Aszkenazyjczykami ze wschodniej Europy, podczas gdy większość Palestyńczyków to prawdziwi Semici.

Oznacza to, że Izraelczycy są największymi antysemitami na świecie i w ogóle NIE mają przodków w żadnym kraju w Palestynie, podczas gdy Palestyńczycy mają prawo przodków do całej Palestyny.

Chazarscy wodzowie mafijni również infiltrowali i porwali również część islamu.

Ale na tym się nie kończy, KM Chieftains infiltrowało i porwało część islamu, zwłaszcza Wahhabi-Islam przez Saudyjską Rodzinę Królewską, która przyznaje na swojej stronie internetowej, że ma judaistyczne pochodzenie.

W rezultacie Arabia Saudyjska została oskarżona o bycie jednym z najbardziej zacofanych, anty-kobiecych, dzikich narodów na świecie i głównym zwolennikiem terroru pod fałszywą flagą w stylu izraelskim Gladio.

Czy to, co mogą zrobić KM Chieftains, gdy mają całkowitą władzę nad ludem używającym religii jako osłony dla ich niesamowitego faszystowskiego / totalitaryzmu i są wspierani przez mafijnych banksterów Rothschilda z nieograniczoną „elastyczną” zdolnością do wytwarzania wszystkich tak zwanych pieniędzy, którymi  przekupują i uzależniają większość polityków i urzędników państwowych?

Dlaczego KM tak skutecznie infiltruje i porywa Stany Zjednoczone Ameryki i tak wiele innych narodów świata?

Ci w KM na górze twierdzili, że odnoszą takie sukcesy i moc, ponieważ ich bóg Lucyfer (alias Baal lub Moloch) namaścił ich mocą w zamian za poddanie się jego woli, składając mu ofiarę ludzką i wprowadzając różne metody wyludniania za pomocą masowej śmierci w celu unicestwienia i oczyszczenia rodzaju ludzkiego poprzez „przetrwanie najsilniejszych”.

Ale teraz wiemy na pewno, że znaczna część sukcesu KM w infiltracji i porwaniu pochodzi z sprytnej umiejętności bycia „dwulicowym”. Ale ich prawdziwa moc pochodzi z nielegalnej, niekonstytucyjnej, oszukańczej praktyki BIC Babilońskiej Magii Pieniądza.
Jest to siła pieniężna, którą uzyskali, przejmując kontrolę nad amerykańskim systemem produkcji i dystrybucji monetarnej oraz zakładając ponad 90% banków centralnych świata jako ich prywatną władzę. Wykorzystali wyimaginowane pieniądze emitowane z powietrza ( jak fałszerze pieniędzy) pożyczone ich uwięzionym frajerom w zgubną lichwę, aby osiągnąć ogromne zyski z „wymiany pieniędzy”.

Aby infiltrować i wykorzystywać te grupy tak skutecznie, jak potrafił to robić od wielu stuleci, wodzowie mafijnej mafii używali swojej niesamowitej zdolności do bycia dwulicowym.

Ta rzadka umiejętność bycia, szczególnie w polityce, jest najlepiej określana jako zasada Janusa, w której publicznie dobrotliwa, opiekuńcza twarz jest pokazywana publicznie, ale wiąże się z głęboko osadzonym, bezdusznym antyludzkim złem, które jest tak wielkie, że jest niewyobrażalne dla większości normalnych ludzi, którzy mają dusze.

Bibi Netanjahu jest szefem operacyjnym KM i miał długą historię jako agent KGB, zanim upadł Związek Radziecki.

Kiedy Związek Radziecki upadł z powodu sprytnych, pomysłowych wysiłków ambasadora Lee Wanty, wielu rosyjskich judaistycznych mężczyzn KGB, którzy byli wysokiej rangi mafią chazarską, nie było już kontrolowanych przez bolszewików w Rosji.

Przenieśli swoją bazę kontroli do Izraela, który został utworzony jako tajny naród bolszewicki w imieniu Rotszyldów. W rzeczywistości Rotszyldowie zapłacili za budowę Knesetu, który ma architekturę wypełnioną symbolami i projektami masonerii.

W rzeczywistości Rothschild KM był oryginalnym źródłem bolszewizmu, który jest niczym innym jak ukrytym talmudyzmem babilońskim wyrażanym jako rasistowski i złośliwy judaizm plemienny. Jedną z cech, jaką mają ci bolszewicy KM, jest bezwzględna zemsta zniszczenia na zawsze każdej grupy, która kiedykolwiek im się sprzeciwi.

To wszystko, po co żyją, to znaczy zemsta na wrogach, którzy są chrześcijanami, muzułmanami, których potajemnie nazywają „Gojami”, co oznacza „bydło przeznaczone do uboju”.

Wielopokoleniowe pragnienie KM do ostatecznej skrajnej zemsty na każdej grupie, która kiedykolwiek jej się sprzeciwi, bez wyjątków.

Jak wspomnieliśmy w części I, Rothschild KM dokonał skrajnej zemsty na Rosjanach w 1917 roku, kiedy rozpoczęli największą na świecie krwawą torturę, gwałty i masowe morderstwa.

Podczas bolszewickiego reżimu w Rosji przystąpili do masowego mordu około 100 milionów niewinnych rosyjskich obywateli, w tym cara i całej jego rodziny, w tym jego dzieci.

Jest znanym faktem, że historycznie najbardziej nienawidzona przez mafię Rotszyldów i Chazarską, podobnie jak większość talmudystów babilońskich, jest chrześcijanami na całym świecie, ale szczególnie w Ameryce. Islamiści zajmują drugie miejsce w przypadku ludobójstwa KM.

A potem bolszewickie królestwa ograbiły Rosję z całego jej bogactwa, w tym złota, srebra, dzieł sztuki i biżuterii, które nie zostały odzyskane lub za które nie zostały wypłacone odszkodowania za przetrwanie Rosjan aż do dziś.

Do dziś te same mafijne rodziny chazarskie (zwane również „Synagogą Szatana”) posiadają ogromne bogactwo. Mam nadzieję, że pewnego dnia Rosjanie odzyskają to wszystko jako zadośćuczynienie od chazarskich wodzów mafijnych.

Obecnie wielu judaików nieustannie gloryfikuje to, co nazywają „Holokaustem” w Europie podczas II wojny światowej. Przetłumaczone ze starych angielskich słów, określenie Holocaust, w rzeczywistości oznacza „ognistą ofiarę dla Lucyfera”.

Nie, nie było sześciu milionów judaików, którzy zginęli w nazistowskich obozach pracy przymusowej, ponieważ rzeczywiste dane oficjalne Czerwonego Krzyża pokazują, że około 200 000 zmarło pod koniec wojny z powodu choroby, głównie z powodu tyfusu i głodu, ponieważ linie zaopatrzenia zostały zbombardowane przez sojusznicy.
Babilońscy talmudyczni Chazarzy kierowali ludobójstwem na Ormianach, które zostało wymazane z książek historycznych i zakopane przed opinią publiczną.

To niewiarygodnie złe ukrzyżowanie na żywo młodych Ormiańskich nastoletnich dziewcząt po ich brutalnym gwałcie zostało nakazane przez Chazarskich Wodzów Mafii, by terroryzować pojmanych Ormian, a także ich tureckich ciemiężców, jako surowe przypomnienie tego, co dzieje się z tymi, którzy opierają się rządom mafii chazarskiej. Wbite w nadgarstki i stopy tych młodych dziewcząt w drewniane belki. Powiedziano im: „jeśli chcesz wierzyć w Jezusa Chrystusa, możesz umrzeć tak jak on”.

Jest to ta sama nienawiść, którą wielu PNACerów i izraelsko-amerykańskich „pierwszych Izraelczyków” podwójnych obywateli mieszkających w Ameryce i wielu złośliwych judaistycznych plemion mieszkających w Izraelu żywią wobec amerykańskich chrześcijan i większości Amerykanów. Wybrali najpiękniejsze młode dziewicze nastolatki, a następnie rozebrali je, zgwałcili, ukrzyżowali publicznie i zmusili miejscowych do patrzenia na celownik.

Nikt nie był w stanie ich ochronić, ani zareagować na ich mrożące krew w żyłach krzyki, gdy zostali zgwałceni, a następnie ukrzyżowani, ponieważ wszyscy Ormianie zostali rozbrojeni i byli sami w trakcie chwytania, uboju i śmierci głodowej. Czy pozwolimy tym babilońskim talmudycznym neobolszewickim demonom KM z piekła na wyrządzenie tego rodzaju zła naszym kobietom i dzieciom?

Nigdy nie poddawaj się i jeśli ktoś spróbuje go zabrać, użyj ich do obrony, jak sugerował Sołżenicyn w swojej książce Archipelag Gułag i zabij jak najwięcej w samoobronie, ponieważ chyba że wszyscy wstają i będą walczyć, gdy zaczną, i tak wszyscy zostaniemy zamordowani przez KM. Jeśli wszyscy walczymy w 100%, kiedy przyjdą po nas, można ich zatrzymać i zwycięzyć. Tak, będą poważne straty, ale nie możemy po prostu pozwolić potworom KM Rothschilda masowo mordować nas wszystkich bez skomlenia. Spodziewaj się nie mniej tortur i morderstw od wodzów mafijnych Chazarian niż od tego, co zrobili Ormianom, Rosjanom i Niemcom pod koniec II wojny światowej.

Wiemy za fakt, że ci KM głęboko zinfiltrowali i porwali Amerykę oraz kontrolują Kongres USA poprzez masowe przekupstwo, szantaż i ludzkie kompromisy.

Jeśli pozwolimy tym KM Infiltratorom przekształcić Amerykę w GAZA II, utworzą największy na świecie obóz jeniecki na świeżym powietrzu i największe na świecie ludobójstwo. Oddzielą nasze kobiety i małe dziewczynki od mężczyzn, a następnie zgwałcą, kiedy tylko zechce, zanim też ich zamordują.

To jest ich tajna agenda dla Ameryki, którą potajemnie nazywają „amerykańskimi Gojami”. Nigdy nie zapominaj, co te bezduszne potwory KM zrobiły chrześcijańskim Ormianom i Rosjanom w 1915 i 1917 r., A także niemieckim kobietom  w Niemczech pod koniec WW2.

Czy możesz sobie wyobrazić wielkość odszkodowań, które któregoś dnia zostaną wypłacone na mocy międzynarodowego nakazu sądowego przez te niezwykle zamożne chazarskie rodziny mafijne, które majątkiem ograbiły i splądrowały całe bogactwo Ormian podczas gwałtów, tortur i masowego mordu półtora miliona Ormianie?

Pełne ujawnienie pełnej listy zbrodni i ludobójstwa mafii chazarskiej przeciwko ludzkości i większości społeczeństw na świecie jest teraz w drodze dzięki Internetowi i ustnym informacjom, a KM nie może już dłużej tłumić ani powstrzymywać. Cały świat zwraca się teraz przeciwko mafii chazarskiej i wkrótce doprowadzi ich przed oblicze sprawiedliwości.

A teraz po raz pierwszy mamy twarde dowody na to, że tureckie ludobójstwo półtora miliona Ormian w latach 1915–1919, które polegało na ukrzyżowaniu młodych Ormian, żyjących z gwoździami na nadgarstkach i stopach, było prowadzone przez talmudystów babilońskich.

Redaktor Dzisiejszych Weteranów Mike Harris odkrył nowe dowody na tę ukrytą historię, która podobnie jak wiele tajnych zbrodni mafii chazarskiej została wycięta z książek historycznych i bibliotek, aby chronić mafię chazarską przed całkowitym ujawnieniem jej czystej nieludzkości oraz całkowitą dzikością i ludobójstwem działania i plany.

Chazarska mafia (KM) ustanowiła nazistowskie obozy pracy, aby zapewnić bezpłatną siłę roboczą pod groźbą porwania „niskiej judaiki” klasy średniej w celu wygenerowania ogromnych zysków wojennych dla powiązanych międzynarodowych korporacji i ustawienia słów kontrolnych kontrolujących umysł, aby odeprzeć wszelką możliwą krytykę ich Marionetek i Aktywów, którzy byliby skoncentrowanymi na umyśle Judaistami, którzy pili ich pomocnika Kool.

Te nazistowskie obozy pracy przymusowej lub obozy pracy zostały utworzone przez duże międzynarodowe korporacje KM w celu osiągnięcia ogromnych zysków dla Rothschild Banksterów i stworzenia stałego zabezpieczenia przed wszelką krytyką ich marionetek i frontmenów pracujących za pośrednictwem judaizmu.

Tak, wodzowie KM byli bardzo przebiegli i stworzyli te dwa wyzwalacze kontrolujące umysł, „Holokaust” i „antysemityzm”, aby natychmiast zatrzymać wszelką krytykę judaików, którzy będą służyć ich potrzebom KM na całym świecie w latach, aby chodź.

Tak, straszną rzeczą było dla wszystkich bogatych, związanych z KM judaików opuścić Niemcy przed wojną, a następnie klasa średnia i biedni Judiacy zostali porwani na celowniku i zabrani do obozów pracy, gdzie zostali zmuszeni do służby Nazistowskiej machiny wojennej.

Jakkolwiek to było złe, pamiętaj, że zostało to założone przez najlepszych judaików, którzy sprzedali się Rothschildowi KM. A jeśli weźmie się pod uwagę, że podczas II wojny światowej zginęło około 75 milionów, liczba 200 000 to tylko ułamek dokonanego zła. \

Rosyjscy bolszewicy, którzy najechali Niemcy pod koniec II wojny światowej, byli w większości chazarskimi judaistami i rozpętali krwawą dzikość gwałtów, tortur i masowych mordów, co jest niewyobrażalne dla większości.

Nie zapominaj, że kiedy pod koniec wojny rosyjscy żołnierze, którzy byli głównie chazarskimi bolszewickimi judaistami, zaatakowali Niemcy, zrobili to samo, co zrobili bolszewicy judaistyczni Rotszylda, kiedy przejęli Rosję w 1917 roku.

Podczas tej bolszewickiej inwazji dokonali masowego gwałtu, tortur i szaleństwa morderstw, które były tak złe, że niemal niewyobrażalne.

Pod koniec drugiej wojny światowej te babilońskie talmudyczne chazarskie potwory zaatakowały Niemcy i było to powtórzenie bolszewickiego Czerwonego Terroru, tym razem przeciwko Niemcom, a nie rosyjskim chrześcijanom, których uważali za chrześcijańskich Goyim.

Było to powtórzenie ormiańskiego festiwalu gwałtów i rzezi w latach 1915–1919, również dokonanego przez mafię chazarską Rotszylda i rewolucję bolszewicką.

Jest dość oczywiste, że bolszewiccy Rothschildowie nie są prawdziwymi ludźmi, ponieważ skurczyli się płatami czołowymi, które są tak małe, że nie mogą zawierać żadnej duszy, i nie mają sumienia i funkcjonują jak dwulicowi, czyści socjopaci, zaangażowani w niszczenie każdego społeczeństwa ludzkiego i wszyscy Goyim.

Oto krótki klip wideo o tym, jak bolszewicka Czeka działała w Rosji w 1917 r. I później. Te oddziały zabójstwa Czeka były prowadzone przez wodzów talmudystów babilońskich Rothschildów Chazarskiej Mafii.

Są to te same chazarskie rodziny mafijne, które infiltrowały i porwały Amerykę i chcą to zrobić nam i członkom naszej rodziny po przekształceniu Ameryki w izraelskie państwo policyjne, ich nowa GAZA II, największy na świecie obóz jeniecki na świecie.

Ci KM Chieftains planują następnie uczynić wszystkich Amerykanów Nowymi Palestyńczykami i dokończyć majątek pozbawiając nas całego naszego bogactwa, nieruchomości i majątku, a następnie systematycznie i stopniowo masowo mordować 90% z nas, zachowując około 10%, by być ich poddanymi umysłowo Serfami .

Nie zapominaj o dwóch milionach zabitych ludzi ze wszystkich wojen na Bliskim Wschodzie, za które byli odpowiedzialni izraelscy judaicy, manipulując Kongresem USA, narodem amerykańskim i administracją USA, aby walczyć w imieniu Izraela oraz KM Rothschilda i wykorzystywać naszych amerykańskich żołnierzy jako Izraelskie mięso armatnie przeznaczone na wojny w celu stworzenia większego państwa izraelskiego.

To właśnie Rothschild Chazarian Mafia kontrolowała babiloński judaizm talmudyczny znany również jako bolszewizm lub złośliwy judaizm, który był odpowiedzialny za ponad 179 milionów zgonów w samym ubiegłym wieku. Być może nadszedł czas, aby cały świat skoncentrował się na wszystkich tych zgonach i grupie, która jest naprawdę za to odpowiedzialna, mafii chazarskiej Rothschildów (KM).

Nie zapominajcie o agendzie Chazarskiej Mafii Rotszylda dla Stanów Zjednoczonych Ameryki i narodu amerykańskiego. Bibi Netanyahu wyraźnie to wypowiedział w 1990 roku w Finks Bar w Jerozolimie, co pokaże następującą transkrypcję z jego nagrania głosowego. To nagranie było obserwowane przez starszych oficerów wywiadu, którzy go badali.

Należy pamiętać, że wśród starszych przedstawicieli wywiadu z wielu agencji wywiadowczych na całym świecie, powszechnie wiadomo, że Bibi Netanyahu jest liderem operacyjnym mafii chazarskiej, jest bardzo „praktycznym” liderem wywiadu i ma długą historię obsługi wszystkich agentów Mossadu i kluczowych aktywów oraz Sayanimów rozmieszczonych w Ameryce w celu szpiegostwa przeciwko Ameryce i Amerykanom.

Wielu z tych agentów Mossadu, kluczowych aktywów i Sayanimów jest zanurzonych  i osadzonych głęboko w wielu amerykańskich instytucjach rządowych, w tym w Kongresie USA, administracji, a także na dużych uniwersytetach i tak zwanych think-tankach non-profit.

2 lutego 2020 r autor: Edward Morgan

Źródło: https://prepareforchange.net/2020/02/02/bibi-netanyahu-is-the-operational-head-of-the-khazarian-mafia/

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/02/bibi-netanjahu-jest-szefem-operacyjnym.html

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tematu polecamy:

.UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia

i zablokowany na pejszbuku poprzedni tekst na stronie Klubu:

Henry Makow: Jak satanistyczna czarna magia rządzi światem ?

Wypowiedz się