Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2

 Kontrola umysłu pedofilia

Część drugą Pizzagate polecamy czytać, po zapoznaniu się z częścią pierwszą, która została zamieszczona na naszej stronie, jako część większego artykułu ujmującego szerzej zagadnienie, którego ta afera o niewinnie brzmiącej nazwie jest jedynie „czubkiem góry lodowej”. Czytaj część pierwszą w: „Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?

Redakcja KIP

Pizzagate – 2

David Icke wypowiedział się wczoraj na swoim kanale na temat afery Pizzagate. Nie jest to dla niego nowość, o satanistycznych praktykach elit wie już od 20 lat. Jak twierdzi, jest jeden wielki pedofilski krąg. Wszystkie mniejsze kulty są połączone. Nie jest przypadkiem, że afery pedofilskie, które wychodzą w różnych częściach globu mają bardzo podobny przebieg i podłoże. Rdzeniem jest pedofilski satanistyczny krąg, gdzie dokonuje się mordów rytualnych na dzieciach. Pedofilia i mordy rytualne są przejawem tego samego kultu.

Jeśli chodzi o USA, to Waszyngton jest wielkim centrum pedofilii i satanizmu. I tak np. znanym pedofilem sadystą jest George Bush Sr. Jest na ten temat film na YouTube.

Jak dotąd to nie wychodziło na jaw, gdyż zarówno ofiary, które przetrwały oraz członkowie, którzy próbują ujawnić, są wyśmiewani i niszczeni. David Icke przyznaje się, że on sam jest personifikacją tego co mówi, z uwagi na to jak był atakowany przez lata za ujawnianie tego typu informacji.

Icke zarzuca tym, którzy wyśmiewają badaczy Pizzagate, że działają podobnie jak satanistyczna cenzura i media, powodując blokadę informacji. Nie jest to przypadkowe, bowiem trolle są połączeni z satanistycznym kręgiem, który dysponuje także bardzo zaawansowanym, zmilitaryzowanym systemem.

W 1998 roku Icke wydał książkę „Największa Tajemnica” (Biggest Secret), w której podał m.in., że były Edward Heath premier Wielkiej Brytanii jest pedofilem-satanistą. Padły też i inne nazwiska znanych polityków, ale działania policji wzmogły się po tym jak wyszły na jaw przerażające, wieloletnie satanistyczno-pedofilskie praktyki przyjaciela Margaret Thatcher Jimmy Saville. Saville był też blisko powiązany z rodziną królewską, co do której wiele wskazuje, że stosuje praktyki satanistyczne.

Icke zwraca uwagę na książkę Kathy O’Brien z 1995 roku „Transformacja Ameryki”. Kathy była ofiarą programu kontroli umysłu (mind control) ściśle związanego z kręgiem pedofilsko-satanistycznym. Poprzez sztucznie wywołaną traumę tworzy się u takich dzieci wiele osobowości i dzięki temu mają wymazaną pamięć o przeszłości.
Kathy, której udało się odzyskać pamięć tego co się działo gdy była uwięziona, pisze m.in. o straszliwej brutalności Clintonów, Bushów, Dicka Cheneya i wielu innych z czasów administracji Reagana i Bushów. Ci ludzie dopuszczali się nie tylko pedofilii, ale tortur z podtekstem seksualnym. Jak wiadomo z filmu Conspiracy of Silence i książki senatora stanowego Nebraski Johna DeCamp’a Franklin Cover Up, były także mordy rytualne. Ludzie ci wydawali rozkazy bombardowania innych krajów, gdyż są całkowicie pozbawieni empatii.

Icke uważa, że im więcej ludzi się tym zajmie, tym lepiej, ale że obowiązkiem każdego dziennikarza relacjonującego Pizzagate jest dokładne sprawdzenie podawanych faktów. Jest to obowiązek wobec ofiar, by sprawa była bezbłędnie nagłośniona i by nie było elementów dyskredytujących dochodzenia dziennikarskie. Przede wszystkim należy dojść do źródła, gdyż w internecie często dochodzi do sytuacji, że fakty, co do których uważa się, że są oczywiste, nie są weryfikowalne. Może bowiem dojść do sytuacji, że pewne „fakty” są celowo podawane by zdyskredytować wszystko inne co jest prawdziwe.

PedofiliaW aferze Pizzagate są pewne elementy, co do których nie ma wątpliwości, jak kody, którymi posługują się pedofile. E-maile ujawnione przez „Wikileaks” są doskonałym źródłem informacji, a niektóre z maili znanych polityków zawierają właśnie te kody. Powinno być przeprowadzone dochodzenie dlaczego akurat te słowa jak „pizza” czy „hot dog” są tak często używane w e-mailach i to w kontekście zupełnie nie pasującym do ich znaczenia.

Kolejną rzeczą, która budzi wątpliwości jest, jak w przypadku Johna Podesty, bardzo dziwny gust, jeśli chodzi o sztukę. Ma on całą kolekcję grafik Biljany Đurđević przedstawiających przerażone dzieci, na innych są one powiązane, a jest i obraz przedstawiający martwe dzieci na dnie basenu. Jego brat z kolei jest dumny z repliki wykręconych zwłok bez głowy – ofiary masowego mordercy – ludobójcy Jeffreya Dahmera. Podobną kolekcję, Graham Ovendena, miał jeden z polityków pedofilów, o którym Icke pisał w swojej książce. Zresztą Graham Ovenden sam znalazł się w więzieniu za pedofilię.

Icke nie ominął też przyjaciółki Podesty Mariny Abramovic, która organizuje słynne „Gotowanie Dusz” („Spirit cooking”) czy też miliardera Jeffreya Epsteina, który został skazany za pedofilię. Epstein jest przyjacielem m.in. księcia Andrzeja, Billa Clintona, Woody Allena, ale także Donalda Trumpa. Abramovic maluje ściany krwią, sama często się kaleczy i zaleca biorącym udział w jej „seansach” samo okaleczanie i picie krwi. Jej pseudo sztuka przedstawia m.in. zmasakrowane zwłoki w wannie, które się je, odcinając po kolei członki i różne części ciała.

Icke wysłuchał wielu relacji ofiar rytuałów pedofilsko-satanistycznych, twierdzi, że satanizm i pedofilia są niemal jawne, jeśli się temu dokładniej przyjrzeć. Każdy aspekt naszej rzeczywistości jest nimi przesiąknięty! A to, że o tym nie słyszymy na co dzień jest wynikiem całkowitego przesiąknięcia agentami tej mafii wymiaru sprawiedliwości i mediów., które z premedytacją dyskredytują każdego kto to ujawnia.

Jeśli wyszła by prawda o skali nękania seksualnego dzieci, tortur jakie się na nich dokonuje, czy wreszcie zabijania ich w satanistycznych mordach rytualnych z udziałem najbardziej znanych polityków, to cały system by upadł, gdyż ukazała by się społeczeństwu prawdziwa siła, która je kontroluje. Jak na razie wszelkie dochodzenia w tym temacie są ośmieszane przez media, a prowadzący śledztwa giną lub nagle umierają na raka.

Na podstawie: youtube.com

Pizzagate – Iluminaci zaostrzą cenzurę

Łączy ona wiele rzeczy, które nie powinny iść w parze – pizzę, ping pong, dzieci, symbole pedofilskie, ukryte drzwi i pomieszczenia, obsceniczne murale i rzeźby, praktyki okultystyczne, dziwne zdjęcia na profilach społecznościowych właściciela, jeszcze dziwniejsze komentarze jego znajomych oraz… polityczne elity Waszyngtonu.

Maile Johna Podesty ujawniają chorobliwą wręcz obsesję waszyngtońskich elit na punkcie pizzy, która zaczyna nabierać zupełnie innego światła w zestawieniu ze słowami, które FBI uważa za kod używany przez siatki pedofilskie – pizza oznacza w nim dziewczynkę, hotdog chłopca itd. powiedzieć trzeba, że wszystkie występują w mailach Podesty i dzięki nim dziwne zdania zaczynają nagle mieć sens.

Analiza powiązań pomiędzy użytkownikami w mediach społecznościowych nałożona na związki personalne z maili Podesty jest uderzająca i tym bardziej podejrzana, że wszystko o czym pisze Reddit i 4chan zaczyna znikać. Pizzeria zmienia logo, profile społecznościowe stają się prywatne, a zdjęcia takie jak te z profilu właściciela, Jamesa Alefantisa, dostępne są już tylko w archiwum. Podobnie jak list, w którym Hillary Clinton dziękuje mu za ostatnią zbiórkę pieniędzy. Wszystko to zestawione razem wygląda bardzo dziwnie i trudno przejść obok tego obojętnie.

Iluminaci są w trybie paniki. Coraz więcej ludzi uznaje straszną prawdę, że świat stał się własnością i jest kontrolowany przez wyznawców diabła, którzy pokazują swoje oddanie, angażując się w rytuały satanistyczne, zdeprawowani mordercy i pedofile.

Iluminaci i ich media tuszują wszelkie doniesienia o ich okrucieństwie, w sprawie „Pizzagate” próbują wyciszyć sprawę metodą: sprawić by społeczeństwo uznało je za „fałszywe wiadomości”.

Papież ogłosił „szerzenie fałszywych wiadomości” grzechem. Nazywa fałszywe wiadomości „żrącymi”, „głęboko niepokojące” i zasugerował, że to prowadzi do przemocy. [http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN13W1TU] Chiny pchają internet ku cenzurze w odpowiedzi na „fałszywe wiadomości”, jest to istna histeria.

Oto niektóre przykłady wybitnych medialnych sztuczek, zauważ ich język, aby zmniejszyć wiarygodność dochodzenia:

– The Washington Post donosi: „Jak inaczej wytłumaczyć szkodliwy potok witriolu, jadem i zagrożeniem wymierzonym niedawno przeciwko popularnej w Northwest Washington pizzerii, która była przedmiotem niedorzecznych teorii spiskowych twierdząc, że jest to centrum wykorzystywania dzieci – nadużycie, rakieta prowadzona przez Hillary Clinton i przewodniczącego jej kampanii, Johna Podesty”.Zarzuty przeciwko Comet Ping Pong, zgłaszane przez New York Times, są absurdalne, oderwane od jakiegokolwiek wątku pajęczyny rzeczywistości. Zarzuty mają korzenie w ciemnych szczelinach sieci i wziął wysokiego lotu dzięki platform społecznościowym” [https://www.washingtonpost.com/opinions/pizzagate-shows-how-fake-news-hurts-real-people/2016/11/25/d9ee0590-b0f9-11e6-840f-e3ebab6bcdd3_story.html?utm_term=.2303c6eb6d87]

The BBC pisze, że dochodzenie pochodzi z doniesień dowcipnisi i ludzi paranoidalnie chorych, którzy wymyślili pierścień pedofilski z udziałem wybitnych polityków i darczyńców politycznych. [ http://www.bbc.com/news/blogs-trending-38156985 ]

The CBC stwierdził, że Pizzagate jest tylko „dziwaczną pogłoską, że przekształcono i stworzono fałszywe informacje. Są one kulminacją przemocy.”

The Guard, ” Pizzagate to szeroki problem fałszywych wiadomości, to strata wiarygodności mediów. Ale kto może obalić absurd Pizzagate? Nie The New Yorker, nie Washington Post i The New York Times , lub o to chodzi, CBS News. Oznacza to, że możemy zaprezentować czytelnikom i widzom niekończące się powody, dlaczego to absurd myśleć, że Podesta przez emaile rozmawiając o zamawianiu pizzy, w ukryty sposób mówi o prostytucji, ale niektórzy ludzie po prostu nie będą w to wierzyć, bo to my o tym mówimy.” „Oni twierdzą, że śledztwo zaczęło się, gdy Wikileaks opublikowała maile Podesty, ich uzupełnieniem jest dokument FBI czyli raportowanie kodów i symboli stosowanych przez pedofilów”.

– Reddit: powołując się na swoją politykę prywatności wobec opublikowania danych osobowych innych, zakazała podawania przykładów spisku „Pizzagate” na stronie. Reddit stwierdza : „nie chcemy na naszej stronie polowań na czarownice”.

– The Washington Post: sugeruje, że całe zamieszanie jest wynikiem „wyrafinowanej” rosyjskiej propagandy, która pomogła zalać media fałszywymi informacjami, które miały wpłynąć na wynik wyborów prezydenckich.

– New York Slime: „w internecie fałszywa informacja była w centrum zażartej debaty w ciągu ostatnich kilku tygodni, może to mieć wpływ na wyniki w wyborach prezydenckich. Prezydent Obama ostrzegł w ubiegłym tygodniu, że jesteśmy „w czasach, kiedy jest tak wiele w obiegu aktywnych dezinformacji i są one bardzo dobrze zorganizowane”.

„Kamień z Rosetty” dla dochodzenia Pizzagate były odtajnione dokumenty FBI [ https://wikileaks.org/wiki/FBI-pedophile-symbols.pdf ] przedstawiające znane pedofilskie słowa kodowane i symbole, które służą do maskowania swojej przewrotnej działalności. W tym kontekście, (w nikczemną przestępczość) w zakodowane komunikaty zamieszany jest Obama, Clinton, Podesta i Comet Ping Pong Pizza.

Pamiętać trzeba podczas czytania wiadomości e-mail, że jest tam użyty kod (zamieszczone poniżej) „naukowcy przypuszczają, że słowa takie jak” ser do pizzy „i stoiska” hot dogi „dla dziewczynek i chłopców, odpowiednio inne słowa są znane w zboczonym żargonie pedofilii.

Handkerchief – kod chusteczka (znany także jako kod hanky, jest systemem kolorów, stosowanych zwykle wśród homoseksualnych mężczyzn, dorywczo poszukujących partnera, w celu wskazania preferowanych fetyszy seksualnych, jakiej płci szukają, i czy są one top / dominującym lub dolna / uległe. Kod hanky był powszechnie stosowany w 1970 roku przez homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.

Domino – oznacza dominację w części rozpusty BDSM

Chicken Lover – slang dla dorosłego męskiego homoseksualisty, którego pociągają seksualnie  nieletni chłopcy.

Więc, czego te przykładowe maile poniżej mogą dotyczyć?

Email 30613: „Czy myślisz, że będę lepiej grać domino na ser, niż na makaron?

Email 23561: „Znaleziona chusteczka (myślę, że ma mapę, która wydaje pizze podobne)”

Email 30489: „W mego kciuka, stary królik po wyjęciu z pudełka na poddaszu, będę poświęcać kurczaka na podwórku, do Molocha.

Email 1223066: „Myślę, że Obama wydał około $ +65.000 pieniędzy podatników na dostawę lotniczą pizzy z Chicago do prywatnej osoby w Białym Domu nie tak dawno temu, zakładamy, używamy tych samych kanałów?”

James Alefantis właściciel Comet Ping Pong Pizza, zostało mu przyznane 39 miejsce najbardziej wpływowych ludzi w Waszyngtonie [ http://www.gq.com/gallery/50-most-powerful-people-in-washington-dc ]. Był częstym gościem w Białym Domu Obamy, miał homoseksualny związek z Davidem Brockiem, ale tak naprawdę to bardzo niepokojące są treści publikowane przez Jamesa Alefantis (w języku francuskim, fonetycznie zbliżone do J’aime les Enfants oznaczające „Lubię dzieci”), która wzmacnia istniejące poszlaki.

Grafika umieszczona tam jest niepokojąca [http://i.sli.mg/lwgIgH.jpg] Kilka przykładów zdjęć pokazuje ich dziwne zamierzenia, bynajmniej niezrozumiałe:

– dziecko z rękami przyklejonymi taśmą do stołu

– wilgotne piwnice z komentarzem tym #murder (od Alefantis), #killroom i „po prostu spłukać kiedy skończysz”

– Alefantis komentował ” kochanka kurczaka” na zdjęcie małego dziecka – „numerous” pizzy, erotyka zdjęć przedstawiających akty homoseksualne i pedofilii.

To prawda, do tej pory to tylko poszlaki (szczególnie straszne i podejrzane), ale istnieje wiele za dotyczących wysokiego szczebla operacji zorganizowanego dziecięcego handlu i (czyli Lolita Express, prowadzonych przez pedofila miliardera Jeffrey’a Epstein’a), aby zagwarantować większą pracę detektywa. Iluminaci pilnie potrzebują jakiegoś przekierowania do podjęcia ciepła Comet Pizza i Alefantis.

Te szczególne oszustwo mediów głównego nurtu, jest częścią eskalacji wysiłku, aby demonizować skandal Pizzagate. Czemu? Poza bezpośrednim „misdirection”, że jest przeznaczony do kształtowania kryzysu, kierunku pożądanego rezultatu: cenzura. Google i Facebook już ogłosiły, że będą reagować na takie sytuacje, stwierdzając: „że nie będą tolerować takiej dezinformacji poprzez zaostrzony reżym  celem eliminowania fałszywych stron News” źródeł przychodów. – See more at: http://www.henrymakow.com/#sthash.V4HsOPnu.dpuf   szczególnie oszustwo dużych mediów jest częścią eskalacji wysiłku demonizowania wirusowego Pizzagate skandalu. Czemu? Google i Facebook już ogłosiły, że będą reagować, stwierdzając: „że nie będą tolerować takiej dezinformacji, poprzez zaostrzoną cenzurę, celem usunięcia fałszywych stron informacyjnych.”

Google rozpoczął działanie w poniedziałek po południu, kiedy powiedział, że „zakaz” stron internetowych, które rozpowszechniają fałszywe wiadomości urzeczywistnią z pomocą jego obsługi reklamowy online. Kilka godzin później, Facebook , serwis społecznościowy, aktualizował język w swoim Facebooku, polityki Audience Network, co już mówi, że nie będzie wyświetlać reklamy w witrynach, które pokazują, mylące lub nielegalne treści, będą zawierać fałszywe witryn z wiadomościami

NIE MOŻESZ znieść prawdy. Trzeba pamiętać, że to konkretne miejsce „pizza” jest to tylko jeden węzeł dochodzenia do znacznie większej pracy. W rzeczywistości, John Podesta był nazywany przez Andrew Breitbart (założyciel Breitbart News) w 2011 roku, w jego wpisach: „Jak prog-guru John Podesta nie jest powszechnie znany jako światowej klasy guru sex niewolnic”

Fałszywe wiadomości dają pretekst Illuminatom do utworzeniu orwellowskiego Ministerstwa Prawdy – odpowiedzialnej za fałszowanie rzeczywistości. Kwestia ta została zwięźle podsumowana przez Davida Seamana – niedawno zwolnionego przez Huffington Post za umieszczanie artykułów na temat zdrowia Hillary Clinton – który udokumentował dochodzenie Pizzagate dla społecznego przekazu.

On stwierdza: ” Sprawa PizzaGate jest całkowicie prawdziwa, być może dlatego masowe media głównego nurtu próbują tuszować fakty – do znakowania PizzaGate jako <fałszywy atak informacyjny> (cokolwiek to znaczy), bez przeglądu każdego z istotnych faktów lub maili Wikileaks – tak niepokojące dla tych z nas z kompasem moralnym. Oni kryją się na ringu handlu dziećmi i nadużywają władzy w Waszyngtonie, to nie jest w porządku. Nic z tego nie jest w porządku. „

Autor: Henry Makow, tłumaczenie: Sobrius

http://henrymakow.com/2016/12/pedophile-media-in-damage.html

Opublikowano za: https://www.monitor-polski.pl/david-icke-o-pizzagate-uwazajcie-by-dokladnie-sprawdzac-informacje/

Pizzagate – dostępne są nagrania satanistów znęcających się nad dziećmi. Nie wiadomo czy dzieci przeżyły…

Ostrzegam, nagrania na stronie z poniższym linkiem są bardzo brutalne. Wyglądają na autentyczne, trudno było by małym dzieciom udawać takie przerażenie. Nagrania zamieszczone są na stronie „podziemnej” organizacji WorldCorp Enterprises, która siebie określa jako „wielowymiarową korporacją Omni”. Zostały one umieszczone na ich stronie w przeciągu nieco ponad roku, mogą być jednak starsze. Na stronie dostępny jest czat, prowadzony przez „prezesa” (CEO) niemal 24 godziny na dobę. Wyjaśnia on m.in. że nagrania są autentyczne, biorą w nich udział dzieci i codziennie pojawiają się nowe. Można też przystąpić do tej organizacji, chętni muszą wypełnić spersonalizowane „testy”, które zawierają bardzo dziwne pytania, np. co do psychotycznych zachowań czy preferencji. Organizacja działa na północnym wschodzie USA, ale członkiem może być osoba z każdego regionu świata.

Jeśli macie bardzo mocne nerwy, to posłuchajcie niektórych nagrań na ich stronie: http://www.worldcorpo.net/#
Stąd można jeszcze ściągnąć te straszne nagrania: http://www.worldcorpo.net/content/video/

Są bardzo podejrzenia uzasadnione analizą, że głos mężczyzny masakrującego dziecko, wołającego m.in. „od dzisiaj jestem twoim ojcem, rozumiesz?!” należy do samego Johna Podesty, doradca prezydenta USA w latach 2014–2015, szef personelu Białego Domu w latach 1998–2001, a ostatnio szefa kampanii prezydenckiej Hillary Clinton. Analiza nagrań wideo wskazuje na to, że mogły być one dokonane w niesłynnej Comet Pizza.

Dziwię się, że jeszcze nikt tych ludzi nie pozamykał..

Linki.

Opublikowano za: https://www.monitor-polski.pl/pizzagate-dostepne-sa-nagrania-satanistow-znecajacych-sie-nad-dziecmi-nie-wiadomo-czy-dzieci-przezyly/

Od Redakcji KIP:

Polecamy więc, zwłaszcza dla  Dociekliwych i Samodzielnie Myślących, przeczytanie w tym  temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.
Programowanie umysłu poprzez tortury rytualne
PRELEKCJA O GREENBAUMIE
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?
Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2
Czy satanizm jest promowany jako jedyna, światowa religia XXI wieku ?
Donald Trump – zwiastun odwrotu od totalnej globalizacji, przy pomocy USA jako imperialnego narzędzia ?
Co się stało i dzieje w USA. Początek ery Trumpizmu…
Friedman rekomenduje wspieraną przez USA wyniszczającą wojnę w Europie

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się